Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » chci koupit po letech zase koupit Bandita

zzzmrzlinar (Člen)
30.08.2018 23:19:39
Offline

chci koupit po letech zase koupit Bandita

Zdar píčové,

tak jsem už definitivně uzrál a rozhodl jsem se, že si po letech koupím zase Bandita. Důvod je jediný, bo Banditpičo. smile1

Tu v bazáru je jen nějakej spam za korunu, tak to píšu sem. Kdybyste chtěl něco nabídnout, nebo měli tip tak sem s ním.

Přednost má naháč, i když hezký brouk může taky být. Nemusíte na mě plivat, ale nejvíc se mi líbi model od 2001 do 2005, kult by musel bejt fakt nějakej libovej kus. Vodníka moc nechci, mám koule.

Cena cca kolem padesáti, tím se nechci nikoho dotknout, ale za to se dají pořídit hezký kusy tady u skopčáků.

např.
https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anz … 10-305-450

Zdeněk (Člen)
31.08.2018 08:12:35
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

Nebudu za brůka na tebe plivat, není proč
good. goodgoodgoodgoodgoodgoodgood
Však někteří ti řeknou, že broučí hlavu můžeš kdykoliv sundat a udělat z teho naháča.sick
Chápu, že se ti líbí čumáčik 00-05, ale osobně bych asi s těma penězma šel do trošku novější. Získáš nejen mnohem lepší svítivost.
Osobně bych s tvou cenovou dávkou šel asi do tehoto: po prvním majiteli, CZ distribuce. Takže hystorie je velmi dobře zjistitelná.
https://motorky.bazos.cz/inzerat/934628 … T-650S.php

Pak se mě vzhledově líbí i tento. Je to 02 a přestříkaná, ale nevypadá to na nějakou obouchanou frcku. Cena je nižší a tím pádem ti zbyde dostatek financí na koupení origo polepů, gum, a dalších věcí
https://motorky.bazos.cz/inzerat/935527 … Bandit.php

Ale u obou to chce lepší fota, popřípadě kouknout a svést se. Ale to jistě víš sám nejlepe.goodgoodgoodgoodgoodgoodgood


sou různí lidé mezi námi
kojaksro (Člen)
31.08.2018 08:19:47
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

....Honza ti na šestku nepolezeheadshakebigsmile


...ten z DE je hezkej, krásná barvička jako mám jágood


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
zzzmrzlinar (Člen)
31.08.2018 09:01:47
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

přesně, já to zapomněl napsat, ale muší bejt dvanáctka. Na šestce jsem toho odjezdil dost a byly to fajné roky, ale postpem let má váha stoupá ke kilu a když se k tomu přidá fakt, že se mi že čtyřicetikilovejch modelek zvedá kufr a vyžaduju babu co má trochu prdel, tak by se mohlo stát, že by mě chtěli předjíždět čipnuté jedničkové ochcáfky a na to ve svém věku fakt nepotřebuju smile1

Petr J. (Člen)
31.08.2018 20:16:31
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

Také mne takové kraviny před časem napadaly, naštěstí mne to přešlo.....bigsmile

Filous (Člen)
31.08.2018 21:20:09
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

Zdeněk psal:

Nebudu za brůka na tebe plivat, není proč
good. goodgoodgoodgoodgoodgoodgood
Však někteří ti řeknou, že broučí hlavu můžeš kdykoliv sundat a udělat z teho naháča.sick
Chápu, že se ti líbí čumáčik 00-05, ale osobně bych asi s těma penězma šel do trošku novější. Získáš nejen mnohem lepší svítivost.
Osobně bych s tvou cenovou dávkou šel asi do tehoto: po prvním majiteli, CZ distribuce. Takže hystorie je velmi dobře zjistitelná.
https://motorky.bazos.cz/inzerat/934628 … T-650S.php

Pak se mě vzhledově líbí i tento. Je to 02 a přestříkaná, ale nevypadá to na nějakou obouchanou frcku. Cena je nižší a tím pádem ti zbyde dostatek financí na koupení origo polepů, gum, a dalších věcí
https://motorky.bazos.cz/inzerat/935527 … Bandit.php

Ale u obou to chce lepší fota, popřípadě kouknout a svést se. Ale to jistě víš sám nejlepe.goodgoodgoodgoodgoodgoodgood

...šesku??? ..neéééidontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
zzzmrzlinar (Člen)
31.08.2018 22:02:33
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

Filous psal:
Zdeněk psal:

Nebudu za brůka na tebe plivat, není proč
good. goodgoodgoodgoodgoodgoodgood
Však někteří ti řeknou, že broučí hlavu můžeš kdykoliv sundat a udělat z teho naháča.sick
Chápu, že se ti líbí čumáčik 00-05, ale osobně bych asi s těma penězma šel do trošku novější. Získáš nejen mnohem lepší svítivost.
Osobně bych s tvou cenovou dávkou šel asi do tehoto: po prvním majiteli, CZ distribuce. Takže hystorie je velmi dobře zjistitelná.
https://motorky.bazos.cz/inzerat/934628 … T-650S.php

Pak se mě vzhledově líbí i tento. Je to 02 a přestříkaná, ale nevypadá to na nějakou obouchanou frcku. Cena je nižší a tím pádem ti zbyde dostatek financí na koupení origo polepů, gum, a dalších věcí
https://motorky.bazos.cz/inzerat/935527 … Bandit.php

Ale u obou to chce lepší fota, popřípadě kouknout a svést se. Ale to jistě víš sám nejlepe.goodgoodgoodgoodgoodgoodgood

...šesku??? ..neéééidontknow

Vsak rikam, ze sestka urcite nebude, brpuk mozna, ale sestka ne

zzzmrzlinar (Člen)
02.09.2018 22:22:49
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

tak je to provizorně brouk. Až na tlustý sedlo kompletní seriovka, 38000 najeto, dlouho stála, tak motor bude chtít možná poštelovat, ale vypadá dobře, ceně se nedalo odolat. Zejtra ji odvezu na dovozovou technickou a pak koně moje hyjééé bigsmile

zzzmrzlinar (Člen)
02.09.2018 22:25:16
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/1161_40594056_473239876420055_4969801765957402624_n.jpg
Ondráš (Člen)
03.09.2018 07:19:11
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

Jak to děláte, že máte ty motorky vždycky tak čistý...help

Tak ať to jezdí.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
zzzmrzlinar (Člen)
03.09.2018 14:28:05
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

Ondráš psal:

Jak to děláte, že máte ty motorky vždycky tak čistý...help

Tak ať to jezdí.good

no, je to fotka z momentu kdy jsem ji od Němce koupil a Němci, když se zrovna nejmenují Ahmed, nebo Ismail, stroje před prodejem umyjousmile1

Zdeněk (Člen)
03.09.2018 16:15:36
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

zzzmrzlinar psal:

tak je to provizorně brouk. Až na tlustý sedlo kompletní seriovka, 38000 najeto, dlouho stála, tak motor bude chtít možná poštelovat, ale vypadá dobře, ceně se nedalo odolat. Zejtra ji odvezu na dovozovou technickou a pak koně moje hyjééé bigsmile

Provizorně bruk-- Takže z teho budeš dělat naháča?

Tlustý sedlo-- kdyby ses ho chtěl zbavit a mít origo, není problém vyměnit (samosebou s mým doplatkem) stačí se jen zmínit a domluva je jistá. Přesně takový si chcu přes zimu nechat ušit. Aj s tím červeným krásněnímbigsmile

Sériovka-- i ten kryt řetězu? To je origoš?

Jinak přeju bezproblémový přepis a mnoho bezvadných kilometrů


sou různí lidé mezi námi
XJelen (Člen)
03.09.2018 19:06:46
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

zmrzlej - super kauf good
jo a arabáči na motorkách nejezděj evil


Strýcfajtr !!!
Petr J. (Člen)
03.09.2018 19:07:37
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

XJelen psal:

jo a arabáči na motorkách nejezděj evil

...od kdy?

XJelen (Člen)
03.09.2018 20:30:41
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

Petr J. psal:
XJelen psal:

jo a arabáči na motorkách nejezděj evil

...od kdy?

mluvím o německu, ne o maroku evil
pokud prodává arab v německu motorku, tak je to omylembigsmile


Strýcfajtr !!!
Ondráš (Člen)
04.09.2018 11:30:54
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

XJelen psal:

mluvím o německu, ne o maroku evil
pokud prodává arab v německu motorku, tak je to omylembigsmile

Myslis jako kdyz cikorka omylem prodava autoradio? smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
zzzmrzlinar (Člen)
04.09.2018 12:21:41
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

no já nevím, jestli arabáši na motorkách jezděj, ale dost s nima kšeftujou, ve větších městech je klidně půlka nabízenejch motorek vod Turků, Albánců a podobnejch.

Zdeněk, kryt je originál, alespon co vím tak na dvanáctkách tenhle vždycky je, šestka má plastovej. Ohledně sedla se i zřejmě ozvu, já už jsem tohle jednou měl a originál mi sedí lépe, hlavně tedy vzhledem

tomasNJ (Člen)
04.09.2018 13:49:59
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

zzzmrzlinar psal:

Ohledně sedla se i zřejmě ozvu, já už jsem tohle jednou měl a originál mi sedí lépe, hlavně tedy vzhledem

no jistěěěě....dyť tohleto je hrůza....idontknowassbigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Filous (Člen)
04.09.2018 23:23:55
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

...kryt retezu je origo, stejne jako fsechno vostatni...teda krom toho sedla...pri delsich tripech me my origo sedlo sere, bo us je prosezely, tagze bych bral neco pohodlnejsiho, ale furt se nak nemuzu smirit s tym, ze bych se musel divat na neco takovyho...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
05.09.2018 06:16:10
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

Tak si ho nech usit v origo stylu jen vymen napln.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
05.09.2018 08:25:57
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

K.a.s.y.m. psal:

Tak si ho nech usit v origo stylu jen vymen napln.

...jojo, je to f plánu...uš asi tři rokybigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
zzzmrzlinar (Člen)
05.09.2018 09:42:21
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

koukal jsem, že origo sedla jsou kolem litru, mimo teda Čurákova, tam za něj chtěj tři smile1 Tak kdybych se nedohod se Zdenkem tak přikoupím origo a tlustoprdský sedlo nechám v regále pro případné jízdy ve tmě.

Jinak jsem se byl včera poprvé déle prosvištět a podvozek až překvapivě super, motor asi bude chtít časem poštelovat karbenátky, svíce a možná zkontrolovat ventily

zavislak81 (Člen)
05.09.2018 12:06:01
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

Kdyby ses na tom sedle nedomluvil, tak bych měl taky zájem o výměnu (s doplatkem samozřejmě smile1).
Jinak pěkný kousek, ať slouží a kolama dolu good

Honzik8719 (Člen)
05.09.2018 12:43:26
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

Filous psal:
K.a.s.y.m. psal:

Tak si ho nech usit v origo stylu jen vymen napln.

...jojo, je to f plánu...uš asi tři rokybigsmile

kdyby náhodou...mám týpka co to umí rychle a levně good


...relativní kochač...
Zdeněk (Člen)
05.09.2018 12:44:04
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

zzzmrzlinar psal:

.....Tak kdybych se nedohod se Zdenkem tak přikoupím origo a tlustoprdský sedlo nechám v regále pro případné jízdy ve tmě.......

Mobil mám v profilu, klidně volej nebo pisni SMS a ja se ti ozvu. Když spím, tak jsem vyplej a mimo siť, jinak furt onlajn. Teda krom práce, tam pak volám zpět na zmeškanky. Takže nejlepe asi SMS a určo se dohodnem.

Anebo pisni sem a uvidíme.

Jinak tady u nás mám zhruba domluvený to přešití dle budoucí ceny materiálu v zimě a paní mi říkala, že i s prací a materiálem by to bylo v ceně zhruba 1500 až 2000 bez DPH a babišových účtenek. Možná o trošičku více, dle počtu nápisů a jiných mých výmyslů a časově by mělo být hotové do dvou až tří týdnu. Paní už nedělá čalouníka, takže by nad tím neseděla v kuse, bo je pracovně vytížená jinde.

Takže jsem otevřen všem tvým návrhům.

zavislak81 psal:

Kdyby ses na tom sedle nedomluvil, tak bych měl taky zájem o výměnu (s doplatkem samozřejmě smile1)....

Neblbni člověče, to červený prošívání ti nepude dizajnovjě k tomu laďáku a komplet  celý černý mašině. surprised bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


sou různí lidé mezi námi
Zdeněk (Člen)
05.09.2018 12:59:28
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

Honzik8719 psal:
Filous psal:
K.a.s.y.m. psal:

Tak si ho nech usit v origo stylu jen vymen napln.

...jojo, je to f plánu...uš asi tři rokybigsmile

kdyby náhodou...mám týpka co to umí rychle a levně good

rychle a levně? Definuj to přesněji a rozeber to více více
Nedávno jsem měl inzoš o přešití sedla, popřípadě výměnu s doplatkem. Ozval se mi jediný člověk s nabídkou. Nabídka je v ceně 2500kč plus za napisy příplatky. Pošle se poštou a za dva týdny příjde dom přešité.
Pokud někdo chce, dejte vědět, přepošlu na mejla kontakt


sou různí lidé mezi námi
zavislak81 (Člen)
06.09.2018 11:44:44
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

Zdeněk psal:
zzzmrzlinar psal:

.....Tak kdybych se nedohod se Zdenkem tak přikoupím origo a tlustoprdský sedlo nechám v regále pro případné jízdy ve tmě.......

Mobil mám v profilu, klidně volej nebo pisni SMS a ja se ti ozvu. Když spím, tak jsem vyplej a mimo siť, jinak furt onlajn. Teda krom práce, tam pak volám zpět na zmeškanky. Takže nejlepe asi SMS a určo se dohodnem.

Anebo pisni sem a uvidíme.

Jinak tady u nás mám zhruba domluvený to přešití dle budoucí ceny materiálu v zimě a paní mi říkala, že i s prací a materiálem by to bylo v ceně zhruba 1500 až 2000 bez DPH a babišových účtenek. Možná o trošičku více, dle počtu nápisů a jiných mých výmyslů a časově by mělo být hotové do dvou až tří týdnu. Paní už nedělá čalouníka, takže by nad tím neseděla v kuse, bo je pracovně vytížená jinde.

Takže jsem otevřen všem tvým návrhům.

zavislak81 psal:

Kdyby ses na tom sedle nedomluvil, tak bych měl taky zájem o výměnu (s doplatkem samozřejmě smile1)....

Neblbni člověče, to červený prošívání ti nepude dizajnovjě k tomu laďáku a komplet  celý černý mašině. surprised bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Ktomu "laďáku"bigsmile  možná ne, ale k tý černý by to šlo good idontknow
idontknow

zzzmrzlinar (Člen)
13.09.2018 08:07:23
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

jeste nemam Bandita ani dva tejdny a uz me napadaj blbosti, ale hrozny. Gsx-r motor s prislusenstvim a v chodu. Pry 155 koni a co hur ani neni od.nas ze Sudet tak daleko. Jdu si dat ledovou sprchu, snad me to prejde

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anz … 3-305-3947

Filous (Člen)
13.09.2018 09:16:56
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

zzzmrzlinar psal:

jeste nemam Bandita ani dva tejdny a uz me napadaj blbosti, ale hrozny. Gsx-r motor s prislusenstvim a v chodu. Pry 155 koni a co hur ani neni od.nas ze Sudet tak daleko. Jdu si dat ledovou sprchu, snad me to prejde

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anz … 3-305-3947

...jako de to...implantoval sem ho jako jeden z několika do Berty, technicky žádnej trabl...ale co dva roky na technický trabl, páč typově to samože nesedí...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
13.09.2018 09:30:11
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

...a čekám kdy si přisadí houska s "jede traktor, je to Zetor" bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
13.09.2018 11:08:39
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

...jo jo, Osi ti ho dyšatag lákne, určitě mu něco zbylo a dyby nááááhodou né, tag si napíše do Brna a voni mu pošlou něco ze skladovejch zásobbigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
zzzmrzlinar (Člen)
13.09.2018 13:03:25
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

Filous psal:
zzzmrzlinar psal:

jeste nemam Bandita ani dva tejdny a uz me napadaj blbosti, ale hrozny. Gsx-r motor s prislusenstvim a v chodu. Pry 155 koni a co hur ani neni od.nas ze Sudet tak daleko. Jdu si dat ledovou sprchu, snad me to prejde

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anz … 3-305-3947

...jako de to...implantoval sem ho jako jeden z několika do Berty, technicky žádnej trabl...ale co dva roky na technický trabl, páč typově to samože nesedí...

nedobre to delas, mels napsat, ze to vubec nejde, je to hrpzna blbost a furt by se to sralo.idontknow

ta technicka me napadla hned, ale myslim, ze i v dobe kdy na technicky fotej jak pubertacka na facebooku by se to nejak resit dalo

K.a.s.y.m. (Člen)
13.09.2018 13:49:38
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

No leda by jsi jmel prerazit cislo aby vypadalo jak z fabriky


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
huskyb12 (Administrator)
13.09.2018 17:12:13
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

osiris psal:

...a čekám kdy si přisadí houska s "jede traktor, je to Zetor" bigsmile

bigsmile


ale di, Ty brepto ...
Filous (Člen)
14.09.2018 08:02:54
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

zzzmrzlinar psal:
Filous psal:
zzzmrzlinar psal:

jeste nemam Bandita ani dva tejdny a uz me napadaj blbosti, ale hrozny. Gsx-r motor s prislusenstvim a v chodu. Pry 155 koni a co hur ani neni od.nas ze Sudet tak daleko. Jdu si dat ledovou sprchu, snad me to prejde

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anz … 3-305-3947

...jako de to...implantoval sem ho jako jeden z několika do Berty, technicky žádnej trabl...ale co dva roky na technický trabl, páč typově to samože nesedí...

nedobre to delas, mels napsat, ze to vubec nejde, je to hrpzna blbost a furt by se to sralo.idontknow

ta technicka me napadla hned, ale myslim, ze i v dobe kdy na technicky fotej jak pubertacka na facebooku by se to nejak resit dalo

...tak dobrá, dyš chcešbigsmile ...s tym motorem to jede zle, dost tomu pomáhaj Gixrový karbce a na STK typový číslo motoru nefotěj, tagže???bigsmile ...ale dá se upravit i stávající motor z Bandasky, líznout hlavu vo 0,4mm, vosadit jí Gixrovejma vačkama a namordovat tam Gixrový karbce no a dybys přecejen neměl dost, tag základní big bore kit vot Wiseco s upravou vobjemu na 1216ccm by tomu dal eště šťávu navícbigsmile...každopádně fčil mudrujbigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kuba B12 (Člen)
14.09.2018 11:12:03
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

já teda teď montoval naopak do GSXR 750 91¨ motor z B12.  typ motoru přerazil a na STK to prošlo celkem v pohodě. Prej to na takhle starejch mrdkách neřeší.  Karburátory mám 38mm, točí to jak blázen (zatím to nejelo, bylo jen nastartováno) omezovač to má asi tak jako ta GSXR 750 na 13tis.


honda je honda
zzzmrzlinar (Člen)
15.09.2018 10:48:08
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

technická jednou za čtyři roky? to me kurva sere, to je asi rozhodnuto smile2

https://www.motorkari.cz/clanky/moto-no … 40010.html

ty úpravy co popisuješ na motoru z Bandita by možná byly ještě lepší cesta, bo asi motor z Bandita může být v lepším stavu než Gixero někdy z doby  kdy u nás vládnul Husák.

Netuším kolik může stát snížení hlavy a karboše z gixera, ale to Wiseco big bore bude už asi prílišná raketa.

K.a.s.y.m. (Člen)
15.09.2018 16:25:43
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

Ta zmena ze 2 na 4 roky je hezka,ale plati automaticky nebo az od nove technicke??


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
corimec (Člen)
15.09.2018 18:09:37
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

K.a.s.y.m. psal:

Ta zmena ze 2 na 4 roky je hezka,ale plati automaticky nebo az od nove technicke??

STK ti plati do datumu v technicaku.Dalsi uz na 4 roky.

Mour (Člen)
15.09.2018 18:37:49
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

Podle mě je škoda rozmrdat tak hezkou motorku v originálním stavu do stavu, kdy si to pak nikdo nekoupí. smile2 ....ale je Tvoje, tak si dělej co uznáš za vhodné.

K.a.s.y.m. (Člen)
15.09.2018 22:46:06
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

Mour psal:

Podle mě je škoda rozmrdat tak hezkou motorku v originálním stavu do stavu, kdy si to pak nikdo nekoupí. smile2 ....ale je Tvoje, tak si dělej co uznáš za vhodné.

Tak jestli bude jen menit motor tak jde o prd..ty motory vypadaji uplne stejne..jen maji jiny chladic. A ten se muze nechat banditacky


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Honzik8719 (Člen)
16.09.2018 01:04:06
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

Mour psal:

Podle mě je škoda rozmrdat tak hezkou motorku v originálním stavu do stavu, kdy si to pak nikdo nekoupí. smile2 ....ale je Tvoje, tak si dělej co uznáš za vhodné.

By jsi se divil jak predelanej bajk nikdo nekoupibigsmile


...relativní kochač...
čočkin (Člen)
16.09.2018 21:06:31
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

v úterý jsem chtěl jet na technickou... jesi to chápu dobře, tak v září ji dostanu na 2 roky a od října na 4 ?  Tak to teda počkám a pojedu až v říjnu good


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Kuba B12 (Člen)
17.09.2018 12:25:51
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

chápeš to dobře

čočkin psal:

v úterý jsem chtěl jet na technickou... jesi to chápu dobře, tak v září ji dostanu na 2 roky a od října na 4 ?  Tak to teda počkám a pojedu až v říjnu good


honda je honda
Filous (Člen)
18.09.2018 08:41:49
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

...a už je to tutofka???surprised ...mam f dílně něco na protažení a nejni to ouplně košer, tag že bych s tym taky vydržel???idontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
zzzmrzlinar (Člen)
20.09.2018 10:19:23
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

tak jsem o víkendu provětral to starý železo a zjistil jsem, že je to vlastně dobrá motorka good bigsmile

nicméně, v nízkejch otáčkách to asi jede na tri válce a vůbec to tak nějak pocukává. Svíce už jsem vyměnil a dvě na vnitřních válcích byly dost černý. Otázka je tedy jasná, ujmete se toho někdo? do Cidlinového Chlumce, či do Prahe klidně dovezu smile1

Filous (Člen)
20.09.2018 15:07:30
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

...záleží jak na to pospícháš??? ...jináč nemám asi trablcool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
zzzmrzlinar (Člen)
21.09.2018 02:35:03
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

Filous psal:

...záleží jak na to pospícháš??? ...jináč nemám asi trablcool

nepospíchám, stejně má bejt kosa a to není na mé revmaklouby vůbec dobrý. Takže co příští týden, ideálně bych přijel úterý nebo čtvrtek v čase libovolném

Filous (Člen)
21.09.2018 09:31:03
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

zzzmrzlinar psal:
Filous psal:

...záleží jak na to pospícháš??? ...jináč nemám asi trablcool

nepospíchám, stejně má bejt kosa a to není na mé revmaklouby vůbec dobrý. Takže co příští týden, ideálně bych přijel úterý nebo čtvrtek v čase libovolném

...tim "nepospícháš" sem myslel nejdřív druhou půlku říjnasmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
zzzmrzlinar (Člen)
21.09.2018 13:57:53
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

aha, no ja myslel,.ze ti to tam odvezu a ne ham dle libosti, ale takhle to taky jde smile1 Na konci rijna se ozvu

Filous (Člen)
21.09.2018 15:09:03
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

...problem je s mistem na dilne😕...jakmile se mi to tam uvolni, tak se ozvu a domluvime se😉


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
corimec (Člen)
05.10.2018 13:39:36
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

Tak STK jde prodlouzit.Na registr vozidel se prinese SPZ,velky a maly technicak a vyplnena zadost a STK se prodlouzi o dva roky.Co to stoji nevim,ale urcite to bude levnejsi nez stkgooddneska jsem se to dočet.

K.a.s.y.m. (Člen)
05.10.2018 14:02:31
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/760_screenshot_20181005-130144_facebook.jpg


Je to sice blbe citelny..zasranej Facebook,ale v pokynech pro urady je psano ze STK je AUTOMATICKY prodlouzena i pokud si tam nedojdes a nenechas si to zapsat a vylepit novou znamku
Tak uvidime jaka bude praxe


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
zzzmrzlinar (Člen)
29.11.2018 19:00:38
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

Filous psal:
zzzmrzlinar psal:
Filous psal:

...záleží jak na to pospícháš??? ...jináč nemám asi trablcool

nepospíchám, stejně má bejt kosa a to není na mé revmaklouby vůbec dobrý. Takže co příští týden, ideálně bych přijel úterý nebo čtvrtek v čase libovolném

...tim "nepospícháš" sem myslel nejdřív druhou půlku říjnasmile2

caoo,

tak jak to u tebe vypada, docela bych uz bandita rad vodvez idontknow

Filous (Člen)
29.11.2018 23:52:51
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

zzzmrzlinar psal:
Filous psal:
zzzmrzlinar psal:


nepospíchám, stejně má bejt kosa a to není na mé revmaklouby vůbec dobrý. Takže co příští týden, ideálně bych přijel úterý nebo čtvrtek v čase libovolném

...tim "nepospícháš" sem myslel nejdřív druhou půlku říjnasmile2

caoo,

tak jak to u tebe vypada, docela bych uz bandita rad vodvez idontknow

...pristi tejden ti budu volat...pristi tejden dorazim jednoho rozhrabanyho Kinga a pag si na rade...tzn. planuj transport na 10tyho a dal podle moznosti....idealne prijezd v 19h a pozdeji...muze bejt???cool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
zzzmrzlinar (Člen)
30.11.2018 09:13:53
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

Filous psal:
zzzmrzlinar psal:
Filous psal:


...tim "nepospícháš" sem myslel nejdřív druhou půlku říjnasmile2

caoo,

tak jak to u tebe vypada, docela bych uz bandita rad vodvez idontknow

...pristi tejden ti budu volat...pristi tejden dorazim jednoho rozhrabanyho Kinga a pag si na rade...tzn. planuj transport na 10tyho a dal podle moznosti....idealne prijezd v 19h a pozdeji...muze bejt???cool

sehr gut Jamaica, to vyhovuje. Transport netreba planovat, az reknes "tož včíl" tak priprahnu vozejk a hotovo

Filous (Člen)
30.11.2018 10:49:47
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

zzzmrzlinar psal:
Filous psal:
zzzmrzlinar psal:


caoo,

tak jak to u tebe vypada, docela bych uz bandita rad vodvez idontknow

...pristi tejden ti budu volat...pristi tejden dorazim jednoho rozhrabanyho Kinga a pag si na rade...tzn. planuj transport na 10tyho a dal podle moznosti....idealne prijezd v 19h a pozdeji...muze bejt???cool

sehr gut Jamaica, to vyhovuje. Transport netreba planovat, az reknes "tož včíl" tak priprahnu vozejk a hotovo

...ok, příští tejden škvrtek/pátek si dáme vjedítgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
zzzmrzlinar (Člen)
25.03.2020 12:11:53
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

Tak jsem na starý kolena pořídil Kulta, a to se mi nikdy Kult zas tak nelíbil. Ale bylo mi ho líto, Skopcak co ho prodával měl asi šest děti, divnou paní a spoustu práce v nějaký neziskovce tak sacuju že mu vypouštění  CO2 prostě zatrhli. No a Bandit tam jen smutne stal. Takže jsem to pojal jako charitu "zachraň vymírajici druhy". Domluvili jsme se asi na polovině původně nabízené ceny a vypravili se do Benátek. Tam se Bandita ujal jeden pan a udělal pro starej stroj co mu na očích viděl. Já už jen sehnal původní světlo a trochu polestil. Za odměnu Bandit táhne, že se mám co držet. Ještě mě čeká dolakovani spodního klínu a pár drobností, ale myslím že se záchrana podařila smile1

zzzmrzlinar (Člen)
25.03.2020 12:12:59
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/1161_img_20200322_212751.jpg
corimec (Člen)
25.03.2020 12:41:50
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

goodgoodKRASAVECgood

Filous (Člen)
25.03.2020 13:09:39
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

...je dobře, že si to světlo vyměnilgood ...tamto tam bylo divnýsick ...tak ať to vrčícool ...akurát mi přijde škoda nechávat ho na ulici jako ňákýho zkurvenýho skůtraidontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
25.03.2020 13:46:48
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

...zetor surprisedbigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
zzzmrzlinar (Člen)
25.03.2020 15:13:38
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/1161_img_20200310_093214.jpg


http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/1161_img_20200304_202829.jpg


http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/1161_img_20200304_202829.jpg



Asi na ulici nakonec nechám stát opravdovýho zkurvenyho skutra. Bo jsem debil a zase jsem to přehnal, koupil jsem tohohle Bandita, právě že nebyl tak leštěnej a já kokot z něho leštenku zase udělal takže ted by mě to sralo aby venku moknul a chcali na něj psi.

Filous (Člen)
25.03.2020 18:21:08
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

...zrovna sem chtěl napsat, že na tudle hrůzu bych psi klidně nechal chcátbigsmilegood ...hlavně mi todle prosím nevoz na dílnu, s tím tě vyhodímbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
zzzmrzlinar (Člen)
26.03.2020 21:20:46
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

Já vím že máš na skútry pifku, jednou jsem se tě na opravu maxiskutru ptal a letěl jsem jak cukrar bigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
26.03.2020 21:34:58
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

zzzmrzlinar psal:

Já vím že máš na skútry pifku, jednou jsem se tě na opravu maxiskutru ptal a letěl jsem jak cukrar bigsmile

Se mu nediv..nez se na tom k necemu dostanes tak to v podstate cely rozeberes a na to nema kazdy nervy..zvlast kdyz na neco zapomenes a musis znova😂😂


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
26.03.2020 22:00:49
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

Filous psal:

...zrovna sem chtěl napsat, že na tudle hrůzu bych psi klidně nechal chcátbigsmilegood ...hlavně mi todle prosím nevoz na dílnu, s tím tě vyhodímbigsmile

...než to vyhodiš tak to pochčij a zapalbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
tomasNJ (Člen)
26.03.2020 23:53:13
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

Lajk je mrdkabad


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
zzzmrzlinar (Člen)
27.03.2020 10:43:26
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

Jednou jsem se pokoušel odmontovat kapoty na skútru a když mi na zemi leželo už asi 20 šroubů a kapoty se furt nechtěli hnout tak jsem šrouby zase vrátil a odvez jsem to kamosovi

LIKE není mrdka, je to levnej skútr s rádoby stykovejsima kapotama, technicky jako agility a DJ, tedy nic moc ale za ty prachy do města v pohode

Filous (Člen)
27.03.2020 11:44:55
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

...Já už všechny se skutrama vodstavil, krom jednoho kámoše, ten má Yamu BW 125 a toho už mám namaklyho tak že ho rozhazim za půl hodinybigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
tomasNJ (Člen)
27.03.2020 16:47:24
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

zzzmrzlinar psal:

Jednou jsem se pokoušel odmontovat kapoty na skútru a když mi na zemi leželo už asi 20 šroubů a kapoty se furt nechtěli hnout tak jsem šrouby zase vrátil a odvez jsem to kamosovi

LIKE není mrdka, je to levnej skútr s rádoby stykovejsima kapotama, technicky jako agility a DJ, tedy nic moc ale za ty prachy do města v pohode

je to mrdka, čistě na dizajn, nic víc, nedá se na tom nic pořádně dělat diky vymrdaným plastům, a uplně nejhorší je na tom posaz, vysoko podlaha vuči sedlu a ridítka taky vysoko, je to mrdka bigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
tomasNJ (Člen)
27.03.2020 16:48:34
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

Filous psal:

...Já už všechny se skutrama vodstavil, krom jednoho kámoše, ten má Yamu BW 125 a toho už mám namaklyho tak že ho rozhazim za půl hodinybigsmile

ze svého Rally škubnu motor za 10 minutbigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Banditatom (Člen)
27.03.2020 16:50:29
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

tomasNJ psal:
Filous psal:

...Já už všechny se skutrama vodstavil, krom jednoho kámoše, ten má Yamu BW 125 a toho už mám namaklyho tak že ho rozhazim za půl hodinybigsmile

ze svého Rally škubnu motor za 10 minutbigsmilebigsmile

...ale kolik na tom zustalo plastu?bigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Filous (Člen)
27.03.2020 19:44:08
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

Banditatom psal:
tomasNJ psal:
Filous psal:

...Já už všechny se skutrama vodstavil, krom jednoho kámoše, ten má Yamu BW 125 a toho už mám namaklyho tak že ho rozhazim za půl hodinybigsmile

ze svého Rally škubnu motor za 10 minutbigsmilebigsmile

...ale kolik na tom zustalo plastu?bigsmile

...bigsmilegood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
tomasNJ (Člen)
28.03.2020 11:58:12
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

Sou tam všechny šulini bigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
K.a.s.y.m. (Člen)
28.03.2020 19:41:37
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

Banditatom psal:
tomasNJ psal:
Filous psal:

...Já už všechny se skutrama vodstavil, krom jednoho kámoše, ten má Yamu BW 125 a toho už mám namaklyho tak že ho rozhazim za půl hodinybigsmile

ze svého Rally škubnu motor za 10 minutbigsmilebigsmile

...ale kolik na tom zustalo plastu?bigsmile

Jestli je to podobny jak na Neosu..coz by melo..tak se sunda jen spodni šus plast a vyndaji dva dlouhy srouby a odpoji tlumic..kabely a lanka nepocitam..je to jednoducha stavebnice.
Nejhorsi jsou vodou chlazeny maxi skutry..aby jsi se dostal dopredu tak musis sundat vsechny plasty od zadniho svetla..to se teda musi vsude,ale u tech velkejch je tech sroubu proste moc.
Proste nic pro choleriky😂😂

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/760_20190607_180316.jpg

:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
28.03.2020 20:21:16
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

Zeptej se T@nela jak se kucha x maxbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Filous (Člen)
28.03.2020 20:38:21
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

...skútry se nevopravujou, skútry se vyhazujoubigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
tomasNJ (Člen)
28.03.2020 22:43:35
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

K.a.s.y.m. psal:
Banditatom psal:
tomasNJ psal:


ze svého Rally škubnu motor za 10 minutbigsmilebigsmile

...ale kolik na tom zustalo plastu?bigsmile

Jestli je to podobny jak na Neosu..coz by melo..tak se sunda jen spodni šus plast a vyndaji dva dlouhy srouby a odpoji tlumic..kabely a lanka nepocitam..je to jednoducha stavebnice.
Nejhorsi jsou vodou chlazeny maxi skutry..aby jsi se dostal dopredu tak musis sundat vsechny plasty od zadniho svetla..to se teda musi vsude,ale u tech velkejch je tech sroubu proste moc.
Proste nic pro choleriky😂😂
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 180316.jpg

Spodek zůstává celý, rozdelava se celý zadek, ale je to izy


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
VikecB12 (Člen)
29.03.2020 01:18:14
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

Skutry sou parádagood Taky sem si s pár kouskama hrálgood

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/58_img_20160526_181657.jpg


Teď si prozměnu doma hrajeme se starym mopedem Malaguti Fifty,to je taky nezmar stroj a šlo to neskutečně tunitgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
29.03.2020 10:34:49
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

tomasNJ psal:
K.a.s.y.m. psal:
Banditatom psal:


...ale kolik na tom zustalo plastu?bigsmile

Jestli je to podobny jak na Neosu..coz by melo..tak se sunda jen spodni šus plast a vyndaji dva dlouhy srouby a odpoji tlumic..kabely a lanka nepocitam..je to jednoducha stavebnice.
Nejhorsi jsou vodou chlazeny maxi skutry..aby jsi se dostal dopredu tak musis sundat vsechny plasty od zadniho svetla..to se teda musi vsude,ale u tech velkejch je tech sroubu proste moc.
Proste nic pro choleriky😂😂
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 180316.jpg

Spodek zůstává celý, rozdelava se celý zadek, ale je to izy

Jj asi 10 vrutu😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
29.03.2020 11:33:36
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

...mám u pantaty v garáži už asi deset let dva samohyby Malagutti s tím, že je jednou zprovoznim, ale vždycky když se na to podívám, chce se mi začít zvracet, tag na to dal nechávám srat kockybigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
29.03.2020 12:06:41
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

Filous psal:

...mám u pantaty v garáži už asi deset let dva samohyby Malagutti s tím, že je jednou zprovoznim, ale vždycky když se na to podívám, chce se mi začít zvracet, tag na to dal nechávám srat kockybigsmile

Mopedy? S motorama Minareli,nebo Franco Morini? bigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
29.03.2020 20:21:03
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

...jo jo, mopédy...a sou f tom motory Minarelli...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
tomasNJ (Člen)
29.03.2020 23:10:06
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

K.a.s.y.m. psal:
tomasNJ psal:
K.a.s.y.m. psal:


Jestli je to podobny jak na Neosu..coz by melo..tak se sunda jen spodni šus plast a vyndaji dva dlouhy srouby a odpoji tlumic..kabely a lanka nepocitam..je to jednoducha stavebnice.
Nejhorsi jsou vodou chlazeny maxi skutry..aby jsi se dostal dopredu tak musis sundat vsechny plasty od zadniho svetla..to se teda musi vsude,ale u tech velkejch je tech sroubu proste moc.
Proste nic pro choleriky😂😂
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 180316.jpg

Spodek zůstává celý, rozdelava se celý zadek, ale je to izy

Jj asi 10 vrutu😁

"vrutů" 6 a pak 4M5 a 10 M6...no a pak ty šrouby na motoru bigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
tomasNJ (Člen)
29.03.2020 23:16:14
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

Filous psal:

...jo jo, mopédy...a sou f tom motory Minarelli...

Minarelli 50 ve skutru je nejvíc...ty pijadža mi moc nesedí, a ty všechny ostatní se nedají tunit takže o piči bigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
VikecB12 (Člen)
30.03.2020 00:54:34
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

Filous psal:

...jo jo, mopédy...a sou f tom motory Minarelli...

Tak to trochu závidím... V tom našem je morini,vzducháč,čtyřkvalt. Válec a hlavu to má dokonce stejnou s tou malou krosečkou KTM co má malej Vikec,akorát v té krosce je větší karbec,větší jelito vejfuk a je to jen s odstředivkou místo špajzky.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
30.03.2020 06:28:52
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

tomasNJ psal:
Filous psal:

...jo jo, mopédy...a sou f tom motory Minarelli...

Minarelli 50 ve skutru je nejvíc...ty pijadža mi moc nesedí, a ty všechny ostatní se nedají tunit takže o piči bigsmilebigsmilebigsmile

Na piaggio je trosku slozitejsi primazavani.Jinak je to to sami..a tuningu taky 3 prdele😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
tomasNJ (Člen)
30.03.2020 14:46:42
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

K.a.s.y.m. psal:
tomasNJ psal:
Filous psal:

...jo jo, mopédy...a sou f tom motory Minarelli...

Minarelli 50 ve skutru je nejvíc...ty pijadža mi moc nesedí, a ty všechny ostatní se nedají tunit takže o piči bigsmilebigsmilebigsmile

Na piaggio je trosku slozitejsi primazavani.Jinak je to to sami..a tuningu taky 3 prdele😁

no je tam nahovno ten řemínek, bez něho nemůžeš jezdit, i gdyž jedeš mix v nádrži


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
K.a.s.y.m. (Člen)
30.03.2020 16:48:59
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

tomasNJ psal:
K.a.s.y.m. psal:
tomasNJ psal:


Minarelli 50 ve skutru je nejvíc...ty pijadža mi moc nesedí, a ty všechny ostatní se nedají tunit takže o piči bigsmilebigsmilebigsmile

Na piaggio je trosku slozitejsi primazavani.Jinak je to to sami..a tuningu taky 3 prdele😁

no je tam nahovno ten řemínek, bez něho nemůžeš jezdit, i gdyž jedeš mix v nádrži

Fakt bych se ted nevsazel,ale myslim ze by to bez nej jelo.ta pumpa je pohanena od kliky,ale odpojit by sla..musela by tam zustat ta remenicka,ale reminek se sundat muze.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
zzzmrzlinar (Člen)
06.04.2020 19:02:11
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

No a tady je druhej Bandour co mám v garazi, taky byl v lázních v Benátkách takže jede jako novej. Jednoho jsem premejslel prodat ale než jsem vymyslel kteryho tak přišel Pičus Koronus a tohohle dilema mě zbavil. V garazi je to sice dost natesno, ale co už.

Jo a pro eNkarsky Ultras chci říct že mám v regale origo komplet prestavby na  Nko.

zzzmrzlinar (Člen)
06.04.2020 19:03:05
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/1161_img_20200405_194344.jpg
Filous (Člen)
06.04.2020 19:11:30
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

...musím říct, že tohle byl fakt dobrej kupgood...Jo a k tomu prestavbovymu kitu kup ještě polepy na podsedlak, ať je to dokonalycool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
zzzmrzlinar (Člen)
06.04.2020 20:36:23
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

Jo je to velkej fešák, mimochodem v cechach skoro neprodejnej když má za 14 let najeto přes 60 tisíc, jak mi řek jeden vymrd do telefonu, picus ceskej pojebanej.

Na ty polepy už jsem myslel, motolepo je má,

Mimochodem se mi fakt zalíbil ten speedohealer a už i Scotoiler jsem vzal na milost. Svy prachy bych za to asi nedal, ale když už to tam je tak se mi to líbí.

Jinak je tenhle proti tomu kultu takovej jemnější a krásné stabilní, ten Kult je takovej  rabijat, krásne se mi kluci doplnujou

Kukii (Člen)
07.04.2020 09:24:28
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

zzzmrzlinar psal:

Jo je to velkej fešák, mimochodem v cechach skoro neprodejnej když má za 14 let najeto přes 60 tisíc, jak mi řek jeden vymrd do telefonu, picus ceskej pojebanej.....

Si mu měl říct, že mu to stočíš, když to tak chce bigsmile když jsme prodávali moje SVo s 80tis., tak jsme to tak řešili a nakonec to taky pochopili, že je to pussy


Život je boj-mašina je nej!!!
Kukii (Člen)
07.04.2020 09:24:56
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita


Život je boj-mašina je nej!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
07.04.2020 12:46:17
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

zzzmrzlinar psal:

Jo je to velkej fešák, mimochodem v cechach skoro neprodejnej když má za 14 let najeto přes 60 tisíc, jak mi řek jeden vymrd do telefonu, picus ceskej pojebanej.

Na ty polepy už jsem myslel, motolepo je má,

Mimochodem se mi fakt zalíbil ten speedohealer a už i Scotoiler jsem vzal na milost. Svy prachy bych za to asi nedal, ale když už to tam je tak se mi to líbí.

Jinak je tenhle proti tomu kultu takovej jemnější a krásné stabilní, ten Kult je takovej  rabijat, krásne se mi kluci doplnujou

Jo kult ma asi nejvic nervni podvozek a o neco neurvalejsi reakci na plyn,ale to je na tom to zabavny😁👍


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
zzzmrzlinar (Člen)
07.04.2020 23:06:55
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

Kukii psal:
zzzmrzlinar psal:

Jo je to velkej fešák, mimochodem v cechach skoro neprodejnej když má za 14 let najeto přes 60 tisíc, jak mi řek jeden vymrd do telefonu, picus ceskej pojebanej.....

Si mu měl říct, že mu to stočíš, když to tak chce bigsmile když jsme prodávali moje SVo s 80tis., tak jsme to tak řešili a nakonec to taky pochopili, že je to pussy

Já měl chuť mu dát po papuli, než mu něco radit. Ať si koupí nějakou prosolenou vonavku z Itálie, ta bude mít klidně 200 tisíc ale picus se bude dívat na nějakejch hezkejch řekněme 28. I Němci který jezdej na motykach jen víkendy a dovolený mají běžne 100-200 tisíc takže Ital co na tom může jezdit celej rok udělá za 15 let jen pár tisíc a jinak se na motorku jen koukásmile1 ale komu není rady...

zzzmrzlinar (Člen)
07.04.2020 23:11:04
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

K.a.s.y.m. psal:
zzzmrzlinar psal:

Jo je to velkej fešák, mimochodem v cechach skoro neprodejnej když má za 14 let najeto přes 60 tisíc, jak mi řek jeden vymrd do telefonu, picus ceskej pojebanej.

Na ty polepy už jsem myslel, motolepo je má,

Mimochodem se mi fakt zalíbil ten speedohealer a už i Scotoiler jsem vzal na milost. Svy prachy bych za to asi nedal, ale když už to tam je tak se mi to líbí.

Jinak je tenhle proti tomu kultu takovej jemnější a krásné stabilní, ten Kult je takovej  rabijat, krásne se mi kluci doplnujou

Jo kult ma asi nejvic nervni podvozek a o neco neurvalejsi reakci na plyn,ale to je na tom to zabavny😁👍

Ta hrubá reakce plynu se mi líbí náramně a i neklidnejsi podvozek je naprosto v pohodě. Jediný co se mi nelíbí je ze se jakoby hada tvrdší předek s vymeklym zadkem. Zkusím předek trochu povolit a zadek naopak pritvrdit, ale myslím že dojdu k tomu, že předek je po repasu a fajn a na zadek holt objednám u Kojaka to YSS good

Kukii (Člen)
07.04.2020 23:25:21
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

zzzmrzlinar psal:
Kukii psal:
zzzmrzlinar psal:

Jo je to velkej fešák, mimochodem v cechach skoro neprodejnej když má za 14 let najeto přes 60 tisíc, jak mi řek jeden vymrd do telefonu, picus ceskej pojebanej.....

Si mu měl říct, že mu to stočíš, když to tak chce bigsmile když jsme prodávali moje SVo s 80tis., tak jsme to tak řešili a nakonec to taky pochopili, že je to pussy

Já měl chuť mu dát po papuli, než mu něco radit. Ať si koupí nějakou prosolenou vonavku z Itálie, ta bude mít klidně 200 tisíc ale picus se bude dívat na nějakejch hezkejch řekněme 28. I Němci který jezdej na motykach jen víkendy a dovolený mají běžne 100-200 tisíc takže Ital co na tom může jezdit celej rok udělá za 15 let jen pár tisíc a jinak se na motorku jen koukásmile1 ale komu není rady...

Chápu bigsmilegood


Život je boj-mašina je nej!!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr