Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Manual

ewans (Člen)
30.09.2007 11:34:25
Offline

Manual

hele pamatuju se ze sem hodil nekdo davno sikovnej odkaz kde byly vsechny manualy na snad vsechny motky,ale nemuzu to tady najit,nasel by se nekdo sikovnej a hodil to sem znovu?dikechelp


Presedlal jsem na sv650
Ton@l (Člen)
30.09.2007 11:49:06
Offline

Re: Manual

Co takhle sekce download....good


Vzdy muze byt hur :-)
Ton@l (Člen)
30.09.2007 11:52:06
Offline

Re: Manual


Vzdy muze byt hur :-)
ewans (Člen)
30.09.2007 12:08:39
Offline

Re: Manual

Tam uz sem samozrejme byl,ale abych to upresnil,hledam servisni manul na SV650 99-02(na jejich foru to esce nemaj tak vymakany tak sem prisel za staryma znamyma),ale v cestine,nasel sem v angl,v rustine ve vsem moznym,ale cesky ani pussy


Presedlal jsem na sv650
osiris (Člen)
30.09.2007 12:16:15
Offline

Re: Manual

Ton@l psal:

Co takhle sekce download....good

...ne download, ale odkazy jsou správně smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ton@l (Člen)
30.09.2007 12:45:41
Offline

Re: Manual

osiris psal:
Ton@l psal:

Co takhle sekce download....good

...ne download, ale odkazy jsou správně smile1

sorry spletl jsem sebigsmile
to ewans: sehnat nejaky manual v cestine to si celkem verisbigsmile


Vzdy muze byt hur :-)
ewans (Člen)
30.09.2007 17:11:44
Offline

Re: Manual

No prave ze si moc neverim,ale docela bych ho uvita,tak se snazim,zatim nic moc......bad...ps:logicky sem se dival do odkazu.....


Presedlal jsem na sv650
K.a.s.y.m. (Člen)
30.09.2007 18:01:59
Offline

Re: Manual

Asi zřejmně myslíš tohle.
http://www.forum.besttracker.cz/viewtop … 74783303cf
Ale nevím jestli něco seženeš a za jakých podmínek.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
ewans (Člen)
30.09.2007 18:18:12
Offline

Re: Manual

Jo tam sem byl taky,ale nejak sem neprisel na to jak se tam nalogovat abych tomu borcovi napsal,nebo zjistil jeho mail....idontknow


Presedlal jsem na sv650
Prdik (Člen)
30.09.2007 18:25:48
Offline

Re: Manual

nejsem si uplne jisty,zdali vubec servisni manual v cestine existuje ... uzivatelsky ano,ale servisniidontknow ... mozna se zeptat u suzuki,tam bych asi zacal a pokud existuje,pucil bych si ho a okopirovalbigsmile

Filous (Člen)
30.09.2007 18:29:46
Offline

Re: Manual

Prdik psal:

nejsem si uplne jisty,zdali vubec servisni manual v cestine existuje ... uzivatelsky ano,ale servisniidontknow ... mozna se zeptat u suzuki,tam bych asi zacal a pokud existuje,pucil bych si ho a okopirovalbigsmile

...ani servisy je nemaj f češtině smile2 ...a málokerej servis ti ho pučí...voni tag ňák nemaj zájem, aby se vopravovalo doma...a navíc i voni si je musej kupovat, zadáčo jim je nigdo nedá surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
30.09.2007 18:43:37
Offline

Re: Manual

...za mý éry byly zadáčo surprised a samo všechny aktualizace k nim, kam ten svět spěje?


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
ewans (Člen)
30.09.2007 18:55:28
Offline

Re: Manual

Hele osi,nemas z ty doby davno minuly navazany nejaky kontakty ktery by se dali vyuzit i v tyhle zkurveny moderni dobe?help


Presedlal jsem na sv650
osiris (Člen)
30.09.2007 18:57:35
Offline

Re: Manual

...s tím je to jak psal filous, domů ti to nikdo nedá, jde vo hubu (místo), to tak bylo samo i dřív


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
30.09.2007 21:34:55
Offline

Re: Manual

osiris psal:

...za mý éry byly zadáčo surprised a samo všechny aktualizace k nim, kam ten svět spěje?

...nevim jag u jinejch značek, ale dyš to vopčas posloucham, tag mam pocit, že Suzuki se snaží svejch zástupců spíš zbavit neš aby je potporovali idontknow ...zejména pan L. je velice ochotnej a přívjetivej pán fucksick


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
30.09.2007 21:59:01
Offline

Re: Manual

...ten pán se vopravdu poved
...ale ani jinde, co vím nemaj na růžích ustláno bad


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
ewans (Člen)
02.10.2007 12:09:56
Offline

Re: Manual

hele a neda se ten manual proste nekde koupit??????


Presedlal jsem na sv650
Filous (Člen)
03.10.2007 08:22:54
Offline

Re: Manual

ewans psal:

hele a neda se ten manual proste nekde koupit??????

...dá, co by nedal...ale zapomeň na českou verzi, ta prostě neegzistuje...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Americkej (Člen)
03.10.2007 10:02:39
Offline

Re: Manual

Filous psal:
osiris psal:

...za mý éry byly zadáčo surprised a samo všechny aktualizace k nim, kam ten svět spěje?

...nevim jag u jinejch značek, ale dyš to vopčas posloucham, tag mam pocit, že Suzuki se snaží svejch zástupců spíš zbavit neš aby je potporovali idontknow ...zejména pan L. je velice ochotnej a přívjetivej pán fucksick

no měl jsem tu čest dát krátkej pokec s panem L po telefonu a rychle propadl depresi.Pak s ním mluvil známej, dovozce aut a výsledek stejnej.Toho člověka nebejt, tak už mám hotovo "tyvíšco" bad


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Filous (Člen)
03.10.2007 10:20:00
Offline

Re: Manual

Americkej psal:
Filous psal:
osiris psal:

...za mý éry byly zadáčo surprised a samo všechny aktualizace k nim, kam ten svět spěje?

...nevim jag u jinejch značek, ale dyš to vopčas posloucham, tag mam pocit, že Suzuki se snaží svejch zástupců spíš zbavit neš aby je potporovali idontknow ...zejména pan L. je velice ochotnej a přívjetivej pán fucksick

no měl jsem tu čest dát krátkej pokec s panem L po telefonu a rychle propadl depresi.Pak s ním mluvil známej, dovozce aut a výsledek stejnej.Toho člověka nebejt, tak už mám hotovo "tyvíšco" bad

...jag řikam, je to mamrd a myslim, že nebejt jeho Na průhoně, tag má pan Suzuki vo moc lepčí povjest f ČR idontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Americkej (Člen)
03.10.2007 10:25:49
Offline

Re: Manual

Filous psal:

...jag řikam, je to mamrd a myslim, že nebejt jeho Na průhoně, tag má pan Suzuki vo moc lepčí povjest f ČR idontknow

no a druhou půlku dorazí Svoboda-pardón, pan inženýrsmile1 a je to úplně v prdeli


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
dulda (Nový člen)
11.10.2007 10:58:37
Offline

Re: Manual

Právě jsem koupil Bandita 600N, r.v.2004 a rád bych sehnal nějakej manuál. Klidně i v angličtině nebo němčině. Všechny co jsem našel jsou na modely do roku výroby 2000-1. Nevíte o něčem? Díky

Filous (Člen)
11.10.2007 11:08:17
Offline

Re: Manual

dulda psal:

Právě jsem koupil Bandita 600N, r.v.2004 a rád bych sehnal nějakej manuál. Klidně i v angličtině nebo němčině. Všechny co jsem našel jsou na modely do roku výroby 2000-1. Nevíte o něčem? Díky

...klidně ber ten na 01, je to stejný...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
axoz (Člen)
05.12.2007 18:36:36
Offline

Re: Manual

prosím lidi sháním manuál na suzuki GSX 400 FW rv 89 japonská verze narozdíl od manuálu na GSX 400 F je chlazení vodou což je asi z označení jasný pište mi prosím na mail axoz@centrum.cz


nezastavil sem úmyslně to se zas něco vysralo tak spravuju

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr