Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Hiflo filtr

Petr212 (Nový člen)
21.05.2019 22:58:09
Offline

Hiflo filtr

Zdravím. Jako první bych chtěl poděkovat tomuto fóru , že vyřešil můj problém. Přesto bych se rád ujistil. Jedná se o Inazumu 750, moc na ní nejezdím, převážně jednou za rok na dovolenou a loni při natankovani nádrže na zimu, jsem si všiml, že motor při maximálních otáčkách a následném přeřazení má malou díru. Přes zimu jsem karburátory rozhodil, vyčistil v ultrazvuku, koupil nové svíčky a vzduchový filtr. Nicméně když jsem to poskládal a udělal synchronizaci, motorka škubala. Následně byla zkontrolovana synchro znova, jestli není skříplá hadička, jízda bez TPS, motor pořád jel trhaně. Zkoušel jsem i základní nastavení pilotu, i už osvědčené 4 otáčky. Hladiny kontrolovány a v pořádku. V posledním zoufalství jsem tady našel, že to může dělat druhovyrobní filtr. Tak jsem tam dal starý druhovyrobní a motorka jede výborně. Tak to vypadá, že to bylo celé opravdu tím vzduchovým filtrem, ikdyž používám stále tu samou značku. Sorry za takovou slohovku, ale možná se to bude někomu taky hodit. Jen teda nechápu, jak je to možné, filtr není nikde deravy, namontovany byl správně a že to až takhle brutálně rozhodí motor?

Filous (Člen)
22.05.2019 06:42:27
Offline

Re: Hiflo filtr

...Hiflo je proste daleko vic pruchozi a tam je problem...ten tvuj starej uz je zanesenej, tagze se chova jinak nez novej...ja uz jejich vzduchace pro Bandasky vubec nepouzivam...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Petr212 (Nový člen)
22.05.2019 09:27:37
Offline

Re: Hiflo filtr

Tak když koupím originální, bude to nejspíš ok, že? Chci ji prodat, ale s čistým svědomím, že je v pořádku..

Filous (Člen)
22.05.2019 12:56:13
Offline

Re: Hiflo filtr

...mělo by být.


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Progear 650 (Člen)
22.05.2019 17:27:37
Offline

Re: Hiflo filtr

Jak pise Filous!


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
K.a.s.y.m. (Člen)
22.05.2019 19:45:16
Offline

Re: Hiflo filtr

HF zacne normalne fungovat tak po 20-25 tis. km😀😀


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Petr212 (Nový člen)
22.05.2019 20:39:36
Offline

Re: Hiflo filtr

Tak to ten můj je po 10 akorát zajety. Díky za rady :)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr