Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Zadní tlumič help.

Antikrist (Člen)
02.01.2007 19:10:31
Offline

Zadní tlumič help.

Pls jak se dá štelovat tvrdost zadního tlumiče? Je tam myslím šest poloh, ale nevím jak poznám jakou tam zrovna mám a jak se to šteluje? help Díky idontknow


Kdo jinému jámu kopá, je ukrajinec páč jámu si má kopat každej sám.
osiris (Člen)
02.01.2007 19:25:03
Offline

Re: Zadní tlumič help.

...je na to spec. klic (v origo prislusenstvi - naradi)
...podivej se poradne a uvidis na nem cisla kolem dokola


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Antikrist (Člen)
02.01.2007 20:27:13
Offline

Re: Zadní tlumič help.

mno jo čísla vidím, ale jak poznám odkud se to měří?Nikde nevidím žádnou rysku.Jo a ten klíč nemám motyku jsem koupil jetou bez klíčů.S tím se jenom otáčí nebo je v tom nějakej zakopanej pudl?A na jaký číslo to mám dát když to chci dvrdší? DÍKYYYYYYYYy help


Kdo jinému jámu kopá, je ukrajinec páč jámu si má kopat každej sám.
Pšán (Člen)
02.01.2007 20:40:09
Offline

Re: Zadní tlumič help.

Antikrist psal:

mno jo čísla vidím, ale jak poznám odkud se to měří?Nikde nevidím žádnou rysku.Jo a ten klíč nemám motyku jsem koupil jetou bez klíčů.S tím se jenom otáčí nebo je v tom nějakej zakopanej pudl?A na jaký číslo to mám dát když to chci dvrdší? DÍKYYYYYYYYy help

..přímo na tlumiči je navařený bazmek,který se opírá o o ten štelovací kroužek na kterém jsou ta čísla..(1_6)no a nad kterým tím číslem ten bazmek je,takový"stupeň"nastavení tam máš..č.1 je nastavení nejměkčí..č.6 je nastavení nejtvrdší..klíč tzv.cé-klíč..v motokrámech ho určitě budou mít


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Antihero (Člen)
02.01.2007 21:08:33
Offline

Re: Zadní tlumič help.

Ja,ja ce-klic, shanel sem ho v kolika spesl shopech s vercajkem a takovej ten kloubovej co je na vobrazkach v manualu snad ani v Cesku nejde koupit. Nakonec sem nasel neco podobnyho za par korun, rikaji tomu hakovy klic. Fakci to stejne jen je min univeralni.
Jo a na jaky nastaveni jezdite, z fabriky je tam mysim 3ka.Nechal sem to tam a myslim ze to celkem funguje.


There's a pie in the sky when you die.
maňas (Člen)
02.01.2007 21:14:32
Offline

Re: Zadní tlumič help.

to ste mě dostali,bych řekl,že tam mám origo vercajk,ale jestli tam mám i takoóu potvoru na štelování onýho bazmeku netušímidontknow


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Antihero (Člen)
02.01.2007 21:16:30
Offline

Re: Zadní tlumič help.

V seznamu origo vercajku je, tak ledaze by vysublimovalgood


There's a pie in the sky when you die.
Filous (Člen)
02.01.2007 21:38:07
Offline

Re: Zadní tlumič help.

...origo nastavení je na 4...jezdil sem 6...f origo vercajku je hákovej C klíč bes kloubu...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ondráš (Člen)
03.01.2007 09:17:04
Offline

Re: Zadní tlumič help.

Já jezdím na druhý nejtvrdší. když jedu sám, tak je to dobrý, ale když pak jedu s bagáží a spolujezdcem, tak se to docela vlní, ale je to asi o zvyku...


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Jiřina (Člen)
03.01.2007 09:27:05
Offline

Re: Zadní tlumič help.

No a já jezdím na centrálu z GSX R 1000 a jsem spokojený parchant bigsmile


Tož tak:-D
Cvrček (Člen)
16.01.2007 01:11:51
Offline

Re: Zadní tlumič help.

ČAU šel by ten centrál z GSX R 1000 dát i na B6 ku? Mám ten svůj KO...Tak jsem si říkal že to stojí za zvážení....help

Jiřina (Člen)
16.01.2007 09:00:44
Offline

Re: Zadní tlumič help.

Mno čoveče tak to ti nevím. Jsem B6ku neměl. A na svojí 12ce jsem jenom musel udělat takové kostky, bo mi vadila nádobka v airboxu. Ale když seženeš zadek ze strašího modelu, co mněl nádobku zvlášť, tak budeš mít asi mín práce


Tož tak:-D
vOjTaB6 (Člen)
16.01.2007 16:42:29
Offline

Re: Zadní tlumič help.

Já mam na B6 ´97 centrál z gixxera sedmpade stejného data výroby, má nádobku extra a good


Bandit rulezz!!!
Mour (Člen)
16.01.2007 17:50:53
Offline

Re: Zadní tlumič help.

...tady je za 3 tis. s GSXR ...jaká nádobka? idontknow

http://www.motobouracky.cz/dily/IM005270.JPG

Datel (Člen)
16.01.2007 18:12:15
Offline

Re: Zadní tlumič help.

Mour psal:

...tady je za 3 tis. s GSXR ...jaká nádobka? idontknow

http://www.motobouracky.cz/dily/IM005270.JPG

Na vyrovnávání tlaku?idontknow

Mour (Člen)
16.01.2007 18:20:23
Offline

Re: Zadní tlumič help.

Datel: To jako vím, ale kde na tom tlumiči na obrázku je? Nebo chybí? idontknow

Cvrček (Člen)
16.01.2007 18:52:10
Offline

Re: Zadní tlumič help.

Tak jo hoši díky...Já mám B6 rv:98.....myslím že ve to ten starší typ tzn...schodný z 97
Můžete mi ještě poradit?Proč mi doporučujete dát tam nějaký jiný tlumič než origoš?V čem to bude lepší...?Ovladatelnost...přilnavost....atd?

VikecB12 (Člen)
16.01.2007 18:54:20
Offline

Re: Zadní tlumič help.

Rekl bych ze je to na te fotce na spodnim konci toho tlumice,takovej ten válec,kterej je v tomto pripade součástí tlumiče.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
16.01.2007 18:55:52
Offline

Re: Zadní tlumič help.

Bude to vo neco tvrdší(teda ten tlumič)smile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Cvrček (Člen)
16.01.2007 18:59:53
Offline

Re: Zadní tlumič help.

Jo a nemůžete mi někdo poradit odkud ho koupit...samo že v nějaké moto prodejně...suzuki,ale nemáte nějaké odkazy,kde by se dal koupit na netu?....díval jsem na ty motobouračky.cz,ale nevím.Zvažuju jestli koupím nový,nebo starý...co navrhujete?

MartysN6 (Člen)
16.01.2007 19:04:36
Offline

Re: Zadní tlumič help.

cvrček:no nemyslím že cena novýho se ti bude zdát příznivá,s ohledem na origo suzuki věciidontknow

myslím že tady nekdo řešil repasi za cca 2500kč , ale bylo to ještě ve starý diskuzismile1

Cvrček (Člen)
16.01.2007 19:21:07
Offline

Re: Zadní tlumič help.

No já jsem počítal s cenou cca 5000 Kč ale za nový...bylto ovšem odhad...no tak asi koupím ten starší...jenže jakou mám záruku že je vpoho a vydrží alespon jednu sezonu...raději i více?idontknow

Lihy (Člen)
16.01.2007 20:05:55
Offline

Re: Zadní tlumič help.

Cvrček psal:

No já jsem počítal s cenou cca 5000 Kč ale za nový...bylto ovšem odhad...no tak asi koupím ten starší...jenže jakou mám záruku že je vpoho a vydrží alespon jednu sezonu...raději i více?idontknow

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
Dle mích neověřených informací tu tvou cenu vynásob 4x až 5x a seš přibližně na ceně nového origo centrálubigsmile

ps. za 5000 nemáš u suzuki ani přední světlobigsmile

vim je to k sick, ale pobavilsgoodsmile1

Datel (Člen)
16.01.2007 20:35:22
Offline

Re: Zadní tlumič help.

Mour psal:

Datel: To jako vím, ale kde na tom tlumiči na obrázku je? Nebo chybí? idontknow

No to bude asi i podle roku výroby....asi, jak tu někdo psalidontknow

Mour (Člen)
16.01.2007 20:44:02
Offline

Re: Zadní tlumič help.

Datel: Nó, Jiřina psal, že u nového tlumiče musel cosik upravovat a VojtaB6 psal, že má tu nádobku extra idontknow ...a já na tom odkazu žádnou "nádobku" nevidím idontknow ...bývá to u tlumiče taková navíc přidělaná kulatá věc idontknowbigsmile

Cvrček (Člen)
16.01.2007 21:04:05
Offline

Re: Zadní tlumič help.

Lihy psal:
Cvrček psal:

No já jsem počítal s cenou cca 5000 Kč ale za nový...bylto ovšem odhad...no tak asi koupím ten starší...jenže jakou mám záruku že je vpoho a vydrží alespon jednu sezonu...raději i více?idontknow

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
Dle mích neověřených informací tu tvou cenu vynásob 4x až 5x a seš přibližně na ceně nového origo centrálubigsmile

ps. za 5000 nemáš u suzuki ani přední světlobigsmile

Tak to jo...no myslím že koupím ten starší...Snad tam půjde normálně namontovat ten co je na víšeuvedeném odkazu s GSXR (http://www.motobouracky.cz/dily/IM005270.JPG)
pokud nee..raději mi dejte předem vědět co mám udělat za úpravy   díky

Georges (Člen)
16.01.2007 21:07:26
Offline

Re: Zadní tlumič help.

Mour psal:

Datel: Nó, Jiřina psal, že u nového tlumiče musel cosik upravovat a VojtaB6 psal, že má tu nádobku extra idontknow ...a já na tom odkazu žádnou "nádobku" nevidím idontknow ...bývá to u tlumiče taková navíc přidělaná kulatá věc idontknowbigsmile

...liší se to tak, že co je na odkazu je pro rok 02 a má tu nádobku součástí tlumiče, kdežto 97 má tu nádobku umístěnou mimo tlumič... surprised smile1

teda aspoň sem to tak pochopil...idontknow

Mour (Člen)
16.01.2007 21:10:59
Offline

Re: Zadní tlumič help.

Cvrček: No a já mám právě takový pocit, že u toho tlumiče v odkazu ta nádržka chybí idontknow, ale ruku do ohně bych za to nedal idontknow

Georges (Člen)
16.01.2007 21:19:56
Offline

Re: Zadní tlumič help.

Mour psal:

Cvrček: No a já mám právě takový pocit, že u toho tlumiče v odkazu ta nádržka chybí idontknow, ale ruku do ohně bych za to nedal idontknow

Nechybí, je součástí toho tlumiče (to dole s tím zlatým deklem)...

Mour (Člen)
16.01.2007 21:25:37
Offline

Re: Zadní tlumič help.

Georges: To vůbec ne, to jsou ložiska a hlavně úchyt do přepákování ...ta nádržka je mnohem větší

KOVAL (Člen)
16.01.2007 21:33:11
Offline

Re: Zadní tlumič help.

Vocasové,ta nádobka vo který je řeč je to dole vedle uchytu se závitem,to s tím zlatým víčkem,akorát že na fotce je to vyfocený z boku a při pohledu kolmo k tomu je ten jakoby váleček-nádobka dlouhej cca 10cm...
Jinak tohle na foto je totožný s tím co má Jiřina...

Mour (Člen)
16.01.2007 21:38:20
Offline

Re: Zadní tlumič help.

Já to tam nevidím idontknow ...ale uznávám autority bigsmile ...du do špitálu za Kellym bigsmilebigsmilebigsmile

KOVAL (Člen)
16.01.2007 21:48:45
Offline

Re: Zadní tlumič help.

woe,ta nádobka je to s tím zlatým víčkem...
To snad vidíš?
Uprostřed toho víčka je ventilek jako u kola u auta woe,i s čepičkou.
Za tim ventilkem z druhé strany je plyn,ten co tlumí spolu s olejem.
surprisedsmile1

Mour (Člen)
16.01.2007 21:54:12
Offline

Re: Zadní tlumič help.

Koval: To není jako třeba u Yamahy XJR takové ty bazmeky na tlumičích? ...to je ten kulatý věc vedle (vpravo) od toho šroubu?

KOVAL (Člen)
16.01.2007 22:11:23
Offline

Re: Zadní tlumič help.

todle je to samý,to vpravo jako to co myslíš u toho xjr nebo raději u gsx,akorát tohle je kolmo k tlumiči,tamty to maj souběžně s tlumičem...

PALOUS (Člen)
16.01.2007 22:25:21
Offline

Re: Zadní tlumič help.

A já bych řek,že si dělá Mour prdel a zjevně ho to bavíbigsmilegood


Jebat motorky :-)
Mour (Člen)
16.01.2007 22:32:18
Offline

Re: Zadní tlumič help.

Palous: Vopravdu nedělám, fakt

fifa b 12 (Člen)
16.01.2007 22:34:31
Offline

Re: Zadní tlumič help.

kluciii kdyz je vo tom recgoodjak mate ten tlumic nastavene?, ja mam 2 polohy od shora a rek bych ze kdyz jedu ve 2ou tak to neni vono nekdy je to meky houpa se jak blazen ze by byl tlumic spatnej?smile2


když ho miluješ neni co řešit bandit
nebo bmw  gs
vOjTaB6 (Člen)
16.01.2007 22:34:44
Offline

Re: Zadní tlumič help.

Já mám tu nádobku propojenou s tlumičem tlakovou hadicí cca 70cm dlouhou, nádobka má ventil na štelování a díky tý hadici se mi krásně vleze pod podsedlovej plast na rám


Bandit rulezz!!!
Jiřina (Člen)
17.01.2007 11:14:59
Offline

Re: Zadní tlumič help.

Koval: nejni, nejni, nejni. Bo já mám z litra a ten je jiné než ze 750 bigsmile


Tož tak:-D
KOVAL (Člen)
17.01.2007 23:55:36
Offline

Re: Zadní tlumič help.

Jiřina: sem myslel jako stejné systém toho tlumiče,ty pussyčusybigsmile

Jiřina (Člen)
18.01.2007 11:01:41
Offline

Re: Zadní tlumič help.

Koval: Jo vtáááák, tak to potom jako jáááá. To potom jako sedí ty tjuuunigáři jeden bigsmile


Tož tak:-D
Cvrček (Člen)
01.02.2007 16:53:36
Offline

Re: Zadní tlumič help.

čauec...tak jsem skoumal,jestli mi tam ten tlumič z tohoto odkazu vleze a nevim nevim,myslím si že ta nádobka tam bude vadit.http://www.motobouracky.cz/dily/IM005270.JPG...ps kdybych vyfotil ten tlumič co tam mám tedkon tak aby bylo vidět kolik tam je místa a dal to tady,byl by mi někdo schopen říct nebo poradit jestli mi to tam vleze?A jestli ten tlumič koupit mám a nebo mi doporučujete něco jiného...jsem s toho trošku v pastiidontknow.Díky...prosím stručné a jasné odpovedi....:)bigsmilehelp......možná by stačilo,kdybych veděl,jestli to je ten samý tlumič co má na té 6tce vOjTaB6

Georges (Člen)
01.02.2007 17:17:27
Offline

Re: Zadní tlumič help.

Cvrček psal:

čauec...tak jsem skoumal,jestli mi tam ten tlumič z tohoto odkazu vleze a nevim nevim,myslím si že ta nádobka tam bude vadit.http://www.motobouracky.cz/dily/IM005270.JPG...ps kdybych vyfotil ten tlumič co tam mám tedkon tak aby bylo vidět kolik tam je místa a dal to tady,byl by mi někdo schopen říct nebo poradit jestli mi to tam vleze?A jestli ten tlumič koupit mám a nebo mi doporučujete něco jiného...jsem s toho trošku v pastiidontknow.Díky...prosím stručné a jasné odpovedi....:)bigsmilehelp......možná by stačilo,kdybych veděl,jestli to je ten samý tlumič co má na té 6tce vOjTaB6

Tak to ti řeknu aji já, není... vojta má totiž tlumič z modelu 95...

nevím co máš za rok ty, ale vždycky jde něco poupravit aby to tam vlezlo...

Cvrček (Člen)
01.02.2007 20:33:41
Offline

Re: Zadní tlumič help.

mám r.v 97 tzn že to tam jen tak nedám.No co se dá dělat budu muset shánět jindebad

Dajda (Člen)
02.02.2007 00:46:31
Offline

Re: Zadní tlumič help.

Sežeň si tlumič z B12(do roku 2000!) a budeš spokojenej.Mam taky B6 r.v 98,sel mi tam dat bez uprav,ma tvrdší pružinu a štelování utlumu.Stál mě patnáctset vočí a goodbigsmile

Cvrček (Člen)
02.02.2007 08:51:59
Offline

Re: Zadní tlumič help.

Dikec Dajdo myslím že to je dobrá volba....tož budu shánět......pokud by jí někdo měl navíc,nebo veděl kde jí sehnat tak pls napište díksmile1 good

DanB6 (Člen)
03.02.2007 18:47:19
Offline

Re: Zadní tlumič help.

Zdar,mám doma zadní tlumič z 12Bandita r.2001,má najeto 15000km,ale je o 20mm delší.Kdyby někdo tady věděl jestli se dá upravit,aby tam šel,tak Ti ho za 1500 vočí nechám.Problém je v tom,že bez úpravy se zvedne moc prdel a nedá se na tom jezdit.bad


BORN TO BE WILD!
Cvrček (Člen)
03.02.2007 19:44:25
Offline

Re: Zadní tlumič help.

no...kdyby někdo poradil...tak bych ho aji vzalgood

Kelly01 (Člen)
03.02.2007 20:15:29
Offline

Re: Zadní tlumič help.

Pokud si neumíš poradit s takovou pussyvinou jako je 20mm rozdíl tak začínám mít pocit že dnešní generace je technicky úplně v prdeliidontknowsmile2


God Save The Queen!
KOVAL (Člen)
03.02.2007 21:39:10
Offline

Re: Zadní tlumič help.

A to ses Bramboro fakt nesplet.Mám ten pocit pokaždý když nakouknu do týdle technický diskuze....
Všichni sou líný vo čemkoliv sami přemejšlet....

Pšán (Člen)
03.02.2007 21:48:19
Offline

Re: Zadní tlumič help.

..se jim nechce vymýšlet vymyšlené..
..sice je to jednoduché..
..ale není taková radost a zábava..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Cvrček (Člen)
03.02.2007 21:52:54
Offline

Re: Zadní tlumič help.

no 2cm nejsou moc,ale takovéhle úpravy co mě napadají bych dělal leda tak na fichtlu...kdyby měl středová tlumič....ale na banditu který mě a)stál dost peněz b)jezdí o něco rychleji než fichtl...a váží taky o něco víc bych to asi neryskoval...protože tam udělám jednu nějakou pussy a jdu prdět do hlínyfuckfuck

Filous (Člen)
04.02.2007 19:50:06
Offline

Re: Zadní tlumič help.

All bezradný:
...tag já vám to skusim naťuknout, dyš vás to nenapadne samotný...co takle zapřemejšlet nat dýlkou kostí idontknow ...dyš to de skrácenim vo 4 mm nakopnout cca vo 3,5 cm, tag prodloužení kostí udělá co???? ha?e? idontknowsurprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
KOVAL (Člen)
04.02.2007 21:01:39
Offline

Re: Zadní tlumič help.

Skine: Proč by je to mnělo napadnout?
Dyž sou liný přemejšlet a může jim to někdo poradit,že jo...

osiris (Člen)
04.02.2007 21:32:11
Offline

Re: Zadní tlumič help.

...uz se tesim vy chytrolini, az se vam rozbije televize a vopravar vam rekne at se trosku zamyslite jelita smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
05.02.2007 10:09:34
Offline

Re: Zadní tlumič help.

osiris psal:

...uz se tesim vy chytrolini, az se vam rozbije televize a vopravar vam rekne at se trosku zamyslite jelita smile1

...přetpokládam, že tuning a úpravy televizí nejni koníčkem zdejšího vosazenctva surprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
05.02.2007 10:21:51
Offline

Re: Zadní tlumič help.

Filous psal:
osiris psal:

...uz se tesim vy chytrolini, az se vam rozbije televize a vopravar vam rekne at se trosku zamyslite jelita smile1

...přetpokládam, že tuning a úpravy televizí nejni koníčkem zdejšího vosazenctva surprisedbigsmile

...no prave, a kam by ses sel zeptat kdybys mel s necim trabl nez tam kde o tom neco vedej, bavi je to, zabejvaj se s tim a sou schopny ti poradit surprised
...takze kdyz se nas tady nekdo vopta na neco co neni zrovna z "jeho voboru" a rozumi zas necemu jinymu, o cem my tady treba nemame ani sajnu, tak z nej nutne nemusime delat kretena a machrovat na nej idontknow
...jenom todle sem tim chtel naznacit smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Datel (Člen)
05.02.2007 10:28:33
Offline

Re: Zadní tlumič help.

osiris psal:
Filous psal:
osiris psal:

...uz se tesim vy chytrolini, az se vam rozbije televize a vopravar vam rekne at se trosku zamyslite jelita smile1

...přetpokládam, že tuning a úpravy televizí nejni koníčkem zdejšího vosazenctva surprisedbigsmile

...no prave, a kam by ses sel zeptat kdybys mel s necim trabl nez tam kde o tom neco vedej, bavi je to, zabejvaj se s tim a sou schopny ti poradit surprised
...takze kdyz se nas tady nekdo vopta na neco co neni zrovna z "jeho voboru" a rozumi zas necemu jinymu, o cem my tady treba nemame ani sajnu, tak z nej nutne nemusime delat kretena a machrovat na nej idontknow
...jenom todle sem tim chtel naznacit smile1

To sis teda dovolil! fuckbigsmile

Filous (Člen)
05.02.2007 11:09:45
Offline

Re: Zadní tlumič help.

osiris psal:
Filous psal:
osiris psal:

...uz se tesim vy chytrolini, az se vam rozbije televize a vopravar vam rekne at se trosku zamyslite jelita smile1

...přetpokládam, že tuning a úpravy televizí nejni koníčkem zdejšího vosazenctva surprisedbigsmile

...no prave, a kam by ses sel zeptat kdybys mel s necim trabl nez tam kde o tom neco vedej, bavi je to, zabejvaj se s tim a sou schopny ti poradit surprised
...takze kdyz se nas tady nekdo vopta na neco co neni zrovna z "jeho voboru" a rozumi zas necemu jinymu, o cem my tady treba nemame ani sajnu, tak z nej nutne nemusime delat kretena a machrovat na nej idontknow
...jenom todle sem tim chtel naznacit smile1

...nedělam z nikoho kreténa, kor dyš se to týká technickejch vjecí...myslim, že pokud vim, tag dycky poradim, to mi neupřeš...ale že si vopčas tag jako trochu rejpnu, to zas jo, to si nevotpustim bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
05.02.2007 11:17:33
Offline

Re: Zadní tlumič help.

Filous psal:
osiris psal:
Filous psal:


...přetpokládam, že tuning a úpravy televizí nejni koníčkem zdejšího vosazenctva surprisedbigsmile

...no prave, a kam by ses sel zeptat kdybys mel s necim trabl nez tam kde o tom neco vedej, bavi je to, zabejvaj se s tim a sou schopny ti poradit surprised
...takze kdyz se nas tady nekdo vopta na neco co neni zrovna z "jeho voboru" a rozumi zas necemu jinymu, o cem my tady treba nemame ani sajnu, tak z nej nutne nemusime delat kretena a machrovat na nej idontknow
...jenom todle sem tim chtel naznacit smile1

...nedělam z nikoho kreténa, kor dyš se to týká technickejch vjecí...myslim, že pokud vim, tag dycky poradim, to mi neupřeš...ale že si vopčas tag jako trochu rejpnu, to zas jo, to si nevotpustim bigsmile

...kdyz tys to fildo vztahnul vic na sebe nez ty salamouni, ke kterym se to hodilo smile1
...to ze si vobcas z nekoho vystrelime je fajn, je to sranda good a bavi me to taky, ale mrzi me, kdyz uz to sklouzne skoro k zesmesnovani smile2 (coz ovsem nebude tvuj pripad)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Datel (Člen)
05.02.2007 11:19:28
Offline

Re: Zadní tlumič help.

Filous psal:
osiris psal:
Filous psal:


...přetpokládam, že tuning a úpravy televizí nejni koníčkem zdejšího vosazenctva surprisedbigsmile

...no prave, a kam by ses sel zeptat kdybys mel s necim trabl nez tam kde o tom neco vedej, bavi je to, zabejvaj se s tim a sou schopny ti poradit surprised
...takze kdyz se nas tady nekdo vopta na neco co neni zrovna z "jeho voboru" a rozumi zas necemu jinymu, o cem my tady treba nemame ani sajnu, tak z nej nutne nemusime delat kretena a machrovat na nej idontknow
...jenom todle sem tim chtel naznacit smile1

...nedělam z nikoho kreténa, kor dyš se to týká technickejch vjecí...myslim, že pokud vim, tag dycky poradim, to mi neupřeš...ale že si vopčas tag jako trochu rejpnu, to zas jo, to si nevotpustim bigsmile

I já jsem si vyslechl pár rejpnutí a nemůžu říct, že to nebylo ku prospěchu věci. Nebavilo by mě to tu, kdyby tu byl samý "Mirek Dušín s Červenáčkem a spol."

Filous (Člen)
05.02.2007 12:19:33
Offline

Re: Zadní tlumič help.

Os:
...ok, ok...já jen žes reagoval tym "kreténem" na muj příspjevek, tag sem se tag trochu bránil smile1 , páč jag uš sem psal, taky si rát rejpnu, ale stejně jag ty nemam rát zesměšňování z důvodu neznalosti vjeci, páč nigdo učenej z nebe nespat, že? smile1 ...a sám sem rát, dyš mi něgdo poradí ve chvíli, gdy sem f koncích good


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
pavel dolínek (Člen)
05.02.2007 12:34:34
Offline

Re: Zadní tlumič help.

Filous psal:

Os:
...ok, ok...já jen žes reagoval tym "kreténem" na muj příspjevek, tag sem se tag trochu bránil smile1 , páč jag uš sem psal, taky si rát rejpnu, ale stejně jag ty nemam rát zesměšňování z důvodu neznalosti vjeci, páč nigdo učenej z nebe nespat, že? smile1 ...a sám sem rát, dyš mi něgdo poradí ve chvíli, gdy sem f koncích good

filous prosim o radu,pasuje zadni tlumic z novyho na starej model.dik


"una storia italiana"
osiris (Člen)
05.02.2007 12:46:34
Offline

Re: Zadní tlumič help.

pavel dolínek psal:
Filous psal:

Os:
...ok, ok...já jen žes reagoval tym "kreténem" na muj příspjevek, tag sem se tag trochu bránil smile1 , páč jag uš sem psal, taky si rát rejpnu, ale stejně jag ty nemam rát zesměšňování z důvodu neznalosti vjeci, páč nigdo učenej z nebe nespat, že? smile1 ...a sám sem rát, dyš mi něgdo poradí ve chvíli, gdy sem f koncích good

filous prosim o radu,pasuje zadni tlumic z novyho na starej model.dik

...tak tady padaj vsechny poucky na hubu bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Cvrček (Člen)
05.02.2007 19:50:57
Offline

Re: Zadní tlumič help.

čest hoši no už to neřešte...jen dík za radu.Mě sice napadlo že by se na tom tlumiči dala sříznout ta pružina...tak nějak jak se to normálně dělá na autě,jenže jsem to řešil i z kjámošem co to na autě skracoval o něco...a říkal že by se to říznout dalo,jenže by to bylo napussy že motorky mají vždicky zahnuté....(

Cvrček (Člen)
05.02.2007 19:57:31
Offline

Re: Zadní tlumič help.

ale když nad tím tak uvažuju a koukám na ten můj tlumič tak nevím co myslel tím zahnuté...

Filous (Člen)
05.02.2007 21:09:16
Offline

Re: Zadní tlumič help.

Cvrčku, ve fší úctě, ty nic neřež bigsmile ...né fakt...esi nejni f tvej silách se vypořádat s případnou úpravou přepákování, tag se na to vyser a kup ten co tam patří...určitě ale neupravuj jednotku protože pag nigdy nebude fungovat tag jag má...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
huskyb12 (Administrator)
05.02.2007 21:12:47
Offline

Re: Zadní tlumič help.

pavel dolínek psal:
Filous psal:

Os:
...ok, ok...já jen žes reagoval tym "kreténem" na muj příspjevek, tag sem se tag trochu bránil smile1 , páč jag uš sem psal, taky si rát rejpnu, ale stejně jag ty nemam rát zesměšňování z důvodu neznalosti vjeci, páč nigdo učenej z nebe nespat, že? smile1 ...a sám sem rát, dyš mi něgdo poradí ve chvíli, gdy sem f koncích good

filous prosim o radu,pasuje zadni tlumic z novyho na starej model.dik

ani za tu piču ale pude Ti tam tlumič z Caddy :)))


ale di, Ty brepto ...
Filous (Člen)
05.02.2007 21:14:29
Offline

Re: Zadní tlumič help.

huskyb12 psal:
pavel dolínek psal:
Filous psal:

Os:
...ok, ok...já jen žes reagoval tym "kreténem" na muj příspjevek, tag sem se tag trochu bránil smile1 , páč jag uš sem psal, taky si rát rejpnu, ale stejně jag ty nemam rát zesměšňování z důvodu neznalosti vjeci, páč nigdo učenej z nebe nespat, že? smile1 ...a sám sem rát, dyš mi něgdo poradí ve chvíli, gdy sem f koncích good

filous prosim o radu,pasuje zadni tlumic z novyho na starej model.dik

ani za tu piču ale pude Ti tam tlumič z Caddy :)))

...voe na Dolínkojc bajk jedině listový péro s Trambusu bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Dajda (Člen)
05.02.2007 21:15:04
Offline

Re: Zadní tlumič help.

To Cvrceksurprised..tak to vopravdu nedelej,bo ten tlumic muzes potom zahoditsickJak uz jsem ti jednou psal,bud z B12(starej model)nebo z GSX-R 750,tusim,ze rok 94,(mela to Cendina kdysi na sve B6)by tam mel jit taky a to je jeste lepsi,jelikoz ma navic stelovani odskoku a predpětí,jestli se nemejlím,problem je jen uchyceni plynove bombicky,ktera je soucasti....toz takbigsmile

pavel dolínek (Člen)
05.02.2007 21:45:44
Offline

Re: Zadní tlumič help.

vy dve hovada nenapravitelny,delat si srandu z lidi to jo,ale pro radu aby clovek mazal do suzukismile2bigsmile


"una storia italiana"
Cvrček (Člen)
05.02.2007 21:47:39
Offline

Re: Zadní tlumič help.

No myslím že je to jasné....repasgood

Cvrček (Člen)
16.02.2007 01:40:19
Offline

Re: Zadní tlumič help.

DanB6 psal:

Zdar,mám doma zadní tlumič z 12Bandita r.2001,má najeto 15000km,ale je o 20mm delší.Kdyby někdo tady věděl jestli se dá upravit,aby tam šel,tak Ti ho za 1500 vočí nechám.Problém je v tom,že bez úpravy se zvedne moc prdel a nedá se na tom jezdit.bad

Tak já jsem si to rozmyslel. Beru ten z té B12. Pokud ho ještě máš, tak dej vědět.help

Cvrček (Člen)
18.02.2007 23:28:14
Offline

Re: Zadní tlumič help.

čau lidi,kdyby jste ještě někdo měli nějaký ten zadní tlumič na Bandita,nebo věděli něco o repasech tak dejte vedět.Prej to bylo aji na těch starých stránkách,ale já na nich byl regnutý jen chvíli tak ani nevím.Psal jsem DanoviB6 a ten se mi neozívá.Tak ještě jednou díky.





Banditpussy

.maxim. (Člen)
19.02.2007 04:11:11
Offline

Re: Zadní tlumič help.

Prodám » Bandit 1200
Centralní tlumič na B1200,je z modelu 2003.Ve výborném stavu ujeto 4tis km,vážně jako nový!!!
cena: 2000 Kč

inzerát ze dne 12.02.2007 | GSFMICHAL@seznam.cz |             +420777322454


++ světlu vstříc ++

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr