Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Čidlo stojánku-demontáž

suzukibandit (Člen)
13.03.2014 08:47:14
Offline

Čidlo stojánku-demontáž

Zdravím. Chlapy potřeboval bych poradit s demontáží čidla sklopeného stojánku.Zkoušel jsem povolit ten jeden šroub co je přímo na čidle, ale vůbec to nešlo. Chci se zeptat jestli oddělat jenom čidlo a nebo oddělat celý kryt řetězového kolečka a potom až to čidlo. Raděj se ptám než abych pak něco posral bigsmile help

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/4243_44484_1.jpg
osiris (Člen)
13.03.2014 09:14:56
Offline

Re: Čidlo stojánku-demontáž

...klidně to odšroubuj na mašině, přístup tam k tomu je dobrej a bude ti to tak navíc držet v pevný pozici ...šroub musí jít povolit, předpokladem asi bude pořádnej kvalitní pevnej inbusovej bit, nebo inbus klíč a na něj případně ještě nástavec ...šroub před povolením zkus "poklepat", ale ne jen ťukáním, trošku přiměřený rány


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
K.a.s.y.m. (Člen)
13.03.2014 10:08:55
Offline

Re: Čidlo stojánku-demontáž

Nechci bejt uplne rejpavej ale jestli myslis tohle cidlo na fotce tak to je snimac pro tachometr .cidlo stojanku je dole po timto vikem prisroubovano na ramu dvema sroby na krizak jestli si to dobre pamatuju.jinak viz. osiris..neuskodi ani poklepani..v hliniku se to lehce uvolni a pujde to snaze povolit.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
suzukibandit (Člen)
13.03.2014 15:18:08
Offline

Re: Čidlo stojánku-demontáž

Já vůl to napsal blbě :) Myslel jsem čidlo neutrálu. Dělá mi to že když je motorka studená a stojánek je vyklopen tak svítí kontrolka neutrálu a motor běží.Jakmile se mašina zahřeje tak kontrolka přestane svítit po vyklopení bočního stojanu vypne motor. Četl jsem zde na fóru že je tam vyhřátej ten silikon v tom čidle a není tam dostatečnej kontakt jak se ten silikon zahřeje.Stačí to jen přepájet a zalit silikonem a mělo by být po problému. Jen jsem právě nevěděl jak provést tu demontáž čidla - tímto děkuji osirisovi za radu good

K.a.s.y.m. (Člen)
13.03.2014 16:22:08
Offline

Re: Čidlo stojánku-demontáž

Tak v tom pripade te opet zklamu..tohle cidlo je totiz vedle retezoveho kolecka pod timto vikemsmile1ale jinak jsi diagnostikoval problem dobre..staci prepajet a jedeme dal smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
DanB6 (Člen)
13.03.2014 16:34:17
Offline

Re: Čidlo stojánku-demontáž

Zdar,není to přímo k tématu,ale když máš to víko dole,mohl bys mi prosím tě říct,jaký klíč je třeba na matku k řetězovému kolečku?Mám teda starou B6.Díky


BORN TO BE WILD!
suzukibandit (Člen)
13.03.2014 18:24:54
Offline

Re: Čidlo stojánku-demontáž

Tak díkec za radu good . Prosimtě a to čidlo co jsem si myslel že je čidlo neutrálu tak je vůbec co a musím ho před demontáží krytu řetězového kolečka sundat ?
Jak to budu mít sundaný tak na to kouknu a pošlu ti rozměr smile1

K.a.s.y.m. (Člen)
13.03.2014 20:43:08
Offline

Re: Čidlo stojánku-demontáž

suzukibandit psal:

Tak díkec za radu good . Prosimtě a to čidlo co jsem si myslel že je čidlo neutrálu tak je vůbec co a musím ho před demontáží krytu řetězového kolečka sundat ?
Jak to budu mít sundaný tak na to kouknu a pošlu ti rozměr smile1

už jsem to psal víše..je to snímač na tachometr..vyndavat ho nutně nemusíš..stejně ti to bude vyset na lanku spojky.jen je dobrý si to vyvázat někde vejš ať se ti to nemotá při práci.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
DanB6 (Člen)
14.03.2014 08:02:38
Offline

Re: Čidlo stojánku-demontáž

suzukibandit psal:

Tak díkec za radu good . Prosimtě a to čidlo co jsem si myslel že je čidlo neutrálu tak je vůbec co a musím ho před demontáží krytu řetězového kolečka sundat ?
Jak to budu mít sundaný tak na to kouknu a pošlu ti rozměr smile1

Dík,ale už jsem to tu dohledal ;)
Je to  tam na 32 klíč.


BORN TO BE WILD!
Filous (Člen)
14.03.2014 17:37:15
Offline

Re: Čidlo stojánku-demontáž

...hele suzukibandit, taky nechci bejt rejpavej, ale nechceš to vodvíst někam, třeba ke kámošoj, co ví aspoň trochu co a jag???


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
14.03.2014 17:45:18
Offline

Re: Čidlo stojánku-demontáž

...jestli si troufne na přeletování čidla, tak bych to tak bledě vůbec neviděl, víko sundá bez problému, čidlo neutrálu taky (jiný už tam pod víkem stejně nemá bigsmile) a vědět k tomu co je co, vlastně ani vůbec nepotřebuje smile1bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
15.03.2014 17:08:44
Offline

Re: Čidlo stojánku-demontáž

osiris psal:

...jestli si troufne na přeletování čidla, tak bych to tak bledě vůbec neviděl, víko sundá bez problému, čidlo neutrálu taky (jiný už tam pod víkem stejně nemá bigsmile) a vědět k tomu co je co, vlastně ani vůbec nepotřebuje smile1bigsmile

...no podle toho co píše, se nejvíc bojim právje toho jag dopadne to letováníbigsmile ...ale třeba mu křivdimredface


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
15.03.2014 17:40:28
Offline

Re: Čidlo stojánku-demontáž

Filous psal:
osiris psal:

...jestli si troufne na přeletování čidla, tak bych to tak bledě vůbec neviděl, víko sundá bez problému, čidlo neutrálu taky (jiný už tam pod víkem stejně nemá bigsmile) a vědět k tomu co je co, vlastně ani vůbec nepotřebuje smile1bigsmile

...no podle toho co píše, se nejvíc bojim právje toho jag dopadne to letováníbigsmile ...ale třeba mu křivdimredface

...áha bigsmile aby v garáži nehořelo


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
karlos100 (Člen)
15.03.2014 18:23:19
Offline

Re: Čidlo stojánku-demontáž

osiris psal:
Filous psal:
osiris psal:

...jestli si troufne na přeletování čidla, tak bych to tak bledě vůbec neviděl, víko sundá bez problému, čidlo neutrálu taky (jiný už tam pod víkem stejně nemá bigsmile) a vědět k tomu co je co, vlastně ani vůbec nepotřebuje smile1bigsmile

...no podle toho co píše, se nejvíc bojim právje toho jag dopadne to letováníbigsmile ...ale třeba mu křivdimredface

...áha bigsmile aby v garáži nehořelo

koukám máš vokurkovou sezonu,panemistrnatěračbigsmile


...a bude hůř!
suzukibandit (Člen)
19.03.2014 12:00:14
Offline

Re: Čidlo stojánku-demontáž

Jsem vyučenej autoelektrikář, takže s připájení jsem se vůbec nebál smile1 Šlo mi jen o to jak sundat kryt a kde to tam vůbec najít smile1 Vše jsem měl za hodinku hotový a dokonce jsem to i spravil smokin

Filous (Člen)
22.03.2014 21:17:40
Offline

Re: Čidlo stojánku-demontáž

...good


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr