Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Na čem crossíte?

Banditatom (Člen)
04.11.2015 15:13:54
Offline

Re: Na čem crossíte?

Kuba B12 psal:

YZ 250 je 2T ne?  60 kobyl,  to zdechlý opravdu není

Pardon yz 250fredface


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Petr J. (Člen)
04.11.2015 16:41:13
Offline

Re: Na čem crossíte?

Filous psal:

......si tag řikam, esi to má pro mě vůbec smysl, dyš nemam čas skoro na nic jinýho neš na práci

...když se musíš hrabat v záhoně, místo abys jezdil, tak se nediv...to máš posekat trávu, shrabat listí, vyplejt záhonky, zalít....a znova posekat trávu, shrabat listí, vyplejt záhonky, zalít...a znovu....bigsmile

Petr J. (Člen)
04.11.2015 16:43:54
Offline

Re: Na čem crossíte?

K.a.s.y.m. psal:

Ochranare na vas vy pole louky les

...bohužel je průšvih, že třeba přes léto se na tom u nás nedá skoro jezdit, protože všude jsou cyklisti, pěšáci, maminky s kočárkama a jiná verbež...

A teď, když už by to šlo je na to místy fakt zima...obzvláště, když člověk do toho bahna spadne...

Už se těším do pouště...to je nejvíc...redfaceredface

Banditatom (Člen)
04.11.2015 17:41:12
Offline

Re: Na čem crossíte?

Petr J. psal:
K.a.s.y.m. psal:

Ochranare na vas vy pole louky les

...bohužel je průšvih, že třeba přes léto se na tom u nás nedá skoro jezdit, protože všude jsou cyklisti, pěšáci, maminky s kočárkama a jiná verbež...

A teď, když už by to šlo je na to místy fakt zima...obzvláště, když člověk do toho bahna spadne...

Už se těším do pouště...to je nejvíc...redfaceredface

Pravda ted v lesich neni ani haxna gooda kor pres tyden v dopolednich hodinachevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Banditatom (Člen)
04.11.2015 17:49:06
Offline

Re: Na čem crossíte?

Proto to vidim na patekgood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
K.a.s.y.m. (Člen)
04.11.2015 19:12:23
Offline

Re: Na čem crossíte?

Petr J. psal:
K.a.s.y.m. psal:

Ochranare na vas vy pole louky les

...bohužel je průšvih, že třeba přes léto se na tom u nás nedá skoro jezdit, protože všude jsou cyklisti, pěšáci, maminky s kočárkama a jiná verbež...

A teď, když už by to šlo je na to místy fakt zima...obzvláště, když člověk do toho bahna spadne...

Už se těším do pouště...to je nejvíc...redfaceredface

Treba az bude vic casu a budou zbejvat drobny tak budu resit taky takovy problemy😀


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Petr J. (Člen)
04.11.2015 21:52:37
Offline

Re: Na čem crossíte?

K.a.s.y.m. psal:

Treba az bude vic casu a budou zbejvat drobny tak budu resit taky takovy problemy

...good...

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/17_img_2189.jpg
K.a.s.y.m. (Člen)
04.11.2015 22:02:14
Offline

Re: Na čem crossíte?

Petr J. psal:
K.a.s.y.m. psal:

Treba az bude vic casu a budou zbejvat drobny tak budu resit taky takovy problemy

...good...

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … g_2189.jpg

neser pičo bigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Petr J. (Člen)
04.11.2015 22:09:03
Offline

Re: Na čem crossíte?

K.a.s.y.m. psal:

neser pičo

...vím, je to hnus...bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/17_087-dsc_0079.jpg



http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/17_126-dsc_0094.jpg



http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/17_023-20150120_134324.jpg



http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/17_006-dsc_0134.jpg



cool

Billy (Člen)
05.11.2015 11:46:05
Offline

Re: Na čem crossíte?

Kuba B12 psal:

YZ 250 je 2T ne?  60 kobyl,  to zdechlý opravdu není

jo jo ve 4T je YZF.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Billy (Člen)
15.01.2016 06:38:17
Offline

Re: Na čem crossíte?

Tak se jdu taky pochlubit, vcera vecir sem dotahl EXC 250 06' nasla se ulozenka u jednoho majitele, je to mazel az skoda ho kurvit v blate bigsmile.
Zatim sem nemel cas ji nafotit, tak inzeratovou foto.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Billy (Člen)
15.01.2016 06:38:56
Offline

Re: Na čem crossíte?

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/82_exc.jpg



Billy psal:

Tak se jdu taky pochlubit, vcera vecir sem dotahl EXC 250 06' nasla se ulozenka u jednoho majitele, je to mazel az skoda ho kurvit v blate bigsmile.
Zatim sem nemel cas ji nafotit, tak inzeratovou foto.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
gore (Člen)
15.01.2016 08:12:45
Offline

Re: Na čem crossíte?

Billy psal:

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/82_exc.jpg

Billy psal:

Tak se jdu taky pochlubit, vcera vecir sem dotahl EXC 250 06' nasla se ulozenka u jednoho majitele, je to mazel az skoda ho kurvit v blate bigsmile.
Zatim sem nemel cas ji nafotit, tak inzeratovou foto.

goodgoodgoodgood bigsmile


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
VikecB12 (Člen)
15.01.2016 08:41:44
Offline

Re: Na čem crossíte?

Billy,toe přesně to pravý vořechovýgood Moc pěkná hračkagood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
15.01.2016 08:45:42
Offline

Re: Na čem crossíte?

Neco takovyho si predatavujugoodgoodgood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Petr J. (Člen)
15.01.2016 11:06:16
Offline

Re: Na čem crossíte?

Banditatom psal:

Neco takovyho si predatavujugoodgoodgood

...představa dobrá...co si ještě představuješ bigsmilebigsmilebigsmile

Banditatom (Člen)
15.01.2016 11:13:42
Offline

Re: Na čem crossíte?

Petr J. psal:
Banditatom psal:

Neco takovyho si predatavujugoodgoodgood

...představa dobrá...co si ještě představuješ bigsmilebigsmilebigsmile

Rizekbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Filous (Člen)
15.01.2016 11:13:57
Offline

Re: Na čem crossíte?

...gratuluju zrzounegood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Billy (Člen)
15.01.2016 12:10:34
Offline

Re: Na čem crossíte?

Diky kuci, je to na papirech, prvni majitel, koupeno v CR. Jeste musim ty zgarby na sebe koupit good


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Honza (Člen)
15.01.2016 13:33:49
Offline

Re: Na čem crossíte?

Pecka!good


__________________________________________
Jsem velmi nudny spolecnik, vsak seru na to
Petr J. (Člen)
15.01.2016 13:46:08
Offline

Re: Na čem crossíte?

...tak za měsíc bych měl mít konečně velkou nádrž a novou masku...jsem na to zvědavý, jak se to podaří dát dohromady...idontknowcool

VikecB12 (Člen)
15.01.2016 15:37:04
Offline

Re: Na čem crossíte?

k čemu je to na lehké dobrý,z ní dělat těžkou?


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kuba B12 (Člen)
15.01.2016 15:42:46
Offline

Re: Na čem crossíte?

já už mám skoro doléčené vazy v koleni a snad i meniskus už se neozývá. tak to zase půjdu zkusitbigsmile


honda je honda
Petr J. (Člen)
16.01.2016 09:58:07
Offline

Re: Na čem crossíte?

VikecB12 psal:

k čemu je to na lehké dobrý,z ní dělat těžkou?

...Sahara není D1, tam nemáš benzínku co 10 km, co na tom pořád nechápeš? bigsmilebigsmilebigsmile

Banditatom (Člen)
16.01.2016 10:11:20
Offline

Re: Na čem crossíte?

Petr J. psal:
VikecB12 psal:

k čemu je to na lehké dobrý,z ní dělat těžkou?

...Sahara není D1, tam nemáš benzínku co 10 km, co na tom pořád nechápeš? bigsmilebigsmilebigsmile

.... euroturistabigsmile jsem pak zvedavej jak to bude vypadatgood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
VikecB12 (Člen)
16.01.2016 12:41:06
Offline

Re: Na čem crossíte?

Ok,pochopím velkou nádrž,ale ten blbinec vepředuidontknow
Navíc s asistenčním truckem zaprdelíbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Petr J. (Člen)
16.01.2016 13:35:48
Offline

Re: Na čem crossíte?

VikecB12 psal:

Ok,pochopím velkou nádrž,ale ten blbinec vepředuidontknow
Navíc s asistenčním truckem zaprdelíbigsmile

...máš zcela mylné představy....fuckbigsmilebigsmile

Banditatom (Člen)
16.01.2016 13:40:41
Offline

Re: Na čem crossíte?

VikecB12 psal:

Ok,pochopím velkou nádrž,ale ten blbinec vepředuidontknow
Navíc s asistenčním truckem zaprdelíbigsmile

Jj liska revaj a spolgood....ti meli i tri doprovodne khary....a vosklivy motorkysick


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Petr J. (Člen)
17.01.2016 10:44:32
Offline

Re: Na čem crossíte?

Banditatom psal:

Jj liska revaj a spolgood....ti meli i tri doprovodne khary....a vosklivy motorkysick

...ti jezdí jinak a jinde...tam co jezdíváme, by po sto metrech umřeli, na močkopumpách se to fakt nedá...

Petr J. (Člen)
17.01.2016 10:47:50
Offline

Re: Na čem crossíte?

VikecB12 psal:

Ok,pochopím velkou nádrž,ale ten blbinec vepředu

...Ty bys uměl v tomhle najít bez toho blbince cestu?

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/17_dsc_1696.jpg
Banditatom (Člen)
17.01.2016 11:18:00
Offline

Re: Na čem crossíte?

Petr J. psal:
VikecB12 psal:

Ok,pochopím velkou nádrž,ale ten blbinec vepředu

...Ty bys uměl v tomhle najít bez toho blbince cestu?

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … c_1696.jpg

V noci podle hvezdgoodbigsmile

K liskovi a spol: videl jsem od nich vsechny cestopisy a dej me pokuj....


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Petr J. (Člen)
17.01.2016 12:09:24
Offline

Re: Na čem crossíte?

Banditatom psal:

V noci podle hvezd...

...umíš si ho představit v noci v poušti?

Když se posral na výletě v Turecku, co by dělal tam? Navíc tam není strom, kde by si to mohl hodit....bigsmilebigsmilebigsmile

Banditatom (Člen)
17.01.2016 12:13:49
Offline

Re: Na čem crossíte?

Petr J. psal:
Banditatom psal:

V noci podle hvezd...

...umíš si ho představit v noci v poušti?

Když se posral na výletě v Turecku, co by dělal tam? Navíc tam není strom, kde by si to mohl hodit....bigsmilebigsmilebigsmile

....hard koooorbigsmile no co utratily by hogoodbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Petr J. (Člen)
17.01.2016 12:14:09
Offline

Re: Na čem crossíte?

VikecB12 psal:

Ok,pochopím velkou nádrž,ale ten blbinec vepředu

...jinak ten přední blbinec je i od toho, že do něj se dá přidělat survival kit, když by člověk fakt zabloudil a nedojel za světla do plánovaného cíle...mimo jiné alu folie, minilékárna a malý spacáček, aby človek dokázal přežít mrazivou noc...

Měl jsi vidět místňáky, jak byli nervozní, když dva z nás jeli fotit na hřeben západ slunce a dlouho se nevraceli...kluci si pak chtěli sami nafackovat, jak zapadne slunce je během chvíle tma a zima, jako že fakt tma a zima...

VikecB12 (Člen)
17.01.2016 12:57:31
Offline

Re: Na čem crossíte?

cestu vám přece razí cestofka s průvodcem,proviant zas prozměnu truck zaprdelí,tak už zbejvá jenom to,že si to někerej jinej masér koupil dřív a tak ho musí fšichni dohnat,aby byli dostatečně kůl. Protože bez pořádné dakarské mašiny se to přece absolutně nedá a je to nutnostcool A pak si přečtu cestopis jak to jede borec na šestkové bandasce ve dvousurprisedbigsmile
A s tureckem máš pravdu,po minutí istanbulu sme čekali ůbytek civilizace a zřídnutí provozu a to se prostě nedělo,furt ten stejnej vopruz,furt mraky lidí a naprosto stejná,neli civilozovanější krajina jak nazačátku. Voproti tomu je vejlet po rakousku naprostej balzám na duši a člověk se aspoň sveze v pěkné krajince s menším provozem... Měli sme to rači stočit na albánii,ušetřili by sme si 4000km jízdy rovněsick
Někomu,kdo má rát dálniční přesuny to může připadat jako super vejlet,pro mě to byl vopruz. Takže zamě gruzie jo,ale trajektem z Varny. Ale není nic lepšího,jak osobní zkušenost. good
A dneska už nepadám na prdel při čtení cestopisu někde z uzbekistánu,nebo jiné prdele,protže vím,že ten dotyčnej jel 95% cesty naprosto nezáživnejch kilometrů,aby se pak vyfotil na 80km dlouhým useku vyhlášené,velmi nebezpešné a náročné cesty,kerou kdo z cestovatelů neprojede jakoby neexistovalbigsmile
Já jezdím na mašině proto,že mě baví ju řídit,né abych si odškrtával políčka kde už sem byl a kam ještě musím zajet abych byl vopravdovej bajkerheadshake


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
17.01.2016 13:02:02
Offline

Re: Na čem crossíte?

Petr J. psal:
VikecB12 psal:

Ok,pochopím velkou nádrž,ale ten blbinec vepředu

...Ty bys uměl v tomhle najít bez toho blbince cestu?

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … c_1696.jpg

Tohle je přece focený z cesty,pěkně u krajnice a na řídítkách ti navigace vod turatechu ukazuje,kam jet,to dá rozum.goodbigsmile
No a tu "kápézetku" si vezeš určitě na zadním blatníku tak,jak už padesát let jiní před tebouevil


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Petr J. (Člen)
17.01.2016 19:15:14
Offline

Re: Na čem crossíte?

VikecB12 psal:

Tohle je přece focený z cesty,pěkně u krajnice a na řídítkách ti navigace vod turatechu ukazuje,kam jet,to dá rozum.goodbigsmile
No a tu "kápézetku" si vezeš určitě na zadním blatníku tak,jak už padesát let jiní před tebouevil

...foceno z té skály na obzoru...

Na zadním blatníku se vozí sada nářadí, KPZka právě ve stromečku navigace...

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/17_dsc_0115.jpg
Petr J. (Člen)
17.01.2016 19:20:00
Offline

Re: Na čem crossíte?

VikecB12 psal:

A s tureckem máš pravdu,po minutí istanbulu sme čekali ůbytek civilizace a zřídnutí provozu a to se prostě nedělo,furt ten stejnej vopruz,furt mraky lidí a naprosto stejná,neli civilozovanější krajina jak nazačátku. Voproti tomu je vejlet po rakousku naprostej balzám na duši a člověk se aspoň sveze v pěkné krajince s menším provozem... Měli sme to rači stočit na albánii,ušetřili by sme si 4000km jízdy rovněsick
Někomu,kdo má rát dálniční přesuny to může připadat jako super vejlet,pro mě to byl vopruz. Takže zamě gruzie jo,ale trajektem z Varny. Ale není nic lepšího,jak osobní zkušenost. good
A dneska už nepadám na prdel při čtení cestopisu někde z uzbekistánu,nebo jiné prdele,protže vím,že ten dotyčnej jel 95% cesty naprosto nezáživnejch kilometrů,aby se pak vyfotil na 80km dlouhým useku vyhlášené,velmi nebezpešné a náročné cesty,kerou kdo z cestovatelů neprojede jakoby neexistovalbigsmile
Já jezdím na mašině proto,že mě baví ju řídit,né abych si odškrtával políčka kde už sem byl a kam ještě musím zajet abych byl vopravdovej bajkerheadshake

...když Tě to tak baví jezdit, tak proč se ženeš někam po dálnici, jen abys tam dojel...

Tvrdit, že někdo někam jel nezáživnou cestu je NAPROSTÁ BLBOST...přeci je tolik cest, jak se dobrat cíle a né každý jede jako ty po dálnici se někam dostat. Jel jsi jednu cestu, ze které jsi se posral a soudíš cestování ostatních? bigsmile bigsmile bigsmile

Petr J. (Člen)
17.01.2016 19:39:35
Offline

Re: Na čem crossíte?

VikecB12 psal:

cestu vám přece razí cestofka s průvodcem,proviant zas prozměnu truck zaprdelí,tak už zbejvá jenom to,že si to někerej jinej masér koupil dřív a tak ho musí fšichni dohnat,aby byli dostatečně kůl. Protože bez pořádné dakarské mašiny se to přece absolutně nedá a je to nutnostcool A pak si přečtu cestopis jak to jede borec na šestkové bandasce ve dvou.....

...máš zcela mylnou představu, kterak to funguje....

1. ta Tvá "cestovka" je kamarád, který:
- motorky a krámy odveze na místo
- domluví hotel na první a poslední noc
- domluví dopravu z letiště do místa, odkud se vyráží - posledně z Douz alias "brány Sahary"
- když chceš, zajistí Ti letenky
- domluví s místními co je potřeba = doprovod
- nahraje všem do navigace trasové body (důležité mít stejné nastavení), trasy, na které se předem domluvíme

2. ten Tvůj truck za prdelí máš možná Ty, my jezdíme:
- jede se podle bodů v navigaci, na nějakém se domluví setkání
- trasu si volíš sám, podle toho jak umíš číst navigaci, jedeš pokud možno s někým, kdyby byl trabl, pokud se cítíš, jedeš sám
- na bodu, který se domluví je sraz, pro kontrolu
- doprovodná auta jedou většinou zcela jinou trasu (když se jede přes velké dunové pole, auta to nedají), aby na Tebe čekala večer na místě plánovaného bivaku

- pro představu jsi uprostřed písečného pole, že když spadneš, klidně vyrazíš na druhou stranu, protože nemáš žádný orientační bod, obzvláště, pokud je povětří a písek zakryje slunce. Nemáš žádný signál, kromě satelitu se neodovoláš pomoci, telefon máš leda tak na focení...

3. Tvá představa o vybavení je také absolutně mimo, tohle nejsou terény pro šestkovou bandasku ve dvou...že někdo projede Tunis, proč ne, na severu je klasická silniční síť, na jihu není NIC...když budeš jezdit na okruhu, také nenazuješ cestovní gumy, ale okruhové, nepojedeš v textilu, ale kůži, tady to máš stejně, akorát je vybavení o tom, kam jedeš

Tak co na tom pořád nechceš pochopit?
Holt se smiř s tím, že na to, aby jsi si Ty připadal dost kůl, jak Ty píšeš, prostě Ty nemáš nejen koule a že takové ježdění třeba někoho baví víc, než víkend na moto srazy s půllitrem v ruce ..bigsmilebigsmilebigsmile

VikecB12 (Člen)
17.01.2016 21:10:34
Offline

Re: Na čem crossíte?

Petr J. psal:
VikecB12 psal:

A s tureckem máš pravdu,po minutí istanbulu sme čekali ůbytek civilizace a zřídnutí provozu a to se prostě nedělo,furt ten stejnej vopruz,furt mraky lidí a naprosto stejná,neli civilozovanější krajina jak nazačátku. Voproti tomu je vejlet po rakousku naprostej balzám na duši a člověk se aspoň sveze v pěkné krajince s menším provozem... Měli sme to rači stočit na albánii,ušetřili by sme si 4000km jízdy rovněsick
Někomu,kdo má rát dálniční přesuny to může připadat jako super vejlet,pro mě to byl vopruz. Takže zamě gruzie jo,ale trajektem z Varny. Ale není nic lepšího,jak osobní zkušenost. good
A dneska už nepadám na prdel při čtení cestopisu někde z uzbekistánu,nebo jiné prdele,protže vím,že ten dotyčnej jel 95% cesty naprosto nezáživnejch kilometrů,aby se pak vyfotil na 80km dlouhým useku vyhlášené,velmi nebezpešné a náročné cesty,kerou kdo z cestovatelů neprojede jakoby neexistovalbigsmile
Já jezdím na mašině proto,že mě baví ju řídit,né abych si odškrtával políčka kde už sem byl a kam ještě musím zajet abych byl vopravdovej bajkerheadshake

...když Tě to tak baví jezdit, tak proč se ženeš někam po dálnici, jen abys tam dojel...

Tvrdit, že někdo někam jel nezáživnou cestu je NAPROSTÁ BLBOST...přeci je tolik cest, jak se dobrat cíle a né každý jede jako ty po dálnici se někam dostat. Jel jsi jednu cestu, ze které jsi se posral a soudíš cestování ostatních? bigsmile bigsmile bigsmile

Jeli sme to naprosto nablind,turecko jako tranzit, a tak sme to i brali. V Turecku sme jeli mimo dálnice hnedka od hranic s bulharskem a nemůžu zato,že tam mají i silnice nižších tříd v parametrech naší dálnice,což sme netušili. Vlastně to chápu,je to tak velká zem,že bez nich by nikam nedojeli... Takže je to prostě a jednoduše monotónní cesta,kerá mě jednoduše nasrala a bral sem to už jen jako ztrátu času. Je to jediná motodovolená,která se za celou dobu co jezdím na mašině nepovedla.Vlastně jo,nebourali sme... To co píšu je jen můj osobní názor,někdo může byt nadšenej i z takové jízdy. Kdyby bylo po mém,tak bych to v istanbulu votočil a jel račí do té albošky a černé hory a pak třeba vnitrozamím balkánu nazpět a byla by to rozhodně líp strávená doba v sedle. A můj názor na cestování ostatních do prdelí světa nech prosímtě namě. Dikgood Každej má jiný prioritygood Když napíšeš "děsně se mě líbí dnešní rallyeendura a musím ho mít" tak neřeknu ani popel,dokonce s tym postupem budu souhlasit,protože chlap si má vobčas udělat radost,ale podávat to stylem "je to nutnost,bez toho se to absolutně nedá projet" atd ti prostě nezbaštím,protože před tebou to projelo milion lidí bez dakarskýho speciálu,dříve i bez navigací a satelitních telefonu a jinejch hovadingood Ale tohle je náš naprosto rozdílnej pohled na svět ve fšech odvětvích,ty hltáš hájtech a fšechno co ti kdejakej prodejce nakuká,já novoty nemusím... Ještě su zvědavej na obor zbraní a střeliva,předpokládám že do roka budeš rozdávat moudra i tamgoodbigsmile
Končím s touhle nesmyslnou debatou a odedneška přestávám reagovat na tvoje příspěvky,bude to tak lepší,sme každej z jiné galaxiegood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
17.01.2016 21:37:12
Offline

Re: Na čem crossíte?

Vikecej.....pistolky jsou vedlesmile1 a u tech me taky prijde ze si kluci honite egosmokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
K.a.s.y.m. (Člen)
17.01.2016 21:46:54
Offline

Re: Na čem crossíte?

No myslím si že 200 km v Písku s klasickou nádrží na 10 litrů asi nedá a a jestli nechce držet navigaci v ruce tak ty držák na řídítka docela chápu.bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Petr J. (Člen)
17.01.2016 21:56:57
Offline

Re: Na čem crossíte?

K.a.s.y.m. psal:

No myslím si že 200 km v Písku s klasickou nádrží na 10 litrů asi nedá a a jestli nechce držet navigaci v ruce tak ty držák na řídítka docela chápu.bigsmile

...přesně tak to je...dojezd klasického endura je prostě v té pustině malý...a navigaci člověk může mít na brejlích vidlice, měl jsme to tak letos, ale je prostě šíleně nízko a když člověk chce trochu jet a jet ve stupačkách, je to úplně mimo zorný úhel...

Takže pro Víkece: projet se to tak dá, ale proč si to neupravit tak, aby to člověku více vyhovovalo? Stejně jako dá se jet se standartníma řídítkama, standartníma stupačkama, ale člověk tak jede několik dní v kuse...takže širší stupačky a vyšší řídítka jsou velké zvýšení komfortu = menší únava = lepší koncentrace = menší riziko průseru...jen Ty to prostě nechceš pořád chápat a cpeš sem něco o tom být kůl...

A ano, rally motorky se mi tuze líbí...bigsmilebigsmilebigsmile...jen Rally Replica je mimo mé možnosti...smile2

Zdenek (Člen)
18.01.2016 09:42:13
Offline

Re: Na čem crossíte?

A kdo neprojel území Stašova jako kdyby nebyl, tam jde vo život. Zdenek.good

Ondráš (Člen)
18.01.2016 10:01:55
Offline

Re: Na čem crossíte?

Zdenek psal:

A kdo neprojel území Stašova jako kdyby nebyl, tam jde vo život. Zdenek.good

Stasov u Svitav, nebo Stasov u Zdic?smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Banditatom (Člen)
18.01.2016 13:31:30
Offline

Re: Na čem crossíte?

Zdenek psal:

A kdo neprojel území Stašova jako kdyby nebyl, tam jde vo život. Zdenek.good

Houby....lunik je lunikgood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Zdenek (Člen)
18.01.2016 16:59:31
Offline

Re: Na čem crossíte?

To Ondráši,,,u Svitav, tam sem přišel vo kamaráda. Zdenek.bad

Billy (Člen)
19.01.2016 07:08:07
Offline

Re: Na čem crossíte?

Zdenek psal:

To Ondráši,,,u Svitav, tam sem přišel vo kamaráda. Zdenek.bad

Jakoze je tam cerno aji ve dne ? surprised
Jinak to je me lito ze jsi tam prisel o kamarada.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Billy (Člen)
20.01.2016 06:47:48
Offline

Re: Na čem crossíte?

Kuba B12 psal:

já už mám skoro doléčené vazy v koleni a snad i meniskus už se neozývá. tak to zase půjdu zkusitbigsmile

Z terenu na enduru ? smile1, mam z teho taky obavu, ale aspon prevence v chranicich musi bejt idontknow


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Kuba B12 (Člen)
24.01.2016 19:36:50
Offline

Re: Na čem crossíte?

jen sem to držel v kopci aby to nespadlo 20m dolů.  jak sem dal blbě nohu a došláp si tak v tom křuplo.  Z jízdy nemám zatím nic.  Hadry a chrániče komplet. Teď už budu mít místo koleních chráničů sportovní ortézy


honda je honda
Billy (Člen)
25.01.2016 08:17:01
Offline

Re: Na čem crossíte?

Byl sem v sobotu na par minut krosit na rovny zasety pole, doma sem predtim rano zajel na evidencku ocesal pak doma zrcatka, blinkry a znacku a ty sracky na STK. Pak sem jel no sem kurva na to malej trosku, potreboval bych tak vo 5 cisel bejt vyssi, sic dosahnu obouma na zem ale ne uplne celym chodidlem. Motor leti jak pichla svine, je to docela nezvyk, prvni minuty sem ze teho byl vykulenej, pak sem si uz dovolil krouzit nejaky 8cky, bylo promrzly a 5 cisel novyho snehu, drapaky to ma novy, celkem do drzelo. Akorat toma sem zjistil ze lehce prolina zadni tlumic, bude muset ven k panu doktoroj asi to vemu i s prednima tlumicema a hodim to klukovi co todle dela a stavi tlumice i na vahu. Znate nekdo Faryna z offmoto, kterej se repasi a upravama tlumicu zabejva ?


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Petr J. (Člen)
25.01.2016 12:41:53
Offline

Re: Na čem crossíte?

...také akorát řeším tlumiče a repas...

Tady se dají sehnat pružiny přesně na váhu jezdce:

http://www.mx-special-parts.de/cms_cont … e798b055f9

Petr J. (Člen)
16.07.2017 00:51:09
Offline

Re: Na čem crossíte?

....tak na to přeci jen nakonec dojde....redfaceredface

Filipe, tohle je ta hračka, co budu potřebovat nachystat na podzimní Saharu...má nová láska...zatím mám na ní najeto jen pár desítek km, ale jede to fantasticky...

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/17_dsc_4588.jpg
K.a.s.y.m. (Člen)
16.07.2017 06:31:30
Offline

Re: Na čem crossíte?

goodgood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
čočkin (Člen)
16.07.2017 11:28:35
Offline

Re: Na čem crossíte?

pjekný na saharu goodbigsmile


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Billy (Člen)
16.07.2017 18:36:36
Offline

Re: Na čem crossíte?

Mas to hezkyy smile1  good


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
VikecB12 (Člen)
16.07.2017 22:13:46
Offline

Re: Na čem crossíte?

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/58_img_20170617_192735.jpg


čočkin psal:

pjekný na saharu goodbigsmile

Na saharu patří tohlebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Petr J. (Člen)
17.07.2017 20:54:37
Offline

Re: Na čem crossíte?

VikecB12 psal:

Na saharu patří tohle

....když obytňák, tak už pořádný i s postelí....

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/17_expedition-truck-bug-out-vehicle.jpg



bigsmilegood

Banditatom (Člen)
17.07.2017 21:01:03
Offline

Re: Na čem crossíte?

Priznej se.....koupil sis to na prodlouzeni lulankabigsmile peknagood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Mour (Člen)
17.07.2017 21:04:08
Offline

Re: Na čem crossíte?

VikecB12 psal:

http://suzukibandit.cz/openforum/upload … 192735.jpg

čočkin psal:

pjekný na saharu goodbigsmile

Na saharu patří tohlebigsmile

....ti už tam jednou byli ......a jak to dopadlo bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

VikecB12 (Člen)
17.07.2017 21:20:27
Offline

Re: Na čem crossíte?

Mour psal:
VikecB12 psal:

http://suzukibandit.cz/openforum/upload … 192735.jpg

čočkin psal:

pjekný na saharu goodbigsmile

Na saharu patří tohlebigsmile

....ti už tam jednou byli ......a jak to dopadlo bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

No tak znova a lépegoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
čočkin (Člen)
18.07.2017 21:12:38
Offline

Re: Na čem crossíte?

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1577_52d965fb381e853aa362dcb29506_w640_gda7b9dde0b0c11e7bc0e002590604f2e.jpg



Expedice Tatra kolem světa good


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
čočkin (Člen)
18.07.2017 21:15:55
Offline

Re: Na čem crossíte?


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Dvoulytr (Člen)
18.07.2017 23:25:36
Offline

Re: Na čem crossíte?

Aˇtjemně vidět good

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1835_odrazky.jpg

2 krát dva sou štyri
VikecB12 (Člen)
18.07.2017 23:47:37
Offline

Re: Na čem crossíte?

čočkin psal:

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 604f2e.jpg

Expedice Tatra kolem světa good

Jako děcko sem ji byl mávat při odjezdu,zastavovali se tenkrát nějak v Brně. Pak sem hltal každou zmínku voní a samozřejmě sem měl tu Tatru jako hračku,stejně jako tehdejší "dakarky" 6x6good


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Petr J. (Člen)
19.07.2017 09:56:52
Offline

Re: Na čem crossíte?

VikecB12 psal:

..... samozřejmě sem měl tu Tatru jako hračku,stejně jako tehdejší "dakarky" 6x6

...to jsme měli asi všichni...good

Škoda že ten svůj trip nedali o rok/dva dříve...

čočkin (Člen)
20.07.2017 11:43:00
Offline

Re: Na čem crossíte?

přesně, já Tatru a brácha Liazku good


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Banditatom (Člen)
20.07.2017 11:46:19
Offline

Re: Na čem crossíte?

Ja na ni byl letos uz 2xbigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Petr J. (Člen)
20.07.2017 20:07:55
Offline

Re: Na čem crossíte?

Banditatom psal:

Ja na ni byl letos uz 2x

....tohle není ale o tom domácím mrdáním, jsi ve špatném tématu...bigsmile

Petr J. (Člen)
06.09.2017 21:23:00
Offline

Re: Na čem crossíte?

...tak už je na dílně nachystaná na servis a doladění k obrazu mému...good

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/17_dsc_5158.jpg



...a doma mám nový stolek na kávu...bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/17_dsc_5160.jpg



bigsmile

Filous (Člen)
06.09.2017 22:59:37
Offline

Re: Na čem crossíte?

...Ales je z toho uplne vodvarenej, prej mam tu svini nekam vodvizt nebo ti ji prej ukradnebigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
07.09.2017 00:26:39
Offline

Re: Na čem crossíte?

Petr J. psal:

...tak už je na dílně nachystaná na servis a doladění k obrazu mému...good

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … c_5158.jpg

...a doma mám nový stolek na kávu...bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … c_5160.jpg

bigsmile

👍👍👍


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Petr J. (Člen)
07.09.2017 09:50:36
Offline

Re: Na čem crossíte?

Filous psal:

...Ales je z toho uplne vodvarenej....

...to se nedivím, já jsem na tom stejně...bigsmile

hans (Člen)
07.09.2017 20:01:40
Offline

Re: Na čem crossíte?

ty vole, prda jak prase goodgoodgoodsurprised

tak to jsem jen chudej příbuznej.... hodně chudej příbuznej bigsmile

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/47_wp_20170514_08_52_56_pro.jpg

Sapere Aude
www.gunlex.cz
čočkin (Člen)
06.10.2017 01:38:22
Offline

Re: Na čem crossíte?

nedavno jsme dělali u nás na poli zas Rallye good vodepsanejch aut bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1577_img_20170902_151534.jpg
http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1577_img_20170902_151517.jpg
http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1577_img_20170902_151603.jpg
http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1577_img_20170902_154526.jpg


tráboš byl před tim na střeše surprisedgood   
mám i nějaký videa ale ty sem dát nejdou


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
čočkin (Člen)
06.10.2017 01:45:44
Offline

Re: Na čem crossíte?

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1577_img_20170902_153525.jpg

závodní Trabantbigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1577_img_20170902_153705.jpg


bráchy starej Escort 1.6

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1577_img_20170902_151832.jpg
http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1577_img_20170904_150052.jpg

a konečná v hnoji bigsmile


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Billy (Člen)
06.10.2017 07:42:01
Offline

Re: Na čem crossíte?

U nas drandime, pomalu se stale ucim, ty vyjezdy jsou masaker. Na videu nejsem, jina partia

https://youtu.be/GJmL8CatJgQ?t=456


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Petr J. (Člen)
06.10.2017 11:44:28
Offline

Re: Na čem crossíte?

Billy psal:

U nas drandime, pomalu se stale ucim....

...průšvih je, že tohle je u nás prostě hodně ilegální zábava...

...a proto jezdíme na Saharu, kde po týdnu člověk nechce na enduro na půl roku vůbec
sednout...a potom se už zase těší na další Saharu....bigsmilebigsmile

VikecB12 (Člen)
06.10.2017 13:30:48
Offline

Re: Na čem crossíte?

Hodně ilegální je to možná uvás,tady je svět ještě v pořádku a jezdit se dá. Jen se snažíme vyhejbat lidem...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Billy (Člen)
06.10.2017 13:59:55
Offline

Re: Na čem crossíte?

Kluci jezdej nekolik let do Rumunska, mam z teho videa doma, pokud nebude pristi rok nejakej trabl tak se na ten tyden s nema vydam. Zazemi paradni za par kacek, paradni pojezdeni, mistni lidi a cajti uplne v pohode good. Kazdej je tam rad ze tam jedes utratit nejakou tu korunu a sou ti vdecni good.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Petr J. (Člen)
06.10.2017 15:27:45
Offline

Re: Na čem crossíte?

...tak dát si jednou ročně Saharu a v mezičase Rumunsko, to smysl má....jen pro obojí to chce jinak udělanou motorku idontknow...jinak ale jo good

huskyb12 (Administrator)
06.10.2017 15:44:29
Offline

Re: Na čem crossíte?

Petr J. psal:

...tak dát si jednou ročně Saharu a v mezičase Rumunsko, to smysl má....jen pro obojí to chce jinak udělanou motorku idontknow...jinak ale jo good

Až budeš na tý Sahaře dávat takovej krpál, dej sem video, pobavíme se :)


ale di, Ty brepto ...
Honzik8719 (Člen)
06.10.2017 20:03:36
Offline

Re: Na čem crossíte?

VikecB12 psal:

Hodně ilegální je to možná uvás,tady je svět ještě v pořádku a jezdit se dá. Jen se snažíme vyhejbat lidem...

když tady u nás je to vyhejbání težší bo tu máme přebytek těch co dovalili vod vás sem bigsmileevil


...relativní kochač...
hans (Člen)
06.10.2017 21:39:15
Offline

Re: Na čem crossíte?

Billy psal:

U nas drandime, pomalu se stale ucim, ty vyjezdy jsou masaker. Na videu nejsem, jina partia

https://youtu.be/GJmL8CatJgQ?t=456

na můj vkus moc lehký pily....


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Petr J. (Člen)
07.10.2017 00:20:48
Offline

Re: Na čem crossíte?

huskyb12 psal:

Až budeš na tý Sahaře dávat takovej krpál....

...myslíš tohle?

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/17_img_2135.jpg



http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/17_img_2136.jpg



http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/17_img_2138.jpg



http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/17_img_2139.jpg



nebo

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/17_img_20151126_113717.jpg



http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/17_dsc_0134.jpg
Ondráš (Člen)
07.10.2017 11:49:48
Offline

Re: Na čem crossíte?

Honzik8719 psal:

když tady u nás je to vyhejbání težší bo tu máme přebytek těch co dovalili vod vás sem bigsmileevil

goodbigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
huskyb12 (Administrator)
08.10.2017 15:38:18
Offline

Re: Na čem crossíte?

Petr: něco se posralo, nehejbe se to, psal jsem video :)


ale di, Ty brepto ...
Jaster (Člen)
09.10.2017 11:25:03
Offline

Re: Na čem crossíte?

Já drtím YZ 125 2T a živý to je dost, někdy až moc. :D Minulý týden jsem přikoupil že chci zkusit i 4T. Tak jsem vzal Suzuki RMZ 250 4T.  A nasral jsem si do bot, sice fakt do motoru dali nový díly, ale někdo mu to blbě složil a ventil trefil píst. Takže jsem si to užil 12min jízdy a motor v prdeli, hlavně dojebaná hlava. Takže oprava minimálně 20 000kč a řeším to s původním majitelem aby dostal nějaká prachy z toho co mu to dával dohromady.
Jinak za těch 12min dojem z toho, tak táhne to hned odspodu ale jinak to není takový divoch než ta 125 2T. Žádný překvapení v tom není, že mi to přišlo až slabý :D
Ale na pohodovější ježdění a naučení je to 4T asi lepší.
125 4T bych koupil jedině pitbike, jsou lehčí a na blbnutí to stačí. Nebo ideálně Stomp 140 se ostrou vačkou good  Co jsem odzkoušel z toho co prodáváme, tak u mě vede WPB 140 Race nebo Stomp Z3-140


motto "Vem za heft a val"
Billy (Člen)
09.10.2017 12:50:44
Offline

Re: Na čem crossíte?

Ja mam 250 EXC ve 2T, je to celkem hodny a necha si v nizkejch otackach na prejezdech kmenu a korenu hodne libit, neni ucukana jezdim prevod hodne do sily 13/50, kvuli tem vyjezdum do kopcu. Mam stredni pruzinu na privere, ktm standartni otevreny koleno a seriovou dlouhou koncovku ktm. Natryskovani a jehlu standart na nasi podnebi. Je to hodny, chyta paradne na drc. Tedkon sem nazul dozadu Mitas XT 754 cervenou smes a o vikendu sem to testoval ma to 19mm vzorek, ma to perfektni zaber oproti co sem mel predtim Michelin AC10 ta stala hodne za prd. Jezdim s tlustejma dusema a nafuk 0,5 bar, odkoukano od ostatnich a je to hodne dobry good. Spotrebu neresim kvuli prachum ale horsi je to s dojezdem, ma to nadrzi na 8,5 litru vozim pro jistotu 2 litry namichaneho benalu a dolivam z batohu hned jak neco pojezdime at to netaham na zadech. Jinak mam v male petce olej na 3 litry benzinu kdybych potreboval tak podojim nekomu 4T motorku v lese. Zatim to vychazi ale s nasim jezdenim co se jezdi to pak zere cca 10 na 100. Mam z jezdeni v terenu po dlouhe dobe zase takovou novou radost a velky nadseni jak kdyz sem s motorkama zacinal.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Billy (Člen)
09.10.2017 12:55:24
Offline

Re: Na čem crossíte?

Takovej hodnej beranek to je bigsmile, mam samoze starsi model nez co je na videu.
https://www.youtube.com/watch?v=nUpSe075lKk


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Petr J. (Člen)
10.10.2017 00:31:17
Offline

Re: Na čem crossíte?

huskyb12 psal:

Petr: něco se posralo, nehejbe se to, psal jsem video :)

...home video si natáčej doma, nám stačí pár fotek...bigsmile

huskyb12 (Administrator)
10.10.2017 07:30:59
Offline

Re: Na čem crossíte?

Petr J. psal:
huskyb12 psal:

Petr: něco se posralo, nehejbe se to, psal jsem video :)

...home video si natáčej doma, nám stačí pár fotek...bigsmile

Víš, na tom videu nahoře je slyšet jak dejchá, sou slyšet rady kamarádů, úplně cejtíš, jak je nervní. Nakonec to dá a mě se takový věci prostě líběj, nejni to žádnej reklamní spot s hudbou a sestříhanej, jak je třeba.

Proto sem psal, ať sem dáš video z dun na Sahaře, místo toho sem dáš fotky z půl kilometru, na kterejch není vidět (kromě hromad písku) ani hovno. Takze opět jen šampónkovská póza :(


ale di, Ty brepto ...
VikecB12 (Člen)
11.10.2017 06:49:28
Offline

Re: Na čem crossíte?

huskyb12 psal:
Petr J. psal:
huskyb12 psal:

Petr: něco se posralo, nehejbe se to, psal jsem video :)

...home video si natáčej doma, nám stačí pár fotek...bigsmile

Víš, na tom videu nahoře je slyšet jak dejchá, sou slyšet rady kamarádů, úplně cejtíš, jak je nervní. Nakonec to dá a mě se takový věci prostě líběj, nejni to žádnej reklamní spot s hudbou a sestříhanej, jak je třeba.

Proto sem psal, ať sem dáš video z dun na Sahaře, místo toho sem dáš fotky z půl kilometru, na kterejch není vidět (kromě hromad písku) ani hovno. Takze opět jen šampónkovská póza :(

A to neni vidět za tou dunou ten zaparkovanej doprovodnej náklaďák,kere tam ten cirkus dovezebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
huskyb12 (Administrator)
11.10.2017 07:14:10
Offline

Re: Na čem crossíte?

Až za dunou ? Tak to jich tam půlka zdechla, páč se za tu dunu nedostali :)


ale di, Ty brepto ...
Petr J. (Člen)
11.10.2017 14:38:09
Offline

Re: Na čem crossíte?

....catering je základ, bez něj nemá cenu nikam jezdit....bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/17_dsc_1623.jpg



http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/17_dsc_1626.jpg



http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/17_dsc_1744.jpg



http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/17_dsc_1654.jpg



cool

Banditatom (Člen)
11.10.2017 15:08:16
Offline

Re: Na čem crossíte?

Jel bych hnedgood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Honzik8719 (Člen)
12.10.2017 08:58:16
Offline

Re: Na čem crossíte?

Neslo tomu odolat bigsmile jen se mi nejak zmensuje misto v garaziidontknow

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/2553_d9f24b98-c58d-45f7-bcc7-22a1d3d929fd.jpeg


redface


...relativní kochač...
K.a.s.y.m. (Člen)
12.10.2017 09:32:19
Offline

Re: Na čem crossíte?

Banditatom psal:

Jel bych hnedgood

k motorce přidej tak 50 000 a můžeš jet bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Petr J. (Člen)
12.10.2017 10:33:43
Offline

Re: Na čem crossíte?

Honzik8719 psal:

Neslo tomu odolat

goodgoodgood

K.a.s.y.m. psal:

k motorce přidej tak 50 000 a můžeš jet

...tak nějak bigsmile jen teď na prosinec už máme plno...

Banditatom (Člen)
12.10.2017 13:30:15
Offline

Re: Na čem crossíte?

K.a.s.y.m. psal:
Banditatom psal:

Jel bych hnedgood

k motorce přidej tak 50 000 a můžeš jet bigsmile

To je to nejmensibigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr