Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Netahne u určitejch otáčkách

gsf23 (Nový člen)
27.07.2015 09:34:29
Offline

Netahne u určitejch otáčkách

čau chlapi.
Nějak mi začal blbnout starej bandit gsf600
cítím výkonový propad cca v 3,5-4,5 tisic otáček,jako by jela bandaska na 3 valce,ale jistě to nevím. a pak zase chytne a tahne.
začalo to se mi zdá postupně se zhoršovat.nemá to v těch otáčkách výkon.
seřízení ventilů a karburace byla komplet dělaná loni cca před 3000km,svíce NGK maji asi 8000km.vzducháč má asi 6000km.Mám tam ladák sebring.Neví někdo,co to může být?děkuji za každou radu.

gsf23 (Nový člen)
31.07.2015 13:07:51
Offline

Re: Netahne u určitejch otáčkách

tak to jste mi moc nepomohly.Nemůže to dělat ten ladák?

osiris (Člen)
31.07.2015 13:52:02
Offline

Re: Netahne u určitejch otáčkách

...jestli jsi dal laďák a hned tam byla ta díra, tak je to tím, naopak pokud jsi předtím na ten laďák už bez problémů jezdil, tak to tím logicky nebude

tohle je dost zásadní informace a když to napíšeš takhle, tak se dost těžko radí

gsf23 psal:

...............jako by jela bandaska na 3 valce,ale jistě to nevím...............

...jinak to může být víc věcí; jde ti to na tři? píšeš možná, to bys snad slyšel; svíčky, karburátory ...koukal jsi na svíčky? na jejich barvu, jestli není některá z nich mokrá, tak zjistíš aspoň jestli pátrat dál v elektrice nebo v benzínu


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
gsf23 (Nový člen)
07.08.2015 06:55:17
Offline

Re: Netahne u určitejch otáčkách

Tak jsem včera kouknul na svíčky a vypadali téměř identicky,až na svíčku na 3 valci,která měla jiskřiště šedavo bílé barvy jako ostatní,ale začátek závitu byl černější.kvůli 3 valci jsem nechal dělat na podzim vičištění a seřízení karburátorů,protože při startu se mi zdál tento svod chladnější.pán tam měnil i nějaké těsnění.
že by jela na 3 to asi ne,ale jako by se 1 válec v těch otáčkách prostě flákal.

libor282 (Člen)
07.09.2015 17:06:22
Offline

Re: Netahne u určitejch otáčkách

mam to iste, po vymene filtra HF za original :-/

VikecB12 (Člen)
07.09.2015 17:16:46
Offline

Re: Netahne u určitejch otáčkách

gsf23 psal:

Tak jsem včera kouknul na svíčky a vypadali téměř identicky,až na svíčku na 3 valci,která měla jiskřiště šedavo bílé barvy jako ostatní,ale začátek závitu byl černější.kvůli 3 valci jsem nechal dělat na podzim vičištění a seřízení karburátorů,protože při startu se mi zdál tento svod chladnější.pán tam měnil i nějaké těsnění.
že by jela na 3 to asi ne,ale jako by se 1 válec v těch otáčkách prostě flákal.

Tak v té karburaci bude někde krpa,něco ucpaný,nebo špatná výška hladiny a proto ta jedna svíce světlá/chudá směs...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
libor282 (Člen)
07.09.2015 17:25:12
Offline

Re: Netahne u určitejch otáčkách

no ja mam vsetky rovnake, biele, zavit trosku tmavsi.... moto ide na volnobeh dobre, aj v otackach, ale ked idem chvilku na 4000ot a pridam, tak sa trosku zadusi a potom ide:/

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr