Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » ...atypický výplet ráfku

Filous (Člen)
15.02.2021 12:18:10
Offline

...atypický výplet ráfku

...nevíte o někom, kdo se zabejvá výpletama kol???...standardní výplet není problém, ale potřebuju naplést náboj z 19" kola na 15" ráfek, takže atyp...a nejsem si schopnej spočítat délku drátů, takže hledám někoho, komu dodám ráfek a náboj a on si dokáže spočítat délku drátů, nechá je vyrobit nebo je vyrobí/upraví z nějaké standardní délky, naplete to a já jako spokojenej parchant zaplatim...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
huskyb12 (Administrator)
15.02.2021 17:43:09
Offline

Re: ...atypický výplet ráfku

Nejni to Savage zbytečný ? bigsmile


ale di, Ty brepto ...
Filous (Člen)
15.02.2021 21:01:55
Offline

Re: ...atypický výplet ráfku

...je, ale mě to bavíbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
16.02.2021 00:31:55
Offline

Re: ...atypický výplet ráfku

Když si to poskládáš na ponku tak jak to má byt napletený,jen tam nenacpeš nyple,tak pujde ty špice označit,uříznout,vyříznout závit a dál už to znášbigsmile Bylo by to kurva mrdáníhosmile2bigsmile
Nebo zkusit někoho kdo dělá veterányidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
16.02.2021 06:20:24
Offline

Re: ...atypický výplet ráfku

Me kdysi vyplejtali kola na Jawku normalne cykloservisu😁. Draty jsem si objednal ve šroubárně ve Hvězdonicich..delaj i atypy.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
osiris (Člen)
16.02.2021 10:42:20
Offline

Re: ...atypický výplet ráfku

...dej tomu eště tag mněsíc čas a na zelenej štvrteg vyras někam g vodě a popros ňákýho dětka s pomláskou ať ti to uplete smokinbigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Petr J. (Člen)
16.02.2021 12:12:15
Offline

Re: ...atypický výplet ráfku

osiris psal:

...dej tomu eště tag mněsíc čas a na zelenej štvrteg vyras někam g vodě a popros ňákýho dětka s pomláskou ať ti to uplete smokinbigsmile

...aby ho pak nechtěl vyšupat...bigsmilebigsmile

Filous (Člen)
16.02.2021 14:09:24
Offline

Re: ...atypický výplet ráfku

...kretééénibigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
16.02.2021 14:10:36
Offline

Re: ...atypický výplet ráfku

K.a.s.y.m. psal:

Me kdysi vyplejtali kola na Jawku normalne cykloservisu😁. Draty jsem si objednal ve šroubárně ve Hvězdonicich..delaj i atypy.

...ale to já vim, že dělaj atypy Mlho, ale dyš nevim jak dlouhý a s jakejma úhlama budu ty dráty potřebovat???idontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
16.02.2021 14:12:25
Offline

Re: ...atypický výplet ráfku

VikecB12 psal:

Když si to poskládáš na ponku tak jak to má byt napletený,jen tam nenacpeš nyple,tak pujde ty špice označit,uříznout,vyříznout závit a dál už to znášbigsmile Bylo by to kurva mrdáníhosmile2bigsmile
Nebo zkusit někoho kdo dělá veterányidontknow

...ta práce s tym by mi nevadila, ale dyš to napletu jen tak na voko, tak to stejně netrefim na přesno a tipuju, že milimetr sem, milimetr tam do toho bude celkem dost promlouvatidontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
16.02.2021 14:19:28
Offline

Re: ...atypický výplet ráfku

Filous psal:
K.a.s.y.m. psal:

Me kdysi vyplejtali kola na Jawku normalne cykloservisu😁. Draty jsem si objednal ve šroubárně ve Hvězdonicich..delaj i atypy.

...ale to já vim, že dělaj atypy Mlho, ale dyš nevim jak dlouhý a s jakejma úhlama budu ty dráty potřebovat???idontknow

No zatim to vypada ze se s tim stejne budes muset mrdat sam 😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
16.02.2021 14:26:45
Offline

Re: ...atypický výplet ráfku

Filous psal:
VikecB12 psal:

Když si to poskládáš na ponku tak jak to má byt napletený,jen tam nenacpeš nyple,tak pujde ty špice označit,uříznout,vyříznout závit a dál už to znášbigsmile Bylo by to kurva mrdáníhosmile2bigsmile
Nebo zkusit někoho kdo dělá veterányidontknow

...ta práce s tym by mi nevadila, ale dyš to napletu jen tak na voko, tak to stejně netrefim na přesno a tipuju, že milimetr sem, milimetr tam do toho bude celkem dost promlouvatidontknow

Abys nerek ze si z tebe delam jen prdel tak na netu se da taky neco najit 😁
Tady pisou ze delaji cokoliv
https://www.moto-brno.cz/c-vypletani-kol-a-vyroba-spic/

A tenhle je kousek od nas a bral jsem od nej veci a je to docela hracicka..dela sice hlavne Jawy atd. Ale za zeptani nic nedas

"MOTO - KOLO VOTICE" https://www.bartunkovi.cz/vyplety.html


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
16.02.2021 16:52:09
Offline

Re: ...atypický výplet ráfku

Filous psal:
VikecB12 psal:

Když si to poskládáš na ponku tak jak to má byt napletený,jen tam nenacpeš nyple,tak pujde ty špice označit,uříznout,vyříznout závit a dál už to znášbigsmile Bylo by to kurva mrdáníhosmile2bigsmile
Nebo zkusit někoho kdo dělá veterányidontknow

...ta práce s tym by mi nevadila, ale dyš to napletu jen tak na voko, tak to stejně netrefim na přesno a tipuju, že milimetr sem, milimetr tam do toho bude celkem dost promlouvatidontknow

No naměříš nějaký délky,uděláš si pruměr,na ten to nafikáš,klidně vo chlup delší a po napletení zevnitř ráfku kdyžtak zabrousíš přečnívající špicu z nyplu. Jinak to doma stejnak neudělášbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr