Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Na co si dát pozor (při koupi)

myslivec (Člen)
09.09.2007 21:47:06
Offline

Na co si dát pozor (při koupi)

Nazdar bikeři. Chtěl bych koupit nějakou starší B6ku, tak do 70 000. Poraďte někdo na co si dát pozor abych nekoupil nějakou pussy. Vím že bandit je dobrá a spolehlivá motorka ale člověk nikdy neví, nebo radši nechat zkontrolovat v servisu???????

Editoval osiris (09.09.2007 22:03:11)

osiris (Člen)
09.09.2007 22:05:30
Offline

Re: Na co si dát pozor (při koupi)

...použij tlačítko "hledat" (v horní liště) je tady toho popsáno mraky smile1
případně si klikni sem http://www.suzukibandit.cz/openforum/search.php
...v "technice" prosím používej (srozumitelný nadpisy)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ton@l (Člen)
09.09.2007 22:52:53
Offline

Re: Na co si dát pozor (při koupi)

nekupuj nicbigsmilebigsmilebigsmile


Vzdy muze byt hur :-)
Sigi (Člen)
10.09.2007 08:23:09
Offline

Re: Na co si dát pozor (při koupi)

Za 70 000 toho asi moc nekoupíš.


...na krásu našich koní a rychlost našich žen...
ross (Člen)
10.09.2007 11:01:09
Offline

Re: Na co si dát pozor (při koupi)

Vydrž tak 2 roky a prodám ti svou 2001bigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Ton@l (Člen)
10.09.2007 12:30:47
Offline

Re: Na co si dát pozor (při koupi)

Za 70000 koupis solidni ale musis vybirat a samozrejmne to nebude zadny novy model...good


Vzdy muze byt hur :-)
Ondráš (Člen)
11.09.2007 16:24:47
Offline

Re: Na co si dát pozor (při koupi)

2 myslivec: Vyber si co se ti líbí. Hoď jsem fotky. Ptej se na konkrétní stroj.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kim (Člen)
11.09.2007 17:35:52
Offline

Re: Na co si dát pozor (při koupi)

vydrž do jara a prodám ti svou 2004bigsmile,ale musel bys přitlačitbigsmile


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
myslivec (Člen)
11.09.2007 18:07:28
Offline

Re: Na co si dát pozor (při koupi)

Zdarec, tak se mně líbil třeba tenhle, je to předělaný z Ska, ale to by mně nevadilo. Tomu borcovi sem volal, řikal že to má docela nový gumy a tak. Ale nevim esi už ho neprodal... Kolik bys chtěl na jaře za tu 2004?

http://www.motoinzerce.cz/inzerat.php?mid=104652

Marcus_86 (Člen)
11.09.2007 20:44:07
Offline

Re: Na co si dát pozor (při koupi)

Zdar, taky resim ted taky takove kraviny. No ja byt tebou, tak ke koupi prizval nejakeho vazne znalce ... ne frajer, ktery uz ma najezdino, ale servisaka, ktery uz vazne vi ... a ne ze si mysli. B6 se za 70 da sehnat, ale pocitej pak s novou retezovkou, rozvody, seridit ventily .... atd, doufam, ze kombinezu a vse mas, jinak se do toho nepoustej.

Koldan (Člen)
11.09.2007 21:12:31
Offline

Re: Na co si dát pozor (při koupi)

kuwa mám schízu,všade vidím Cannihobigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Meloun (Člen)
11.09.2007 21:14:17
Offline

Re: Na co si dát pozor (při koupi)

Koldan psal:

kuwa mám schízu,všade vidím Cannihobigsmile

Klííít-canni to bude mít přes fotra a funglovku!surprised
...žádnej sockaidontknowsmile2sick


PURE NAKED BIKE!
maňas (Člen)
11.09.2007 21:15:50
Offline

Re: Na co si dát pozor (při koupi)

myslivec psal:

Zdarec, tak se mně líbil třeba tenhle, je to předělaný z Ska, ale to by mně nevadilo. Tomu borcovi sem volal, řikal že to má docela nový gumy a tak. Ale nevim esi už ho neprodal... Kolik bys chtěl na jaře za tu 2004?

http://www.motoinzerce.cz/inzerat.php?mid=104652

když si doplníš profil,tak se ti někdo kdo to má poblíž třebas staví podívat se na vytipovanej kus,aby si nejel zbytečně,bez profilu se na tebe kdekdo vys....


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Kelly01 (Člen)
11.09.2007 21:27:58
Offline

Re: Na co si dát pozor (při koupi)

Omlácená stříkaná jebka se stáhlýma kilákama a polovinou dílů v replice kromě závažíček,bo si říkal že už do něj další pětikilo nevrazí bo se nějaký tupec najdesmile1


God Save The Queen!
Martin B12 (Člen)
11.09.2007 21:44:42
Offline

Re: Na co si dát pozor (při koupi)

škoda že nescháníš 12ku surprised

Kelly prodává a myslím že i ten cenovej strop by sedělgoodbigsmile


street triple picco
Kelly01 (Člen)
11.09.2007 22:29:32
Offline

Re: Na co si dát pozor (při koupi)

Bojfuck


God Save The Queen!
KOVAL (Člen)
11.09.2007 22:49:24
Offline

Re: Na co si dát pozor (při koupi)

Hele,jako vopravdu za 70litrů musí bejt Bandaska 6ka starej model uplně jak nová,nehavarovaná,v origo stavu a musí mít nový gumy a všechno,jen sednout a jezdit a vo nic se nestarat.Prostě voňavka.
A to myslim naprosto vážně.
Volezlá nebo lépe řečeno používaná se dá sehnat za 50.A že jich je tady v bazaru na stránkách hafo...

myslivec (Člen)
11.09.2007 23:10:14
Offline

Re: Na co si dát pozor (při koupi)

No uvidíme, asi budu teda ještě hledat. Já bych to chtěl na podzim, protože si řikám že je teď lepší výběr za menší ceny, ale nevimidontknow
Výbavu mám jako nic moc, protože sem doteď jezdil na dvaapůlce domácí výroby, takže bych hadry koupil až na jaře. No každopádně kdybyste někdo o něčem solidním věděli, tak to sem hoďte. Zatim dikec.

Tom-B6 (Člen)
11.09.2007 23:15:55
Offline

Re: Na co si dát pozor (při koupi)

Kup novou a máš po starostech bigsmile


A bude dobře..jenom nevim kdy
Koldan (Člen)
12.09.2007 08:20:15
Offline

Re: Na co si dát pozor (při koupi)

Meloun psal:
Koldan psal:

kuwa mám schízu,všade vidím Cannihobigsmile

Klííít-canni to bude mít přes fotra a funglovku!surprised
...žádnej sockaidontknowsmile2sick

to nebylo na myslifcebigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Marcus_86 (Člen)
23.09.2007 08:45:56
Offline

Re: Na co si dát pozor (při koupi)

Nekupuj nic bigsmile kup si B12 .. si proste jeste posetri, ja si ji ted koupil (2001) a spokojenost obrovska. Je to krasny stroj a vic nez 100 sem se s ni neodvazil smile1 Davej si pozor na brzdy, na kotouce, jestli nejsou zhoblovane, protoze by to znamenalo, ze masina dostavala pekne po prdeli .. teda pokud je nema vymenene. Taky na stupacky, jestli nejsou odrene, protoze se rika, masina mi spadla ze stojanu ... no ale popravde asi jela polozena 20m po asvaltu. Zkontroluj vidlici, a v zadu se podivej, aby pod svetlem vsechny kryty na sebe pekne sedely ... pokud ne, tak asi taky lezela. Taky se mrkni na nalepky, pokud nejsou orig, coz by mel poznat i lajk, tak je motorka zase strikana a byla asi polozena. Vseobecne se mrkni na lak. O retazu se ani nebavim. Proste ji poradne prohlednout.. Nejlepsi je si k tomu vazne vzit technika. Ja o tom nevim taky vubec nic, ale kdyz mi ten servisak rekl, ze je to poradna motorka a neni to zadny sunt, tak sem nepremyslel ... Bez technika to urcite nekupuj, radsi mu zaplat, ta investice by se totiz mohla mnohonasobne vratit.good

Koldan (Člen)
23.09.2007 10:07:56
Offline

Re: Na co si dát pozor (při koupi)

Marcus_86 psal:

Nekupuj nic bigsmile kup si B12 .. si proste jeste posetri, ja si ji ted koupil (2001) a spokojenost obrovska. Je to krasny stroj a vic nez 100 sem se s ni neodvazil smile1 Davej si pozor na brzdy, na kotouce, jestli nejsou zhoblovane, protoze by to znamenalo, ze masina dostavala pekne po prdeli .. teda pokud je nema vymenene. Taky na stupacky, jestli nejsou odrene, protoze se rika, masina mi spadla ze stojanu ... no ale popravde asi jela polozena 20m po asvaltu. Zkontroluj vidlici, a v zadu se podivej, aby pod svetlem vsechny kryty na sebe pekne sedely ... pokud ne, tak asi taky lezela. Taky se mrkni na nalepky, pokud nejsou orig, coz by mel poznat i lajk, tak je motorka zase strikana a byla asi polozena. Vseobecne se mrkni na lak. O retazu se ani nebavim. Proste ji poradne prohlednout.. Nejlepsi je si k tomu vazne vzit technika. Ja o tom nevim taky vubec nic, ale kdyz mi ten servisak rekl, ze je to poradna motorka a neni to zadny sunt, tak sem nepremyslel ... Bez technika to urcite nekupuj, radsi mu zaplat, ta investice by se totiz mohla mnohonasobne vratit.good

hele Marcusi,jak jsem psal,zkus to tady nejdřív studovat,sledovat,než něco napíšeš,protože to cos napsal je fakt nesmysl,hodně slušně řečenobigsmile
1. to jestli jsou zhoblované kotouče nesvědčí ani tak o tom,jstli mašina dostávala po prdeli,ale o tom,že původní majitel buď stočil tacho a mašina má najeto víc než deklaruje, anebo prostě a jednoduše to,že používal desky co žerou kotouče,což se občas podaří každému,kdo zkouší různé značky
2. až si na B12 zvykneš a začneš ji aspoň z 50% využívat,zjistíš,že jde v zatáčkách naklonit tak,že budeš dřít stupačku o asfalt a ta jde dřít i v případě,že změníš přepákování na zadním tlumiči a že si dáš mezikus co ti ještě stupačky zvedne výš,ostatně tak jak to měl i Americkej.Takže odříté stupačky nejsou známkou pádu,ale toho,že původní majitel uměl jezdit
3.to že mašina ležela neznamená vůbec nic,důležité je v jakém je stavu,i nepoložená mašina může být v horším stavu než mašina položená,ale dobře opravená.Ostatně toho jsi svědkem i ty sám,když jsi koupil bouračku.Páč estli sa nepletu,tak podsedlák a nádrž má jinej odstín než rám,což je vidět i z fotky,stejně tak by mě nepřekvapilo,kdyby jsi rozdělal budíky a zjistil,že jsou kelímky poslepované,páč v originále maj být chromované a kdyby byly v pořádku tak je celé do laku dá jen trůbaPředpokládám,že ti tvůj technik řekl,že to bylo celý zválený?Jen doufej,že je natolik dobrý odborník,aby poznal,jestli to bylo spravený dobřegood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Prdik (Člen)
23.09.2007 18:42:49
Offline

Re: Na co si dát pozor (při koupi)

me se treba libi konkretne tahle nabidka:
http://www.tipmoto.com/inzerat.php?tid=64489&fid=
nedelam nikomu reklamu,jen me ted bacila do oci cena a stav ... ikdyz podle fotek taky covek prd pozna

myslivec (Člen)
24.09.2007 17:51:09
Offline

Re: Na co si dát pozor (při koupi)

Zdar Prdiku dík za tip. Je fakt pěknej a hlavně červenej to je paráda. Už sem mu volal tak prej supr stav akorát to má sjetý obě kola a řetězovka taky prej na výměnu. Ale co je podle mě horší tak to nemá ani čistopis techničáku akorát německej. Ta registrace řikal další tři litry plus technická a nevim co ještě. To se mně už zdá docela dost na to že je to 95ka. No ale aji tak se mně fakt líbí. Nechám to do pátku uležet a když ho nikdo nekoupí tak se tam zajedem s kámošem mechanikem podivat. Chlapi mrkněte někdo na to co si o tom myslíte, nebo jestli ste někdo už něco kupovali od LM moto tak napište zkušenosti. Dík za rady

Mour (Člen)
25.09.2007 07:25:45
Offline

Re: Na co si dát pozor (při koupi)

Divné jsou ty prachovky na předních tlumičích a proč má ty přehozené blinkry surprised , ale jinak je moc hezká goodbigsmile

Billy (Člen)
25.09.2007 07:50:44
Offline

Re: Na co si dát pozor (při koupi)

myslivec psal:

Zdar Prdiku dík za tip. Je fakt pěknej a hlavně červenej to je paráda. Už sem mu volal tak prej supr stav akorát to má sjetý obě kola a řetězovka taky prej na výměnu. Ale co je podle mě horší tak to nemá ani čistopis techničáku akorát německej. Ta registrace řikal další tři litry plus technická a nevim co ještě. To se mně už zdá docela dost na to že je to 95ka. No ale aji tak se mně fakt líbí. Nechám to do pátku uležet a když ho nikdo nekoupí tak se tam zajedem s kámošem mechanikem podivat. Chlapi mrkněte někdo na to co si o tom myslíte, nebo jestli ste někdo už něco kupovali od LM moto tak napište zkušenosti. Dík za rady

psal sem ti maila, kdyby se ti to libilo se ozvy a vem klidne nekoho z kluku tady good


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Marcus_86 (Člen)
29.09.2007 18:48:25
Offline

Re: Na co si dát pozor (při koupi)

to Koldan: Zdar zabijaku, ja jen psal nesmysly, na co si dat pozor ... kdyz u toho ses sam a rozumis tomu asi jako koza pertzeli ... Co se tyce stoceneho tachometru, kdyz jsou sjete kotouce ... tak to by se mi urcite chtelo do toho jit, kdyz vubec nevim, co to ma nalitano nebo co vse v tom muze byt. Tak jako jestli mam odrene stupacky a znamena to, ze umel majitel jezdit, tak taky ne dekuji, podivam se po nejake jine,co na sebe neupozornuje.. je jich prece plno. Ja bych to radsi koupil od nekoho, kdo mel rozum a jezdil taky podle toho, nechci vyhonenou masinu, ktera jen dostavala po prdeli. Videl jsem uz i masiny, ktere se od novych lisi tim, ze maji jiny rok vyroby a neco nalitano. O masinu od nejakeho frajirka bych jako moc nestal. Co se tyce mojeho technika trvalo mu asi 3 sekundy co u toho stal a rekl mi, ze to je strikane. Taky byla polozena. Odrena stupacka ... ale na zadni strane, rikal ze jela asi 20 m po asvaltu, taky tam jsou jine riditka, blinkry atd.... co se tyce motoru, tak na tom to poznat neni, rikal, ze je to spravene hodne solidne a ze by do toho sel. Stal tam se mnou 10 minut a rekl mi uplne vse... Jj je to frajer, a myslim, ze je tu jen par frajeru, co jsou stejne schopni jako on. Jinak ted mi bude jeste menit olej v prednich tlumicich a davat tam podlozky, ze pera by vysly moc draze. Taky potrebuju poladit ventily a karburatory. Ach jo ... to bude zase palka bad jako nic ve zlem se nekdy prijed podivat, cau

Marcus_86 (Člen)
29.09.2007 18:56:44
Offline

Re: Na co si dát pozor (při koupi)

Jinak to je spatna fatka, ten ram a podsedak maji uplne stejnou barvu, je to jen opticky klam. No a budiky nejsou lepene, jen byly asi odrene, ale me se to v te barve celkem libi good alespon vim, ze je to ona, kdyz mi na ni tatka lita bigsmile

Prdik (Člen)
30.09.2007 10:21:29
Offline

Re: Na co si dát pozor (při koupi)

Koldan (Člen)
02.10.2007 07:31:40
Offline

Re: Na co si dát pozor (při koupi)

Marcus_86 psal:

to Koldan: Zdar zabijaku, ja jen psal nesmysly, na co si dat pozor ... kdyz u toho ses sam a rozumis tomu asi jako koza pertzeli ... Co se tyce stoceneho tachometru, kdyz jsou sjete kotouce ... tak to by se mi urcite chtelo do toho jit, kdyz vubec nevim, co to ma nalitano nebo co vse v tom muze byt. Tak jako jestli mam odrene stupacky a znamena to, ze umel majitel jezdit, tak taky ne dekuji, podivam se po nejake jine,co na sebe neupozornuje.. je jich prece plno. Ja bych to radsi koupil od nekoho, kdo mel rozum a jezdil taky podle toho, nechci vyhonenou masinu, ktera jen dostavala po prdeli. Videl jsem uz i masiny, ktere se od novych lisi tim, ze maji jiny rok vyroby a neco nalitano. O masinu od nejakeho frajirka bych jako moc nestal. Co se tyce mojeho technika trvalo mu asi 3 sekundy co u toho stal a rekl mi, ze to je strikane. Taky byla polozena. Odrena stupacka ... ale na zadni strane, rikal ze jela asi 20 m po asvaltu, taky tam jsou jine riditka, blinkry atd.... co se tyce motoru, tak na tom to poznat neni, rikal, ze je to spravene hodne solidne a ze by do toho sel. Stal tam se mnou 10 minut a rekl mi uplne vse... Jj je to frajer, a myslim, ze je tu jen par frajeru, co jsou stejne schopni jako on. Jinak ted mi bude jeste menit olej v prednich tlumicich a davat tam podlozky, ze pera by vysly moc draze. Taky potrebuju poladit ventily a karburatory. Ach jo ... to bude zase palka bad jako nic ve zlem se nekdy prijed podivat, cau

Chjo,čti to. To že jsem napsal,že má mašina stočenej tachometr nebylo doporučení,že taková mašina je oukej.Jen jsem psal,že je nesmysl posuzovat podle ojetí kotoučů jestli mašina dostávala,páč ojeté kotouče jsou způsobené buď špatnou volbou desek,nebo právě tím,že si někdo pohraje s tachometrem a deklaruje pak nižžší kilometry,páč u nás mašina kerá má najeto víc jak dvacet je pro nováčky co tomu hovno rozumí neprodejná (jen pro zajímavost,kolik máš najeto na tacháku?)
A co se týče těch stupaček,znám tady spoustu majitelů,keří je maj zbroušený a přitom mašinu maj jako voňakvu.Prostě jak sem ti napsal,až se na tom naučíš,zistíš,že náklon  kdy dřeš stupačku nebo stojan není tak extrémní jak by se na první pohled mohlo zdát.
Což souvisí i  s další větou,kdy jsem na 100% přesvědčenej,že v tvém případě podkládat na B12 pružiny je naprostá zbytečnost,silně pochybuu,že to v současné době oceníš a akorát zbytečně přetvrdíš předek,takže bych se na to na tvém místě vykašlal.Ale je to jen názor,to záleží na každém soudruhubigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr