Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » Sobota 18.8 Mšeno u Mělníka MS Stadionů

Zdenák (Člen)
16.08.2007 19:48:52
Offline

Sobota 18.8 Mšeno u Mělníka MS Stadionů

Kdyby to někoho zájimalo tak v sobotu bude tohle. Ale nikdy jsem tam ještě nebyl. Tak to prostě jen tak zkusíme a uvidíme....

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/zdenak/obraz018.jpg



Nějaký informace a fotky jsou tady ale kalendář mají ještě z roku 2006. idontknow

http://www.jawaczveteran.cz/

PS: omlouvám se tomu, co má jednu ruku stále v rozkroku ale při zmenšení fotky by už byla nečitelná. smile1


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
Libor nx (Člen)
16.08.2007 23:50:16
Offline

Re: Sobota 18.8 Mšeno u Mělníka MS Stadionů

Já se tam taky ukážu.Mám to kousek.good Může to být docela prča.bigsmile Já akorát vím,že kdysi svazarm měl originál upravený stadiony na plochou dráhu a jezdili s nima normálně závody.Tak se tam možná potkáme.good

Romča (Člen)
17.08.2007 08:37:44
Offline

Re: Sobota 18.8 Mšeno u Mělníka MS Stadionů

Když bude počásko, tak bych se tam taky jukla.

Romča (Člen)
17.08.2007 21:04:02
Offline

Re: Sobota 18.8 Mšeno u Mělníka MS Stadionů

Romča:takže do Mšena razíme a pak si nejspíš dáme Dubou. Kdo by se chtěl přidat, tak vyrážíme z Mělníka z BENZINY (ta první od Líbeznic) v 11:30.

Zdenák (Člen)
18.08.2007 21:58:17
Offline

Re: Sobota 18.8 Mšeno u Mělníka MS Stadionů

Počasí dopadlo dobře a dokonce jsem slyšel, že Romča jezdí dost ostře...  bigsmile o Heidy už to vím....


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
Romča (Člen)
19.08.2007 10:27:37
Offline

Re: Sobota 18.8 Mšeno u Mělníka MS Stadionů

Zdenák:to určitě neni pravda, pšštbigsmile

gore (Člen)
19.08.2007 13:04:02
Offline

Re: Sobota 18.8 Mšeno u Mělníka MS Stadionů

Zdenák psal:

Počasí dopadlo dobře a dokonce jsem slyšel, že Romča jezdí dost ostře...  bigsmile o Heidy už to vím....

no na cb 500 to musi bejt vostry jako britva..bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
jinak nic proti...
a pozdravuj karla romco..beerbeerbeerbeerbeerbeer


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
Romča (Člen)
19.08.2007 15:56:08
Offline

Re: Sobota 18.8 Mšeno u Mělníka MS Stadionů

Nadzár TETO GOREbigsmile Kadlika budu pozdravovat. Jinak teda nevim, ostrý CBčko rozhodně nejni,ale Robin s Heidi se pořád drželi na Banditech někde hódně vzadu na Dubí, tak jsem na ně čekala. Tak příští rok to snad už bude o něco lepší, to už si snad s motorkou polepšimsmile1

Helis (Člen)
20.08.2007 09:12:57
Offline

Re: Sobota 18.8 Mšeno u Mělníka MS Stadionů

No jo no.....já mít sjetou dubou 150x tak je to taky o necem jinym......good

Romča (Člen)
20.08.2007 10:02:35
Offline

Re: Sobota 18.8 Mšeno u Mělníka MS Stadionů

Helis:já nevim,ale mě i včera řikali, že jsem jela rychle, přitom ta cesta zpátky byla na pohodu. Jen teda doma jsem řikala o tom GSX-R a že jsem měla co dělat,abych to zvedla ze stojánkusmile1 ale myslim si,že to je věc zvyku, taky jsem se bála za to trochu vzít aby se to narovnalo,páč to nebylo moje.

Filous (Člen)
20.08.2007 10:16:36
Offline

Re: Sobota 18.8 Mšeno u Mělníka MS Stadionů

Romča psal:

Nadzár TETO GOREbigsmile Kadlika budu pozdravovat. Jinak teda nevim, ostrý CBčko rozhodně nejni,ale Robin s Heidi se pořád drželi na Banditech někde hódně vzadu na Dubí, tak jsem na ně čekala. Tak příští rok to snad už bude o něco lepší, to už si snad s motorkou polepšimsmile1

...Robin, Robin??? ...ten co má modrý Sko po Palousovi??? ...a ty máš červený CBčko??? ...tag to myslim, že sme se na Agipu taky nedávno viděli surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Romča (Člen)
20.08.2007 10:33:38
Offline

Re: Sobota 18.8 Mšeno u Mělníka MS Stadionů

Filous:čeče já nevim, já si zas ty lidi na Dubí moc nepamatuju, jen ty,co tam jezdí pravidelně znám od vidění. Jo a má Sko,ale na forum sem nechodí, na to jsem se ho ptala, je to kamarád Zdenáka. Jo jo, mam červený CBčko, teda po straně stříbrný a přední blatník stříbrnej.Jinak stačí když se podíváš do profilu, měla bych tam mít odkaz na moje stránky, jestli se to teda zobrazuje.

Helis (Člen)
20.08.2007 10:46:25
Offline

Re: Sobota 18.8 Mšeno u Mělníka MS Stadionů

To Romca:Tak oni říkali,že nejeli moc naplno,protože se báli abysme jim stačily.A že ses mu lepila na prdel....bigsmile (nemělo by to být naopak?)bigsmile

Filous (Člen)
20.08.2007 10:49:28
Offline

Re: Sobota 18.8 Mšeno u Mělníka MS Stadionů

Romča:
...tag tos nebylas ty, byla to nejspíš ta tvoje kámoška, co má fotku na tvejch stránkách a taky jezdí CB...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Romča (Člen)
20.08.2007 10:51:24
Offline

Re: Sobota 18.8 Mšeno u Mělníka MS Stadionů

Filous:Tak to byla Ivana, ale obvykle když si špatně zastaví, tak jí musí tu motorku někdo odstrkat, aby se mohla jen rozject, podle toho jí taky poznáš. Jinak taky podle jízdysmile1

Romča (Člen)
20.08.2007 10:58:35
Offline

Re: Sobota 18.8 Mšeno u Mělníka MS Stadionů

Helis:ne,ale ten na tý R6 řikal,že si myslel, že v první zatáčce nás ztratí a pak když se podíval do zpětnýho, tak jsem se mu prej lepila porád na zadekbigsmile Jen mě teda štval ten starší(na Fazeru,jak jel s tebou), jak pořád řikal o tom štěrku v zatáčce,atd. a přitom on si to tam sjíždí 2x, ho vždycky vidim nahoře na Dubí, jak vyjede a znovu se vrací.

Helis (Člen)
20.08.2007 11:01:58
Offline

Re: Sobota 18.8 Mšeno u Mělníka MS Stadionů

Romča:Hm,já s ním jela domů,jel se mnou přes Zápy,protože jel do Úval.V Ovčárech nás chytil pěknej chcanecbad No a já na něj pořád musela čekat....jel jak při..... a to měl litra.

Romča (Člen)
20.08.2007 11:08:40
Offline

Re: Sobota 18.8 Mšeno u Mělníka MS Stadionů

Helis: jo to byl litr? já myslela,že je to šestkasmile1 dyť on jel i na tý Dubí hodně pomalu, o to nejde,ale že si na něj ještě musela čekat a on měl hadry a ty džíny, to bych mu asi ujela. Mě to stihlo jen malinko o vesnici blíž než bydlim a u nás sucho a pršelo až za hodně dlouho.

Helis (Člen)
20.08.2007 11:15:12
Offline

Re: Sobota 18.8 Mšeno u Mělníka MS Stadionů

No teda alespon mam pocit,ze se ho na to nekdo ptal a on rikal,ze je to litr.....

Romča (Člen)
20.08.2007 12:00:49
Offline

Re: Sobota 18.8 Mšeno u Mělníka MS Stadionů

Helis: já ani nevim, moc jsem na jeho motorku nekoukala, jen sem spíš koukala nad tim, jak byl hrozně chytrejsmile1

Zdenák (Člen)
24.08.2007 15:12:55
Offline

Re: Sobota 18.8 Mšeno u Mělníka MS Stadionů

Filous psal:
Romča psal:

Nadzár TETO GOREbigsmile Kadlika budu pozdravovat. Jinak teda nevim, ostrý CBčko rozhodně nejni,ale Robin s Heidi se pořád drželi na Banditech někde hódně vzadu na Dubí, tak jsem na ně čekala. Tak příští rok to snad už bude o něco lepší, to už si snad s motorkou polepšimsmile1

...Robin, Robin??? ...ten co má modrý Sko po Palousovi??? ...a ty máš červený CBčko??? ...tag to myslim, že sme se na Agipu taky nedávno viděli surprised

jO JO je to ten co má modrý S po Palousovi... a nějak s tebou řeší ty padáky tuším.... bude na 13. srazu.


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr