Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » rezonuje motor :help:

alex (Člen)
29.05.2007 09:46:21
Offline

rezonuje motor :help:

caute, mam jeden problemik... ked sa rozbieham tak mi nejako zvlastne rezonuje motor... neviem to detailne popisat, ale ked je motor teply tak pri rozbiehani ked chcem prevodove stupne trocha potihnut do vyssich otaciek tak citim, ze akekeby zacal motor trpiet, tak zvlastne chrcat a citim to az v nadrzi... pri teplom motore musim radit stupne skor ako by som si predstavoval... zacne to robit asi pri 3-4 tis. mate s tym nejake skusenosti? cim to moze byt?help


...200 v měste, 300 z místa...
Pomaly ďalej zájdeš, no rýchlo tam budeš skôr... :-)
Meloun (Člen)
29.05.2007 10:21:56
Offline

Re: rezonuje motor :help:

Mně to rezonuje při 6tis.,ale to je běžnej jev...,takže mě napadá buď rozvoďák nebo snad brutálně zaklepaný ventily...?idontknow


PURE NAKED BIKE!
Koldan (Člen)
29.05.2007 10:35:38
Offline

Re: rezonuje motor :help:

jo taky ně to dělalo divný zvuky, takový kovový drncání,až po chvilce sem zistil,že je to tím,že se tlačím na nádrž a ta se pak přitiskne přes silenblok k rámu a už to bylo


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
alex (Člen)
29.05.2007 12:09:04
Offline

Re: rezonuje motor :help:

Koldan psal:

jo taky ně to dělalo divný zvuky, takový kovový drncání,až po chvilce sem zistil,že je to tím,že se tlačím na nádrž a ta se pak přitiskne přes silenblok k rámu a už to bylo

preco to teda robi len ked je motor zahriaty??? to nebude tym, ako pises ty... (v mojom pripade) idontknow


...200 v měste, 300 z místa...
Pomaly ďalej zájdeš, no rýchlo tam budeš skôr... :-)
Meloun (Člen)
29.05.2007 12:17:09
Offline

Re: rezonuje motor :help:

...to může dělat spousta věcíidontknow
Je jasný,že tam vznikne někde nějaká vůle,což by mohl bejt docela průsersurprisedbad,ale taky to může bejt jen nějaká prkotina...
Dej to do servisu,nic jinýho asi nevymyslíšidontknow


PURE NAKED BIKE!
Filous (Člen)
29.05.2007 12:38:49
Offline

Re: rezonuje motor :help:

...tipuju to na kompletní generálku motoru surprised ...je uplně vybjehanej a písty se ve válci mlátěj jag nudle v bandě, proto se to tag klepe surprised ...já bych na tom rači nejezdil nebo ti vybjehne vojnice bokem a přerazí ti nohu surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Mour (Člen)
29.05.2007 12:44:05
Offline

Re: rezonuje motor :help:

alex psal:
Koldan psal:

jo taky ně to dělalo divný zvuky, takový kovový drncání,až po chvilce sem zistil,že je to tím,že se tlačím na nádrž a ta se pak přitiskne přes silenblok k rámu a už to bylo

preco to teda robi len ked je motor zahriaty??? to nebude tym, ako pises ty... (v mojom pripade) idontknow

...nó, podle mojho Koldan na tom taky jezdil zahřátý idontknow

Meloun (Člen)
29.05.2007 13:10:21
Offline

Re: rezonuje motor :help:

Filous psal:

...tipuju to na kompletní generálku motoru surprised ...je uplně vybjehanej a písty se ve válci mlátěj jag nudle v bandě, proto se to tag klepe surprised ...já bych na tom rači nejezdil nebo ti vybjehne vojnice bokem a přerazí ti nohu surprised

surprisedsurprised


PURE NAKED BIKE!
alex (Člen)
29.05.2007 15:03:31
Offline

Re: rezonuje motor :help:

Filous psal:

...tipuju to na kompletní generálku motoru surprised ...je uplně vybjehanej a písty se ve válci mlátěj jag nudle v bandě, proto se to tag klepe surprised ...já bych na tom rači nejezdil nebo ti vybjehne vojnice bokem a přerazí ti nohu surprised

tebe asi uz prerazila zavity... idontknow rob si pussy z niekoho ineho...fuck


...200 v měste, 300 z místa...
Pomaly ďalej zájdeš, no rýchlo tam budeš skôr... :-)
alex (Člen)
29.05.2007 15:06:57
Offline

Re: rezonuje motor :help:

... ale aj tak diky za nazor... ale klepalo by to aj v nizsich otackach keby bol motor vybehany a zralo by to olej... no ale olej nezere... asi to bude fakt tymi rozvodami... idontknow


...200 v měste, 300 z místa...
Pomaly ďalej zájdeš, no rýchlo tam budeš skôr... :-)
vorel (Člen)
29.05.2007 15:11:04
Offline

Re: rezonuje motor :help:

boha, keby si netáral také kokociny, nikto by si z teba pussy nerobil
plati aj naopak


řikám si hurikán
Filous (Člen)
29.05.2007 15:15:41
Offline

Re: rezonuje motor :help:

alex psal:
Filous psal:

...tipuju to na kompletní generálku motoru surprised ...je uplně vybjehanej a písty se ve válci mlátěj jag nudle v bandě, proto se to tag klepe surprised ...já bych na tom rači nejezdil nebo ti vybjehne vojnice bokem a přerazí ti nohu surprised

tebe asi uz prerazila zavity... idontknow rob si pussy z niekoho ineho...fuck

...ty seš mi ale ňákej prutkejsurprised...vzhledem k tomu, že si tady novej a nemáš smysl pro humor, tag se drš s tym fakovánim při zemisurprised...a nebo ti to napíšu jinak, snat ti to dojde, prostě na blbou votásku blbá votpověť idontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kelly01 (Člen)
29.05.2007 15:27:59
Offline

Re: rezonuje motor :help:

Vyser se na něfuck

Jednou to je po smrti tak s tím nic nenadělášsmile2

Zkus koupit něco použitelnýho na Ebay nebo v bazaru..

Ale hlavně s tím před zaplacením s kámošem pořádně zatřepte ať to není ve vnitřku to samý!!!


God Save The Queen!
osiris (Člen)
29.05.2007 15:30:03
Offline

Re: rezonuje motor :help:

...tý woe surprised tag to se asi příští zimu budem při nejmenčím vraždit idontknow, dyš uš v létě nám jebou velký mosky s malejma bigsmile
...a přitom dyš si teda dělám prdel, tag stačí umístit toho debila žlutýho vytlemenýho dóle z tý lišty smile1
...a proč je to blbej dotas ? já bych řekl, že kardankou to nebude bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Mour (Člen)
29.05.2007 15:35:54
Offline

Re: rezonuje motor :help:

osiris psal:

...tý woe surprised tag to se asi příští zimu budem při nejmenčím vraždit idontknow, dyš uš v létě nám jebou velký mosky s malejma bigsmile
...a přitom dyš si teda dělám prdel, tag stačí umístit toho debila žlutýho vytlemenýho dóle z tý lišty smile1
...a proč je to blbej dotas ? já bych řekl, že kardankou to nebude bigsmile

Osi: ...pokud neopraví ty ventily, tak dotazy tohodle druhů jsou víš na co

Filous (Člen)
29.05.2007 15:56:58
Offline

Re: rezonuje motor :help:

osiris psal:

...tý woe surprised tag to se asi příští zimu budem při nejmenčím vraždit idontknow, dyš uš v létě nám jebou velký mosky s malejma bigsmile
...a přitom dyš si teda dělám prdel, tag stačí umístit toho debila žlutýho vytlemenýho dóle z tý lišty smile1
...a proč je to blbej dotas ? já bych řekl, že kardankou to nebude bigsmile

...ale nebudem se vraždit, enem trvam na tom, že nemá smysl pro humor a nelíbí se mi, dyš mě něgdo začne posílat do piči, dyš já sem na něj slušnej...a taky trvam na tom, že je to blbej dotas...co si myslí, že mu něgdo poradí, dyš specifikuje závadu jako:"...tak mi nějako zvláštně rezonuje motor?..." surprised ...to může bejt takovejch vjecí, že se mu vo tom ani nezdá a myslim si že s dojmem, že podle ucha se mi něco nezdá a nerozumim tomu, rači zajedu k někomu, gdo tomu rozumí a dyš to uslyší, řekne co tomu nejspíš je, ne?...žádnej soudnej mechanik ti na takle blbej dotas nevotpoví ani do telefonu natoš třeba do mejlu...asi sem dneska ňákej podrážděnej cifiks...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
vorel (Člen)
29.05.2007 16:15:21
Offline

Re: rezonuje motor :help:

naopak, ta vojnice byla moc dobrásmile1


řikám si hurikán
alex (Člen)
29.05.2007 16:20:09
Offline

Re: rezonuje motor :help:

SORRY chlapi, ospravedlnujem sa a tebe Filous obzvlast... myslel som si, ze mi niekto pomoze, alebo aspon poradi... ked sa v niecom clovek nevyzna tak sa opyta a caka serioznu odpoved... stacilo mi napisat, ze to sa neda odhadnut a ze to moze robit vela veci... tak este raz sorry, ze som sa nieco opytal... smile2 bigsmile


...200 v měste, 300 z místa...
Pomaly ďalej zájdeš, no rýchlo tam budeš skôr... :-)
osiris (Člen)
29.05.2007 16:22:32
Offline

Re: rezonuje motor :help:

...seš filipe, seš smile1
...dyby sme tadyk vedli jenom akademický debaty vo reálnejch vjecech, tag se hovno dovíme a ke fšemu nebude prdel surprised
...ale že bysme se tam nemuseli posílat to máš recht


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
joseph (Člen)
29.05.2007 16:26:21
Offline

Re: rezonuje motor :help:

Alex,zeptej se na něco,v práci nuda,alespon bude nejaka zabava

alex (Člen)
29.05.2007 16:44:13
Offline

Re: rezonuje motor :help:

joseph psal:

Alex,zeptej se na něco,v práci nuda,alespon bude nejaka zabava

ked idem asi 160 km/hod. tak sa mi strasne rychlo toci zadne koleso, ma to tak byt, nie je to zavada??? helpsmile1


...200 v měste, 300 z místa...
Pomaly ďalej zájdeš, no rýchlo tam budeš skôr... :-)
osiris (Člen)
29.05.2007 16:45:55
Offline

Re: rezonuje motor :help:

...a zkoušels ho zabrzdit ? bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
alex (Člen)
29.05.2007 16:59:32
Offline

Re: rezonuje motor :help:

osiris psal:

...a zkoušels ho zabrzdit ? bigsmile

to sa da??? bigsmile


...200 v měste, 300 z místa...
Pomaly ďalej zájdeš, no rýchlo tam budeš skôr... :-)
osiris (Člen)
29.05.2007 17:09:17
Offline

Re: rezonuje motor :help:

...musíš sehnat někho kdo ti do kola hodí lešenářskou trubku good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
alex (Člen)
29.05.2007 17:12:36
Offline

Re: rezonuje motor :help:

osiris psal:

...musíš sehnat někho kdo ti do kola hodí lešenářskou trubku good

...dam manzelke do ruky, nech sa o to postara...smile1smile1smile1


...200 v měste, 300 z místa...
Pomaly ďalej zájdeš, no rýchlo tam budeš skôr... :-)
Rendy (Člen)
29.05.2007 17:24:40
Offline

Re: rezonuje motor :help:

A rozjed se proti zdi , at neletíš daleko good


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
Filous (Člen)
29.05.2007 18:56:19
Offline

Re: rezonuje motor :help:

alex psal:

SORRY chlapi, ospravedlnujem sa a tebe Filous obzvlast... myslel som si, ze mi niekto pomoze, alebo aspon poradi... ked sa v niecom clovek nevyzna tak sa opyta a caka serioznu odpoved... stacilo mi napisat, ze to sa neda odhadnut a ze to moze robit vela veci... tak este raz sorry, ze som sa nieco opytal... smile2 bigsmile

...f poho bigsmile ...asi sem fuck ňákej podrážděnej, ale vopravdu se dá těško poznat případná závada podle toho dyš napíšeš, že se ti zdá, že má ten motor divnej zvuk...jag uš sem psal vejš, zajeť s tym k ňákýmu dochtorovi nebo k někomu, gdo má ňákou povědomost vo SACS motorech (mehanik, kerej dělá enem Mauntfíldy ti řekne, že to máš rozbitý) ať si to poslechne, pag budeš moudřejší...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr