Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Co hlídat?

Jíra (Člen)
01.05.2007 16:34:24
Offline

Co hlídat?

Ahoj všichni,mám B6S 2004, přivezl jsem toho mazlíka před 14 dny a nemám ve svém okolí nikoho s Bandítkem. Mám na něm 7045km a potřebuju pár info co hlídat, na co si dát bacha atd. -prostě takový Bandití základy, poradíte mi prosím?? smile1


BMW Pičo! :-)
osiris (Člen)
01.05.2007 19:30:32
Offline

Re: Co hlídat?

...nejdřív si pročti diskuzní fórum "technika"


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
standaGSF (Člen)
01.05.2007 23:11:42
Offline

Re: Co hlídat?

Já myslím že stačí hlídat jen benzín v nádrži, Jinak není potřeba nic jiného jako krom běžných věcí (utažení a mazání řetězu, tlak v pneu a pod.) Nedělej si zbytečné starosti.

Filous (Člen)
02.05.2007 07:38:17
Offline

Re: Co hlídat?

...servisku máš??? ...garančka na 6 t byla??? ...jinak jen pravidelný servisní intervaly a hlídat vjeci, kerý se vopotřebovávaj provozem...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Jíra (Člen)
09.05.2007 10:16:54
Offline

Re: Co hlídat?

Jo, servisku z Německa mám,garančka v 6ti proběhla před měsícem v Suzuki v Č.B., navíc už mám i českej návod k údržbě - koupil jsem včera Bandita 6n tátovi k narozeninám bigsmile. Ještě jednu věc - opravdu stačí ventily zkontrolovat až ve 30ti tis.? Řekl mi to po tel. prodejce Suzuki...


BMW Pičo! :-)
Filous (Člen)
09.05.2007 10:21:40
Offline

Re: Co hlídat?

Jíra psal:

Jo, servisku z Německa mám,garančka v 6ti proběhla před měsícem v Suzuki v Č.B., navíc už mám i českej návod k údržbě - koupil jsem včera Bandita 6n tátovi k narozeninám bigsmile. Ještě jednu věc - opravdu stačí ventily zkontrolovat až ve 30ti tis.? Řekl mi to po tel. prodejce Suzuki...

...tag ten prodejce je pjekný jelito surprised ...ventily se na Bandaskách dělaj po 12 t km...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
RadkaB6 (Člen)
09.05.2007 11:08:19
Offline

Re: Co hlídat?

Filous: To máš pravdu, dělala jsem při 12ti tis.km, a teď, když mi dělali karbeci mi bylo sděleno, že to není potřeba zbytešně rozdělávat. Mám najeto 34 tis. tak Ti nevím...smile2


Vzdáte-li se kouření, pití a milování, nebudete ve skutečnosti žít déle, ale jen vám to tak bude připadat. Sigmund Freud
Filous (Člen)
09.05.2007 11:12:06
Offline

Re: Co hlídat?

...netvrdim, že je se fšema dycky potřeba hejbat, ale jako uš sem tady mockrát tvrdil, tag to napíšu znova,pro mě sou tag ňák servisní intervaly jednou daný, tag je dělam...možná sem magor, ale neměl bych dobrej pocit, dybych se toho nedržel idontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Jíra (Člen)
09.05.2007 12:36:04
Offline

Re: Co hlídat?

Je mi to jasný, jen proč to rozebírat zbytečně, všechno je v hliníku, docela dost práce a abych si pak řekl - dobrý, viděl jsem je... Musel si s nima v těch 12ti nebo 24 hýbat? Ach jo idontknow


BMW Pičo! :-)
Koldan (Člen)
09.05.2007 13:18:13
Offline

Re: Co hlídat?

Filous psal:

...netvrdim, že je se fšema dycky potřeba hejbat, ale jako uš sem tady mockrát tvrdil, tag to napíšu znova,pro mě sou tag ňák servisní intervaly jednou daný, tag je dělam...možná sem magor, ale neměl bych dobrej pocit, dybych se toho nedržel idontknow

seš magor,ale sůhlasím s tebůbigsmilegood čověk do teho nedal malé peníze,aby stálo za to se na něco vysrat,navíc kolikrát právě technický stav mašiny může vovlivnit jeho další život (estli bude na silnici,nebo v nemocnici,či márnici),tagže proč nedodržovat to co sůdruzi ze Suzuki doporučili.Je jasný,že i po rozdělání a skouknutí čověk může zistit,že je vše o.k. a říct si,že to bylo zbytečný,na druhů stranu ta jistota,že je vše v cajku jak má být je pak při jízdě k nezaplacenígood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Jíra (Člen)
09.05.2007 13:22:29
Offline

Re: Co hlídat?

To jsem asi potřeboval, mně musíš kopnout než se rozhoupu - jasně, že to rozeberu!! bigsmile Díky!


BMW Pičo! :-)
Filous (Člen)
09.05.2007 14:22:56
Offline

Re: Co hlídat?

Koldan psal:
Filous psal:

...netvrdim, že je se fšema dycky potřeba hejbat, ale jako uš sem tady mockrát tvrdil, tag to napíšu znova,pro mě sou tag ňák servisní intervaly jednou daný, tag je dělam...možná sem magor, ale neměl bych dobrej pocit, dybych se toho nedržel idontknow

seš magor,ale sůhlasím s tebůbigsmilegood čověk do teho nedal malé peníze,aby stálo za to se na něco vysrat,navíc kolikrát právě technický stav mašiny může vovlivnit jeho další život (estli bude na silnici,nebo v nemocnici,či márnici),tagže proč nedodržovat to co sůdruzi ze Suzuki doporučili.Je jasný,že i po rozdělání a skouknutí čověk může zistit,že je vše o.k. a říct si,že to bylo zbytečný,na druhů stranu ta jistota,že je vše v cajku jak má být je pak při jízdě k nezaplacenígood

...to je přesně vono good ...a že je to f hliníku??? ...na tydle vjeci používam momenťák a nebojim se vlka nic good


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Jíra (Člen)
09.05.2007 14:35:10
Offline

Re: Co hlídat?

Díky Filousi smile1))


BMW Pičo! :-)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr