Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Jde na 2, prosím pomoc...

tom-hudec (Člen)
05.01.2014 19:35:56
Offline

Jde na 2, prosím pomoc...

Ahoj kolegové, mám problém s mašinou,
jede mi na dva válce, už jsem zkusil vše možné..
dva levý svody teplý a prvavý studený..(takže cívky to asi nebudou..), tedy nedrží ani volnoběh a po chvíli chcípne..
(mašina prý 2 roky stála, ale moc se mi tomu nechce věřit.. spíš to byl někdo, kdo se o ní moc nestaral... )
zkoušel jsem nový svíce, vyměnit benál, přetěsnit příruby karbců, vyčistit karbce - byla prasklá membrána, takže jsem z německa objednal novou, vyměnil ale stále žádný účinek..
Prosím poraďte, už nevím a rád bych ji připravil na sezónu...., je to první velká mašina a já jak malej kluk... :D

GSF 600S - r.v. 96. motor GN77B

Filous (Člen)
05.01.2014 20:32:53
Offline

Re: Jde na 2, prosím pomoc...

...problém je v karburaci, pomohla by ti ultrazvuková čistička...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
tom-hudec (Člen)
05.01.2014 20:42:02
Offline

Re: Jde na 2, prosím pomoc...

Aha, takže tak je někdě ucpaný přívod paliva..
takovouhle věcičku ale asi nemají všude, co? :(

Filous (Člen)
05.01.2014 22:52:37
Offline

Re: Jde na 2, prosím pomoc...

...na tech válcích co nebježej máš svíci suchou nebo mokrou???


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
huskyb12 (Administrator)
06.01.2014 17:34:54
Offline

Re: Jde na 2, prosím pomoc...

Ty vole, to je svět, Bandit a de na dva jak ňáká pumpa na močůvku :)


ale di, Ty brepto ...
Loser (Administrator)
06.01.2014 17:51:21
Offline

Re: Jde na 2, prosím pomoc...

huskyb12 psal:

Ty vole, to je svět, Bandit a de na dva jak ňáká pumpa na močůvku :)

a neni to treba SVecko? idontknow


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Kožak (Člen)
06.01.2014 18:44:21
Offline

Re: Jde na 2, prosím pomoc...

Loser psal:
huskyb12 psal:

Ty vole, to je svět, Bandit a de na dva jak ňáká pumpa na močůvku :)

a neni to treba SVecko? idontknow

...a ty dva svody navíc sou tam do rezervy bigsmileredface


MRDAT!!!
tom-hudec (Člen)
06.01.2014 20:03:30
Offline

Re: Jde na 2, prosím pomoc...

svíce mi přišly suchý..

je to sice babička, ale se 4ma cilindříkama, žádný SVčko... :D

4Fun.cz (Člen)
06.01.2014 23:07:42
Offline

Re: Jde na 2, prosím pomoc...

Kožak psal:
Loser psal:
huskyb12 psal:

Ty vole, to je svět, Bandit a de na dva jak ňáká pumpa na močůvku :)

a neni to treba SVecko? idontknow

...a ty dva svody navíc sou tam do rezervy bigsmileredface

je to jenom šestka,na co 4 svody na půlmotoru smokin


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
tom-hudec (Člen)
07.01.2014 18:16:33
Offline

Re: Jde na 2, prosím pomoc...

4Fun.cz psal:
Kožak psal:
Loser psal:


a neni to treba SVecko? idontknow

...a ty dva svody navíc sou tam do rezervy bigsmileredface

je to jenom šestka,na co 4 svody na půlmotoru smokin

Copak ty jsi měl jako první velkou mašinu? :Devil

Filous (Člen)
08.01.2014 18:04:30
Offline

Re: Jde na 2, prosím pomoc...

tom-hudec psal:

svíce mi přišly suchý..

je to sice babička, ale se 4ma cilindříkama, žádný SVčko... :D

...nejde ti tam benzín, hledej problém v karburaci...vyndat, rozebrat, vyčistit, složit, namontovat, seřídit...esis to nigdá nedělal, někam to vodves, kde to sfouknou...stává to tag patnáct kil...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
tom-hudec (Člen)
08.01.2014 19:47:31
Offline

Re: Jde na 2, prosím pomoc...

Díky, už to mám domluvené, vyměním rovnou i rozvoďák... je dosti slyšet..

zdenek 1 (Člen)
20.01.2014 13:36:17
Offline

Re: Jde na 2, prosím pomoc...

Je to divné,mi to taky jede jen na dva válce .... bigsmile


když to jede,je to OK
tom-hudec (Člen)
20.01.2014 17:24:27
Offline

Re: Jde na 2, prosím pomoc...

A tobě se to stalo jak?

vendous (Člen)
20.01.2014 18:15:02
Offline

Re: Jde na 2, prosím pomoc...

Že by stromek bigsmile


Smrt je ze všeho to poslední.
Banditatom (Člen)
20.01.2014 18:50:41
Offline

Re: Jde na 2, prosím pomoc...

vendous psal:

Že by stromek bigsmile

Hofno...prchajici kerbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
zdenek 1 (Člen)
24.01.2014 19:53:25
Offline

Re: Jde na 2, prosím pomoc...

tom-hudec psal:

A tobě se to stalo jak?

No dal jsem ty dva robce a na mě zbyly taky dva smile1 a přitom jedu stejně jako ty bigsmile


když to jede,je to OK
Banditatom (Člen)
25.01.2014 08:43:55
Offline

Re: Jde na 2, prosím pomoc...

zdenek 1 psal:
tom-hudec psal:

A tobě se to stalo jak?

No dal jsem ty dva robce a na mě zbyly taky dva smile1 a přitom jedu stejně jako ty bigsmile

No naposledy kdyz jsm s vama jel tak jsm si pripadal jak v krouzku ceskych turistuevilsurprisedbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
zdenek 1 (Člen)
27.01.2014 15:24:06
Offline

Re: Jde na 2, prosím pomoc...

Banditatom psal:
zdenek 1 psal:
tom-hudec psal:

A tobě se to stalo jak?

No dal jsem ty dva robce a na mě zbyly taky dva smile1 a přitom jedu stejně jako ty bigsmile

No naposledy kdyz jsm s vama jel tak jsm si pripadal jak v krouzku ceskych turistuevilsurprisedbigsmile

No pokud myslíš Tome vyjížďky s Kopřivnickými motorkáři,tak tě nikdo nenutí abys jezdil,zadalší když už jedeš tak jedeš vepředu do pussy kde vůbec nemáš a pokud jedeš v koloně jako ostatní, tak zase k vůli tobě všichni musí stát protože nemáš benzín (i když se napíše na stránky že si máte všichni vzít svačinu a plnou nádrž) asi ti to hodně žere...... Ono si asi ještě nepochopil,že to jsou vyjížďky pár přátel,kteří se jedou jen tak projet za nějakým cílem se na něco třeba podívat a ne závodit !!!No a protože jsou většinou první a poslední vyjížďky v roce vyvěšeny jako  veřejné,to znamená že přijedou třeba i motorkáři kteří mají  i 125ky nebo třeba i 18ti leté holky které začínají jezdit,tak každý pochopí (krom tebe) že se pojede klidným tempem! Pokud máš pocit si zazávodit a ukázat že máš silnou skládanou mrdku,tak se ti na některé vyjížďce mohu zeptat nebo se přimluvit aby si s tebou  (třeba  "moty" nebo někdo jiný) dali nějaké to rychlejší kolo aby ti trošku spadnul hřebínek smile1.
Za dřívějších dob co jsem ještě měl 6tku bandita ( a i ty další dva silnější ) a ty jsi s náma (s Filipem) se jel projet si teda nepamatuji že by se ti někdo smál že s tebou nikde nepojedeme protože jsi býval vždycky o několik zatáček pozadu......škoda mluvit.
Nebudu to tady raději dále rozmazávat (asi to ani nemá cenu smile1 ) a tebe prosím "nereaguj" na mé příspěvky ....dík.


když to jede,je to OK
Banditatom (Člen)
27.01.2014 15:32:19
Offline

Re: Jde na 2, prosím pomoc...

zdenek 1 psal:
Banditatom psal:
zdenek 1 psal:


No dal jsem ty dva robce a na mě zbyly taky dva smile1 a přitom jedu stejně jako ty bigsmile

No naposledy kdyz jsm s vama jel tak jsm si pripadal jak v krouzku ceskych turistuevilsurprisedbigsmile

No pokud myslíš Tome vyjížďky s Kopřivnickými motorkáři,tak tě nikdo nenutí abys jezdil,zadalší když už jedeš tak jedeš vepředu do pussy kde vůbec nemáš a pokud jedeš v koloně jako ostatní, tak zase k vůli tobě všichni musí stát protože nemáš benzín (i když se napíše na stránky že si máte všichni vzít svačinu a plnou nádrž) asi ti to hodně žere...... Ono si asi ještě nepochopil,že to jsou vyjížďky pár přátel,kteří se jedou jen tak projet za nějakým cílem se na něco třeba podívat a ne závodit !!!No a protože jsou většinou první a poslední vyjížďky v roce vyvěšeny jako  veřejné,to znamená že přijedou třeba i motorkáři kteří mají  i 125ky nebo třeba i 18ti leté holky které začínají jezdit,tak každý pochopí (krom tebe) že se pojede klidným tempem! Pokud máš pocit si zazávodit a ukázat že máš silnou skládanou mrdku,tak se ti na některé vyjížďce mohu zeptat nebo se přimluvit aby si s tebou  (třeba  "moty" nebo někdo jiný) dali nějaké to rychlejší kolo aby ti trošku spadnul hřebínek smile1.
Za dřívějších dob co jsem ještě měl 6tku bandita ( a i ty další dva silnější ) a ty jsi s náma (s Filipem) se jel projet si teda nepamatuji že by se ti někdo smál že s tebou nikde nepojedeme protože jsi býval vždycky o několik zatáček pozadu......škoda mluvit.
Nebudu to tady raději dále rozmazávat (asi to ani nemá cenu smile1 ) a tebe prosím "nereaguj" na mé příspěvky ....dík.

no raděj nicheadshake já neměl na mysli kopřivnické motorkářeheadshake

víš ty co ....ale raděj nic to je jen plýtvání slovsick


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
zdenek 1 (Člen)
27.01.2014 15:34:34
Offline

Re: Jde na 2, prosím pomoc...

Banditatom psal:
zdenek 1 psal:
Banditatom psal:


No naposledy kdyz jsm s vama jel tak jsm si pripadal jak v krouzku ceskych turistuevilsurprisedbigsmile

No pokud myslíš Tome vyjížďky s Kopřivnickými motorkáři,tak tě nikdo nenutí abys jezdil,zadalší když už jedeš tak jedeš vepředu do pussy kde vůbec nemáš a pokud jedeš v koloně jako ostatní, tak zase k vůli tobě všichni musí stát protože nemáš benzín (i když se napíše na stránky že si máte všichni vzít svačinu a plnou nádrž) asi ti to hodně žere...... Ono si asi ještě nepochopil,že to jsou vyjížďky pár přátel,kteří se jedou jen tak projet za nějakým cílem se na něco třeba podívat a ne závodit !!!No a protože jsou většinou první a poslední vyjížďky v roce vyvěšeny jako  veřejné,to znamená že přijedou třeba i motorkáři kteří mají  i 125ky nebo třeba i 18ti leté holky které začínají jezdit,tak každý pochopí (krom tebe) že se pojede klidným tempem! Pokud máš pocit si zazávodit a ukázat že máš silnou skládanou mrdku,tak se ti na některé vyjížďce mohu zeptat nebo se přimluvit aby si s tebou  (třeba  "moty" nebo někdo jiný) dali nějaké to rychlejší kolo aby ti trošku spadnul hřebínek smile1.
Za dřívějších dob co jsem ještě měl 6tku bandita ( a i ty další dva silnější ) a ty jsi s náma (s Filipem) se jel projet si teda nepamatuji že by se ti někdo smál že s tebou nikde nepojedeme protože jsi býval vždycky o několik zatáček pozadu......škoda mluvit.
Nebudu to tady raději dále rozmazávat (asi to ani nemá cenu smile1 ) a tebe prosím "nereaguj" na mé příspěvky ....dík.

no raděj nicheadshake já neměl na mysli kopřivnické motorkářeheadshake

víš ty co ....ale raděj nic to je jen plýtvání slovsick

good jsem rád že si rozumíme !


když to jede,je to OK

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr