Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » suzukibandit.cz » Registrace

Americkej (Člen)
17.07.2015 16:55:49
Offline

Registrace

Hele, nevím teda, vo co de, ale poslední dobou se tu registrujou samý divný ména, prostě nic vod boha. To jako už jsme v maléru, nebo to chce přitvrdit filtr pro registraci? By mě docela zajímal seznam třeba posledních sta členůch, jestli ty lidi fakt existujou, nebo se do nás sere ňákej automat.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Loser (Administrator)
17.07.2015 17:11:43
Offline

Re: Registrace

pracuju na tom bigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Kuba B12 (Člen)
17.07.2015 17:25:15
Offline

Re: Registrace

no ty pičo,  je to fakt.   Nepřivezl si je na lodi?  nejsou to nějaký ty černý?


honda je honda
Ondráš (Člen)
17.07.2015 17:53:46
Offline

Re: Registrace

Americkej psal:

Hele, nevím teda, vo co de, ale poslední dobou se tu registrujou samý divný ména, prostě nic vod boha. To jako už jsme v maléru, nebo to chce přitvrdit filtr pro registraci? By mě docela zajímal seznam třeba posledních sta členůch, jestli ty lidi fakt existujou, nebo se do nás sere ňákej automat.

Seznam clenu podle data registrace je zde:
http://www.suzukibandit.cz/openforum/us … rch=Poslat
Registrace pomoci emailu tak, aby to husky nemusel zadavat rucne byla opravena nekdy kolem 27.4., takze vsichni co se zaregistrovali potom si nemuzou stezovat, ze nemohli dokoncit registraci a tudiz se prihlasit.
Od te doby je sem registrovano 71 uzivatelu z toho alespon jeden prispevek ma 24 uzivatelu.
Jestli ty lidi existuji netusim, ale pokud se pamatuji, tak vsechny emaily s registraci byly dorucene, takze minimalne existuji emailove schranky (coz ovsem nemusi nic znamenat).
Na odkaz co je v mailu kliklo 70 z tech 71 lidi, tzn. 70 z 71 dokoncilo registraci.
To ze sem nic nepisou, nebo proc se registruji, kdyz nic nepisou bohuzel tezko zjistime.help
Jeste par cisel...
Celkem je tu 4392 registraci a z nich je 783 nedokoncenych (neklikli na odkaz v mailu).
Z toho 2391 registraci, nema ani jeden prispevek.
Lidi s vice nez 100 prispevky je tu 339. Lidi s vice nez 1000 je tu 99.

Muzeme nastavit nejake automaticke mazani, treba kdyz rok od registrace nemas alespon jeden prispevek, tak se ucet smaze, ale nevim co by se tim ziskalo.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Libor nx (Člen)
17.07.2015 19:14:34
Offline

Re: Registrace

Americkej psal:

Hele, nevím teda, vo co de, ale poslední dobou se tu registrujou samý divný ména, prostě nic vod boha. To jako už jsme v maléru, nebo to chce přitvrdit filtr pro registraci? By mě docela zajímal seznam třeba posledních sta členůch, jestli ty lidi fakt existujou, nebo se do nás sere ňákej automat.

No já bych to udělal aspoň tak,že pokud nebude mít vyplněný profil,tak se nedostane do fóra.Většina má profil poloprázdný co jsem koukal.

Drakoxxl (Člen)
18.07.2015 08:11:33
Offline

Re: Registrace

No zrovna těhle pár vypadá důvěryhodně, pokud je Ondráš nenáboruje za louží bigsmile
CatherineG                0    11.07.2015
DonnieHigg                0    11.07.2015
ReganJenks                0    10.07.2015
AhmedDobso            0    10.07.2015
EloiseGall                        0    10.07.2015
RochelleHe                0    10.07.2015
JodiBirtwi                       0    09.07.2015
MarianneMc                0    09.07.2015
ErrolPorte                       0    09.07.2015
JohnathanH                0    08.07.2015
CoyCarrasc                0    08.07.2015
BradleyJel                       0    08.07.2015


Lepší někdy, než nikdy.
Kožak (Člen)
18.07.2015 14:31:56
Offline

Re: Registrace

Drakoxxl psal:

No zrovna těhle pár vypadá důvěryhodně, pokud je Ondráš nenáboruje za louží bigsmile
CatherineG                0    11.07.2015
DonnieHigg                0    11.07.2015
ReganJenks                0    10.07.2015
AhmedDobso            0    10.07.2015
EloiseGall                        0    10.07.2015
RochelleHe                0    10.07.2015
JodiBirtwi                       0    09.07.2015
MarianneMc                0    09.07.2015
ErrolPorte                       0    09.07.2015
JohnathanH                0    08.07.2015
CoyCarrasc                0    08.07.2015
BradleyJel                       0    08.07.2015

salámaleikum fuck...smazat bigsmile


MRDAT!!!
VikecB12 (Člen)
18.07.2015 16:16:54
Offline

Re: Registrace

Jistě,smazat,nepustit ani na náš internet,natož do naši zeměbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
tachec (Člen)
20.07.2015 09:29:20
Offline

Re: Registrace

Co takhle vložit do registrace něco jako Captchu, ale takovou, aby to cizinci jen tak jednoduše nezadali. Třeba součet dvou jednoduchých čísel, ale výsledek by se musel zapsat slovy (a s diakritikou) idontknow


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
SLUGI (Člen)
20.07.2015 10:36:23
Offline

Re: Registrace

... stačí napsat kontrolní otázku:  "kterej z členů bývá všude a někdy i na více místech současně?"  evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
faitík (Člen)
20.07.2015 11:17:33
Offline

Re: Registrace

SLUGI psal:

... stačí napsat kontrolní otázku:  "kterej z členů bývá všude a někdy i na více místech současně?"  evil

To by nedali ani někteří současní členové. To by bylo moc drsnýbigsmile


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
SLUGI (Člen)
20.07.2015 11:26:30
Offline

Re: Registrace

faitík psal:
SLUGI psal:

... stačí napsat kontrolní otázku:  "kterej z členů bývá všude a někdy i na více místech současně?"  evil

To by nedali ani někteří současní členové. To by bylo moc drsnýbigsmile

... jako myslíš ti starší jako já, že už jako zapomínáme jo?  smile1 evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Loser (Administrator)
20.07.2015 12:00:48
Offline

Re: Registrace

zrovna na tom makam ... beem dneska by to mohlo byt podchyceny ... nejpozdeji zitra nebo nekdy uplne jindy bigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Ondráš (Člen)
20.07.2015 12:09:25
Offline

Re: Registrace

Ja jsem to jeste projel a podobnych mame v databazi dost. Nevenoval jsem tomu moc pozornost, protoze se nam to tam hromadi uz od roku 2007 a rikal jsem si, proste mrtva duse...
Cislo ani nechtejte vedet.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Americkej (Člen)
20.07.2015 12:26:51
Offline

Re: Registrace

podle mě dvě třetiny? počítám, že 1500 až dva lytry budou živí kucká?


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Loser (Administrator)
20.07.2015 16:49:47
Offline

Re: Registrace

hotove, vyrizene. Je to jen takova jednoducha kontrola. Pokud se budou i nadale hromadit nejaky srackovy ucty, tak trochu pritvrdime bigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Loser (Administrator)
20.07.2015 16:53:21
Offline

Re: Registrace

a ne, ze to ted budete vsichni testovat jak dementi, kurva fuckbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Americkej (Člen)
20.07.2015 17:05:11
Offline

Re: Registrace

No to vůbec, buď v klidu smokin bigsmile


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
SLUGI (Člen)
20.07.2015 17:43:59
Offline

Re: Registrace

... je to jen upravený pro filtrování novejch nebo se i pročistí stávající seznam uživatelů?


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Loser (Administrator)
20.07.2015 17:48:02
Offline

Re: Registrace

SLUGI psal:

... je to jen upravený pro filtrování novejch nebo se i pročistí stávající seznam uživatelů?

jestli chces smaznout svuj ucet, staci rict bigsmile

O mazani tech sracek se jiste postara Ondras


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Ondráš (Člen)
20.07.2015 17:49:25
Offline

Re: Registrace

Loser psal:

O mazani tech sracek se jiste postara Ondras

Jo.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
SLUGI (Člen)
20.07.2015 17:49:49
Offline

Re: Registrace

... no vo smáznutí mi nejde, tedy pokud tady nepřekážím  evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Ondráš (Člen)
20.07.2015 17:51:53
Offline

Re: Registrace

SLUGI psal:

... no vo smáznutí mi nejde, tedy pokud tady nepřekážím  evil

Tak chces alespon ban?bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
SLUGI (Člen)
20.07.2015 17:53:43
Offline

Re: Registrace

... neser  bigsmile


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
tachec (Člen)
21.07.2015 06:25:05
Offline

Re: Registrace

Loser psal:

hotove, vyrizene. Je to jen takova jednoducha kontrola. Pokud se budou i nadale hromadit nejaky srackovy ucty, tak trochu pritvrdime bigsmile

Když ti to tak jde, tak se ještě přimlouvám za opravu sekce bazar, tzn. aby tam šel vkládat text s diakritikou (současně cokoliv v popisu s diakritikou znamená, že se nic nezobrazí) a aby šla editace inzerátu a případně  ošetřit nějak tu chybovou hlášku při mazání inzerátu (protože se i přes chybovou hlášku smaže).

Díky bigsmile


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
Loser (Administrator)
21.07.2015 09:09:25
Offline

Re: Registrace

tachec psal:
Loser psal:

hotove, vyrizene. Je to jen takova jednoducha kontrola. Pokud se budou i nadale hromadit nejaky srackovy ucty, tak trochu pritvrdime bigsmile

Když ti to tak jde, tak se ještě přimlouvám za opravu sekce bazar, tzn. aby tam šel vkládat text s diakritikou (současně cokoliv v popisu s diakritikou znamená, že se nic nezobrazí) a aby šla editace inzerátu a případně  ošetřit nějak tu chybovou hlášku při mazání inzerátu (protože se i přes chybovou hlášku smaže).

Díky bigsmile

vetsinu z toho jsem uz opravil. Jen jsme to s Ondrasem jeste nenasadili ... pujde to spolecne s vicero vecma a rozsahlym cistenim databaze. Takze hledame vhodne casove okno  smile1


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
tachec (Člen)
21.07.2015 09:22:59
Offline

Re: Registrace

Loser psal:
tachec psal:
Loser psal:

hotove, vyrizene. Je to jen takova jednoducha kontrola. Pokud se budou i nadale hromadit nejaky srackovy ucty, tak trochu pritvrdime bigsmile

Když ti to tak jde, tak se ještě přimlouvám za opravu sekce bazar, tzn. aby tam šel vkládat text s diakritikou (současně cokoliv v popisu s diakritikou znamená, že se nic nezobrazí) a aby šla editace inzerátu a případně  ošetřit nějak tu chybovou hlášku při mazání inzerátu (protože se i přes chybovou hlášku smaže).

Díky bigsmile

vetsinu z toho jsem uz opravil. Jen jsme to s Ondrasem jeste nenasadili ... pujde to spolecne s vicero vecma a rozsahlym cistenim databaze. Takze hledame vhodne casove okno  smile1

Tak to je dobrá zpráva good


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
Loser (Administrator)
21.07.2015 12:07:27
Offline

Re: Registrace

prednostne jsem teda aspon upravil to zobrazovani inzeratu s diakritikou


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
SLUGI (Člen)
21.07.2015 13:56:42
Offline

Re: Registrace

Loser psal:

prednostne jsem teda aspon upravil to zobrazovani inzeratu s diakritikou

... hned to líp vypadá  good


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Loser (Administrator)
23.07.2015 10:08:25
Offline

Re: Registrace

tak jsem nasadil i zbytek oprav/uprav, ktery jsem drive avizoval. Je opraveno mazani inzeratu (i v administraci, kde to jen napsalo, ze ho smazal, ale ve skutecnosti vubec nesmazal), nova logika v ukladani fotek pro bazar a ve fotogalerii, opravena sekce donload (takze uz si opet muzete stahnout vsechny manualy, ktere tam jsou uvedene) + jsem nastavil, aby se po kliknuti na download zobrazila rovnou sekce s manualama.

Malinko jsem taky promaznul FTP - zhruba 3,5 GB sracek

Editaci jiz zverejneneho inzeratu podle me nema smysl delat. Na to, jak je to zverejnovani inzeratu jednoduchy, je lepsi, kdyz si kazdej ten svuj inzerat smaze a zalozi znovu.

Pokud nekdo objevi nejake chyby nebo ho napadnee nejaka zajimava zmena, tak to zde nekde napiste a uvidime, co se s tim da delat


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
tachec (Člen)
23.07.2015 12:00:52
Offline

Re: Registrace

Loser psal:

tak jsem nasadil i zbytek oprav/uprav, ktery jsem drive avizoval. Je opraveno mazani inzeratu (i v administraci, kde to jen napsalo, ze ho smazal, ale ve skutecnosti vubec nesmazal), nova logika v ukladani fotek pro bazar a ve fotogalerii, opravena sekce donload (takze uz si opet muzete stahnout vsechny manualy, ktere tam jsou uvedene) + jsem nastavil, aby se po kliknuti na download zobrazila rovnou sekce s manualama.

Malinko jsem taky promaznul FTP - zhruba 3,5 GB sracek

Editaci jiz zverejneneho inzeratu podle me nema smysl delat. Na to, jak je to zverejnovani inzeratu jednoduchy, je lepsi, kdyz si kazdej ten svuj inzerat smaze a zalozi znovu.

Pokud nekdo objevi nejake chyby nebo ho napadnee nejaka zajimava zmena, tak to zde nekde napiste a uvidime, co se s tim da delat

Tak já ti hned pošlu námět na vylepšení. Zachovat v bazaru formátování textu, tzn. v odesílaném mailu nahradit  \r\n za prázdný řádek a v HTML za <br>. Pak má člověk možnost si ten text trošku strukturovat a je to následně i líp čitelné...


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
Loser (Administrator)
23.07.2015 14:32:47
Offline

Re: Registrace

tachec psal:
Loser psal:

tak jsem nasadil i zbytek oprav/uprav, ktery jsem drive avizoval. Je opraveno mazani inzeratu (i v administraci, kde to jen napsalo, ze ho smazal, ale ve skutecnosti vubec nesmazal), nova logika v ukladani fotek pro bazar a ve fotogalerii, opravena sekce donload (takze uz si opet muzete stahnout vsechny manualy, ktere tam jsou uvedene) + jsem nastavil, aby se po kliknuti na download zobrazila rovnou sekce s manualama.

Malinko jsem taky promaznul FTP - zhruba 3,5 GB sracek

Editaci jiz zverejneneho inzeratu podle me nema smysl delat. Na to, jak je to zverejnovani inzeratu jednoduchy, je lepsi, kdyz si kazdej ten svuj inzerat smaze a zalozi znovu.

Pokud nekdo objevi nejake chyby nebo ho napadnee nejaka zajimava zmena, tak to zde nekde napiste a uvidime, co se s tim da delat

Tak já ti hned pošlu námět na vylepšení. Zachovat v bazaru formátování textu, tzn. v odesílaném mailu nahradit  \r\n za prázdný řádek a v HTML za <br>. Pak má člověk možnost si ten text trošku strukturovat a je to následně i líp čitelné...

hele, jestli chces prodavat ve velkym, tak jdi nekam na bazos nebo na aukro bigsmilebigsmilebigsmile
Na takovyhle ficury to zde neni staveny.
Prej strukturovat text v inzeratu bigsmile Popovidej o tom Filousovi bigsmilebigsmile

Ted trochu vazne: samozrejme, ze to muzu udelat. Ale aby se pak nestalo, ze ten bazar bude dokonalejsi nez zbytek techto stranek dohromady.
V teto fazi jde spise o opravu toho nejvice vysirajiciho. (Tim nemam na mysli Kellyho bigsmilebigsmilebigsmile)


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Banditatom (Člen)
23.07.2015 15:42:28
Offline

Re: Registrace

Kelly uz opravit nejde ani celkova go uz by mu nepomohlabigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Loser (Administrator)
23.07.2015 16:51:42
Offline

Re: Registrace

@Tachec: takhle to bude dobry? bigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
faitík (Člen)
23.07.2015 21:34:01
Offline

Re: Registrace

Loser psal:

@Tachec: takhle to bude dobry? bigsmilebigsmilebigsmile

Když vidim ten @, chtěl jsem si upravit mailovku, protože ta stávající v profilu už neexistuje. Nejde mi vyměnit. Můžeš mi jí prosím nahradit za: jakub.fait zavináč seznam.cz? Díkygood


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
Ondráš (Člen)
24.07.2015 08:00:47
Offline

Re: Registrace

faitík psal:

Když vidim ten @, chtěl jsem si upravit mailovku, protože ta stávající v profilu už neexistuje. Nejde mi vyměnit. Můžeš mi jí prosím nahradit za: jakub.fait zavináč seznam.cz? Díkygood

Hotovo.
Teď máme trochu problém s posíláním zpráv na seznam (kvůli těm fejkovým účtům), ale to by se mělo do příštího týdne vyřešit.

Jinak jsem ty uživatele trochu promáznul a odstranil tak 1161 těch kteří se registrovali, ale nikdy nepřihlásili. smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Loser (Administrator)
24.07.2015 08:48:16
Offline

Re: Registrace

Ondráš psal:
faitík psal:

Když vidim ten @, chtěl jsem si upravit mailovku, protože ta stávající v profilu už neexistuje. Nejde mi vyměnit. Můžeš mi jí prosím nahradit za: jakub.fait zavináč seznam.cz? Díkygood

Hotovo.
Teď máme trochu problém s posíláním zpráv na seznam (kvůli těm fejkovým účtům), ale to by se mělo do příštího týdne vyřešit.

Jinak jsem ty uživatele trochu promáznul a odstranil tak 1161 těch kteří se registrovali, ale nikdy nepřihlásili. smokin

ti asi zacneme rikal pane Wolf, ne? bigsmile
https://www.youtube.com/watch?v=IgzFPOMjiC8


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
tachec (Člen)
24.07.2015 09:07:00
Offline

Re: Registrace

Loser psal:

@Tachec: takhle to bude dobry? bigsmilebigsmilebigsmile

Takhle to úplně bohatě stačí. Nechci inzerovat ve velkém - jen jsem teď párkrát bazar použil a tohle (mít možnost si udělat v textu třeba odstavce) mně přijde jako rozumná věc, kterou jistě někdy ocení i další, až budou inzerovat třeba prodej moto.


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
Ondráš (Člen)
24.07.2015 09:08:09
Offline

Re: Registrace

Pokud bude potřeba odstraním i další...smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
faitík (Člen)
24.07.2015 16:03:59
Offline

Re: Registrace

Ondráš psal:
faitík psal:

Když vidim ten @, chtěl jsem si upravit mailovku, protože ta stávající v profilu už neexistuje. Nejde mi vyměnit. Můžeš mi jí prosím nahradit za: jakub.fait zavináč seznam.cz? Díkygood

Hotovo.
Teď máme trochu problém s posíláním zpráv na seznam (kvůli těm fejkovým účtům), ale to by se mělo do příštího týdne vyřešit.

Jinak jsem ty uživatele trochu promáznul a odstranil tak 1161 těch kteří se registrovali, ale nikdy nepřihlásili. smokin

Díky good


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
Jarin (Člen)
24.07.2015 18:31:30
Offline

Re: Registrace

goodgoodhip,hip hurá,už mi to taky maká po ročním úsilí.Děkuji ti šikovný kolegogoodgoodgoodgoodgood


...jezdím tak,abych se vždy vrátil ve zdraví
Lubošek (Člen)
13.10.2016 09:30:40
Offline

Re: Registrace

ahoj chlapci správci!!

zdá se mi, že se nám opět registrují nějací uměle vygenerovaní "nováčci"idontknow nebo se nás někdo snaží heknout badbad fuj a hanbafuck


Byla doba, kdy sex byl bezpečný a motorky nebezpečné
Ondráš (Člen)
13.10.2016 13:00:25
Offline

Re: Registrace

Já to čas od času promažu, ale to že to někdo použil se nam stalo asi prvně. help
Možná to byl Číňan s translátorem, nebo Kellyho nová identita.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Americkej (Člen)
10.05.2017 13:45:04
Offline

Re: Registrace

Se to zasejc ňák vopakuje, nový registrace robotích klonů, vcelku mi uniká smysl podobnýho počínání. Teda jestli nejde jenom vo pruzení, takový čistý zlo pro zlo.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Ondráš (Člen)
10.05.2017 15:02:31
Offline

Re: Registrace

To bude furt... Bohuzel dnesni realita... help
Ale do fora samotneho by to nemelo zasahovat. Ja tyhle registrace obcas promazu aby to tu zbytecne nestrasilo. Uz jsem to nedelal dlouho, tak to zase udelam.
Vetsi problem jsou vase hesla, ktera se daj uhodnout slovnikovym utokem. smile1 Myslim, ze jsme to resili uz asi 2x nebo 3x.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Ondráš (Člen)
11.05.2017 07:29:36
Offline

Re: Registrace

Trochu jsem to promáznul... Nějak se to tam nahromadilo...help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Americkej (Člen)
11.05.2017 20:47:21
Offline

Re: Registrace

Dík good


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Aserri (Nový člen)
29.11.2017 11:25:04
Offline

Re: Registrace

Immediately I apologize if my answer is not quite on the topic. But I had some difficulties with registration. What do you think, this may be due to the fact that my ip has a Russian address? Thank you in advance.

Ondráš (Člen)
29.11.2017 14:29:17
Offline

Re: Registrace

Aserri psal:

Immediately I apologize if my answer is not quite on the topic. But I had some difficulties with registration. What do you think, this may be due to the fact that my ip has a Russian address? Thank you in advance.

You are already registered now. No need to do any other steps.


-----------------------------------
Uvidime co je zač...help Asseri je na Kostarice. Možná je to jen nějakej bot nebo něco... Jiného.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Loser (Administrator)
30.11.2017 10:33:33
Offline

Re: Registrace

Ondráš psal:
Aserri psal:

Immediately I apologize if my answer is not quite on the topic. But I had some difficulties with registration. What do you think, this may be due to the fact that my ip has a Russian address? Thank you in advance.

You are already registered now. No need to do any other steps.


-----------------------------------
Uvidime co je zač...help Asseri je na Kostarice. Možná je to jen nějakej bot nebo něco... Jiného.

to je novej tester naseho webu bigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Ondráš (Člen)
30.11.2017 12:57:03
Offline

Re: Registrace

Pokud testuje zabezpečení webu, tak je to náš konec.smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
huskyb12 (Administrator)
30.11.2017 13:10:02
Offline

Re: Registrace

Ondráš psal:

Pokud testuje zabezpečení webu, tak je to náš konec.smile1

Taky mě to napadlo :)


ale di, Ty brepto ...
barynek (Člen)
30.11.2017 23:21:34
Offline

Re: Registrace

Expandujeme do Evropy, kdo to dneska má? bigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
Americkej (Člen)
09.12.2018 09:02:29
Offline

Re: Registrace

Hele, fakt s tou partou CC nic nesvedete? Třeba jako podmínku úspěšný registrace dát kompletně vyplněnej profil s min. jednou fotkou plus avatarem správnýho formátu? Nebo už roboti nahrávaj i obr. přílohy?

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/19_ccgang.jpg

... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Filous (Člen)
09.12.2018 09:25:46
Offline

Re: Registrace

...to nejsou Vorlovo klony???bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ondráš (Člen)
10.12.2018 07:49:35
Offline

Re: Registrace

Americkej psal:

Hele, fakt s tou partou CC nic nesvedete? Třeba jako podmínku úspěšný registrace dát kompletně vyplněnej profil s min. jednou fotkou plus avatarem správnýho formátu? Nebo už roboti nahrávaj i obr. přílohy?

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … ccgang.jpg

To co píšeš se dá udělat, až když se poprvé přihlásí.
Tihle CC se akorát zaregistrují, ale nikdy se nepřihlásí.

Moc omezit to nejde... Sice je tam nějakej vzor v tom s jakým emailem se registrují (většinou gmail.com), ale jsou tam i jiný než jen Gmail.

Jednou za čas to ručně promažu.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Americkej (Člen)
10.12.2018 11:52:56
Offline

Re: Registrace

Hm, já měl na mysli ňákej algoritmus, třeba reg. bez přihlášení 24 hod=auto delete. Pak výše uvedený podmínky. Jasně, že růčo promaz je občasná pruda... Dík a fajn svátky good


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
tachec (Člen)
10.12.2018 13:54:28
Offline

Re: Registrace

Primárně řešit na straně registrace - místo současné kontrolní otázky udělat jednoduchý captcha obrázek - to je práce pro Filouse - tak na pětadvacet řádků kódu v PHP bigsmile


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr