Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » tak který? Kevlarky...

jaryn (Člen)
26.04.2013 07:29:44
Offline

tak který? Kevlarky...

chci koupit kevlarky,klasickýho střihu. Žádný výšivky nebo kapsy u kolen. Jenom s chráničema. Mám tak 2000-2500 Kč. Takže Rokkery to nebudou. Prosím o nějaký doporučení s osobních zkušeností. Případně: jsou ty Trilobity fakt tak dobrý,že se vyplatěj za 2.800Kč? Díky za rady,XJelenovi za každou odpověď...smile1


God Gave me Everything I want
tachec (Člen)
26.04.2013 07:42:24
Offline

Re: tak který? Kevlarky...

Mám 4SR Street Denim Black (http://www.4sr.cz/katalog/moto-kalhoty/ … black.html) a zatím spokojenost. Výšivek je tam minimum, kapsy u kolen to nemá, akorát ta cena je trochu vyšší - 3200Kč.


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
Mour (Člen)
26.04.2013 07:55:13
Offline

Re: tak který? Kevlarky...

Kelly01 (Člen)
26.04.2013 09:01:05
Offline

Re: tak který? Kevlarky...

Za ty bych vyměnil řidítkabigsmile


God Save The Queen!
Mour (Člen)
26.04.2013 09:52:43
Offline

Re: tak který? Kevlarky...

Kelly01 psal:

Za ty bych vyměnil řidítkabigsmile

goodbigsmilebigsmilebigsmile

Banditatom (Člen)
26.04.2013 10:26:19
Offline

Re: tak který? Kevlarky...

Az zacnou delat normalni velikosti a ne na deti tak si je koupimbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Filous (Člen)
26.04.2013 13:05:03
Offline

Re: tak který? Kevlarky...

...měl sem 4SR a neseděl mi hoperskej střich, tag sem je prodal a koupil Trilobity, kerý se mi zatim jevjej jako fajnový...akorát je má každej druhej...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Willy (Člen)
26.04.2013 13:36:47
Offline

Re: tak který? Kevlarky...

Banditatom psal:

Az zacnou delat normalni velikosti a ne na deti tak si je koupimbigsmile

Tak to sme na tom stejně, taky na sebe furt nemůžu nic sehnat headshake. Ale nic zásadního na svojí postavě "do plavek" měnit nemínim bigsmile.


Servus chlapci, ako si tu žijete? - Štefan
kojaksro (Člen)
26.04.2013 15:19:27
Offline

Re: tak který? Kevlarky...

....kdyby jsi si připlatil za Draginy
http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/c11129/d … evlar.html
...mám je a můžu jen doporučit, nejen, že vypadají dobře, ale i super padnou.


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
CaFry (Člen)
26.04.2013 21:51:58
Offline

Re: tak který? Kevlarky...

Jezdim v těhlech už 4 sezonu a nemužu si stěžovat. Jsou to prvni džiny od 4sr na trhu       http://www.4sr.cz/katalog/denim/jeans.html    jasně, v letě je v nich trochu tepleji ( bo chraniče a kevlar ) ale da se to v klidku vydržet. Mužu vřele doporučit good


......bo Ostrava je regijon razovyty.......
Filous (Člen)
26.04.2013 21:53:23
Offline

Re: tak který? Kevlarky...

CaFry psal:

Jezdim v těhlech už 4 sezonu a nemužu si stěžovat. Jsou to prvni džiny od 4sr na trhu       http://www.4sr.cz/katalog/denim/jeans.html    jasně, v letě je v nich trochu tepleji ( bo chraniče a kevlar ) ale da se to v klidku vydržet. Mužu vřele doporučit good

...právje u nich mi vadil ten širokej střich, tagže šli...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Pšán (Člen)
26.04.2013 23:18:07
Offline

Re: tak který? Kevlarky...

Filous psal:

...měl sem 4SR a neseděl mi hoperskej střich, tag sem je prodal a koupil Trilobity, kerý se mi zatim jevjej jako fajnový...akorát je má každej druhej...

..jezdím v pyžamu http://speedstore.pl/pl/p/URBAN-PSYCHO-WHITE/84 a su spokojený..
..není to tuctovka cool a fajn střih.. good


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Kelly01 (Člen)
27.04.2013 07:02:12
Offline

Re: tak který? Kevlarky...

Jezdím v zalátaných džínách od vjetnamců....

Taky vám to vyfotímbigsmile


God Save The Queen!
Zdenda (Člen)
27.04.2013 14:00:28
Offline

Re: tak který? Kevlarky...

kojaksro psal:

....kdyby jsi si připlatil za Draginy
http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/c11129/d … evlar.html
...mám je a můžu jen doporučit, nejen, že vypadají dobře, ale i super padnou.

Kolik máš na skaldě těch maskáčovejch černo šedo bílo? Kdybych dorazil do čurákova, že bych je vyzkoušel...


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
pulmotor (Člen)
28.04.2013 10:31:40
Offline

Re: tak který? Kevlarky...

Mám jedny vod Spidi ale to je ten střih co sral Filouse, jsou hrozné volný tak to kolem kila různě plácá mrská a vrní sickbad teť jsem koupil italský Rebel Horny a ty jsou ušity tak že je mam jak neopren goodgood všude maj stahováky na sucháče a ještě maj pevný chrániče na kolenou a jinak klasický kevlar výztuhy goodgoodgood.


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
Banditatom (Člen)
28.04.2013 10:38:05
Offline

Re: tak který? Kevlarky...

Pšán psal:
Filous psal:

...měl sem 4SR a neseděl mi hoperskej střich, tag sem je prodal a koupil Trilobity, kerý se mi zatim jevjej jako fajnový...akorát je má každej druhej...

..jezdím v pyžamu http://speedstore.pl/pl/p/URBAN-PSYCHO-WHITE/84 a su spokojený..
..není to tuctovka cool a fajn střih.. good

pšánskej ještě jsi mi neprozradil kde si je koupil! jako že bych se na pyžamoj zajel podívatevilsmokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
K.a.s.y.m. (Člen)
28.04.2013 10:55:39
Offline

Re: tak který? Kevlarky...


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Pšán (Člen)
28.04.2013 11:04:59
Offline

Re: tak který? Kevlarky...

..no asi takhle..byla to,člověče,anabáze jak cyp a spousta logistiky v tom..bigsmile
..poprvé jsem je viděl in natura až doma..
..až se někdy slezeme,tak ti povykládám..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Jaster (Člen)
28.04.2013 11:57:50
Offline

Re: tak který? Kevlarky...

já jezdím v našich džínách co jsme nechali šít a spokojen. střih jako normální džíny, žádnej pytel apod. Teď jsme ještě nechali ušít celokevlarový. good


motto "Vem za heft a val"
Banditatom (Člen)
28.04.2013 11:59:25
Offline

Re: tak který? Kevlarky...

Jaster psal:

já jezdím v našich džínách co jsme nechali šít a spokojen. střih jako normální džíny, žádnej pytel apod. Teď jsme ještě nechali ušít celokevlarový. good

hele v zimě kšeft neklapl ale teď by to šlo ale jste schopní něco ušít na míru? nějak jsem přes tu zimu přibralbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Jaster (Člen)
28.04.2013 12:05:51
Offline

Re: tak který? Kevlarky...

Banditatom psal:
Jaster psal:

já jezdím v našich džínách co jsme nechali šít a spokojen. střih jako normální džíny, žádnej pytel apod. Teď jsme ještě nechali ušít celokevlarový. good

hele v zimě kšeft neklapl ale teď by to šlo ale jste schopní něco ušít na míru? nějak jsem přes tu zimu přibralbigsmile

bigsmile jako dalo by se, ale dodání je šíleně dlouhá doba. s rychlostí pákistánců bys to měl tak na konci sezóny :D no spíš v půlce...
dokážu sehnat ty trillobite (jakou Filousovi) a pak ještě děláme Sartso Killer (austrálie)


motto "Vem za heft a val"
Banditatom (Člen)
28.04.2013 12:11:20
Offline

Re: tak který? Kevlarky...

Jaster psal:
Banditatom psal:
Jaster psal:

já jezdím v našich džínách co jsme nechali šít a spokojen. střih jako normální džíny, žádnej pytel apod. Teď jsme ještě nechali ušít celokevlarový. good

hele v zimě kšeft neklapl ale teď by to šlo ale jste schopní něco ušít na míru? nějak jsem přes tu zimu přibralbigsmile

bigsmile jako dalo by se, ale dodání je šíleně dlouhá doba. s rychlostí pákistánců bys to měl tak na konci sezóny :D no spíš v půlce...
dokážu sehnat ty trillobite (jakou Filousovi) a pak ještě děláme Sartso Killer (austrálie)

nikam nezpěchám nou stressmokin njn ale mi s nekonfekční postavou máme smolík pač to na co jsem se šel dívat dělaj na dětisick


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Jaster (Člen)
28.04.2013 12:27:37
Offline

Re: tak který? Kevlarky...

Banditatom psal:
Jaster psal:
Banditatom psal:


hele v zimě kšeft neklapl ale teď by to šlo ale jste schopní něco ušít na míru? nějak jsem přes tu zimu přibralbigsmile

bigsmile jako dalo by se, ale dodání je šíleně dlouhá doba. s rychlostí pákistánců bys to měl tak na konci sezóny :D no spíš v půlce...
dokážu sehnat ty trillobite (jakou Filousovi) a pak ještě děláme Sartso Killer (austrálie)

nikam nezpěchám nou stressmokin njn ale mi s nekonfekční postavou máme smolík pač to na co jsem se šel dívat dělaj na dětisick

mám tu jedny větší, přeměř nějaký džíny co máš a pošli mi míry na mail. já přeměřím co tu mám a uvidíme.


motto "Vem za heft a val"
Banditatom (Člen)
28.04.2013 12:33:07
Offline

Re: tak který? Kevlarky...

Jaster psal:
Banditatom psal:
Jaster psal:


bigsmile jako dalo by se, ale dodání je šíleně dlouhá doba. s rychlostí pákistánců bys to měl tak na konci sezóny :D no spíš v půlce...
dokážu sehnat ty trillobite (jakou Filousovi) a pak ještě děláme Sartso Killer (austrálie)

nikam nezpěchám nou stressmokin njn ale mi s nekonfekční postavou máme smolík pač to na co jsem se šel dívat dělaj na dětisick

mám tu jedny větší, přeměř nějaký džíny co máš a pošli mi míry na mail. já přeměřím co tu mám a uvidíme.

džíny nenosímsmile1 maskáče nebo kratěse velikost xl...


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Jaster (Člen)
28.04.2013 12:38:53
Offline

Re: tak který? Kevlarky...

Banditatom psal:
Jaster psal:
Banditatom psal:


nikam nezpěchám nou stressmokin njn ale mi s nekonfekční postavou máme smolík pač to na co jsem se šel dívat dělaj na dětisick

mám tu jedny větší, přeměř nějaký džíny co máš a pošli mi míry na mail. já přeměřím co tu mám a uvidíme.

džíny nenosímsmile1 maskáče nebo kratěse velikost xl...

volal jsem dodavateli a ptal se kdyby se něco objednalo na zakázku, tak do kdy by to bylo. a prý tam teď mají objednávku a za 14dní to mají poslat. takže by byly dříve než jsem psal, vcelku rychle na jejich poměry. tak se oměř, sepiš požadavky. a koukni na fotky jeansů na stránky, jaký by se ti zamlouvaly.


motto "Vem za heft a val"
Banditatom (Člen)
28.04.2013 12:43:00
Offline

Re: tak který? Kevlarky...

maš mailsmokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Pšán (Člen)
28.04.2013 12:50:13
Offline

Re: tak který? Kevlarky...

Banditatom psal:

maš mailsmokin

..tajnůstkáři..bigsmile


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Banditatom (Člen)
28.04.2013 12:52:35
Offline

Re: tak který? Kevlarky...

Pšán psal:
Banditatom psal:

maš mailsmokin

..tajnůstkáři..bigsmile

neserbigsmile njn zvepříkovatěl jsemredfacebigsmile to bude ten předmanželskej stresbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Jaster (Člen)
28.04.2013 12:52:45
Offline

Re: tak který? Kevlarky...

Banditatom psal:

maš mailsmokin

na ten mail to z pičo fóra už dost dlouho nic nechodí, nevím proč když mám správnej mail. posílat tedy dotazy sem: dalfosmoto@seznam.cz


motto "Vem za heft a val"
Pšán (Člen)
28.04.2013 12:57:17
Offline

Re: tak který? Kevlarky...

Banditatom psal:
Pšán psal:
Banditatom psal:

maš mailsmokin

..tajnůstkáři..bigsmile

neserbigsmile njn zvepříkovatěl jsemredfacebigsmile to bude ten předmanželskej stresbigsmile

..hlavně staré věci nevyhazuj..ten manželský tě pošle do normálních rozměrů..bigsmile


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Banditatom (Člen)
28.04.2013 12:58:13
Offline

Re: tak který? Kevlarky...

Pšán psal:
Banditatom psal:
Pšán psal:


..tajnůstkáři..bigsmile

neserbigsmile njn zvepříkovatěl jsemredfacebigsmile to bude ten předmanželskej stresbigsmile

..hlavně staré věci nevyhazuj..ten manželský tě pošle do normálních rozměrů..bigsmile

tohle mě tvrdil i tátabigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
jaryn (Člen)
29.04.2013 13:48:12
Offline

Re: tak který? Kevlarky...

víceméně mám vybráno. Spyke LF Biker ,nemaj plandavý nohavice dole,a vypadaj celkem k světu. Navíc vod nějakýho "padavky", kterej leží v nemocnici po nehodě. (neměl je v době nehody na sobě...smile1) Nechá je prakticky jen vyzkoušený za 1500 Kč.
   Ale teď mi odpověděl nějakej týpek z Aukra,že dokáže origo Trilobity s visačkama za 1800 Kč. idontknow V pase 102 cm,na dýlku 112 cm... Klíďo přenechám kontakt.
  Jináč díky vám za rady,Moc se mi líběj ty z PL,jak na ně odkazoval Mour. Dybyvá měli mojí velikost (XL),tak bych je vzal z fleku...good


God Gave me Everything I want

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr