Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » 100 oct. benzin

Zdenek (Člen)
16.12.2015 12:09:25
Offline

100 oct. benzin

Na benzince jsem čet letáček kolem tohodle benzínu, má to údajně čistit vstřiky a spalováky. Dejte referenci. Zdravím Zdenek.good

Billy (Člen)
16.12.2015 12:16:42
Offline

Re: 100 oct. benzin

Zdenek psal:

Na benzince jsem čet letáček kolem tohodle benzínu, má to údajně čistit vstřiky a spalováky. Dejte referenci. Zdravím Zdenek.good

ja to leju na zimu do nadrze do plna, bo 95 ma hromadu vody diky Biobabišovi.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Lubošek (Člen)
16.12.2015 12:20:24
Offline

Re: 100 oct. benzin

Billy psal:
Zdenek psal:

Na benzince jsem čet letáček kolem tohodle benzínu, má to údajně čistit vstřiky a spalováky. Dejte referenci. Zdravím Zdenek.good

ja to leju na zimu do nadrze do plna, bo 95 ma hromadu vody diky Biobabišovi.

já to leju na zimu taky do plnýgood v létě občas do "busu", ale na rychlost mýho mrdání to nemá vlivevil


Byla doba, kdy sex byl bezpečný a motorky nebezpečné
Filous (Člen)
16.12.2015 14:08:41
Offline

Re: 100 oct. benzin

...na výkon vlif žádnej, ale je dobrý to nalejt při delší vodstáfce, ale před ní se ještě svést, aby se to dostalo do systému...f dnešní klasický 95tce je spousta bijosraček, kerý přes zimu dokážou zalepit karbec i fstřiky...při delšim používání má i lechký čistící účinky, nebo spíš po stofce nezůstává f systému bordel...a při užívání Vervy sou krásně modrozelený sací hrdlabigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
XJelen (Člen)
16.12.2015 17:11:17
Offline

Re: 100 oct. benzin

leju to do závoďáku už 5 let a nic jinýho. Poslední jízdy jsem to dával i do béčka.
U starý R1 to vymydlilo karbec za jednu sezonu dočista dočista good


Strýcfajtr !!!
Banditatom (Člen)
16.12.2015 17:23:21
Offline

Re: 100 oct. benzin

Do obou motorek na zimu dávám jedině 98-100 benzín...před pár lety jsem nechal přes zimu v autobuse nějakou sračku N95fuck a na jaře už nenaskočilasmile2 vstřikovací lišta dolů a tradá na ultrazvukbad


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
kratas (Člen)
16.12.2015 17:40:56
Offline

Re: 100 oct. benzin

Souhlas. Dávám též 100 oktan od benziny na zimu a vždy na jaře max. na 6 pokus chytne a to mám komplet vypuštěné karbece (dělám vždy na zimu) - a to k tomu ještě otvírání paliva přes membránu a podtlak - bez kohoutu smile1 (B650,2006)...takže to i chvilku trvá než to nateče smile1, proto chytně až na po 6-té smile1

Přes léto občas co cca 4-5 tankování dávám tankuju též k N95 smile1.


" ....Až mě život omrzí a stane se mi peklem, skočím z bandasky do hajzlu a zavřu se deklem.."
K.a.s.y.m. (Člen)
16.12.2015 18:17:37
Offline

Re: 100 oct. benzin

já to na zimu neřešim a na jaře chytá normálně..tak nevim.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hlemejzd999 (Člen)
16.12.2015 20:14:50
Offline

Re: 100 oct. benzin

brácha  to dával do Kawy, páč na jaře se na 95  tak měsíc rozcházela, než s tim šlo jet  přes 8000 ot/min bigsmilebigsmile, ted uz na to jezdí furt, páč to prej lepší jezdí ,  já to postavim do chlífku, hodim na to prostěradlo, v nádrži tak 5 l benzínu 95 z jezeďácký benzínky bigsmile, na jaře nastartuju na tři , za cigáro  jdou všechny válce a vyrážim bigsmile ....jebu vervu bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Lubošek (Člen)
17.12.2015 08:06:26
Offline

Re: 100 oct. benzin

XJelen psal:

leju to do závoďáku už 5 let a nic jinýho. Poslední jízdy jsem to dával i do béčka.
U starý R1 to vymydlilo karbec za jednu sezonu dočista dočista good

uff, to jsem si oddechlevil už jsem myslel, že si začal vyhrávatbigsmilebigsmilebigsmile


Byla doba, kdy sex byl bezpečný a motorky nebezpečné
Filous (Člen)
17.12.2015 11:07:58
Offline

Re: 100 oct. benzin

Lubošek psal:
XJelen psal:

leju to do závoďáku už 5 let a nic jinýho. Poslední jízdy jsem to dával i do béčka.
U starý R1 to vymydlilo karbec za jednu sezonu dočista dočista good

uff, to jsem si oddechlevil už jsem myslel, že si začal vyhrávatbigsmilebigsmilebigsmile

...bude hnusně, svině rejoubigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
karlos100 (Člen)
17.12.2015 11:19:27
Offline

Re: 100 oct. benzin

Filous psal:
Lubošek psal:
XJelen psal:

leju to do závoďáku už 5 let a nic jinýho. Poslední jízdy jsem to dával i do béčka.
U starý R1 to vymydlilo karbec za jednu sezonu dočista dočista good

uff, to jsem si oddechlevil už jsem myslel, že si začal vyhrávatbigsmilebigsmilebigsmile

...bude hnusně, svině rejoubigsmilebigsmilebigsmile

ale sou ftipnýgoodbigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
XJelen (Člen)
17.12.2015 11:42:59
Offline

Re: 100 oct. benzin

Čůrácí! Vobá! bigsmilebigsmilebigsmile

Banditatom - 98 ještě neznamená to co Verva! headshake to o čem se tu bavíme je pouze Verva 100 od Benziny a Maxxmotion 100 od OMV (naprosto shodný, Benzina si to totiž nechává dělat u OMV) a jsou to jediný dva benzíny, který se nemíchaj u nás, ale dováží se.
Autor příspěvku se již delší dobu pohybuje okolo distribuce PHM redface


Strýcfajtr !!!
Kelly01 (Člen)
17.12.2015 12:07:32
Offline

Re: 100 oct. benzin

Hele, když  se v tom pohybuješ, jaká je teda kvalita Ono a supermarketových benzinek že můžou mít takové cenysurprised
A teď ještě kvalita molochu Molsurprised


God Save The Queen!
Billy (Člen)
17.12.2015 12:20:52
Offline

Re: 100 oct. benzin

Kelly01 psal:

Hele, když  se v tom pohybuješ, jaká je teda kvalita Ono a supermarketových benzinek že můžou mít takové cenysurprised
A teď ještě kvalita molochu Molsurprised

A jeste PRIM to taky u nas v Asii je


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Filous (Člen)
17.12.2015 13:45:50
Offline

Re: 100 oct. benzin

Billy psal:
Kelly01 psal:

Hele, když  se v tom pohybuješ, jaká je teda kvalita Ono a supermarketových benzinek že můžou mít takové cenysurprised
A teď ještě kvalita molochu Molsurprised

A jeste PRIM to taky u nas v Asii je

...i u nás f civilizovaný Evropjebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
tachec (Člen)
17.12.2015 14:06:54
Offline

Re: 100 oct. benzin

Kelly01 psal:

Hele, když  se v tom pohybuješ, jaká je teda kvalita Ono a supermarketových benzinek že můžou mít takové cenysurprised
A teď ještě kvalita molochu Molsurprised

Maďarský MOL je prakticky Slovnaft, ale co jsem někde četl, tak na náš trh jdou stejně přes Čepro - XJelen to případně vyvrátí bigsmile


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
Kelly01 (Člen)
17.12.2015 14:27:50
Offline

Re: 100 oct. benzin

A co mi to říkat o kvalitasurprised
Yes or nosurprised
Full of Babišsurprised
Es ist suprsurprised


God Save The Queen!
yebat (Člen)
17.12.2015 15:53:21
Offline

Re: 100 oct. benzin

a o kolik to prodlouží péro? bigsmile

Kelly01 (Člen)
17.12.2015 16:15:48
Offline

Re: 100 oct. benzin

yebat psal:

a o kolik to prodlouží péro? bigsmile

To mne právě zajímá, i když  jsem generace co už musí pouzivat látkovej metr bo s příložníkem to už nedámsurprised


God Save The Queen!
Banditatom (Člen)
17.12.2015 17:30:31
Offline

Re: 100 oct. benzin

XJelen psal:

Čůrácí! Vobá! bigsmilebigsmilebigsmile

Banditatom - 98 ještě neznamená to co Verva! headshake to o čem se tu bavíme je pouze Verva 100 od Benziny a Maxxmotion 100 od OMV (naprosto shodný, Benzina si to totiž nechává dělat u OMV) a jsou to jediný dva benzíny, který se nemíchaj u nás, ale dováží se.
Autor příspěvku se již delší dobu pohybuje okolo distribuce PHM redface

Ja jsem psal neco o verve? Dam tam to co mam pobliz tzn u nas na pumpe maj 98 naleju neresim....kdyz je nekde verva vezmu vervu....cilene odmitam nekam jezditbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kelly01 (Člen)
17.12.2015 20:18:25
Offline

Re: 100 oct. benzin

Tady jim nejvíc vyrostl pindík s 98...
http://www.autorevue.cz/zmerili-jsme-be … -prekvapil


God Save The Queen!
Mour (Člen)
17.12.2015 20:51:06
Offline

Re: 100 oct. benzin

Kelly01 psal:

Tady jim nejvíc vyrostl pindík s 98...
http://www.autorevue.cz/zmerili-jsme-be … -prekvapil

....i kazdy milimetr je dobry , ze? goodbigsmile

yebat (Člen)
17.12.2015 21:03:53
Offline

Re: 100 oct. benzin

no ale nakonec píšou, že si za to stejně kupuješ jenom ten dobrej pocit... (těch pár mm)
bigsmile

Banditatom (Člen)
17.12.2015 21:21:14
Offline

Re: 100 oct. benzin

yebat psal:

no ale nakonec píšou, že si za to stejně kupuješ jenom ten dobrej pocit... (těch pár mm)
bigsmile

Tak ten dobrej pocit mi na jare neucpava vstrikybigsmile

Ale pane pokladnik kazdej milimetr? V tvojich letech uz bys mohl vedet ze na velikosti nezalezibigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
XJelen (Člen)
18.12.2015 14:40:10
Offline

Re: 100 oct. benzin

Kelly01 psal:

Hele, když  se v tom pohybuješ, jaká je teda kvalita Ono a supermarketových benzinek že můžou mít takové cenysurprised
A teď ještě kvalita molochu Molsurprised

Na ONO netankuju ani do sekačky bigsmile pro jistotu bigsmile ale na druhou stranu díky nim jsme měli o pár problémů míň evil
kvalita nemá vliv na cenu - ta se dělá jinak evil (cena myslím)
Mol jde přes čepro (v podstatě se jenom přetransformovalo několik společností s problémama na novou)
Jinak čepujou všichni v podstatě ze tří kohoutků v republice. Kromě tý Vervy100 a toho Maxxmotion100cool


Strýcfajtr !!!
Kelly01 (Člen)
18.12.2015 15:03:47
Offline

Re: 100 oct. benzin

Česky, prosímsmile1, Mol OK, Slovnaft OK a ty benziny u Hypernov a podobně ????


God Save The Queen!
Petr J. (Člen)
18.12.2015 17:48:06
Offline

Re: 100 oct. benzin

...nejlepší benzín mám vyzkoušený v Maroku...žádné biosračky, čistý benzín...motorky na to jezdí parádně...good

To co se tankuje v Evropě je děs a bída...bad...hlavně že to je "eko" , resp. hraje si to na to...sick

Kelly01 (Člen)
18.12.2015 18:47:57
Offline

Re: 100 oct. benzin

Dávám tomu ještě tak 40-50 příspěvků než se dozvím co chcismile1, nic
co by zvládli čerstvě registrovaní bigsmile


God Save The Queen!
Banditatom (Člen)
18.12.2015 19:06:58
Offline

Re: 100 oct. benzin

Kelly01 psal:

Dávám tomu ještě tak 40-50 příspěvků než se dozvím co chcismile1, nic
co by zvládli čerstvě registrovaní bigsmile

Tem nasim dieselum je uplne prdel na co jezdi jestli ti jde o tohlebigsmile treba mojemu mercedesu strasne chutna fritak ale zdroj vysychasmile2


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kelly01 (Člen)
18.12.2015 19:21:51
Offline

Re: 100 oct. benzin

Nemám Enfieldsurprisedbigsmile


God Save The Queen!
Banditatom (Člen)
18.12.2015 19:37:26
Offline

Re: 100 oct. benzin

Kelly01 psal:

Nemám Enfieldsurprisedbigsmile

Tvuj bandit pojede i na stareckou mocgood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
yebat (Člen)
19.12.2015 00:20:18
Offline

Re: 100 oct. benzin

včera ráno (18.) jsem tankoval na ONO naftu za 24,9...
teď už je tam za 23,9...
a vzhledem k týhle zprávě, bych očekával další pokles...
http://echo24.cz/a/iqzEx/usa-rusi-embar … vazet-ropu
good

XJelen (Člen)
19.12.2015 08:35:30
Offline

Re: 100 oct. benzin

Kelly01 psal:

Česky, prosímsmile1, Mol OK, Slovnaft OK a ty benziny u Hypernov a podobně ????

šecko stejný, biosračka 4%, cena podle konkurence, čistota podle toho jak kdo dělá údržbu (odkalování nádrží jednou za rok je fakt málo bigsmile ale to se nikde nedozvíš), když někde vodevřou novou pumpu, maj zaručeně čisto bigsmile
stačí to takhle?bigsmile


Strýcfajtr !!!
vendous (Člen)
19.12.2015 08:38:31
Offline

Re: 100 oct. benzin

no jen aby nám ty cenofky vydržely do léta, to se bude lítat bigsmile


Smrt je ze všeho to poslední.
vendous (Člen)
19.12.2015 08:39:38
Offline

Re: 100 oct. benzin

Jinak porád všude leju N95 a no problemo


Smrt je ze všeho to poslední.
K.a.s.y.m. (Člen)
19.12.2015 15:11:57
Offline

Re: 100 oct. benzin

yebat psal:

včera ráno (18.) jsem tankoval na ONO naftu za 24,9...
teď už je tam za 23,9...
a vzhledem k týhle zprávě, bych očekával další pokles...
http://echo24.cz/a/iqzEx/usa-rusi-embar … vazet-ropu
good

já u ONO tankoval párkrát a ten rozdíl v chování motoru byl tak výraznej,že mi ty dvě koruny na litru za to nestoji nehledě na to že do 60 km od baráku žádnou nemám
smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ondráš (Člen)
19.12.2015 19:54:57
Offline

Re: 100 oct. benzin

K.a.s.y.m. psal:

já u ONO tankoval párkrát a ten rozdíl v chování motoru byl tak výraznej,že mi ty dvě koruny na litru za to nestoji nehledě na to že do 60 km od baráku žádnou nemám
smile1

Kasym byl u toho když jsem vzal benzín do motorky na ONO ve Vysokém Mýtě a než jsem natankoval na další benzínce, tak se motor nedokázal dostat přes 5 tis. ONO do moto jen v krajním případě.help

Do kokty leju co teče. smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
VikecB12 (Člen)
19.12.2015 21:19:41
Offline

Re: 100 oct. benzin

V baworáku (320d) je jedno,co tam naleju,je to starý rotační čerpadlo,ale do pežota když sem natankoval dvakrát u nás na ONO,tak to vrčelo hrozně. Houpavej volnoběh,hnusně tvrdej chod,špatný starty atd. Tak sem se vrátil k osvědčené naftě na naší malé pumpě,kde je to nějaká vot unipetrolu a mám klid.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
banda1250 (Člen)
20.12.2015 07:49:38
Offline

Re: 100 oct. benzin

Kluci ja na ONO tankuju z 95%do vseho motorka,nafta plechovka,uz pres pet let a nikdy sebemensi problem,tak nevimgood

XJelen (Člen)
20.12.2015 09:26:29
Offline

Re: 100 oct. benzin

Kasym a Ondráš - přesně to koresponduje s tím co o ONO vím sick náš případ sice souvisel s naftou, ale nedělám si iluze, že si s tím hlavu nelámou ani u benzínu.


Strýcfajtr !!!
K.a.s.y.m. (Člen)
20.12.2015 10:15:19
Offline

Re: 100 oct. benzin

Ondráš psal:
K.a.s.y.m. psal:

já u ONO tankoval párkrát a ten rozdíl v chování motoru byl tak výraznej,že mi ty dvě koruny na litru za to nestoji nehledě na to že do 60 km od baráku žádnou nemám
smile1

Kasym byl u toho když jsem vzal benzín do motorky na ONO ve Vysokém Mýtě a než jsem natankoval na další benzínce, tak se motor nedokázal dostat přes 5 tis. ONO do moto jen v krajním případě.help

Do kokty leju co teče. smile1

jo jo to si pamatuju do dneška..dokonce i to ,že jsme tam zkoušeli jak moc máš volný kotouče bigsmile
to XJelen: tak pak to znáš dobře...je to hrozná pumpa..co do toho přidávaj a by to tak ojebali netušim,ale chovalo se to fakt strašně a ve finále jsi neušetřil protože si to vzalo v klidu o litr víc aby jsi jel stejně a ten smrad v garáži když tam auto stálo víc dní byl taky dost divnej..prostě benzín to byl divnej..tak tam netankuju.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
20.12.2015 10:36:47
Offline

Re: 100 oct. benzin

VikecB12 psal:

V baworáku (320d) je jedno,co tam naleju,je to starý rotační čerpadlo,ale do pežota když sem natankoval dvakrát u nás na ONO,tak to vrčelo hrozně. Houpavej volnoběh,hnusně tvrdej chod,špatný starty atd. Tak sem se vrátil k osvědčené naftě na naší malé pumpě,kde je to nějaká vot unipetrolu a mám klid.

A to jsem tu francouzkou pomstu chtel taky kupovatbigsmile neee zustanu u mercedesu ten zere vsechnogood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Ondráš (Člen)
20.12.2015 11:00:10
Offline

Re: 100 oct. benzin

K.a.s.y.m. psal:

jo jo to si pamatuju do dneška..dokonce i to ,že jsme tam zkoušeli jak moc máš volný kotouče bigsmile

A ještě cvakání v krku. smile1 Ty kotouče jsem dal přenýtovat tak za 2 roky po tom (estli si to dobře pamatuju). bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
XJelen (Člen)
20.12.2015 18:33:45
Offline

Re: 100 oct. benzin

K.a.s.y.m. psal:
Ondráš psal:
K.a.s.y.m. psal:

já u ONO tankoval párkrát a ten rozdíl v chování motoru byl tak výraznej,že mi ty dvě koruny na litru za to nestoji nehledě na to že do 60 km od baráku žádnou nemám
smile1

Kasym byl u toho když jsem vzal benzín do motorky na ONO ve Vysokém Mýtě a než jsem natankoval na další benzínce, tak se motor nedokázal dostat přes 5 tis. ONO do moto jen v krajním případě.help

Do kokty leju co teče. smile1

jo jo to si pamatuju do dneška..dokonce i to ,že jsme tam zkoušeli jak moc máš volný kotouče bigsmile
to XJelen: tak pak to znáš dobře...je to hrozná pumpa..co do toho přidávaj a by to tak ojebali netušim,ale chovalo se to fakt strašně a ve finále jsi neušetřil protože si to vzalo v klidu o litr víc aby jsi jel stejně a ten smrad v garáži když tam auto stálo víc dní byl taky dost divnej..prostě benzín to byl divnej..tak tam netankuju.

no vobčas do toho něco přimíchaj no bigsmile teda většinou to přimíchá někdo jinej, voni nás toho pak jenom zbavěj good


Strýcfajtr !!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr