Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » volby

Baltazar (Člen)
20.10.2013 14:29:14
Offline

volby

soráč ze to sem dávám, ale zajímalo by mě kdo koho? já totiž vůbec nevím estli dát nějakýmu zmrdovi hlas, nebo to píchat bo na mě jako občana fšichni stejně serou, dycinky jsem volil vpravo, ale fakt nevím


The father of the little princess of the dawn
hlemejzd999 (Člen)
20.10.2013 14:31:39
Offline

Re: volby

Baltazar psal:

soráč ze to sem dávám, ale zajímalo by mě kdo koho? já totiž vůbec nevím estli dát nějakýmu zmrdovi hlas, nebo to píchat bo na mě jako občana fšichni stejně serou, dycinky jsem volil vpravo, ale fakt nevím

jak kdo koho ? ...ja bych je postrilel vsechny


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
kojaksro (Člen)
20.10.2013 14:35:16
Offline

Re: volby

....vždycky jsem volil pravici ODS, posledně už TOP 09 a letos dám ANO.

...budu jen doufat, že to nedopadne jak u VV, a v tom případě budu spokojenýsmokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
kneehammer (Člen)
20.10.2013 16:58:17
Offline

Re: volby

kojaksro psal:

...budu jen doufat, že to nedopadne jak u VV, a v tom případě budu spokojenýsmokin

good

dal mne koblihu, tak to dostane bigsmile uz jenom pro tu prdel, co se bude dit a co ukaze


..:: B12 inside ::..
VikecB12 (Člen)
20.10.2013 17:22:56
Offline

Re: volby

Pokud to v sobotu stihnu,tak pudu opět volit DS. Su rasista,xenofob,namám rád přistěhovalce a fšelijaký vostatní mrdky zneužívající naší rádobykultury a tak mě nic jinýho nezbýváhelp


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
20.10.2013 17:27:53
Offline

Re: volby

...dyk je to tam zmrd vedle zmrdaidontknowsmile2 ...já na to seru, jedu dělat na chalupu dříví na zimu, páč sem si nevybral ani napravo ani nalevosick ...a do tý doby, neš se na trůn dostane něgdo, gdo má tolik majetku, že nepotřebuje vokrádat stát a vobyčejný lidi to jiný nebude...a dokundá se nevobjeví strana, kerá bude mít ve svym programu znovuzavedení trestu smrti, sekání rukou u samý prdele za korupčnictví, trestní systém "třikrát a dost", možnost bránění majetku zbraní a zákaz přebejvání a pohybu cikánů v obcích mě tam neuvidějfuck

P.S. Babiš se tam podle mě hrne jen kvůli zvýšení vlivu pro svůj byznys, ten na lidi sere...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
vendous (Člen)
20.10.2013 17:29:13
Offline

Re: volby

kojaksro psal:

....vždycky jsem volil pravici ODS, posledně už TOP 09 a letos dám ANO. :

Taky to tak vidímgood


Smrt je ze všeho to poslední.
Baltazar (Člen)
20.10.2013 19:09:57
Offline

Re: volby

svatá pravda předsedo hlavně ta poslední větagood

Filous psal:

...dyk je to tam zmrd vedle zmrdaidontknowsmile2 ...já na to seru, jedu dělat na chalupu dříví na zimu, páč sem si nevybral ani napravo ani nalevosick ...a do tý doby, neš se na trůn dostane něgdo, gdo má tolik majetku, že nepotřebuje vokrádat stát a vobyčejný lidi to jiný nebude...a dokundá se nevobjeví strana, kerá bude mít ve svym programu znovuzavedení trestu smrti, sekání rukou u samý prdele za korupčnictví, trestní systém "třikrát a dost", možnost bránění majetku zbraní a zákaz přebejvání a pohybu cikánů v obcích mě tam neuvidějfuck

P.S. Babiš se tam podle mě hrne jen kvůli zvýšení vlivu pro svůj byznys, ten na lidi sere...


The father of the little princess of the dawn
Koldan (Člen)
20.10.2013 19:41:17
Offline

Re: volby

kojaksro psal:

....vždycky jsem volil pravici ODS, posledně už TOP 09 a letos dám ANO.

...budu jen doufat, že to nedopadne jak u VV, a v tom případě budu spokojenýsmokin

vidím to stejně, budu volit ANO. jinak není koho. Volíval jsem ODS, ale jsem z nich znechucený. Chtělo by to tam vykopat všechno, ty ksichty, které tam jsou od revoluce a střídají posty a převlékají kabáty jak se jim to hodí. Posrat se to víc nemůže, takže Babiš může maximálně překvapit. uvidíme. navíc při jeho majetku ho asi nějaký milion do kopasy už nezajímá


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Kožak (Člen)
20.10.2013 19:59:04
Offline

Re: volby

no tak co nó...za rok né-li dřív budete zase znechuceni z ANO bigsmile
tradičně to ....


MRDAT!!!
Borák (Člen)
20.10.2013 21:15:04
Offline

Re: volby

pokaždý sem chodil k volbám
pokaždý ODS...ted mě nasrali a už jim to nehodim
špekuloval sem nad černoprdelníkama a Babišem a ten vyhrál díky zkušenosti s nim
moje babička na fsi s otcem prodávali podíly f kolchozu Babišoj .to co slíbil lidem to dal fšem co mu to chtěli prodat .mohl koupil podíli jen aby měl 51% a na vostatní se vysrat .ale dodržel to navíc za slušnou cenu .navíc f době kdy vo nějakym ANO ještě nebyla řeč takže triko si nehonil. u mě si tim šplhl .slovo dodržel .to vo nikom z těch šulínů vostatních říct nemůžu
takže volim ANO a sem zvědavej smokin


...nikdo nevojebe Ježíše...
bery (Člen)
20.10.2013 22:24:37
Offline

Re: volby

Nemůžu než souhlasit s Filousem smile2


momentalně zavostalej
tachec (Člen)
21.10.2013 07:35:41
Offline

Re: volby

Mně v rozhodování pomohla volební kalkulačka: http://volebnikalkulacka.cz/poslanecka- … -ultimate/

Největší shodu jsem měl s Pirátskou stranou bigsmile

Jinak Babiš je podle mě klasickej prospěchář co kope jen sám za sebe a na ostatní sere - hlavně si ještě víc nahrabat, zničit malé podniky a vytvořit si vlastní impérium. A pak si nás všechny koupí idontknow


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
Myšák (Člen)
21.10.2013 08:11:45
Offline

Re: volby

Filous psal:

...dyk je to tam zmrd vedle zmrdaidontknowsmile2 ...já na to seru, jedu dělat na chalupu dříví na zimu, páč sem si nevybral ani napravo ani nalevosick ...a do tý doby, neš se na trůn dostane něgdo, gdo má tolik majetku, že nepotřebuje vokrádat stát a vobyčejný lidi to jiný nebude...a dokundá se nevobjeví strana, kerá bude mít ve svym programu znovuzavedení trestu smrti, sekání rukou u samý prdele za korupčnictví, trestní systém "třikrát a dost", možnost bránění majetku zbraní a zákaz přebejvání a pohybu cikánů v obcích mě tam neuvidějfuck

P.S. Babiš se tam podle mě hrne jen kvůli zvýšení vlivu pro svůj byznys, ten na lidi sere...

To je sice pochopitelnej postoj ale tenhle pristup nahrava socanum a komunistum ... a jelikoz je mezi nima minimalni rozdil tak je to spatne...

A Babis ma mozna milionu dost...ale kazdej dalsi milionek dobrej :) ... tomu urcite nejde o blaho vsech... smile1


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
Luk (Člen)
21.10.2013 08:15:18
Offline

Re: volby

koho nevimsmile2
každopádně po zkušenostech s projektem VV si nemyslim, že Babiš nás tu spasíbad
viz. třeba http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2011121101


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
mr.BSE (Člen)
21.10.2013 08:19:10
Offline

Re: volby

Myšák psal:
Filous psal:

...dyk je to tam zmrd vedle zmrdaidontknowsmile2 ...já na to seru, jedu dělat na chalupu dříví na zimu, páč sem si nevybral ani napravo ani nalevosick ...a do tý doby, neš se na trůn dostane něgdo, gdo má tolik majetku, že nepotřebuje vokrádat stát a vobyčejný lidi to jiný nebude...a dokundá se nevobjeví strana, kerá bude mít ve svym programu znovuzavedení trestu smrti, sekání rukou u samý prdele za korupčnictví, trestní systém "třikrát a dost", možnost bránění majetku zbraní a zákaz přebejvání a pohybu cikánů v obcích mě tam neuvidějfuck

P.S. Babiš se tam podle mě hrne jen kvůli zvýšení vlivu pro svůj byznys, ten na lidi sere...

To je sice pochopitelnej postoj ale tenhle pristup nahrava socanum a komunistum ... a jelikoz je mezi nima minimalni rozdil tak je to spatne...

A Babis ma mozna milionu dost...ale kazdej dalsi milionek dobrej :) ... tomu urcite nejde o blaho vsech... smile1

A komu jde? smokin


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Myšák (Člen)
21.10.2013 09:18:52
Offline

Re: volby

mr.BSE psal:
Myšák psal:
Filous psal:

...dyk je to tam zmrd vedle zmrdaidontknowsmile2 ...já na to seru, jedu dělat na chalupu dříví na zimu, páč sem si nevybral ani napravo ani nalevosick ...a do tý doby, neš se na trůn dostane něgdo, gdo má tolik majetku, že nepotřebuje vokrádat stát a vobyčejný lidi to jiný nebude...a dokundá se nevobjeví strana, kerá bude mít ve svym programu znovuzavedení trestu smrti, sekání rukou u samý prdele za korupčnictví, trestní systém "třikrát a dost", možnost bránění majetku zbraní a zákaz přebejvání a pohybu cikánů v obcích mě tam neuvidějfuck

P.S. Babiš se tam podle mě hrne jen kvůli zvýšení vlivu pro svůj byznys, ten na lidi sere...

To je sice pochopitelnej postoj ale tenhle pristup nahrava socanum a komunistum ... a jelikoz je mezi nima minimalni rozdil tak je to spatne...

A Babis ma mozna milionu dost...ale kazdej dalsi milionek dobrej :) ... tomu urcite nejde o blaho vsech... smile1

A komu jde? smokin

Lidi co si chtej ukrast miliony povazuju za mensi zlo nez lidi co maj prostredky a konexe na to, aby nakradli miliardy smokin


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
Drakoxxl (Člen)
21.10.2013 09:45:49
Offline

Re: volby

Tak mě dle kalkulačky vyšel blánivej Cibulka s pravým blokem. idontknow
Všichni co seděli v PS už si nezasloužej tam bejt znovu.
Budu volit nejspíš japanese boye, má šanci se tam dostat a rozhodně ho bude slyšet. evil


Lepší někdy, než nikdy.
Banditatom (Člen)
21.10.2013 10:17:00
Offline

Re: volby

Neni jedno jestli sedi u koryta prase z leva nebo z prava? Stejne mu jde jen o to vyzrat si vo nejvic s korytka....


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
K.a.s.y.m. (Člen)
21.10.2013 11:26:13
Offline

Re: volby

Filous psal:

...dyk je to tam zmrd vedle zmrdaidontknowsmile2 ...já na to seru, jedu dělat na chalupu dříví na zimu, páč sem si nevybral ani napravo ani nalevosick ...a do tý doby, neš se na trůn dostane něgdo, gdo má tolik majetku, že nepotřebuje vokrádat stát a vobyčejný lidi to jiný nebude...a dokundá se nevobjeví strana, kerá bude mít ve svym programu znovuzavedení trestu smrti, sekání rukou u samý prdele za korupčnictví, trestní systém "třikrát a dost", možnost bránění majetku zbraní a zákaz přebejvání a pohybu cikánů v obcích mě tam neuvidějfuck

P.S. Babiš se tam podle mě hrne jen kvůli zvýšení vlivu pro svůj byznys, ten na lidi sere...

na to trikrat a dost s dej bacha..protoze tak jak to meli pripraveny by js sel sedet i za to ze trikrat blbe zaparkujes smile1 jinak s tebou souhlas...neni z ceho vybirat a Babise uz vubec.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
21.10.2013 11:31:18
Offline

Re: volby

uz jsem to nekam myslim i daval ale dam to i sem.Babis neni nic vic nez nenasytna piavice
http://www.reflex.cz/clanek/zpravy/5193 … trach.html


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
kojaksro (Člen)
21.10.2013 11:36:44
Offline

Re: volby

K.a.s.y.m. psal:

uz jsem to nekam myslim i daval ale dam to i sem.Babis neni nic vic nez nenasytna piavice
http://www.reflex.cz/clanek/zpravy/5193 … trach.html

....takovýchle článků je na každého jak šafránu. Ať si každý volí nebo nevolí koho chce, ale dokud něco nepředvedou ve vládě tak to člověk stejně nepozná dopředu. A když jim člověk nezkusí dát šanci, tak to taky nezjistí jak to mysleli.smokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
PALOUS (Člen)
21.10.2013 11:38:52
Offline

Re: volby

Volte babise a budete žrát ještě dráž. To by měl být jeho slogan. Mě stačilo, dyš mohli začít dovážet pečivo do obchoďáku regionální pekaři a von se moh posrat že přišel vo monopol sickblejt ze všech stran


Jebat motorky :-)
Loser (Administrator)
21.10.2013 11:45:45
Offline

Re: volby

PALOUS psal:

Volte babise a budete žrát ještě dráž. To by měl být jeho slogan. Mě stačilo, dyš mohli začít dovážet pečivo do obchoďáku regionální pekaři a von se moh posrat že přišel vo monopol sickblejt ze všech stran

a co s tim udelal? Skoupil ty regionalni pekarny a ted se chlubi, ze je vlastne zachranil.
Mel jsem stesti, ze jsem ten den, co zde na metru rozdaval koblihy, jel do prace autem. Uz bych bud lezel na ARU nebo sedel v base za napadeni koblihou


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
spidys (Člen)
21.10.2013 12:31:45
Offline

Re: volby

kojaksro psal:
K.a.s.y.m. psal:

uz jsem to nekam myslim i daval ale dam to i sem.Babis neni nic vic nez nenasytna piavice
http://www.reflex.cz/clanek/zpravy/5193 … trach.html

....takovýchle článků je na každého jak šafránu. Ať si každý volí nebo nevolí koho chce, ale dokud něco nepředvedou ve vládě tak to člověk stejně nepozná dopředu. A když jim člověk nezkusí dát šanci, tak to taky nezjistí jak to mysleli.smokin

Souhlasim. Mimochodem těm co tam sou sme dávali šanci 24 let a kam to došlo. Akorát veřejně kradou, smějou se nám do xichtu a dělaj z nás kretény sick
Takže já volim Babiše. Když to nevyjde, tak to bude smutný, ale nevyšlo by to jisto jistě i kdybych volil nějakou jinou politickou stranu, takže jdu cestou dávání šance někomu novýmu.


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
K.a.s.y.m. (Člen)
21.10.2013 12:58:20
Offline

Re: volby

kojaksro psal:
K.a.s.y.m. psal:

uz jsem to nekam myslim i daval ale dam to i sem.Babis neni nic vic nez nenasytna piavice
http://www.reflex.cz/clanek/zpravy/5193 … trach.html

....takovýchle článků je na každého jak šafránu. Ať si každý volí nebo nevolí koho chce, ale dokud něco nepředvedou ve vládě tak to člověk stejně nepozná dopředu. A když jim člověk nezkusí dát šanci, tak to taky nezjistí jak to mysleli.smokin

i kdyby to byla jen z pulky pravda je to pro me dost velkej duvod ho nevolit..na coz mam zatim pravo smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
spidys (Člen)
21.10.2013 13:42:22
Offline

Re: volby

i kdyby to byla jen z pulky pravda je to pro me dost velkej duvod ho nevolit..na coz mam zatim pravo smile1

A koho budeš volit? smile1
Někoho, kdo nám tu už nejednou jen slibuje, jak když mu dáme hlas, jak všechno změní?
bigsmile


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Ondráš (Člen)
21.10.2013 16:12:37
Offline

Re: volby

Víte jak Češi poznali, že je svět kulatej?


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
PALOUS (Člen)
21.10.2013 16:28:59
Offline

Re: volby

Ondráš psal:

Víte jak Češi poznali, že je svět kulatej?

Furt se valej v hovnech dokola smile1
Jo a Zbyno jak kde bigsmile


Jebat motorky :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
21.10.2013 21:10:55
Offline

Re: volby

spidys psal:

i kdyby to byla jen z pulky pravda je to pro me dost velkej duvod ho nevolit..na coz mam zatim pravo smile1

A koho budeš volit? smile1
Někoho, kdo nám tu už nejednou jen slibuje, jak když mu dáme hlas, jak všechno změní?
bigsmile

furt žiješ v tom ,že tu jsou Socani, ODS, komunisti a jejich deriváty jako TOP,VV atd..těch stran je mnohem víc..navíc jsem se fakt,ještě nerozhod.
v jednom mám,ale jisto..budu volit komunisty...jen nevim v který straně bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
XJelen (Člen)
22.10.2013 09:37:00
Offline

Re: volby

Je to poprvé, co nepůjdu... není tam jedinej subjekt, na kterým bych nenašel něco, z čeho bych se poblil. Tzv pravice není schopná se podívat realitě do očí, takže potřebuje přes držku, aby se konečně začalo přemýšlet. Navíc je úplně nasnadě, že většina, která je schopná akceptovat zvirovanýho hulváta potřebuje slyšet ty správný sliby, takže vítězství levice je nasnadě. Ostatní "noví" jsou jen populisti bez reality. Tomáš Okamuroj je regulerní užvaněnej magor a každej jeho "nápad" je v podstatě nerealizovatelnej, ale právě tenhle detail je pro něj nepodstatnej, protože ví, že i kdyby se tam protlačil, tak stejně nebude mít sílu ty svoje fantazmagórie uskutečnit, takže bude furt jenom hulákat aniž by mu na to přišli, že je vlastně jenom kecal. A spojení s Bártou? To se museli pěkně zhulit. Omrdář Babiš? Děkuju pěkně, sice je z něj spousta lidí strašně nadšená, já však prostě nemohu uvěřit řečem, že mu nejde o jeho kšefty. Ať už je to biosračka v palivech, kostelecké uzeniny, pekárny atd. Jeho impérium je tak veliký, že by se v podstatě musel postavit sám proti sobě. Lidi neblbněte, člověk, kterej vybudoval takovej gigant, není zvyklej dělat dobrodiní. Tohle se staví tak, že jdeš furt dopředu, nahoru přes mrtvoly.
Ne, nejdu... můj rok starý zážitek s následnými prezidentskými volbami po kterých mi došlo, že tohle je daný a rozum v těchdle věcech nemá místo idontknow

cifix, jsem se zase poblil! bigsmile


Strýcfajtr !!!
osiris (Člen)
22.10.2013 09:57:11
Offline

Re: volby

...to teda, louže zvratků pěkná bigsmile
...hele, ať si svoje imperium klidně popotáhne, furt je ale šance, že to nebude tolik ztrátový jako ten současnej sajrajt kterej je u koryt navalenej teď; ty už nám toho předvedli a vysáli ažaž
...a to si přitom o něm taky myslím svoje ...jen nesmíš vole hledat běloskvoucí lilii bigsmile

...na "svobodný" je málo "svobodně smýšlejících" ...a taky by se zkurvili, tak co si třepím hubu smile1 ...ale aspoň to zkusím


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
nicola.foxx (Člen)
22.10.2013 10:27:02
Offline

Re: volby

Dycky sem volil ODS. Posledně už sem váhal mezi ODS a TOP09, ale zase sem hodil ODS. Teď bych rád viděl jak ODS padne a možná se někdy odrazí ode dna a snad čistá se zase vrátí.
To co píše ANO mi přijde rozumný a realizovatelný. Takže letos to dám pro ANO. Ať předkládaj návrhy zákonů, který buď projdou a nebo ne. Návrhy chtěj uveřejňovat a když neprojdou, tak chtěj uveřejňovat proč neprošly a jak se hlasovalo. Asi sem naivní, že to někdo chce změnit a změní, ale bez toho bych byl věčně nasranej.
Ohledně keců na Babiše a stb a velkopodnikatele a nekvalitní potraviny a další. Kdo z nás kdyby smě měli prachy, tak bysme neskupovali konkurenci a nerozšiřovali firmu? Jestli je to jen další podnikatelskej záměr, jako VV se uvidí, ale nic jinýho než doufat mě nezbude. A taky se mě nechce dávat hlas straně, která se do sněmovny nemá šanci dostat.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
VikecB12 (Člen)
22.10.2013 10:48:33
Offline

Re: volby

A že su tak smělej,kde máte toho vašeho Karla,ze kterýho ste se mohli posrat při posledních volbách,zejména vy v tý praze hele? Ha?e? ODS a ČSSD a jejich přisluhovači už myslím dostatečně předvedli,jak "umí" vládnout a přesto se najde dost blbců,co jim to ze setrvačnosti hodíidontknow
V té kalkulačce mě vyšli piráti,následovaní svobodnejma a třetí DSSS...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
bolek009 (Člen)
22.10.2013 10:58:26
Offline

Re: volby

nicola.foxx psal:

Dycky sem volil ODS. Posledně už sem váhal mezi ODS a TOP09, ale zase sem hodil ODS. Teď bych rád viděl jak ODS padne a možná se někdy odrazí ode dna a snad čistá se zase vrátí.
To co píše ANO mi přijde rozumný a realizovatelný. Takže letos to dám pro ANO. Ať předkládaj návrhy zákonů, který buď projdou a nebo ne. Návrhy chtěj uveřejňovat a když neprojdou, tak chtěj uveřejňovat proč neprošly a jak se hlasovalo. Asi sem naivní, že to někdo chce změnit a změní, ale bez toho bych byl věčně nasranej.
Ohledně keců na Babiše a stb a velkopodnikatele a nekvalitní potraviny a další. Kdo z nás kdyby smě měli prachy, tak bysme neskupovali konkurenci a nerozšiřovali firmu? Jestli je to jen další podnikatelskej záměr, jako VV se uvidí, ale nic jinýho než doufat mě nezbude. A taky se mě nechce dávat hlas straně, která se do sněmovny nemá šanci dostat.

Čekal jsem, až se mi někdo trefí do noty, abych to nemusel sepisovat.
Tady je všechno, co si myslím i já.


GSF1250SA K7
K.a.s.y.m. (Člen)
22.10.2013 11:03:25
Offline

Re: volby

kdyz si vsichni co jdou k volbam budou rikat...nedam hlas nekomu kdo se tam nema sanci dostat tak se tam opravdu nedostanou a budou zase a jen ty sami lidi.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
sonyk (Člen)
22.10.2013 11:16:26
Offline

Re: volby

Ods, cssd, vv ,top09, kscm, zeleny. tyhle tam nemaj co dělat a jen nás vedli do sraček,. volil jsem vždy pravici a jsem přesvědčen o tom ze tyhle strany by už šanci mít neměli.

nejsympatičtější je mi ANO, ale bojím se aby to Babiš neměl jen jak si udělat cestu pro své podnikání. Takže zatím fakt nevím.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Drakoxxl (Člen)
22.10.2013 11:38:48
Offline

Re: volby

http://s15.postimg.org/qjhw26gy3/kalous.jpg

Lepší někdy, než nikdy.
Drakoxxl (Člen)
22.10.2013 11:48:38
Offline

Re: volby

...lidová tvořivost jede bigsmile
Komunisti krev nám pili
modří ptáci též tu byli
vládli nám i oranžoví
tak ať přijde někdo nový!
Zvolíme si jasná páka
pro změnu teď estébáka
ten tu vskutku ještě nebyl!!!
Český volič je fakt debil...


Lepší někdy, než nikdy.
ABik (Člen)
22.10.2013 11:50:28
Offline

Re: volby

Kvůli vám jsem si přečetl volební programy "nejsilnějších" stran. Vyšlo mi následující:

ČSSD, KSČM - postupné zvyšování korporátních daní sick progresivní zdanění fyzických osob (včetně OSVČ) sick majetkové přiznání i retro s dodatečným zdaněním 100% sick zbytek snůška pitomostí a populistických slibů.

ODS - pindy jako obvykle - daně přímé nezvyšuje, nepřímé ano, chce dokončit reformy (jaké?).

ANO - vyzobal více či méně úspěšné modely z okolních států a ty prezentuje jako svůj program. Daně přímé nezvyšuje, nepřímé snižuje, chce aplikovat RPDP na všechny obory...

TOP09 - asi jsem nenašel ten správný text, ale přišlo mi to velmi obecné bez konkrétních čísel nebo faktů.

Svítání, Nohyhore, KeptnDžekSperouGruppe apod. nepočítám za kandidáty vhodné k umístění do sněmovny.

A co teď? Levičákům to tam nehodím bo su kapitalista bigsmile Takže asi vyberu něco z pravice = z tří lístků se zavřenýma očima vyberu jeden a ten vhodím.

Mour (Člen)
22.10.2013 11:58:26
Offline

Re: volby

ABik psal:

Kvůli vám jsem si přečetl volební programy "nejsilnějších" stran. Vyšlo mi následující:

ČSSD, KSČM - postupné zvyšování korporátních daní sick progresivní zdanění fyzických osob (včetně OSVČ) sick majetkové přiznání i retro s dodatečným zdaněním 100% sick zbytek snůška pitomostí a populistických slibů.

ODS - pindy jako obvykle - daně přímé nezvyšuje, nepřímé ano, chce dokončit reformy (jaké?).

ANO - vyzobal více či méně úspěšné modely z okolních států a ty prezentuje jako svůj program. Daně přímé nezvyšuje, nepřímé snižuje, chce aplikovat RPDP na všechny obory...

TOP09 - asi jsem nenašel ten správný text, ale přišlo mi to velmi obecné bez konkrétních čísel nebo faktů.

Svítání, Nohyhore, KeptnDžekSperouGruppe apod. nepočítám za kandidáty vhodné k umístění do sněmovny.

A co teď? Levičákům to tam nehodím bo su kapitalista bigsmile Takže asi vyberu něco z pravice = z tří lístků se zavřenýma očima vyberu jeden a ten vhodím.

...chybí Ti tam ČSL bigsmile

Loser (Administrator)
22.10.2013 12:42:37
Offline

Re: volby

ABik psal:

Kvůli vám jsem si přečetl volební programy "nejsilnějších" stran. Vyšlo mi následující:

ČSSD, KSČM - postupné zvyšování korporátních daní sick progresivní zdanění fyzických osob (včetně OSVČ) sick majetkové přiznání i retro s dodatečným zdaněním 100% sick zbytek snůška pitomostí a populistických slibů.

ODS - pindy jako obvykle - daně přímé nezvyšuje, nepřímé ano, chce dokončit reformy (jaké?).

ANO - vyzobal více či méně úspěšné modely z okolních států a ty prezentuje jako svůj program. Daně přímé nezvyšuje, nepřímé snižuje, chce aplikovat RPDP na všechny obory...

TOP09 - asi jsem nenašel ten správný text, ale přišlo mi to velmi obecné bez konkrétních čísel nebo faktů.

Svítání, Nohyhore, KeptnDžekSperouGruppe apod. nepočítám za kandidáty vhodné k umístění do sněmovny.

A co teď? Levičákům to tam nehodím bo su kapitalista bigsmile Takže asi vyberu něco z pravice = z tří lístků se zavřenýma očima vyberu jeden a ten vhodím.

tak tam dej svobodny good


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
tajnej (Člen)
22.10.2013 13:51:08
Offline

Re: volby

Žádnou politickou stranu jsem nezaložil, takže žádnou dokonalou nenajdu. S tím jsem se smířil a považuju to za důležitý smíření, abych měl důvod jít k volbám.

Škrtnul jsem si všechny strany, který byly v uplynulejch letech v parlamentu. Ty už šanci měly.

Kašlu na volební preference.

Volební průzkumy (i ty objektivní) maj totiž podle mýho efekt otázky o slepici a vejci.
přečtu si průzkum...můj favorit A má jen 4%...leknu se zmaření svýho hlasu a začnu uvažovat o favoritu B, kterej měl 10%...stejně to udělá dalších 1000 lidí s podobným názorem...někdo z nich se zúčastní průzkumu...uvede favorita B...přečtu si další průzkum...sláva, můj nový favorit B má už 11% a můj bývalý favorit A si dokonce pohoršil na 3%...volím „rozumem“ favorita B
Hm, rozumně jsem se řídil volebními průzkumy (spolu s tisícem rozumných spoluobčanů) a zlikvidoval svýho favorita A. To jsem ale debil.
Ňákej vystudovanej statistik mě možná opraví, ale já se pocitu slepice a vejce nemůžu zbavit.

Smířil jsem se tedy i s tím, že mnou volená strana nemá v průzkumech dost preferencí a třeba se letos do parlamentu nedostane, ale já a ostatní voliči jí aspoň vyjádříme podporu a snad dosáhne na finanční příspěvek za naše hlasy.

Projel jsem si pár volebních kalkulaček s různejma tématama, abych nemusel číst volební programy deseti stran, ale jenom dvou až tří.

No a teď už to mám jednoduchý. Vyšly mi dvě strany a jednu z nich tam hodím.

A ještě si projdu telefonní seznam a zavolám aspoň jednomu kamarádovi „jánatoserustejnětonemácenu“ a zkusím ho přesvědčit, aby šel volit.
Má to cenu.

huskyb12 (Administrator)
22.10.2013 17:21:38
Offline

Re: volby

A co kroužkování ?
ANO bez Babiše surprised
ODS bo ČSSD první poslanec na 137 pozici kandidátky surprised
Pitomio bez Úsvitu pláče s Bobo v rohu surprised

Akorát bolševika volí jenom kokoti a ty kroužkovat nedokážou evil


ale di, Ty brepto ...
Ondráš (Člen)
22.10.2013 18:06:00
Offline

Re: volby

Některý věci jsou smutný... Mladá holka... bad
Oni snad nikdy nevymřou.smile2
http://terezacechova.cz/index.html


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Koldan (Člen)
22.10.2013 18:14:13
Offline

Re: volby

nejčastější argument proti Babišovi je ten, že si z toho chce udělat dojnou krávu. Trošku nerozumím tomu, proč by se teda cpal do politiky, kde na něj každý uvidí, kde ho každý bude mít pod dozorem, když kdyby chtěl, tak by se ke všemu tomu dostal z pozadí jako kmotr, který bude tahat jen za šňůrky a relativně v klidu. Při jeho finančních možnostech nepotřeboval kandidovat, aby tady mohl vládnout a zametat s námi. Proč by někde ukazoval ksicht, když by mu stčilo nasadit sympaťáka splňujícího požadavky na popularitu a toho si jak kašpárka voditsurprised neobhajuji ho a nedělám si iluze o tom, že je čistý, ale kdo je ať hodí kamenem a argumenty, ž si jde nakrást mi přijdou proti logice, krást a ovlivňovat mohl i předtím


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
osiris (Člen)
22.10.2013 18:20:09
Offline

Re: volby

houskovi: hele to je myslím v BABA případě celkem fuk jestli ho vykroužkuješ nebo ne, páč jeho strana, jeho vůle smile1 ...ale asi furt lepší než někoho ze "silný" trojky socanů, ptáků, topáků a nebo odvarovky vévéčka s nasratLIDEM (o červenejch myších nebo prezidentovcích se vůbec nebudeme bavit) a pánbíčkáři už taky v čase ukazáli dost ...nezapomněl jsem na někoho z těch ksindlů?
...hlavně ať vyroštujem ven ten profláklej sajrajt současnej (nebo aspoň co nejvíc z nich) sick


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
spidys (Člen)
22.10.2013 18:54:19
Offline

Re: volby

Ondráš psal:

Některý věci jsou smutný... Mladá holka... bad
Oni snad nikdy nevymřou.smile2
http://terezacechova.cz/index.html

V sekci kontakty je na ní email a prej pošle na sebe i telefon bigsmile
Dobrá seznamka bigsmilebigsmile
Jí napiš a pozvi jí do knajpy. Jí to tam vysvětlíme bigsmilebigsmile


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
huskyb12 (Administrator)
22.10.2013 19:06:33
Offline

Re: volby

spidys psal:
Ondráš psal:

Některý věci jsou smutný... Mladá holka... bad
Oni snad nikdy nevymřou.smile2
http://terezacechova.cz/index.html

V sekci kontakty je na ní email a prej pošle na sebe i telefon bigsmile
Dobrá seznamka bigsmilebigsmile
Jí napiš a pozvi jí do knajpy. Jí to tam vysvětlíme bigsmilebigsmile

ukáže vám květináče a bobra, když retro tak retro :)


ale di, Ty brepto ...
huskyb12 (Administrator)
22.10.2013 19:07:15
Offline

Re: volby

osiris psal:

houskovi: hele to je myslím v BABA případě celkem fuk jestli ho vykroužkuješ nebo ne, páč jeho strana, jeho vůle smile1 ...ale asi furt lepší než někoho ze "silný" trojky socanů, ptáků, topáků a nebo odvarovky vévéčka s nasratLIDEM (o červenejch myších nebo prezidentovcích se vůbec nebudeme bavit) a pánbíčkáři už taky v čase ukazáli dost ...nezapomněl jsem na někoho z těch ksindlů?
...hlavně ať vyroštujem ven ten profláklej sajrajt současnej (nebo aspoň co nejvíc z nich) sick

taky sem nasranej, ale rozhodnutej eště ne ...


ale di, Ty brepto ...
Borák (Člen)
22.10.2013 19:23:15
Offline

Re: volby

tohle Ondráši taky nepochopim
že sou tam starý ,ale jak může vztoupil mladej človjěk idontknow to mi hlava nebere


...nikdo nevojebe Ježíše...
Kim (Člen)
22.10.2013 20:35:11
Offline

Re: volby

huskyb12 psal:
osiris psal:

houskovi: hele to je myslím v BABA případě celkem fuk jestli ho vykroužkuješ nebo ne, páč jeho strana, jeho vůle smile1 ...ale asi furt lepší než někoho ze "silný" trojky socanů, ptáků, topáků a nebo odvarovky vévéčka s nasratLIDEM (o červenejch myších nebo prezidentovcích se vůbec nebudeme bavit) a pánbíčkáři už taky v čase ukazáli dost ...nezapomněl jsem na někoho z těch ksindlů?
...hlavně ať vyroštujem ven ten profláklej sajrajt současnej (nebo aspoň co nejvíc z nich) sick

taky sem nasranej, ale rozhodnutej eště ne ...

tak já Ti pomůžu
http://cs.wikipedia.org/wiki/Andrej_Babi%C5%A1
ksindla ani jeho stranu volit nebudubad a minulost má taky božísicksick


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
Kim (Člen)
22.10.2013 20:37:59
Offline

Re: volby

...jo a přidávám se k blbcůmgoodgoodbigsmile


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
Koldan (Člen)
22.10.2013 21:51:41
Offline

Re: volby

Kim psal:
huskyb12 psal:
osiris psal:

houskovi: hele to je myslím v BABA případě celkem fuk jestli ho vykroužkuješ nebo ne, páč jeho strana, jeho vůle smile1 ...ale asi furt lepší než někoho ze "silný" trojky socanů, ptáků, topáků a nebo odvarovky vévéčka s nasratLIDEM (o červenejch myších nebo prezidentovcích se vůbec nebudeme bavit) a pánbíčkáři už taky v čase ukazáli dost ...nezapomněl jsem na někoho z těch ksindlů?
...hlavně ať vyroštujem ven ten profláklej sajrajt současnej (nebo aspoň co nejvíc z nich) sick

taky sem nasranej, ale rozhodnutej eště ne ...

tak já Ti pomůžu
http://cs.wikipedia.org/wiki/Andrej_Babi%C5%A1
ksindla ani jeho stranu volit nebudubad a minulost má taky božísicksick

jestli myslíš tu jeho historii u STB, je to před 30 lety, kdoví co tam bylo a proč to bylo. asi málokdo byl takový hrdina, že pokud se o něj začali zajímat, tak řekl kategoricky ne, obzvláště pokud to bylo třeba o tom, že podepsal skrz to, aby měl on a jeho rodina klid. věřím, že jakmile byl člověk trošku schopný a dostal se někde výš, už byl v jejich zájmu.takových bylo hodně, co raději mysleli na rodinu než na vlastní hrdinství a udělal bych zřejmě to samé. jo kdyby se někdo přihlásil a řekl, tento člověk mě naprášil STB a já z toho měl újmu, tak je to o něčem jiném, asi jako když Grebeníčkův tata mlátil vězně v Hradišťské nemocnici. ale takto je to jen o spekulacích,


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Baltazar (Člen)
22.10.2013 22:10:36
Offline

Re: volby

ty kluku ty ho máš nějak rádbigsmiletak mu ten hlas dej to já radši DSbigsmile

Koldan psal:
Kim psal:
huskyb12 psal:


taky sem nasranej, ale rozhodnutej eště ne ...

tak já Ti pomůžu
http://cs.wikipedia.org/wiki/Andrej_Babi%C5%A1
ksindla ani jeho stranu volit nebudubad a minulost má taky božísicksick

jestli myslíš tu jeho historii u STB, je to před 30 lety, kdoví co tam bylo a proč to bylo. asi málokdo byl takový hrdina, že pokud se o něj začali zajímat, tak řekl kategoricky ne, obzvláště pokud to bylo třeba o tom, že podepsal skrz to, aby měl on a jeho rodina klid. věřím, že jakmile byl člověk trošku schopný a dostal se někde výš, už byl v jejich zájmu.takových bylo hodně, co raději mysleli na rodinu než na vlastní hrdinství a udělal bych zřejmě to samé. jo kdyby se někdo přihlásil a řekl, tento člověk mě naprášil STB a já z toho měl újmu, tak je to o něčem jiném, asi jako když Grebeníčkův tata mlátil vězně v Hradišťské nemocnici. ale takto je to jen o spekulacích,


The father of the little princess of the dawn
kojaksro (Člen)
22.10.2013 22:15:45
Offline

Re: volby

....budu se opakovat, ANO, Babiš pokud to myslí dobře = bude v politice přínosem. Pokud ne = větší průser už to nebude, ale asi pak budu už hodně skeptickej.smile2
To že lobuje za státní zakázky i zákony u státu, mi vůbec nevadí.
Odvádí daně u nás a ne málo, ne jako většina státních zakázek kde mizí prachy v daňových rájích, kde není ani jasný vlastník těchto firem. Lidem dáva práci lepší i horší.
Věřím, že i lidi (Stropnický, Komárek), kterými se obklopuje by se něčemu dopředu nekalému nepropůjčili.
Nikdy Vám žádná strana, celým s vím postojem nebude po chuti na 100%, proto jděte volit, kohokoliv, jen ne komanče (socany taky prosím ne, ale pořád lepší než nevolit) a tím když nepůjdete, tak právě nahráváte komančůmsick.

....mě sere nejvíc to pojebaný rozkrádání a tunely. A za to předchozí vlády ODS, TOP 09 a ČSSD můžousick


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Koldan (Člen)
22.10.2013 23:17:45
Offline

Re: volby

Baltazar psal:

ty kluku ty ho máš nějak rádbigsmiletak mu ten hlas dej to já radši DSbigsmile

Koldan psal:
Kim psal:


tak já Ti pomůžu
http://cs.wikipedia.org/wiki/Andrej_Babi%C5%A1
ksindla ani jeho stranu volit nebudubad a minulost má taky božísicksick

jestli myslíš tu jeho historii u STB, je to před 30 lety, kdoví co tam bylo a proč to bylo. asi málokdo byl takový hrdina, že pokud se o něj začali zajímat, tak řekl kategoricky ne, obzvláště pokud to bylo třeba o tom, že podepsal skrz to, aby měl on a jeho rodina klid. věřím, že jakmile byl člověk trošku schopný a dostal se někde výš, už byl v jejich zájmu.takových bylo hodně, co raději mysleli na rodinu než na vlastní hrdinství a udělal bych zřejmě to samé. jo kdyby se někdo přihlásil a řekl, tento člověk mě naprášil STB a já z toho měl újmu, tak je to o něčem jiném, asi jako když Grebeníčkův tata mlátil vězně v Hradišťské nemocnici. ale takto je to jen o spekulacích,

ale ne, spíš mi přijde jen jednostranný říct A a neříct Bé. Neznám ho a ani mi není nějak sympatický, ale taky nevidím důvod proč dělat závěry z toho, že na něj vytáhli nějakou spolupráci před 30 lety, či jiné věci a dost mě i popuzuje, že mi někdo dá leták do schránky kde ho nazývají estébákem, lobbistou a bankrotářem.  působí to na mě dojmem "zloděj a gauner křičí chyťte zloděje" když to vezmu postupně, tak estébákem bylo spousta známých lidí a umělců, včetně Gotta a jiných, kteří za totáče fungovali. Bankrotářem jako Babiš bych chtěl bý taky, vytahovat to, že někde na Slovensku mu klekla firma mi přijde ubohé a lobbista? Každý soukromý podnikatel lobbuje, u obce, města, státu, je to jen o šikovnosti a kontaktech. Takže mě třeba tento leták spíš naopak utvrdil v tom, že z něj mají větr a neví co na něj vytáhnout, když tahají takové "trumfy"


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Mour (Člen)
23.10.2013 07:43:21
Offline

Re: volby

Koldan: Tady o Babiše jako jednotlivce nejde, já mám spíš obavu z těch, co se s ním do parlamentu svezou idontknow ....po složení posl.slibu ho s klidem pošlou do pussy a pojedou si svoje blues ....a on nic neudělá ....takže važte svůj hlas idontknow

Tak to vidím já.

PS: Babiš za spoluprácu s STB nemůže a Grebeníček za svého fotra ano ? bigsmilebigsmilebigsmile

VikecB12 (Člen)
23.10.2013 08:48:14
Offline

Re: volby

Mě třeba stačilo skouknout tenhle pořad minulej týden a chtělo se mě blejt z naší veřejnoprávní televize,která se nám snaži vnutit názor,že je tady všechno v naprostým pořádku a není potřeba nic zásadně měnit...Kohokoliv jinýho není třeba pouštět vubec keslovu.... http://www.ceskatelevize.cz/porady/1096 … 014/video/


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Koldan (Člen)
23.10.2013 10:55:12
Offline

Re: volby

Mour psal:

Koldan: Tady o Babiše jako jednotlivce nejde, já mám spíš obavu z těch, co se s ním do parlamentu svezou idontknow ....po složení posl.slibu ho s klidem pošlou do pussy a pojedou si svoje blues ....a on nic neudělá ....takže važte svůj hlas idontknow

Tak to vidím já.

PS: Babiš za spoluprácu s STB nemůže a Grebeníček za svého fotra ano ? bigsmilebigsmilebigsmile

za fotra nemůže vo tom žádná, ale to že popírá co se dělo a že dál působí ve straně, která reprezentuje tuto minulost je druhá věc.

a jináč máš recht, strana není jen Babiš a šmejdi se najdou všude, ale proto nemá moc smysl řešit Babišovu minulost. Důležité je, aby měla strana nějaký reálnou myšlenku, aby měli touhu něco změnit. Jestli se k nim navalí šmejdi je už na jejich výběru, ale to platí pro všechny skupiny


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Banditatom (Člen)
23.10.2013 11:21:01
Offline

Re: volby

Ze vas to porad bavi resit...stejne je jedno kdo tam bude pac si stejne za par let budeme kupovat biobenzin za vosumdesta doma budem sedet po tme pac doplatek za obnovitelne zdroje bude mesicni zaloha jednou tydne si koupime babirohlik za kvadrilion a rumunske prasata budou stat to co vyplata.... Jedini vysmati budou hndouhelnaci lemry a senat...


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
kneehammer (Člen)
23.10.2013 13:40:41
Offline

Re: volby

kojaksro psal:

....budu se opakovat, ANO, Babiš pokud to myslí dobře = bude v politice přínosem. Pokud ne = větší průser už to nebude, ale asi pak budu už hodně skeptickej.smile2
To že lobuje za státní zakázky i zákony u státu, mi vůbec nevadí.
Odvádí daně u nás a ne málo, ne jako většina státních zakázek kde mizí prachy v daňových rájích, kde není ani jasný vlastník těchto firem. Lidem dáva práci lepší i horší.
Věřím, že i lidi (Stropnický, Komárek), kterými se obklopuje by se něčemu dopředu nekalému nepropůjčili.
Nikdy Vám žádná strana, celým s vím postojem nebude po chuti na 100%, proto jděte volit, kohokoliv, jen ne komanče (socany taky prosím ne, ale pořád lepší než nevolit) a tím když nepůjdete, tak právě nahráváte komančůmsick.

....mě sere nejvíc to pojebaný rozkrádání a tunely. A za to předchozí vlády ODS, TOP 09 a ČSSD můžousick

přesně tak! když si tam něco bokem prolobuje, tak se neposeru, hlavně když bude kopat do těch buzerantů, co si tam 20 let budujou stát ve státě a my můžem tak leda hovno, páč ať se to hodilo komukoliv, do půl roka přišla plejáda takovejch průserů v řádu desítek miliard, že by ty prachy Babiš už ani nechtěl bigsmile
Jak mě byla politika u prdele, tak teď hodně špekuluju, co ho do té politiky vede. Jo, může to být psychopat, co nechce už být miliardářem, ale bilionářem a che si nás kupit všecky a pak satan s náma, ale já prostě chcu věřit v to, že tu moc (mafra atd) nekumuluje aby z nás vysál aji chcánky, ale by to tady odblešil. Možná naivní, ale to se předem nedozvím smokin
A kurva srovnávat ho s Bártou, to je taky úsměvny. To je trochu jiná liga myslim...


..:: B12 inside ::..
nicola.foxx (Člen)
23.10.2013 14:07:13
Offline

Re: volby

Všude se řeší Babiš a STB.
U vraždy je 20 let promlčecí lhůta (pokud je obzvláště brutální, u normálního zasřelení je 15 let) a to, že byl někdo ve straně nebo spolupracoval s STB, budou omílat i potom, co už tu nebudou.

Řekl bych, že bude lepší si připomínat novodobější věci jako je opoziční smlouva, čistej Standa Grosů, tunel Blanka, Mostecká, OKD, předraženej Metrostav, Skanska, Eurovia, Dopravní podniky, most pro cyklostezku za 40 milionů (Praha Vysočany), předražený protipovodňový zábrany který jsou nižší než byla poslední velká voda v roce 2002.

Pak ať stát neprodává podíly ve firmách který generujou zisk (energetika), jen aby zalepili díru po třebas na účtu pro důchody, ze kterýho berou prachy, protože není oddělenej a berou z něk kdykoli potřebujou.

Těch věcí je hromada. Třebas zkurvený pozměňovací návrhy zákonů, který ještě ani nevstoupily v platnost. Zasraný dodatky o zdravotnictví, který přilepí k zákonu o lesech ČR.

Se mi vždycky votevíraj stigmata, dyž vo tom s někým poudám.

Volíme to na 4 roky a pak se uvidí ( 4 roky jsou za předpokladu, že je ve vládě ČSSD a žádnej jinej zmrd pořád nevyvolává hlasování o vyslovení nedůvěry vládě).

A jedna věc co mě brutálně nasírá každej den, jsou ty plakáty xindlů Zemanovo.
Zastavili jsme Kalouska = to je hovno akorát pro dementy.
A za Miloše Zemana = mě připomíná za stranu a za lidi, nebo zasraný náledí?

Vláda odborníků co najednou kandiduje za Miloše opoziční zmrdíka sicksick


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
tajnej (Člen)
23.10.2013 14:49:01
Offline

Re: volby

Nechme STB stranou, mohlo to být tak i onak, půlku papírů se jim povedlo skartovat, ani soud nebude mít lehký rozhodování.

Nicméně v roce 1980 žádnej inteligentní člověk (a to Babiš nepochybně je) nemoh do KSČ vstupovat s touhou něco změnit k lepšímu. Všichni jsme tehdá věděli, jaký sou komouši svině a kdo k nim šel, věděl, že bude muset bejt svině taky. Na svý spolupracovníky, na svý známý, takhle to prostě bylo chytře vymyšlený. A za svý sviňárny pak dostával nějakým způsobem zaplaceno, umožněno, otevřeno.
No a tak se někdo za prachy stal sviní. A někdo ne.
Kim a Mour maj pravdu (možná i proto, že už něco pamatujou), zvažte to ještě.
Je tu přece dost mladších, nadějnech a nepokydanejch, třeba jim čistý úmysly vydržej. Za pokus to stojí.
A nedejte na řeči, že když se váš favorit do parlamentu nedostane, propadne váš hlas komunistům. Babiš je taky komunista, to nejde změnit vrácením rudý knížky.

osiris (Člen)
23.10.2013 15:05:28
Offline

Re: volby

...hele bédo, nejsem z něj nadšenej a rozhodně ho nechci obhajovat, ale my potřebujeme vyhnat teď ty stávající kurvy od koryta a to se nám bohužel nepodaří když rozmělníme hlasy do tříprocentních partají, kdy si tak kurvy zůstanou dál rochnit ve svým a my zas budem jen remcat, páč s tím s křížkem po funusu už pak víc neuděláme ...teď je potřeba tam dostat nový lidi a to hledáním lilie nepůjde
...chtěl bych volit svobodný, ale nechci pak fňukat že se nic nezměnilo; sice budu hrdej že jsem volil srdcem, ale rozum se mi pak čtyři roky bude vysmívat svým: "vidíš vole, tady to máš"


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
hlemejzd999 (Člen)
23.10.2013 16:56:50
Offline

Re: volby


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
23.10.2013 16:58:31
Offline

Re: volby


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
tajnej (Člen)
23.10.2013 17:56:38
Offline

Re: volby

osiris psal:

...hele bédo, nejsem z něj nadšenej a rozhodně ho nechci obhajovat, ale my potřebujeme vyhnat teď ty stávající kurvy od koryta a to se nám bohužel nepodaří když rozmělníme hlasy do tříprocentních partají, kdy si tak kurvy zůstanou dál rochnit ve svým a my zas budem jen remcat, páč s tím s křížkem po funusu už pak víc neuděláme ...teď je potřeba tam dostat nový lidi a to hledáním lilie nepůjde
...chtěl bych volit svobodný, ale nechci pak fňukat že se nic nezměnilo; sice budu hrdej že jsem volil srdcem, ale rozum se mi pak čtyři roky bude vysmívat svým: "vidíš vole, tady to máš"

Osi, já nikomu nechci vnucovat, koho má volit (to sis doufám všim), ani vyčítat, koho volil. Jsem rád, že je tu debata o volbách, protože to znamená, že lidi odsud chtěj jít volit. A že si každej vybere někoho jinýho, je dobře.
A když tu zaznívaj názory, tak jsem přidal svůj. A na rovinu - tím, že jsem se rozhod kašlat na volební průzkumy, jsem si to dost zjednodušil.
A aby nezůstalo jen u keců, tůhle večer jsem si udělal výlet u nás kolem práce s fixama a samolepkama (ty reklamní sloupy, co si topka a socani vystavěli po celý praze za téměř nula korun, mě fakt serou) a zdá se, že to nezůstalo nepovšimnuto. Tak aspoň ňákou radost z tý předvolební kampaně mám smile1
A aby mě příznivci ANO hned nekamenovali - moje je ta třináctka.
http://zpravy.ihned.cz/cesko/c1-6105796 … 13-2476860

osiris (Člen)
23.10.2013 18:22:47
Offline

Re: volby

tajnej psal:
osiris psal:

...hele bédo, nejsem z něj nadšenej a rozhodně ho nechci obhajovat, ale my potřebujeme vyhnat teď ty stávající kurvy od koryta a to se nám bohužel nepodaří když rozmělníme hlasy do tříprocentních partají, kdy si tak kurvy zůstanou dál rochnit ve svým a my zas budem jen remcat, páč s tím s křížkem po funusu už pak víc neuděláme ...teď je potřeba tam dostat nový lidi a to hledáním lilie nepůjde
...chtěl bych volit svobodný, ale nechci pak fňukat že se nic nezměnilo; sice budu hrdej že jsem volil srdcem, ale rozum se mi pak čtyři roky bude vysmívat svým: "vidíš vole, tady to máš"

Osi, já nikomu nechci vnucovat, koho má volit (to sis doufám všim), ani vyčítat, koho volil. Jsem rád, že je tu debata o volbách, protože to znamená, že lidi odsud chtěj jít volit. A že si každej vybere někoho jinýho, je dobře.
A když tu zaznívaj názory, tak jsem přidal svůj. A na rovinu - tím, že jsem se rozhod kašlat na volební průzkumy, jsem si to dost zjednodušil.
A aby nezůstalo jen u keců, tůhle večer jsem si udělal výlet u nás kolem práce s fixama a samolepkama (ty reklamní sloupy, co si topka a socani vystavěli po celý praze za téměř nula korun, mě fakt serou) a zdá se, že to nezůstalo nepovšimnuto. Tak aspoň ňákou radost z tý předvolební kampaně mám smile1
A aby mě příznivci ANO hned nekamenovali - moje je ta třináctka.
http://zpravy.ihned.cz/cesko/c1-6105796 … 13-2476860

...ani jsem to tak nebral; taky to chápu jen jako debatu ...a je to dobře že se diskutuje, kolikrát si přečtu i názor kterej mě vůbec nenapad a řeknu si u něj: "a jó, to je fakt" a může mi to pomoct v konečným vrhu


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Baltazar (Člen)
23.10.2013 19:48:47
Offline

Re: volby

TAKY ASI VRHNUbigsmile

osiris psal:
tajnej psal:
osiris psal:

...hele bédo, nejsem z něj nadšenej a rozhodně ho nechci obhajovat, ale my potřebujeme vyhnat teď ty stávající kurvy od koryta a to se nám bohužel nepodaří když rozmělníme hlasy do tříprocentních partají, kdy si tak kurvy zůstanou dál rochnit ve svým a my zas budem jen remcat, páč s tím s křížkem po funusu už pak víc neuděláme ...teď je potřeba tam dostat nový lidi a to hledáním lilie nepůjde
...chtěl bych volit svobodný, ale nechci pak fňukat že se nic nezměnilo; sice budu hrdej že jsem volil srdcem, ale rozum se mi pak čtyři roky bude vysmívat svým: "vidíš vole, tady to máš"

Osi, já nikomu nechci vnucovat, koho má volit (to sis doufám všim), ani vyčítat, koho volil. Jsem rád, že je tu debata o volbách, protože to znamená, že lidi odsud chtěj jít volit. A že si každej vybere někoho jinýho, je dobře.
A když tu zaznívaj názory, tak jsem přidal svůj. A na rovinu - tím, že jsem se rozhod kašlat na volební průzkumy, jsem si to dost zjednodušil.
A aby nezůstalo jen u keců, tůhle večer jsem si udělal výlet u nás kolem práce s fixama a samolepkama (ty reklamní sloupy, co si topka a socani vystavěli po celý praze za téměř nula korun, mě fakt serou) a zdá se, že to nezůstalo nepovšimnuto. Tak aspoň ňákou radost z tý předvolební kampaně mám smile1
A aby mě příznivci ANO hned nekamenovali - moje je ta třináctka.
http://zpravy.ihned.cz/cesko/c1-6105796 … 13-2476860

...ani jsem to tak nebral; taky to chápu jen jako debatu ...a je to dobře že se diskutuje, kolikrát si přečtu i názor kterej mě vůbec nenapad a řeknu si u něj: "a jó, to je fakt" a může mi to pomoct v konečným vrhu


The father of the little princess of the dawn
Loser (Administrator)
24.10.2013 10:59:35
Offline

Re: volby


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
vorel (Člen)
24.10.2013 16:27:18
Offline

Re: volby

a mě se chce něco říct, a já to asi řeknu, už vím koho


řikám si hurikán
Loser (Administrator)
24.10.2013 16:31:20
Offline

Re: volby

vorel psal:

a mě se chce něco říct, a já to asi řeknu, už vím koho

Maznakasurprised


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Koldan (Člen)
24.10.2013 17:25:31
Offline

Re: volby

Loser psal:
vorel psal:

a mě se chce něco říct, a já to asi řeknu, už vím koho

Maznakasurprised

Losnusurprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Kelly01 (Člen)
24.10.2013 19:59:58
Offline

Re: volby

Dám Babiše nebo komunisty, je mi to fuk, hodím si za plentou mincíredface

Pravděpodobnost změny není ani kdyby kandidovaly jeptišky bo do 2 let by měly vibrátory s diamanty a kradly jak straky..

Semele to každýho..

Dejte mi tam těch 5 let, zajistím sebe i své vnoučata a názor veřejnosti mi bude na dovolené v karibiku u prdeleass

Pokud někdo tvrdíte že jste jinej tak vám nevěřímsickbigsmile


God Save The Queen!
Kelly01 (Člen)
24.10.2013 20:09:12
Offline

Re: volby

tajnej psal:

Nechme STB stranou, mohlo to být tak i onak, půlku papírů se jim povedlo skartovat, ani soud nebude mít lehký rozhodování.

Nicméně v roce 1980 žádnej inteligentní člověk (a to Babiš nepochybně je) nemoh do KSČ vstupovat s touhou něco změnit k lepšímu. Všichni jsme tehdá věděli, jaký sou komouši svině a kdo k nim šel, věděl, že bude muset bejt svině taky. Na svý spolupracovníky, na svý známý, takhle to prostě bylo chytře vymyšlený. A za svý sviňárny pak dostával nějakým způsobem zaplaceno, umožněno, otevřeno.
No a tak se někdo za prachy stal sviní. A někdo ne.
Kim a Mour maj pravdu (možná i proto, že už něco pamatujou), zvažte to ještě.
Je tu přece dost mladších, nadějnech a nepokydanejch, třeba jim čistý úmysly vydržej. Za pokus to stojí.
A nedejte na řeči, že když se váš favorit do parlamentu nedostane, propadne váš hlas komunistům. Babiš je taky komunista, to nejde změnit vrácením rudý knížky.

Pokud jsi měl v roce 80 rodinu tak jsi neměl na výběr..

Pokud teda nepatřils k těm trapným sebeobětovačům kteří to stejně nikam nedotáhli..

V té době tu zas tak špatně nebylo - poku se teda nesrals do politikyidontknow, všechno bylo, nic se neplatilo, akorát jsi měl holt trošku omezený cestování a intelektuálský kecy..

Já si nestěžoval bo jsem nic jinýho neznalbigsmile


God Save The Queen!
Kim (Člen)
24.10.2013 20:28:25
Offline

Re: volby

Kelly01 psal:
tajnej psal:

Nechme STB stranou, mohlo to být tak i onak, půlku papírů se jim povedlo skartovat, ani soud nebude mít lehký rozhodování.

Nicméně v roce 1980 žádnej inteligentní člověk (a to Babiš nepochybně je) nemoh do KSČ vstupovat s touhou něco změnit k lepšímu. Všichni jsme tehdá věděli, jaký sou komouši svině a kdo k nim šel, věděl, že bude muset bejt svině taky. Na svý spolupracovníky, na svý známý, takhle to prostě bylo chytře vymyšlený. A za svý sviňárny pak dostával nějakým způsobem zaplaceno, umožněno, otevřeno.
No a tak se někdo za prachy stal sviní. A někdo ne.
Kim a Mour maj pravdu (možná i proto, že už něco pamatujou), zvažte to ještě.
Je tu přece dost mladších, nadějnech a nepokydanejch, třeba jim čistý úmysly vydržej. Za pokus to stojí.
A nedejte na řeči, že když se váš favorit do parlamentu nedostane, propadne váš hlas komunistům. Babiš je taky komunista, to nejde změnit vrácením rudý knížky.

Pokud jsi měl v roce 80 rodinu tak jsi neměl na výběr..

Pokud teda nepatřils k těm trapným sebeobětovačům kteří to stejně nikam nedotáhli..

V té době tu zas tak špatně nebylo - poku se teda nesrals do politikyidontknow, všechno bylo, nic se neplatilo, akorát jsi měl holt trošku omezený cestování a intelektuálský kecy..

Já si nestěžoval bo jsem nic jinýho neznalbigsmile

si se spletbigsmile...to patří semka...
http://suzukibandit.cz/openforum/viewtopic.php?id=128

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
Kelly01 (Člen)
25.10.2013 07:56:56
Offline

Re: volby

Vezmu kostku a bude to šance 3:1 - komouši, potravinář nebo japonecsurprisedbigsmile


God Save The Queen!
Drakoxxl (Člen)
25.10.2013 08:03:55
Offline

Re: volby

vorel psal:

a mě se chce něco říct, a já to asi řeknu, už vím koho

Voni ti ho vykroužkujou evil


Lepší někdy, než nikdy.
vorel (Člen)
25.10.2013 12:07:40
Offline

Re: volby

za plentou dám podšitou


řikám si hurikán
Drakoxxl (Člen)
25.10.2013 16:46:07
Offline

Re: volby


Lepší někdy, než nikdy.
Loser (Administrator)
25.10.2013 17:23:03
Offline

Re: volby


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Baltazar (Člen)
25.10.2013 18:31:39
Offline

Re: volby

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/23_948985_8e5d5.jpg

The father of the little princess of the dawn
sigousek (Člen)
25.10.2013 18:41:38
Offline

Re: volby

Pokud sou na kandidatce pirati hodim je tam jinak na to    curam

hlemejzd999 (Člen)
25.10.2013 19:57:10
Offline

Re: volby

sigousek psal:

Pokud sou na kandidatce pirati hodim je tam jinak na to    curam

a kurva ...Strašice..ty seš vocaď ?  - tam jsem byl na vojně - jo , to bylo dobrý zážitkový centrum bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_p1040576.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_p1040597.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_p1040587.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_p1040594.jpg


a jinak k tematu - hodil jsem jim to tam taky good


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
vorel (Člen)
25.10.2013 20:31:54
Offline

Re: volby

Kelly01 psal:

Vezmu kostku a bude to šance 3:1 - komouši, potravinář nebo japonecsurprisedbigsmile

to byly první kerejma sem zatápěl


řikám si hurikán
Mour (Člen)
25.10.2013 21:01:25
Offline

Re: volby

vorel psal:
Kelly01 psal:

Vezmu kostku a bude to šance 3:1 - komouši, potravinář nebo japonecsurprisedbigsmile

to byly první kerejma sem zatápěl

bigsmilebigsmile bigsmile good

hlemejzd999 (Člen)
25.10.2013 21:06:46
Offline

Re: volby

Mour psal:
vorel psal:
Kelly01 psal:

Vezmu kostku a bude to šance 3:1 - komouši, potravinář nebo japonecsurprisedbigsmile

to byly první kerejma sem zatápěl

bigsmilebigsmile bigsmile good

goodbigsmile
my sme eště nezatápěli ..dneska byl teplo bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Kelly01 (Člen)
26.10.2013 10:04:36
Offline

Re: volby

Dal jsem to komoušům a nestydím se za toass


God Save The Queen!
ABik (Člen)
26.10.2013 10:25:11
Offline

Re: volby

Kelly01 psal:

Dal jsem to komoušům a nestydím se za toass

Mažu si tě!!!

huskyb12 (Administrator)
26.10.2013 10:38:16
Offline

Re: volby

vorel psal:

za plentou dám podšitou

už Ti hráblo, dočista :)


ale di, Ty brepto ...
huskyb12 (Administrator)
26.10.2013 10:40:42
Offline

Re: volby

ABik psal:
Kelly01 psal:

Dal jsem to komoušům a nestydím se za toass

Mažu si tě!!!

Žádnýho Kellyho sem nikdy neznal, bolševika zasranýho :)


ale di, Ty brepto ...
Baltazar (Člen)
26.10.2013 12:49:28
Offline

Re: volby

a máš recht, aspoň nás zase budou ve světě brát jako imigranty

Kelly01 psal:

Dal jsem to komoušům a nestydím se za toass


The father of the little princess of the dawn
mr.BSE (Člen)
26.10.2013 12:57:16
Offline

Re: volby

Kelly01 psal:

Dal jsem to komoušům a nestydím se za toass

to už radší Balbinovu poetickou stranu, než třešně...idontknow


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Petr J. (Člen)
26.10.2013 16:28:25
Offline

Re: volby

No mám pocit, že výsledky jsou tak trochu na...pussy....

mr.BSE (Člen)
26.10.2013 17:47:33
Offline

Re: volby

bad


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Kožak (Člen)
26.10.2013 18:13:23
Offline

Re: volby

něch žije SSSR surprised skoro sem to zapomněl ale eště mi to de :)


MRDAT!!!
osiris (Člen)
26.10.2013 18:29:35
Offline

Re: volby

Kožak psal:

něch žije SSSR surprised skoro sem to zapomněl ale eště mi to de :)

...z jedný hlavu vytáhneš a druhý prdele ji strčíš smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
CaFry (Člen)
26.10.2013 18:56:14
Offline

Re: volby

Dofčil to tu řidila pravice a bo to byla sama korupce a ňaka dupačka sleduje manželku svojeho dupaka a on o tym pry nevi, sem si řek že je to nečestne a nesportovni a proto zvolim protistranu. O Babišovi sem myslel že nema šanci. Tak sem hodil listek s označenym Zaoralkem. Takže ČSSD. Tak a teď do mě bigsmile


......bo Ostrava je regijon razovyty.......
hlemejzd999 (Člen)
26.10.2013 19:06:04
Offline

Re: volby

já sem to dal Burešoj  , páč ty vostatní xichti  spolu s Babišem a  japonsko-českou koprodukční komedíí mi sou u prdele ...jen škoda , že se tam nevlezou ...měli na uložto zdarma rozdávat koblihy  a volilo by je o hodně víc lidí .


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr