Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Dneska mě přešla chuť si zajezdit

Libor nx (Člen)
23.04.2007 18:33:54
Offline

Dneska mě přešla chuť si zajezdit

Dneska jsem vyjel z garáže,jedu si v klidu přes město,než se mi motorka pořádně ohřeje.Vyjedu z města a hned za ním koukám bouračka.Jedu blíž a vidím,že to někdo narval s mašinou do auta.Ůplně mě zamrazilo.Záchranka a policajti už tam byli.Vypadalo to,že ten s tou plechovkou mu nedal přednost.fuckMotorka nevypadala mějak moc zničeně,ale řidiče jsem neviděl,asi ho měli v sanitě.Najel jsem asi 10 km a jel jsem ji schovat.Dávejte si proto bacha a pamatujte si,že motorkář nemá nikdy přednost.badPlechovkáři jsou prasata nebo stačí nepozornost a odserem to stejmě my motorkáři.

luboss (Člen)
23.04.2007 19:32:07
Offline

Re: Dneska mě přešla chuť si zajezdit

... jo a mezi nama motorkarema jsou taky hovada ... a pak to odsereme my, MOTORKARI

nevim, tyhle narky me proste trochu tocej... mrzi mne kazdej motorkar, kteryho vidim se vyvalet, to je jasny, ale vsichni to o plechovkarich vime, tak proc jim davame sanci?


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
Petr J. (Člen)
23.04.2007 19:38:10
Offline

Re: Dneska mě přešla chuť si zajezdit

házení hrachu na zeď......

bobule (Člen)
23.04.2007 19:39:36
Offline

Re: Dneska mě přešla chuť si zajezdit

kdybych myslel pořád jenom na to co se mě může stát tak se budu chodit na motyku akorát koukat, každýho je škoda ať jede čim jede ale každej si toho je tak trochu vědomej že karambol může přijít, neřeš to, až to bude někdo tady z nás tak jo ale takhle by sme tu nic jinýho neřešily


to jebu
osiris (Člen)
23.04.2007 20:03:45
Offline

Re: Dneska mě přešla chuť si zajezdit

...neumřel někde někdo?


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
bobule (Člen)
23.04.2007 20:05:11
Offline

Re: Dneska mě přešla chuť si zajezdit

osiris psal:

...neumřel někde někdo?

Franta Novák z Pelhřimovasmile2


to jebu
bery (Člen)
23.04.2007 20:06:17
Offline

Re: Dneska mě přešla chuť si zajezdit

už se poprali?
někde sem tu čet, že lidí je ja sračekbigsmilebigsmilebigsmile nebo nééééé?


momentalně zavostalej
Mirek D (Člen)
23.04.2007 20:09:07
Offline

Re: Dneska mě přešla chuť si zajezdit

bobule psal:
osiris psal:

...neumřel někde někdo?

Franta Novák z Pelhřimovasmile2

Tak bacha, o víku u Kamenice n. Lipou fakt jeden, moto Suzuki z boku do Feldy. K.O. hned.
A to je ještě okr. PE


Autobus je taky Suzuki... .
sonyk (Člen)
23.04.2007 20:24:51
Offline

Re: Dneska mě přešla chuť si zajezdit

luboss psal:

... jo a mezi nama motorkarema jsou taky hovada ... a pak to odsereme my, MOTORKARI

nevim, tyhle narky me proste trochu tocej... mrzi mne kazdej motorkar, kteryho vidim se vyvalet, to je jasny, ale vsichni to o plechovkarich vime, tak proc jim davame sanci?

a iky tem hovadum ma moje mama, pritelkyne atd udelanej nazor na motorky. motorkar = darce.pac v tv nas dobry nemachirky neukazujou a ic nerikam jen o tech co ujzdej policajtum vyvalejt to ve 180km/h atd


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Libor nx (Člen)
23.04.2007 20:32:55
Offline

Re: Dneska mě přešla chuť si zajezdit

To víš,že kvůli tomu nepřestanu jezdit.Ale když to človek vidí,tak si tu jízdu potom neužije.Zítra to bude to bude v pohodě.

fido (Člen)
23.04.2007 23:49:20
Offline

Re: Dneska mě přešla chuť si zajezdit

zase nedání přednosti...tohle mě fakt s**e


bla...blabla...!
Jarken (Člen)
24.04.2007 08:13:48
Offline

Re: Dneska mě přešla chuť si zajezdit

No ohledně těch stesků na plechovkáře - v ledačems máme(te) pravdu smile2, jezdím na mašině denně do práce a zpět a někdy se mi přihodí, že i třikrát za 10 km se dostanu do krizovky, nebo alespoň jejího náznaku, např.auto před křižovatkou jedoucí v pravém pruhu, na semaforech červená, se najednou rozhodne zařadit(samozřejmě bez blinkru) do levého pruhu kde jedu já  surprisedAle tak nějak se to snažím očekávat, protože jsem to už zažil, takže přibrzdím, nic se nestane a pak zatroubím,zahrozím mu pěstí, ťukám si na čelo, nebo mu ukazuji fakáče bigsmile a obvykle vidím v obličeji řidiče úpřimné zděšení....

ALE ruku na srdce - kolik z nás jezdí jako kokoti?Ha?Čímž vyrábíme tu svou pověst "dárců"badMyslím ježdění úplně bez rozumu, k motorce tak nějak rychlost samo patří, také za to rád potáhnu, poklopím a nerespektuji plnou čáru i jiné zákazy smile1...ALE :
- nepředjíždím v místě kde nevidím,
- nepředjíždím auto na křižovatce, nebo nedejbože tam kde je
  možné odbočení vlevo,
- snažím se ve vesnicích jet aspoň do 80 bigsmile,
- nejedu po vesnicích kilopade idontknow (stačí pes, kočka,
  babka s hůlkou, nebo děcko a jsi v pussy,
- nejedu jak idiot po cestě po které jedu prvně,když nevím
  zda se zatáčka zavírá, jaký je tam asfalt, zda tam nejsou
  díry, štěrk atd.,
- snažím se vyhnout předjíždění zprava (to v podstatě NEDĚLÁM)
- bohužel OČEKÁVÁM, že mi auto přijíždějící z vedlejší NEDÁ
  přednost smile2 a je toho samozřejmě víc...

Pár motorkářů každoročně doplatí na svůj zbytečný risk, na vyprovokované honění se navzájem a pod., machrují před holkama, přes město po dvouproudovce to valí přes kilo i když ví, že jsou tam 3 přechody pro chodce krátce za sebou idontknow,rozjedou se z křižovatky na zelenou na plné kule + chabý pokus postavit to na zadní, mašina ječí a po 150 metrech je přitom další křižovatka, na kterou zákonitě musí vzhledem k nabrané rychlosti dorazit na červenou takže zase hup na brzdy a brzdí snad i ušima, aby to ustál... pak se něco nedejbože stane,nebo také nestane, ale kolemjdoucí lidi stejně kývají hlavou a říkají si to je ale cyp, dobře mu tak, dárce a podobněsmile2

Minule jsem potkal 5 motorek - ani jeden z nich neměl v pořádku značku, jeden ohnutou, druhý polepenou, třetí ji neměl vůbecidontknow - k čemu to??Bojíte se pokut, přestupků?To já také, ale když takhle jezdíš, tak na sebe jenom upozorníš a pokud zastavíš hlídce máš pokutu jistou!Bojíš se radaru?Fotky?Vždyť máš na hlavě přilbu a kdo Tě v ní pozná?idontknowNezastavíš hlídce??To je nesmysl a obvykle jenom silná slova pár frajerů, kteří o tom mluví ale ve skutečnosti stejně 99 % z nich zastaví a pokud ne ne vždy dopadnou dobře páč se přizabijí na útěku idontknow

To jsem zase toho nablil sick po ráno no né?No ano!


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Filous (Člen)
24.04.2007 08:29:37
Offline

Re: Dneska mě přešla chuť si zajezdit

...vopčas jedu jako kokot, prakticky nedodržuju rychlost, ale f opci se snažim, je mi fcelku uplně jedno, jag na mě (nás) kouká "normální a spořádanej" občan (rozuměj nebiker), vopčas se vyválim (tag jednou za dvje sezóny, tagže ta letošní by mohla bejt ok) a doufam, že přežiju, nic víc, nic míň...a dyby mělo přijít něco hodně zlýho, tag doufam, že to nebude moc bolet, bude to rychlý a nezvostane ze mě slintající něco...prostě i to k ježdění patří a dyš si to budou fšichni uvjedomovat, tag třeba někomu sepne vomezovač dříf a vyhne se karambolu...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Koldan (Člen)
24.04.2007 08:38:07
Offline

Re: Dneska mě přešla chuť si zajezdit

nablil,nablil, ale sůhlasím s tebů Ruko zákona,obzvláště s těma pravdilama bezpečnosti,jako bych sa viděl, jo a zapomněl jsi eště na to,že přes horizont vždy vpravo a pokud předjíždím káru,nechám si vodstup,páč se v ní něgdo zrovna může rozhodnout vyhejbat kanálu.

Minulej víkend jsem byl svědkem toho,jak kluk na dukárně,vezoucí za sebou slečnu,kerá měla asi nový tangáče,páč je zvesela ukazovala světu,prolítli kolem nás tak,že sem si říkal,že dyby spadl,tag ho snad ani nelituju.Jedna řada aut jedním směrem,v protisměru stejně tak a on to střihl prostředkem odhadem tak ve 150 Km/hod a naše zrcátko jen tak tak lízl.Dyby zme sa vyhýbali třeba díře,nebo kanálu,tag leželfuck


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Petr J. (Člen)
24.04.2007 08:40:00
Offline

Re: Dneska mě přešla chuť si zajezdit

....a životní pojistku mám.....a závěť sepsanou také.....

....ale stejně bych se tomu rád vyhnul......

osiris (Člen)
24.04.2007 08:41:43
Offline

Re: Dneska mě přešla chuť si zajezdit

...jarkene s tvou průkazkou na mhd?  good smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Jarken (Člen)
24.04.2007 08:59:48
Offline

Re: Dneska mě přešla chuť si zajezdit

Průkaz sem, průkaz tam bigsmile, nezneužívám toho- fakt!Jenom když je nejhůř surprised, ale naštěstí zase tak často nejsem kontrolován a pokud jsem byl, tak vždy chtěli vidět papíry, někdy jenom ŘP, okoukli mašinu, někdy jenom TP a pojistku - vcelku no problem a běžná kontrola good no né?No ano!


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
B 12 (Člen)
24.04.2007 09:06:25
Offline

Re: Dneska mě přešla chuť si zajezdit

Snažím se jezdit tak nějak jak píše Jarken a funguje to, dožil jsem se poměrně vysokého motorkářského věku. Musím zaklepat na dřevo, ale několikrát jsem měl fakt štěstí.

Polo (Člen)
24.04.2007 09:57:38
Offline

Re: Dneska mě přešla chuť si zajezdit

Je fakt, že letos se zdá být těch nehod na motorkách obvzlášť hodně. Když se podívám na statistiky prodeje tak asi vím proč

http://www.motorkari.cz/index.php?show=00000004041

mašinu má už opravdu kdekdo-praxi v ježdění zas tolik ne. A to, že na mašině to svádí víc než v autě je asi bez diskuze.
   Já když začal před 2 roky jezdit, tak jsem z toho byl dost vyvalenej-a tudíž jezdil opatrně. Ovšem netrvalo dlouho a síla mašiny mi dodala i "sil" v pravé ruce. Naštěstí mě pár krizovek aspoň z těch základních pi*ovin vyléčilo.
   A spíš než domluva se mi jako dobrý lék zdají ty videjka, kde leží mašina na kaši u krajnice... Je to hnus, ale kdyby se kazeta s podobnými snímky dávala při koupi mašiny jako bonus, určitě by nehodovost klesla smile1


Žádnej učenej z nebe nespad, z mašiny už ano.
sonyk (Člen)
24.04.2007 10:50:58
Offline

Re: Dneska mě přešla chuť si zajezdit

kdsyž sem absolovoval svuj prvni velkej vylet na banditovi(na velikonoce) tak sem jel Příbram - Domažlice a někde v půli cesty rovina krasná rovina všade videt a pohoda taksi jedu těch 110 bratr za mnou a vidim strejdu s fabii jak couva na polni ceste brzdim a ukazuju brachovi.to vite ze to tam ten dedula strcil jako by jel po hlavni.jeste ze sme jeli pomalu. tak sme ho zastavili a co jako dela a von ze si myslel ze to stihne.tak mu braska razantne domluvil ze myslet znamena hovno vedet a ze dneska nejezdi jen pioniri a babety.mno a pak par takovejch tech machirku co se na vas nalepej a snazej se predjet pri tom na motyku s tou svoji tuzning karou nemaj a jen vas vohrozujou.takovy hovadka je lepsi pustit pred sebe a nebo jim razantne ujet.nekteri lide proste jezdej jak hovada


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
kufor (Člen)
24.04.2007 13:28:49
Offline

Re: Dneska mě přešla chuť si zajezdit

suhlasim s jarkenom
v dedine jazdim v klidku, za usi tomu dam mimo
kde su prechody, oci na stopkach, ludia su ovce
prednosti sprava, o tom ludia asi iba citali ...
striehnem v premavke na kazdeho, bo to sa inak neda
hlavne tu v prahe, tu jazdia sami najlepsi vodici, nikto nieje ani priemerny, kazdy je super
chutovka na kazdom kroku
vcera sa ma snazil predbehnut na chodove favorit!!!, uplny kokot vypatlany
ja som myslel, ze sa zlozim, neuveritelne procesy sa tomu blbovi museli honit hlavou
semtam dostavam zatmenie mozgu jak sa snazim pochopit pohnutky tych expertov dookola
v aute to uz clovek tak nevnima, je to skratka bezne, ale na motorke tie ich finty dostavaju uplne iny rozmer
vcera som uz brzdil jak jumbo jet, roztiahol som klapky, kridla, vyhodil padaky, len aby som to nenapral do slepice v matize
a to mam prosim pekne najazdenych 168 km na svojom "novom" bandite, co som ho kupil pred par dnami


do neba nevyletim, na zemi ma najdu ...
Zadek (Člen)
24.04.2007 19:12:55
Offline

Re: Dneska mě přešla chuť si zajezdit

Jarkengood
Moje řeč


Nachystej mi uzenáče,na vánoce jsem zpátky....
vorel (Člen)
24.04.2007 20:09:20
Offline

Re: Dneska mě přešla chuť si zajezdit

pane sudí, zapoměl ste na koňa


řikám si hurikán
Palino (Člen)
24.04.2007 20:22:09
Offline

Re: Dneska mě přešla chuť si zajezdit

Mám najeto kolem milionu kilometrů za volantem. Pokud je opravdu v provozu něco důležité, tak je to předvídání. A to spoustě  řidičů chybí. Za volantem i za řidítky.bad


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
osiris (Člen)
24.04.2007 20:36:04
Offline

Re: Dneska mě přešla chuť si zajezdit

Pavel_B12 psal:

Pokud je opravdu v provozu něco důležité, tak je to předvídání.

... good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Pšán (Člen)
24.04.2007 20:53:24
Offline

Re: Dneska mě přešla chuť si zajezdit

To all:
..je spousta věcí,které jsou ovlivnitelné..
..ale jsou i takové,které normální a funkční mozek nepobere..smile2
  http://www.freevideo.cz/mskr/11080/


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
osiris (Člen)
24.04.2007 21:01:18
Offline

Re: Dneska mě přešla chuť si zajezdit

...hnus fialovej sick
...to mi pripomelo mou anabazi se subaru v zeleznym brodku, nastesti se stastnym koncem (alespon pro mne) smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
fido (Člen)
24.04.2007 22:42:48
Offline

Re: Dneska mě přešla chuť si zajezdit

Každý může udělat chybu, bohužel. Stačí mžik a je to v pr*surprised**ismile2 Záleží na konkrétní situaci a doufám, že nejde o osud. Tím vůbec nechci říct, že tomu jde člověk naproti, ale víte sami dobře, že jde o riziko jako prase.idontknow Jsme ak trochu pacienti. Můžeš jezdit 80 a někdo tě spláchne z vedlejší....


bla...blabla...!
PetrK (Člen)
24.04.2007 22:45:51
Offline

Re: Dneska mě přešla chuť si zajezdit

tak to poslední video je fakt sick
ouplně mi zatrnulo jak mu to tam strčil....

ale je fakt že dneska už ta motyka je pro některý frajery jen modní záležitost, společenská nutnost. frajer nikdy nejel na ničem silnějším než je fik (mno možná že na PC-čku hrál poslední Moto GPsmile1 ) ale protože si potřebuje honit tričko tak si koupí novou R6,R1 nebo cebeero samozřejmě RR a to je pak mazec. Letos už jsem fotil 3 motky ( asi tak z 8) který neměly najeto víc než 1000 km. a všechny byly z havarijky. Sice to nebylo nic velkýho, tak do 150 tis, ale stejně. Frajeři si myslej že jsou nesmrtelný a hlavně že to maj v paži... no a pak když čteš to hlášení a relaci od polismenů tak ti to hlava neberesurprised

Koldan (Člen)
25.04.2007 07:27:51
Offline

Re: Dneska mě přešla chuť si zajezdit

mám to doma,brácha kerej v životě nejezdil ani na fechtlovi furt prudil,že chce R6.říkám mu na to se vyser,kup si Horneta,Bandita,Fazera prostě normální šestku,kerá je na Tebe víc než dost.Prej ne,že R6 je to pravé.říkám:Víš jak je drahý provoz mašiny,co to vše stojí? A on: šak já bych na tom tak moc nejezdil,nigde daleko,spíš tak po městě apod. No nezabili by ste ho?Naštěstí neměl love a musel by si pučit což sem mu rozmlůvilbigsmilegood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Filous (Člen)
25.04.2007 08:41:34
Offline

Re: Dneska mě přešla chuť si zajezdit

"...nikam daleko,spíš tak po městě..."surprised ...na R6???surprised ...ježiši Koldane, já vim že je to tvuj brácha, sorry, ale to je vůůůůl bigsmilebigsmilebigsmile
...hele, ale aby ti to nebylo líto, sem na tom stejně...brácha gdysy jezdil na Jawetě a dyš přijel na křižovatku, tag ten peklostroj rači přetlačil po přechodu na druhou stranu bigsmile ...no a jeho poslední ekstempóre na něčem motorovym probjehlo následovně...přijel sem na chalupu na štyrkolce a von hnet že jako héééénhéééén...tag řikám, že teda jó, ale ať nejezdí f tom prutkym kopci po vrstevnici, aby to nepřevrátil...kam myslíš že jel??? ...no jistěěěěěě...sem myslel, že ho zabim bigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Koldan (Člen)
25.04.2007 09:19:14
Offline

Re: Dneska mě přešla chuť si zajezdit

no jak říkám,mladej a blbej nobigsmile eště štěstí,že neměl lovebigsmile a to byla eště prdel,dyž sem ho vez do práce. jakmile sem se rozjel,tak úměrně zvyšující rychlosti,se kolem mě svírali kleště jeho ruk,že sem nemohl ani dýchat.No a vrchol byl,dyž zme vjeli do zatáčky,já se trošku naklonil a myslel sem,že spadnem,páč von vůl byl téměř vysedlej z mašiny na druhou stranu jak se bál náklonu.No a nakonec dyž sem to na rovince trošku rozjel,tak mi furt něco zezadu tlačilo hlavu dolů,až po chvilce sem zistil proč, von totiž asi nechtěl sledovat cestu,tak sklopil hlavu a tím tlačil svojí přilbou na moji.no jak říkám,zabít málo a to potom takové potkáš na silnicibad


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Palino (Člen)
25.04.2007 09:24:48
Offline

Re: Dneska mě přešla chuť si zajezdit

Koldan
Jel jsi s nekym jako spolujezdec? Ja nekolikrat a pokazde jsem mel dost. Neznat to trochu, tak vyvazuju taky.
Sam za sebe bych si nesedl nikdy i kdyby to slo. Musel bych si pak poradne nafackovat.bigsmile


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Filous (Člen)
25.04.2007 09:28:47
Offline

Re: Dneska mě přešla chuť si zajezdit

...my máme stejnýho bráchu??? surprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
sonyk (Člen)
25.04.2007 10:19:00
Offline

Re: Dneska mě přešla chuť si zajezdit

Bratranec jezdil jen na keflu tusim 21 nebo jak je to oznaceni ted mu slohli auto ale dostal dobry prachy od pojistovny tak koupil levne auto a ze koupi moto , povidam to sami vis co to stoji provoz a vobleceni atd? a von ja bych jezdil jen vlete tady normalka v jeansech a pantoflich.tak sem mu rek ze je vul a ptam se co by chtel a kdyz mi rek ze kawu ninju nejspis 900ccm (nevim zda ho vubec delaj) tak sem mu rek ze si rezervuju ledviny jatra srdce atd.on je tipickej kluk co si honi triko proc by si jinak kupoval megana coupe na sport podvozku 17" kolech obsah 2.0 16V s naraznikama na zem atd.sem zvedavej jestli koupi moto chce lehnu peknou a koukal po starsich suzuki tak aspon tak, hlavne ne kawu ci R1 bo R6 by se zabil hned u baraku


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
kufor (Člen)
25.04.2007 10:46:14
Offline

Re: Dneska mě přešla chuť si zajezdit

ach jo, vodicaky by mali byt s psychotestami ...

to video maso teda, zmrd hnusny cerveny, utrhol by som mu palicu, je tam vidiet znacka ... ale je to naky auslander


do neba nevyletim, na zemi ma najdu ...
Jarken (Člen)
25.04.2007 11:07:43
Offline

Re: Dneska mě přešla chuť si zajezdit

Koldan:
Ty jsi určitě vezl na tandemu Moura surprised, jinak to není možné no né?No ano!bigsmile


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Polo (Člen)
25.04.2007 11:11:58
Offline

Re: Dneska mě přešla chuť si zajezdit

Jak na to koukám, tak jezdit jako spolujezdec se musí člověk učit stejně jako řízení. Musim říct, že když mě kámoš prvně vezl, tak jsem z toho byl dost vyplesklesj, vyvažoval jsem a byl jsem rád, když jsme byli doma bad
    Od tý doby, když někoho vezu, tak se na ně kvůli takovýmto prohřeškům nezlobím a jezdim superopatrně.


Žádnej učenej z nebe nespad, z mašiny už ano.
Filous (Člen)
25.04.2007 11:27:32
Offline

Re: Dneska mě přešla chuť si zajezdit

...já jel vzadu asi dvakrát a zodpovjeďně prohlašuju never more!!! bigsmile ...ty lidi musej mít nejspíš ňáký vobalenější nervy a posunutej prách strachu nebo co surprisedbigsmile ...prostě takový poloblázni bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Koldan (Člen)
25.04.2007 11:52:33
Offline

Re: Dneska mě přešla chuť si zajezdit

Pavel_B12 psal:

Koldan
Jel jsi s nekym jako spolujezdec? Ja nekolikrat a pokazde jsem mel dost. Neznat to trochu, tak vyvazuju taky.
Sam za sebe bych si nesedl nikdy i kdyby to slo. Musel bych si pak poradne nafackovat.bigsmile

co su blázen, abych jezdil jako spolujezdec?idontknow nejezdím tak ani v autě a dyž už jo,musím sedět vzadu koukám do země a věčinou su jag dělo,jináč je to pro mě utrpenísmile2 dyž náhodů zahlédnu průběh cesty,sů pak ode mňa vymačkané koberečky,páč prošlapávám imaginární pedál vot brzdy jag vo životsmile2


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr