Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Klín pod motor.....

Marty (Host)
27.12.2006 06:34:13

Klín pod motor.....

Přátelé,kamarádi řeším pro mě jeden malý problém leč nevím si s ním moc rady a tak prosím Vás....Koupil jsem si k vánocům dáreček v podobě klínu pod motor na b6 a nemám tucha jak ho tam přidělat a ten od koho jsem to kupoval mi už nějak nechce zdělit jak to mám uchytit....Tak co najde se mezi Vámi někdo kdo to již řešil a nebo bude mít nějaký super nápad či foto aby to trochu vypadalo?Přede díky moc Marty....

jura (Člen)
27.12.2006 07:27:01
Offline

Re: Klín pod motor.....

Kdyz se podivas na stranky od Louise,tam prodavaji taky spodni spojler pod motor a je tam i vyobrazeni,jak to je uchycene.


Männer sind primitiv,aber glücklich!
Marty (Host)
27.12.2006 07:55:44

Re: Klín pod motor.....

Díky za tip ale i tak jsem to tam nenašel...asi  to bude tím že Německy neumím a ta poznámka dole je výstižná na někoho úplně jinéhosmile1

nety (Člen)
27.12.2006 09:03:44
Offline

Re: Klín pod motor.....

Zkus přes motolamino


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
jura (Člen)
27.12.2006 11:54:53
Offline

Re: Klín pod motor.....

Tady to je:http://www.louis.de/_303b107702e6608aa495d04b8a43c7a75f/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=&wgr=0&origin=bikedb&MARKEN_ID=13&CCM=5&typ_id=WVA9&list_total=121&anzeige=0&page=1&artnr_gr=10007150


Männer sind primitiv,aber glücklich!
Filous (Člen)
27.12.2006 14:27:22
Offline

Re: Klín pod motor.....

...těško radit, dyš nevíme jakej máš klín...možností uchycení je víc a záleží na typu surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Milouš (Člen)
27.12.2006 16:10:24
Offline

Re: Klín pod motor.....

Na stránkách "X BIKES" najdeš spoustu klínů v tuningové sekci, tak to prolez a uvidíš.

Špagin (Nový člen)
01.02.2007 19:28:22
Offline

Re: Klín pod motor.....

zdar pánové, mám taky malý problém s klínem pod motor. koupil jsem ten od Motolamina a on je bez těch montážních nesmyslůbad...takže bych potřeboval jestli ho někdo už nemá a nemohl by mi poradit jak to vypadá...a případně nafotit bigsmileať to nemusím vymýšlet...

Špagin

Koldan (Člen)
02.02.2007 09:02:04
Offline

Re: Klín pod motor.....

jsou asi dvě nejčastější varinaty,buď to chytneš na dvě objímky k rámu,nebo si uděláš z plechu bazmek,kerý budeš mít přikurtovaný dvěma šrubama ke klínu a tento bazmek hodíš na dva šruby pod ten hliníkovej silenblok co je dole mezi motorem a rámem.ALe ten je jen u B12.Já to tak dělal,bylo s tím trošku hraní,ale stačila na to pilka,vrtačka,pilník a půlitra sliwkybigsmileNa B6 je motor přikurtovanej dole rovnů k rámu,ale nejsem si jistej,estli tam sů dva šruby nebo jen jeden


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Americkej (Člen)
02.02.2007 09:13:21
Offline

Re: Klín pod motor.....

no já měl u origo Powerbronzu i "origo" úchyty,ale tak napikaču,že jsem skončil stejně se svářečkou a plechem,jak píše Koldanů.
tip:tu slivku až pak,jinak...surprised


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Koldan (Člen)
02.02.2007 09:47:05
Offline

Re: Klín pod motor.....

Americkej psal:

no já měl u origo Powerbronzu i "origo" úchyty,ale tak napikaču,že jsem skončil stejně se svářečkou a plechem,jak píše Koldanů.
tip:tu slivku až pak,jinak...surprised

no co si budem povídat,dizajnově to dopadlo špatně,ale naštěstí je to schované pod klínem a drží to jak blbégood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Špagin (Nový člen)
05.02.2007 08:30:06
Offline

Re: Klín pod motor.....

ok, pochopil jsem...tzn. kus plechu najdu a vrtačku takysmile1

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr