Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Ze sem se v tom kua vrtal

Polo (Člen)
06.06.2007 16:55:53
Offline

Re: Ze sem se v tom kua vrtal

Loser: idontknowidontknow sem byl skálopevně přesvědčenej, že každej, kdo v týhle spoelčnosti něco znamená, tak chlastá. Proč zrovna my to musíme obětovat??? Bych navrhoval vobětovat něco jineho. A když, tak nějak fikaně. Třeba vobětovat demona jen v úterý a ve středu vodpoledne (to je doma manželka).

Vorel: já klidně do toho našeho podniku many přinesu. Sem ale moc zvědavej, co s tim svedem. Budem muset bejt zezačátku moc vopatrný na výdaje. Bych doporučel neutrácet skoro vůbec, jinak nás to položí dřív, než začnem. Musíme to naplánovat, aby to co nejdřív začlo sypat.


Žádnej učenej z nebe nespad, z mašiny už ano.
Loser (Administrator)
06.06.2007 17:16:01
Offline

Re: Ze sem se v tom kua vrtal

Polo:
1. prave proto, ze vseci chlastaj, tak mi se na to vyprdneme, abysme se od nich nejakym zpusobem odlisili a bylo na nas hned na prvni pohled videt, ze jsme vyjimecni!!!!
2. kdyz nebudeme chlastat, neutratime tolik penez a za chvilku budeme bohatsi nez reditel zemekoule a pak uz je jen krucek k tomu, abysme si kazdyho koupili a delali si s nim, co budeme chtit.

mas docela dobrej tah na branku, ale chybi ti ta spravna koncovka - musis domejslet veci do poslednich detailu a nezustat jen zakladu cele myslenky!!!

bigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Polo (Člen)
06.06.2007 17:40:16
Offline

Re: Ze sem se v tom kua vrtal

Loser: asi máš pravdu. Musíme být důslední. Stejně si eště počkám, co k tomu řekne Vorel.
   Taky jsem moc zvědavej jaká je ta jeho obchodní značka. Jak se vůbec budem jmenovat? Bych doporučoval náký změny ve jménech. Nechci se tě dotknout, ale myslim, že LOSER by se tam objevit nemělo-nevypadá to moc důvěryhodně.
  Je pravda, že v kombinaci s mým jménem to je o něco lepší, ale i tak by POLO-LOSER mohlo někoho odradit. A taky to nejde dohromady s naší důsledností, kterou jsme si vytyčili hned na začátku.


Žádnej učenej z nebe nespad, z mašiny už ano.
Jerry (Člen)
06.06.2007 18:05:23
Offline

Re: Ze sem se v tom kua vrtal

Hele klucí, jsem to přečet, moc vám fandím, jen mám jednu otázku. On je někde v Banditu vzduchovej filtr?surprisedsurprised


A kurva...
Loser (Administrator)
06.06.2007 18:06:50
Offline

Re: Ze sem se v tom kua vrtal

No ja bych se mel asi prejmenovat kompletne - prece jenom i s mym pravym jmenem ma spousta lidi problemy .... i panove policajti v olomouci si to vylozili nejak spatne a chteli mi dat nakladacku, ze prej si z nich delam sranduidontknow

Rek bych, ze obchodni znacka muze byt klidne "Vorel" - je to takovy hezky cesky a tomu lidi duveruji (hlavne ti postarsi)good


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Polo (Člen)
06.06.2007 20:35:36
Offline

Re: Ze sem se v tom kua vrtal

Jerry psal:

Hele klucí, jsem to přečet, moc vám fandím, jen mám jednu otázku. On je někde v Banditu vzduchovej filtr?surprisedsurprised

A, další odborník. A co jako, chceš k nám do týmu? Sem věděl, že bude zájem...


Žádnej učenej z nebe nespad, z mašiny už ano.
vorel (Člen)
06.06.2007 21:43:22
Offline

Re: Ze sem se v tom kua vrtal

to sou je řeči vokolo, je potřeba to zasadit do nějakýho rámce, myslim že se to tak řiká, to je základ
značka ja šajzr a širt, akurát je poblém že sme tři esli teda dobře kauntuju


řikám si hurikán
vorel (Člen)
06.06.2007 21:49:15
Offline

Re: Ze sem se v tom kua vrtal

hele polo, vogo, ten lůzr snad teď v nejlepčim vodtáh někam na bránu, nebo kam, se na ten brejnstorming můžu to, nebo co


řikám si hurikán
Koldan (Člen)
06.06.2007 22:33:53
Offline

Re: Ze sem se v tom kua vrtal

to hulení je strašný sfinstfoidontknowsurprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
osiris (Člen)
06.06.2007 22:40:41
Offline

Re: Ze sem se v tom kua vrtal

jj, lidi pak vypadaj hrozně idontknow sem tudle potkal za barákem palouse surprised
...bigsmilebigsmile

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/osiris/hulic.jpg

... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Polo (Člen)
06.06.2007 22:46:52
Offline

Re: Ze sem se v tom kua vrtal

Vorel: Loser je holt lúzr. Nic zvládáme to i tak. Jak to vidíš s tím vzdání se demona? neni to moc zbrkly? Jinak ta značka je supr. šajtr a šit říkáš, to pohne i kamenem bigsmile


Žádnej učenej z nebe nespad, z mašiny už ano.
vorel (Člen)
06.06.2007 22:53:55
Offline

Re: Ze sem se v tom kua vrtal

myslíš jak se budem prezenztovat nebo dovopravdysurprisedsurprisedsurprised
lůzra necháme dyštak kilnout


řikám si hurikán
Polo (Člen)
06.06.2007 22:56:29
Offline

Re: Ze sem se v tom kua vrtal

myslim doopravdy


Žádnej učenej z nebe nespad, z mašiny už ano.
vorel (Člen)
06.06.2007 23:04:00
Offline

Re: Ze sem se v tom kua vrtal

do pussy s ňákym myšlenim


řikám si hurikán
vorel (Člen)
06.06.2007 23:12:48
Offline

Re: Ze sem se v tom kua vrtal

osi moderuj, lůzr přitáh vod brány


řikám si hurikán
osiris (Člen)
06.06.2007 23:19:49
Offline

Re: Ze sem se v tom kua vrtal

...tak vás tady pěkně vítám ....
ps: asi je průhlednej


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Loser (Administrator)
06.06.2007 23:20:47
Offline

Re: Ze sem se v tom kua vrtal

kua hosi uz sem tu .... byl jsem na prochazce s demonemgoodgoodgood byla to fakt romantikabeerbeerbeerbeerbeerbeerbeerbeer a ted spinkat


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Polo (Člen)
06.06.2007 23:23:56
Offline

Re: Ze sem se v tom kua vrtal

Loser psal:

kua hosi uz sem tu .... byl jsem na prochazce s demonemgoodgoodgood byla to fakt romantikabeerbeerbeerbeerbeerbeerbeerbeer a ted spinkat

takový mám nejradši. Nedřív tady moralizuj jako, že se musíme démona vzdát, bejt jiný a dotahovat tu branku nebo co a pak si dou někam vožrat dršku ;-) abys věděl, tak sem u toho celou dobu dával vinko a páč už su taky na***nej tak du taky spat bigsmile


Žádnej učenej z nebe nespad, z mašiny už ano.
vorel (Člen)
06.06.2007 23:24:31
Offline

Re: Ze sem se v tom kua vrtal

jo, jo, sme tu jem zatim malinko pořešili jak urvat velkej márketšér a pak už pude všechno za náma


řikám si hurikán
Polo (Člen)
06.06.2007 23:27:22
Offline

Re: Ze sem se v tom kua vrtal

vorel psal:

jo, jo, sme tu jem zatim malinko pořešili jak urvat velkej márketšér a pak už pude všechno za náma

osobně si myslim, že já už to mám za sebou ted. to zas bude ráno. sem fakt zvědavej jak nam topude dal idontknow


Žádnej učenej z nebe nespad, z mašiny už ano.
Loser (Administrator)
06.06.2007 23:28:06
Offline

Re: Ze sem se v tom kua vrtal

myslim, ze s nasema napadama a zkusenostma muzeme mit celek markat aj ser v pussy
nikdo  na nas nemagoodgoodgood
proste do toho vlitnem, potahnem za heft a vsechny nam budou jen cumet na prdelgoodgood


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
vorel (Člen)
07.06.2007 10:52:22
Offline

Re: Ze sem se v tom kua vrtal

důležitý že máme ten zápis z porady, je tam hodně zásadních myšlenekgood, vot toho se můžem vodrazit

polo, šoupni mi ty prachy a já rozjedu tu kampaň, to budou bilbórdy, že žvejkoun zapomene na pitel, to se můžete spolehnout a lůzr může zatim pronajmout tu kočárkáreň na stodůlkách


řikám si hurikán
Loser (Administrator)
07.06.2007 11:46:55
Offline

Re: Ze sem se v tom kua vrtal

Kocarkaren na stodulkach nebude - loser ted bydli v modranech, toz budeme mit kancelare na Pavelkovej. A hned v nedeli bych udelal pracovni schuzku v mistnim baru s obsluhou nahore bez. Co prochlastame muzeme dat do nakladugoodgood Kua, ja jsem hlava votevrena.bigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
vorel (Člen)
07.06.2007 12:02:48
Offline

Re: Ze sem se v tom kua vrtal

voběd?
sem překvapivě blízko.

to by mohl bejt slušnej slogan


řikám si hurikán
Polo (Člen)
07.06.2007 12:21:58
Offline

Re: Ze sem se v tom kua vrtal

pracovni schuzku beru. a jak rikaš-co nam zbude dame do nakladu. sem si voddech, myslim, že nezbude moc, takže z vrcholovýho byznuse sejde a budu se zas moc flákat. už sem s tim taky mel starosti dost. bude klid.


Žádnej učenej z nebe nespad, z mašiny už ano.
Loser (Administrator)
07.06.2007 13:36:41
Offline

Re: Ze sem se v tom kua vrtal

vorel psal:

voběd?
sem překvapivě blízko.

to by mohl bejt slušnej slogan

uz jsem po vobedebad


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Polo (Člen)
07.06.2007 18:24:26
Offline

Re: Ze sem se v tom kua vrtal

šajzr a šit company: se mi tady nák nahromadily objednávky za docela velký prachy, takže bych docela uvítal, kdyby ta pracovní schůzka proběhla už dneska večer-pokud by vám to nevadilo a neděláte už na něčem důležitem.
  Já se stejně v tu neděli chystám na služební cestu do zahraničí kvůli pořizování materiálu a nevim jak to budu stihat zpátky smile2


Žádnej učenej z nebe nespad, z mašiny už ano.
vorel (Člen)
07.06.2007 22:48:03
Offline

Re: Ze sem se v tom kua vrtal

ser na vobjednávky, naše firma bude jen řečnit
(neďele večer mam blokovaný zkouškama)


řikám si hurikán

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr