Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Nabídka práce - asistent(ka)/office manager(ka)

Terez(k)a (Člen)
10.04.2014 14:42:55
Offline

Nabídka práce - asistent(ka)/office manager(ka)

Hledá-li někdo tady, nebo někdo ve Vašem okolí, práci a disponuje:

dobrými sociálními dovednostmi a reprezentativním vystupováním
velmi dobrou mluvenou i psanou angličtinou i češtinou
pokročilejší znalostí práce s PC (PPT, Excel)
organizačními schopnostmi
dovednostmi v oblasti timemanagementu
samostatností, flexibilitou
praxe není podmínkou

nechť, prosím, takováto osoba pošle své CV na moji e-mailovou adresu, a to ideálně co nejdříve.

BNP Paribas Cardif Pojistovna a.s.

Smíchov Gate, Plzeňská 3217/16, Praha 5
email: tereza.marhoulova@cardif.com

Loser (Administrator)
10.04.2014 15:23:26
Offline

Re: Nabídka práce - asistent(ka)/office manager(ka)

no ty voe, co jsou jakoze ty socialni dovednosti? Sedet celej den na FB nebo si umet zazadat o davky?idontknowidontknowidontknow
Time management je taky dobra pecka bigsmile V podstate jde o to, aby si pipka umela usporada den tak, aby mezi tim zvladla vsechny ty socialni dovednosti, nakupy a cigarka a kaficka s kolegynema goodgood
Ja tyhle inzeraty miluju bigsmile

nic proti ... jen se tomu musim vzdycky smat. Nejlepsi je prijit na pohovor na nejakou technicky zamerenou praci a tam sedi pipka z ejdz ar, ktera o te praci vi picu, ale zacne se te vyptavat, jake jsou tve dobre a spatne vlastnosti a jakym bys chtel byt zviretem a podobne. To je tak na presdrzku a s usmevem odejit.bigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
mr.BSE (Člen)
10.04.2014 15:54:10
Offline

Re: Nabídka práce - asistent(ka)/office manager(ka)

Loser psal:

no ty voe, co jsou jakoze ty socialni dovednosti? Sedet celej den na FB nebo si umet zazadat o davky?idontknowidontknowidontknow
Time management je taky dobra pecka bigsmile V podstate jde o to, aby si pipka umela usporada den tak, aby mezi tim zvladla vsechny ty socialni dovednosti, nakupy a cigarka a kaficka s kolegynema goodgood
Ja tyhle inzeraty miluju bigsmile

nic proti ... jen se tomu musim vzdycky smat. Nejlepsi je prijit na pohovor na nejakou technicky zamerenou praci a tam sedi pipka z ejdz ar, ktera o te praci vi picu, ale zacne se te vyptavat, jake jsou tve dobre a spatne vlastnosti a jakym bys chtel byt zviretem a podobne. To je tak na presdrzku a s usmevem odejit.bigsmile

nejlepší je dohodnout se přímo s jednatelem goodgood


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Kelly01 (Člen)
10.04.2014 16:16:21
Offline

Re: Nabídka práce - asistent(ka)/office manager(ka)

Nezapomenout na silné/slabé vlastnosti a kde chcete za pár let býtbigsmile


God Save The Queen!
richie (Člen)
10.04.2014 16:29:17
Offline

Re: Nabídka práce - asistent(ka)/office manager(ka)

Největší vál je Assessment centrum bigsmile (teda spíš udělaná pičovina, které pak říkají Assessment centrum)


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
LukinB6 (Člen)
10.04.2014 16:59:48
Offline

Re: Nabídka práce - asistent(ka)/office manager(ka)

Ja miluji otazku typu "proc prave vas bychom meli prijmout" a nebo "jake jsou vase dobre a spatne vlasnosti". Nych blil.


GSX1250FA
Zdenák (Člen)
10.04.2014 19:16:26
Offline

Re: Nabídka práce - asistent(ka)/office manager(ka)

JJ.

Kdysi sem musel prodat propisku před HR to ještě šlo ale 7 let potom v jiný společnosti
po mě chtěli prodat přejetou žábu a vycpanou veverku a to už je voříšek....
Dneska už sedím na druhé straně ale otázky typu silné slabé stránky vynechávám evil


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
Kožak (Člen)
10.04.2014 20:04:43
Offline

Re: Nabídka práce - asistent(ka)/office manager(ka)

Loser psal:

no ty voe, co jsou jakoze ty socialni dovednosti? Sedet celej den na FB nebo si umet zazadat o davky?idontknowidontknowidontknow
Time management je taky dobra pecka bigsmile V podstate jde o to, aby si pipka umela usporada den tak, aby mezi tim zvladla vsechny ty socialni dovednosti, nakupy a cigarka a kaficka s kolegynema goodgood
Ja tyhle inzeraty miluju bigsmile

nic proti ... jen se tomu musim vzdycky smat. Nejlepsi je prijit na pohovor na nejakou technicky zamerenou praci a tam sedi pipka z ejdz ar, ktera o te praci vi picu, ale zacne se te vyptavat, jake jsou tve dobre a spatne vlastnosti a jakym bys chtel byt zviretem a podobne. To je tak na presdrzku a s usmevem odejit.bigsmile

...to mi povidej bigsmile


MRDAT!!!
Koldan (Člen)
10.04.2014 20:46:12
Offline

Re: Nabídka práce - asistent(ka)/office manager(ka)

Zdenák psal:

JJ.

Kdysi sem musel prodat propisku před HR to ještě šlo ale 7 let potom v jiný společnosti
po mě chtěli prodat přejetou žábu a vycpanou veverku a to už je voříšek....
Dneska už sedím na druhé straně ale otázky typu silné slabé stránky vynechávám evil

tu propisku na mě taky zkoušeli. na pozici vedoucího obchodního oddělení. když pak řekl plat 35 000 a vést tým jedenácti lidí, tak jsem nevěděl, co bylo větší sranda, jestli při pohovoru na vedoucího prodávat tužku, nebo ta almužnabigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Zdenák (Člen)
10.04.2014 22:01:20
Offline

Re: Nabídka práce - asistent(ka)/office manager(ka)

tohle mi HR vždy připomene:

Přijde cikán na úřad práce a říká slečně: "Máte pro mě nějakou práci?"
"Máte štěstí, pane, jedna by tu byla," odvětí ona. "Místo ředitele, padesát tisíc měsíčně, služební byt, limuzína i s řidičem... Berete?"
Cikán na to: "Paní, vy si děláte srandu!"
Slečna s úsměvem odpoví: "Ale vy jste si začal!"


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
Pšán (Člen)
10.04.2014 23:47:24
Offline

Re: Nabídka práce - asistent(ka)/office manager(ka)

..z těhle darmožroutů,kteří si bez manuálu ani neutřou prdel a chtějí podle posledních
  poznatků z nesmyslných výzkumů podle ještě nesmyslnějších nařízení vybírat
  schopné lidi,je mi blujno..
..jeden dotaz na volné místo..
 
  http://www.youtube.com/watch?v=Z28Lm99CXbA


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
hlemejzd999 (Člen)
11.04.2014 00:00:26
Offline

Re: Nabídka práce - asistent(ka)/office manager(ka)

což o to ..reprezentativně vystupovat umim velice dobře...a kde tam máte hajzly ?


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
K.a.s.y.m. (Člen)
11.04.2014 07:06:17
Offline

Re: Nabídka práce - asistent(ka)/office manager(ka)

mr.BSE psal:
Loser psal:

no ty voe, co jsou jakoze ty socialni dovednosti? Sedet celej den na FB nebo si umet zazadat o davky?idontknowidontknowidontknow
Time management je taky dobra pecka bigsmile V podstate jde o to, aby si pipka umela usporada den tak, aby mezi tim zvladla vsechny ty socialni dovednosti, nakupy a cigarka a kaficka s kolegynema goodgood
Ja tyhle inzeraty miluju bigsmile

nic proti ... jen se tomu musim vzdycky smat. Nejlepsi je prijit na pohovor na nejakou technicky zamerenou praci a tam sedi pipka z ejdz ar, ktera o te praci vi picu, ale zacne se te vyptavat, jake jsou tve dobre a spatne vlastnosti a jakym bys chtel byt zviretem a podobne. To je tak na presdrzku a s usmevem odejit.bigsmile

nejlepší je dohodnout se přímo s jednatelem goodgood

Jak rikas..po vyzkouseni par pohovoru ze kterych jsem radsi sam odesel bo byli stejneho typu.jsem se chytil stejnym zpusobem.domluvit se s jednatelem a byl klid.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Loser (Administrator)
11.04.2014 09:05:29
Offline

Re: Nabídka práce - asistent(ka)/office manager(ka)

ja prisel na prvni i na druhy kolo pohovoru v soucasne praci pekne nacamranej. Pred prvnim jsem se rano snazil vyzehlit pujceny sako, ktary jsem mel dva dny v malym batuzku. No a nebyl bych to ja, kdybych ho hned nepropalil zehlickou bigsmile Tak jsem pak u pohovoru rekl, ze mi oblek ukradli ve vlaku a vyzadal jsem si velikou sklenici vody. U druhyho pohovoru jsem dostal za ukol spocitat, jestli mi na verejnych zachodcich vyjde levneji elektricky vysousec rukou nebo papirove ubrousky a po jake dobe se ten ktery vypic vyplati vic. Ja jsem byl rad, ze jsem si pamatoval jak se jmenuju a ze udrzim moc. Po dvou hodinach uspesneho pocitani me prijali na uplne jinou praci, nez jsem se puvodne hlasil bigsmile

ovsem tenhle pohovor nema chybu (bohuzel jen pro anglictinare)
http://www.youtube.com/watch?v=UNyHP_IHO7I

a s timhle materialem ted pracuju badbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
hlemejzd999 (Člen)
11.04.2014 09:17:04
Offline

Re: Nabídka práce - asistent(ka)/office manager(ka)

Loser psal:

ovsem tenhle pohovor nema chybu (bohuzel jen pro anglictinare)
http://www.youtube.com/watch?v=UNyHP_IHO7I

a s timhle materialem ted pracuju badbigsmile

proč bohužel jen pro angličtináře ? ...já jsem se skvěle bavil a pak   ,když  ten ind promluvil  a ještě jsem si k tomu pustil ty  youtube titulky  , tak  to mě dorazilo smile1 ...nemaj to nejak blbě přeložený ? bigsmilebigsmilebigsmile ( vim , že jo , ale líbilo se mi to bigsmile )


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Ondráš (Člen)
11.04.2014 15:56:23
Offline

Re: Nabídka práce - asistent(ka)/office manager(ka)

Loser psal:

no ty voe, co jsou jakoze ty socialni dovednosti? Sedet celej den na FB nebo si umet zazadat o davky?idontknowidontknowidontknow
Time management je taky dobra pecka bigsmile V podstate jde o to, aby si pipka umela usporada den tak, aby mezi tim zvladla vsechny ty socialni dovednosti, nakupy a cigarka a kaficka s kolegynema goodgood

Včera jsem byl v IBM na Chodově a na recepci jsem čekal na jednoho konzultanta kterej se trochu zdržel. Chlápek kterej byl nejspíše něco jako vedoucí recepce (má pod sebou jednu recepční a jednoho bezpečáka) za tu půl hodinu co jsem tam čekal zvládnul vyčíst recepční, že když bude mít zatažený rolety, tak jí budou bolet oči od světla z monitoru a vrchol byl když přišla slečna asi z PR a chtěla postavit nějaký propagační materiály vedle vchodu. Pan vedoucí jí tam určitě tak 15-20 minut přesvědčoval, že tam co chce aby to stálo to stát nemůže, protože by recepční neviděla na dveře od výtahu a navrhoval jiná místa tak o 30-40 cm vedle. To je člověk, který je tam nepostradatelný. smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
mr.BSE (Člen)
11.04.2014 20:59:27
Offline

Re: Nabídka práce - asistent(ka)/office manager(ka)

taky dobrá korporátní scénka goodgood

https://www.youtube.com/watch?v=BKorP55Aqvg


Second Class Citizen
1130 Café Racer

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr