Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Černý oblak dýmu z výfuku

Bendykot (Nový člen)
18.02.2014 23:44:04
Offline

Černý oblak dýmu z výfuku

Chlapi,dejte radu. Bandaska dvanáctka,Jsem ji vytáhl,vyčistil svíce,nahodil.Chvíli se hádala pak se rozběhla,po zahřátí jsem seřídil volnoběh a pak vyjel.18.2.Jel jsem asi 15 minut.Vypl jsem ji,nahodil,naskočila hned na drc bez plynu,pak mě nenapadlo nic jiného zkusit jak jde za plynem a vrznul jsem ji na volnoběh,v tom vyletěl z laufu obrovskej černej obak kouře.Pak se při strtování hádala na 3-4 válce.Nechal jsem ji chvíli a pak naskočila a šla celkem dobře za plynem.Dojel jsem do garáže,tam ji vypl a nahodil a zdá se že jde.Co se stalo,odpálil jsem svíci,nebo si blafla že jsem ji přehltil.Svíce mám NGK
Dík Bendykot

VikecB12 (Člen)
18.02.2014 23:51:49
Offline

Re: Černý oblak dýmu z výfuku

Tady ty "pozimnímspánku" stavy bych neřešil,dokud bych v klidu nevyjel starej benzín,natankoval novej,v klidu mašinu protáhl za slušnýho počasí delší jízdou a pak bych teprve řešil jestli není něco špatně. Hlavně bych nedělal závěry po štvrthodinové jízdě někde v 8stupních co sou venku,to motor ani nevohřeješ na jeho letní standart. Samozřejmě jak se voteplí,tak si budeš volnoběh zase snižovat,protože bude vysokej.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
kratas (Člen)
19.02.2014 07:08:29
Offline

Re: Černý oblak dýmu z výfuku

souhlas smile1. Po cca půl ročním nenastartování to je to samé. Dej tomu čas, než to opět ožije...klllíd

To máš, jako kdyby na tebe skočila po dlouhé sexpauze nějaká krasavice...taky by z tebe vyletěl oblak černýho kouře bigsmile ...a na volnoběh bys už ani nevrznul


" ....Až mě život omrzí a stane se mi peklem, skočím z bandasky do hajzlu a zavřu se deklem.."
K.a.s.y.m. (Člen)
19.02.2014 07:29:08
Offline

Re: Černý oblak dýmu z výfuku

Jak psali vyse je to zbytecny resit ale proc se ti z laufu vyvali cernej dym je uplne jednoduchy.je to dusledek bohaty smesi tedy to ze delsi dobu bezela na volnobehu na sytic a ve vejfuku se usadili saze z moc bohaty smesi. pak jsi s ni jel pijanko tak to spaliny nevyhnali z vejfuku ven a stalo se to teprve kdyz jsi ji na miste protocil.
Proste neresit a pockat na poradnou projizdku smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Lachtan (Člen)
19.02.2014 08:08:49
Offline

Re: Černý oblak dýmu z výfuku

je řeč o naftový octavii?


Lepší první v pekle, než druhej v nebi...
K.a.s.y.m. (Člen)
19.02.2014 09:11:54
Offline

Re: Černý oblak dýmu z výfuku

Lachtan psal:

je řeč o naftový octavii?

Čéčé neni bigsmile mel bys videt jak mi zahuli bandit kdyz je to osazeny Dynojetem a po delsi klidny jizde mu dam nazrat..to by se vetsina dieslu mohla stydet bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Loser (Administrator)
19.02.2014 09:13:33
Offline

Re: Černý oblak dýmu z výfuku

Lachtan psal:

je řeč o naftový octavii?

no ja bych to taky videl tak, ze si tam na podzim nalil naftu misto benzinu bigsmilegood


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Lachtan (Člen)
19.02.2014 14:38:16
Offline

Re: Černý oblak dýmu z výfuku

K.a.s.y.m. psal:
Lachtan psal:

je řeč o naftový octavii?

Čéčé neni bigsmile mel bys videt jak mi zahuli bandit kdyz je to osazeny Dynojetem a po delsi klidny jizde mu dam nazrat..to by se vetsina dieslu mohla stydet bigsmile

páč to máš ukrutně namečovaný a ten motor jak má potřebu šeredně sát, tak to nasaje celej érbox a takhle pak hulej plasty. sem jednou hodil do kamen starý holiny a stejnej dým...bigsmile


Lepší první v pekle, než druhej v nebi...
Kožak (Člen)
19.02.2014 20:05:17
Offline

Re: Černý oblak dýmu z výfuku

Lachtan psal:
K.a.s.y.m. psal:
Lachtan psal:

je řeč o naftový octavii?

Čéčé neni bigsmile mel bys videt jak mi zahuli bandit kdyz je to osazeny Dynojetem a po delsi klidny jizde mu dam nazrat..to by se vetsina dieslu mohla stydet bigsmile

páč to máš ukrutně namečovaný a ten motor jak má potřebu šeredně sát, tak to nasaje celej érbox a takhle pak hulej plasty. sem jednou hodil do kamen starý holiny a stejnej dým...bigsmile

...grynpís na tebe syčáku :)


MRDAT!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
20.02.2014 07:05:57
Offline

Re: Černý oblak dýmu z výfuku

Lachtan psal:
K.a.s.y.m. psal:
Lachtan psal:

je řeč o naftový octavii?

Čéčé neni bigsmile mel bys videt jak mi zahuli bandit kdyz je to osazeny Dynojetem a po delsi klidny jizde mu dam nazrat..to by se vetsina dieslu mohla stydet bigsmile

páč to máš ukrutně namečovaný a ten motor jak má potřebu šeredně sát, tak to nasaje celej érbox a takhle pak hulej plasty. sem jednou hodil do kamen starý holiny a stejnej dým...bigsmile

goodgood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Lachtan (Člen)
20.02.2014 09:09:04
Offline

Re: Černý oblak dýmu z výfuku

Kožak psal:
Lachtan psal:
K.a.s.y.m. psal:


Čéčé neni bigsmile mel bys videt jak mi zahuli bandit kdyz je to osazeny Dynojetem a po delsi klidny jizde mu dam nazrat..to by se vetsina dieslu mohla stydet bigsmile

páč to máš ukrutně namečovaný a ten motor jak má potřebu šeredně sát, tak to nasaje celej érbox a takhle pak hulej plasty. sem jednou hodil do kamen starý holiny a stejnej dým...bigsmile

...grynpís na tebe syčáku :)

ty toho nech, už si pořídil tu japonskou ploštici?


Lepší první v pekle, než druhej v nebi...
Kožak (Člen)
20.02.2014 13:41:23
Offline

Re: Černý oblak dýmu z výfuku

Lachtan psal:
Kožak psal:
Lachtan psal:


páč to máš ukrutně namečovaný a ten motor jak má potřebu šeredně sát, tak to nasaje celej érbox a takhle pak hulej plasty. sem jednou hodil do kamen starý holiny a stejnej dým...bigsmile

...grynpís na tebe syčáku :)

ty toho nech, už si pořídil tu japonskou ploštici?

neale bude :)


MRDAT!!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr