Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » O pár deka lehčí

Póla (Člen)
04.01.2007 14:13:45
Offline

O pár deka lehčí

Ahoja lidi,

tak hlásím že má Datel za sebou druhou operaci a z kolena mu vyndali dráty kterými měl sešroubovanou čéšku. Tedy snad.
O úspěchu operace zatím nic nevím, lebo se zmohl jenom na konstatování že to má za sebou a přežil.

I to je ale pozitivní zpráva.

Takže kdo se potřebujete vybouřit, tak mu zavolejte na mobil a pořádně mu vynadejte ať přestane simulovat a maže domů.... a makat lebo postel je od něj už proleželá.....

Takže zdravím za Datlovce všechny bandiťáky a přeji  pohodový sraz. Přípíjte si na naše zdraví a pořádně zapijte ten nový rok.....

Na zdraví....good

mr.BSE (Člen)
04.01.2007 14:49:56
Offline

Re: O pár deka lehčí

taky bych rek,ze tahat v sobe nejakej kus kovu neni zadna hitparada,takze gratuluju k odlehcenigood

drzte se oba, sak vono to jednou skonci a bude zase dobregood


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Baltazar (Člen)
04.01.2007 17:05:18
Offline

Re: O pár deka lehčí

Po poušti se plazí Pinocio, a nad ním krouží datlové...


bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


The father of the little princess of the dawn
Datel (Člen)
05.01.2007 13:03:59
Offline

Re: O pár deka lehčí

Tak už su zpátky. Ani jsem jim tam neudělal žádnou škodu bo sem stihl jenom snídani a už mě tlačili ze dveří.
Brali to tam jak na běžícím pásu. Čekal jsem v předsálí ještě s jednou paní až vyvezou ty před nama aby nás tam jen šoupli, jak pecen do trůby smile1
Kolem procházeli doktoři v igelitových zástěrách aby od nás nebyli moc ohození a do mě strkali hadičky a lepili drátkygood.......no prostě prdel nepřetržitá bigsmile
Anesteziologa sem poprosil aby mě tam toho fůkl tuplovaně, že sem měl v noci sen, že jsem se uprostřed operace probudil, tak abych nebyl aj s něma překvapený. Slíbil aj asi udělal bo si nic nepamatuju, ale podle mašliček na koleně usuzuju, že se mě tam štrachali...

......ale příště se chcu motat akorát po gořalcegoodbigsmile

Banditpussy!!!

Mirek D (Člen)
05.01.2007 19:27:40
Offline

Re: O pár deka lehčí

Jsi si ho měla zvážit, před a po. Bo jsou třeba přesné údaje!!!idontknow


Autobus je taky Suzuki... .
Jerry (Člen)
05.01.2007 23:18:10
Offline

Re: O pár deka lehčí

Zdarec Datlíku. Tak ti přeju už nikdy žádný dráty. A jinak anesteziologové jsou fajn kluci. Ale při operaci na ně bacha bo strašně chlastaj a eště navíc čuchaj ty plyny.good


A kurva...
Black (Člen)
06.01.2007 11:06:28
Offline

Re: O pár deka lehčí

Tak rodina Blacková se taky přidává a přeje brzké uzdravení a zotavení. Hela Datlíku jak to dopadlo s tím dědulou co tě sejmul? asi jsem to vyřešení případu nějak prpás idontknow

Póla (Člen)
06.01.2007 12:10:06
Offline

Re: O pár deka lehčí

Blacku, ahoj člověče. Založ si ICQ, ať  si můžeme řádně pokecat ....Spor s dědulou trvá a je to na delší povídání...takže ideální komunikace skype nebo ICQ....zkrácení jde se  k soudu.

Pozdravuj doma zbytek bandití rodiny....

Kuna (Člen)
06.01.2007 12:18:02
Offline

Re: O pár deka lehčí

....tak chlape koukej se dát dohromady!goodza chvíli tu máme jaro,tak ať si fit!bigsmile

yello (Člen)
06.01.2007 13:07:28
Offline

Re: O pár deka lehčí

...pripojuji se ke Kune? (nebo Kunovi?idontknowbigsmile) ...no hlavne at ses v cajku,a jeste hlavnejc NA KOLECH !!!good
..promin Kajo...bigsmile


...che palle !!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr