Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Spojka gsxr 1000 k1

Banditatom (Člen)
24.03.2023 21:24:40
Offline

Spojka gsxr 1000 k1

Spíš dotaz na Filipa.... Vyměnil jsem olej plechy lamely pružiny a furt stejný problém idontknowjakmile se motor ohřeje a pan trubka tomu chce při rozjezdu naložit (ne moc) tak se motorka za zvukové kulisy ala džavasaki 350 začne škubat a skákat.... Jinak spojka spojku za studena nou problém.... Docela mě to už seresick a nevím si s tím rady... Nechce se mě kupovat starší koš pač za a) jich je jak šafránu a za b) bude to to samo...


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Banditatom (Člen)
25.03.2023 08:08:45
Offline

Re: Spojka gsxr 1000 k1


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Filous (Člen)
29.03.2023 21:04:56
Offline

Re: Spojka gsxr 1000 k1

...cau Tome, sorry ze az ted ..vobavam se, ze nic jinyho nez novy kose tvuj problem nevyresi ..bohuzel je tohle trochu bolest GSX-R...voptej se XJelena, resili jsme to taky...co se tyka toho odkazu na bazos, tak nevim,  neznam, bohuzel...jestli te pali desitka v kapse, zkus ji utratit, ale bojim se, ze bez vnejsiho kose to vyhra nebude...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Banditatom (Člen)
30.03.2023 10:33:02
Offline

Re: Spojka gsxr 1000 k1

No a máš nějakou vyzkoušenou variantu?


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Progear 650 (Člen)
19.04.2023 15:18:54
Offline

Re: Spojka gsxr 1000 k1

Ja se spojkou na Jelonovo ex K5 seru dnes a denne… slozim to a vydrzi to den jezdeni… at tam dam co tam dam… kram starej…smile2


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
XJelen (Člen)
19.04.2023 16:23:06
Offline

Re: Spojka gsxr 1000 k1

Jojo podle mě to nevyřešíš levněbad


Strýcfajtr !!!
Banditatom (Člen)
19.04.2023 21:15:26
Offline

Re: Spojka gsxr 1000 k1

Nepočítám s tím že to vyřeším levně... otázka je jak to vyřešit idontknow


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Filous (Člen)
20.04.2023 23:14:24
Offline

Re: Spojka gsxr 1000 k1

...tak sem si umyl ruce a nak bych rad ukoncil tvy trapeni a za sebe ti reknu, kup kompletni originalni spojku za randal a jezdi...na tvy jezdeni po silnicich, kdy ve vsi ucte nebudes nigdy vyuzivat potencial ty masiny na 100% bude ta spojka fungovat spousty kilometru jak ma...to je cely, proste je to spotrebak a kdyz to fungovalo jako novy, tak to novy musi fungovat zase...zivotnost tyhle spojky proste neni buhvi jaka a zalezi na tom, jak se s ni zachazelo...a nebo hledej, gugli a zkousej upravy podle zkusenosti jinejch, at uz "civilu" nebo zavodniku, coz nebude o moc levnejsi cesta a bude treba fungovat jen v urcitym rezimu nebo po omezenou kratkou dobu, viz. Progear...jinak jeste zkontroluj podlozku pod kosem, jestli neni pridrena...blbe se radi, kdyz to nevidis live, jsou veci, ktery, a zase bez urazky, jednomu muzou pripadat ok a v poradku a realita je jina...zkus to jeste jednou rozhodit, vezmi si manual, kazdej dil vem do ruky,  trikrat ho zkontroluj, kdyz nebude 100%tni, vymen ho, vsechno sloz, tak jak ma byt a pokud to nebude fungovat, tak znova a lip...vic ti Tome asi nereknu...howg, jdu bydlet...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr