Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Motorová pila

VikecB12 (Člen)
03.11.2017 20:06:56
Offline

Motorová pila

Hej lidičky,není tady někdo,kdo má něco nařezáno a naservisováno co se motorovek týče? Mám teď na ponku dvě Husqvarny,jedna 262XP a druhá 351 a snažím se je dát dopucu. Ta 351 nemazala řetěz,tak sem to komplet rozházel,vyčistil,rozdělal olejovou pumpu,vypucoval a vypadá že bude v oukeji,ale trápí mě ta 262ka. Je zadřená,sundal sem válec a je líznutej,nicasil v prdeli,píst ko,ale nebyla kouslá natvrdo,normálně běhala,ale chcípala a nestartovala samozřejmě. A teď vo co mě de. Origo válec s pístem stojí nesmysl,šest,vosum tisíc-hovadina,ale je na to druhovýroba za cca 2500kč komplet kit,taky nicasil... Ale netuším co to vydrží a jestli to má smysl vůbec kupovat. Nicméně ta pila je jinak komplet,není nijak domrvená a myslím že to nebyl špatnej strojek. Tak jenom jestli tady někdo z místních vesnickejch buranůbigsmile nemá zkušenost,praháci asi spíš né,ti budou mít pilu na baterky,nebo s káblem,jako ty udírnyevilbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
03.11.2017 20:44:07
Offline

Re: Motorová pila

jsou tvoje??kolik s tim plánuješ nařezat?? timhle bych se asi řídíl a podle toho řešil opravu bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
03.11.2017 21:17:07
Offline

Re: Motorová pila

Jo,moje. No těžit v lese s tym nehodláme,nějaký to dřevo u taty na chatě,nebo nachystat dřevo na víkendovou pitku a tak... Ale říkal sem si,že bych možná jdnu pustil do světa,tak bych chtěl,aby tofungovalo a né aby to bylo za dvě řezání opět hvízdnutý.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Michal Dk (Člen)
04.11.2017 06:50:13
Offline

Re: Motorová pila

Normálně běhala,chcípala a nestartovala bigsmile zkušenost je taková že když dáš novej vršek tak většinou odejde spodek ložiska simeringy.S náhradou zkušenosti nemám ale podle mě to je řešení na nedlouho.Original dily jsou drahý.Opravit a daleko prodat.bigsmile

VikecB12 (Člen)
04.11.2017 07:04:19
Offline

Re: Motorová pila

Ta 262ka je tatova a už jednou ju měl hvízdlou a nějakej servisák jen vypucoval origo válec a dal novej píst,ale pak už to navrčelo hovno a zadřela se zase,tak si tata koupil funglovku a tahle ležela řadu let pod ponkem. No a když budu objednávat nějaký pičovinky na tu 351čku,tak sem si říkal,že bych dal dohromady oboje a jednu z nich prodal a pokrylo by to investici do obou.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Michal Dk (Člen)
04.11.2017 07:16:32
Offline

Re: Motorová pila

Jo takhle to servisaci delaj přeleštěj válec daj píst kroužky a prodat.Dřív nebo pozdějc se to ale zadře.Je to nejlevnější varianta.Aby to bylo funkční a spolehlivý jedině nový díly.

huskyb12 (Administrator)
04.11.2017 10:39:00
Offline

Re: Motorová pila

Jo, mám to na kabel, páč nenam žádnej les :) Jednu Narex a jednu Makitu, ale ta vyhazuje pojistky - mám jí převinout ? Spíš jí vložím do popelnice páč nejsem lakomej jak zmrd :)


ale di, Ty brepto ...
Borák (Člen)
04.11.2017 14:00:02
Offline

Re: Motorová pila

Makita s kablem..pane a co uz se namakala good


...nikdo nevojebe Ježíše...
Filous (Člen)
04.11.2017 15:18:59
Offline

Re: Motorová pila

...já ty káble nemam rát, fšude se to plete...a po zkušenost s elektrickou Black/Decker, u kerý sem dvakrát na tvrdym dřevu vočesal plastovou převodovku sem si pořídil malou benzínovou Partner, 35ccm, lišta 35cm a sem spokojenej parchant...jo a les nemám, ale vopčas něco menšího složim, žádná těžba...ale s druhovýrobovejma dílama na vopravu nevim, nicméně bych řek proč ne, na skútry se taky dělaj komplet kity a maká to...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Banditatom (Člen)
04.11.2017 15:39:10
Offline

Re: Motorová pila

No name s kabelem s penny za vyhodnou cenu a panecku ta uz se narezalagood

Jinak oleomag s druhe ruky cca desetiletej tak jen u me okolo 60kubiku pred tim nemam parubigsmile

Bohuzel husqvarna od soudruha jeziska uz 2x na reklamaci.....nenarezal jsem s tim kramem nic.....

Setrim jeziskovi na stihlbigsmile nebo nestihl?bad


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
K.a.s.y.m. (Člen)
05.11.2017 08:56:43
Offline

Re: Motorová pila

Na to sudlani kolem baraku mam vyvetvovacku od Hechtu a zvlada i nejakou tu tesarinu..jinak drevo rezu na cirkularce.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Jarin (Člen)
05.11.2017 09:13:06
Offline

Re: Motorová pila

coolgoodbadsicksicksicksicksickfuckfuckfuck

Banditatom psal:

No name s kabelem s penny za vyhodnou cenu a panecku ta uz se narezalagood

Jinak oleomag s druhe ruky cca desetiletej tak jen u me okolo 60kubiku pred tim nemam parubigsmile

Bohuzel husqvarna od soudruha jeziska uz 2x na reklamaci.....nenarezal jsem s tim kramem nic.....

Setrim jeziskovi na stihlbigsmile nebo nestihl?bad

...olejomagfuck
...stihlgood


...jezdím tak,abych se vždy vrátil ve zdraví
Progear 650 (Člen)
05.11.2017 12:44:25
Offline

Re: Motorová pila

huskyb12 psal:

Jo, mám to na kabel, páč nenam žádnej les :) Jednu Narex a jednu Makitu, ale ta vyhazuje pojistky - mám jí převinout ? Spíš jí vložím do popelnice páč nejsem lakomej jak zmrd :)

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile jak rikas good
Husqa super zkusenosti..
A svete div se i oleomac bez problemugood
S opravama zkusenost nemam, tyhle stroje nejdou zabit kdyz das olej do benzinu.... a svete div se obcas to nekdo dokaze


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Honzik8719 (Člen)
05.11.2017 13:28:12
Offline

Re: Motorová pila

Progear 650 psal:
huskyb12 psal:

Jo, mám to na kabel, páč nenam žádnej les :) Jednu Narex a jednu Makitu, ale ta vyhazuje pojistky - mám jí převinout ? Spíš jí vložím do popelnice páč nejsem lakomej jak zmrd :)

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile jak rikas good
Husqa super zkusenosti..
A svete div se i oleomac bez problemugood
S opravama zkusenost nemam, tyhle stroje nejdou zabit kdyz das olej do benzinu.... a svete div se obcas to nekdo dokaze

Mame jednu Husqvu 25 let, Stihl nejakych 15...v Husqve je za ty roky furt puvodni svicka...uz se holky v lesech neco narezaligood


...relativní kochač...
Billy (Člen)
07.11.2017 12:17:09
Offline

Re: Motorová pila

To Vikec mne jenom napadlo, jestli te to pomuze :-ú, von na ty valce s nikaselem je prej dobrej Oulehla, nechava posilat na nikasil valce do Holandan sic to chvilku trva ale prej kvalita paradni. Hlavne to neposilat tady v CR do Strakonic, kvalita 0. U takovyho malyho objemu by to asi ani nestalo ranec nechat udelat. Diry si taky vyvaruji kdyz to jde zpravit.

https://www.oulehla.cz/?gclid=EAIaIQobC … gI-NPD_BwE


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
VikecB12 (Člen)
09.11.2017 09:38:13
Offline

Re: Motorová pila

Tak tu 351ku mám hotovou,nainvestováno 2000kč včetně origo lišty a řetězu. To mě přijde rozumnější,jak to hodit do popelnice. A jak bude volná kačka,tak dodělám i tu 262kugood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr