Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » tak me tu zas mate...

Loser (Administrator)
13.07.2007 01:19:31
Offline

tak me tu zas mate...

... ste radi?
Co nejdriv sepisu siroko a daleko sahle pojednani o mem a Silverfoxoj ceste po severu Francie. Samozrejme nebude chybet i nekolik humornych scen ( ktere se samozrejme opet staly mne)fotek a rad budoucim cestovatelum po tehle krajine


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Dajda (Člen)
13.07.2007 02:03:31
Offline

Re: tak me tu zas mate...

...tak to jsem na tebe zvedavej Lůzr,protože,co tobě se poštěstí,se ani v jine galaxii nevidisurprisedbigsmilegoodsmile1

JRK B6S (Člen)
13.07.2007 08:16:57
Offline

Re: tak me tu zas mate...

Lidi cumte, von je jeste celej, coz je dobre!!! Urcite by nam tu tve humoresky moooc chybely bigsmilebigsmilebigsmile


... ::: FULL THROTTLE A NEBUĎ TROTL!!! ::: ...
Newada (Člen)
13.07.2007 08:34:25
Offline

Re: tak me tu zas mate...

Poraženeckej a kdo tě přivez? Není možné, aby si se vrátil po vlastní ose. idontknowbigsmile bigsmile


jak dlouho ještě?
Silverfox (Člen)
13.07.2007 11:30:00
Offline

Re: tak me tu zas mate...

je to opravdu neuveritelne, ale dovolena po normandii a bretani s predbeznym planem dojet na zapadni pobrezi atlantiku dopadla vyborne. trasy jsme planovali na pulden dopredu a videli jsem vsechno, co jsem chteli videt. dokonce bylo i par neplanovanych zazitku. luuuzr to urcite popise sam. dokonce se nam podarilo projet bez uhony parizi bez gps a videt vse, co jsem meli v planu Bpussy


>>> neznam bolest <<<
Jíra (Člen)
13.07.2007 11:50:18
Offline

Re: tak me tu zas mate...

Tak tomu se mi nechce věřit, že by se Lůzrovi něco povedlo podle plánu???! idontknowgood
No ten Váš cestopis asi nechám u nás v nakladatelství vydat!!bigsmile
to fox - s Looserem na dovču může jet snad jen mechanik-záchranář-dobrodruh... idontknowsmile1
Mimochodem, co francouzký babypussy? bigsmile


BMW Pičo! :-)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr