Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » mezera v 7 tisícich otačkách

Apator (Nový člen)
07.04.2020 22:25:20
Offline

mezera v 7 tisícich otačkách

Zdravím chlapy, mám problém s bandaskou 600 ročník 2000. mám divnou mezeru v sedmy tisících otáčkách jako by se tam hodil na vteřinu neutrál nebo co, možná se dusí motor divně zařve jako bych to měl v omezovači a pak vyletí na 8k a jede normálně až do omezovače. občas když dolezu k 7k a přidávám hodně opatrně tak jede normálně ale jak mile trochu víc zatáhnu tak díra a vzápětí střela jak z praku, ke všemu se mi zda že to děla spíše ráda u nižšího zařazeného stupně třeba na dvojku, a jednička se mi zdá nějaká líná moc se jí nechce, ale otáčky padají normálně dolu a synchro, vypadá taky v pohodě
bohatost směsi je na 2a1/4otačky jako dříve a nebyl problém, problém začal až po tom co jsem ji dával nálož na letišti tak nevím co jsem tam dojebal kokot no … díky za rady zkoušel jsem hledat v historii stránky ale našlo mi to hovno..  jinak je tam ladák a nový filtr synchro. jsem dělal sám na budíkách.. cool

zzzmrzlinar (Člen)
07.04.2020 22:54:05
Offline

Re: mezera v 7 tisícich otačkách

Já teda tvemu popisu až tak úplně nerozumím, ale buď je tvůj motor David Copperfield nebo tu popisuješ klouzání spojky. To, že je to v nižších otáčkách by sedělo, to že je to po kraveni na letišti taky

Apator (Nový člen)
07.04.2020 23:03:53
Offline

Re: mezera v 7 tisícich otačkách

to se spojkou mě nenapadlo moc tomu nerozumím spíš vůbec ale rad si dělám spoustu sám ale nechápem co má prokluzovaní spojky společného s mezerou v 7k otáčkách mohl by si mi to prosím nějak stručně popsat díky

Filous (Člen)
08.04.2020 07:24:45
Offline

Re: mezera v 7 tisícich otačkách

...taky bych řek spojka...mašina nezrychluje, ale letej ti otáčky nahoru, když lehce uberes, tak se spojka chytí...při opatrnym a pomalým přidávání se to nedeje...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr