Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Držák na mobil a zásuvka 12V

kneehammer (Člen)
17.06.2013 15:54:37
Offline

Držák na mobil a zásuvka 12V

Banditatom: hoď sem prosím odkaz ten držák, co máš na busu. Našel sem jich dost, ale ty už ho máš testlej...evil

A má někdo prosim zkušenost s tutým oným? http://www.motoobchod.cz/baterie-a-nabi … itka-cerna
Provedení, instalace, alternativy help Chci mít vraženej mobil na řidítkách a aby se dobíjel.

dík


..:: B12 inside ::..
Banditatom (Člen)
17.06.2013 16:57:43
Offline

Re: Držák na mobil a zásuvka 12V


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
K.a.s.y.m. (Člen)
17.06.2013 20:55:09
Offline

Re: Držák na mobil a zásuvka 12V

před pár rokama to měli v Penny za kilčo bigsmile a funguje to dobře a vodotěsněgood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
17.06.2013 20:58:06
Offline

Re: Držák na mobil a zásuvka 12V

K.a.s.y.m. psal:

před pár rokama to měli v Penny za kilčo bigsmile a funguje to dobře a vodotěsněgood

jojo vyzkoušeno mnohokrátbigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
kneehammer (Člen)
17.06.2013 21:17:57
Offline

Re: Držák na mobil a zásuvka 12V

ok, dík... good

no a jak se soudruzi díváte na tu zásuvku na 12V? všude čtu, že to má každej pod sedlem, tam ale nedotáhnu usb káblik od telefonu. Tohle se zdá, že by vyřešilo trabl, co vy na to?


..:: B12 inside ::..
K.a.s.y.m. (Člen)
17.06.2013 21:22:08
Offline

Re: Držák na mobil a zásuvka 12V

kneehammer psal:

ok, dík... good

no a jak se soudruzi díváte na tu zásuvku na 12V? všude čtu, že to má každej pod sedlem, tam ale nedotáhnu usb káblik od telefonu. Tohle se zdá, že by vyřešilo trabl, co vy na to?

existujou i zásuvky který se montujou na řidítka jsou s krytkou a vodotěsný.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
17.06.2013 22:41:35
Offline

Re: Držák na mobil a zásuvka 12V

Na banditu sem zásuvku měl pod sedadlem,právě kvuli nabíjení telefonu na dovolené někde v kempu. Hodil sem ho na nabíječku,zacvykl sedadlo a šel v klidu vod motorky doprdele. A napájecí káblík vod tomtoma mě tam došáhl takygood A teďka na baworáku mám dvě origo zásuvky,jednu v přední kapotě u přístrojovky,druhou dole přímo na startérugood.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
kneehammer (Člen)
17.06.2013 23:18:18
Offline

Re: Držák na mobil a zásuvka 12V

K.a.s.y.m. psal:
kneehammer psal:

ok, dík... good

no a jak se soudruzi díváte na tu zásuvku na 12V? všude čtu, že to má každej pod sedlem, tam ale nedotáhnu usb káblik od telefonu. Tohle se zdá, že by vyřešilo trabl, co vy na to?

existujou i zásuvky který se montujou na řidítka jsou s krytkou a vodotěsný.

no jasny, to je prave ten muj odkaz nahoře bigsmile takže jít do teho? help


..:: B12 inside ::..
kojaksro (Člen)
18.06.2013 05:15:51
Offline

Re: Držák na mobil a zásuvka 12V


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
LukinB6 (Člen)
26.06.2013 19:36:54
Offline

Re: Držák na mobil a zásuvka 12V

Jako Vikec, jedna zásuvka na dobíjení pod sedlem a druhá v kapotě vepředu na GPS.

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/196_2013-06-25_194920.jpg

GSX1250FA
snowflake600 (Člen)
30.06.2013 07:45:42
Offline

Re: Držák na mobil a zásuvka 12V

mám jen 12V pod sedačkou (mobil, iPod)...na navigaciju mrdám, obvykle, když jedeme někam, kde bysme ji mohli potřebovat, tak jedu až za někym, kdo se s tím táhne a tyhle pičoviny musí řešit on :D
Když ji potřebuju sám, řešil sem to telefonem do náprsní kapcy a sluchadlem do jednoho ucha. Pak jen poslouchám, kerej egzit a kam to zahnou good a funguje to špicově, navíc na to nemusim jak bukva furt čumět, což v autě dělávám...

Petr J. (Člen)
30.06.2013 08:52:10
Offline

Re: Držák na mobil a zásuvka 12V

Tak my dálkoplazové to řešíme sofistikovaněji:

- navigace je napojena natvrdo přímo na baterii vlastním kabelem
- zásuvka jedna pod sedlem, druhá přímo na palubní desce
- z palubní desky za jízdy dobíjím buď (dobíjené zařízení v tankvaku) nabíječku baterek foťáku, mobily a teď nově powerbanku, ze které přes noc nabiju interkomy, nebo třeba druhý telefon...případě kdyby bylo třeba, dá se strčit do kapsy a interkom mít nabíjený i za jízdy

...tož tak...bigsmile

Fik-B6S (Člen)
30.06.2013 11:11:10
Offline

Re: Držák na mobil a zásuvka 12V

Tak jak to má lukin to mám provedeno i já a ten držák co tu dal Tom se u nás v krámě prodává za nějakejch 250 co já vím... Ted jsme ho bral na svoji a funguje perfektně... samo že by se dalo pro zájemce jít třeba na 220 evil


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Banditatom (Člen)
30.06.2013 11:36:30
Offline

Re: Držák na mobil a zásuvka 12V

Fik-B6S psal:

Tak jak to má lukin to mám provedeno i já a ten držák co tu dal Tom se u nás v krámě prodává za nějakejch 250 co já vím... Ted jsme ho bral na svoji a funguje perfektně... samo že by se dalo pro zájemce jít třeba na 220 evil

hele ombrébigsmile jestli je to ten sám držák tak bych si jeden vzal jakože na skladevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Fik-B6S (Člen)
30.06.2013 14:51:23
Offline

Re: Držák na mobil a zásuvka 12V

Je pod ním malý kloub tak že se dá nastavit. Když sundáte to pouzdro tak je tam klasický držák navigace...

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/79_2013-06-30_143132.jpg



http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/79_2013-06-30_143124.jpg

Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Fik-B6S (Člen)
30.06.2013 14:53:09
Offline

Re: Držák na mobil a zásuvka 12V

Velikost nevím přesně z hlavy ale myslím že je to na šířku okolo 12cm telefon 12,2cm mi do ni vejde akorát...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Bedřich (Člen)
05.07.2013 03:38:55
Offline

Re: Držák na mobil a zásuvka 12V

zapalovačovou zásuvku na 12V jsem měl i B6 a musím říct, že je to na pussy. jak píše     Petr J. NAVI jedině natvrdo, protože jinak je to píčovina co porád nefunguje a člověka to sere, čum,í do toho a z jízdy má H.vn.o .... když zastavim/spim, tak z ní nabíjim intercom, tel a dalša  a je to OK. Ale pro řešení "za jízdy nabíjím cokoliv"  to praktický není.


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
zzzmrzlinar (Člen)
07.07.2013 00:33:14
Offline

Re: Držák na mobil a zásuvka 12V

Bedřich psal:

zapalovačovou zásuvku na 12V jsem měl i B6 a musím říct, že je to na pussy. jak píše     Petr J. NAVI jedině natvrdo, protože jinak je to píčovina co porád nefunguje a člověka to sere, čum,í do toho a z jízdy má H.vn.o .... když zastavim/spim, tak z ní nabíjim intercom, tel a dalša  a je to OK. Ale pro řešení "za jízdy nabíjím cokoliv"  to praktický není.

já mám přidělaný na motyce dvě vobyčejný louisácký zásuvky, jednu pod sedlem, jednu na řídítkách, z tý napájím navigací nonstop a nikdy jsem neměl jedinej problém a to ani když festově prší, dvakrát za rok do ní stříknu trošku kontaktolu nebo jinýho voleje a hotovo

VikecB12 (Člen)
07.07.2013 08:52:01
Offline

Re: Držák na mobil a zásuvka 12V

No mě teda taky navy jede ze zapalovačové zásuvky naprosto bez problému. Ale jedu s ní 2x za rok,nepotřebuju ju tam mít na ježdění kolem komína jak nějakej jantarbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
kneehammer (Člen)
08.07.2013 09:08:23
Offline

Re: Držák na mobil a zásuvka 12V

nakonec to na řidítka ani dávat nebudu, objednal sem 2metrovej usb kabel, zásuvku pod sedlo, nenatece tam a nebude to jak kokpit raketoplánu smile1


..:: B12 inside ::..
hlemejzd999 (Člen)
08.07.2013 09:13:48
Offline

Re: Držák na mobil a zásuvka 12V

kneehammer psal:

nakonec to na řidítka ani dávat nebudu, objednal sem 2metrovej usb kabel, zásuvku pod sedlo, nenatece tam a nebude to jak kokpit raketoplánu smile1

ja měl taky prodluzovak USbéčka , ale dokurvilo mi to telefon ...prej ten prodluzovak byl nejak rozdilne zapojenej na kazdym konci jinak surprised
nastesti to vzali tenkrat na reklamaci a od ty doby jsem na nem pouzival jen orig kabel bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
kneehammer (Člen)
05.08.2013 10:35:29
Offline

Re: Držák na mobil a zásuvka 12V

hlemejzd999 psal:
kneehammer psal:

nakonec to na řidítka ani dávat nebudu, objednal sem 2metrovej usb kabel, zásuvku pod sedlo, nenatece tam a nebude to jak kokpit raketoplánu smile1

ja měl taky prodluzovak USbéčka , ale dokurvilo mi to telefon ...prej ten prodluzovak byl nejak rozdilne zapojenej na kazdym konci jinak surprised
nastesti to vzali tenkrat na reklamaci a od ty doby jsem na nem pouzival jen orig kabel bigsmile

u mě zatim dobry, dal 2 tis. v Alpách good


..:: B12 inside ::..

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr