Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Samolepky Suzuki,jak n ně????

signalCZ (Člen)
03.01.2007 17:53:28
Offline

Samolepky Suzuki,jak n ně????

Potřebuju helfnout. Lakuju motorku a jak mám nalepit samolepky na nádrž a na podsedláky... nechci to zkurvit tak není nějaká rada? díkecgood

losmiros (Člen)
03.01.2007 18:29:33
Offline

Re: Samolepky Suzuki,jak n ně????

no taky to teďka řeším - samolepky jsem objevil na www.svida.cz - teda jen SUZUKI
jak nalepit?


on the road
Bedřich (Člen)
03.01.2007 19:13:49
Offline

Re: Samolepky Suzuki,jak n ně????

Dělaj se celý sady samolepek podle barvy motoky odpovídá barva nápisů. Nebo jsem tu někde viděl nápis SUZUKI v corelu a to si pak necháš udělat v jakýkoli reklamce.
Samolepka na nádrži pod lak a na podsedadláku je origo na laku. Já dal oboje pod lak.

Mrknu se na ty stránky kde dělaj ty sady.


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Bedřich (Člen)
03.01.2007 19:15:32
Offline

Re: Samolepky Suzuki,jak n ně????


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Bedřich (Člen)
03.01.2007 19:18:32
Offline

Re: Samolepky Suzuki,jak n ně????


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Mour (Člen)
03.01.2007 19:40:17
Offline

Re: Samolepky Suzuki,jak n ně????

..sem teda lepil jen proužky na kola, ale myslím, že to bude stejně ....do 10 l kýblu s vodou velkou štamprli jaru ... namočit lepené místo ... a nálepky přiložit ... můžeš pak posunout jak chceš ...pozor pokud není nálepka z jednoho kusu a na přenášecí fólii - tam velmi opatrně s odlepováním ...a pak tu vodu pomocí houbičky vytlačit a nechat uschnout. Asi tak

Kelly01 (Člen)
03.01.2007 19:44:52
Offline

Re: Samolepky Suzuki,jak n ně????

A zbylých 9,99L dejte do bazaruidontknowsick

Na tak malou plochu staší mokré ruce,poprskat vodou z huby a např tvrdým filcem vytlačit bubliny..

Před vytlačováním si to na vodě posuňte na určené místo a vytlačujte od středu...


God Save The Queen!
Mour (Člen)
03.01.2007 19:48:34
Offline

Re: Samolepky Suzuki,jak n ně????

Náš starý Kelly goodgood ...rád Tě vidím goodbigsmile ...10 litrový kýbl sem použil jako můstr, kolik se má tam dát jaru .... a pak s ním se dá koneckonců vytřít, že? .... musí se ale přidat jar bigsmile

signalCZ (Člen)
03.01.2007 19:58:03
Offline

Re: Samolepky Suzuki,jak n ně????

jo lidi, kde bychmohl koupit proužky na ráfky?? teda vím kde ale nechce se mi dávat další prachy za poštu. Bydlím kousek od Pardubic tak jestli to tady někde poblíž neseženu.. díkec!!!

losmiros (Člen)
03.01.2007 20:09:23
Offline

Re: Samolepky Suzuki,jak n ně????

a kerý jsou lepčí motoline nebo ten druhej grafix??
ted se ukažtehelp


on the road
Bedřich (Člen)
03.01.2007 21:35:31
Offline

Re: Samolepky Suzuki,jak n ně????

To bude podle ouplně jedno. Já je mám z motoline a nebyl jedinej problemgood


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Filous (Člen)
04.01.2007 07:58:08
Offline

Re: Samolepky Suzuki,jak n ně????

signalCZ psal:

jo lidi, kde bychmohl koupit proužky na ráfky?? teda vím kde ale nechce se mi dávat další prachy za poštu. Bydlím kousek od Pardubic tak jestli to tady někde poblíž neseženu.. díkec!!!

...skoč do reklamky, nech si za desetikačku nařezat rovný proušky  a nalep je tam...ta fólije je dost pružná a bes problému ji nalepíš do rádijusu...i bes deseti litrů jarový vody bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Mour (Člen)
04.01.2007 08:47:59
Offline

Re: Samolepky Suzuki,jak n ně????

Filous psal:
signalCZ psal:

jo lidi, kde bychmohl koupit proužky na ráfky?? teda vím kde ale nechce se mi dávat další prachy za poštu. Bydlím kousek od Pardubic tak jestli to tady někde poblíž neseženu.. díkec!!!

...skoč do reklamky, nech si za desetikačku nařezat rovný proušky  a nalep je tam...ta fólije je dost pružná a bes problému ji nalepíš do rádijusu...i bes deseti litrů jarový vody bigsmile

...další takový chytrák bigsmile ... kuwa pak s tím zbytkem  přeci roba vytře garáž good
bigsmile

...jinak s tou rovnou fólií nevím nevím idontknow nepřipadá mi, že se nebude krčit

Koldan (Člen)
04.01.2007 08:57:25
Offline

Re: Samolepky Suzuki,jak n ně????

tag jináč: skoč do reklamky, řekni jim plus minus průměr kola a ať ti to nastříhaj na segmenty a je, zaplatíš kilo a je to nastejno jag vod těch motografix (vlastní zkušenost)good


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Filous (Člen)
04.01.2007 09:02:16
Offline

Re: Samolepky Suzuki,jak n ně????

...jinak s tou rovnou fólií nevím nevím idontknow nepřipadá mi, že se nebude krčit

...nebude...vlastní skušenost...ta fólije je f tag malý šířce vohebná a tvarovatelná besproblému good


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Mour (Člen)
04.01.2007 09:12:48
Offline

Re: Samolepky Suzuki,jak n ně????

...i v 8 mm šířce ?

...anebo to taky může být rukama goodbigsmile, samozřejmě mýma ne e idontknowbigsmile

signalCZ (Člen)
04.01.2007 19:49:45
Offline

Re: Samolepky Suzuki,jak n ně????

tak já teda někam zajdu, chci jen obyčejný stříbrný, ne žáídný reflexní...
díkecgood

losmiros (Člen)
04.01.2007 19:52:08
Offline

Re: Samolepky Suzuki,jak n ně????

tož jsem objednal ty z motografix.cz za 250 cela sada,
tož uvidíme


on the road
signalCZ (Člen)
04.01.2007 20:06:03
Offline

Re: Samolepky Suzuki,jak n ně????

losmiros psal:

tož jsem objednal ty z motografix.cz za 250 cela sada,
tož uvidíme

a odkud jsi? kdby jsi to řekl takje objednám sTebou.. Nechi platit tolik za poštovný, takhle by jsme šli na půl...

losmiros (Člen)
04.01.2007 21:47:55
Offline

Re: Samolepky Suzuki,jak n ně????

no jsem jim tam napsal,že si je vyzvednu na prodejně, tak jsem zvědavej co oni na to.jinak asi neni problem je přiobjednat,kdyby je nakonec chtěli poslat poštou, pak by jsme se domluvili...
jsem Přerov, Prostějov , Olomouc a v Brně kontakty, každej den možnost Brno - Přerov
surprised


on the road
signalCZ (Člen)
04.01.2007 22:32:39
Offline

Re: Samolepky Suzuki,jak n ně????

losmiros psal:

no jsem jim tam napsal,že si je vyzvednu na prodejně, tak jsem zvědavej co oni na to.jinak asi neni problem je přiobjednat,kdyby je nakonec chtěli poslat poštou, pak by jsme se domluvili...
jsem Přerov, Prostějov , Olomouc a v Brně kontakty, každej den možnost Brno - Přerov
surprised

to je škoda, jájsem tak Pardubice-Hradec:) rád bych sije vzal s Tebou ale Brno je na mě moc daleko:)

losmiros (Člen)
04.01.2007 22:42:21
Offline

Re: Samolepky Suzuki,jak n ně????

k tomu všemu jedu přiští čtvrtek do Staré Boleslavi, vrchem cesta na Hradec,tak možná i Pardubice, ale to ještě asi nebudou hotové a kdyby jo,tak je nebudu mít vyzvedlý

ale jindy by to možná šlo...


on the road
losmiros (Člen)
04.01.2007 22:43:59
Offline

Re: Samolepky Suzuki,jak n ně????

teda taky záleží jak na ně spěcháš... další Boleslav kdy pojedu nevímidontknow


on the road
signalCZ (Člen)
05.01.2007 10:18:05
Offline

Re: Samolepky Suzuki,jak n ně????

losmiros psal:

teda taky záleží jak na ně spěcháš... další Boleslav kdy pojedu nevímidontknow

no mě stačí jaro..:) stejněmám teď mašinu rozhozenou tak mi fakt stačí jaro. Chtěl bych stříbrný, obyčejný žádný reflexní ani s nápisama, jen čistě stříbrný. ty stojí myslím 250. Tak kdyby jsi mije vzal tak Ti budu mooooooc vděčnejgood

losmiros (Člen)
05.01.2007 10:28:36
Offline

Re: Samolepky Suzuki,jak n ně????

Zdar signalcz
v pondělí tam budu volat a objednávat - tak pisni co chceš
novej model, starej model, celou sadu.


on the road
SLUGI (Člen)
05.01.2007 11:32:18
Offline

Re: Samolepky Suzuki,jak n ně????

Motografix "vobyčejný,stříbrný proužky" v nabídce nemá,sem bral šedoštříbrný reflexní,ve dne sou stříbrný a v noci ...
S motografix spokojenost,borec mi udělal i sponzorský polepy na zakázku podle toho jak sem to chtěl (dal mi  i fotky do "E-shop,sponzorské polepy - dole ty kapoty na Busu)
Jo a ty proužky z motografixu sem koupil v MTT v Brně,měl je tam slevněný na 2OO,- good


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
losmiros (Člen)
05.01.2007 13:21:26
Offline

Re: Samolepky Suzuki,jak n ně????

já chcu zlatou barvu, tak jsem zvědav...

na novej model maj skladem a starej za 14 dnííí.


on the road
signalCZ (Člen)
05.01.2007 14:03:29
Offline

Re: Samolepky Suzuki,jak n ně????

losmiros psal:

Zdar signalcz
v pondělí tam budu volat a objednávat - tak pisni co chceš
novej model, starej model, celou sadu.

Ahoj, já už nálepky suzuki mám. teď chcijen ty proužky na ráfky. Chtěl bych ty stříbrný, měli byx bejt něco okolo 200,- nomám novej modela ale to tady není asi podstatný. ty proužky na ráfku na obě kola origoš bandit, nevímjaký má rozměry.. díkecgood

SLUGI (Člen)
05.01.2007 14:12:11
Offline

Re: Samolepky Suzuki,jak n ně????

...v motografixu stojej stříbrný 300,- a rozměr se neřeší podle značky moto ale podle ráfku takže 17" a ještě si můžeš vybrat jestli chceš šířku proužku 6, 8, nebo 1Omm


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
signalCZ (Člen)
05.01.2007 14:25:07
Offline

Re: Samolepky Suzuki,jak n ně????

SLUGI psal:

...v motografixu stojej stříbrný 300,- a rozměr se neřeší podle značky moto ale podle ráfku takže 17" a ještě si můžeš vybrat jestli chceš šířku proužku 6, 8, nebo 1Omm

a nejlepší jsou asi nejširší ne?:)
jsou stejně drahý?
no a kdyby byly za 200 co máš ty tak beru radši ty:)

SLUGI (Člen)
05.01.2007 14:29:54
Offline

Re: Samolepky Suzuki,jak n ně????

se z vás picnu,se podívejte na www.motografix.cz tam je to vše i s vobrázkama,barvama,cenama atd.a am si ti prohlídni a vyber ne idontknowgood


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
losmiros (Člen)
08.01.2007 07:40:51
Offline

Re: Samolepky Suzuki,jak n ně????

Signalcz
no tak jestli neco chces, tak rekni presne co nebo si to tam objednej a ja to vyzvednu,kdyz by to vse slo dobre tak bych Ti to mohl dovest ve ctvrtek,to by jsme se jeste domluvili.

já proužky nechcu já potřebuji nálepky na nádrž...


on the road
signalCZ (Člen)
08.01.2007 12:28:33
Offline

Re: Samolepky Suzuki,jak n ně????

losmiros psal:

Signalcz
no tak jestli neco chces, tak rekni presne co nebo si to tam objednej a ja to vyzvednu,kdyz by to vse slo dobre tak bych Ti to mohl dovest ve ctvrtek,to by jsme se jeste domluvili.

já proužky nechcu já potřebuji nálepky na nádrž...

no přesně potřebuju proužky na ráfky, stříbrný, 8mm na bandita, to je kolo 17" myslím. stojej 300 kč. díkygood

alex (Člen)
08.01.2007 17:14:01
Offline

Re: Samolepky Suzuki,jak n ně????

signalCZ psal:

Potřebuju helfnout. Lakuju motorku a jak mám nalepit samolepky na nádrž a na podsedláky... nechci to zkurvit tak není nějaká rada? díkecgood

Lepení za mokra

Při mokrém lepení se reakce lepidla k dosažení konečné přilnavosti prodlužuje a dosáhnete tak nalepení bez nežádoucích bublin. Rychlost konečného přilnutí fólie závisí na množství vody. Do vody přidejte saponát (nejlépe jar) v poměru 1 kávová lžička saponátu na 1 litr vody. Toto dávkování je nutné dodržet, protože saponát silně ovlivňuje přilnavost polepu. Před lepením zvlhčete lepený povrch roztokem vody a saponátu nejlépe rozprašovčem, stáhněte podkladový papír polepu a přiložte taktéž zvlhčenou fólii na připravené místo. Při lepení současně vytlačujte stěrkou vodu. Nakonec osušte povrch hadříkem případně fénem, kterým po nahřátí folie odstraníte případné nerovnosti (zvlnění) folie a neůplnou přilnavost do všech zakřivených povrchů.

U polepů řezaných plotrem postupujte obdobně, po vytlačení vody stěrkou a lehkém proschnutí folie sundejte opatrně svrchní průhlednou přenosnou folii. Přenosová folie zaručuje stejné rozestupy mezi jednotlivými díly folie.

Lepení za sucha

Stáhněte podkladový papír cca 1 cm od okraje a ten přehněte nebo odstřihněte. Tuto odkrytou fólii přiložte na správné místo a přihlaďte. Stáhněte zbytek podkladového papíru a stěrkou uhlaďte celou samolepku. Tu je nutno pečlivě přitlačit po celém jejím povrchu.


...200 v měste, 300 z místa...
Pomaly ďalej zájdeš, no rýchlo tam budeš skôr... :-)
alex (Člen)
08.01.2007 17:15:46
Offline

Re: Samolepky Suzuki,jak n ně????

Všechny povrchy je před aplikací nutno zbavit mastnoty a nečistot, a to buď lihem nebo technickým benzínem. Při aplikaci na čerstvě nalakované povrchy dbejte na to, aby byl lak již zcela proschlý, neboť páry rozpouštědel a jiné výpary mohou vést k tvorbě bublin.

Optimální teplota pro lepení je mezi 15 až 28 oC, přičemž teplo zvyšuje přilnavost lepidla. Minimální teplota lepení je při 10 oC, při bodu mrazu lepidlo nereaguje na lepenou plochu. Maximální teplota je 35 oC, vyšší teplota způsobuje roztáhnutí a deformaci fólie.


...200 v měste, 300 z místa...
Pomaly ďalej zájdeš, no rýchlo tam budeš skôr... :-)
pavel dolínek (Člen)
08.01.2007 17:43:09
Offline

Re: Samolepky Suzuki,jak n ně????

slyseli jste slovo bozi,AMENsmile1,dobrej navodgood


"una storia italiana"
losmiros (Člen)
10.01.2007 10:50:31
Offline

Re: Samolepky Suzuki,jak n ně????

tůůů signalcz

hele tak jsem to objednal, zejtra jedu do Boleslavi přes Pardubice,ale nestihnu je vyzvednout do zitřka. takže pak jiným turnusem bych Ti je dovalil. doufám že to bude co nejdřív


on the road
signalCZ (Člen)
10.01.2007 12:01:34
Offline

Re: Samolepky Suzuki,jak n ně????

losmiros psal:

tůůů signalcz

hele tak jsem to objednal, zejtra jedu do Boleslavi přes Pardubice,ale nestihnu je vyzvednout do zitřka. takže pak jiným turnusem bych Ti je dovalil. doufám že to bude co nejdřív

paráda, tak tojsem fakt rád!!!!! jak se TI odvděčím dobrý mužiidontknowsmile1

losmiros (Člen)
10.01.2007 17:41:08
Offline

Re: Samolepky Suzuki,jak n ně????

no ještě je nemáš... takže v klidu

jinak prostě bandit pičo


on the road
losmiros (Člen)
11.01.2007 19:55:52
Offline

Re: Samolepky Suzuki,jak n ně????

tak samolepky už mám doma, teď je este dodat k tobě, tad Ti zatím neřeknu kdy zas povalím směr boleslav, ale určo pojedu.cau


on the road
signalCZ (Člen)
11.01.2007 22:39:11
Offline

Re: Samolepky Suzuki,jak n ně????

losmiros psal:

tak samolepky už mám doma, teď je este dodat k tobě, tad Ti zatím neřeknu kdy zas povalím směr boleslav, ale určo pojedu.cau

tak paráda, stály teda ty 3 kila? to fakt nespěchá, prostě až pojedeš tak pojedeš:) díky moc!!!!good

jiřmen (Nový člen)
13.01.2007 19:36:19
Offline

Re: Samolepky Suzuki,jak n ně????

Nazdar, jestli se můžu připojit tak jsem našel server s nálepkama na banďoury a za dobrý keš. A dokonce na danou barvu motorky, myslím, že to bude lepší jak z reklamní agentury  smile1 http://www.motolepo.cz/?text=polepy-suzuki

signalCZ (Člen)
13.01.2007 20:03:34
Offline

Re: Samolepky Suzuki,jak n ně????

jiřmen psal:

Nazdar, jestli se můžu připojit tak jsem našel server s nálepkama na banďoury a za dobrý keš. A dokonce na danou barvu motorky, myslím, že to bude lepší jak z reklamní agentury  smile1 http://www.motolepo.cz/?text=polepy-suzuki

jo tyhle můžu doporučit, objednal jsem si je a i s poštovným za 350,- daj tam samolepku i na nádrž, ty nějaký upozornění a tak, fakt parádagood

petrD.J (Člen)
15.01.2007 15:05:34
Offline

Re: Samolepky Suzuki,jak n ně????

Zdravím samolepky na veškeré MOTO různé druhy písma a barev, PROUŽKY na ráfky atd. na www.proobikes.com  D.J.good


slovo NEJDE jsem vyřadil zeseznamu
Bedřich (Člen)
15.01.2007 15:25:32
Offline

Re: Samolepky Suzuki,jak n ně????

petrD.J psal:

Zdravím samolepky na veškeré MOTO různé druhy písma a barev, PROUŽKY na ráfky atd. na www.proobikes.com  D.J.good

Dost drahy:
http://www.proobikes.com/default.asp?id … mp;idm=278


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Bedřich (Člen)
15.01.2007 15:27:52
Offline

Re: Samolepky Suzuki,jak n ně????

On se jim nemění odkaz. Když dáš reflexní 17" tak 790,-Kč je dost


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Mour (Člen)
15.01.2007 15:37:03
Offline

Re: Samolepky Suzuki,jak n ně????

....za samolepky proužků na kola dát 390,- idontknow

Mour (Člen)
15.01.2007 15:40:33
Offline

Re: Samolepky Suzuki,jak n ně????

....a je zajímavé, že se nad tímto nikdo nepozastaví, fólie stojí tak cca 40,- bm idontknow ...to je jak s těma botama z Plusu bigsmile   .... 900% marže bigsmile

losmiros (Člen)
15.01.2007 16:40:03
Offline

Re: Samolepky Suzuki,jak n ně????

tuuu signal - jo stály 300,-


on the road
Koldan (Člen)
16.01.2007 07:51:29
Offline

Re: Samolepky Suzuki,jak n ně????

Mour psal:

....a je zajímavé, že se nad tímto nikdo nepozastaví, fólie stojí tak cca 40,- bm idontknow ...to je jak s těma botama z Plusu bigsmile   .... 900% marže bigsmile

anebo dyž Osiris na nás bohatl s těma samolepkama a pak kupoval Moníčkovi autaidontknowsmile2


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
osiris (Člen)
16.01.2007 09:20:33
Offline

Re: Samolepky Suzuki,jak n ně????

Koldan psal:
Mour psal:

....a je zajímavé, že se nad tímto nikdo nepozastaví, fólie stojí tak cca 40,- bm idontknow ...to je jak s těma botama z Plusu bigsmile   .... 900% marže bigsmile

anebo dyž Osiris na nás bohatl s těma samolepkama a pak kupoval Moníčkovi autaidontknowsmile2

...a sobe novou masinu (stydici se smajlik) hajzleeeeeeeeee bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
signalCZ (Člen)
28.01.2007 21:09:39
Offline

Re: Samolepky Suzuki,jak n ně????

Proi Losiho!!!!

Zdárec chlape, tka nemáš někdy cestu přes Pardubice? nespěchám na to, jen se tak ptám.
Díkecgood

losmiros (Člen)
29.01.2007 11:55:58
Offline

Re: Samolepky Suzuki,jak n ně????

signal:

8.2. by to šlo, ale jen dopoledne, nevím jestli chodíš do práce nebo do školy nebo jak, ještě Ti napíšu kdy bych byl ale do Pardubic jedu určo. toho 8.2.


on the road
signalCZ (Člen)
29.01.2007 12:57:07
Offline

Re: Samolepky Suzuki,jak n ně????

losmiros psal:

signal:

8.2. by to šlo, ale jen dopoledne, nevím jestli chodíš do práce nebo do školy nebo jak, ještě Ti napíšu kdy bych byl ale do Pardubic jedu určo. toho 8.2.

tak paráda! já se chodím do školy a 8.2 mám volno. tak se ozvi co a jak a dohodnem se.
Díkecgood

losmiros (Člen)
29.01.2007 13:45:01
Offline

Re: Samolepky Suzuki,jak n ně????

no tak to je super,jsem myslel,že to ani tak hladký průběh mít nebude,předběžně se domluvíme na 8.2. pokud nebude nějaká brutus kalamita a pak by jsme si to ještě upřesnili. zdarec zatímgood


on the road
signalCZ (Člen)
29.01.2007 14:33:28
Offline

Re: Samolepky Suzuki,jak n ně????

losmiros psal:

no tak to je super,jsem myslel,že to ani tak hladký průběh mít nebude,předběžně se domluvíme na 8.2. pokud nebude nějaká brutus kalamita a pak by jsme si to ještě upřesnili. zdarec zatímgood

jasně, díky moc a tady se domluvíme, jsem tu téměř každej den, jen do čtvrtak do neděle tu nebudu..

OldaT (Člen)
29.01.2007 19:32:59
Offline

Re: Samolepky Suzuki,jak n ně????

Zdravím polepy sháním taky ale nikde jsem se nedočetl jestli ta sada obsahuje i ty nápisy na podsedlový plasty.help

signalCZ (Člen)
29.01.2007 21:58:17
Offline

Re: Samolepky Suzuki,jak n ně????

OldaT psal:

Zdravím polepy sháním taky ale nikde jsem se nedočetl jestli ta sada obsahuje i ty nápisy na podsedlový plasty.help

ahoj, obsahuje vše i nálepku na nádrž s tím vykřičníkema  malý nápis suzuki nad zadní světlogood

signalCZ (Člen)
29.01.2007 21:59:30
Offline

Re: Samolepky Suzuki,jak n ně????

http://motolepo.cz/?text=polep&pole … amp;id=167

doporučuju!!!!! 350 i s poštovným a balným!!!!!

MiKu (Člen)
30.01.2007 19:31:44
Offline

Re: Samolepky Suzuki,jak n ně????

Filous psal:
signalCZ psal:

jo lidi, kde bychmohl koupit proužky na ráfky?? teda vím kde ale nechce se mi dávat další prachy za poštu. Bydlím kousek od Pardubic tak jestli to tady někde poblíž neseženu.. díkec!!!

...skoč do reklamky, nech si za desetikačku nařezat rovný proušky  a nalep je tam...ta fólije je dost pružná a bes problému ji nalepíš do rádijusu...i bes deseti litrů jarový vody bigsmile

pussyovinasick

Koldan (Člen)
31.01.2007 08:41:18
Offline

Re: Samolepky Suzuki,jak n ně????

MiKu psal:
Filous psal:
signalCZ psal:

jo lidi, kde bychmohl koupit proužky na ráfky?? teda vím kde ale nechce se mi dávat další prachy za poštu. Bydlím kousek od Pardubic tak jestli to tady někde poblíž neseženu.. díkec!!!

...skoč do reklamky, nech si za desetikačku nařezat rovný proušky  a nalep je tam...ta fólije je dost pružná a bes problému ji nalepíš do rádijusu...i bes deseti litrů jarový vody bigsmile

pussyovinasick

važ slova.co se ti nelíbí?to s tou reklamkou je vyzkůšané


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
MiKu (Člen)
01.02.2007 09:45:55
Offline

Re: Samolepky Suzuki,jak n ně????

Koldan psal:
MiKu psal:
Filous psal:


...skoč do reklamky, nech si za desetikačku nařezat rovný proušky  a nalep je tam...ta fólije je dost pružná a bes problému ji nalepíš do rádijusu...i bes deseti litrů jarový vody bigsmile

pussyovinasick

važ slova.co se ti nelíbí?to s tou reklamkou je vyzkůšané

Jasně,ušetří dvě kilagooda než to nalepí,tak mu z toho praskne vocassick

Koldan (Člen)
01.02.2007 10:19:15
Offline

Re: Samolepky Suzuki,jak n ně????

je to úplně jedno,ten pásek i když je v rádiusu,tak se kroutí vlní apod,takže ho nakonec vemeš a lepíš centimetr po centimetru a hlídáš si akorát,aby to bylo tak nějak uprostřed  lemu na kole,toto samé jseš schopnej udělat i s pružným rovným páskem a výsledek bude stejný,časově stoprocentně,dizajnově taky


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr