Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Truck,ja a Amerika.

yello (Člen)
09.10.2007 19:04:36
Offline

Truck,ja a Amerika.

Skvely pocteni,velmi stravitelny styl.Skejsnul jsem u toho vcera do pul druhe rano.good
Soupnul jsem to do slozky audio.
Po 3 dnech to smazu,at to nezabira plac.


...che palle !!!
Kelly01 (Člen)
09.10.2007 19:44:32
Offline

Re: Truck,ja a Amerika.

Nic tam nenísurprised


God Save The Queen!
Polo (Člen)
09.10.2007 19:57:51
Offline

Re: Truck,ja a Amerika.

to neva. Aspoň nebudu sedět do půl druhý u kompu a můžu jít na pivo bigsmile


Žádnej učenej z nebe nespad, z mašiny už ano.
yello (Člen)
09.10.2007 20:52:17
Offline

Re: Truck,ja a Amerika.

Co neni !???? surprisedsurprised
Dyt na to koukam...


...che palle !!!
Filous (Člen)
09.10.2007 20:59:59
Offline

Re: Truck,ja a Amerika.

...taky tam nic nevidim idontknow...je tam enem Kern a Denik Vostravaka surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
yello (Člen)
09.10.2007 21:07:34
Offline

Re: Truck,ja a Amerika.

Do kravskej pussy nejebte ma! bigsmile
Vsak som na to teraz kukal...

Anebo je zmenene ftp?idontknowhelpsurprised


...che palle !!!
Filous (Člen)
09.10.2007 21:12:09
Offline

Re: Truck,ja a Amerika.

yello psal:

Do kravskej pussy nejebte ma! bigsmile
Vsak som na to teraz kukal...

Anebo je zmenene ftp?idontknowhelpsurprised

...je bigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
yello (Člen)
09.10.2007 21:14:32
Offline

Re: Truck,ja a Amerika.

a kurrrva ! A kery pak to je? jak to tam dam?


...che palle !!!
XJelen (Člen)
09.10.2007 21:16:38
Offline

Re: Truck,ja a Amerika.

Jelou- koukal jsem i do starýho a taky jsem to tam nevidělidontknow


Strýcfajtr !!!
Filous (Člen)
09.10.2007 21:17:30
Offline

Re: Truck,ja a Amerika.

ftp://ftp.silver.amnet.cz/

prostorsuzukibandit

suzukibandit


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
yello (Člen)
09.10.2007 21:24:11
Offline

Re: Truck,ja a Amerika.

UZ je to na tom novym!!! good

Fildo,ty si fakt poctes pocitam...smile1


...che palle !!!
Filous (Člen)
09.10.2007 21:43:50
Offline

Re: Truck,ja a Amerika.

...pro istotu uš sem si to skopíroval k sobje a budu louskatgood...vonehdá mě tam na tudle práci lanařil kámoš, kerej je tam za volantem do dneška...tahat zeleninu a ovoce ze západu na výchot a spátky ňáký železo vot uměleckejch kovářů pro pracháče ve Frisku...to sem eště tenkrát kroutil koláčem a moc sem chtěl...přectava, že kočíruju třínápravovej Kenworth s 3+1 za boudou mi nedala spátbigsmile...ale měl sem asi štrnáct dní po svatbě...rodinná rada to zamítla bigsmile ...ale svýho Kena mam goodbigsmile:

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Filous/truck.JPG

- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Peca (Člen)
10.10.2007 10:56:06
Offline

Re: Truck,ja a Amerika.

Super počteníčko good, hlavně mi to vrací spoustu vzpomínek. Stejným způsobem jsem se živil 5 let (1999 - 2003). Jinak pro zasvěcené jezdil jsem v PETERBILT 387 - motor Caterpillar 600 koní nádherné auto.

VikecB12 (Člen)
10.10.2007 16:17:04
Offline

Re: Truck,ja a Amerika.

Každej má krásný fspomínky na ježdění,ale nikdo by to nešel dělat znovu. Porád si říkám že sem měl jít po škole rači do servisu a né za kolečko,těško se pak hledá jiná práca než ježdění,protože se tam dá zarobit vo něco víc neš někde ve fabrice,ale za jaký hodinysickfuck Ježdění už mě sere,ale nemůžu se vot toho vottrhnoutsmile2 Snad až vystřílím bodovej kredit...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
10.10.2007 16:51:05
Offline

Re: Truck,ja a Amerika.

Pěkný čtení.goodgood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
11.10.2007 09:06:27
Offline

Re: Truck,ja a Amerika.

...tag sem to přelouskal...pjekný čtení...ježdění f Evropje je ve spoustě vjecí hodně podobný a díky tomudle psaní se mi vybavilo spoustu zážitků, jako třeba přejíždění kanálů v Holandsku po vyklápjecích plechovejch mostech určenejch pro osobáky s 24 tunama svitků hliníkovýho plechu za zádama, protože hlavní tahy byli zablokovaný stáfkujícíma šoférama, ale já chtěl strašně domu nebo dyš sem v Groningenu (tam co dělaj muj voblíbenej tabák) zaparkoval v noci utahanej na plech na vohromnym prázdnym placu a ráno dyš sem fstal, byl ten plac plnej osobáků a já nemoch vyjet...teda moch, ale těch nervů a jag mě boleli ruce, neš sem votamtuť s tou velkou mrchou vycukal a nebo nebylo nic zvláštnějšího neš dyš ti na silnici mezi Kolari a Muoniem do vočí kouká vohromná losice, kerá si stoupla napříč a čekala aš přejde mládě...jakmile mládě přešlo, eště chvilku mi koukala do ksichtu jako dyby chtěla poděkovat...taky sem asi přivodil šok prodavači v budovje se suvenýrama na Tuoman Paja (polární kruh), gde sem vyskočil s kabiny f keckách a kraťasech, přitom venku bylo -43 a šel si koupit kafe...dneska uš je fšechno trochu jinak...digitální tachografy definitivně nedovolujou šílenosti jako šesnáct hodin za koláčem a podobně...a nejvíc pravdy je f poslednim votstafci...dva, možná tři roky se mi kurefsky stejskalo po volantu,kabině a silnici...dneska uš né, uš nemusim...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Mour (Člen)
11.10.2007 09:13:51
Offline

Re: Truck,ja a Amerika.

Filous: ... za tou relativní svobodou a volností se asi fakt stýská idontknow

Filous (Člen)
11.10.2007 09:20:12
Offline

Re: Truck,ja a Amerika.

Mour psal:

Filous: ... za tou relativní svobodou a volností se asi fakt stýská idontknow

...to je přesně vono...sice neznáš nic jinýho neš dálnice, benzínky, fabriky, sklady a dispečinky, ale dyš jedeš a pot zatkem ti řechtá 440 kobyl, tag seš tag ňák "svobodnej"...ale třeba pro mě bylo nejhorší vzít si zbalenou tašku a navečer vodejít z domova, sednout za volant a jet...to bylo utrpení smile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
inkvizitorr (Administrator)
11.10.2007 10:27:14
Offline

Re: Truck,ja a Amerika.

filous: hele, to sou skazky jag vod andrzéna, eště řekni, žes v tom trucku poslouchal furt johnnyho cashe a na boku kabiny si měl airbrush s kozatou ženckou a vlkem vyjícím na měsíc za polární záře bigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
Filous (Člen)
11.10.2007 10:39:24
Offline

Re: Truck,ja a Amerika.

inkvizitorr psal:

filous: hele, to sou skazky jag vod andrzéna, eště řekni, žes v tom trucku poslouchal furt johnnyho cashe a na boku kabiny si měl airbrush s kozatou ženckou a vlkem vyjícím na měsíc za polární záře bigsmilebigsmilebigsmile

...ty voe, budeš se divit, ale toho Keše sem poslouchal surprised ...mam doma asik deset kazet s kántry end trak mjůzik, tagže dybys je chtěl pučit, vyndam je z krabice, ale musíš mi slíbit, že mi je nezničíš bigsmile ...ale tu kozatou ženckou s vlkema a mňesícem sem tam neměl, to se mi nigdy nelíbilosick ...ale mam za sebou třeba čištění a leštění chromovaný cisterny Stokota a to byla fuck pakárnasick, kór dyš ti jí zeblili asfaltovou emulzí sicksicksick ...bejval sem ten debil, co zvostával v garážích ve svym volnu a čistil a myl auťák, abych byl druhej den na silnici fešák idontknowbigsmile ...a uš na Trambusu sem měl u stropu koženej řemen vot houkačky a na střeše štyry chromovaný klaxóny bigsmile ...prostě mě to tenkrát fakt bralo bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Loser (Administrator)
11.10.2007 10:46:15
Offline

Re: Truck,ja a Amerika.

Filous: s tim cistenim ti to fakt verim, pac kdyz jsem si o vikendu prohlizel tvoji neblejskanou bandasku a ty u toho prohlasis, ze to budes muset umet, pac je to zajebany jak svin, tak jsem se jen pousmal. Ja ji takhle nalestenou a vyfesakovanou nemam ani, kdyz vylezu po 2 hodinach z myckysmile1


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Kelly01 (Člen)
11.10.2007 10:46:16
Offline

Re: Truck,ja a Amerika.

Se nedivím že ti slezly vlasysmile1

Ale leštění ti v krvi zůstalo,cosurprised


God Save The Queen!
Koldan (Člen)
11.10.2007 10:57:19
Offline

Re: Truck,ja a Amerika.

Filous psal:
inkvizitorr psal:

filous: hele, to sou skazky jag vod andrzéna, eště řekni, žes v tom trucku poslouchal furt johnnyho cashe a na boku kabiny si měl airbrush s kozatou ženckou a vlkem vyjícím na měsíc za polární záře bigsmilebigsmilebigsmile

...ty voe, budeš se divit, ale toho Keše sem poslouchal surprised ...mam doma asik deset kazet s kántry end trak mjůzik, tagže dybys je chtěl pučit, vyndam je z krabice, ale musíš mi slíbit, že mi je nezničíš bigsmile ...ale tu kozatou ženckou s vlkema a mňesícem sem tam neměl, to se mi nigdy nelíbilosick ...ale mam za sebou třeba čištění a leštění chromovaný cisterny Stokota a to byla fuck pakárnasick, kór dyš ti jí zeblili asfaltovou emulzí sicksicksick ...bejval sem ten debil, co zvostával v garážích ve svym volnu a čistil a myl auťák, abych byl druhej den na silnici fešák idontknowbigsmile ...a uš na Trambusu sem měl u stropu koženej řemen vot houkačky a na střeše štyry chromovaný klaxóny bigsmile ...prostě mě to tenkrát fakt bralo bigsmile

hele a nosils pruhovaný tričko?mněls kérku na bicáku a plivals na zem a chcals na kolo a trůbil vostopéro na vosobáky?surprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
inkvizitorr (Administrator)
11.10.2007 10:59:55
Offline

Re: Truck,ja a Amerika.

Koldan psal:

hele a nosils pruhovaný tričko?mněls kérku na bicáku a plivals na zem a chcals na kolo a trůbil vostopéro na vosobáky?surprised

ty trůbo, to byl zmrzlinář horáček s kamarádem pažoutembigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
Filous (Člen)
11.10.2007 11:06:35
Offline

Re: Truck,ja a Amerika.

Lůzr:
...fakt to mam hrozně zasraný surprisedidontknowbigsmile

Kelly:
...že by to bylo s toho?? surprised

Koldan:
...čoveče nenosil, ale tvýmu popisu přesně votpovídaj starý "česani" s kerejma sem chodil f pátek na pivo a ve svejch dvaceti sem si připadal jako starej mazák, páč sem s nima moch sedět u šoférskýho stolu mimo ten vobyčejnej póvl, kerej neuměl řadit bes spojky enem meziplynem, lemtat pívo a poslouchat skazky ze silnice, tam se toho najezdilo víc neš f pracovní dobje bigsmile ...jo a naučili mě jíst tlačenku a matesy bigsmile ...a kafeti s rumem se řikalo "souprava"bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
11.10.2007 11:16:40
Offline

Re: Truck,ja a Amerika.

No mě bavilo starat se vo káru,dokud sem jezdil na soukromo se svím medvědem(dodávka),to sem to měl každej den umytý,vevnitř nablejskaný a vyvoněný,ale ted co su zaměstnanej a jezdím s firemním su rát že to protáhnu jednou za měsíc myčkou.Tenkrát mě to ježdění bavilo,neměl sem stálou ženskou,takže krom ježdění se furt chlastalogood.Dneska když mám večer vodjet na votočku do rajchu,tak su nasranej jak sviňfucksmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Koldan (Člen)
11.10.2007 13:37:15
Offline

Re: Truck,ja a Amerika.

Filous psal:

Lůzr:
...fakt to mam hrozně zasraný surprisedidontknowbigsmile

Kelly:
...že by to bylo s toho?? surprised

Koldan:
...čoveče nenosil, ale tvýmu popisu přesně votpovídaj starý "česani" s kerejma sem chodil f pátek na pivo a ve svejch dvaceti sem si připadal jako starej mazák, páč sem s nima moch sedět u šoférskýho stolu mimo ten vobyčejnej póvl, kerej neuměl řadit bes spojky enem meziplynem, lemtat pívo a poslouchat skazky ze silnice, tam se toho najezdilo víc neš f pracovní dobje bigsmile ...jo a naučili mě jíst tlačenku a matesy bigsmile ...a kafeti s rumem se řikalo "souprava"bigsmile

hele to mi připomíná naše firemní akce,tam se taky betonuje ostopéro,ale halvně hubůbigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Bouchal (Člen)
11.10.2007 15:56:25
Offline

Re: Truck,ja a Amerika.

Fakt dobrý čtení, pěkně ta práce utíkásurprisedbigsmilebigsmile


SV 1000S
yello (Člen)
11.10.2007 19:36:30
Offline

Re: Truck,ja a Amerika.

Fascinujou me tam 3 veci:
-ty denni ujete vzdalenosti
-tolerance policajtu
-rychlosti v nekerych statech 160km/hsurprised

Jako ja vim,ze i evropske tahace by jeli bez omezovace,ale ten fakt,ze sou delsi,tim padem kolikrat i tezsi,a valej to kilopade.Ty musej brzdit jak svin...bigsmile


...che palle !!!
VikecB12 (Člen)
11.10.2007 19:41:55
Offline

Re: Truck,ja a Amerika.

taky mají trochu jinej zdvigovej objem. Jinak v učení sem dělal v servisu na Renaultech magnum a bez omezovače jeli v pohodě 140km/hgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
osiris (Člen)
11.10.2007 19:45:06
Offline

Re: Truck,ja a Amerika.

...to si piš že brzděj jak sviň, ...půldruhýho kilometru ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
VikecB12 (Člen)
11.10.2007 19:47:07
Offline

Re: Truck,ja a Amerika.

jo a taky nesmíme zapomenout že to bylo před pěkně dlouhou dobou,to aji tady každej sral na kolečko a nějaký limity,myslím že dneska tam budou mít stejnou buzeraci jak tadysmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Zdenda (Člen)
11.10.2007 20:37:49
Offline

Re: Truck,ja a Amerika.

Filous: ty mi tohle budeš muset jednou všechno vyprávět, bo tyhle zážitky milujugood

A vzhledem k tomu, že jsem taky úchylnej leštič nevim nevim jak bych dopadnul, mít lesklou cisternusurprised


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
yello (Člen)
11.10.2007 20:52:45
Offline

Re: Truck,ja a Amerika.

ted by to uz chtelo jen nejaky zazitky z Ruska,at to muzem srovnat.Ale velky rozdil v tom myslim nebude...bigsmilebigsmilebigsmile


...che palle !!!
maňas (Člen)
11.10.2007 21:24:50
Offline

Re: Truck,ja a Amerika.

no pěkný po čtyřech stránkách sem to pro dnešek vzdal,ale pokračovat budu je to zajímavý čtenígood


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Filous (Člen)
12.10.2007 07:51:33
Offline

Re: Truck,ja a Amerika.

yello psal:

ted by to uz chtelo jen nejaky zazitky z Ruska,at to muzem srovnat.Ale velky rozdil v tom myslim nebude...bigsmilebigsmilebigsmile

...jednou sem stál na Zinnwaldu, eště přet fstupem do únije, čekali sme na papíry a kecali mezi sebou a stál tam s náma starej chlap, co jezdil dlouhou dobu Rusko s humanitárkou, prostě žrádlo, paštiky, vepřofky, mlíko, voblečení, samej nedostatkovej artikl...praštil s tym, dyš mu za jízdy zastřelili co-pilota a zařek se, že dál na výchot neš po řeku Moravu ho uš nigdy nigdo nedostane...na plachtě návjesu měl samej štvereček, jag měl zalepený díry po fstřelech a na druhý straně to samý, jag to lítalo ven...měl děravou i kabinu Volva a přístrojofku...a na nádrži neměl klasický hrdlo, ale dekl jag vot konve na mlíko, páč  f tý dobje na východě tankovali naftu hadicema, kerý u nás používáme u hovnocuců...ten vyprávjel strašný vjeci...do dneška nevim, esi je fšechno pravda, ale dyby byla pravdivá enem půlka, tag vobdivuju šoféry, kerý tam tenkrát jezdili, bo dneska uš je to taky trochu jiný i tam...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Loser (Administrator)
12.10.2007 08:55:37
Offline

Re: Truck,ja a Amerika.

No ja mam kamose, kterej jezdi prave to Rusko. Rikal, ze po Moskvu je to celkem v klidu, ale dal uz je to divocina jak svin. Rikal, ze kdyz jel poprve a zatarasili mu cestu a mirili na nej sapikama, tak se malem posral. Pak prej pochopil, ze to nejsou zas takovy svine a ze se s nima da domluvit. Rekl, ze kazdopadne neco musi dovezt do cile, toz si kuci mafijansti vzali jen to, co na jednou uvezli a nechali ho byt. Ted uz si prej nechava do auta nafasovat neco navic a kousek za moskvou to vyklopi mafosum (prej uz je vsechny zna a jednou se s nima dokonce pekne spraskal).
Taky se mu prej jednou v noci stalo, ze pred neja nejali dva ziguli a zacali ho brzdit. Kdyz se mrknul do spetnyho, tak za nim jelo nejaky auticko s korbou, na ktere byli dva chlapici a pokouseli se mu nozem rozriznout plachtu. Jednomu se prej podarilo naskocit dovnitr a vyhazet dve krabice s nejakejma svetrama. Tak se prej nasral a zacal najizdet na ty dva srace pred sebou az je roztuknul a poslal do prikopu. Kdyz pak zastail nekde na nejakym parkingu, tak se sel podivat na toho experta, kterej mu podle nej zustal jeste v navesu. Kupodivu chlapik nikde. Prej si udelal duru na druhe strane a asi nekde vyskocil do prikopy.
Toz asi takove je to jezdeni po maticce rusibigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Filous (Člen)
12.10.2007 09:02:04
Offline

Re: Truck,ja a Amerika.

...to s tym vykrádáním návjesu za jízdy taky vyprávjel...prej mu přelez na korbu ze sajdy Uralu, zrychlit nemoch, páč ho vepředu brzdil Kamaz, tag enem ve spjetnym koukal, jag mu lítaj vepřofky do pangejtu...dyby prej nebyla kousek před nim gajka (stanoviště milícije), tag mu snat vyházeli celej návjes...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
misi (Člen)
12.10.2007 09:17:14
Offline

Re: Truck,ja a Amerika.

Filous psal:

...to s tym vykrádáním návjesu za jízdy taky vyprávjel...prej mu přelez na korbu ze sajdy Uralu, zrychlit nemoch, páč ho vepředu brzdil Kamaz, tag enem ve spjetnym koukal, jag mu lítaj vepřofky do pangejtu...dyby prej nebyla kousek před nim gajka (stanoviště milícije), tag mu snat vyházeli celej návjes...

Se asi nedival na fontanu pre pussy... palko hrdina to tam řešil ...bigsmilebigsmilebigsmile


Blu one.... old one
Peca (Člen)
12.10.2007 09:33:01
Offline

Re: Truck,ja a Amerika.

Teda Filous musím říct supr zážitkygood!!goodgood
Ještě když jsem jezdil, tak bývaly chvíle, kdy jsem tu práci nenáviděl. Hlavně v zimě v horách (zejména Wyoming a Californie), kdy i při sebemenším poprašku na silnici buďto zavírali dálnici nebo nutili k řetězům. A nasazovat řetězy na takovou bestii v jednom není žádná prdel. Nebo když člověk dojede pro melouny a zjistí, že melouny jsou ještě na poli, poněvadž farmáři plánovali náklady podle počasí, a ono místo sluníčka chcalo. Tak jsem čekal tři dny, než dozrají a naloží mi je. Nebo když se člověk ráno vzbudí na truckstopu a zjistí, že mu přes noc z nádrží zmizelo asi 150 galonů nafty (nějaká k.u.r.v.a mi ji přes noc přes hadici vycucla). Ale musím říct, že to ježdění je vlastně droga a pokud zavčasu neskončíš, tak jezdíš až do důchodu. Furt na to nadáváš, ale když se vracíš domů tak už voláš dispečerovi, jestli něco nemá.
Jinak k těm rychlostem ve Státech. V těch západních státech(kromě CA) je speed limit pro trucky 75 mil/h (120 km/h), ale jsou úseky kdy o policajta nezavadíš, můžeš nastavit tempomat na 90 mil/h a letíš jak šíp. Ale pak jsou taky státy, např. Ca, Illinois, Oregon, kde je ten limit jen 55 mil/h a policajti jsou všude a pokuty nemalé. A to ti připadá, že se vlečeš jak šnek a jenom horko těžko ten limit dodržuješ.

bečka (Člen)
12.10.2007 09:54:21
Offline

Re: Truck,ja a Amerika.

Peca: To musela bejt skvělá zkušenost.Našel sem si ten najklaďák. V tom bych se chtěl někdy svézt..Docela by mě taky zajímalo, jak to tam chodí mezi kamioňákama.Jestli je to tam, jako v těch am. filmech..
jak ses k tomu dostal?


---------------------------------------------------------------
hlavně, že je pivo ftlamě...
misi (Člen)
12.10.2007 10:05:41
Offline

Re: Truck,ja a Amerika.

Nevíte někdo co stojí řidičák na truck v kanadě? připadně podmínky atd ... help


Blu one.... old one
Peca (Člen)
12.10.2007 10:21:12
Offline

Re: Truck,ja a Amerika.

Bečka: Když jsme skončil školu, tak jsem nějak neměl ponětí co dělat a odjel jsme do Států. Tam jsem první rok dělal veškeré ty debilní práce, jako jsou ůklidy apod. Po roce mi kamoš poradil, že mám koupit dodávku a začít jezdit, že to sou super prachy. Tak jsem koupil dodávku a jezdil jsem cca v okruhu 1000 mil od Chicaga. Ale ty prachy zas až tak dobré nebyly, tak jsme si udělal řidičák na trucka a začal jezdit. Samozřejmě, že sem v tu dobu ještě o ježdění neměl ani páru. Prvních pár jízd jsem absolvoval s jedním rusákem, který mě to skvěle učil. Vyjeli jsme z Chicaga směrem na západ, asi po 400 mílích jsme se střídali. On zastavil, řekl mi teď pojedeš ty, zavřel se ve sleeperu a spal. V ten moment mě polel studeny pot, protože do té doby jsme jezdil jenom na parkovišti v autoškole, zkoušky jsme odjezdil automatem (v US si při zkouškách můžeš zvolit jestli automat nebo řazení, teda aspon v té autoškole, kde jsem dělal papíry já.) Rozjezd jsme teda zvládl, i to řazení nahoru mi celkem šlo, ale pak došel Wyoming a brutální stoupáky, no a ve většině kopců jsem musel tak pětkrát zastavit a znovu se rozjet. Ale po pár tripech se to už dalo. No a couvání do dveří to byla taky ze začátku paráda.

Filous (Člen)
12.10.2007 11:36:08
Offline

Re: Truck,ja a Amerika.

...couvání byla kapitola sama pro sebe bigsmile ...dneska návjesem nacouvam kamkolif, dyš ja tam aspoň 20 čísel na každý straně, ale přívjesem s kočárovym rejdem sem se to nigdy pořádně nenaučil, dycky sem měl zamotaný ruce ve volantu a soupravu zlomenou do vinglu bigsmile ...ale i s tym sem dycky zacouval, ale jag učedník bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Peca (Člen)
12.10.2007 12:07:25
Offline

Re: Truck,ja a Amerika.

Já si ještě přesně pamatuju na moje první couvání. Bylo to v centru Chicaga, dostal jsem dveře přesně mezi dvěma dalšími trucky a nebylo tam nijak zvlášť moc místa. Najížděl jsem tam 50 minut, a když jsme konečně přirazil ke dveřím, tak mi všichni šoféři, kteří tam čekali na náklad zatleskali. Cítil jsme se hrozně, ale po pár měsících už to byla pohoda.
Párkrát se mi stalo, že jsem prostě nemohl nacouvat, buď to bylo couvání pře pravou stranu, nebo tam nebylo dost místa, tak jsme musel odpřáhnout, dát nějakému borci co tam jezdil s takovým tím malým manipulačním tahačem (na přetahování návěsů)asi 20 USD a ten mi nacouval.
Kapitola byla taky couvání s těmi "klasiky"sick, jedná se o takové ty hranaté krabice, které mají podél oken komíny. To když couváš, tak se podíváš z okna a vidíš komín (takže úplné hovno). Musíš otevřít dveře, vystrčit půl těla ven z kabiny abys něco viděl a pak couváš. Když jsem tak couval poprvé, tak jsem málem vypadl z kabiny.

K.a.s.y.m. (Člen)
12.10.2007 12:08:38
Offline

Re: Truck,ja a Amerika.

Filous psal:

...couvání byla kapitola sama pro sebe bigsmile ...dneska návjesem nacouvam kamkolif, dyš ja tam aspoň 20 čísel na každý straně, ale přívjesem s kočárovym rejdem sem se to nigdy pořádně nenaučil, dycky sem měl zamotaný ruce ve volantu a soupravu zlomenou do vinglu bigsmile ...ale i s tym sem dycky zacouval, ale jag učedník bigsmile

No klasickej valnik to je mazec.moc lidí který to fakt uměj neznám.Ale viděl jsem machra couvat s dvouma kočárama.fakt profík.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Mour (Člen)
12.10.2007 12:27:19
Offline

Re: Truck,ja a Amerika.

Jak jsem dělal kdysi brigádu u kolotočů, tak tam s traktorem couval se dvěma vlečkama surprisedbigsmile

osiris (Člen)
12.10.2007 13:46:39
Offline

Re: Truck,ja a Amerika.

...vybavenej těma nejdůležitějšíma frázema na svjetě, jako je "nicht šísn" "ví fíl kostet" "mévrštojer" "mit senf" a v poslední řadě "lér" a "ich fárer mit atd." sem vyrazil na svoji první točku do rajchu, na čáře dyš sem celňákoj ukázal práznou korbu a vedle auta na mě zacrochtal "dýzl" sem na něj vyhrk "ja" a pomyslel si vo něm že je kretén dyš se domnívá že by to snat mohlo jezdit na benzin, se von chrotal nespokojil s mojim "ja", natskakoval a ukazoval furt na zamčený nádrže, skusil sem to s nim anglicky, nechtěl se chytit, tag sem mu česky řek co eště chceš, von ten vopičák mi začal lomcovat tim zámkem a mě docvaklo že de mněřit kolik mám nafty f nádrži, pag uš sem to vjeděl
...ve švécku v jedný fabrice u karlskrony sem jim nevjedomky spustil poplach přímo z hajzlu, copag já moch vjedět na co tam maj dvje splachovadla? nójo, chtěli mě pag vyndat z hajzlu jag vozejčkáře, furt se scháněli gde mám káru ...do švécka se i úžasně pašovala votka, nejlevnější tady za pade šla tam za třistapade
...f itáliji při čekání na náklat mě nakropenýho večer zbudil ňákej mamlas a chtěl mě tam nacpat děfku, já sem vodmítal ale asik sme si nějak špatně rozumněli a ten pako, dyš uš sem zase zabral začal bouchat znova a přitách buzeranta, ty krávo to bylo šou ho nenechat nalíst do boudy
...v rumuncku, zaplať pámbů ve dvou, f jednom to snat ani nejde, sem poprvé sral večer za jízdy f pomalejch táhlejch serpentýnách zavješenej ven za madlo s pravejch dveří, zastavit tam šlo vo život, kór večer ...a na hranicích mně doprovázel s humanitární zásilkou policejní kofboj na koni
...f rusku uš sme mněli na jednom votpočívadle známýho mafijána, kerej nám za votku a plzeň zaručil, že můžem přes noc chrápat aniš by nám rosfikali loupežníci plachtu aby viděli co vezem, esli má cenu se s tim házet dolu s návjesu
...f holancku sem kámošoj na druhý kobyle urval průtokáč na přívodu zduchu do brzdovýho válce (trošku mu syčel) pag po mým zásahu už ten luft vylít kua rychle, kladivo, samořezy, dubovej špaleq a tradá do servisu - von byl teda zralej spíš na pohovor s psychologem jag sem mu to tam skurvil :))
...no bylo by toho taky dost


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
12.10.2007 14:29:12
Offline

Re: Truck,ja a Amerika.

Os:
...takovejch skazek má nejspíš každej šofér plnej pytel, ty co nigdy nejezdili si nutně musej myslet, že si ten dotyčnej vymejšlí bigsmile ...s tema buznama to je dobrý...jednou ve Franciji sem zastavil na votpočívadle, nezařazenej do parkovacího místa, rozblikal sem to varovnejma a hledal v mapje...f tu ránu tam bylo hejno bukvicsurprised ...aš pozdějc mi něgdo prozradil, že blikání varofkama je pro ně znamení, že si chceš nechat protáhnout vejfuk bigsmile ...a nebo...jel sem ve dvou, stojíme dóle v Dubí pot Cínofcem u Aralky (tenkrát), natankovali sme, pijem f kabině kafe, pokuřujem a dáváme do kupy papíry, bylo léto, stažený vokýnka a najednou se k nám houpavym krokem blíží kurva a prej že "helééé, klucíííí, nechcete sééééks?" ...kolega na ní "di do prdele" a vona "do prdele mě šukat můžeš, dyš připlatíš" ...a to uš sme měli kafem poprskaný vokno zevnitřbigsmile ...vona to byla děsně šeredná cikánka a navíc měla eště monokl přes půl ksichtu, no děs...pag z ní vypadlo, že to má nasvjedomí ten ukrajinec, co přešlapoval vo pár metrů dál...na Rudný sem viděl turka, kerej zrovna dodělal píchlou gumu, jag si cpe kurvu v bílý mini za prdel do kabiny a jí zvostávali na tý tlustý prdeli voptisky vot rukou tureckýho drajvra...divnej svjet surprised ...no a muj pantáta...taky jezdil...a jednou vymák kolegu s kurvou, kerá si řikala Aranka něgde přet Teplicema a fšude to dával g dobru...i na voslavjě štyrycetin manželky toho kolegy...nevim proč, ale ta voslava se tag ňák moc nepovedlasurprised ...von je pantáta takovej dobrák vot kosti a chtěl pobavit společnost surprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
12.10.2007 15:47:16
Offline

Re: Truck,ja a Amerika.

...nó tag s těma varofkama sem si tagle nabjech f rudný bigsmile
...a taky sem vypustil s cisterny 600 litrů čokolády na chodník a na silnici bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr