Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Držák telefonu Samsung Galaxy S3 na Bandita

Jarda z Loun (Člen)
04.08.2013 08:52:42
Offline

Držák telefonu Samsung Galaxy S3 na Bandita

Má někdo pozitivní zkušenosti s nějakým držákem  na uvedený telefon (z důvodu navigace).helphelphelp

Lachtan (Člen)
04.08.2013 11:52:44
Offline

Re: Držák telefonu Samsung Galaxy S3 na Bandita

...zeptej se Kojakasro, jednou jsme takhle jeli z Kateřiny a vychcaně  měl mobil se zapnutou navigací v kapse a do hlavy mu vedlo malinkatý sluchátko...Řikal nám, hoši, mám to vychytaný, vybral sem super cestu, pani mi bude řikat odbočte vlevo, odbočte vpravo... hmmm, vymyšlený to měl dobře, až na to že sme co 5 minut stavěli, protože sluchátečko furt vypadávalo, ta píča furt přepočítávala amy sme jezdili kolem dokola a po 2hodinách sme byli zas na Kateřině, takže podle mě nejlepší držák na navigaci je tejpou přidělaná mapa na bandě...


Lepší první v pekle, než druhej v nebi...
corimec (Člen)
04.08.2013 12:19:24
Offline

Re: Držák telefonu Samsung Galaxy S3 na Bandita

Lachtan psal:

...zeptej se Kojakasro, jednou jsme takhle jeli z Kateřiny a vychcaně  měl mobil se zapnutou navigací v kapse a do hlavy mu vedlo malinkatý sluchátko...Řikal nám, hoši, mám to vychytaný, vybral sem super cestu, pani mi bude řikat odbočte vlevo, odbočte vpravo... hmmm, vymyšlený to měl dobře, až na to že sme co 5 minut stavěli, protože sluchátečko furt vypadávalo, ta píča furt přepočítávala amy sme jezdili kolem dokola a po 2hodinách sme byli zas na Kateřině, takže podle mě nejlepší držák na navigaci je tejpou přidělaná mapa na bandě...

Tohle ale vypadá že chyby byla někde mezi sedlem a říditkamabigsmilea ne v navigaci

Banditatom (Člen)
04.08.2013 19:57:34
Offline

Re: Držák telefonu Samsung Galaxy S3 na Bandita

nechce se mi to hledat!... nedávno jsem tu o takém držáku psal smokin tzn hledejsmile1


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Ton@l (Člen)
05.08.2013 06:52:04
Offline

Re: Držák telefonu Samsung Galaxy S3 na Bandita

Banditatom psal:

nechce se mi to hledat!... nedávno jsem tu o takém držáku psal smokin tzn hledejsmile1

http://suzukibandit.cz/openforum/viewtopic.php?id=15684
lenochubigsmile


Vzdy muze byt hur :-)
kneehammer (Člen)
05.08.2013 10:37:11
Offline

Re: Držák telefonu Samsung Galaxy S3 na Bandita

držák objel Rajch a good Alpskej deštík ho nerozhází, jenom bacha, když je 40 ve stínu, telefon v něm málem hoří a přestane kvůli teplotě baterky nabíjet, takže je potřeba s tym počítat


..:: B12 inside ::..
Petr J. (Člen)
05.08.2013 11:18:31
Offline

Re: Držák telefonu Samsung Galaxy S3 na Bandita

Jarda z Loun psal:

Má někdo pozitivní zkušenosti s nějakým držákem  na uvedený telefon (z důvodu navigace).

....ahoj Jardo....

Zkus některý z držáků Touratechu, třeba toto:

http://shop.touratech.cz/navigace/gps-d … proof.html

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr