Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Nepravidelný volnoběh a chcipani motoru gsf1250

Kubajs99 (Nový člen)
08.05.2023 10:48:28
Offline

Nepravidelný volnoběh a chcipani motoru gsf1250

Ahoj.Koupil jsem si bandita 1250,tak jsem si chtěl udělat servis,najeto asi 58000.Kontrola ventilových vůlí,nové svíčky ,filtry,olej ,tlumiče atd.Tak se tak stalo,ventilové vůle v pořádku,bylo vidět že to někdo dělal v D -dovoz.Svicky jsem dal Denso iridium,filtr tam byl KN zadelanej jak prase a tím že jsem zrovna neměl čistící sadu na něj tak jsem tam dal obyč Hilfo filtro.Jediny co jsem našel špatně je vadný senzor na neutrál ,budu muset objednat.Ale po složení motorka běží na volnoběh divně,chcipe a i při jízdě z kopce klidně zhasne. při protočení do vyšších otáček se to srovná a motorka chvilku běží jak má.Jinak v tahu ve vyšších otáčkách jede úplně bez problémů.Mel jsem k dispozici manuál a jel jsem podle něj ,ale tedy nechápu co se mohlo stát. Jestli je někde špatně zacvaknuty nějaký konektor nebo je v nádrži nějaký filtr co mohl vyschnout když byla nádrž odpojena ?
Mám tu krátké video ,nechtěl jsem to mezi barakama nějak túrovat tak je to trošku omezený.Dekuji za případné postřehy.
https://youtube.com/shorts/7FQ3PYpo0EY?feature=share

Michal Dk (Člen)
08.05.2023 11:11:27
Offline

Re: Nepravidelný volnoběh a chcipani motoru gsf1250

Hiflo vzduch filtr není dobrej zkus dát zpátky kn a uvidíš.Dej pozorjak máš sešroubovanej obal na filtr sání.

Jardel T (Člen)
15.05.2023 14:41:29
Offline

Re: Nepravidelný volnoběh a chcipani motoru gsf1250

tak jestli jsi tam měl KN a pak tam dal Hilfo, tak to může špatně dýchat, pokud to bylo nastavené pro KN, svody jsou původní nebo nové? Není tam Powercommander?


Nejvíc na životě miluji tu rozmanitost - každý den mě nasere někdo jiný

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr