Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Odskok na zadnim tlumiči ... jak na něj??

Fudlik (Nový člen)
30.07.2007 17:40:45
Offline

Odskok na zadnim tlumiči ... jak na něj??

Zdravím, konečně sem přesedlal ze slabýho SV 650 na Bandasku. Ale teď docela koukám, protože po prvním sjetí na B12 kdy se mi při prvním ostřejším brzdění potopili tlumiče až na doraz a já nekecám měl pocit že se odporoučim přez budíky na zem, sem byl dost znechucenej, ale trošku sem to dotáhnul, předek i zadek a už to docela de. Teď ale bádám dál co s tim odskokem?? Mám ho na dvojce a nevim jestli nahoru nebo dolu s těma číslama. Jinak předek mám teď tak že kouká jedna čárka a zadek na šestce a nevim jak s tim odskokem. Tak jestli už to někdo máte pořešený ... každá rada dobrá díky ;-)

Loser (Administrator)
30.07.2007 17:47:49
Offline

Re: Odskok na zadnim tlumiči ... jak na něj??

psst .... poseptam ti jedno maly, ale hodne uzitecny tajemstvi - poradne se zaregistruj, jinak se s tebou nikdo nebude moc bavit (sme zde trasni snobysmile1)
Jinak bandaska je na predku trochu mekci, tak si na to zvykej


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
VikecB12 (Člen)
30.07.2007 18:28:14
Offline

Re: Odskok na zadnim tlumiči ... jak na něj??

Hned jak sem dovezl bandasku dom sem dotáhl předek nadoraz,zadek taky(7)a ten šroubek na zadním tlumiču uplně na Hard. Ale na starším modelu to bylo tuším na tu 4 tím kolečkemidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Koldan (Člen)
30.07.2007 20:38:29
Offline

Re: Odskok na zadnim tlumiči ... jak na něj??

je to o hmotmosti,stylu jízdy,silnici po kerý jezdíš a navíc každýmu vyhovuje jiný nastavení podvozku,tagže nic jinýho než zkoušet a laborovat ti tady nikdo nedoporučí.a řek bych,že vono autoamticky nastavit vše natvrdo taky nejni úplně gud,páč mašina nepruží,ale vodskakuje ačowěk je z teho potom vyklepanej


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
maňas (Člen)
30.07.2007 20:49:42
Offline

Re: Odskok na zadnim tlumiči ... jak na něj??

já sem to chtěl taky konzultovat,ale žádný čísílka sem nenašel a asi sem na doraz,no jestli ono to nebude mojí váhou,ne snad že bych byl tlustej bigsmile,jenom jsem prostorově jinak řešenej nobigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
VikecB12 (Člen)
30.07.2007 21:55:43
Offline

Re: Odskok na zadnim tlumiči ... jak na něj??

Koldan psal:

je to o hmotmosti,stylu jízdy,silnici po kerý jezdíš a navíc každýmu vyhovuje jiný nastavení podvozku,tagže nic jinýho než zkoušet a laborovat ti tady nikdo nedoporučí.a řek bych,že vono autoamticky nastavit vše natvrdo taky nejni úplně gud,páč mašina nepruží,ale vodskakuje ačowěk je z teho potom vyklepanej

Davam to natvrdo,protože su vyžranej,takže se to podemnou kroutilo jak žvejkačka a to nemám rádsicksmile1 A navíc skušenost se starou Bpussygood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Loser (Administrator)
30.07.2007 23:42:54
Offline

Re: Odskok na zadnim tlumiči ... jak na něj??

Manas, ty ses vogo hezky vytvarovanej - koule je taky tvar, ne?bigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
ewans (Člen)
31.07.2007 15:37:15
Offline

Re: Odskok na zadnim tlumiči ... jak na něj??

Fudlik psal:

Zdravím, konečně sem přesedlal ze slabýho SV 650 na Bandasku. Ale teď docela koukám, protože po prvním sjetí na B12 kdy se mi při prvním ostřejším brzdění potopili tlumiče až na doraz a já nekecám měl pocit že se odporoučim přez budíky na zem, sem byl dost znechucenej, ale trošku sem to dotáhnul, předek i zadek a už to docela de. Teď ale bádám dál co s tim odskokem?? Mám ho na dvojce a nevim jestli nahoru nebo dolu s těma číslama. Jinak předek mám teď tak že kouká jedna čárka a zadek na šestce a nevim jak s tim odskokem. Tak jestli už to někdo máte pořešený ... každá rada dobrá díky ;-)

Zdarec tim chces rict ze sv650 je slabsi jak bandaska?jak 12 mozna ale jak 600? to asi ne,dyt je tam 2val doV.Zrovna se rozhoduji ze bych si koupil sv650,mam gsf 400 ale tu japonskou verzi tak by me zajimalo jakej ma vykon sv650?ted si necham zmerit tu moju zuzku abych to mohl porovnavat.Kolik ma to sv koniku?


Presedlal jsem na sv650
Goody (Člen)
31.07.2007 15:44:56
Offline

Re: Odskok na zadnim tlumiči ... jak na něj??

ewans psal:
Fudlik psal:

Zdravím, konečně sem přesedlal ze slabýho SV 650 na Bandasku. Ale teď docela koukám, protože po prvním sjetí na B12 kdy se mi při prvním ostřejším brzdění potopili tlumiče až na doraz a já nekecám měl pocit že se odporoučim přez budíky na zem, sem byl dost znechucenej, ale trošku sem to dotáhnul, předek i zadek a už to docela de. Teď ale bádám dál co s tim odskokem?? Mám ho na dvojce a nevim jestli nahoru nebo dolu s těma číslama. Jinak předek mám teď tak že kouká jedna čárka a zadek na šestce a nevim jak s tim odskokem. Tak jestli už to někdo máte pořešený ... každá rada dobrá díky ;-)

Zdarec tim chces rict ze sv650 je slabsi jak bandaska?jak 12 mozna ale jak 600? to asi ne,dyt je tam 2val doV.Zrovna se rozhoduji ze bych si koupil sv650,mam gsf 400 ale tu japonskou verzi tak by me zajimalo jakej ma vykon sv650?ted si necham zmerit tu moju zuzku abych to mohl porovnavat.Kolik ma to sv koniku?

hledej smudlo, nekde na netu to urcite budes mit napsany a muzes porovnavatgood


jezdit autem je jako chodit po čtyřech ;-)
ewans (Člen)
31.07.2007 15:53:59
Offline

Re: Odskok na zadnim tlumiči ... jak na něj??

ale kde to hledat,ja takovy veci esce neheldal...nejezdim moc dlouho tak nevim....


Presedlal jsem na sv650
Meloun (Člen)
31.07.2007 16:49:56
Offline

Re: Odskok na zadnim tlumiči ... jak na něj??

hledej smudlo, nekde [U]NA NETU [/u]to urcite budes mit napsany a muzes porovnavat


PURE NAKED BIKE!
Meloun (Člen)
31.07.2007 16:50:40
Offline

Re: Odskok na zadnim tlumiči ... jak na něj??

Neumim s tim sakrafuck


PURE NAKED BIKE!
Fudlik (Nový člen)
31.07.2007 17:32:37
Offline

Re: Odskok na zadnim tlumiči ... jak na něj??

ewans psal:
Fudlik psal:

Zdravím, konečně sem přesedlal ze slabýho SV 650 na Bandasku. Ale teď docela koukám, protože po prvním sjetí na B12 kdy se mi při prvním ostřejším brzdění potopili tlumiče až na doraz a já nekecám měl pocit že se odporoučim přez budíky na zem, sem byl dost znechucenej, ale trošku sem to dotáhnul, předek i zadek a už to docela de. Teď ale bádám dál co s tim odskokem?? Mám ho na dvojce a nevim jestli nahoru nebo dolu s těma číslama. Jinak předek mám teď tak že kouká jedna čárka a zadek na šestce a nevim jak s tim odskokem. Tak jestli už to někdo máte pořešený ... každá rada dobrá díky ;-)

Zdarec tim chces rict ze sv650 je slabsi jak bandaska?jak 12 mozna ale jak 600? to asi ne,dyt je tam 2val doV.Zrovna se rozhoduji ze bych si koupil sv650,mam gsf 400 ale tu japonskou verzi tak by me zajimalo jakej ma vykon sv650?ted si necham zmerit tu moju zuzku abych to mohl porovnavat.Kolik ma to sv koniku?

Výkonem je SV až až ale tak když chceš dělat blbosti kolem baráku nebo prohánět těžký obludy někde v parádních zatáčkách (Alpy), ale jak se potom jede někam dál viz. Korsika loni nebo Ukrajina letos tak to je to pěknej chcípák ... jinak je to motorka na kterou budu ještě dlouho vzpomínat parádní podvozek, váhově úplně v klidu (189kg) a výkon (52kW , cca 70 k) taky ujde. Perfektně brzdí (to ta váhabigsmile ). Jinak motor je proste dvouválec do V parádní zvuk s laďákem i na tak malej obsah a narozdíl od bandita skoro polovinu zatáček ubrzdíš jenom tim že povolíš křečovitý sevření na pravačce a hodíš kvalt dolu ... to aby byla pěkně naštvaná do výjezdu smile1.

Fudlik (Nový člen)
31.07.2007 17:38:40
Offline

Re: Odskok na zadnim tlumiči ... jak na něj??

maňas psal:

já sem to chtěl taky konzultovat,ale žádný čísílka sem nenašel a asi sem na doraz,no jestli ono to nebude mojí váhou,ne snad že bych byl tlustej bigsmile,jenom jsem prostorově jinak řešenej nobigsmile

Tak váhu neřeším myslím že když na ní hopnu ani o mě neví (ta motorka). Mých 75 kilo jí  nechává v klidu.

Pšán (Člen)
31.07.2007 19:17:08
Offline

Re: Odskok na zadnim tlumiči ... jak na něj??

..Too Fudlík:
..no proto..smile1
  dnešním příspěvkem sis u mě trochu napravil reputaci..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Jiřina (Člen)
01.08.2007 00:40:13
Offline

Re: Odskok na zadnim tlumiči ... jak na něj??

Fudlik psal:
ewans psal:
Fudlik psal:

Zdravím, konečně sem přesedlal ze slabýho SV 650 na Bandasku. Ale teď docela koukám, protože po prvním sjetí na B12 kdy se mi při prvním ostřejším brzdění potopili tlumiče až na doraz a já nekecám měl pocit že se odporoučim přez budíky na zem, sem byl dost znechucenej, ale trošku sem to dotáhnul, předek i zadek a už to docela de. Teď ale bádám dál co s tim odskokem?? Mám ho na dvojce a nevim jestli nahoru nebo dolu s těma číslama. Jinak předek mám teď tak že kouká jedna čárka a zadek na šestce a nevim jak s tim odskokem. Tak jestli už to někdo máte pořešený ... každá rada dobrá díky ;-)

Zdarec tim chces rict ze sv650 je slabsi jak bandaska?jak 12 mozna ale jak 600? to asi ne,dyt je tam 2val doV.Zrovna se rozhoduji ze bych si koupil sv650,mam gsf 400 ale tu japonskou verzi tak by me zajimalo jakej ma vykon sv650?ted si necham zmerit tu moju zuzku abych to mohl porovnavat.Kolik ma to sv koniku?

Výkonem je SV až až ale tak když chceš dělat blbosti kolem baráku nebo prohánět těžký obludy někde v parádních zatáčkách (Alpy), ale jak se potom jede někam dál viz. Korsika loni nebo Ukrajina letos tak to je to pěknej chcípák ... jinak je to motorka na kterou budu ještě dlouho vzpomínat parádní podvozek, váhově úplně v klidu (189kg) a výkon (52kW , cca 70 k) taky ujde. Perfektně brzdí (to ta váhabigsmile ). Jinak motor je proste dvouválec do V parádní zvuk s laďákem i na tak malej obsah a narozdíl od bandita skoro polovinu zatáček ubrzdíš jenom tim že povolíš křečovitý sevření na pravačce a hodíš kvalt dolu ... to aby byla pěkně naštvaná do výjezdu smile1.

Aaaaa nováček...Koukám že otec předal vzkazy bigsmilegood


Tož tak:-D
Fudlik (Nový člen)
01.08.2007 07:57:36
Offline

Re: Odskok na zadnim tlumiči ... jak na něj??

Too Jiřina: JJ Předal ... Tak teď právě laboruju s tim podvozkem aby to bylo aspon trochu k tomu smile1

Jiřina (Člen)
02.08.2007 09:20:11
Offline

Re: Odskok na zadnim tlumiči ... jak na něj??

Fudlik psal:

Too Jiřina: JJ Předal ... Tak teď právě laboruju s tim podvozkem aby to bylo aspon trochu k tomu smile1

To jooo, to je potřeba. My zase laborujeme s tím Sv. Nějak tam asi odešel altík do věčných lovišť ČÉČEbad


Tož tak:-D
Fudlik (Nový člen)
02.08.2007 10:56:00
Offline

Re: Odskok na zadnim tlumiči ... jak na něj??

Jiřina psal:
Fudlik psal:

Too Jiřina: JJ Předal ... Tak teď právě laboruju s tim podvozkem aby to bylo aspon trochu k tomu smile1

To jooo, to je potřeba. My zase laborujeme s tím Sv. Nějak tam asi odešel altík do věčných lovišť ČÉČEbad

Hmm tak to koukam, protoze ja sem s nim nemel jedinej problem a to sem na nem sedel ... kdyz bylo na benzin tak sem jezdil a vubec si nemuzu stezovat vsechno slapalo jak melo. Je to blby kdyz se to takhle vysype po prodejij smile2 ale fakt ... ta motorka byla uplne OK.

Jiřina (Člen)
02.08.2007 11:49:06
Offline

Re: Odskok na zadnim tlumiči ... jak na něj??

Fudlik psal:
Jiřina psal:
Fudlik psal:

Too Jiřina: JJ Předal ... Tak teď právě laboruju s tim podvozkem aby to bylo aspon trochu k tomu smile1

To jooo, to je potřeba. My zase laborujeme s tím Sv. Nějak tam asi odešel altík do věčných lovišť ČÉČEbad

Hmm tak to koukam, protoze ja sem s nim nemel jedinej problem a to sem na nem sedel ... kdyz bylo na benzin tak sem jezdil a vubec si nemuzu stezovat vsechno slapalo jak melo. Je to blby kdyz se to takhle vysype po prodejij smile2 ale fakt ... ta motorka byla uplne OK.

JO JO, uvidíme, musíme se na to pořádně podívat...Jinak jsem koukal, když jsem to tam u vás projížděl, jak pěkně to jede. Fakt hračička, to se z banďákem nedá srovnat


Tož tak:-D
maňas (Člen)
03.08.2007 19:34:09
Offline

Re: Odskok na zadnim tlumiči ... jak na něj??

Loser psal:

Manas, ty ses vogo hezky vytvarovanej - koule je taky tvar, ne?bigsmilebigsmile

prevíte fuckbigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr