Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » jak na řetěz ?? help

frcus (Člen)
05.01.2007 07:53:27
Offline

jak na řetěz ?? help

Caues lidi, můj problé spočívá v tom, že nemůžu povolit imbusovej šroub č.6 kterej asi drží snímač rychlosti na pastorku.
Tákže se chci zeptat jakej je v tom fígl, už jsem zkurvil 2 klíče. Pod snímačem je ta velká matice která drží samotnej pastorek a asi taky půjde kurevsky blbě povolit. Nejsou tam náhodou obrácené závity ?? Vim že už to tady bylo, ale please ještě jednou. Dík moc Fhelphelp

Filous (Člen)
05.01.2007 08:44:34
Offline

Re: jak na řetěz ?? help

...za prvý...pořiť si pořádnej imbus klíč, páč klíč, kerej skurvíš na vobyč šesce šroubu je nejspíš s Číny, nastříkej na šroup červenou brzdofku nebo ňákej sajrajt na povolování zarezlejch spojů, nech to přes noc pracovat a pag zaber, musí jít, závit je tam normální, pravej...abys povolil matici a nemusil mít k tomu kámoše, kerej bude sedět na bajku se zařazenou jedničkou a stojí na brzdě, vem násadu vot krumpáče, provlíkni jí nat kyfkou kolem, aby se ti loukoť ráfu zapřela do násady a násada do kyfky, nasať vočko a vopjet zaber...vono to pude, neboj good


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Hatat (Člen)
05.01.2007 09:01:01
Offline

Re: jak na řetěz ?? help

A není na tý matce která drží pastorej levej závit? Vím že je tam pojistná podložka a měl jsme za to že tam je levej závit. Každopádně to bude surprised takže ošahata a až potom rvát smile1


eahkAHSJKHEHJKEHAJSD........masiv.........
Filous (Člen)
05.01.2007 10:04:40
Offline

Re: jak na řetěz ?? help

Hatat psal:

A není na tý matce která drží pastorej levej závit? Vím že je tam pojistná podložka a měl jsme za to že tam je levej závit. Každopádně to bude surprised takže ošahata a až potom rvát smile1

...nejni...je tam normální...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
frcus (Člen)
05.01.2007 11:00:04
Offline

Re: jak na řetěz ?? help

No tak ti děkujů. Kua to už jsi mi podruhý poradil....
Eště, že to je zadáčobigsmilebigsmile

Koldan (Člen)
05.01.2007 11:13:59
Offline

Re: jak na řetěz ?? help

frcus psal:

No tak ti děkujů. Kua to už jsi mi podruhý poradil....
Eště, že to je zadáčobigsmilebigsmile

a to gdo ti řekl?surprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Filous (Člen)
05.01.2007 11:19:05
Offline

Re: jak na řetěz ?? help

Koldan psal:
frcus psal:

No tak ti děkujů. Kua to už jsi mi podruhý poradil....
Eště, že to je zadáčobigsmilebigsmile

a to gdo ti řekl?surprised

...jako co? surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
05.01.2007 11:19:39
Offline

Re: jak na řetěz ?? help

frcus psal:

No tak ti děkujů. Kua to už jsi mi podruhý poradil....
Eště, že to je zadáčobigsmilebigsmile

...si to píšu a pag si to vyberu najednou bigsmile ...nejni zač bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
666killer (Člen)
05.01.2007 16:31:12
Offline

Re: jak na řetěz ?? help

tak pocuvaj ak si to uz nevymenil tak sa to da aj bez zhadzovania krytov teda pokial ju uz nemas spojenu.ja som to tak zalozil a je to o.k staru odnituj a novu prevlec a zanitujes to potom v pohgoodgood


MILUJU SMRT.. dneska tu chcípneš
Petr (Člen)
05.01.2007 17:08:09
Offline

Re: jak na řetěz ?? help

666killer psal:

tak pocuvaj ak si to uz nevymenil tak sa to da aj bez zhadzovania krytov teda pokial ju uz nemas spojenu.ja som to tak zalozil a je to o.k staru odnituj a novu prevlec a zanitujes to potom v pohgoodgood

a jak tam pak vyměníš to kolečko?? idontknowidontknow


tož tak..
Hachlblaubachtr (Člen)
05.01.2007 22:32:44
Offline

Re: jak na řetěz ?? help

NastříkatWD-40,za půl hoďky,neožižlanej imbus (Tona) s krátkou trubičkou a je...nebo potom nahřát velkou pájkou(kopytem)a zkusit.Je to hryzlý v hliníku,někdy se to podaří vytočit i se závitem hliník je sviňa.šrouby mažu.good

666killer (Člen)
06.01.2007 02:17:46
Offline

Re: jak na řetěz ?? help

surprisedbola rec o retazi a pokial mas zad o.k tak by to malo byt o.k tak asi tak som prave dosiel z death chlast tak du spat awesurprised


MILUJU SMRT.. dneska tu chcípneš
VikecB12 (Člen)
06.01.2007 08:40:27
Offline

Re: jak na řetěz ?? help

666killer psal:

surprisedbola rec o retazi a pokial mas zad o.k tak by to malo byt o.k tak asi tak som prave dosiel z death chlast tak du spat awesurprised

Nemuzes posuzovat predni kolecko podle rozety.Má třetinovej počet zubu,takze se opotrebovava zhruba třikrát víc než rozeta.Vetšinou kolecko neprezije dyl nez retez,takze taky vymena,no a rozeta stojí 700-800kč,takze je lepší vymenit celou sadu a je po problemusurprised


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kelly01 (Člen)
06.01.2007 11:32:20
Offline

Re: jak na řetěz ?? help

Jen úplnej vůl vymění řetěz bez předního kolcasmile1idontknow

Zadek se dá při nedostatku peněz nechat 2 řetězy..


God Save The Queen!
Antihero (Člen)
10.01.2007 15:52:58
Offline

Re: jak na řetěz ?? help

Hej, koupil sem si chytrou knigu a precetl, ze od 1 do 21cepu na retezu bych nemel namerit vic nez 319,4mm.Sem to zkusil a je to tak tak pod limitem. Retez chodi pekne, nikde nedre, neseka se a hlavne vobe rozety sou dobry.
Co tedhelp
Mam tam kopnout celou sadu funglovku nebo jak?
Merite ty retezy taky nebo menite az to hrka a kolecka sou spis na cirgulu  nez na motku?


There's a pie in the sky when you die.
Filous (Člen)
10.01.2007 15:56:01
Offline

Re: jak na řetěz ?? help

Antihero psal:

Hej, koupil sem si chytrou knigu a precetl, ze od 1 do 21cepu na retezu bych nemel namerit vic nez 319,4mm.Sem to zkusil a je to tak tak pod limitem. Retez chodi pekne, nikde nedre, neseka se a hlavne vobe rozety sou dobry.
Co tedhelp
Mam tam kopnout celou sadu funglovku nebo jak?
Merite ty retezy taky nebo menite az to hrka a kolecka sou spis na cirgulu  nez na motku?

...nigdy sem řetěs neměřil...měnim aš dyš je nestejnoměrně vytahanej nebo nejde dopnout nebo vyluzuje diuný zvuky...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Antihero (Člen)
10.01.2007 16:31:50
Offline

Re: jak na řetěz ?? help

A jak poznas nestejnomerne vytahanee?surprised


There's a pie in the sky when you die.
Koldan (Člen)
10.01.2007 16:54:47
Offline

Re: jak na řetěz ?? help

Filous psal:
Koldan psal:
frcus psal:

No tak ti děkujů. Kua to už jsi mi podruhý poradil....
Eště, že to je zadáčobigsmilebigsmile

a to gdo ti řekl?surprised

...jako co? surprised

no,že ty rady sů zadáčo, ne woe? čowěk ti tady dělá vobchodní zastoupení a ty se nechytáš, bóže ty si trdlobigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Koldan (Člen)
10.01.2007 16:55:47
Offline

Re: jak na řetěz ?? help

Antihero psal:

A jak poznas nestejnomerne vytahanee?surprised

jak asi, dopneš ho tag jag má byt, popojedeš a zistíš,že na jiným místě je povolený nebo přepnutýsurprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Ondráš (Člen)
10.01.2007 19:38:35
Offline

Re: jak na řetěz ?? help

Antihero psal:

A jak poznas nestejnomerne vytahanee?surprised

Kurefsky to poznáš až ho vyměníš za nofejgood


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
fifa b 12 (Člen)
10.01.2007 19:45:16
Offline

Re: jak na řetěz ?? help

myslim ze retez je bud v hajzlu nebo se snim da jezdit ale nestejnomernebigsmile vytahanej idontknow to vypada jak? nedokazu si predstavit ze pulka je dobra a zbytek hotovejbigsmilebigsmile


když ho miluješ neni co řešit bandit
nebo bmw  gs
Ondráš (Člen)
10.01.2007 19:55:15
Offline

Re: jak na řetěz ?? help

Jestli chceš, tak já ti ho pošlu. Ještě jsem ho nevyhodil. Můžeš si ho tam namontovat...

Když jsem tam pak dal ten novej... Ouplně nová motorkagood


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
fifa b 12 (Člen)
10.01.2007 20:08:22
Offline

Re: jak na řetěz ?? help

to stebou souhlasimsmile1akorat mi nejde pod fousi to slovo nestejnomerne sjetejbigsmilebigsmile


když ho miluješ neni co řešit bandit
nebo bmw  gs
Ondráš (Člen)
10.01.2007 20:12:09
Offline

Re: jak na řetěz ?? help

Nestejnoměrně vytahanej. Poznáš to při podřezování... Když máš zrovna tu dobrou část, tak je to v klidu, když máš tu vytahanou, tak to cuknebad


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Koldan (Člen)
10.01.2007 20:19:57
Offline

Re: jak na řetěz ?? help

fifa b 12 psal:

to stebou souhlasimsmile1akorat mi nejde pod fousi to slovo nestejnomerne sjetejbigsmilebigsmile

no tak řetěz se vytahuje,že jo? no a ty ho napínákem šponuješ,že jo? problémy to nedělá,že jo?takže můžeme konstatovat,že se řetěz vytahuje pravidelně,že jo? pokud neděláš chujoviny,dá se říct,že se materiál řetězu vesměs unaví stejnoměrně,že jo? a ty ho můžeš dopínat několikrát až do životnosti dejme tomu 15 až 20 tisíc,že jo?. Jenže taky se Ti může stát,že se ti vytahá nerovnoměrně dřív,třeba už při 10 tisících a přestože bude ze dvou třetin napnutý tak jak má být,tak v jedné třetině bude povolenej, takže přestože nebudeš na něm mít najeto to co na předchozím,tak ho budeš muset dát do řiti.kapišto?bigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Pšán (Člen)
10.01.2007 20:21:56
Offline

Re: jak na řetěz ?? help

fifa b 12 psal:

myslim ze retez je bud v hajzlu nebo se snim da jezdit ale nestejnomernebigsmile vytahanej idontknow to vypada jak? nedokazu si predstavit ze pulka je dobra a zbytek hotovejbigsmilebigsmile

..fifo neboj,přijde čas a uvidíš to na vlastní oči
..i tu tvojí ketu to čeká..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
fifa b 12 (Člen)
10.01.2007 20:27:11
Offline

Re: jak na řetěz ?? help

no tak josurpriseduz to asi chapuidontknow


když ho miluješ neni co řešit bandit
nebo bmw  gs
Filous (Člen)
10.01.2007 20:41:16
Offline

Re: jak na řetěz ?? help

fifa b 12 psal:

myslim ze retez je bud v hajzlu nebo se snim da jezdit ale nestejnomernebigsmile vytahanej idontknow to vypada jak? nedokazu si predstavit ze pulka je dobra a zbytek hotovejbigsmilebigsmile

...tag to si zřejmě ani neviděl žabu pjestí do skály bušit, komedijantskou maringotku převrženou, koně blejt a jiný vesměs zajimavý vjeci, co??? ...aš todle fšechno uvidíš, tag se ti možná i nestejnoměrně vytahanej řetěs zjeví bigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
maňas (Člen)
10.01.2007 20:45:04
Offline

Re: jak na řetěz ?? help

To Filous: a uzel na zábradlí si zapomělbigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
PALOUS (Člen)
10.01.2007 20:54:39
Offline

Re: jak na řetěz ?? help

Ondráš
Koukám,že máš taky novou motkugoodtaky sem měnil a taky mám novougoodno prostě nová sada je parádabigsmileouplně jinej pocitgood


Jebat motorky :-)
Ondráš (Člen)
10.01.2007 20:55:34
Offline

Re: jak na řetěz ?? help

PALOUS psal:

Ondráš
Koukám,že máš taky novou motkugoodtaky sem měnil a taky mám novougoodno prostě nová sada je parádabigsmileouplně jinej pocitgood

To se nedá popsat... Já myslel, že tam dal kardanbigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Filous (Člen)
10.01.2007 21:15:18
Offline

Re: jak na řetěz ?? help

Koldan psal:
Filous psal:
Koldan psal:


a to gdo ti řekl?surprised

...jako co? surprised

no,že ty rady sů zadáčo, ne woe? čowěk ti tady dělá vobchodní zastoupení a ty se nechytáš, bóže ty si trdlobigsmile

...voe, já su vopravdu blbej vopchodník smile2 ...s takovym postupem mi bude eště dlouho trvat, neš našpóruju svuj první milijón, co? idontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
maňas (Člen)
10.01.2007 21:26:58
Offline

Re: jak na řetěz ?? help

To Filous: ser na milión,hlavně že motyka vrčíbigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Koldan (Člen)
10.01.2007 21:52:14
Offline

Re: jak na řetěz ?? help

Filous psal:
Koldan psal:
Filous psal:


...jako co? surprised

no,že ty rady sů zadáčo, ne woe? čowěk ti tady dělá vobchodní zastoupení a ty se nechytáš, bóže ty si trdlobigsmile

...voe, já su vopravdu blbej vopchodník smile2 ...s takovym postupem mi bude eště dlouho trvat, neš našpóruju svuj první milijón, co? idontknow

klíd woe,eště že tu asiju mate,šak sem sa ťa zastal né?teďkonc už je dohodnůt cenu a fertigbigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Antihero (Člen)
11.01.2007 17:14:34
Offline

Re: jak na řetěz ?? help

Ok, a co teda ty rozety, jektoze je retez na konci, a rozety v richtiku?
Prece nebudu vyhazovat dobry rozety.


There's a pie in the sky when you die.
Filous (Člen)
11.01.2007 20:59:59
Offline

Re: jak na řetěz ?? help

Antihero psal:

Ok, a co teda ty rozety, jektoze je retez na konci, a rozety v richtiku?
Prece nebudu vyhazovat dobry rozety.

...jezdil sem jednu rozetu na dva řetězy...ofšem řetězový kolečko sem měnil dycky...na B6 při použití DID530ZVM sem po 20000 km taky měnil řetězový kolečko, bo bylo f pussy...přitom řetěs i rozeta byla furt ok...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Antihero (Člen)
13.01.2007 21:36:58
Offline

Re: jak na řetěz ?? help

Sundam dekl, a mrknu jak to tam vypada s tim koleskem. V lete to bylo ok, ze by slo tak rychle srat? Uvidime.Retez pujde pali urcite.
Dikes.


There's a pie in the sky when you die.
jura (Člen)
14.01.2007 08:59:32
Offline

Re: jak na řetěz ?? help

Kdyz uz jsme u te vymeny,menite na rozete i srouby nebo jenom matky?Jaky je tam moment?A u kolecka?Pripadne daji se koupit ty srouby bezne v dome motocyklu v Ostrave,nebo tak?idontknow


Männer sind primitiv,aber glücklich!
Pšán (Člen)
14.01.2007 10:31:38
Offline

Re: jak na řetěz ?? help

jura psal:

Kdyz uz jsme u te vymeny,menite na rozete i srouby nebo jenom matky?Jaky je tam moment?A u kolecka?Pripadne daji se koupit ty srouby bezne v dome motocyklu v Ostrave,nebo tak?idontknow

Juro,neblázni,proč bys měnil matky,natož šrouby?
Normálně to dej na ty původní..
A jakou silou poznáš,až to budeš rozebírat..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
jura (Člen)
14.01.2007 10:39:51
Offline

Re: jak na řetěz ?? help

Zdar Psane!Jsem se byl ve ctvrtek projet,poslal jsem ti mms, ale sprava o doruceni zadna,co mas za mobil?Matky tam budu muset vymenit,protoze jsou samozajistovaci,plastove,takze jak to povolis,tak pak uz to nebude ono.Mohli by jsme zajit nekdy spolu zachlastat!


Männer sind primitiv,aber glücklich!
Pšán (Člen)
14.01.2007 11:00:05
Offline

Re: jak na řetěz ?? help

jura psal:

Zdar Psane!Jsem se byl ve ctvrtek projet,poslal jsem ti mms, ale sprava o doruceni zadna,co mas za mobil?Matky tam budu muset vymenit,protoze jsou samozajistovaci,plastove,takze jak to povolis,tak pak uz to nebude ono.Mohli by jsme zajit nekdy spolu zachlastat!

Zdárek.Něco mi došlo,ale nešlo to otevřít,prý nějaký průser se sítí.Jinak se mnou bys toho moc nepochlastal..ale někdy bychom se mohli domluvit..uvídíme jak ten můj pravidelný cyklus a motorka..dávám ji dohromady a zabírá mi všechno volno,láska mojesmile1
..jinak,já vím co tam jsou za matky,ale myslím si,že tvé obavy jsou liché...nikdy jsem neslyšel,že by je někdo kvůli toho,že je odšrouboval,měnil a už vůbec né,že by někomu uletěly..a to tady jezdí jinačí brka...ale samože,proti gustu ...


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
jura (Člen)
14.01.2007 12:36:33
Offline

Re: jak na řetěz ?? help

Zachlastat,tak na par pivgood,nemusime byt na sracky,ale nevim kde tam bydlis,je tam pobliz hospoda?Nebo v Karvine?Matky vymenim.Psals,ze tam jezdi brka,Bandit neni brko?smile2ale pro me je to zatim dostatecne brko.goodDela mi radost a to je dulezite,nemusim byt nejlepsi borec na svete,a druhy nejlepsi v okresebigsmile.Pak ti nekdy zavolam domluvime se,nevim jak mas ty tvoje cykly,pracovni.Na srazu mluvil Mour,ze v listopadu zajdeme na stodolni,ze zavola,ale nic,asi zapomel po rumusmile1smile1smile1.


Männer sind primitiv,aber glücklich!
pet (Člen)
14.01.2007 13:20:20
Offline

Re: jak na řetěz ?? help

Zdar,měl bych malej dotázeRád bech se dostal k té malé přední rozetcegood

Stačí tam pouze odšroubovat těch pět imbusáků nebo je tam ještě nějakej jinej zádrhel?Třeba s tím snímačem otáček nebo s něčím jiným???help

Filous (Člen)
14.01.2007 14:31:38
Offline

Re: jak na řetěz ?? help

pet psal:

Zdar,měl bych malej dotázeRád bech se dostal k té malé přední rozetcegood

Stačí tam pouze odšroubovat těch pět imbusáků nebo je tam ještě nějakej jinej zádrhel?Třeba s tím snímačem otáček nebo s něčím jiným???help

...žádnej zádrhel, enem ty imbusy...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
pet (Člen)
14.01.2007 15:00:19
Offline

Re: jak na řetěz ?? help

Filous psal:
pet psal:

Zdar,měl bych malej dotázeRád bech se dostal k té malé přední rozetcegood

Stačí tam pouze odšroubovat těch pět imbusáků nebo je tam ještě nějakej jinej zádrhel?Třeba s tím snímačem otáček nebo s něčím jiným???help

...žádnej zádrhel, enem ty imbusy...

Tak to dík,to zvládne i takový trdlo jako jsem jábigsmile
Jo a to chceš říct že na výměnu řetazovej sady mi stačí 1 imbus 2 klíče a kladivo??idontknow
A proč z toho tady každej dělá takovou vědu??smile1smile1

osiris (Člen)
14.01.2007 21:18:42
Offline

Re: jak na řetěz ?? help

...dybys videl bramboru jag to vomotava kolem kyvky, tag bys videl, ze to nejni zadna prdel woe bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
15.01.2007 08:06:30
Offline

Re: jak na řetěz ?? help

Pet:
...netvrdil sem, že je to ňáká velká písemka surprised ...počitej s tym, že esi máš "nekonečnej" řetěs, že musíš vycuknout kyfku...a esi ho máš v metráži, tag dej bacha, ať nedopadneš jako Kelly gdysy bigsmile ...jo a toho vercajku budeš potřebovat asi trošku víc...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ondráš (Člen)
15.01.2007 08:13:46
Offline

Re: jak na řetěz ?? help

pet psal:
Filous psal:
pet psal:

Zdar,měl bych malej dotázeRád bech se dostal k té malé přední rozetcegood

Stačí tam pouze odšroubovat těch pět imbusáků nebo je tam ještě nějakej jinej zádrhel?Třeba s tím snímačem otáček nebo s něčím jiným???help

...žádnej zádrhel, enem ty imbusy...

Tak to dík,to zvládne i takový trdlo jako jsem jábigsmile
Jo a to chceš říct že na výměnu řetazovej sady mi stačí 1 imbus 2 klíče a kladivo??idontknow
A proč z toho tady každej dělá takovou vědu??smile1smile1

Ty kladiva 2 (jedním podložíš, druhým boucháš) a ještě by bylo dobrý mít takový přípravek, kterým ten nejtek dobře rozklepneš. A udělej to fakt, pořádně! Bo když to posereš, tak bych nechtěl bejt při tom, až se ti ve 200 ten řetěz rozpojí... Jestli si to nikdy nedělal, tak bych to svěřil někomu, kdo ví jak na to... Podíváš se a příště to můžeš dělat sám.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Bedřich (Člen)
15.01.2007 15:20:33
Offline

Re: jak na řetěz ?? help

Dvěma kladivama na nejty??? To děláš jen ty, nebo je to normální?

Já se taky přidák s dotazem(ale asi mě něčím ukamenujete)

1. Kolik je článků řetězu
2. Označení - rozměry předního pastorku
3. Označení - rozměry rozety

Vše na B6 95-99

Já si to uložim, každej kdo to bude chtít tak to sem napíšu, slibujibigsmile


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Pšán (Člen)
15.01.2007 16:18:28
Offline

Re: jak na řetěz ?? help

To Béďa:
http://www.xs4all.nl/~ator0437/gc/
..a poděkovat můžeš Filoušovi neb onen je tím hodným mužíčkem,kdo sem tuto skvělou věc dal do placugood


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Bedřich (Člen)
15.01.2007 16:43:13
Offline

Re: jak na řetěz ?? help

goodgoodgood


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
pet (Člen)
15.01.2007 20:24:41
Offline

Re: jak na řetěz ?? help

Filous psal:

Pet:
...netvrdil sem, že je to ňáká velká písemka surprised ...počitej s tym, že esi máš "nekonečnej" řetěs, že musíš vycuknout kyfku...a esi ho máš v metráži, tag dej bacha, ať nedopadneš jako Kelly gdysy bigsmile ...jo a toho vercajku budeš potřebovat asi trošku víc...

Kyvku  jsem ještě nevycukával,je v tom nějakej větší problém nebo se odšroubujou ty šrouby na bokách a vytáhne se nějaká oska??

Ještě by mě zajímalo když si koupím na internetu řetěz,podle čeho poznám jestli je nekonečnejsick a nebo jestli do něj budu muset mlátit kladivemsick

Kelly01 (Člen)
15.01.2007 21:00:24
Offline

Re: jak na řetěz ?? help

Ondráš
Je to tak těsný že stačí 3x klepnout na každej nýt a hotovo...


God Save The Queen!
Kelly01 (Člen)
15.01.2007 21:03:01
Offline

Re: jak na řetěz ?? help

pet
Nekonečnejsurprised
To je jednotuchýidontknow
Tak dlouho budeš hledat konec až se ti to bude zdát nekonečnégood
Pomůcka: Konec je tam kde ti chybí další články..


God Save The Queen!
pet (Člen)
15.01.2007 21:23:25
Offline

Re: jak na řetěz ?? help

kelly

Já to asi blbě napsal.
Chápu co je to nekonečnej řetěz(i když mi to chvilku trvalo než jsem to pochopilidontknow),ale skoro nikde v internetshopech nepíšou jestli je jejich řetěz nekonečnej nebo ne.

Pravda našel jsem 1 světlou vyjímku, dkracing,ale nebudu jim tady dělat hned reklamubigsmile

Koldan (Člen)
16.01.2007 08:36:14
Offline

Re: jak na řetěz ?? help

to pet: tak třeba D.I.D. nekonečnej je. Jináč ohledně té kyvky, Kelly je zastáncem roznýtování a opětovného snýtování, já zas jsem zastáncem toho,co jednou továrna spojí, motorkář nerozpojíbigsmile Takže kyvku vyndávám.Nic na tom není,první si povol šrub na pastorku,pak teprve sundej zadní kolo,povol logicky to co drží kyvku k mašině a hotovo.Nemá smysl to popisovat podrobně,když si lehneš pod mašinu,dondeš na to sám,není tam žádnej špek.Snad jen ten,že PRVNÍ musíš povolit ten pastorek,pak teprve sundávat zadní kologood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Ondráš (Člen)
16.01.2007 09:35:53
Offline

Re: jak na řetěz ?? help

Kelly01 psal:

Ondráš
Je to tak těsný že stačí 3x klepnout na každej nýt a hotovo...

Jsem zas o něco chytřejší... Možná by to tak ten mechanik udělal, ale že jsem mu koukal pod ruce, tak si asi dával záležetbigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr