Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » upside down

misi (Člen)
09.08.2007 08:24:26
Offline

upside down

má někdo z vás na bandouru takové tlumiče ? ... kua zajímalo by mě jestli ohledně montáže je to no problém .. . nechci už rozmýšlet jak zvednout výkon... rači zlepšíme jízdí vlastnosti .. bigsmile


Blu one.... old one
Filous (Člen)
09.08.2007 08:33:39
Offline

Re: upside down

...problém tam je...vječinou sou krátký...taky to znamená jiný brejle, přelisovat čep řízení, samo jinej ráfek, kotouče, třmeny...prostě to ňákou pjetku stojí...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
misi (Člen)
09.08.2007 08:42:45
Offline

Re: upside down

bigsmileKUA tak to jsi mě dostal... já myslel že napíšete no problém lego je těžší poskládat... kua takže vidle 30 zlatáků a zbytek 10 co... to je brambor kua .... mrdámpussy . bigsmile


Blu one.... old one
Filous (Člen)
09.08.2007 08:58:24
Offline

Re: upside down

...dyš chceš přestavovat, musíš mít nabitou kešeni...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
misi (Člen)
09.08.2007 09:00:17
Offline

Re: upside down

no jo..... tak to nemám ....smile1 budu muset šetřit... bigsmile


Blu one.... old one
huskyb12 (Administrator)
09.08.2007 09:19:05
Offline

Re: upside down

a až nasypeš čtyřicetnik do předku, zjistíš, že nestíhá zadek, dáš do něj třicetnik a pak teprve zjistíš jak na hovno je trubkovej rám ...


ale di, Ty brepto ...
misi (Člen)
09.08.2007 09:40:18
Offline

Re: upside down

Tak v tom případě jebat ... bigsmile


Blu one.... old one
Koldan (Člen)
09.08.2007 09:43:25
Offline

Re: upside down

estli už cheš trošku zlepšit jízdní vlastnosti,tag kup tlumič řízení,lepší pružiny do vidlí a hoď jinej centrální tlumič a pak možná radiální pumpu.To je tak asi fše co se dá na banditu udělat z hlediska podvozku za rozumnej peníz


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Jiřina (Člen)
09.08.2007 10:06:55
Offline

Re: upside down

misi psal:

bigsmileKUA tak to jsi mě dostal... já myslel že napíšete no problém lego je těžší poskládat... kua takže vidle 30 zlatáků a zbytek 10 co... to je brambor kua .... mrdámpussy . bigsmile

Ty vole za 30 to budeš mít komplet...je to mrdačka, o tom žádná, ale při dnešních cenách to jde...ale musíš počítat, že potom budeš nutně potřebovat i jiný zadek bigsmilegood


Tož tak:-D
misi (Člen)
09.08.2007 10:15:50
Offline

Re: upside down

Jiřina psal:
misi psal:

bigsmileKUA tak to jsi mě dostal... já myslel že napíšete no problém lego je těžší poskládat... kua takže vidle 30 zlatáků a zbytek 10 co... to je brambor kua .... mrdámpussy . bigsmile

Ty vole za 30 to budeš mít komplet...je to mrdačka, o tom žádná, ale při dnešních cenách to jde...ale musíš počítat, že potom budeš nutně potřebovat i jiný zadek bigsmilegood

tu mašinu co máš na fotce v profilu jsi prodal co... koupil to jeden šulin kua. Takový idiot co měl jen babetu, o moto se nikdy nezajímal a ted hraje haura kua .. . pussy


Blu one.... old one
yello (Člen)
09.08.2007 10:52:38
Offline

Re: upside down

Tady mas taky "upside down":

http://www.youtube.com/watch?v=kFsTBfId7L4

... peruje v kolenou lip nez WP..smile1


...che palle !!!
Jiřina (Člen)
09.08.2007 11:24:05
Offline

Re: upside down

misi psal:
Jiřina psal:
misi psal:

bigsmileKUA tak to jsi mě dostal... já myslel že napíšete no problém lego je těžší poskládat... kua takže vidle 30 zlatáků a zbytek 10 co... to je brambor kua .... mrdámpussy . bigsmile

Ty vole za 30 to budeš mít komplet...je to mrdačka, o tom žádná, ale při dnešních cenách to jde...ale musíš počítat, že potom budeš nutně potřebovat i jiný zadek bigsmilegood

tu mašinu co máš na fotce v profilu jsi prodal co... koupil to jeden šulin kua. Takový idiot co měl jen babetu, o moto se nikdy nezajímal a ted hraje haura kua .. . pussy

Tak jestli myslíš KUA mne, tak já ji určo neprodal. Mi stoji v garáži. bigsmile teda doufám, kua. smile2. Bych se té moji potvůrky jen tak nezbavil, neee bigsmilegood


Tož tak:-D
Jarken (Člen)
09.08.2007 12:09:28
Offline

Re: upside down

Nelíbí se mi Diana Ross surprised !


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
misi (Člen)
09.08.2007 12:14:45
Offline

Re: upside down

Jiřina psal:
misi psal:
Jiřina psal:


Ty vole za 30 to budeš mít komplet...je to mrdačka, o tom žádná, ale při dnešních cenách to jde...ale musíš počítat, že potom budeš nutně potřebovat i jiný zadek bigsmilegood

tu mašinu co máš na fotce v profilu jsi prodal co... koupil to jeden šulin kua. Takový idiot co měl jen babetu, o moto se nikdy nezajímal a ted hraje haura kua .. . pussy

Tak jestli myslíš KUA mne, tak já ji určo neprodal. Mi stoji v garáži. bigsmile teda doufám, kua. smile2. Bych se té moji potvůrky jen tak nezbavil, neee bigsmilegood

Tak si zkontroluj garáž... typek dovez mašinu modrou kocovka leovince jak maš ty...ta sama mašina prostě se stejně popučenou nádrží .... kua


Blu one.... old one
misi (Člen)
09.08.2007 12:16:49
Offline

Re: upside down

ale ted se dívám že máš jiné říditka a on nemá panceřové hadičky.. ale stejně,...bigsmile


Blu one.... old one
Jiřina (Člen)
09.08.2007 13:22:22
Offline

Re: upside down

misi psal:

ale ted se dívám že máš jiné říditka a on nemá panceřové hadičky.. ale stejně,...bigsmile

Co myslíš stejně popučenou nádrží. A myslím, že tam nemá ještě nějaké drobnosti, ale ty tady na té fotce ještě jaksi nybyly bigsmile


Tož tak:-D
Datel (Člen)
09.08.2007 20:51:06
Offline

Re: upside down

O tomhle fakt přemýšlím......... http://www.moto.it/usato/usato03.asp?EID=1255218

Editoval osiris (09.08.2007 20:56:38)

Nora (Člen)
20.08.2007 11:35:19
Offline

Re: upside down

Teď je jeden tady v bazaru na prodej s USD vidlema za 59tis. goodpussy

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr