Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Palivový kohout

jan.lukac (Nový člen)
20.04.2021 22:32:22
Offline

Palivový kohout

Ahoj, mám GSF 1200 rv 2003 a sehnal jsem si palivový kohout z 1200 GSF1200S (1997-2000). Hrozně mě štvalo to sundávání plastové ručky, věčně byla vylomená. Pasuje dobře, pouze má tenší připojení hadice, místo 10mm tak pouze 6mm. Chtěl bych se zeptat, zda to nebude dělat nějaký problém kvůli nasávání paliva do karbecu. Ten nový kohout má výhodu že je kratší a je celokovový bez odjímatelné páčky. Nevýhoda je, že má spodní připojení a je třeba nadstavení hadice a nutný přechod na menší průměr palivové hadice. Děkuji Honza

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/6384_7241783.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/6384_suzuki-kohout.jpg
Filous (Člen)
21.04.2021 08:10:23
Offline

Re: Palivový kohout

...ta tvoje náhrada bude fungovat uplně normálně, žádnej trabl...proč by taky...i přes změnu průměru nátrubků se to bude bez problému stíhat plnit...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
jan.lukac (Nový člen)
29.04.2021 19:58:43
Offline

Re: Palivový kohout

Obávám se, že výměna kohoutu ve spojení s novým palivovým filtrem nebyl dobrý nápad, jelikož jsem dojel pouze do vedlejší vesnice. Dalším postupem jsem motorku přechlastal a už neodjel. Asi to zavinily mokré svíčky. Bohužel jsem dělal i ventilové vůle, takže nevím která z těchto dvou věcí to zapříčinila. Nicméně, jelikož jsem dodržel servisní postup seřízení ventilů a odjížděl jsem na teplé motorce a volnoběh byl perfektní, viděl bych to spíš na ten benzín. Ze začátku se to tvářilo jako jízda na 3 válce a nulový zátah. Je možné že mám pravdu? Stydím se že jsem se v tom vrtal ale co už teď nadělám.

VikecB12 (Člen)
29.04.2021 21:49:56
Offline

Re: Palivový kohout

Jestli máš palivovej filtr na hadičce,tak ho vyhoď a věřím že to pojede.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
30.04.2021 08:52:49
Offline

Re: Palivový kohout

Zalezi jakej dal,ale nejspis ten dalsi filtr bude ta pricina..
Pokud nemas nadrz vyrezlou je to naprosta zbytecnost ho tam mit


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr