Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Zlodějský praktiky

Spirit (Nový člen)
02.01.2007 22:13:07
Offline

Zlodějský praktiky

Ahoj všichni, bohužel mi nejaka ku*va zlodějská chtěla ukrást banďoura, sem si myslel že takovy starý verky už se nekradou, leč bohužel ano. Ale chci Vás všechny upozornit na praktiky který používají, možná to je všeobecně známý, možná tím někomu zachráním moto: u mně odmontovali víko nádrže bez poškození (jen vnitřek, takže na první pohled to člověk ani nepozná), uděli podle něj klíč a tím to chtěli odemknout, naštěstí se jim to nepovedlo a zlomili ho v zapalování, takže moto neukradli a to mám zámek na předním kotouči a vzadu řetez, nechápu to, uplný amatéři to nebyli, ale ty druhý zámky byli netknutý. Takže by ji stejně museli naložit, tak proč s tím takový sraní, nerozumím tomu.

Každopádně kdyby jste někdo měli vnitřek do víka nádrže a asi budu potřebovat i spínací skříňku, protože pochybuju že ten zlomenej klíč vyndám, tak budu vděčněj za info. Případně info co to tak může stát.

Napadá mně, že pokud máte kamaráda s banditem kterýmu můžete věřit tak si vyměňte vzájemně víčka od nádrží.
Všem díky a bacha, žijeme tu se spoustou zlodějskejch ku*ev fuck

hans (Člen)
02.01.2007 22:33:49
Offline

Re: Zlodějský praktiky

tak to je hustý....fuckfuckbadbad


Sapere Aude
www.gunlex.cz
osiris (Člen)
02.01.2007 22:38:19
Offline

Re: Zlodějský praktiky

...no tak ty uz nejezdi na puvodni klic, nebo chces cekat az si zlodej udela dokonalejsi repliku tvyho origo klice?


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Bedřich (Člen)
02.01.2007 22:44:49
Offline

Re: Zlodějský praktiky

Skus to koupit přes ebay třeba z němec. Je to daleko, takže pochybuji že  by pak byl problem s nějakym okopírovanym klíčem. Jakej máš rok?


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Spirit (Nový člen)
02.01.2007 23:02:06
Offline

Re: Zlodějský praktiky

je to rok 98, nejhorsi je ze ho chci prodavat a ted mne akorat bude jeste stat prachy smile2 jako bych uz do nej nenasypal dost
kdyby ho nekdo chtel vzit takhle jak je tak ho dam za 60 - viz inzerat v bazaru - ten zlutej nahatej ;-)

Bedřich (Člen)
02.01.2007 23:07:41
Offline

Re: Zlodějský praktiky

To sou fakt kurvy. Žiju v takovém svém domění (asi najivním) že tu mojí 96setku krást nikdo nebude, ale vono to asi vážně najivnísurprised


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Petr (Člen)
02.01.2007 23:50:58
Offline

Re: Zlodějský praktiky


tož tak..
mape33 (Člen)
05.01.2007 21:34:39
Offline

Re: Zlodějský praktiky

mozna bych vedel o nekom kdo by to opravil a udelal zase na stejnej klic. Neda to az zase tolik pracegood


modra je dobra
Pítrs (Jerryho synek) (Člen)
05.01.2007 21:47:05
Offline

Re: Zlodějský praktiky

Sou to hrozný svině! fuck Ti zloději! Otecko by moch vyprávět....sicksicksick


Rudá jebka, pičo!
Jerry (Člen)
05.01.2007 23:30:30
Offline

Re: Zlodějský praktiky

Jo. Škoda že tu není stará diskuze. To by sis početl. Užil jsem si svý.bigsmilebigsmile


A kurva...
Spirit (Nový člen)
06.01.2007 17:20:37
Offline

Re: Zlodějský praktiky

to mape33: problem je v tom, ze ten zamek z nadrze si stejne odnesli a obavam se ze pokud bude na moto vic klicu (na startovani jeden a na nadrz druhy) tak bude moto neprodejna, ja osobne bych si teda takovou moto nekoupil, takze mi nezbyva nez vymenit komplet sadu zamku smile2
kdyby nekdo o nejake vedel bylo by to super
jo jen tak pro zasmani, jako bonus si ty blbci vybrali benzin z nadrze kdyz s moto neuspeli, fakt to byly kok*ti

666killer (Člen)
06.01.2007 18:40:57
Offline

Re: Zlodějský praktiky

no nazdar mozem sa spitat mam kontakt do polska fungel za o.k cenu a potom na dobierku hm?goodgood


MILUJU SMRT.. dneska tu chcípneš
Spirit (Nový člen)
07.01.2007 15:35:51
Offline

Re: Zlodějský praktiky

ok, to zni dobre, prosim zkus se zeptat kolik by to kostovalo a kdyz bude cena pro mne zajimava tak se muzem domluvit
diky

mape33 (Člen)
07.01.2007 15:50:08
Offline

Re: Zlodějský praktiky

normalne si kup novy vicko na madrz a ja se pokusim zjistit adresu na toho chlapika co ti ty zamky sjednoti na jeden klic. Vim ze vice klicu je hrozny. je z rakovnicka a nejakymu dovozci aut to normalne dela


modra je dobra
666killer (Člen)
07.01.2007 15:52:45
Offline

Re: Zlodějský praktiky

a spirit skus nieco spravit s profilom a v priebehu tyzdna ti dam vediet


MILUJU SMRT.. dneska tu chcípneš
Spirit (Nový člen)
10.01.2007 08:59:05
Offline

Re: Zlodějský praktiky

Tak chlapi diky vsem za rady a nabidnutou pomoc, nakonec se povedlo ten zalomenej klic vystourat a zamek je neposkozenej, musel jsem se smat kdyz jsem to vylovil, tim by neodemkli ani detskou kasicku, ve dvou letech jsem umel zachazet s pilnikem lip nez tyhle blbecci. Meli na tom cemu by se dalo rikat pokus o klic polovinu zubu nez tam je, takze ono asi ten zamek v nadrzi nema stejny pocet zubu jako zapalovani, aby se ta kopie podle vicka nedala udelat, pan Suzuki to asi nevymyslel blbe good.
Takze ted shanim jen viko nadrze, nebo jen zamek do nej, kdyby nahodou nekdo mel, tak bych ho urcite vzal.
Jeste jednou diky vsem

Capri (Člen)
20.01.2007 17:46:30
Offline

Re: Zlodějský praktiky

ja mam takovej pocit že to je tahle i u aut že v nádrži neni stejnej počet stavítek zámku jako ve spínačce a zámcích dveří snažili se nám ukrást auto 3x :D a ani jednou se jim to nepovedlo pač sou to lamy zas**** jinak na moto je nejlepší garáž no ..bohužel ne všici garáž maj :(


Nikdy neříkejte, že se něco nedá, protože se vždy najde iniciativní blbec, který neví, že se to nedá a udělá to!
Pepo (Člen)
21.01.2007 11:30:14
Offline

Re: Zlodějský praktiky

Tyjo tak já ntaky cely rok žiju v domeni, že tímže je můj krasavec staršího data (96) tak se ho žádné krádeže netýkají nemám ani žádný zámek na kolo.
no budu stím muset neco udelat


...Koně moje hyjéé...
Capri (Člen)
21.01.2007 13:52:39
Offline

Re: Zlodějský praktiky

řek bych že do ochrany našich miláčků by sme měli investovat spíše více než méňě v dneštní době se krade uplně všecko od šroubků po bankomaty takže radim zabezpečujte zabezpečujte zabezpečujte !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! čím víc zámků a nástrah tím víc práce si ty hajzlove s tim budou muset dat to znamena že si radši najdou snažší kořist


Nikdy neříkejte, že se něco nedá, protože se vždy najde iniciativní blbec, který neví, že se to nedá a udělá to!
Pepo (Člen)
21.01.2007 18:19:08
Offline

Re: Zlodějský praktiky

když jsme teda u zabespečení našich miláčků (starou zamknu domasmile1 ) není na toto dobrý nějaký alarm ja ho sice ještě nemám, ale určitě si ho pořídím tak kdybyste nekdo meli nejaký návrh odkaz nebo schéma good sem s ním bigsmile


...Koně moje hyjéé...
Loser (Administrator)
21.01.2007 18:29:52
Offline

Re: Zlodějský praktiky

treba kotoucovka s alarmem. Optej se tajnyho, jakej typ je nejhlucnejsi. Ale nedoporucuju kombinovat s testovinama! bigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Pepo (Člen)
21.01.2007 18:43:46
Offline

Re: Zlodějský praktiky

HMMM to ja sem spiš myslel nějaký přímo do moto skoušel sem aj něco hledat ale dát 3500 očí je prome ted trochu moc ja vim, že v této cenove relaci už budou qalitní, ale myslel sem spiš jestli není někdo zdejší zběhlý v elektronice a nema treba nejaké schéma

přiznám se na rovinu chci to ojebatsmile1 aby to moc nestálo
když to nějaký "profík"pussy bude chtít šlohnout tak to stejně šlohne ajkdybych tam mel co melbad


...Koně moje hyjéé...
bobule (Člen)
21.01.2007 20:17:34
Offline

Re: Zlodějský praktiky

Pepo psal:

HMMM to ja sem spiš myslel nějaký přímo do moto skoušel sem aj něco hledat ale dát 3500 očí je prome ted trochu moc ja vim, že v této cenove relaci už budou qalitní, ale myslel sem spiš jestli není někdo zdejší zběhlý v elektronice a nema treba nejaké schéma

přiznám se na rovinu chci to ojebatsmile1 aby to moc nestálo
když to nějaký "profík"pussy bude chtít šlohnout tak to stejně šlohne ajkdybych tam mel co melbad

tak si sebou domu ber přední kolo a máš to zadarmobigsmile


to jebu
Capri (Člen)
21.01.2007 20:50:01
Offline

Re: Zlodějský praktiky

skuste jablotron mame od něj věci do auta alarm  a central a vysoká spokojenost
tady je info
http://www.jablotron.cz/autotechnika.ph … cts/gt-970

a tady cena

http://jablotron.inshop.cz/inshop/scrip … p;Level=23


Nikdy neříkejte, že se něco nedá, protože se vždy najde iniciativní blbec, který neví, že se to nedá a udělá to!
Pepo (Člen)
21.01.2007 22:11:07
Offline

Re: Zlodějský praktiky

Bobule díkgoodTo už si klidne můžu vzít celou motorku na záda a nemusím se dřít s oddeláváním kolabigsmile


...Koně moje hyjéé...
osiris (Člen)
21.01.2007 22:39:57
Offline

Re: Zlodějský praktiky

Pepo psal:

Bobule díkgoodTo už si klidne můžu vzít celou motorku na záda a nemusím se dřít s oddeláváním kolabigsmile

...no jasne, nebud mekej good

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/spanek.jpg

... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Pepo (Člen)
21.01.2007 22:41:47
Offline

Re: Zlodějský praktiky

goodgood kdo ji miluje nemá co řešít bigsmilegood


...Koně moje hyjéé...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr