Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Koupe Inazuma / B12

jioolk (Člen)
31.03.2015 15:22:41
Offline

Koupe Inazuma / B12

Zdravim banditaci

Kamos shani Inazumu, ideal plnotucnou, popripade B12N v peknem stavu a protoze chapem ze ten ranec co je nachystany neni nic moc, Ina 750 nebo B6N padaji taky v uvahu.

Pruser jsou samozrejme finance, muze do toho navalit 50, v pripade neceho co chytne za srdce jeste trocha pritlacit.

Tak zkousim aj tu, jestli nekdo nechce vymenit spoustu zeleza za par hrusek.

Jeste dodam, ze klucina je od Budejic a libila by se mu i tato 750 http://www.motoinzerce.cz/motorky/suzuk … azuma.html . Jestli nekdo zna idontknow.

Dik za pomoc a Bandit pussy !

jaryn (Člen)
01.04.2015 08:52:29
Offline

Re: Koupe Inazuma / B12

Ozvi se moulovi na tu druhou nejlevnější. Za 50.000 Kč. Z ústeckýho kraje...

Je moje...smile1 (ale neslevim) podrobný info mailem...


God Gave me Everything I want
jioolk (Člen)
01.04.2015 10:32:13
Offline

Re: Koupe Inazuma / B12

Cau, tos na prvni pohled se zalibila good

Poslal bys nejake lepsi fota na mketzer zavinac seznam.cz ? Aji estli trocha toho povidani by byla, co brzdy, retaz, gumy a tak ta klasika.

Bandit pussy

jaryn (Člen)
01.04.2015 11:28:38
Offline

Re: Koupe Inazuma / B12

Přeposlal jsem ti mail, kterej jsem původně napsal předchozímu zájemci...potvrď mi prosím doručení.

Inazuma má teď namotáno 85.000km... Esivá chcete, můžu to nechat stočit na 36.000 smile1


God Gave me Everything I want
Loser (Administrator)
01.04.2015 11:48:05
Offline

Re: Koupe Inazuma / B12

jaryn psal:

Přeposlal jsem ti mail, kterej jsem původně napsal předchozímu zájemci...potvrď mi prosím doručení.

Inazuma má teď namotáno 85.000km... Esivá chcete, můžu to nechat stočit na 36.000 smile1

vzhledem k tomu, co maj natoceny jiny masiny, ti tech 36 nikdo nesezere. 18 bude min podezrelejch bigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
zzzmrzlinar (Člen)
01.04.2015 12:04:46
Offline

Re: Koupe Inazuma / B12

hele, 18 je málo, 36 moc, myslím, že každá mašina v Čechách má tachách začínající dvojkou bigsmile. jo a tak tři čtvrtě jich je po důchodcích, by mě zajímalo kde to je, že tam na motorkách jezděj eném sedmdesátníci.

Jinak Jarynovu Inazumku znám a jak to říct, nepotřebuje udělat vůbec nic, všechen spotřebák a cokoliv je udělaný, brzdový kotouče kupovaný vloni. Motor nezmiňuju, ten se bude točit až my nebudeme moct ani chodit.  good

a vypadá moc dobře, v tý černý jsou ty Zumy nejhezčí.

jioolk (Člen)
01.04.2015 13:05:57
Offline

Re: Koupe Inazuma / B12

Cau, muzu potvrdit, doslo to. Osobne bych to stocil na 58, to je takove originalni - snad sem to nevidel v zadnem inzeratu cool

K.a.s.y.m. (Člen)
01.04.2015 13:39:43
Offline

Re: Koupe Inazuma / B12

seveřani jsou na tyhle KM zvykli..prodal jsem někam nad Děčín jedný holčině šestku Bandita s 87000 a vůbec nesmlouvali ani se neprojeli..prostě naložil a jeli a podle všech zpráv tam jezdí doteď  smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
zzzmrzlinar (Člen)
01.04.2015 14:04:38
Offline

Re: Koupe Inazuma / B12

no aby nejezdila, ale jináč myslím, že jsme na km jeblý i tady na drsném severu. Prodával jsem 15 let starou motyku borcovi tady z DC a taky měl nejdřívějc kecy, že mu jako musím dát slevu když to má najeto 50.000km, tak jsem mu řekl, jestli si myslí, že 3.000 kilometrů za rok je moc tak ať radši jde a koupí si Pasáta z roku 2002 v Dýzlu s najetejma 100 tisícema, že to bude mít lepčí. bigsmile

pak už nic neříkal, slevil jsem mu litr za to že je místní a po prdeli, nějakému cypovi z Čurákova bych neslevil ani to. bad

Billy (Člen)
02.04.2015 07:59:33
Offline

Re: Koupe Inazuma / B12

Jednoduchy reseni, chces/nechces zdar bigsmile, ja tak treba po stavbe prodaval mychacku na skoro 3 kolecka objem, byla to stara tovarni hruska s prevodovkou natvrdo, a origo motorem. Udrzba, udelal me elektrikar pred stavbou komplet novou elektriku a vypinac aby to nikoho nezabilo, promazal sem otaceni, vymenil olej v prevodovce a nemelo to trabl, hruska za ty leta byla uz lehce dojebana jak nekdo vymlatil starej zashlech beton.
Inu prijel prvni zenich, prej pane to je drahy za 6,5, rikam tak fotky jste videl, cenu taky, rikam co se vam nelibi, no tak ze by chtel slevu ze si myslel ze je to jak novy, Rikam pane tak jestli chcete novou tak kupte novou bigsmile. No nevzal to
Prijel za tejden dalsi ten byl stastnej, ja to beru chlapum do firmy na stavbu at mame dve, pac tady ty mychacky vydrzej neskutecne, mame presne takovou. Pomohl sem mu to nalozit do Iveca a zaplatil na ruku a spokojenej jel dom.

Takze nenechat se ukolebat hned, proste prodat se to da, nektery veci mene starnou a jsou porad v cene pokud to neni zlikvidovany.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
jioolk (Člen)
02.04.2015 09:08:14
Offline

Re: Koupe Inazuma / B12

Billy psal:

Jednoduchy reseni, chces/nechces zdar bigsmile, ja tak treba po stavbe prodaval mychacku na skoro 3 kolecka objem, byla to stara tovarni hruska s prevodovkou natvrdo, a origo motorem. Udrzba, udelal me elektrikar pred stavbou komplet novou elektriku a vypinac aby to nikoho nezabilo, promazal sem otaceni, vymenil olej v prevodovce a nemelo to trabl, hruska za ty leta byla uz lehce dojebana jak nekdo vymlatil starej zashlech beton.
Inu prijel prvni zenich, prej pane to je drahy za 6,5, rikam tak fotky jste videl, cenu taky, rikam co se vam nelibi, no tak ze by chtel slevu ze si myslel ze je to jak novy, Rikam pane tak jestli chcete novou tak kupte novou bigsmile. No nevzal to
Prijel za tejden dalsi ten byl stastnej, ja to beru chlapum do firmy na stavbu at mame dve, pac tady ty mychacky vydrzej neskutecne, mame presne takovou. Pomohl sem mu to nalozit do Iveca a zaplatil na ruku a spokojenej jel dom.

Takze nenechat se ukolebat hned, proste prodat se to da, nektery veci mene starnou a jsou porad v cene pokud to neni zlikvidovany.

Clovece dik, sem ted dostavil barak a prave takovou mordu tam mam, na tri kolca, postavila sotva ctvrty barak nekdy od roku 85 a kdyz sem se poptaval kdo by ji adoptoval, vseci akorat mrmlaji ze takove uz sou k hovnu, dneska ze se pouzivaji mensi ... bla ... kdo by se s tim tahal ... bla sick

Sem myslel ze pujde srotu, ani to nebudu zkouset, az mi ti ji bylo lito. Nic, postavi sopku a pak to zkusim na aukru. good

Billy (Člen)
02.04.2015 09:31:43
Offline

Re: Koupe Inazuma / B12

Ja su prase, míchačka s měkym ma bejt, ty vole, sem apač bigsmile

Ja ze stavby co zbylo rozprodal uplne vsechno opravdu, nejakej matros co byl a zbyl vsechno pryc, naco to budu skladovat kdyz to mam uz na hovno a mam v tom akorat utopeny prachy. Kdyz budu neco potrebovat tak si to pujdu koupit.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Billy (Člen)
02.04.2015 09:35:23
Offline

Re: Koupe Inazuma / B12

jioolk psal:
Billy psal:

Jednoduchy reseni, chces/nechces zdar bigsmile, ja tak treba po stavbe prodaval mychacku na skoro 3 kolecka objem, byla to stara tovarni hruska s prevodovkou natvrdo, a origo motorem. Udrzba, udelal me elektrikar pred stavbou komplet novou elektriku a vypinac aby to nikoho nezabilo, promazal sem otaceni, vymenil olej v prevodovce a nemelo to trabl, hruska za ty leta byla uz lehce dojebana jak nekdo vymlatil starej zashlech beton.
Inu prijel prvni zenich, prej pane to je drahy za 6,5, rikam tak fotky jste videl, cenu taky, rikam co se vam nelibi, no tak ze by chtel slevu ze si myslel ze je to jak novy, Rikam pane tak jestli chcete novou tak kupte novou bigsmile. No nevzal to
Prijel za tejden dalsi ten byl stastnej, ja to beru chlapum do firmy na stavbu at mame dve, pac tady ty mychacky vydrzej neskutecne, mame presne takovou. Pomohl sem mu to nalozit do Iveca a zaplatil na ruku a spokojenej jel dom.

Takze nenechat se ukolebat hned, proste prodat se to da, nektery veci mene starnou a jsou porad v cene pokud to neni zlikvidovany.

Clovece dik, sem ted dostavil barak a prave takovou mordu tam mam, na tri kolca, postavila sotva ctvrty barak nekdy od roku 85 a kdyz sem se poptaval kdo by ji adoptoval, vseci akorat mrmlaji ze takove uz sou k hovnu, dneska ze se pouzivaji mensi ... bla ... kdo by se s tim tahal ... bla sick

Sem myslel ze pujde srotu, ani to nebudu zkouset, az mi ti ji bylo lito. Nic, postavi sopku a pak to zkusim na aukru. good

Na Aukto ser, hod to na bazos.cz a mas klid, foto, dobrej popis, cena, musi si to odvezt a fertig.
Jaro je tu tak nevahej, ja ji prodal na podzim uz.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
jioolk (Člen)
02.04.2015 09:49:25
Offline

Re: Koupe Inazuma / B12

Jeste musim udelat cele ploty a sopku, takze letos se jeste zhodi, do sveta az napresrok. Ale bazos asi fakt lepsi volba...

Jen tak od cesty: koupil sis na zacatku stavby poradnou pistol na PUR peny? Takovou tu teflonovou potvoru tusim za 6-9 stovek? Sem si na zacatku debil rikal, ze toho prece moc penit nebudu a ze se mi to nevyplati a pak se na konci liskal jaky su kokod! Trikrat by se mi zaplatila a jeste bych ju mohl s malou ztratou prodat smile2

Billy (Člen)
02.04.2015 10:02:13
Offline

Re: Koupe Inazuma / B12

Ja kdyz sem potreboval tak sem si ji pujcil z otcove firmy, kdyz sem si namontoval okna s kamosem. Ono ji met doma a pak to nepouzivat nejaky tydny neni uplne dobry, pak to zasycha jsou s tim nekdy trable, lepsi je to mit kdyz to porad pouzivas a cistis cisticem zavit a vstup a jenom prehazujes peny. Ja teho peneni na dome tolik nemel.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
zzzmrzlinar (Člen)
07.04.2015 13:51:35
Offline

Re: Koupe Inazuma / B12

tý jo, a pak že se nestočenky nejsou, tendlenc autobus má taky namotáno pětavosumdesát. good

yebat (Člen)
07.04.2015 16:42:59
Offline

Re: Koupe Inazuma / B12

a vodkaz? surprisedbigsmile

hlemejzd999 (Člen)
07.04.2015 20:00:30
Offline

Re: Koupe Inazuma / B12

yebat psal:

a vodkaz? surprisedbigsmile

Máš  gůgl,  ne? ... Si to najdi bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
zzzmrzlinar (Člen)
07.04.2015 21:52:23
Offline

Re: Koupe Inazuma / B12

barynek (Člen)
08.04.2015 22:31:34
Offline

Re: Koupe Inazuma / B12

zzzmrzlinar psal:

http://www.motoinzerce.cz/motorky/suzuki/851132-gsx-1400.html

HLAVA DERAVA

goodgood moc hezký


Bandit 4EVER!!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr