Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » Karavan 5.9. - 15.9.

Petr J. (Člen)
26.08.2014 13:46:08
Offline

Karavan 5.9. - 15.9.

Mám zaplacen pronájem karavanu v termínu 5. - 15.9., ale než výlety aktuálně řeším rozvod, kdyby někdo chtěl na výlet, přenechám za dílčí doplatek....

help

VikecB12 (Člen)
26.08.2014 16:46:38
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

surprised takže jelen sakumprásk,i s parožímsurprised


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Petr J. (Člen)
26.08.2014 18:22:21
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

VikecB12 psal:

surprised takže jelen sakumprásk,i s parožímsurprised

Jelen bez paroží....aby bylo jasno...fuckbigsmile

osiris (Člen)
26.08.2014 18:25:45
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

...vůbec ale nemám představu o ceně smile1 (když ty jsi maximalista a rezervovals určitě to nejdražší co měli bigsmile)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Petr J. (Člen)
26.08.2014 18:52:12
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

osiris psal:

...vůbec ale nemám představu o ceně smile1 (když ty jsi maximalista a rezervovals určitě to nejdražší co měli bigsmile)

...ale prd maximalista...smile1

...bylo to domluveno takto:

5.-14.9. ....t.j. vrácení v pondělí 15.9. = 10 dní á 1700,- = 17.000,- + 1200,- (poplatek za úklid) = cena pronájmu celkem 18.200,-

Je zaplacená záloha, kterou bych obětoval...

http://www.pujcovna-karavanu-dante.cz/p … go-21light

http://www.pujcovna-karavanu-dante.cz/files/image/obytny-vuz-dynamic-21light-tech_0.preview.jpg



http://www.pujcovna-karavanu-dante.cz/files/image/obytny-vuz-dynamic-21light-03.preview.jpg



http://www.pujcovna-karavanu-dante.cz/files/image/obytny-vuz-dynamic-21light-05.preview.jpg
Banditatom (Člen)
26.08.2014 19:33:05
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

Petr J. psal:
osiris psal:

...vůbec ale nemám představu o ceně smile1 (když ty jsi maximalista a rezervovals určitě to nejdražší co měli bigsmile)

...ale prd maximalista...smile1

...bylo to domluveno takto:

5.-14.9. ....t.j. vrácení v pondělí 15.9. = 10 dní á 1700,- = 17.000,- + 1200,- (poplatek za úklid) = cena pronájmu celkem 18.200,-

Je zaplacená záloha, kterou bych obětoval...

http://www.pujcovna-karavanu-dante.cz/p … go-21light

http://www.pujcovna-karavanu-dante.cz/f … review.jpg

http://www.pujcovna-karavanu-dante.cz/f … review.jpg

http://www.pujcovna-karavanu-dante.cz/f … review.jpg

No tsk zbalim nejakou mladou smrksnu a trada si uzivat budouci svobodyevilbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Petr J. (Člen)
26.08.2014 20:20:29
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

Banditatom psal:

No tsk zbalim nejakou mladou smrksnu a trada si uzivat budouci svobodyevilbigsmile

..jako že jedeš se mnou? bigsmilebigsmilebigsmile

Banditatom (Člen)
26.08.2014 20:22:53
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

Petr J. psal:
Banditatom psal:

No tsk zbalim nejakou mladou smrksnu a trada si uzivat budouci svobodyevilbigsmile

..jako že jedeš se mnou? bigsmilebigsmilebigsmile

...ty máš teda hodně bujnou fantazii!surprisedbigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Mour (Člen)
26.08.2014 22:45:47
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

Banditatom psal:
Petr J. psal:
Banditatom psal:

No tsk zbalim nejakou mladou smrksnu a trada si uzivat budouci svobodyevilbigsmile

..jako že jedeš se mnou? bigsmilebigsmilebigsmile

...ty máš teda hodně bujnou fantazii!surprisedbigsmilebigsmilebigsmile

Von Větrník není na laňky, spíš na srny bigsmilebigsmile

Petr J. (Člen)
26.08.2014 22:59:14
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

Mour psal:

Von Větrník není na laňky, spíš na srny

...srna je jiný živočišný druh...fuckbigsmile

...změna je život...teď spíš na koloušice...bigsmile

Mour (Člen)
26.08.2014 23:19:34
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

Petr J. psal:
Mour psal:

Von Větrník není na laňky, spíš na srny

...srna je jiný živočišný druh...fuckbigsmile

...změna je život...teď spíš na koloušice...bigsmile

goodgoodbigsmilebigsmile 

....myslivec ze mě asi nebude bigsmilebigsmilebigsmile

Petr J. (Člen)
28.08.2014 09:55:16
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

Mour psal:

....myslivec ze mě asi nebude

...otázka, jestli myslivec od slova mysleti nebo myslivec od slova nimrod....bigsmilebigsmile

osiris (Člen)
28.08.2014 11:09:31
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

...petře měl jsem snahu, ale neskloubím to termínově, využil bych z toho max. asi jen 6 dnů


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Mour (Člen)
28.08.2014 12:16:22
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

Petr J. psal:
Mour psal:

....myslivec ze mě asi nebude

...otázka, jestli myslivec od slova mysleti nebo myslivec od slova nimrod....bigsmilebigsmile

...tak nějak jsem to asi myslel....nebo nemyslel ? bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Mour (Člen)
28.08.2014 12:19:43
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

Apropo Petře : To už jako tu knihu "Z pražáka prajzákem" nedopíšeš??? bigsmilebigsmilebigsmile

Petr J. (Člen)
28.08.2014 12:31:15
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

osiris psal:

...petře měl jsem snahu, ale neskloubím to termínově, využil bych z toho max. asi jen 6 dnů

....škoda....smile2.....já jsem na tom podobně

Petr J. (Člen)
28.08.2014 12:33:19
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

Mour psal:

Apropo Petře : To už jako tu knihu "Z pražáka prajzákem" nedopíšeš???

...myslíš tu "Z pražáka prajzákem aneb dvacet odstínů šedivé"? Já měl za to, že je již dopsaná...bigsmile

...teď se chystám na další knihu...bigsmile...ale zatím nemám ani koncept...bigsmile

Mour (Člen)
28.08.2014 12:35:27
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

Petr J. psal:
Mour psal:

Apropo Petře : To už jako tu knihu "Z pražáka prajzákem" nedopíšeš???

...myslíš tu "Z pražáka prajzákem aneb dvacet odstínů šedivé"? Já měl za to, že je již dopsaná...bigsmile

...teď se chystám na další knihu...bigsmile...ale zatím nemám ani koncept...bigsmile

bigsmilebigsmilebigsmile

...že by " Zpět do města" ? bigsmile

Petr J. (Člen)
28.08.2014 12:41:18
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

Mour psal:

...že by " Zpět do města" ?

..aktuálně jsem u kapitoly: "z centra do satelitu a zpět" bigsmile

Filous (Člen)
28.08.2014 19:30:24
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

...notyvoe, asi ňáká epidémije, né???surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
28.08.2014 20:21:44
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

Filous psal:

...notyvoe, asi ňáká epidémije, né???surprised

Co se divíš,rozvodovost někde u 50%,takže to tady bude ještě hojně se množící,když se tady žení kdekdo má díru do prdelelbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
28.08.2014 20:34:21
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

VikecB12 psal:
Filous psal:

...notyvoe, asi ňáká epidémije, né???surprised

Co se divíš,rozvodovost někde u 50%,takže to tady bude ještě hojně se množící,když se tady žení kdekdo má díru do prdelelbigsmile

...mě uš se to doufam netýkáidontknow...po třiadvaceti letechsurprised ...teda aš f sobotubigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Petr J. (Člen)
28.08.2014 22:58:27
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

Filous psal:

...notyvoe, asi ňáká epidémije, né???surprised

...taky mám pocit, že jsem to udělal naposledy a podruhé takovou blbost neudělám....sick

Bedřich (Člen)
28.08.2014 23:36:20
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

a kurva.... tak držm palce, tohle nerad slyšim..... idontknow
statistka je nuda je, ale jen když jsi v tý druhý 50tce... pak asi nudou a starostma netrpíš.... tohle je na mém life blacklistu třetí příčka, hned po  zdraví dětí a vozíku...


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Mour (Člen)
29.08.2014 07:09:18
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

Filous psal:
VikecB12 psal:
Filous psal:

...notyvoe, asi ňáká epidémije, né???surprised

Co se divíš,rozvodovost někde u 50%,takže to tady bude ještě hojně se množící,když se tady žení kdekdo má díru do prdelelbigsmile

...mě uš se to doufam netýkáidontknow...po třiadvaceti letechsurprised ...teda aš f sobotubigsmile

...dobrá kobylka se v polovině cesty nepřepřahá goodbigsmile ....vidím, že jsme se ženili ve stejným roce bigsmile

Americkej (Člen)
29.08.2014 08:30:51
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

Filous psal:

...mě uš se to doufam netýkáidontknow...po třiadvaceti letechsurprised ...teda aš f sobotubigsmile

Bych řek, kámo, že už si na Tebe Ája tak ňák zvykla.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Banditatom (Člen)
29.08.2014 08:50:21
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

Mour psal:
Filous psal:
VikecB12 psal:


Co se divíš,rozvodovost někde u 50%,takže to tady bude ještě hojně se množící,když se tady žení kdekdo má díru do prdelelbigsmile

...mě uš se to doufam netýkáidontknow...po třiadvaceti letechsurprised ...teda aš f sobotubigsmile

...dobrá kobylka se v polovině cesty nepřepřahá goodbigsmile ....vidím, že jsme se ženili ve stejným roce bigsmile

Njn kdyz i ty musis byt stastnybigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kožak (Člen)
29.08.2014 11:10:30
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

mám to 25l na psí knížku ...čekám jedině snad na to až zas zavedou nevrátný nvm. půjčky ..jináč do toho nejdubigsmile


MRDAT!!!
Petr J. (Člen)
29.08.2014 15:02:14
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

Kožak psal:

..jináč do toho nejdu

...to já už také ne...bigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
29.08.2014 18:52:11
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

Petr J. psal:
Kožak psal:

..jináč do toho nejdu

...to já už také ne...bigsmile

a co se najde blbců co to zopakujou i několikrát bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Petr J. (Člen)
29.08.2014 20:59:14
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

K.a.s.y.m. psal:

a co se najde blbců co to zopakujou i několikrát

...masochisti....bigsmile

Filous (Člen)
30.08.2014 12:29:30
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

Americkej psal:
Filous psal:

...mě uš se to doufam netýkáidontknow...po třiadvaceti letechsurprised ...teda aš f sobotubigsmile

Bych řek, kámo, že už si na Tebe Ája tak ňák zvykla.

...bigsmilegoodbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Lihy (Člen)
30.08.2014 23:29:45
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

Petr J. psal:
Kožak psal:

..jináč do toho nejdu

...to já už také ne...bigsmile

Já ti nevim, ale tak nějak když užs do toho s někym (Stáňou) jednou šel, taks asi měl proč a to, že tě začne bavit píchat s jinou nemusí znamenat, že tě to bude bavit dlouho... Ale si dospělej a blbej taky nejsi, tak snad víš co děláš. Mě přijde Stáňa fajn, ale to je jen můj letmej pohled na věc, dělej jak myslíš. Je jasný, že jak TO přejde určitou hranici není rozumná cesta zpět, každopádně doufám, že to vyřešíte jako normální lidi bez nějakejch naschválů a mstění se.
Po pravdě je mi to celkem líto...

Petr J. (Člen)
31.08.2014 00:07:56
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

Lihy psal:

...to, že tě začne bavit píchat s jinou nemusí znamenat, že tě to bude bavit dlouho......

...o tomhle to zrovna není...headshake

Lihy psal:

.....Je jasný, že jak TO přejde určitou hranici není rozumná cesta zpět, každopádně doufám, že to vyřešíte jako normální lidi bez nějakejch naschválů a mstění se a nesmyslných požadavků....

...to bych také rád...

Lihy (Člen)
31.08.2014 21:32:09
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

Petr J. psal:

a nesmyslných požadavků....
...to bych také rád...

jasný, zhrzená ženská...nechceš mně nebudeš mít nic...na pussy... jasně si pamatuju slova jednoho našeho profesora na střední, když se budete ženit napište předmanželskou smlouvu ať si myslíte co chcete, hlavně jí napište...pochybuju, že to z nás co sme byli v tý třídě někdo udělal.... a kolika lidem by se pak šikla, holt zkušenost je nepřenositelná bigsmile. Na druhou stranu buď rád, že v tom nelítaj ještě děti, takhle jde "jen" o prachy a bůh ví jakou budou mít cenu jestli pan Putin rozjede akci nové SSSR, to nám pak bude muset stačit to co se vejde do igelitky....

Petr J. (Člen)
08.09.2014 23:13:11
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

Lihy psal:

....doufám, že to vyřešíte jako normální lidi bez nějakejch naschválů a mstění se....

...jsi to zakřikl....také jsem si to myslel, ale už mi stihla rozbít zakázkové hrnečky (ruční práce), co jsem dostal k narozinám (né od ní), z bytu mi mizí věci....sick

Fakt nechápu...help

K.a.s.y.m. (Člen)
09.09.2014 06:48:29
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

Petr J. psal:
Lihy psal:

....doufám, že to vyřešíte jako normální lidi bez nějakejch naschválů a mstění se....

...jsi to zakřikl....také jsem si to myslel, ale už mi stihla rozbít zakázkové hrnečky (ruční práce), co jsem dostal k narozinám (né od ní), z bytu mi mizí věci....sick

Fakt nechápu...help

Tak holt musis byt ve stehovani rychlejsi smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Americkej (Člen)
09.09.2014 07:48:32
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

Hrnečky jsou prd, počkej, až Ti bude válcovat monstertruckem Morgana...no nic, půl sedmý-čas pochcat rybu.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Petr J. (Člen)
09.09.2014 08:12:31
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

Americkej psal:

Hrnečky jsou prd, počkej, až Ti bude válcovat monstertruckem Morgana...no nic, půl sedmý-čas pochcat rybu.

Morgan je už u rodičů v garáži....bigsmile

A ryba pochcaná....

luboss (Člen)
13.09.2014 03:50:35
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

takže dobrý den ... kdo z nás se ženil s tím, že se rozvede??


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
barynek (Člen)
13.09.2014 11:32:37
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

luboss psal:

takže dobrý den ... kdo z nás se ženil s tím, že se rozvede??

to asi nikdo, že?idontknow


Bandit 4EVER!!!
jaryn (Člen)
13.09.2014 13:39:49
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

barynek psal:
luboss psal:

takže dobrý den ... kdo z nás se ženil s tím, že se rozvede??

to asi nikdo, že?idontknow

Takhle bych to přímo neřekl... Ale svý druhý (současný) ženě jsem večer před obřadem pověděl : "Eštěs vdaná nebyla, tak proč ne zrovna za mě. Ale jestli se někdy ozve Tereza Maxová, že mě chce, tak máš smůlu..."cool


God Gave me Everything I want
barynek (Člen)
13.09.2014 18:22:45
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

jaryn psal:
barynek psal:
luboss psal:

takže dobrý den ... kdo z nás se ženil s tím, že se rozvede??

to asi nikdo, že?idontknow

Takhle bych to přímo neřekl... Ale svý druhý (současný) ženě jsem večer před obřadem pověděl : "Eštěs vdaná nebyla, tak proč ne zrovna za mě. Ale jestli se někdy ozve Tereza Maxová, že mě chce, tak máš smůlu..."cool

Tak to nemusí mít strachbigsmileredfacebigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
Petr J. (Člen)
15.09.2014 21:15:06
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

...tak jsem zpět z campertrip a musím říct, že karavan je naprosto BOŽÍ záležitost....good

Uvidím, jestli mne to nepřejde, pokud ne, tak měním většinu svého vozového parku za karavan...cool....tedy podle výše rozvodové hypotéky smile2

[img]

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/17_4_image.jpeg

[/IMG]

barynek (Člen)
15.09.2014 22:02:11
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

Petr J. psal:

...tak jsem zpět z campertrip a musím říct, že karavan je naprosto BOŽÍ záležitost....good

Uvidím, jestli mne to nepřejde, pokud ne, tak měním většinu svého vozového parku za karavan...cool....tedy podle výše rozvodové hypotéky smile2

[url]http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … image.jpeg[/IMG]

A potřebuješ na to nějakej spešl řidičák, nebo stačí klasika Béčko?


Bandit 4EVER!!!
Petr J. (Člen)
15.09.2014 23:27:30
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

barynek psal:

A potřebuješ na to nějakej spešl řidičák, nebo stačí klasika Béčko?

...tohle je do 3,5t, takže klasické B-éčko....řešit větší karavan je na cesty nesmysl, je dost míst, kam máš nad 3,5t zákazy, tohle je pořád "osobák"...

Dnes vím, že bych chtěl něco rozhodně do 7m (ideál okolo 6,5m), neb s větším se v Chorvatských (nejen) uličkách člověk fakt nevymotá, pak je dlouhý zadek auta a delší rozvor problém při manipulaci. Už s tímhle jsem se místy zapotil a to měl rozměry: 6349x2240x2900mm, takže vlastně nebyl o tolik větší, než můj "osobák", který mi dnes po přesednutí připadal šíleně malý bigsmile

Mour (Člen)
16.09.2014 07:48:52
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

Petr J. psal:
barynek psal:

A potřebuješ na to nějakej spešl řidičák, nebo stačí klasika Béčko?

...tohle je do 3,5t, takže klasické B-éčko....řešit větší karavan je na cesty nesmysl, je dost míst, kam máš nad 3,5t zákazy, tohle je pořád "osobák"...

Dnes vím, že bych chtěl něco rozhodně do 7m (ideál okolo 6,5m), neb s větším se v Chorvatských (nejen) uličkách člověk fakt nevymotá, pak je dlouhý zadek auta a delší rozvor problém při manipulaci. Už s tímhle jsem se místy zapotil a to měl rozměry: 6349x2240x2900mm, takže vlastně nebyl o tolik větší, než můj "osobák", který mi dnes po přesednutí připadal šíleně malý bigsmile

....já už bych tak velký karavan co si měl nepotřeboval, myslím, že ideální velikost je toto:

http://www.krs.cz/vestavby/two-line/?pa … 9#tab=tab1

...a při sklopení zadní postele Ti tam vleze Bandaska a třeba i kosmický motocykl bigsmile
bigsmile ...nevýhoda je , že před spaním ho musíš vytáhnout bigsmilebigsmile

VikecB12 (Člen)
16.09.2014 10:51:58
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

Nevýhoda těch s dlouhým přesahem za zadníma kolama je to,že s tym nenajedeš na trajekt aniž bys nevorval prdel. Pak to draze a jen částečně řešijou montáží vzduchovejch měchů k pérům,aby to šlo alespoň přizvednout...
Dodávka jak dával Mour je tak akorát pro dva dospěláky,max s jedním děckem a i to už bude zavazetbigsmile Ale zase se s tym fšude dostaneš,spotřeba nesrovnatelně nižší,cestovní rychlost samože vyžšígood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
16.09.2014 10:53:01
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

Moure,nekecej ža bys dokázal spat s nevytaženýmcoolevilbigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
16.09.2014 12:09:03
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

Podle me od doby co mu pani kolombovat vyprala hadry na devadesat spi radej se nevytazenymevilbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Mour (Člen)
16.09.2014 12:45:50
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

Vogové, jak tam chcete spát, když tam je motocykl ? bigsmile

Víkecoj: ...je hezké jak přemýšlíš, že aji s dítětoj good bigsmile ...jj, každého to změní bigsmilebigsmilebigsmile

Petr J. (Člen)
16.09.2014 17:53:09
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

VikecB12 psal:

Nevýhoda těch s dlouhým přesahem za zadníma kolama je to,že s tym nenajedeš na trajekt aniž bys nevorval prdel. Pak to draze a jen částečně řešijou montáží vzduchovejch měchů k pérům,aby to šlo alespoň přizvednout...
Dodávka jak dával Mour je tak akorát pro dva dospěláky,max s jedním děckem a i to už bude zavazetbigsmile Ale zase se s tym fšude dostaneš,spotřeba nesrovnatelně nižší,cestovní rychlost samože vyžšígood

...ono nemusíš najíždět na trajekt, stačí někde parkovat v kopci, kde jsou změny sklonu svahu a už je problém...

Prostě ideál je 6,5m, ty skorododávky jsou fajn, za hezkého počasí, jak venku leje, je každé místo navíc sakra vítáno...

Jinak němečtí důchodci jezdí většinou s polointegrovanýma kolem 6m bez alkoven....ve dvou...nebo malé integrované

Buď: [img]http://www.omcmotorhomes.co.uk/wp-content/uploads/2012/04
/Hymer.jpg[/img]

Nebo:

http://www.carsfotodb.com/uploads/hymer/hymer-exsis-i/hymer-exsis-i-01.jpg
K.a.s.y.m. (Člen)
16.09.2014 20:05:07
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

Petr J. psal:
VikecB12 psal:

Nevýhoda těch s dlouhým přesahem za zadníma kolama je to,že s tym nenajedeš na trajekt aniž bys nevorval prdel. Pak to draze a jen částečně řešijou montáží vzduchovejch měchů k pérům,aby to šlo alespoň přizvednout...
Dodávka jak dával Mour je tak akorát pro dva dospěláky,max s jedním děckem a i to už bude zavazetbigsmile Ale zase se s tym fšude dostaneš,spotřeba nesrovnatelně nižší,cestovní rychlost samože vyžšígood

...ono nemusíš najíždět na trajekt, stačí někde parkovat v kopci, kde jsou změny sklonu svahu a už je problém...

Prostě ideál je 6,5m, ty skorododávky jsou fajn, za hezkého počasí, jak venku leje, je každé místo navíc sakra vítáno...

Jinak němečtí důchodci jezdí většinou s polointegrovanýma kolem 6m bez alkoven....ve dvou...nebo malé integrované

Buď: http://www.omcmotorhomes.co.uk/wp-conte … /Hymer.jpg

Nebo: http://www.carsfotodb.com/uploads/hymer … s-i-01.jpg

výhoda integráče je prostě jasná..menší odpor atd.na druhou stranu když si ho jen půjčíš tak s akovnou stačí a máš kam vyhnat smrady když s nima jedeš..já na alkovně taky rád spim..za jízdy bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
16.09.2014 21:07:21
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

No von ten integrál má hlavní výhodu v dvojité zateplené podlaze,kde sou schovaný veškerý odpadní náfrže na sračky,nádrž s užitkovou vodou a podobně,takže to nezamrzá a dá se stym třeba v zimě na hory a fšecko funguje,kdežto u podvozkovejch je fšecko přez zimu mimo provoz,protože to zamrzá...
Integrál je samože nejvíc peckagood A když je to na podvozku stoletýho mercedesa,tak je to dokonalost samabigsmilegood A to bezprdelegood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Petr J. (Člen)
16.09.2014 21:50:52
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

VikecB12 psal:

Integrál je samože nejvíc peckagood A když je to na podvozku stoletýho mercedesa,tak je to dokonalost samabigsmilegood A to bezprdelegood

...máš na mysli tohle, jo?

http://im.sauto.cz/image/201408/0814/b5/53e4ddc2b5c9e5c23b7e0100.jpg?type=im2



smile1

Petr J. (Člen)
16.09.2014 21:54:37
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

K.a.s.y.m. psal:

výhoda integráče je prostě jasná..menší odpor atd.na druhou stranu když si ho jen půjčíš tak s akovnou stačí a máš kam vyhnat smrady když s nima jedeš..já na alkovně taky rád spim..za jízdy

...hlavně to chce nakombinovat tak, aby se na noc nemuselo rozkládat to sezení na spaní...coiž je to vopruz...čtyři lidi do šestilůžáku max., sezení zůstává a čtyři postele k tomu....Zn. ideál good

Od návratu trávím nějak moc času na inzerci....idontknowhelp

Petr J. (Člen)
16.09.2014 21:56:19
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

VikecB12 psal:

No von ten integrál má hlavní výhodu v dvojité zateplené podlaze,kde sou schovaný veškerý odpadní náfrže na sračky,nádrž s užitkovou vodou a podobně,takže to nezamrzá a dá se stym třeba v zimě na hory a fšecko funguje,kdežto u podvozkovejch je fšecko přez zimu mimo provoz,protože to zamrzá...

...to lze řešit nemrznoucí směsí, někdo používá i sůl....je to řešitelné....a některé modely mají dvojitou podlahu také nebo vyhřívání nádrží...

Petr J. (Člen)
16.09.2014 21:58:49
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

Víkecoj: co stojí nějaká "normální" guma na transita, resp. v tomto případě na karavan? Servisně je to asi stejné co u osobáku, ne?

K.a.s.y.m. (Člen)
16.09.2014 22:11:35
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

Petr J. psal:
K.a.s.y.m. psal:

výhoda integráče je prostě jasná..menší odpor atd.na druhou stranu když si ho jen půjčíš tak s akovnou stačí a máš kam vyhnat smrady když s nima jedeš..já na alkovně taky rád spim..za jízdy

...hlavně to chce nakombinovat tak, aby se na noc nemuselo rozkládat to sezení na spaní...coiž je to vopruz...čtyři lidi do šestilůžáku max., sezení zůstává a čtyři postele k tomu....Zn. ideál good

Od návratu trávím nějak moc času na inzerci....idontknowhelp

goodgood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
16.09.2014 23:32:49
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

Petr J. psal:

Víkecoj: co stojí nějaká "normální" guma na transita, resp. v tomto případě na karavan? Servisně je to asi stejné co u osobáku, ne?

Zimní nokian 225/70r15C cca 2500-3000kč/ks a letní jezdím barumky nebo Bridgestone za cca 2500kč/ks
Ovšem proti osobáku najedou nesrovnatelně víc km. Poslední sada letních mě nacourala nějakejch 150-200 000km. Z 80% dálnice...
Takže koupíš jednu sadu gum a dovolenejma ju nikdy nesjedešbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Petr J. (Člen)
16.09.2014 23:55:09
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

Takže když mi na půjčeném autě připadaly gumy už dost jeté, je pravděpodobné, že v 96tis. km byly původní, jo?

VikecB12 (Člen)
17.09.2014 08:35:58
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

Může byt. Záleží jak se s tym jezdí. Předpokládám,že s bydlíkem nikdo nezávodí a jezdí se většinou v poklidu,takže by to mělo vydržet fakt hodně.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
17.09.2014 10:58:13
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

VikecB12 psal:

Může byt. Záleží jak se s tym jezdí. Předpokládám,že s bydlíkem nikdo nezávodí a jezdí se většinou v poklidu,takže by to mělo vydržet fakt hodně.

Hele kdyz mas s alkovnou tak cim rychlejc jedes tim vic je setris.od 120to zacina plachtit bigsmile ideal je tak do 110 a to jen po dalnici nebo rovnejch silnicich.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Petr J. (Člen)
07.10.2014 18:23:09
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

...tak jsem koupil karavan....bigsmilebigsmile

http://bmwgs.cz/forum/attachments/2014/04/071020148268.jpg
WenzelB6 (Člen)
08.10.2014 19:53:41
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

VikecB12 psal:

No von ten integrál má hlavní výhodu v dvojité zateplené podlaze,kde sou schovaný veškerý odpadní náfrže na sračky,nádrž s užitkovou vodou a podobně,takže to nezamrzá a dá se stym třeba v zimě na hory a fšecko funguje,kdežto u podvozkovejch je fšecko přez zimu mimo provoz,protože to zamrzá...
Integrál je samože nejvíc peckagood A když je to na podvozku stoletýho mercedesa,tak je to dokonalost samabigsmilegood A to bezprdelegood

totok smile1
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 04-143.jpg

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/59_2014-09-04-143.jpg
Petr J. (Člen)
22.11.2014 17:58:15
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

....Tak od dnešního dne jsem hrdým majitelem obytného přívěsu - pořídil jsem KNAUS Südwind 500 FU limited edition....cool....krasavec... good

...dlouho mi nic neudělalo takovou radost, tak snad to bude pokračovat s prvními kilometry...už se těším na první trip...

A asi brzo zredukuji své motorky...protože teď už na ně nebudu mít vůbec čas....

jardagsf (Člen)
22.11.2014 18:40:37
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

gratulace - ale moto do toho nedas woe smile1


MOTO KOZZI GRISO
Petr J. (Člen)
14.12.2014 00:55:35
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

...tak tohle je má souprava...cool...od včera je doma...

Když motorky, tak na korbu...bigsmile

http://bmwgs.cz/forum/attachments/2014/05/121220148597.jpg
Filous (Člen)
14.12.2014 10:53:26
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

Petr J. psal:

...tak tohle je má souprava...cool...od včera je doma...

Když motorky, tak na korbu...bigsmile

http://bmwgs.cz/forum/attachments/2014/ … 148597.jpg

...pjekný, ale tag ňák si furt myslim, že bungalof s terasou něgde na pláži je lepčícool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Petr J. (Člen)
14.12.2014 16:35:39
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

Filous psal:

.... tag ňák si furt myslim, že bungalof s terasou něgde na pláži je lepčí

...já to pořídil primárně jako víkendovou chajdu, která může stát co víkend někde jinde...

Letos jsem třikrát chtěl někam na víkend a nesehnal jsem ubytování, neb bylo všude plno...tak si tu postel budu vozit s sebou...good

Ale na té páži to třeba také někdy bude stát...

nicola.foxx (Člen)
15.12.2014 08:47:51
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

No a je po hypotékách smile1


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Americkej (Člen)
15.12.2014 16:25:15
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

Jo, máš to pěkný, goodale já jak vidím pikapa, ten si úplně koleduje vo točnu na návěs do korby. Je to takový hezky kompaktní, prostě se mi líbí ten kamiónovitej tvar. A při stejný dýlce soupravy o dost víc místa.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Petr J. (Člen)
15.12.2014 21:03:08
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

Máš na mysli tohle?

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/17_nissan_navara_platinum_dci_by_doctorreplen-d5in1uo.jpg



...to má jednu zásadní nevýhodu: když bych to chtěl někdy prodat, tak je to u nás neprodejné...bad

Navíc korbu potřebuji na náklad...cool

Americkej (Člen)
15.12.2014 21:56:52
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

Ale je to krásný ... Viděl jsem to v érbraši sladěný s dodge ramkou jako tahačem ... kurevská paráda good A následný prodej? Každý zboží má svýho kupce.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
VikecB12 (Člen)
15.12.2014 23:06:20
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

Hlavně je k tomu ta navara asi dost dýchavičnábigsmile Foukne protivítr a potáhne se to jak áviabigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Petr J. (Člen)
15.12.2014 23:23:21
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

VikecB12 psal:

Hlavně je k tomu ta navara asi dost dýchavičná

...a tak mám karavan jaký mám co za autem není ani cítit....cool...Mám v něm dvojpostel, koupelnu, kuchyň, velkou sedačku, tak co potřebuji ještě víc? bigsmile

Petr J. (Člen)
15.12.2014 23:31:11
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

Jinak co se karavanů týče, tak tohle je nejvíc:

http://s1.cdn.autoevolution.com/images/news/gallery/2013-range-rover-sdv8-tows-airstream-trailer-caravan-photo-gallery_1.jpg



...krása....good

VikecB12 (Člen)
16.12.2014 00:10:31
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

Petr J. psal:
VikecB12 psal:

Hlavně je k tomu ta navara asi dost dýchavičná

...a tak mám karavan jaký mám co za autem není ani cítit....cool...Mám v něm dvojpostel, koupelnu, kuchyň, velkou sedačku, tak co potřebuji ještě víc? bigsmile

Šak jo,sem to myslel jako na ten návěs. K tomu je potřeba trošku silnější koník do spřeženígood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Americkej (Člen)
16.12.2014 07:29:56
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

Dyk to řikám, třiapůlkovou ramku. bigsmile Né, buď v klidu, máš ten set prudce použitelnej good


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Petr J. (Člen)
03.05.2015 23:21:12
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

Tak program víkendu nakonec dopadl úplně jinak než původně měl (což bylo jenom dobře)... bylo to fajné, všechno fungovalo, jak jsem si vysnil ....cool

http://www.bmwgs.cz/forum/attachments/2015/01/DSC_0131%281%29.JPG



http://www.bmwgs.cz/forum/attachments/2015/01/20150501_114138.jpg
Mour (Člen)
04.05.2015 07:21:30
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

Petr J. psal:

Tak program víkendu nakonec dopadl úplně jinak než původně měl (což bylo jenom dobře)... bylo to fajné, všechno fungovalo, jak jsem si vysnil ....cool

http://www.bmwgs.cz/forum/attachments/2 … 281%29.JPG

http://www.bmwgs.cz/forum/attachments/2 … 114138.jpg

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile ....tak Tys jel, místo s kamarádama zapařit na motorce, s maželkou karavanem do kempu ??????  .....a tak sis to vysnil????  bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

hlemejzd999 (Člen)
04.05.2015 07:39:24
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

Mour psal:
Petr J. psal:

Tak program víkendu nakonec dopadl úplně jinak než původně měl (což bylo jenom dobře)... bylo to fajné, všechno fungovalo, jak jsem si vysnil ....cool

http://www.bmwgs.cz/forum/attachments/2 … 281%29.JPG

http://www.bmwgs.cz/forum/attachments/2 … 114138.jpg

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile ....tak Tys jel, místo s kamarádama zapařit na motorce, s maželkou karavanem do kempu ??????  .....a tak sis to vysnil????  bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

bigsmilebigsmilegoodgoodbigsmilebigsmile ( potrhanej smajlík válející se na zemi  )


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Petr J. (Člen)
04.05.2015 07:56:57
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

Mour psal:

....tak Tys jel, místo s kamarádama zapařit na motorce, s maželkou karavanem do kempu ??????

...ve čtvrtek mi zrušili víkendové pracovní povinnosti, tak jsem v pátek vyrazil kempovat, když mělo tak pršet, že ani Kelly nevyjel...bigsmile

Nakonec počasí úplně jiné než předpověď...na moto to půjde holt jindy redface

Mour (Člen)
04.05.2015 09:26:02
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

Petr J. psal:

.... tak jsem v pátek vyrazil kempovat, když mělo tak pršet

....nestahuj gatě, když je brod ještě daleko good  bigsmilebigsmilebigsmile

...ale tak zas si pustit televizu v karavanu v kempu tež není špatné bigsmilebigsmile

Petr J. (Člen)
04.05.2015 09:49:00
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

Mour psal:

...ale tak zas si pustit televizu v karavanu v kempu tež není špatné

...vogo, televizi nemám doma natož v karavanu...bigsmile

VikecB12 (Člen)
04.05.2015 18:34:12
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

Mour psal:
Petr J. psal:

Tak program víkendu nakonec dopadl úplně jinak než původně měl (což bylo jenom dobře)... bylo to fajné, všechno fungovalo, jak jsem si vysnil ....cool

http://www.bmwgs.cz/forum/attachments/2 … 281%29.JPG

http://www.bmwgs.cz/forum/attachments/2 … 114138.jpg

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile ....tak Tys jel, místo s kamarádama zapařit na motorce, s maželkou karavanem do kempu ??????  .....a tak sis to vysnil????  bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Pěkně jedeš kamogoodbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Borák (Člen)
04.05.2015 19:38:31
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

není to náhodou u Adršpachu  ???


...nikdo nevojebe Ježíše...
huskyb12 (Administrator)
04.05.2015 19:58:29
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

je to větší vůl, než sme čekali :)))


ale di, Ty brepto ...
K.a.s.y.m. (Člen)
04.05.2015 21:03:49
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

vždycky když vidim někoho s karaven vzpomenu si na různý díly Topgearu a jejich reportážema s karavanama bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Petr J. (Člen)
06.05.2015 10:12:22
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

Borák psal:

není to náhodou u Adršpachu  ???

...ano, Adršpach...chtěl jsem se v sobotu zastavit, ale po návratu ze skal jsem usnul smile2

Dnešní ranní pohled z okna :

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/17_dsc_0188.jpg
Petr J. (Člen)
10.05.2015 20:17:02
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

...nebylo to vůbec špatné...cool...na to že to bylo pracovní...

http://www.bmwgs.cz/forum/attachments/2015/01/DSC_0215.JPG



http://www.bmwgs.cz/forum/attachments/2015/01/DSC_0208.JPG
VikecB12 (Člen)
10.05.2015 20:51:51
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

Tam to znám,to je na Novejch mlýnech u Langrůbigsmilebigsmilebigsmile
Byls zajíždět domeček u chorvata jo? Pěkně s ostatníma důchotcama z německa a holandskasurprisedbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Petr J. (Člen)
10.05.2015 21:37:02
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

VikecB12 psal:

Byls zajíždět domeček u chorvata jo? Pěkně s ostatníma důchotcama z německa a holandskasurprisedbigsmile

...nebyl, byl jsem na bussines meetingu a měl svůj apartmán...i když osobně bych s radostí dal přednost karavanu a v kempu, kolem kterého jsem chodíval běhat podél pláže nebyli rozhodně jenom důchodci...naopak dost maminek s malými dětmi smile1 (učitě něco pro Tebe)

Ondráš (Člen)
11.05.2015 09:24:02
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

Rumcajs taky cestoval...

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/40_20150509_154728.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/40_20150509_104048.jpg



Asi poznáte, kde se mu líbilo víc. smokin

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/40_20150509_125806.jpg

Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Petr J. (Člen)
09.07.2015 14:49:22
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

...tak první delší caravan trip za námi...

...je to boží...good

Adršpach

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/17_dsc_0457.jpg



Rožnov pod Radhoštěm

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/17_dsc_0498.jpg



Liptovský Trnovec

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/17_dsc_0514.jpg



...dal jsem si cestou Harmanec a Makov...bigsmile

Banditatom (Člen)
09.07.2015 15:13:17
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

Makov a harmanec musel byt uzasny s tim privesembigsmilebigsmilebigsmilev zime uzasne s navesembigsmilebigsmilebigsmile ty se motas po kraji a ani na kofi nezavolasbigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
WenzelB6 (Člen)
10.07.2015 14:26:08
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

Ondráš psal:

Rumcajs taky cestoval...
Asi poznáte, kde se mu líbilo víc. smokin
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 125806.jpg

moc pjeknej karavan bigsmile

VikecB12 (Člen)
12.07.2015 19:54:24
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

Já karavanuju takhle:

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/58_img_20150710_130115.jpg


Tenhle víkend na Piláku a bylo fajn. Bydlení mám do auta naházený za 5minut,pod postel se mě vejdou kola,nebo třeba 6 beček a mužu frčet kam chcu. V autě mam bufika a mám udělanej vývod vzduchu do bedny,takže se dá vegetit aji za horšího počasígood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Petr J. (Člen)
12.07.2015 23:27:18
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

VikecB12 psal:

Já karavanuju takhle....

...ještě by to chtělo alespoň markýzu...

Teď jsem se s karavanem vrátil ze Šumavy good

VikecB12 (Člen)
13.07.2015 07:59:51
Offline

Re: Karavan 5.9. - 15.9.

Jo,ale já když s tym autem jezdim pracovně ven,tak potřebuju aby bylo auto samo o sobě co nejlehčí,tak na to nechcu nic věšet. Pokud by mě doma zustalo jen na tohle,tak bych markyzu chtěl a asi ještě nosič na kola na zadni dveře.
No,teďka auto prodělalo v 640 000km ozdravnou kuru,ma komplet novej podvozek,tlumiče vod sachsu,všechny kuláče,dorazy pér,lana ruční brzdy+pakny,tyčky řízení,manžety,olej v převodovce a motoru,geometrii a doma mám nachystanou nově olakovanou sadu kol a pokličky,tak zas auto aji trochu prokoukne. Ještě chcu volakovat předek,loupe se mě barva na kapotě a na střeše,ale to je bolest fšech boxeru/ducat/jumperusmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr