Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Karavan / obytňáky -info

Bedřich (Člen)
21.04.2014 17:06:56
Offline

Karavan / obytňáky -info

Když budu chtít informace o Bandasce, půjdu pro ně  na forum suzukibandit.cz  ale jaký je nejlepší /největší fórum  pro  karavany a obytňáky?
Je tu někdo znalý? Díky.


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
hlemejzd999 (Člen)
21.04.2014 17:46:00
Offline

Re: Karavan / obytňáky -info

ja bych te poslal na mimibazar ...a jeste si budes mozna „cvachtat “ bigsmile
sice se nedovis nic o karavanech a obytnacich ,ale je tam prdel bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
21.04.2014 17:47:56
Offline

Re: Karavan / obytňáky -info


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Bedřich (Člen)
21.04.2014 21:11:40
Offline

Re: Karavan / obytňáky -info

ty do toho "děláš"? potřebuju radu/y od někoho, kdo se v tom pohybuje, pohyboval...

ten první se 100 členama asi nebude TOP. Ten druhej, z toho co jsem vygooglil za den,  je můj favorit.


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Ondráš (Člen)
21.04.2014 21:14:53
Offline

Re: Karavan / obytňáky -info

Chceš koupit nebo půjčit?


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
21.04.2014 21:19:31
Offline

Re: Karavan / obytňáky -info


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hlemejzd999 (Člen)
21.04.2014 21:23:28
Offline

Re: Karavan / obytňáky -info

Bedřich psal:

ty do toho "děláš"? potřebuju radu/y od někoho, kdo se v tom pohybuje, pohyboval...

ten první se 100 členama asi nebude TOP. Ten druhej, z toho co jsem vygooglil za den,  je můj favorit.

ja ne ... ten druhej je fak asi lepsi good


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
huskyb12 (Administrator)
21.04.2014 21:23:33
Offline

Re: Karavan / obytňáky -info

Vo karavanech se nejvíc dozvíš v TOP GEARU :)


ale di, Ty brepto ...
Bedřich (Člen)
21.04.2014 21:29:55
Offline

Re: Karavan / obytňáky -info

2 Kasym - asi ti zítra cinku
2 Ondraš  -  jednou to chci zkusit :- )  ale o tohle mi nejde. Potřebuji určitý přehled kdo co u nás v tomhle dělá + kontakty


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
K.a.s.y.m. (Člen)
21.04.2014 21:40:15
Offline

Re: Karavan / obytňáky -info

Bedřich psal:

2 Kasym - asi ti zítra cinku
2 Ondraš  -  jednou to chci zkusit :- )  ale o tohle mi nejde. Potřebuji určitý přehled kdo co u nás v tomhle dělá + kontakty

klidně zavolej..párkár jsme s tim byli na cestách a je to paráda..ale pokud nemáš zbytečnou škváru vyplatí se to spíš půjčit..pořizovačka je nesmysl pokud to máš na 14 dní v roce...jinak co vim jezdí s tim i v zimě do alp na lyže a dost si to chválí.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ondráš (Člen)
21.04.2014 21:46:14
Offline

Re: Karavan / obytňáky -info

Bedřich psal:

2 Kasym - asi ti zítra cinku
2 Ondraš  -  jednou to chci zkusit :- )  ale o tohle mi nejde. Potřebuji určitý přehled kdo co u nás v tomhle dělá + kontakty

Já bych věděl o půjčově (maj teda jedno auto, ale je to takové rodinnésmokin), ale je na Vysočině...
No kdybys chtěl porovnávat, tak hodím kontakt.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
vorel (Člen)
21.04.2014 22:24:04
Offline

Re: Karavan / obytňáky -info

dej odkaz, tak nějak zvazuju pujceni na týden pro 3 vosoby, bez televize a mrazakuch, sice mam B ale transportér by postacil


řikám si hurikán
K.a.s.y.m. (Člen)
22.04.2014 06:41:42
Offline

Re: Karavan / obytňáky -info

Vetsina obytnych aut se da ridit s B a i ty karavany co tam ma se daji tahat s osobakem a jen B bez potreby E.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
22.04.2014 07:27:27
Offline

Re: Karavan / obytňáky -info

K.a.s.y.m. psal:

Vetsina obytnych aut se da ridit s B a i ty karavany co tam ma se daji tahat s osobakem a jen B bez potreby E.

Respektive asi zadna pujcovna nebude mit obytnak s hmotnosti nad 3,5 tuny bo by si ty auta skoro nikdo nepujcoval
Dalsi boj bejva jestli s alkovnou nebo bez(ta loznice nad kabinou)ja osobne jsme pro ni.byt ma auto vetsi odpor a nad 120 km/h to auto zacne plavat po silnicismile1a to proto ze je to preci jen praktictejsi hlavne pokud ma nekdo maly deti ale hlavne auto je o zhruba pul mega levnejsi nez varianta bez ni.coz by se promitlo i do ceny pujcovnyho.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Petr J. (Člen)
22.04.2014 07:49:39
Offline

Re: Karavan / obytňáky -info

Tohle sem vozí známý z Anglie, před týdnem jsem málem už jeden kupoval....

https://plus.google.com/u/0/photos/1067 … 4032967071

Je to pěkné...

K.a.s.y.m. (Člen)
22.04.2014 08:30:59
Offline

Re: Karavan / obytňáky -info

Hmm tak s timhle zkusenost nemam ale ono to o tolik od obytnaku rozdilny nebude.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
osiris (Člen)
22.04.2014 11:40:02
Offline

Re: Karavan / obytňáky -info

K.a.s.y.m. psal:
K.a.s.y.m. psal:

Vetsina obytnych aut se da ridit s B a i ty karavany co tam ma se daji tahat s osobakem a jen B bez potreby E.

Respektive asi zadna pujcovna nebude mit obytnak s hmotnosti nad 3,5 tuny bo by si ty auta skoro nikdo nepujcoval
Dalsi boj bejva jestli s alkovnou nebo bez(ta loznice nad kabinou)ja osobne jsme pro ni.byt ma auto vetsi odpor a nad 120 km/h to auto zacne plavat po silnicismile1a to proto ze je to preci jen praktictejsi hlavne pokud ma nekdo maly deti ale hlavne auto je o zhruba pul mega levnejsi nez varianta bez ni.coz by se promitlo i do ceny pujcovnyho.

...to co píšeš o tý ceně je zavádějící, protože jsou samozřejmě i polointegráče bez alkovny a naopak lacinější než s alkovnou, vestavby jsou pak ještě lacinější, naopak integráče jsou nejdražší, není to ale o alkovně


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
K.a.s.y.m. (Člen)
22.04.2014 12:48:10
Offline

Re: Karavan / obytňáky -info

osiris psal:
K.a.s.y.m. psal:
K.a.s.y.m. psal:

Vetsina obytnych aut se da ridit s B a i ty karavany co tam ma se daji tahat s osobakem a jen B bez potreby E.

Respektive asi zadna pujcovna nebude mit obytnak s hmotnosti nad 3,5 tuny bo by si ty auta skoro nikdo nepujcoval
Dalsi boj bejva jestli s alkovnou nebo bez(ta loznice nad kabinou)ja osobne jsme pro ni.byt ma auto vetsi odpor a nad 120 km/h to auto zacne plavat po silnicismile1a to proto ze je to preci jen praktictejsi hlavne pokud ma nekdo maly deti ale hlavne auto je o zhruba pul mega levnejsi nez varianta bez ni.coz by se promitlo i do ceny pujcovnyho.

...to co píšeš o tý ceně je zavádějící, protože jsou samozřejmě i polointegráče bez alkovny a naopak lacinější než s alkovnou, vestavby jsou pak ještě lacinější, naopak integráče jsou nejdražší, není to ale o alkovně

Samozrejmne je to mozny..ja jen psal co vim od toho kamose kdyz resili ty auta..a mluvil o tom ze kdyz vezme stejne vybavenej integrac a stejne vybavenej s alkovnou tak ty s alkovnou jsou vyrazne levnejsi nehlede na to ze ty s alkovnou jsou pro 6 lidi a stejne velky integrace vetsinou jen pro 4..coz hralo roli hlavne proto ze to ma do pujcovny..a na naklady deleno 6 slysi vic lidi nez na deleno 4.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Mour (Člen)
22.04.2014 13:28:55
Offline

Re: Karavan / obytňáky -info

K.a.s.y.m. psal:
osiris psal:
K.a.s.y.m. psal:


Respektive asi zadna pujcovna nebude mit obytnak s hmotnosti nad 3,5 tuny bo by si ty auta skoro nikdo nepujcoval
Dalsi boj bejva jestli s alkovnou nebo bez(ta loznice nad kabinou)ja osobne jsme pro ni.byt ma auto vetsi odpor a nad 120 km/h to auto zacne plavat po silnicismile1a to proto ze je to preci jen praktictejsi hlavne pokud ma nekdo maly deti ale hlavne auto je o zhruba pul mega levnejsi nez varianta bez ni.coz by se promitlo i do ceny pujcovnyho.

...to co píšeš o tý ceně je zavádějící, protože jsou samozřejmě i polointegráče bez alkovny a naopak lacinější než s alkovnou, vestavby jsou pak ještě lacinější, naopak integráče jsou nejdražší, není to ale o alkovně

Samozrejmne je to mozny..ja jen psal co vim od toho kamose kdyz resili ty auta..a mluvil o tom ze kdyz vezme stejne vybavenej integrac a stejne vybavenej s alkovnou tak ty s alkovnou jsou vyrazne levnejsi nehlede na to ze ty s alkovnou jsou pro 6 lidi a stejne velky integrace vetsinou jen pro 4..coz hralo roli hlavne proto ze to ma do pujcovny..a na naklady deleno 6 slysi vic lidi nez na deleno 4.

....ty wogo, když tam jede 6 lidí, tak všichni bez kufrů a v trenýrkách bo 3,5 tuny pak nestačí bigsmilebigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
22.04.2014 13:47:01
Offline

Re: Karavan / obytňáky -info

Jezdilo nas v mensim obytnaku mnohem vic smile1 kdo se boji sere v sini smile1..sest lidi je v pohode..oni ty auta nejsou tak tezky jak vypadaj smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Mour (Člen)
22.04.2014 13:52:33
Offline

Re: Karavan / obytňáky -info

K.a.s.y.m. psal:

Jezdilo nas v mensim obytnaku mnohem vic smile1 kdo se boji sere v sini smile1..sest lidi je v pohode..oni ty auta nejsou tak tezky jak vypadaj smile1

...fakt? ...prazdne tak cca 2900 +- 10% ? bigsmilebigsmilebigsmile ...například letos měli u Grazu takovou pěkňoučkou váhu a pouze osobáky nemusely přes ní ....a nyní ale nevím jakého dát smajla ? idontknow

osiris (Člen)
22.04.2014 13:56:45
Offline

Re: Karavan / obytňáky -info

...pravě že pak opravdu bejvá problém s hmotností jak píše mour, protože slušně vybavený maj většinou rezervu do maximálky docela bídnou ...a buď rád že vás nezvážili (jak se za hranicema běžně děje, no ono vlastně už začínaj i tady), protože to by pak nebylo "posrání v síni", ale "komplet všech 6 zesranejch až za ušima tou cifrou po přepočtu na naše" bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Mour (Člen)
22.04.2014 14:01:25
Offline

Re: Karavan / obytňáky -info

osiris psal:

...pravě že pak opravdu bejvá problém s hmotností jak píše mour, protože slušně vybavený maj většinou rezervu do maximálky docela bídnou ...a buď rád že vás nezvážili (jak se za hranicema běžně děje, no ono vlastně už začínaj i tady), protože to by pak nebylo "posrání v síni", ale "komplet všech 6 zesranejch až za ušima tou cifrou po přepočtu na naše" bigsmile

...každé 1 kg navíc = 1 E sick

vorel (Člen)
22.04.2014 14:04:12
Offline

Re: Karavan / obytňáky -info

ta alkovna je asi nejakej supr protivotřesovej stůl u kerýho 4 nebo 6 soudruhů za jízdy kalí?


řikám si hurikán
K.a.s.y.m. (Člen)
22.04.2014 14:31:30
Offline

Re: Karavan / obytňáky -info

Jo s tou vahou to muze bejt pravda ale my jezdili na lehko na jednu dve noci takze by jsme asi prosli.
To Vorel.alkovna je spaci misto nad kabinou ridice


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
vorel (Člen)
22.04.2014 14:38:34
Offline

Re: Karavan / obytňáky -info

tušil sem to, ale chtěl sem bejt ftipnej

koukám po půjčovnách a Westfalii sem našel jen jednu a eště navíc na Stodolníidontknow


řikám si hurikán
Petr J. (Člen)
08.07.2014 20:24:54
Offline

Re: Karavan / obytňáky -info

...já nakonec mám rezervováno tady: http://www.pujcovna-karavanu-dante.cz/p … vanu-cenik

...jsem na to zvědav, ale o moc větší než moje auto to není....

Michal Dk (Člen)
08.07.2014 21:43:45
Offline

Re: Karavan / obytňáky -info

Já to nakonec vzal tady http://www.mkdrive.cz/nabidka/chevrolet-camaro-450-hp v Praze nevědí co za to.cool

VikecB12 (Člen)
08.07.2014 21:46:57
Offline

Re: Karavan / obytňáky -info

Michal Dk psal:

Já to nakonec vzal tady http://www.mkdrive.cz/nabidka/chevrolet-camaro-450-hp v Praze nevědí co za to.cool

Krásnej obytňákgoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Michal Dk (Člen)
08.07.2014 21:54:08
Offline

Re: Karavan / obytňáky -info

VikecB12 psal:
Michal Dk psal:

Já to nakonec vzal tady http://www.mkdrive.cz/nabidka/chevrolet-camaro-450-hp v Praze nevědí co za to.cool

Krásnej obytňákgoodbigsmile

No co co mám to na tejden za ty prachy v tom budu i bydlet.smokin

VikecB12 (Člen)
08.07.2014 22:17:15
Offline

Re: Karavan / obytňáky -info

good


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
yebat (Člen)
09.07.2014 06:20:19
Offline

Re: Karavan / obytňáky -info

a dalších 15 za benzín... bigsmile

mr.BSE (Člen)
09.07.2014 07:38:40
Offline

Re: Karavan / obytňáky -info

yebat psal:

a dalších 15 za benzín... bigsmile

neni to tak hrozny, jak by se vzhledem k objemu ocekavalo...
ja sem s tim mel po cca. 350km (70% okresky,20%dalnice,10%mesto) prumernou 9,9 l/100km good


Second Class Citizen
1130 Café Racer
VikecB12 (Člen)
09.07.2014 10:33:17
Offline

Re: Karavan / obytňáky -info

mr.BSE psal:
yebat psal:

a dalších 15 za benzín... bigsmile

neni to tak hrozny, jak by se vzhledem k objemu ocekavalo...
ja sem s tim mel po cca. 350km (70% okresky,20%dalnice,10%mesto) prumernou 9,9 l/100km good

Tak to je lepší jak alfa né?bigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
PALOUS (Člen)
09.07.2014 10:58:42
Offline

Re: Karavan / obytňáky -info

VikecB12 psal:
mr.BSE psal:
yebat psal:

a dalších 15 za benzín... bigsmile

neni to tak hrozny, jak by se vzhledem k objemu ocekavalo...
ja sem s tim mel po cca. 350km (70% okresky,20%dalnice,10%mesto) prumernou 9,9 l/100km good

Tak to je lepší jak alfa né?bigsmile

To rozhodně good


Jebat motorky :-)
mr.BSE (Člen)
09.07.2014 12:22:07
Offline

Re: Karavan / obytňáky -info

PALOUS psal:
VikecB12 psal:
mr.BSE psal:

neni to tak hrozny, jak by se vzhledem k objemu ocekavalo...
ja sem s tim mel po cca. 350km (70% okresky,20%dalnice,10%mesto) prumernou 9,9 l/100km good

Tak to je lepší jak alfa né?bigsmile

To rozhodně good

Už najmul "Bayern" designera i na interiery svych vozů, nebo to pořád navrhuje uklízečka? cool


Second Class Citizen
1130 Café Racer
mr.BSE (Člen)
09.07.2014 12:23:40
Offline

Re: Karavan / obytňáky -info

VikecB12 psal:
mr.BSE psal:
yebat psal:

a dalších 15 za benzín... bigsmile

neni to tak hrozny, jak by se vzhledem k objemu ocekavalo...
ja sem s tim mel po cca. 350km (70% okresky,20%dalnice,10%mesto) prumernou 9,9 l/100km good

Tak to je lepší jak alfa né?bigsmile

je fakt, že při stejným stylu jízdy bych byl nejmíň na 15l benzínu a 2 litrech oleje bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Ondráš (Člen)
09.07.2014 12:50:23
Offline

Re: Karavan / obytňáky -info

mr.BSE psal:

je fakt, že při stejným stylu jízdy bych byl nejmíň na 15l benzínu a 2 litrech oleje bigsmile

Alfa dělala dvoutakty?bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
VikecB12 (Člen)
09.07.2014 12:55:10
Offline

Re: Karavan / obytňáky -info

mr.BSE psal:
VikecB12 psal:
mr.BSE psal:


neni to tak hrozny, jak by se vzhledem k objemu ocekavalo...
ja sem s tim mel po cca. 350km (70% okresky,20%dalnice,10%mesto) prumernou 9,9 l/100km good

Tak to je lepší jak alfa né?bigsmile

je fakt, že při stejným stylu jízdy bych byl nejmíň na 15l benzínu a 2 litrech oleje bigsmile

Takže "vám" zase uklízečka navrhuje motory,což je jistě menší zlo než interiér z bavorskabigsmile
Nicméně interiéry AR sou fakt pěknýgood Já su momentálně vděčnej za to,že mě nikde nic v interiéru nevrže a nehrká jako v pasatusmile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
09.07.2014 13:37:42
Offline

Re: Karavan / obytňáky -info

Ondráš psal:
mr.BSE psal:

je fakt, že při stejným stylu jízdy bych byl nejmíň na 15l benzínu a 2 litrech oleje bigsmile

Alfa dělala dvoutakty?bigsmile

Ty voe jezdit s dvoutaktem v takovymhle pomeru tak mas vecne zalepenou svicku olejem smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ondráš (Člen)
09.07.2014 14:08:09
Offline

Re: Karavan / obytňáky -info

K.a.s.y.m. psal:

Ty voe jezdit s dvoutaktem v takovymhle pomeru tak mas vecne zalepenou svicku olejem smile1

Na fotbalovém hřišti jsme kdysi měli vřetenovou sekačku z NDR, kde bylo na víčku 1:10. Sice moc nesekala, ale jako plašička všeho živýho a vibrační sedačka byla perfektní. cool


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
mr.BSE (Člen)
09.07.2014 17:01:15
Offline

Re: Karavan / obytňáky -info

VikecB12 psal:
mr.BSE psal:
VikecB12 psal:

Tak to je lepší jak alfa né?bigsmile

je fakt, že při stejným stylu jízdy bych byl nejmíň na 15l benzínu a 2 litrech oleje bigsmile

Takže "vám" zase uklízečka navrhuje motory,což je jistě menší zlo než interiér z bavorskabigsmile
Nicméně interiéry AR sou fakt pěknýgood Já su momentálně vděčnej za to,že mě nikde nic v interiéru nevrže a nehrká jako v pasatusmile1

Samozřejmě, sem to přehnal smile1
Zvládám od výměny k výměně (10-12kkm) do 0.5l oleje. Což je vyloženě krása na 250 000km good


Second Class Citizen
1130 Café Racer
VikecB12 (Člen)
10.07.2014 18:34:33
Offline

Re: Karavan / obytňáky -info

jo,to je cajk. Já s pežotfordem i po 560 000km pořád na 20 000km interval doliju taky pul litru a to jen proto,že mám rát motory plný,jinak by to asi vyšlo na spodek měrky bez dolívání.
Teď si uvědomuju,že motor má jen 480 000kmidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr