Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Budíky (prasklý vnitřní kryt?)

Žabička (Člen)
04.11.2013 10:31:46
Offline

Budíky (prasklý vnitřní kryt?)

Ahoj kluci smile1 Mám banditku 600 N r.v. 2003 Mám dotaz sundavala jsem kalíšky,že si je přes zimu nechám pochromovat nebo jinak upravit. Po předešlém majiteli jsou odřené. Jedna strana byla přišroubovaná vrutembad Když se mi to podařilo sundat tak na mě koukly posvařovaný a ulámaný ty druhý kalíšky co krejou tištáky. Dá se to někde sehnat nebo co s tím??? Je to hnussicksick a chci mít banditku dokonalou bigsmile Díky za rady a tipy smile1

Editoval osiris (04.11.2013 15:39:40)

DanB6 (Člen)
04.11.2013 12:09:04
Offline

Re: Budíky (prasklý vnitřní kryt?)

Ahoj Žabko,měl jsem podobný problem,pokud je ten bílý plast jen prasklý,tak to jde slepit vteřiňákem,důležitý je ten kousek se dvěmi dírami,ten drží celý budík.


BORN TO BE WILD!
mr.BSE (Člen)
04.11.2013 12:34:27
Offline

Re: Budíky (prasklý vnitřní kryt?)

vteřiňák bych vyměnil za lepidlo na plasty s "fixou" pro naleptání lepených povrchů.
Já sem s tím lepil před 4 rokama právě ten plast se dvěma dírama, co drží budík a funguje to parádněgoodgood


Second Class Citizen
1130 Café Racer
DanB6 (Člen)
04.11.2013 12:52:28
Offline

Re: Budíky (prasklý vnitřní kryt?)

mr.BSE psal:

vteřiňák bych vyměnil za lepidlo na plasty s "fixou" pro naleptání lepených povrchů.
Já sem s tím lepil před 4 rokama právě ten plast se dvěma dírama, co drží budík a funguje to parádněgoodgood

Samozřejmě,čim kvalitnější lepidlo,tím lípgood


BORN TO BE WILD!
K.a.s.y.m. (Člen)
04.11.2013 14:10:58
Offline

Re: Budíky (prasklý vnitřní kryt?)

no a nebo dojet do Suzuki pripadne kouknout na netu na www.partsdepot.cz a objednat to novy.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Žabička (Člen)
04.11.2013 14:26:53
Offline

Re: Budíky (prasklý vnitřní kryt?)

DanB6 psal:

Ahoj Žabko,měl jsem podobný problem,pokud je ten bílý plast jen prasklý,tak to jde slepit vteřiňákem,důležitý je ten kousek se dvěmi dírami,ten drží celý budík.

No je to tam právě celý naprd polepený a jednu stranu nemám kam přišroubovat páč nejaky kousky chyběj bad Nemám ráda kakhle odfláknutou práci a mazlíkovi to fakt nesluší headshake Spíš bych asi koupila nový ty kryty,ale nevím ani jak se to pořádně jmenujeidontknow Blondýna no bigsmile

DanB6 (Člen)
04.11.2013 14:40:31
Offline

Re: Budíky (prasklý vnitřní kryt?)

Tak nejen pro blondýny :) jmenuje se to kryt otáčkoměru nebo tachometru,jde o to jestli to bude držet,když to tam je ulomený?Pak by se musel koupit celý přístroj,a to už je pálka :(


BORN TO BE WILD!
Žabička (Člen)
04.11.2013 14:45:43
Offline

Re: Budíky (prasklý vnitřní kryt?)

DanB6 psal:

Tak nejen pro blondýny :) jmenuje se to kryt otáčkoměru nebo tachometru,jde o to jestli to bude držet,když to tam je ulomený?Pak by se musel koupit celý přístroj,a to už je pálka :(

Tenhle ten kryt mám kam našroubovat good Spíš ty chromový kalíšky už neni kam bad
Nevíte jestli bude pasovat z B12 N? Něco už jsem našla surprised

DanB6 (Člen)
04.11.2013 14:49:27
Offline

Re: Budíky (prasklý vnitřní kryt?)

A ještě jen tak mimo,mazlík je pěknej,ale neuvažovala si pořídit mu padáky?Jedny bych tu měl,jsou stejné jako na mým béčku.


BORN TO BE WILD!
Žabička (Člen)
04.11.2013 14:49:32
Offline

Re: Budíky (prasklý vnitřní kryt?)

K.a.s.y.m. (Člen)
04.11.2013 20:50:59
Offline

Re: Budíky (prasklý vnitřní kryt?)

Žabička psal:
DanB6 psal:

Tak nejen pro blondýny :) jmenuje se to kryt otáčkoměru nebo tachometru,jde o to jestli to bude držet,když to tam je ulomený?Pak by se musel koupit celý přístroj,a to už je pálka :(

Tenhle ten kryt mám kam našroubovat good Spíš ty chromový kalíšky už neni kam bad
Nevíte jestli bude pasovat z B12 N? Něco už jsem našla surprised

Budiky se na B6 a na B12 lisi pouze ciselnikama obali jsou stejny.dokonce jsou stejny pro S a N kde se lisi jen chromovyma krytkama


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Žabička (Člen)
05.11.2013 06:14:55
Offline

Re: Budíky (prasklý vnitřní kryt?)

K.a.s.y.m. psal:
Žabička psal:
DanB6 psal:

Tak nejen pro blondýny :) jmenuje se to kryt otáčkoměru nebo tachometru,jde o to jestli to bude držet,když to tam je ulomený?Pak by se musel koupit celý přístroj,a to už je pálka :(

Tenhle ten kryt mám kam našroubovat good Spíš ty chromový kalíšky už neni kam bad
Nevíte jestli bude pasovat z B12 N? Něco už jsem našla surprised

Budiky se na B6 a na B12 lisi pouze ciselnikama obali jsou stejny.dokonce jsou stejny pro S a N kde se lisi jen chromovyma krytkama

goodgood Díky bigsmile

VikecB12 (Člen)
05.11.2013 12:26:16
Offline

Re: Budíky (prasklý vnitřní kryt?)

Vždyť 13kil za novej není buhvíjaká darda,která by nešla dat dohromady né....


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Žabička (Člen)
05.11.2013 12:31:48
Offline

Re: Budíky (prasklý vnitřní kryt?)

VikecB12 psal:

Vždyť 13kil za novej není buhvíjaká darda,která by nešla dat dohromady né....

good No jasnačka goodJeště jsem tam našla pár jinejch dílů co se budou hodit a Banditka bude fešanda goodbigsmile

DanB6 (Člen)
05.11.2013 13:02:36
Offline

Re: Budíky (prasklý vnitřní kryt?)

Koukám,že už máš pořešínogoodu staršího Béčka je to trochu jinak,proto ty mé radyidontknow Jen se chci ještě zeptat na ty padáky,koukala jsi na to?Díky


BORN TO BE WILD!
Banditatom (Člen)
05.11.2013 15:32:03
Offline

Re: Budíky (prasklý vnitřní kryt?)

možná se ptám blbě... není stejné tělo těch budíků i na gsx 1400? já jen že jedno se mě doma válíbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Žabička (Člen)
05.11.2013 16:30:54
Offline

Re: Budíky (prasklý vnitřní kryt?)

DanB6 psal:

Koukám,že už máš pořešínogoodu staršího Béčka je to trochu jinak,proto ty mé radyidontknow Jen se chci ještě zeptat na ty padáky,koukala jsi na to?Díky

O padákách jsem zatím nepřemýšlela smile1 Ještě jsem se nevyrochnila tak asi proto goodbigsmile

DanB6 (Člen)
05.11.2013 16:58:16
Offline

Re: Budíky (prasklý vnitřní kryt?)

Žabička psal:
DanB6 psal:

Koukám,že už máš pořešínogoodu staršího Béčka je to trochu jinak,proto ty mé radyidontknow Jen se chci ještě zeptat na ty padáky,koukala jsi na to?Díky

O padákách jsem zatím nepřemýšlela smile1 Ještě jsem se nevyrochnila tak asi proto goodbigsmile

Díky za odpověď.Chápu,taky jsem takhle uvažoval ;-) Pak mi to jednou lehce padlo na bok a hned prasklý víko a olej venku smile2 Teď co mám tyhle padáky,zdejšíma klukama testované(a teď už i mnou) mám po starostech,ale je to na tobě,já jen že jsem dvoje vyrobil navíc,tak to zkouším,snad to není na obtíž?


BORN TO BE WILD!
Žabička (Člen)
05.11.2013 17:01:26
Offline

Re: Budíky (prasklý vnitřní kryt?)

DanB6 psal:
Žabička psal:
DanB6 psal:

Koukám,že už máš pořešínogoodu staršího Béčka je to trochu jinak,proto ty mé radyidontknow Jen se chci ještě zeptat na ty padáky,koukala jsi na to?Díky

O padákách jsem zatím nepřemýšlela smile1 Ještě jsem se nevyrochnila tak asi proto goodbigsmile

Díky za odpověď.Chápu,taky jsem takhle uvažoval ;-) Pak mi to jednou lehce padlo na bok a hned prasklý víko a olej venku smile2 Teď co mám tyhle padáky,zdejšíma klukama testované(a teď už i mnou) mám po starostech,ale je to na tobě,já jen že jsem dvoje vyrobil navíc,tak to zkouším,snad to není na obtíž?

Určo neobtěžuješ smile1 Když zbadou korunky tak se ozvu jo good Za kolik je máš smile1

DanB6 (Člen)
05.11.2013 17:05:07
Offline

Re: Budíky (prasklý vnitřní kryt?)

To jsem rád smile1 Hele je to kompletní sada i s pevnost.šrouby a nabízím je za 1200,-


BORN TO BE WILD!
Žabička (Člen)
05.11.2013 17:06:03
Offline

Re: Budíky (prasklý vnitřní kryt?)

DanB6 psal:

To jsem rád smile1 Hele je to kompletní sada i s pevnost.šrouby a nabízím je za 1200,-

Tak kdyby něco tak se ozvu good Pěkná cena smile1good

DanB6 (Člen)
05.11.2013 17:14:52
Offline

Re: Budíky (prasklý vnitřní kryt?)

Žabička psal:
DanB6 psal:

To jsem rád smile1 Hele je to kompletní sada i s pevnost.šrouby a nabízím je za 1200,-

Tak kdyby něco tak se ozvu good Pěkná cena smile1good

Jasný,kdyžtak kontakt mám v profilu a komplet inzerát je na motorkari.cz v sekci padáky a projektory.


BORN TO BE WILD!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr