Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Boty z lídlu???

Bedřich (Člen)
03.01.2007 09:16:25
Offline

Boty z lídlu???

http://bazar.motorkari.cz/?cId=inzerat- … atu=118172

nejsou to ty boty??? PC 5.000,- to asi nebudesick


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Drak (Člen)
03.01.2007 09:26:30
Offline

Re: Boty z lídlu???

Na 99,9% bych řekl, že jo neboť značka Tronic je tam vidět smile1 jooo takhle se u nás podniká. Hold je to féérovej motorkář badfuck


... a když na to přijde tak i skáču, skáču dobře, skáču rád
Palino (Člen)
03.01.2007 10:31:49
Offline

Re: Boty z lídlu???

Jo, tak se ho zeptej, jeho email je
jarda.suzuki@seznam.cz


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Kuna (Člen)
03.01.2007 10:36:23
Offline

Re: Boty z lídlu???

....už to smazalidontknowže by to byla pravdaidontknowbigsmile

Palino (Člen)
03.01.2007 10:40:37
Offline

Re: Boty z lídlu???

to byl fofr,odepsal jsem mu na inzerat par peprnych slov, pak jsme si vymenili nekolik mailu s nadavkama a mezi tim je asi prodal(doufam, ze nekomu ze svych pribuznych)fuck


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
SLUGI (Člen)
03.01.2007 10:59:26
Offline

Re: Boty z lídlu???

to je šmejd,já mu psal (samozřejmě slušně - fuckfuck) a ani neodepsal idontknow


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Palino (Člen)
03.01.2007 11:03:14
Offline

Re: Boty z lídlu???

Neni vam to jarda.suzuki nejake povedome?idontknow


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Loser (Administrator)
03.01.2007 11:18:27
Offline

Re: Boty z lídlu???

Pavel_B12 psal:

Neni vam to jarda.suzuki nejake povedome?idontknow

mam takovyho tucha, ze zde byl driv taky zaregistrovanej (nebo nekde jinde)bigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
vorel (Člen)
03.01.2007 11:58:03
Offline

Re: Boty z lídlu???

bych to měl taky jedny alpinstáry z lídlu


řikám si hurikán
vorel (Člen)
03.01.2007 12:06:12
Offline

Re: Boty z lídlu???

už to tu bylo, ale zatím sem je neudal

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/vorel/lidl.jpg

řikám si hurikán
inkvizitorr (Administrator)
03.01.2007 12:18:20
Offline

Re: Boty z lídlu???

vorel: choď s tim do pussy tohle patří do bazaru fuck bigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
vorel (Člen)
03.01.2007 12:27:55
Offline

Re: Boty z lídlu???

a doprdeleidontknow


řikám si hurikán
jedla (Člen)
03.01.2007 12:52:32
Offline

Re: Boty z lídlu???

Vorel: to jsou snad gumáky do vody, né??
Jinak teď kámoš dovezl z Německa boty na motorku od Pumy, sice za 1500,-,ale moc se mi nezdály, raději trošku připlatit než pak litovat.
nemáte s nimi někdo zkušenost???idontknow


Není důležité přežít, ale být rychlejší :)
Zdenda (Člen)
03.01.2007 13:21:15
Offline

Re: Boty z lídlu???

Nevim teda co všichni máte, ale to je snad normální něco koupit a prodat za účelem zisku ne? Co je komu do toho za kolik to koupil a nekoupil?  Prostě buď máte zájem nebo ne! Nebo taky pičujete v hospodě jaká to je svině, že někde koupil maso v akci a napálil si na něj svojí cenu? idontknow


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Palino (Člen)
03.01.2007 13:28:33
Offline

Re: Boty z lídlu???

Zdenda psal:

Nevim teda co všichni máte, ale to je snad normální něco koupit a prodat za účelem zisku ne? Co je komu do toho za kolik to koupil a nekoupil?  Prostě buď máte zájem nebo ne! Nebo taky pičujete v hospodě jaká to je svině, že někde koupil maso v akci a napálil si na něj svojí cenu? idontknow

No to je snad někde jinde, ne? Tady nejde ani tak o to, že si přirazil pár tisícovek, jako o to, že ostatní motorkáře má za úplné debily. Jinak muzu citovat, co mne napsal do mailu: "y idiote jeden,co mě urážíš,nevíš nic za kolik jsem je koupil,tak se jdi vycpat a urážej někoho jiného,jo?a o motorkářích vím svý,je mezi nima 60 % idiotů,aspon tady u nás"
Prostě je topussypussysickpussypussy


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Eremi (Člen)
03.01.2007 13:32:30
Offline

Re: Boty z lídlu???

ty vogo, ale je koupit a prodat dráž třeba v hospodě a něco jinýho je prodávat boty, který koupím za 1500 v Lidlu a vydávat je za něco jinýho!! Jedna věc je obchod a druhá věc třeba dobré mravy, což je taky například pojem kterej zná i obchodní zákoník.
A je prostě pěkná prasárna prodávat něco takhle.
To je jako kdyby vorel svoj alinstáry chtěl prodat za desítku


S úsměvem jde všechno líp :o)
vorel (Člen)
03.01.2007 13:39:30
Offline

Re: Boty z lídlu???

ses posral ne, nechám je tak do trojky


řikám si hurikán
Eremi (Člen)
03.01.2007 13:46:51
Offline

Re: Boty z lídlu???

vorel psal:

ses posral ne, nechám je tak do trojky

vogo vorel jednu nebo vobě? jestli vobě, tak to do toho du hned, nový musely být tak za patnáct, ne?bigsmile


S úsměvem jde všechno líp :o)
vorel (Člen)
03.01.2007 13:51:19
Offline

Re: Boty z lídlu???

jasný že za jednu, vogo. jednu už stejně koupil dolínkovič. to máš: autorský práva, duchvní dědictví, a dovícoeště vogo


řikám si hurikán
Mour (Člen)
03.01.2007 13:51:37
Offline

Re: Boty z lídlu???

Eremi: Ve vší úctě , v kšeftu (obchodě) dobré mravy neexistujou bigsmile ...prostě koupíš a prodáš, nic víc, nic míň. Vše záleží jestli cenu je potencionální zákazník ochoten akceptovat a zaplatit. Jo o co to jsou dobré mravy? , kolik marže 10%? 50% 100% 1.000% ? Znám firmy, které svůj výrobek vyrobí za hubičku a pak cena je tisíci násobně vyšší bigsmile

Eremi (Člen)
03.01.2007 14:00:15
Offline

Re: Boty z lídlu???

Mour psal:

Eremi: Ve vší úctě , v kšeftu (obchodě) dobré mravy neexistujou bigsmile ...prostě koupíš a prodáš, nic víc, nic míň. Vše záleží jestli cenu je potencionální zákazník ochoten akceptovat a zaplatit. Jo o co to jsou dobré mravy? , kolik marže 10%? 50% 100% 1.000% ? Znám firmy, které svůj výrobek vyrobí za hubičku a pak cena je tisíci násobně vyšší bigsmile

kurva moure, víš jak jsem to myslel, když nějaká pussy prodává něco v bazaru, tak jako tenhle, tak mě to prostě sere! Jinak jak jistě víš, protože si myslím, že v občanským zákonníku se docela orientujeě, tak jsem to hodil jen tak do placu a taky to, že dobré mravy jsou vždy na posouzení soudce


S úsměvem jde všechno líp :o)
Mour (Člen)
03.01.2007 14:06:52
Offline

Re: Boty z lídlu???

Eremi: právě že vím jaks to myslel goodgoodbigsmilebigsmilebigsmile ...já jen aby řeč nestála bigsmile ...a todlecto (ty inzeráty) mě nechávaj chladným , serou me jiné věci (třeba dnes to fuck stěhování ) smile2

maňas (Člen)
03.01.2007 16:25:15
Offline

Re: Boty z lídlu???

Pavel_B12 psal:
Zdenda psal:

Nevim teda co všichni máte, ale to je snad normální něco koupit a prodat za účelem zisku ne? Co je komu do toho za kolik to koupil a nekoupil?  Prostě buď máte zájem nebo ne! Nebo taky pičujete v hospodě jaká to je svině, že někde koupil maso v akci a napálil si na něj svojí cenu? idontknow

No to je snad někde jinde, ne? Tady nejde ani tak o to, že si přirazil pár tisícovek, jako o to, že ostatní motorkáře má za úplné debily. Jinak muzu citovat, co mne napsal do mailu: "y idiote jeden,co mě urážíš,nevíš nic za kolik jsem je koupil,tak se jdi vycpat a urážej někoho jiného,jo?a o motorkářích vím svý,je mezi nima 60 % idiotů,aspon tady u nás"
Prostě je topussypussysickpussypussy

no a pan mistr je jak koukám idiotů králidontknow


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Zdenda (Člen)
03.01.2007 19:35:40
Offline

Re: Boty z lídlu???

Kluci celej inzerát jsem nečetl, nevím jak to podal atd. Jen reaguju na to, že požadovat může jakoukoliv cenu, i kdyby za to dal jednu korunu a všichni by jsme to věděli. Ano i Vorel by mohl za svoje Alpiny chtít klidně bůra, proč by nemohl? Myslet si můžete co chcete. A s tou hospodou je to úplně stejný. Mě taky přijde kurva zlodějina chtít za kus plastovýho rámečku u VW, kterej jim tam fluše mašina jeden za druhym a má cenu cca 50,- korun skoro 18 stovek. No co, ale chci ho, tak jim ho zaplatim.

Navíc pokud ty levný křápy dokáže prodat ještě se ziskem, tak to není idiot, ale šikovnej obchodník, to ať se na mě nikdo nezlobí. Vykřesat z hovna zlato se musí umět. Taky by se mi líbilo nakupovat za 10 korun a střílet to za 100 a více. A myslim že nejsem zdaleka sám a je to naprosto normálnísmile1


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Palino (Člen)
03.01.2007 19:45:38
Offline

Re: Boty z lídlu???

Zdenda psal:

Kluci celej inzerát jsem nečetl, nevím jak to podal atd. Jen reaguju na to, že požadovat může jakoukoliv cenu, i kdyby za to dal jednu korunu a všichni by jsme to věděli. Ano i Vorel by mohl za svoje Alpiny chtít klidně bůra, proč by nemohl? Myslet si můžete co chcete. A s tou hospodou je to úplně stejný. Mě taky přijde kurva zlodějina chtít za kus plastovýho rámečku u VW, kterej jim tam fluše mašina jeden za druhym a má cenu cca 50,- korun skoro 18 stovek. No co, ale chci ho, tak jim ho zaplatim.
Pokud by je jen tak prodával, máš pravdu. Jenže on v inzerátu uvádípůvodní cenu 5tisíc Kč,- a píše, že je dostal jako dárek, že jsou mu těsné...Přitom v mailu prozradil, že je kupoval.A to mně už normální nepřipadá.bad
Navíc pokud ty levný křápy dokáže prodat ještě se ziskem, tak to není idiot, ale šikovnej obchodník, to ať se na mě nikdo nezlobí. Vykřesat z hovna zlato se musí umět. Taky by se mi líbilo nakupovat za 10 korun a střílet to za 100 a více. A myslim že nejsem zdaleka sám a je to naprosto normálnísmile1


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
fifa b 12 (Člen)
03.01.2007 19:48:42
Offline

Re: Boty z lídlu???

pro zdendusmile2smile2je  smutne co ti napsal na email hlavne to o tech 60%smile2doufejme ze nemel pravdugood


když ho miluješ neni co řešit bandit
nebo bmw  gs
Zdenda (Člen)
03.01.2007 19:49:35
Offline

Re: Boty z lídlu???

Pavel_B12 psal:
Zdenda psal:

Nevim teda co všichni máte, ale to je snad normální něco koupit a prodat za účelem zisku ne? Co je komu do toho za kolik to koupil a nekoupil?  Prostě buď máte zájem nebo ne! Nebo taky pičujete v hospodě jaká to je svině, že někde koupil maso v akci a napálil si na něj svojí cenu? idontknow

No to je snad někde jinde, ne? Tady nejde ani tak o to, že si přirazil pár tisícovek, jako o to, že ostatní motorkáře má za úplné debily. Jinak muzu citovat, co mne napsal do mailu: "y idiote jeden,co mě urážíš,nevíš nic za kolik jsem je koupil,tak se jdi vycpat a urážej někoho jiného,jo?a o motorkářích vím svý,je mezi nima 60 % idiotů,aspon tady u nás"
Prostě je topussypussysickpussypussy

Nevim proč ti píše idiote a táže se proč ho urážíš, možná by to chtělo napsat taky s čím si na něj vyjel. Pokud si mu napsal a zanadával sis tak se mu nedivsmile1 Navíc jak říkáš, že má ostatní motorkáře za úplné debily, oni debilové jsou naprosto všude. Jde o to, jestli najde spíš oběť, která to koupí no. Já taky koupil jednou rukavice od Nazranu a vydrželi přesně dva měsíce, takže mi je teď jasný, že ze mě dělaj debila! surprised Takže se těšim až pojedu krz Chlumecbigsmile

Možná tě naseru, ale tady na Teplicku je z motorkářů minimálně 40% hovad. Jako všude a ve všem!


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
fifa b 12 (Člen)
03.01.2007 19:56:14
Offline

Re: Boty z lídlu???

ne nenaseressmile1nechci to priznat ale dostkrat se otom clovek presvedsismile2smile2


když ho miluješ neni co řešit bandit
nebo bmw  gs
Palino (Člen)
03.01.2007 20:01:49
Offline

Re: Boty z lídlu???

2Zdenda
jo, bude to asi jako vždy. Pravda se krčí někde uprostředbigsmile


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
osiris (Člen)
03.01.2007 21:18:25
Offline

Re: Boty z lídlu???

...taky na mne pusobi, zes mu pavle nenapsal nic vlidnyho a on oplaci stejnou minci

...pravdu mas zdendo, tady je lidem proti srsti to, ze vedi rozdil v nakupu a prodeji - u ostatnich veci u kterych tohle cislo neznaji mlci
...dalsi pravdu mas v tom, ze i mezi motorkarema je spousta idiotu, proc si to nepriznat?


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Palino (Člen)
03.01.2007 21:31:20
Offline

Re: Boty z lídlu???

osiris psal:

...taky na mne pusobi, zes mu pavle nenapsal nic vlidnyho a on oplaci stejnou minci

...pravdu mas zdendo, tady je lidem proti srsti to, ze vedi rozdil v nakupu a prodeji - u ostatnich veci u kterych tohle cislo neznaji mlci
...dalsi pravdu mas v tom, ze i mezi motorkarema je spousta idiotu, proc si to nepriznat?

Škoda, že jsem si to neuložil, ale nebylo to nic divokého. Jen jsem mu důrazně sdělil, že si o motorkářích nemůže myslet, že jsou magoři, když ten šmejd dá do prodeje v motorkářském bazaru. Jestli nás Jarda sleduje, tak ať to zveřejní a hlavně nám řekne, proč ten inzerát zrušil, když vše bylo košer.sick


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Zdenda (Člen)
03.01.2007 23:09:02
Offline

Re: Boty z lídlu???

Kucí mezi náma, vaše starosti bych chtěl mítsmile1smile2smile2smile2


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Koldan (Člen)
04.01.2007 09:14:00
Offline

Re: Boty z lídlu???

už to tu bylo probírané několikrát, je to jen o nabídce a poptávce, je každému hovno po tom za kolik to kůpil, pokud se najde něgdo gdo je ochoten akceptovat novou prodejní cenu. I gdyž je fuck, že tady má pravdu i Eremi, páč estli dotyčnej uvedl,že původní cena byla 5 litrů, je to úmyslná lež a to by ně asi trošku točilo.Tagže to jediné bych asi neskůsl, gdyby tam toto nebylo uvedeno, je to celé naprosto v oukeji.

To máte jag s tím intercomem z Lídlu za 200 Kč, dnes to sháněj všici možní gde se dá a sů ochotní za to zaplatit i trojnásobek, proč to potom neprodat.
TO Filous: ale ten můj vogo eště furt na prodej nejni, pořád funguje, pořád se mi líbí jag do něj říkám: jedna,dvě, tři, rozumím, ouvr,rodžr a přitom se mi to vozejvá v uchu. Tagže eště čekejsurprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Fresh Man (Člen)
04.01.2007 10:37:21
Offline

Re: Boty z lídlu???

každej sem tam musí použít mozek, tagže dyš někdo kupí holínku za 5 tis tak je debil..... to je jako s Kampeličkama  .........


Bandit pičo
vorel (Člen)
04.01.2007 10:45:32
Offline

Re: Boty z lídlu???

sem psal vogo do trojky, takže bacha jó, jako


řikám si hurikán
Fresh Man (Člen)
04.01.2007 11:36:57
Offline

Re: Boty z lídlu???

Vogo Vorel: a co justý ejry? skáčeš?


Bandit pičo
vorel (Člen)
04.01.2007 14:01:23
Offline

Re: Boty z lídlu???

zejtra na vaší vortopédiji


řikám si hurikán
Fresh Man (Člen)
04.01.2007 14:13:28
Offline

Re: Boty z lídlu???

tag mi wogo kólnigood


Bandit pičo
vorel (Člen)
04.01.2007 14:21:24
Offline

Re: Boty z lídlu???

to nepochybně


řikám si hurikán
Zdenda (Člen)
04.01.2007 22:44:44
Offline

Re: Boty z lídlu???

Dnes jsem byl vyzvednout pro jednu firmu letenku v čurákově na Václaváku. To že jsme v Evropě, navíc Evropský unii a oni mi řekli, že neberou Eura, ale pouze Dolary mě jen rozesmálo. Nicméně jsem byl odkázán na směnárnu vedle ve vchodě. Směnil jsem a ve výtahu se jal počítat. A to mi lezly bulvy! Vykoupili Eura za 21 !!!!!!!!!! a prodali Dalory za 22!!!!!! bigsmilebigsmilebigsmile


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Zdenda (Člen)
04.01.2007 22:45:36
Offline

Re: Boty z lídlu???

sorry za i a y smile2 nějak jsem nepřemejšlelsmile1


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
MAZI (Člen)
04.01.2007 22:53:00
Offline

Re: Boty z lídlu???

tak to tě celkem vojebali ........  dolar za 22 je normál ale euro za 21 bych bral taky bigsmile


B6 , GSX 1400 , Grizzly 700  :-)
Palino (Člen)
04.01.2007 22:56:24
Offline

Re: Boty z lídlu???

...vole, však to máš správně!good


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Zdenda (Člen)
04.01.2007 23:55:20
Offline

Re: Boty z lídlu???

Co správně?


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Rendy (Člen)
05.01.2007 00:22:10
Offline

Re: Boty z lídlu???

At si každý kůpí co mu sedíííí , je tak goodsmile1


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
Bedřich (Člen)
05.01.2007 08:19:45
Offline

Re: Boty z lídlu???

Jasně, ať si každej koupí co chce a ať si každej nabízí za co chce.
Jen psát do inzerátu pořizovací cenu 5.000,- je lež jak svině a ten člověk si zaslouží pár nevlídnech slov.

To že někdo prodá intercom z lídlu za 4kila protože to chce každej beru. Protože na trhu nic jinýho nejni a poptávka převyšuje nabídku. To je normální tržní prostředí. Ale prodávat gumáky z lidlu a přitom tvrdit, že PC je jak u Oxtaru či Spidi je vychcanost.

No už zjistil že takle ne a  smazal to. Aspoň tak....


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Datel (Člen)
05.01.2007 14:06:16
Offline

Re: Boty z lídlu???

Bedřich psal:

Jasně, ať si každej koupí co chce a ať si každej nabízí za co chce.
Jen psát do inzerátu pořizovací cenu 5.000,- je lež jak svině a ten člověk si zaslouží pár nevlídnech slov.

To že někdo prodá intercom z lídlu za 4kila protože to chce každej beru. Protože na trhu nic jinýho nejni a poptávka převyšuje nabídku. To je normální tržní prostředí. Ale prodávat gumáky z lidlu a přitom tvrdit, že PC je jak u Oxtaru či Spidi je vychcanost.

No už zjistil že takle ne a  smazal to. Aspoň tak....

Ale Koldan říkal, že ani za 4 kila neprodá!surprised

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr