Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » C.E.C.

tomasNJ (Člen)
24.12.2006 20:22:31
Offline

C.E.C.

I. závod - Autodrom Most, 23. dubna 2007 - závod na 4 hodiny

II. závod - Automotodrom Brno, 16. května 2007 - závod na 4 hodiny

III. závod - Automotodrom Brno, 16. července 2007 - závod na 8 hodin

IV. závod - Autodrom Most,  6. srpna 2007 - závod na 4 hodiny

V. závod - Automotodrom Brno, 17.září 2007 - závod na 4 hodiny


TAK TO vidim, že asi budu zas jezdit jen v Brně...
na první Most bude kosa a brzo, a druhý Most bude zas brzo po 8-hodinovce v Brně...smile2

help hledám sponzory help goodbigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
bobule (Člen)
24.12.2006 20:52:22
Offline

Re: C.E.C.

tomasNJ psal:

I. závod - Autodrom Most, 23. dubna 2007 - závod na 4 hodiny

II. závod - Automotodrom Brno, 16. května 2007 - závod na 4 hodiny

III. závod - Automotodrom Brno, 16. července 2007 - závod na 8 hodin

IV. závod - Autodrom Most,  6. srpna 2007 - závod na 4 hodiny

V. závod - Automotodrom Brno, 17.září 2007 - závod na 4 hodiny


TAK TO vidim, že asi budu zas jezdit jen v Brně...
na první Most bude kosa a brzo, a druhý Most bude zas brzo po 8-hodinovce v Brně...smile2

help hledám sponzory help goodbigsmile

stačila by ti stofka?surprisedbigsmile


to jebu
Kakin (Člen)
25.12.2006 20:30:16
Offline

Re: C.E.C.

Nazdar TOme, tak jestli někoho seženeš jako sponzora, tak se mnou počítej do týmu !!!!! :) Mám dyžtak i nabídku na půjčení závodní R6ky na jakejkoliv závod za "menší" finanční obnos, ale s komplet přípravou a zázemím a je to motyka co jela loni volnou ...! ;) good

inkvizitorr (Administrator)
25.12.2006 20:44:23
Offline

Re: C.E.C.

r6 nemá moc smysl, vo tom sme se už bavili,když už tak ject s něčim nahatym aby byla nějaká šance na umístění aspoň v kategorii "naked"... moc bych ject chtěl ale obávám se, že nebudu mít na čem bad


doba je temná...
SLUGI (Člen)
25.12.2006 21:24:39
Offline

Re: C.E.C.

...na něčem nahatým jo? A co todle? idontknow

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/SLUGI/fire.jpg

"FORTUNA IUVAT AUDACES"
ABik (Člen)
26.12.2006 10:55:06
Offline

Re: C.E.C.

Fijat:

Já teda nemám ty závodnické ambice, ale když si na záda napíšeš "Sponsored by ABik", tak ti koupím nádrž benzínu goodbigsmile

tomasNJ (Člen)
26.12.2006 14:30:04
Offline

Re: C.E.C.

kakin:
já právě tým mám, pojedu jako letos v týmu Way Roger good počítám s pičo týmem jako konkurenci v nakedech, ber jebku a na kapotu se vybodni... kuba B12 uvažuje taky že pojede good ještě jednoho a ste tým smile1
na kapotu mám možnost taky sednout, a dokonce zadara... ale prdím na to...

nebo...si puč R6, pan temný pojede na tom co bude mít(mille, 999) a vemete si kožucha bo má 636 kwaka...


inkviz:
v pravidlech je myslím napsáno, že pokud převážná většina v týmu je nahatá, tak že tam může být i jedna kapota...
ale Naked je Nakedbigsmilegood

abik:
bigsmilegood beru, si první vlaštovka... ještě tu osmičku na gumybigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Kožuch (Člen)
27.12.2006 11:04:58
Offline

Re: C.E.C.

Nazdar pánové,

tak já se na to taky chystám (za těmi účely jsem pořídil ZX-6RR okruhovku) no a jestli nás nezastaví nedostatek peněz tak máme i tříčlenný tým (R6, GSXR 600). Chceme něco urvat ve třídě 600 bigsmile

Jinak ta 8 hodinovka v Brně to bude maras bigsmilehelp

inkvizitorr (Administrator)
27.12.2006 11:30:54
Offline

Re: C.E.C.

kožuch: kdybyste náhodou hledali čtvrtýho do týmu tak bych klidně využil tý kakinovo nabídky....good

fijat: to vopravdu nejsem magor abych jezdil s novou motykou závody, když už tak dvanáctku klidně po crashi a hurá do třídy naked...


doba je temná...
Kožuch (Člen)
27.12.2006 11:37:57
Offline

Re: C.E.C.

Inkviz, povím o tvém nápadu ostatním a uvidíme jak se k tomu postaví. Osobně to kvůli menším nákladům na závod a tvým zkušenostem nejen s Mostem vidím nadějně, ale nevím co řeknou ostatní.

inkvizitorr (Administrator)
27.12.2006 12:59:52
Offline

Re: C.E.C.

v poho, mam ještě jako variantu odject to na tý dvanáctce (tu preferuju, ale záleží jestli se podaří sehnat vhodnou motyku a někoho dalšího do teamu), pokud jedno z toho vyjde, bude to gut, pokud ne, tak se taky neposeru smile1


doba je temná...
Lihy (Člen)
27.12.2006 13:11:33
Offline

Re: C.E.C.

Inkviz: a co starej houskův velkostroj? Nebo už ho ten šejdíř prodal? Za ty nekřesťanský peníze to snad nikdo příčetnej nemohl koupitsurprisedbigsmile

inkvizitorr (Administrator)
27.12.2006 13:19:34
Offline

Re: C.E.C.

lihoměr: no právě že koupiidontknowl, já bych rači ale starej model s polokapotkou aby aspoň někde bylo místo na nějakou tu sponzorskou reklamu....good


doba je temná...
Lihy (Člen)
27.12.2006 13:50:26
Offline

Re: C.E.C.

Inkviz: to chceš prosit o sponzorství ty z toho www.chromovani.cz ? Tak to ti držim palce....vede to prej nějakej strašnej držgrešle, řikal Filousbigsmile

Petr J. (Člen)
27.12.2006 16:41:09
Offline

Re: C.E.C.

to Lihy: to vede nějakej žiďák, ne? ten nedá ani korunu, toho bych se nebál.....to tam bude mít spíš plochu pro CentralníGrupu...bigsmile

Kožuch (Člen)
27.12.2006 16:50:48
Offline

Re: C.E.C.

Inkviz: takže kámoši souhlasí, (předpoklad, že budeš mít šestistovku) a Když budeš chtít můžeš jet s náma, když neé, tak se taky nic neděje, odjedeme to ve 3. Minimálně do doby než budu posílat startovné máš čas se rozmyslet.

inkvizitorr (Administrator)
27.12.2006 17:08:42
Offline

Re: C.E.C.

radim: gut, du zjistit jak to vypadá s r6 a dam vědít, chystáte se na všechny závody???


doba je temná...
Jarda z Loun (Člen)
28.12.2006 14:25:06
Offline

Re: C.E.C.

goodPrijdu Vas do Mostu alespon zkontrolovatgood

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr