Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » deiva marina

ydom (Člen)
05.09.2007 21:22:56
Offline

deiva marina

Jen se chci podělit o cestu a dát tip na slušnej trip...výjezd ve čtvrtek 7:00.. klasika, jízda přes deutschland,tam za zmínku snad stojí akorát porucha před mnichovem, kdy ve 170 a předjíždění kolony kamionů záčala borůvka vydávat zvuk, kterej sem slyšel naposled u škodovky..no prostě klasický hmmmmmmmmmhn hn hmmmmm..po jakž takž nebezpečným sjetí z dálnice a 2hodinový laboraci se svíčkama a pojistkama,jsem přišel na povysunutej kablík od rozdělovače...pohoda, sic značně nahlodán,jeli jsme dále...směr innssbruck a před ním oetz(městečko u něhož byla nalezena mumifikovaná mrtvola pračlověka Otziho,zabitého šípem)..pak šměr timmelsjoch, přechod mezi rakouskem a itálií.po zaplacení přejezdu tímto vysokohorským úsekem (11euro) jsme se šplhali po nádhernejch serpentinách do nadmořské výšky 2509m a pak už dolů...spali jsme v prvním kempu po cestě.druhý den nádherná scenérie alp,vesniček a sadů s pozvolným klesáním a tím značně narůstající teplotou..druhý cíl byl lago di garda a vesnička brenzone..úchvatný výhled je směrem na riva del garda,kde z několika set metrové výšky koukáte na nekonečné jezero a pod sebou máte celé městečko(tam se nám posral foťák a ve snaze začít jakkoliv fotit jsme zničili  i to co jsme měli doposud nafocené,takže celej výlet bez fotky)...třetí den směr verona,parma a la spezia 100 km před la speziou je nejlepší motorkářskej úsek jakej jsem kdy jel..krásná(na itálii) cesta,..po cestě lečebný prameny a gumy sjetý tak 3mm od kráje(musím dodat,že datlopadáky se osvědčili a neškrt jsem.klopil jsem ve 2 a s 35kg báglama)..za la spezií směr levanto a to už mi začínaly ty motorkářský cesty lézt krkem, ale zase nejkrásnější výhledy jaký jsem kdy viděl..sledovali jsme západ slunce do moře z 300m útesu..kemp v levantu plnej, takže dojezd za tmy do deiva mariny, kde jsme si dali dva dni moře a vln..zpátky jsem to dal v kuse,ale akorát jsem přejel ty dva megamotorkářský úseky cca 250 km po dálnici...celkově najeto 2400 km z toho zpátky jen cca 1000(dálnice)...se vším všudy nás výlet vyšel na 3500kč na jednoho(dost drahý kempy)...byla to paráda a až na zpáteční dřevěnou prdel můžu vřele doporučitgood


Když nejezdím,tak tvořím...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr