Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Policista.cz

marcoo (Člen)
18.10.2007 13:39:26
Offline

Policista.cz

Zvláštní web plnej blbců.Určitě máte v paměti jak byl sražen motorkář policejním autem v Praze.Na webu policista.cz si tento záznam dali do složky ZÁBAVA.Nechápu jaká je to zábava srazit někoho autem.Ať už jel motorkář jakkoliv a ať spáchal jaký koliv přestupek,srazit ho bylo dost ubohý.A oni to berou jako zábavu.Tak až vás jednou bude masírovat přiblblej policajt,vzpomeňte si na to,že to mají jako zábavu.Aspoň někteří.
Pokud zde je nějaký policista,omlouvám se ale maj tam komentáře,nebo aspoň měli,protože je už vymazali že je mi z nich na blití.Keci typu dobře mu tak hajzloj a podobný hovadiny.sickfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuck

gore (Člen)
18.10.2007 13:45:28
Offline

Re: Policista.cz

zadnymu kretenovi se nevomlouvej pac toho debila sel delat dobrovolnesicksicksick

beerbeerbeerbeerbeerbeer


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
Newada (Člen)
18.10.2007 13:51:25
Offline

Re: Policista.cz

Motorkář chtěl adrenalin, tak ho dostal.
Že je toto video v kategorii zábava, jen potvrzuje slova Goreho.


jak dlouho ještě?
osiris (Člen)
18.10.2007 14:16:51
Offline

Re: Policista.cz

...mě je teda celkem jedno v jaký to maj kategorii bigsmile
...a že ho srazili? no a? když dělám něco co nemám, musím počítat s tím, že můžou přijít následky ...kdyby ho srazili při normální jízdě a ne při honičce, kdyby nejel ke všemu na červenou, tak ano ...a nakonec, kdyby jim pod to auto sám nevjel, protože to před ně strhnul když se vyhejbal dodávce která jela z leva na zelenou a jinak by ho zmastila ona bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Polo (Člen)
18.10.2007 15:13:12
Offline

Re: Policista.cz

myslim, že to moc nepřeženu, když řeknu, že policajti sou taky jen lidi. se schválně koukni na jiný weby nad čim se baví ostatní složky obyvatelstva smile2


Žádnej učenej z nebe nespad, z mašiny už ano.
bery (Člen)
18.10.2007 15:35:27
Offline

Re: Policista.cz

osiris psal:

...mě je teda celkem jedno v jaký to maj kategorii bigsmile
...a že ho srazili? no a? když dělám něco co nemám, musím počítat s tím, že můžou přijít následky ...kdyby ho srazili při normální jízdě a ne při honičce, kdyby nejel ke všemu na červenou, tak ano ...a nakonec, kdyby jim pod to auto sám nevjel, protože to před ně strhnul když se vyhejbal dodávce která jela z leva na zelenou a jinak by ho zmastila ona bigsmile

naprostej souhlas


momentalně zavostalej
sten (Člen)
18.10.2007 16:55:31
Offline

Re: Policista.cz

to marcoo:
   on nebyl sražen, ale sám si "naběh" a ještě to chtěl hodit na ně. A na blbce bohužel narazíš všude, jak u policie, tak u motorkaru
   

to gore:
   debily ze sebe děláme, bohužel mnohdy musíme ...
Doufám, že se Ti ani Tvým blízkým nikdy nepřihodí nic zlého, protože by Ti mohl přijet pomoci nějakej KRETÉN


neveřím ničemu co krvácí pět dní a neumře
VikecB12 (Člen)
18.10.2007 17:06:28
Offline

Re: Policista.cz

A že nám bezmezně pomáhají,to zas jako jooofuck Když vo něco de,tak na to serou,když de vo buzeraci to sou důslednípussysick


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
mr.BSE (Člen)
18.10.2007 17:31:20
Offline

Re: Policista.cz

Vikec goodgood

vono se dycky lip hraje a namyslenyho frajirka, co ma nejakyho vobycejnyho motoristy u pussy


Second Class Citizen
1130 Café Racer
marcoo (Člen)
18.10.2007 18:11:49
Offline

Re: Policista.cz

Nevím,ať si o mě každej myslí co chce,ale zatím jsem se nesetkal u policie se vstřícností.Ať se jedná o vykradení mé garáže kde naštěstí byli jen 2 kola v hodnotě cca 40 tisíc.Kdy při překonání 2 zámků,vypáčení dveří a uštípnutí zámku mi bylo řečeno že kola nebyly dostatečně zabezpečeny.BLIJU sick. Dál při několika kontrolách,kdy jsem jel ve vesnici podle předpisu,vše bylo v pořádku tak si nechali vyndat lékarničku a celou si ji rozbalit na sedátko.Hygiena je vůbec nezajímala.Další případ.V centru dojedu auto POLICIE které jede cca 30-35km/h,při předjetí se rozblikají majáky a co následovalo po tom nemusím snad říkat.Tomu se asi neříká buzerace.Jen to trochu zaobalíme do termínu výkon služby.Co když jsem je předjel jen proto,že jsem spáchal trestnou činnost že?Zatím sem se nesetkal s žádným kladem.Proto svůj názor na policii neměním.Až se to ukáže v jiném světle,určitě řeknu,ten byl v pohodě.Zatím to říct nemůžu.I když je to jen práce jako každá jiná.To ale nikoho neopravňuje masírovat si na mě svoje zhrzený ego.Hauk

osiris (Člen)
18.10.2007 18:32:41
Offline

Re: Policista.cz

...mám s nima teda i vstřícný zážitky smile1
...čeká snad někdo u jákýhokoliv jinýho povolání jen milý úsměvy ? bigsmile
ps: jó a když jsem třeba machroval, tak "jsem jich schytal" bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
mr.BSE (Člen)
18.10.2007 18:43:11
Offline

Re: Policista.cz

Co se tyce silnicnich kontrol,tak mam i dobry zkusenosti, vetsinou mlady kluci, pokecali sme o motorkach, voni ze maj taky apod. Buzeraci sem zazil od zensky.... -
normalni kontrola, noty ok, vsechno ok
"Dekuji, muzete jet"
"Staaaat!"
tak se ptam co je a uvidel sem typickou fizlacku (velka prdel, zadny kozy, mindraku plna palice, tak pudu k fizlum at taky videj,ze?) Prej co to na ne jako zkousim!
surprised  na nu jak pussy idontknow
Prej chcete rovnou dva a pul litru?
Tak se ptam co je spatnyho...
Okamzite si ocistite znacku!! (kolegovi fizlovi to nevadilo)
A pak zacala "To sou samy prepadeni, srazeni na prechodu, vykradacky a ujizdecky bez RZ"
kunda jednafuck

ten arogantni ton, bych ji lisknul nejradsifuck


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Baltazar (Člen)
18.10.2007 18:58:51
Offline

Re: Policista.cz

osiris psal:

...mě je teda celkem jedno v jaký to maj kategorii bigsmile
...a že ho srazili? no a? když dělám něco co nemám, musím počítat s tím, že můžou přijít následky ...kdyby ho srazili při normální jízdě a ne při honičce, kdyby nejel ke všemu na červenou, tak ano ...a nakonec, kdyby jim pod to auto sám nevjel, protože to před ně strhnul když se vyhejbal dodávce která jela z leva na zelenou a jinak by ho zmastila ona bigsmile

Souhlasgood


The father of the little princess of the dawn
bobule (Člen)
18.10.2007 19:00:41
Offline

Re: Policista.cz

banda blbů a netáhel,fuck jeden z nich je muj mladší bratr a švestka jak má bejt (cílevědomej, spasí svět a mistr světa ale rukama je rád že si vytře prdel) člověk aby se bál mu dát v hospodě facana lebo by to moch bejt útok na veřejnýho činitelesmile2


to jebu
GSF josef (Člen)
18.10.2007 19:26:22
Offline

Re: Policista.cz

Ten vul si za to muze sam ! nijak ho nelituju. stejna kategorie jako ty trotli se zakrytejma znackama sick

VikecB12 (Člen)
18.10.2007 19:53:50
Offline

Re: Policista.cz

bobule psal:

banda blbů a netáhel,fuck jeden z nich je muj mladší bratr a švestka jak má bejt (cílevědomej, spasí svět a mistr světa ale rukama je rád že si vytře prdel) člověk aby se bál mu dát v hospodě facana lebo by to moch bejt útok na veřejnýho činitelesmile2

Podobnou zkušenost mám s jedním ted už bejvalím kamošem.Došel z vojny,manualně neumí nic,tak šel k fízlům.F tu ranu z něho byla pussy jak zvonfuck


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Ice (Člen)
18.10.2007 21:21:56
Offline

Re: Policista.cz

Nu což... Jestli vás zajímá názor jednohu z těch neschopných pitomců, tak lidi jsou všude různí... Kreténa potkáte u švestek, stejně jako za přepážkou trafiky, v servisu s klíčem v ruce nabo v bílým plášti... Je to o lidech... Stejně tak, jako u všech oborů potkáte normální kluky, co sedlají motky, jsou do pohody a vstřícní...

Co se týče té reportáže, tak nebudu mít nestraný názor na to, že si za to ten kluk mohl zhola sám... A obhajovat ho čímkoliv jen vypovídá o hlouposti majitele takových názorů... Tím se nechci nikoho dotknout...

Dělám co dělám a nikdy jsem se za to nestyděl. A ten, kdo ukazuje na druhé, že by se stydět měli, měl by se v prvé řadě zamyslet nad sebou a nad tím, jak je prospěšný společnosti... Ohnutou značkou a újezdem policajtovi se to myslím nehodnotí...

BANDIT pussy good


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
maňas (Člen)
18.10.2007 21:32:24
Offline

Re: Policista.cz

jak psali mnozí před tím,kreténa podkáš kdekoli,v mém případě na vče sick


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Henry (Člen)
18.10.2007 21:50:21
Offline

Re: Policista.cz

Jsem tady jakožto člen docela krátkou dobu, ale já si myslím, že (ICE a OSI) nemá cenu se před někým obhajovat, který si stejně bude stát za svým názorem. Jsem polda 12 let a za celou dobu jsem neopepřil žádného motorkáře a to jezdím na motce prvním rokem po dlouhodobé pauze. Takže jak již zmínil Ice, je to jen o lidech. Bohužel i mezi náma jsou tupouni, kteří si potřebujou léčit komplexy, ale to samé může být i ředitel banky!! Jezdím rád na motyce s přáteli jen tak vyjet si za zábavou, uvolnit se, ale nikdy před nikým nefrajeřím jaký jsem borec a jak rychle jezdím. Bydlím u hlavní silnice kde se protínají 2 rovinky a jsou na nich 2 přechody pro chodce a snížená rychlost na 70 km. Myslíte si, že nějaký boreček na supersportu zpomalí, když jede přes ten přechod kde čekají mrňata ze školy aby přešli přes silnici? Ani omylem!! má tam natočeno min. 130 km/h. Takže tyhle hovada mě taky pěkně serou, ale taky kvůli  nim nenadávám všem motorkářům. Tady se taky každý ohrazuje, že hážou motorkáře do jednoho pytle, tak laskavě neházejte i nás do jednoho balíku.


"TO JE MORYBUNDUS!!!"
maňas (Člen)
18.10.2007 22:21:03
Offline

Re: Policista.cz

henry: ne všichni policajti sou zakomplexovaní .....,ale prostě se občas nějaký chytrák najde
jinak s tím přechodem,pokad to jde tak zastavím,ale řešení takové situace je jen jedno pokud je tam blízko škola tak retardér,vono se nikdo nepo... když bude muset zabrzdit,ve finále komu se to nelíbí,ať si jede řádit na okruh,neříkám že jezdím v obci pade,ale snažím se to v hustě obydlených místech nepřehánět


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
mr.BSE (Člen)
18.10.2007 22:26:08
Offline

Re: Policista.cz

no na prechodech, radsi moc nezastavuju, slecna za mnou mela plnou kabinu voci, kdyz to mela dobrzdit, to radsi zpomalim a bezpecne je objedu. Zadna strelba!
Kdyz za mnou nic neni, tak zastavuju.


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Henry (Člen)
18.10.2007 22:34:36
Offline

Re: Policista.cz

Co si budem povídat, taky nejsem mílius neviňátko, ale v obci prostě jezdím do 60 km a mimo přece jen taky překročím mez, ale úměrně a ne jako nějaké prase. Pokud chce jezdit 200, nebo dokazovat sobě nebo ostatním jak mu jede motyka a jaký je borec, tak ať to ukazuje na okruhu a ne na silnici. Holt asi jsem už viděl dost nepěkného na cestě a člověk pak asi jezdí o něco víc s rozumem. A ujíždět poldům, kvůli nějakému mizernému přestupku a tím riskovat zdraví svoje a ostatních se mi zdá jako hodně velká hovadina. Znám totiž i dost kolegů, kteří pokud se s nima jedná slušně a nechová se k nim jako rozmazlený fracek a mistr světa, dokážou dost zkousnout a odpustit. A jestli se to někomu nelíbí, ať si zajede třeba do německa a zkusí odporovat poldům tam-jestli se mu to vyplatí.


"TO JE MORYBUNDUS!!!"
Koldan (Člen)
19.10.2007 07:43:11
Offline

Re: Policista.cz

cajti sů čuráci, stejně jako kamioňáci, bankéři, zedníci, řemeslníci, vysokoškoláci, středoškoláci, umělci,vobchodníci, dochtoři, politici, prodavači, zubaři, úředníci, šéfové, podřízení, spolupracovníci a motorkáři s plechovkářamafuckfuckfuck Ostatní sů celkem v pohoděgoodbigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
gore (Člen)
19.10.2007 07:48:58
Offline

Re: Policista.cz

sten psal:

to marcoo:
   on nebyl sražen, ale sám si "naběh" a ještě to chtěl hodit na ně. A na blbce bohužel narazíš všude, jak u policie, tak u motorkaru
   

to gore:
   debily ze sebe děláme, bohužel mnohdy musíme ...
Doufám, že se Ti ani Tvým blízkým nikdy nepřihodí nic zlého, protože by Ti mohl přijet pomoci nějakej KRETÉN

tak proc to delas gdyz MUSIS to te to asi bude bavit..proti ty reportazi nic nemam sundal bych ho skoro taky blba...a vo tom zbytku mam spoustu vlastnich zkusenosti prave s tema kretenama kterejch je tam hold hodne velika koncetntracesickkazdej je dulezitej jezdej vozrali pac voni muzou a pak te buzerujou za 35 na 30sick...a jak sem rek nejhorsi je ze kazdej toho debila sel delat dobrovolne ne proto ze musisicksick
omlouvam se fsem slusnym a poradnym policistumbigsmilebigsmileidontknow

beerbeerbeerbeerbeerbeer


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
Ice (Člen)
19.10.2007 07:58:59
Offline

Re: Policista.cz

Hele Henry, on se nám omluvil bigsmilebeer


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
marcoo (Člen)
19.10.2007 08:16:21
Offline

Re: Policista.cz

Holt co člověk  názr.Já s policií zatím velkou zkušenost nemám.Přišel jsem s ní do stiku asi 4x a vždy mě odradila.Když ji člověk potebval,tak nebyl čas atd.Takže fuck
Všem slušným se omluvám.Ale zatím jsem žádnýho nepotkal.

misi (Člen)
19.10.2007 08:22:33
Offline

Re: Policista.cz

Nedávno jsem měl hezku zkušenost, připojuju se do kruháče, projede dodávka policajtů vjíždím za ní na kruháč, vyjedem stejným směrem, vjedem na další kruháč, v tom kámošce volá známá že jestli by jsme se pro ní nevrátili, tak já teda o.k., jenže poliši to vzali zase zpátky, takže se teda vracím z kruháče tou samou cestou kterou jsem vjel. No majáčky, vystoupili dva mladí kluci, já vystoupil taky, notičky, aaaaa eeejhle, mám na hlavě číro, no kurwa už jak mě viděli tak se na mě nasrali, totálni kontrola všeho, jsou ty žárovky na váš typ vozidla? já říkám jo jasně (ikdyž asi nebyly sada za 50:D ) No pak co máte v tom kanistru, říkám naftu, vážněěě.. a na co máte naftu? říkám mám dízl... a to vozíte naftu v kufru ? na dojetí aha a na nic jiného ? .... kurwa vypadal jsem že to piju nebo co ? .... drtili mě 40 minut a nakonec když mi nic nenašli řekli že at si z nich příště nedělám srandu... kurwa idioti zajebaní to je na ránu  tohleto.


Blu one.... old one
Ice (Člen)
19.10.2007 08:30:46
Offline

Re: Policista.cz

marcoo psal:

Holt co člověk  názr.Já s policií zatím velkou zkušenost nemám.Přišel jsem s ní do stiku asi 4x a vždy mě odradila.Když ji člověk potebval,tak nebyl čas atd.Takže fuck
Všem slušným se omluvám.Ale zatím jsem žádnýho nepotkal.

Ono by to taky bylo asi na delší debatu... Když podraží rohlíky, taky nadáváš na pekaře a né na prodavače... A vono je to s tím stejný... Dokud budou v této zemi vytvářet právní normy lidi, co "jsme si" zvolili a ti můžou za tuhle byrokracii a udávají možnosti bez. složek. Policajti dělají co, a jak můžou podle toho, jaké mají možnosti. Samozřejmě na mě teď vysypete milión případu, kdy se choval hnusně, nedělal co mohl a pod. , ale vězte, že to opravdu nefunguje jak v amerických nebo teď tak oblíbených německých  krimoškách... Uvidět lumpa, chytnout lumpa a je vymalováno... Ale naše právní normy jsou postavené tak, že si policajt musí hodně dobře promyslet, jestli a jak se co bude řešit, aby v tom potom sám nelítal a neměl víc problémů, než je zdrávo. Proč si myslíte, že tolik cajtů v poslední době uteklo? Myslíte, že to je kvůli 6t renty kterou už by příští rok neměli? Nebo, že je osvítilo, že to co dělají je buzerace a po těch x letech jim to došlo... Je to hlavně o tom, že to spěje od desíti k pěti, vedení je od toho, aby je zpravidla jen tlačilo k oné buzeraci a pro lidi jsou až v poslední řadě...

Policajti nikdy nebudou oblíbení tak, jako zdravotníci a hasiči, ale to je logické, vzhledem k náplni práce, kterou mají. Jen je občas si uvědomit, že ti kluci na ulici dělají to, co musí, k čemu je tlačí jejich nadřízení a v možnostech, které jim dávají naše zákony, protože za to berou plat, platí hypotéky, sypou prachy manželkám, milenkám, a ostatní, stejně jako všichni...


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Progear 650 (Člen)
19.10.2007 08:37:54
Offline

Re: Policista.cz

to misi: Hezkej příběh....smile1good


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Ice (Člen)
19.10.2007 08:48:35
Offline

Re: Policista.cz

misi psal:

Nedávno jsem měl hezku zkušenost, připojuju se do kruháče, projede dodávka policajtů vjíždím za ní na kruháč, vyjedem stejným směrem, vjedem na další kruháč, v tom kámošce volá známá že jestli by jsme se pro ní nevrátili, tak já teda o.k., jenže poliši to vzali zase zpátky, takže se teda vracím z kruháče tou samou cestou kterou jsem vjel. No majáčky, vystoupili dva mladí kluci, já vystoupil taky, notičky, aaaaa eeejhle, mám na hlavě číro, no kurwa už jak mě viděli tak se na mě nasrali, totálni kontrola všeho, jsou ty žárovky na váš typ vozidla? já říkám jo jasně (ikdyž asi nebyly sada za 50:D ) No pak co máte v tom kanistru, říkám naftu, vážněěě.. a na co máte naftu? říkám mám dízl... a to vozíte naftu v kufru ? na dojetí aha a na nic jiného ? .... kurwa vypadal jsem že to piju nebo co ? .... drtili mě 40 minut a nakonec když mi nic nenašli řekli že at si z nich příště nedělám srandu... kurwa idioti zajebaní to je na ránu  tohleto.

v tu ránu bych za nima jel ještě půl hoďky... bigsmile


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Progear 650 (Člen)
19.10.2007 08:52:42
Offline

Re: Policista.cz

Ice: dobrej plán....bigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Henry (Člen)
19.10.2007 08:53:14
Offline

Re: Policista.cz

No samo, že každý jedinec má svůj názor, ale je zajímavé, že ty názory se začnou postupem času jak člověk stárne měnit. Mrkni na názory těch co už mají něco za sebou (Osi , Polo, Baltazar apd.) jak věkově tak kilometrově. Ono nějaký 19 letý usmrkanec, co dostal motku k narozeninám, bohužel přistupuje ke svým povinnostem trochu jinak. Já šel k poldům z přesvědčení že budu pomáhat lidem (třeba jako někdo co šel dělat doktořinu), ale brzo jsem pozbyl iluze a nyní beru realitu jaká je. Tu demokracii si každý představuje hold jinak. Asi jen těžko budu odcházet do civilu jen proto, že mi to nějaký motkář doporučil. protože na rozdíl od něj mám svou práci rád. Už jsem zažil dost případů, kdy motorkář měl při kontrole pindy a rýpavé připomínky. Když si uvědomíte, že může mít za sebou 10 hodin služby a potká 20 takových frajírků, tak se vůbec nemůžete divit, že za pitomé poznámky dostanete flastr. Ono by se někdy nic nestalo, schovat ocas mezi nohy a souhlasit s evidentním přestupkem, pak by možná i policie jako celek přistupovala k motorkářům vstřícněji.


"TO JE MORYBUNDUS!!!"
misi (Člen)
19.10.2007 09:07:54
Offline

Re: Policista.cz

Henry psal:

No samo, že každý jedinec má svůj názor, ale je zajímavé, že ty názory se začnou postupem času jak člověk stárne měnit. Mrkni na názory těch co už mají něco za sebou (Osi , Polo, Baltazar apd.) jak věkově tak kilometrově. Ono nějaký 19 letý usmrkanec, co dostal motku k narozeninám, bohužel přistupuje ke svým povinnostem trochu jinak. Já šel k poldům z přesvědčení že budu pomáhat lidem (třeba jako někdo co šel dělat doktořinu), ale brzo jsem pozbyl iluze a nyní beru realitu jaká je. Tu demokracii si každý představuje hold jinak. Asi jen těžko budu odcházet do civilu jen proto, že mi to nějaký motkář doporučil. protože na rozdíl od něj mám svou práci rád. Už jsem zažil dost případů, kdy motorkář měl při kontrole pindy a rýpavé připomínky. Když si uvědomíte, že může mít za sebou 10 hodin služby a potká 20 takových frajírků, tak se vůbec nemůžete divit, že za pitomé poznámky dostanete flastr. Ono by se někdy nic nestalo, schovat ocas mezi nohy a souhlasit s evidentním přestupkem, pak by možná i policie jako celek přistupovala k motorkářům vstřícněji.

Na druhou stranu já se chovám dycky slušně k polišum... nedělám frajera, ale vetšinou mě odsoudí kvůli vzhledubad


Blu one.... old one
mr.BSE (Člen)
19.10.2007 09:10:11
Offline

Re: Policista.cz

Henry psal:

..Když si uvědomíte, že může mít za sebou 10 hodin služby a potká 20 takových frajírků, tak se vůbec nemůžete divit...

Kdyz si uvedomis, ze behem sezony potkas 4x frajirku s odznackem, tak se nemuzes vubec divit...


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Ice (Člen)
19.10.2007 09:15:48
Offline

Re: Policista.cz

mr.BSE psal:
Henry psal:

..Když si uvědomíte, že může mít za sebou 10 hodin služby a potká 20 takových frajírků, tak se vůbec nemůžete divit...

Kdyz si uvedomis, ze behem sezony potkas 4x frajirku s odznackem, tak se nemuzes vubec divit...

A vo tom to je... obě strany to vidí stejně a pravda je někde uprostřed...  good


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Henry (Člen)
19.10.2007 09:20:18
Offline

Re: Policista.cz

Ať si to každy přebere, akorát jsem chtěl vyjádřit svůj názor. Tady toto forum čtu pravidelně, ftipům o poldech se rád sám zasměju, ale některé názory mě dokážou vytočit.
A končím v debatě, stejně to nemá cenu a můj názor nikomu vnucovat nemíním. Tak přeju mnoho zdárných kiláků bez nehod a hlavně !! Nepotřebovat debily!!


"TO JE MORYBUNDUS!!!"
mr.BSE (Člen)
19.10.2007 09:34:43
Offline

Re: Policista.cz

misi psal:

..... aaaaa eeejhle, mám na hlavě číro, no kurwa už jak mě viděli tak se na mě nasrali....

Co by pak rekli Fildovi na dready?surprisedidontknow

smile1


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Filous (Člen)
19.10.2007 09:35:00
Offline

Re: Policista.cz

...sem koukal na Policejní akademiji a myslim, že takovej Mahony s Lasárdem a hlavně Taklbery, by to tady dali do kupy..."chránit a sloužit" surprised ...a jináč, pitomci sou fšude idontknow a nejhorší a nejdůležitější sou ty vobyčejný šlápoty


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
misi (Člen)
19.10.2007 09:36:09
Offline

Re: Policista.cz

Henry psal:

Ať si to každy přebere, akorát jsem chtěl vyjádřit svůj názor. Tady toto forum čtu pravidelně, ftipům o poldech se rád sám zasměju, ale některé názory mě dokážou vytočit.
A končím v debatě, stejně to nemá cenu a můj názor nikomu vnucovat nemíním. Tak přeju mnoho zdárných kiláků bez nehod a hlavně !! Nepotřebovat debily!!

zas tak moc se tu toho neřeklo kámobigsmile


Blu one.... old one
Filous (Člen)
19.10.2007 09:39:20
Offline

Re: Policista.cz

Filous psal:

...sem koukal na Policejní akademiji a myslim, že takovej Mahony s Lasárdem a hlavně Taklbery, by to tady dali do kupy..."chránit a sloužit" surprised ...a jináč, pitomci sou fšude idontknow a nejhorší a nejdůležitější sou ty vobyčejný šlápoty

...sem to nestich dopsat a vodeslalo se to, asik ňákej automatidontknow , tagže pokračování:
...voproti tomu třeba lidi s kriminálky s kerejma sem se potkal a to dokonce i na straně vobviněnýho s trestnýho činu surprised byli dycky korektní, serijózní a chovali se ke mě jako slušný a rozumný lidi good ...jo a dyby to někoho zajimalo, tag trestní voznámení na mě bylo zamítnutý a přes okresní soudy to potvrdil i krajskej sout f Práglu, tagže sem čistej jag lílijum, coš se ofšem nedá říct vo stavu mýho šoférskýho bodovýho konta, páč mám s tou rychlostí fakt vážnej problémsmile2smile2smile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
19.10.2007 09:42:46
Offline

Re: Policista.cz

...votpustky surprised eště dvje, tři vjety a máš bot doma good bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
ross (Člen)
19.10.2007 10:04:21
Offline

Re: Policista.cz

misi psal:
Henry psal:

No samo, že každý jedinec má svůj názor, ale je zajímavé, že ty názory se začnou postupem času jak člověk stárne měnit. Mrkni na názory těch co už mají něco za sebou (Osi , Polo, Baltazar apd.) jak věkově tak kilometrově. Ono nějaký 19 letý usmrkanec, co dostal motku k narozeninám, bohužel přistupuje ke svým povinnostem trochu jinak. Já šel k poldům z přesvědčení že budu pomáhat lidem (třeba jako někdo co šel dělat doktořinu), ale brzo jsem pozbyl iluze a nyní beru realitu jaká je. Tu demokracii si každý představuje hold jinak. Asi jen těžko budu odcházet do civilu jen proto, že mi to nějaký motkář doporučil. protože na rozdíl od něj mám svou práci rád. Už jsem zažil dost případů, kdy motorkář měl při kontrole pindy a rýpavé připomínky. Když si uvědomíte, že může mít za sebou 10 hodin služby a potká 20 takových frajírků, tak se vůbec nemůžete divit, že za pitomé poznámky dostanete flastr. Ono by se někdy nic nestalo, schovat ocas mezi nohy a souhlasit s evidentním přestupkem, pak by možná i policie jako celek přistupovala k motorkářům vstřícněji.

Na druhou stranu já se chovám dycky slušně k polišum... nedělám frajera, ale vetšinou mě odsoudí kvůli vzhledubad

Kurva, to seš takovej zjev nebo co?surprisedbigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Přemek (Člen)
19.10.2007 10:21:17
Offline

Re: Policista.cz

Henry psal:

No samo, že každý jedinec má svůj názor, ale je zajímavé, že ty názory se začnou postupem času jak člověk stárne měnit. Mrkni na názory těch co už mají něco za sebou (Osi , Polo, Baltazar apd.) jak věkově tak kilometrově. Ono nějaký 19 letý usmrkanec, co dostal motku k narozeninám, bohužel přistupuje ke svým povinnostem trochu jinak. Já šel k poldům z přesvědčení že budu pomáhat lidem (třeba jako někdo co šel dělat doktořinu), ale brzo jsem pozbyl iluze a nyní beru realitu jaká je. Tu demokracii si každý představuje hold jinak. Asi jen těžko budu odcházet do civilu jen proto, že mi to nějaký motkář doporučil. protože na rozdíl od něj mám svou práci rád. Už jsem zažil dost případů, kdy motorkář měl při kontrole pindy a rýpavé připomínky. Když si uvědomíte, že může mít za sebou 10 hodin služby a potká 20 takových frajírků, tak se vůbec nemůžete divit, že za pitomé poznámky dostanete flastr. Ono by se někdy nic nestalo, schovat ocas mezi nohy a souhlasit s evidentním přestupkem, pak by možná i policie jako celek přistupovala k motorkářům vstřícněji.

Toto je moc pěkný názor idontknow Řek bych přímo policajtskej. 19 mi už bohužel není ale přiklánim se 100% k těm policajto kritikům good
Ono je fakt, že blbci jsou i mezi jinejma řemeslama, ale pekař tě naštěstí nemůže buzerovat a když jó tak ho pošleš kamsi a rohlíky budeš kupovat jinde. Esenbáka můžeš poslat taky ale .......   A v tom je bohužel ten zásadní rozdíl. To, že má někdo s policajtama dobrou zkušenost - to je teda něco. To by snad mělo bejt normální, ne ?Policie by měla bejt výběrový zaměstnání, jenomže vono to je naopak. Je to prostě represivní a ochranitelskej nástroj vládnoucí třídy a je jim jedno kdo vládne. Kdo platí, tomu sloužej a jeden rok třískaj ty co protestujou proti komoušum, druhej rok naopak a mezi tím třískaj na koho jim vládnoucí klika ukáže . Je mi z nich na sick
Kurňa, to jsem si pěkně ulevil bigsmile

Ice (Člen)
19.10.2007 10:58:48
Offline

Re: Policista.cz

to Přemek:

Všichni jsme si rovni a všechno je všech co? Na pohádky už jsi přece jen trochu starej... Policajti dělaj to, od čeho jsou placení... Jedině styl, jakým to dělají ti může vadit... Ale těžko se někomu bude líbit, že platí pokuty, přichází o body a pod...

Neporovnávej názory motoristů, kteří se setkají s policajtem v 95% při placení pokuty. Odhalená kriminalita, to už je jiná věc...?!? Ti kluci, ti jsou dobří... To nejsou šlapky, co dřou lidi z kůže a hledají jen závadu na vozidle, že? Oni nemusí... Oni dělají to za co jsou placení, a ty šlapky na ulicích taky... A věř, že většina těch kluků na ulici by si to s těma dobrýma, potírajícíma kriminalitu vyměnila... Ale nejsme v pohádce, všichni nemůžou dělat jen to hezký, co se ti líbí... Někdo prostě musí dělat i tu rádoby špinavou práci. A nikdy za to nebudou běžným motoristou chválení...

Znám kluka co minulý měsíc rozdal nespočítaně pokut na radaru, řekněme 50 a mezitím ještě stihl zachránit jednoho důchodce, co se vyvrátil na parkovišti, když se mu sekla pumpa a on ho do příjezdu rychlé rozdýchal...

Z 98% je to čurák, co jen rozdává flastry... (to že musí, že to není jeho koníček, ale práce, to už nikdo nevidí) Ale zeptej se toho staříka na jeho názor...

Jsme tu všichni bajkeři a řidiči aut, většina se tu setkáte s policajtem jen v situaci nějakého přestupku a při placení pokuty. Banda pitomců, co jen berou prachy...
To, že se s nima potkáváte na srazech, dobře pokecáte a nikdy by jste to do nich neřekli, že dělají poliše, to vás někdy ani nenapadne...beer


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Loser (Administrator)
19.10.2007 11:01:29
Offline

Re: Policista.cz

Misi vogo, nic si z teho tvyho vzhledu nedelej. Ja jsem vot mestaku malem dostal pres drzku, kdyz jsem se jim pokousel vysvetlit, jak se jmenuju a jak se to pise ... jeden na me vytah pendrek a zacal rvat, ze jsem na ne drzej a kdesi cosi. A kdyz sem mu rekl, ze ma v aute vysilacku,tak at si zavola na ustrednu a tam si to overi, tak sem myslel, ze dostane infarkt. Prej mu nemusim rikat, co ma delat, ze von sam moc dobre vi, jak si me ma overit ....
A to ze hodnoti podle vzhledu, je taky pravda. Kdyz jsem byl na stredni tak jsem chodil s jednou kockou, kterou chtel sbalit kazdej. Jeji i moji kamosi se se mnou najednou prestali bavit (asi zarlili nebo co) no a jeji bratranek policajt, ten mi dal najevo hned pri prvnim pohledu, ze na nej nemam ani mluvit. Ja jsem ale tak trochu provokater, tak jsem se k nemu pokazde hlasil jak k nejlepsimu kamosovi, coz ho brutalne vytacelo (a me dokonale uspokojovalo). Jednou se me zeptal, kde makam (bylo mi 16), toz sem na nej koukal a rikam, ze jeste studuju a von a co jako studuju? Kdyz jsem mu rekl, ze na gymplu, tak mu malem zaskocilo a vyleteli oci z dulku - prej jak takovej fetak muze chodit na gympl ( jsem mel delsi haro a byl jsem drsnej skejtak ... ale travu jsem poprve vyzkousel az o neco pozdeji). Toz jsem se zasmal a abych ho vytocil, sel jsem mu a sobe koupit dzus. Kdyz jsem mu ho daval, tak na me cucel jak pussy a prej co to jako je? TAk sem mu rek, ze jsem si snim chtel dat panaka (kdyz teda jako treba jednou budeme ta rodina), ale ze mam strach, aby me nesebral. A kdyz se zeptal, proc jsem teda nedonesl panaka aspon mu, tak jsem mu rekl, ze sem si myslel, ze je ve sluzbe, kdyz ma tak debilni kecy. To uz tam ale nastesti prisla mlada s usmevem a prej, ze je to super, ze se spolu tak dobre bavimebigsmilebigsmilebigsmile
to sem se nejak rozepsal


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Přemek (Člen)
19.10.2007 11:11:51
Offline

Re: Policista.cz

Ale Loser, dyť ty seš hezkej kluk, jak tě někdo může nemít rád na první pohled ?

Jinak teda moc plodná a rozvětvená diskuze, no dneska to moc na poježdění nevypadá.

Loser (Administrator)
19.10.2007 11:19:10
Offline

Re: Policista.cz

Premek: taky to nechapuidontknowidontknowidontknowbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
misi (Člen)
19.10.2007 11:28:29
Offline

Re: Policista.cz

Loser psal:

Misi vogo, nic si z teho tvyho vzhledu nedelej. Ja jsem vot mestaku malem dostal pres drzku, kdyz jsem se jim pokousel vysvetlit, jak se jmenuju a jak se to pise ... jeden na me vytah pendrek a zacal rvat, ze jsem na ne drzej a kdesi cosi. A kdyz sem mu rekl, ze ma v aute vysilacku,tak at si zavola na ustrednu a tam si to overi, tak sem myslel, ze dostane infarkt. Prej mu nemusim rikat, co ma delat, ze von sam moc dobre vi, jak si me ma overit ....
A to ze hodnoti podle vzhledu, je taky pravda. Kdyz jsem byl na stredni tak jsem chodil s jednou kockou, kterou chtel sbalit kazdej. Jeji i moji kamosi se se mnou najednou prestali bavit (asi zarlili nebo co) no a jeji bratranek policajt, ten mi dal najevo hned pri prvnim pohledu, ze na nej nemam ani mluvit. Ja jsem ale tak trochu provokater, tak jsem se k nemu pokazde hlasil jak k nejlepsimu kamosovi, coz ho brutalne vytacelo (a me dokonale uspokojovalo). Jednou se me zeptal, kde makam (bylo mi 16), toz sem na nej koukal a rikam, ze jeste studuju a von a co jako studuju? Kdyz jsem mu rekl, ze na gymplu, tak mu malem zaskocilo a vyleteli oci z dulku - prej jak takovej fetak muze chodit na gympl ( jsem mel delsi haro a byl jsem drsnej skejtak ... ale travu jsem poprve vyzkousel az o neco pozdeji). Toz jsem se zasmal a abych ho vytocil, sel jsem mu a sobe koupit dzus. Kdyz jsem mu ho daval, tak na me cucel jak pussy a prej co to jako je? TAk sem mu rek, ze jsem si snim chtel dat panaka (kdyz teda jako treba jednou budeme ta rodina), ale ze mam strach, aby me nesebral. A kdyz se zeptal, proc jsem teda nedonesl panaka aspon mu, tak jsem mu rekl, ze sem si myslel, ze je ve sluzbe, kdyz ma tak debilni kecy. To uz tam ale nastesti prisla mlada s usmevem a prej, ze je to super, ze se spolu tak dobre bavimebigsmilebigsmilebigsmile
to sem se nejak rozepsal

Hele luuuzr woe.... paráda...  bigsmilebigsmile
kua tusz myslím že by jsme měli zajít na ruma mám pár podobných story... smile1smile1smile1
a navíc je ten podzim bigsmile


Blu one.... old one
Henry (Člen)
19.10.2007 11:30:17
Offline

Re: Policista.cz

to loser: a ženskou si vybíráš na první pohled podle iq že?bigsmilebigsmilebigsmile


"TO JE MORYBUNDUS!!!"
misi (Člen)
19.10.2007 11:30:33
Offline

Re: Policista.cz

Ross : .... no jasne strašny pysk ... kua mam držku udělanou na hrdlo flaškysmile1smile1. ..za to fakt nemůžu ...bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Blu one.... old one
Loser (Administrator)
19.10.2007 11:30:36
Offline

Re: Policista.cz

misi: toz kua zajit muzem, ale do trinca se mi moc nechce ... dojed nekdy do curakova nebo do olmikubigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Loser (Administrator)
19.10.2007 11:33:31
Offline

Re: Policista.cz

Henry psal:

to loser: a ženskou si vybíráš na první pohled podle iq že?bigsmilebigsmilebigsmile

na zensky uz sem se vysral ... ted uz jenom chlastam a jezdim na bandasce. Ale driv jsem si je vybiral podle toho, jestli mi da nebo neda a s tema co polykaly, jsem i chodilbigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
misi (Člen)
19.10.2007 11:33:32
Offline

Re: Policista.cz

bigsmile

Loser psal:

misi: toz kua zajit muzem, ale do trinca se mi moc nechce ... dojed nekdy do curakova nebo do olmikubigsmile

máš tam napsané velké opatovice a praha woe... do olmika není problém ... ale kua next weekend walim do brna na grziby ...bigsmile poj tež sbírat good


Blu one.... old one
Loser (Administrator)
19.10.2007 11:35:54
Offline

Re: Policista.cz

misi: ty kraaaavo, tak to bych mozna i sel .... uz sem dva roky nepozil a celkem bych si i dal. Naposled jsem si vyvrknul kotnik, dvakrat jsem potkal jednoho kamose a malem me prejela zenska ve ferrari, ktera vode me chtela pripalit cigarogoodgoodgoodbigsmilebigsmile to byla jizdagoodgoodgood


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
misi (Člen)
19.10.2007 11:44:32
Offline

Re: Policista.cz

Loser psal:

misi: ty kraaaavo, tak to bych mozna i sel .... uz sem dva roky nepozil a celkem bych si i dal. Naposled jsem si vyvrknul kotnik, dvakrat jsem potkal jednoho kamose a malem me prejela zenska ve ferrari, ktera vode me chtela pripalit cigarogoodgoodgoodbigsmilebigsmile to byla jizdagoodgoodgood

Výborně... nazbíráme na další rok a pak se mužem flakat po brně.... rano vyléčíme rumembigsmile


Blu one.... old one
Loser (Administrator)
19.10.2007 11:51:39
Offline

Re: Policista.cz

misi psal:
Loser psal:

misi: ty kraaaavo, tak to bych mozna i sel .... uz sem dva roky nepozil a celkem bych si i dal. Naposled jsem si vyvrknul kotnik, dvakrat jsem potkal jednoho kamose a malem me prejela zenska ve ferrari, ktera vode me chtela pripalit cigarogoodgoodgoodbigsmilebigsmile to byla jizdagoodgoodgood

Výborně... nazbíráme na další rok a pak se mužem flakat po brně.... rano vyléčíme rumembigsmile

a kdy tam jedes - v sobotu?To bych se tam mozna teda vidal taky .... se jeste domluvime pristi tejden, OK?good


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
misi (Člen)
19.10.2007 11:53:26
Offline

Re: Policista.cz

Loser psal:
misi psal:
Loser psal:

misi: ty kraaaavo, tak to bych mozna i sel .... uz sem dva roky nepozil a celkem bych si i dal. Naposled jsem si vyvrknul kotnik, dvakrat jsem potkal jednoho kamose a malem me prejela zenska ve ferrari, ktera vode me chtela pripalit cigarogoodgoodgoodbigsmilebigsmile to byla jizdagoodgoodgood

Výborně... nazbíráme na další rok a pak se mužem flakat po brně.... rano vyléčíme rumembigsmile

a kdy tam jedes - v sobotu?To bych se tam mozna teda vidal taky .... se jeste domluvime pristi tejden, OK?good

o.k. ... nonormálka... každoroční pozdní sběr ... + kalba v brně bigsmile


Blu one.... old one
Koldan (Člen)
19.10.2007 12:28:29
Offline

Re: Policista.cz

nemám vesměs proti cajtům nic,myslím si jako ostatní,že vopčas dělaj krpy, maj blbý nálady, flákaj se atd, prostě tak jak to dělaj ostatní v jiných oborech.Problém snad je jen v tom,že pokud bude na mě protivnej obchodník a nebude dělat svoji práci tak jak má,tak se na něj vyseru,vynadám mu,udělám špatnou reklamu a chodit k němu už nebudu a bolet mě to nebude.U cajtů to beru jinak.Je mi jedno jestli má náladu nebo nemá, nebo jestli mu předtím vynadalo deset lidí.Je to zaměstnanec placený z mých peněz,jako daňový poplatník jsem já jeho zaměstnavatel. Proto omluvy,že má blbej den,je nemocnej apod. neberu.To si měl rozmyslet před tím než tam vstůpil. Takže pokud se k němu budu chovat slušně (jakože to tak dycky bylo) tak očekávám totéž od něj. Uznávám je jako vyšší autoritu, ale zároveň se na ně dívám jako na mě rovné a nikdo nemá právo mi neprokázat úctu slušným chováním pokud mu ji já prokazuju. A přehnaná buzerace, dělání narážek a cepování řidiče jak malého děcka mi rozhodně jako rovnocenný vztah nepřijde.bad


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
sten (Člen)
19.10.2007 12:50:14
Offline

Re: Policista.cz

gore psal:
sten psal:

to marcoo:
   on nebyl sražen, ale sám si "naběh" a ještě to chtěl hodit na ně. A na blbce bohužel narazíš všude, jak u policie, tak u motorkaru
   

to gore:
   debily ze sebe děláme, bohužel mnohdy musíme ...
Doufám, že se Ti ani Tvým blízkým nikdy nepřihodí nic zlého, protože by Ti mohl přijet pomoci nějakej KRETÉN

tak proc to delas gdyz MUSIS to te to asi bude bavit..proti ty reportazi nic nemam sundal bych ho skoro taky blba...a vo tom zbytku mam spoustu vlastnich zkusenosti prave s tema kretenama kterejch je tam hold hodne velika koncetntracesickkazdej je dulezitej jezdej vozrali pac voni muzou a pak te buzerujou za 35 na 30sick...a jak sem rek nejhorsi je ze kazdej toho debila sel delat dobrovolne ne proto ze musisicksick
omlouvam se fsem slusnym a poradnym policistumbigsmilebigsmileidontknow

beerbeerbeerbeerbeerbeer

Proč to dělam?
   pracuju v odboru, kterej jezdí linku 158, zakročujeme proti ozbrojeným pachatelům, zajišťujeme  veškerý demonstrace atd.
    - prostě mam dobrej pocit, když třeba chytnu zfetovanýho sráče, kterej někomu vykrade auto a ještě nestačí prodat radio za 500,- aby si moh zase neco koupit a válet se někde jak lemra.
    Nebo zastavit  auto, který řídí pako, který nemá ŘP a jako bonus má ještě 1,5 promile chlastu v kožichu.
těch věcí co mě tady baví je víc.
Bohužel těch věcí co mi tu sere začíná bejt čim dál tim víc (muset ze sebe dělat debila, protože lidi nahoře věděj nejlíp jak co bude fungovat a jak co má bejt).
  A co mi sere úplně nejvíc jsou naše perfektní děravý zákony, demokracie kterou si tu spoustu lidí spletlo s kurevskym bordelem a to, že většina národa ví že to tu jde do prdele, ale ta banda nahoře se tváří jak je vše ok, a jak vše šlape...

Tet koukam že jsem asi parkrat porusil etický kodex policisty, tak doufam že nebudu mit nakej prusvih.
Jinak vsem přeji setkání jen s rozumnýma četníkama,  rychlé přečkání zimy a brzké vyjetí v nové sezone,  a těm     ostatním DEBILŮM, KRETÉNŮM co sem taky rádi chodí přeju hodně úspěchů v zaměstnání a hlavně pevné nervy, protoze to ted stoji za houby ...   čus goodbeer


neveřím ničemu co krvácí pět dní a neumře
DODY (Člen)
19.10.2007 13:01:40
Offline

Re: Policista.cz

GSF josef psal:

Ten vul si za to muze sam ! nijak ho nelituju. stejna kategorie jako ty trotli se zakrytejma znackama sick

Tomu nerozumíš woe,když nebudeš mít vopčanku,tak tu značku taky budeš muset wohnout nnépussy?? bigsmilebigsmile


NEJHEZČÍ JE NAHATÁÁÁ!!!!
Ice (Člen)
19.10.2007 13:48:33
Offline

Re: Policista.cz

to sten: máš recht a mluvíš mi z duše...

Lidi jsou prostě různí všude, i mezi bajkerama a každý má jiné zkušenosti...


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Loser (Administrator)
19.10.2007 14:04:03
Offline

Re: Policista.cz

Stene, ja teda nevim, ale pokud se mi nelibi co predstavenstvo firmy, pro kterou pracuji, dela a dokonce se to snazi zahrat tak, aby si nasi klienti mysleli, ze je to z me vlastni hlavy (uz se mi to jednou stalo a dokonce jsem dostal vypoved od tech samejch lidi, kteri mi naridili, ze to tak mam delat a pak chteli bejt frajeri pred klientem), toz se na to vyseru, dam vypoved a najdu si firmu, ktera mi svym smyslenim a chovanim vyhovuje, ne?idontknowidontknowidontknow
Mozna, ze ne ... pussyu tomu rozumim ... sem prej jeste mladej cucaksmile1


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Ice (Člen)
19.10.2007 14:09:03
Offline

Re: Policista.cz

Loser psal:

Stene, ja teda nevim, ale pokud se mi nelibi co predstavenstvo firmy, pro kterou pracuji, dela a dokonce se to snazi zahrat tak, aby si nasi klienti mysleli, ze je to z me vlastni hlavy (uz se mi to jednou stalo a dokonce jsem dostal vypoved od tech samejch lidi, kteri mi naridili, ze to tak mam delat a pak chteli bejt frajeri pred klientem), toz se na to vyseru, dam vypoved a najdu si firmu, ktera mi svym smyslenim a chovanim vyhovuje, ne?idontknowidontknowidontknow
Mozna, ze ne ... pussyu tomu rozumim ... sem prej jeste mladej cucaksmile1

Ono je to fajn názor, pokud neplatíš hypotéku, neživíš rodinu, jsi v kraji, kde není vysoká nezaměstnanost a navíc tě ta práce nebaví... Život není o tom jen prásknout dveřma...


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
gore (Člen)
19.10.2007 14:09:58
Offline

Re: Policista.cz

Loser psal:

Stene, ja teda nevim, ale pokud se mi nelibi co predstavenstvo firmy, pro kterou pracuji, dela a dokonce se to snazi zahrat tak, aby si nasi klienti mysleli, ze je to z me vlastni hlavy (uz se mi to jednou stalo a dokonce jsem dostal vypoved od tech samejch lidi, kteri mi naridili, ze to tak mam delat a pak chteli bejt frajeri pred klientem), toz se na to vyseru, dam vypoved a najdu si firmu, ktera mi svym smyslenim a chovanim vyhovuje, ne?idontknowidontknowidontknow
Mozna, ze ne ... pussyu tomu rozumim ... sem prej jeste mladej cucaksmile1

nenapsal bych to lip sak von v nem ten mirek dusin nebude vecnebigsmilenebo joidontknowbigsmilebigsmilebigsmilenegdo hold ten svet zachranit musibigsmilebigsmilebigsmile

beerbeerbeerbeerbeerbeerbeer


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
Loser (Administrator)
19.10.2007 14:31:14
Offline

Re: Policista.cz

Ice: to mas pravdu, ale kdyz se toho budes tak bat, tak ti pak treba jednou rupne v bedne a zacnes strilet po chodci, kterej prechazi na cervenou (jen takovy debilni prirovnani).
Myslim, ze hypoteka se da pojistit proti nesplaceni (kdyz na to treba 3 mesice nebudes mit), decka nebudou na snidani bastit kinder pingui a k vobedu sracku od meka a zena ozeli kozuch a koupi si u vetnamcu bundubigsmile (sorry, jsem zase po obede a mysli mi to jak krave).
Jinak se ale prece da behem zamestnani, v kterem uz te sere spousta veci (napric tomu, ze te to bavi), pokukovat po jinem zamestnani, ktere ti bude vyhovovat, domluvit se tam s nima a pak jen plynule prestoupit z jednoho jedouciho vlaku do druhyho.

Ted si teda pripadam, jako bych te chtel prekecat, abys vod tam odeselidontknowidontknow

radsi uz budu dneska v tomto vlakne mlcet.


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Henry (Člen)
19.10.2007 14:31:59
Offline

Re: Policista.cz

to Sten : jedině souhlas a ať si každý propočítá poměr " kolikrát překročil rychlost vs kolikrát dostal flastr " a myslím, že to bude hrubý nepoměr. Každý strůjce štěstí svého, a uvědomte si, kolik prasáren Vám projde bez trestu!! Tím se nechci dotknout slušných motkařů!! Jsou bohužel dobráci i parchanti jak u policie, tak u ostatních možných profesí a platí to i motorkářích. Myslím, že se tady v tomto textu každý najde a ať se zařadí sám do určité kategorie a šáhne si do svědomí.  A komu se nelíbí buzerace od četníků na cestě, tak ať motyku prodá a chodí pěšky!!!! Jednou jsou dané mantinely, které by se měly dodržovat, protože jinak by to byla jedná velká anarchie. To by se taky mohlo stát, že nějakého velmi chytrého a sečtělého občana trefí někdo mezi parohy devítkou, nebo rovnou 57 a ti kreténi zrovna nebudou po ruce.


"TO JE MORYBUNDUS!!!"
mr.BSE (Člen)
19.10.2007 14:36:05
Offline

Re: Policista.cz

Sten: konkretne zasahy na demonstracich... no ruku na srdce, je k tomu VZDY duvod? Jednoho nepekneho a dle meho nazoru zbytecneho zasahu jsem se ucastnil...
Nebyl jsi v Brne letos v kvetnu?


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Ice (Člen)
19.10.2007 14:47:00
Offline

Re: Policista.cz

Loser psal:

Ice: to mas pravdu, ale kdyz se toho budes tak bat, tak ti pak treba jednou rupne v bedne a zacnes strilet po chodci, kterej prechazi na cervenou (jen takovy debilni prirovnani).
Myslim, ze hypoteka se da pojistit proti nesplaceni (kdyz na to treba 3 mesice nebudes mit), decka nebudou na snidani bastit kinder pingui a k vobedu sracku od meka a zena ozeli kozuch a koupi si u vetnamcu bundubigsmile (sorry, jsem zase po obede a mysli mi to jak krave).
Jinak se ale prece da behem zamestnani, v kterem uz te sere spousta veci (napric tomu, ze te to bavi), pokukovat po jinem zamestnani, ktere ti bude vyhovovat, domluvit se tam s nima a pak jen plynule prestoupit z jednoho jedouciho vlaku do druhyho.

Ted si teda pripadam, jako bych te chtel prekecat, abys vod tam odeselidontknowidontknow

radsi uz budu dneska v tomto vlakne mlcet.

Problém s tvého pohledu není v tom, že mě nebaví ona práce... Mě právě baví to co dělám, a proto mě nabaví číst na cajty jen špínu, co kdy udělali špatně a podobně... Máš to to samý, jako se nadává na bajkery, že jsou nezodpovědní, hazardéři s lidskými životy a podobně... Kdyby mě ta práce nebavila, tak ji nedělám, protože by se z toho lidi, co s nima jednám na ulici, posrali a nešli s úsměvem, i když s mnohdy lehčí peněženkou, dál bez toho, aby mi nadávali a pod....


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Loser (Administrator)
19.10.2007 15:06:44
Offline

Re: Policista.cz

Ice, jsem si te spletl se Stenem .... prvne jsem psal mu o te zmene prace, kdyz rikal, ze ho sere, co ti nahore vymejslej a tvari se, ze je to ok. Tys k tomu pak napsal to o te rodine a ja myslel, ze jsi zase Sten.
Takze to vse bylo jako mysleno na stena s castecnou odpovedi na tvoji pripominku o hypotece atd...


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Ice (Člen)
19.10.2007 15:12:41
Offline

Re: Policista.cz

Loser psal:

Ice, jsem si te spletl se Stenem .... prvne jsem psal mu o te zmene prace, kdyz rikal, ze ho sere, co ti nahore vymejslej a tvari se, ze je to ok. Tys k tomu pak napsal to o te rodine a ja myslel, ze jsi zase Sten.
Takze to vse bylo jako mysleno na stena s castecnou odpovedi na tvoji pripominku o hypotece atd...

Vždyť je to dvě... Podstatný je, že nám to jezdí, podřistáme tady i na cestách a nepereme se bigsmile


Tak, a teď bych tu rozproudil další debatu... " Z*urvení pošťáci! Gumy na motku my doručovali týden! " bigsmile

Je tu mezi náma nějaký pošťák, aby se to mohlo rozproudit správným směrem? bigsmile

BANDIT pussygood


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Loser (Administrator)
19.10.2007 15:15:45
Offline

Re: Policista.cz

jinak, zde vubec nechci resit, jestli jsou policajti to nebo ono a kdo je vic
Mne je to v podstate jedno, kazdej mame svoji praci a kazdej ji zvladama jinak obratne a kazdej mame samozrejme pravo mit nekdy spatnou naladu, ale uz bysme si meli dat pozor, jak moc touto naladou ovlivnujeme svoje okoli.
At jsem mel s poldama jakykoliv zkusenosti, tak se to vzdy vyresilo tim, ze jsem zaplatil nebo se jen domluvil a dal jsem to neresil. Tem kterejm jsem zaplatil me fakt nacapali pri necem, co se nedela a rad jsem jim zaplatil, abych si priste pamatoval, ze zde neziju sam. No a ti dva, co me chteli zrezat a pak po me jeste chteli jmeno tridniho (pote, co jsem jim nekolikrat rekl, ze na vysoke skole proste tridni neexistujou)... tem jsem mel chut dat metal, pze takhle uz me dlouho nikdo nepobavil.
Jinak na motyce obcas jezdim i podle predpisu a v tech ostatnich pripadech jezdim s plnym vedomim toho, ze za to muzu byt potrestan a ani bych se nesnazil jim ujizdet (pze by se mi to stejne nepovedlo)

hawk


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Polo (Člen)
19.10.2007 15:32:39
Offline

Re: Policista.cz

sten psal:

pracuju v odboru, kterej jezdí linku 158, zakročujeme proti ozbrojeným pachatelům, zajišťujeme  veškerý demonstrace atd.
    - prostě mam dobrej pocit, když třeba chytnu zfetovanýho sráče, kterej někomu vykrade auto a ještě nestačí prodat radio za 500,- aby si moh zase neco koupit a válet se někde jak lemra.
    Nebo zastavit  auto, který řídí pako, který nemá ŘP a jako bonus má ještě 1,5 promile chlastu v kožichu.
těch věcí co mě tady baví je víc.

Hele Stene, nečet sem to vlákno celý a sem asi vedle, tak se když tak hned nečerti... vlastně sem sem nakouk jen náhodou a vidim, že jezdíš na lince 158... to je ten autobus z Českomoravský do Miškovic, že jo? Tim občas jezdim... jen ale koukám, co u toho všechno stiháš dělat. Vogo tady píšeš, že zakročuješ proti ozbrojenym pahcatelum, fetakum a ja nevim co všechno... ty musiš bejt prudkej řidič surprised. Sem netušil, že tadle linka je takovej krvák. Když sem tam jel ja, tak se nikdy nic nestalo idontknow vogo asi jezdiš jen v noci idontknow no každopádně já do tohodle autobusu už nevlezu - jestli je to tam z půlky taková řež,jak píšeš, tak pudu rači pěšky.  Přeji dobrý nervy surprised


Žádnej učenej z nebe nespad, z mašiny už ano.
sten (Člen)
19.10.2007 15:42:33
Offline

Re: Policista.cz

to Loser
   možná máš pravdu, je lepsi se na to vykašlat a jit si po svym, ale kdo tam pak zustane?  - asi ti co si rikaj že je jedno co se deje na ulici - hlavne ze 10-tyho je vejplata a pak ti, na ktery tady nadavate a ja se vam nedivim.


to mr.BSE
   v Brne jsem nebyl, o zakroku na těhle akcích rozhodují pravě ti nahoře, né ti, který tam stojej na ty ulici a který jsou potom ty největší kreténi zas.

to gore
nejsem mirek dusin, nezachranim svet, jen bych chtel aby tady spousta veci vypadala jinak ...  promin, nelibi se mi platit na mukly, notorický netáhla na pracáku, feťákům na strikacky a odvykací pobyty, spoluobčanům na nový bydlení a to i po tom co ho uz dostali, ale maj jinou mentalitu a tak ho cely zdevastovali, ale je to normalni oni se nemusej prizpusobovat nasim zvykum a zakonum, atd atd ...   

   nic chlapy, kazdej mame svou pravdu. koncim v debate... (mate presilu.. bigsmile)

    zdary a ať to jezdí i když toho letos asi už moc nebude bad, beer...


neveřím ničemu co krvácí pět dní a neumře
sten (Člen)
19.10.2007 15:48:46
Offline

Re: Policista.cz

to Polo:

  goodbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
uz nejezdi, páč až budu mit ten BUS plně naloženej tou svoločí, tak tu karosu rozhoupu co to de a pošlu ji přímo do zdi !!! bigsmile

   p.s.  jinak jezdim i dení linku s BUSEM goodbigsmile


neveřím ničemu co krvácí pět dní a neumře
Polo (Člen)
19.10.2007 19:25:03
Offline

Re: Policista.cz

to Sten: hele tak jestli zas někdy pojedu a zrovna budeš řídit tak můžem hodit pokec. Mě poznáš jednoduše: takovej vysokej, hubenej a vystrašenej, kerej porád kouká kolem esli nejde revizor a obvykle stojí hned u dveří.
Jinak jestli to s nima pošleš do zdi tak si borec good je fak, že někteří spoluobčani dnes sou hrozni: opruzujou, kradou, ničeho si neváží - prostě svoloč jak píšeš a řádní občané jako my jen valí oči bigsmile


Žádnej učenej z nebe nespad, z mašiny už ano.
Jerry (Člen)
19.10.2007 22:54:29
Offline

Re: Policista.cz

Vstoupím do debaty. Mě třeba kluci z PMJ našli ukradenou Bandasku. Toho idiota, kdo na ní jel nezastavili ani pekaři, inženýří, architekti, ITáci nebo kdokoli jiný z ctihodných povolání ale prostě policajti kteří si dobře dělali svojí práci. Co víc k tomu říct?
Všechno je o lidech.


A kurva...
Progear 650 (Člen)
20.10.2007 10:37:02
Offline

Re: Policista.cz

No, včera přišel táta domu s tím, že platil 1000kc a 2 body. V noci, výjezd z vesnice do polí, zřejmě aby nepřejel nějaké děcko co jde do školy, v 11 v noci. 72 km/h pane řidiči povídali.... Jsou hodný, že se takhle staraj....good


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Ice (Člen)
20.10.2007 15:30:07
Offline

Re: Policista.cz

Progear 650 psal:

No, včera přišel táta domu s tím, že platil 1000kc a 2 body. V noci, výjezd z vesnice do polí, zřejmě aby nepřejel nějaké děcko co jde do školy, v 11 v noci. 72 km/h pane řidiči povídali.... Jsou hodný, že se takhle staraj....good

Já minulý týden zastavil naložený kamión co si to frčel do zatáčky před přechodem u školy... taky jel přes 70km/hod... A tvrdil mi, že by klidně na těch 20m těch 30tun zastavil... Byl hodnej, že na to myslel good


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Ondráš (Člen)
21.10.2007 03:35:08
Offline

Re: Policista.cz

Filous psal:

...sem koukal na Policejní akademiji a myslim, že takovej Mahony s Lasárdem a hlavně Taklbery, by to tady dali do kupy..."chránit a sloužit" surprised ...a jináč, pitomci sou fšude idontknow a nejhorší a nejdůležitější sou ty vobyčejný šlápoty

Sem čet chránit a souložit.surprised To by měl pan policejní ředitel radost...bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
maňas (Člen)
21.10.2007 09:50:26
Offline

Re: Policista.cz

ono je to asi opravdu tak jak to píše Ice a Sten,pokud máš kam jít jinam do rachoty a můžeš si vybírat tak je to ok,ale pokud bydlíš někde kde je o práci nouze tak je to o dost horší,a co se týče těch policajtů,takovejch jako jsou oni dva by u nás bylo zapotřebí,tady totiž buzerujou za parkování,řeknou ti že si tu dvaceti kilovou bednu můžeš donést,těch tři sta metrů na parkoviště,zatím co nepřispůsobyvý černý gothajský salámy = pryžovky,si vesele okolo jezděj bez papírů s kradenejma SPZ a říkaj jim čau,to si pak připadám jak v říši divů,v tomto případě zku...ná demokracie


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
VikecB12 (Člen)
21.10.2007 10:33:24
Offline

Re: Policista.cz

No ale myslí že to aby přehlíželi přestupky vopálenejch jim nikdo zhora nenařizuje,jenom si s nima nechcou špinit ruce,rači sjedou někoho normálníha,ten se s nima aspon nehádá a neřve na něfuck


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Baltazar (Člen)
21.10.2007 12:41:48
Offline

Re: Policista.cz

Koldan psal:

cajti sů čuráci, stejně jako kamioňáci, bankéři, zedníci, řemeslníci, vysokoškoláci, středoškoláci, umělci,vobchodníci, dochtoři, politici, prodavači, zubaři, úředníci, šéfové, podřízení, spolupracovníci a motorkáři s plechovkářamafuckfuckfuck Ostatní sů celkem v pohoděgoodbigsmile

díky Koldane že jsi mě vynechal goodbigsmile

jinak mě je jedno co kdo dělá, ale nemám rád když se někdo vyvyšuje nad ostatní ať je kdo je a basta

jinak si myslím že diskuze vo hov...
asi je to počasím a leze to někomu na mozekidontknowbigsmile


The father of the little princess of the dawn
Palino (Člen)
21.10.2007 12:53:16
Offline

Re: Policista.cz

Každý civil by si měl uvědomit, že policajt je od toho, aby dohlížel na dodržování předpisů
Každý policajt by si měl uvědomit, že je placen z našich daní.

Dokud policajti nebudou ostatním příkladem, těžko se lidi změní a těžko je někdo bude mít rádsmile2


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Henry (Člen)
21.10.2007 13:08:59
Offline

Re: Policista.cz

O těch daních bych dost pomlčel!! Já platím daně tak samo a to si myslím, že dost vysoké. Kdejaký podnikatel je pořád v mínuse a všechno si odpálí z daní, socky co berou jen přídavky neplatí vůbec nic. A úplně nejraději mám borečka v bavoráku za 3 mega, který mi začne nadávat, že mě platí z daní. Přitom má vychozenou sotva základku a tak tak že se umí podepsat. Poctivě k tomu asi přišel jen těžko !!!! A to, že je tady v tomto státě takový bordel můžou naši skvělí zákonodárci.


"TO JE MORYBUNDUS!!!"
Palino (Člen)
21.10.2007 13:26:17
Offline

Re: Policista.cz

HENRY
Hlavně nezapomeň, že aby ti bylo co zdanit, musí ostatní odvest daň.
A s tím bavorákem jsi vykreslil, jak to v ČR chodí. Kdejaký vrak s očividně zfalšovanou technickou kontrolu necháte projet, on je chudák a na opravy nemá. A pak se léčíte na někom v bavoráku, aniž byste věděli co dělá, je to pro vás frajírek a patří se ho řádně zbzerovat a vyždímat.
Proto vás nemají lidi rádibad


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
mr.BSE (Člen)
21.10.2007 13:36:16
Offline

Re: Policista.cz

Palino psal:

HENRY
Hlavně nezapomeň, že aby ti bylo co zdanit, musí ostatní odvest daň.
A s tím bavorákem jsi vykreslil, jak to v ČR chodí. Kdejaký vrak s očividně zfalšovanou technickou kontrolu necháte projet, on je chudák a na opravy nemá. A pak se léčíte na někom v bavoráku, aniž byste věděli co dělá, je to pro vás frajírek a patří se ho řádně zbzerovat a vyždímat.
Proto vás nemají lidi rádibad

souhlas goodgood


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Ice (Člen)
21.10.2007 13:43:32
Offline

Re: Policista.cz

Palino psal:

HENRY
Hlavně nezapomeň, že aby ti bylo co zdanit, musí ostatní odvest daň.
A s tím bavorákem jsi vykreslil, jak to v ČR chodí. Kdejaký vrak s očividně zfalšovanou technickou kontrolu necháte projet, on je chudák a na opravy nemá. A pak se léčíte na někom v bavoráku, aniž byste věděli co dělá, je to pro vás frajírek a patří se ho řádně zbzerovat a vyždímat.
Proto vás nemají lidi rádibad

Super... A ti druzí zase tvrdí, že se ždímají z kůže škůdky a z pořádných bouráků mají cajti vítr...

Daně platí každý, tak co to řešíte? Je mi úplně u prdele, že jsem placený z daní... Dělám svou práci a dělám ji dobře. S přestupci se nehádám, a když už se najde nějaký idiot, a že je jich dost, tak se prostě usměju, udělám si své a tím to pro mě končí. On stejně nenadává mě, ale uniformě.

Proč by mě měli mít lidi rádi? Proč bych měl mít rád někoho, kdo mě postihuje za něco, co provedu? Jsi asi upadl ne? Pokud teda nejsi psychologický masochista a nedělá ti dobře, když tě někdo cepuje. Prostě se smiř s tím, že cajti dělají to, za co jsou s tvých daní placení. Je to pořád dokola: Proč raději nejste tam, kde je vás třeba... a pod... a tamten tam stál taky, proč nedáte pokutu i mu... a bla bla bla bla... jak malý fakani, co jim někdo bere lízátko...

Nejezdi jako hovado, dodržuj předpisy,které nevymysleli policajti,ale naši zákonodárci a pak s náma, co nás nemáš tak rád nepřijdeš do kontaktu. Občasnou namátkovou prohlídku zkousni... Oni to kluci policajtští dělají určitě proto, že je to baví.. Není to příkaz z hora.

A přeju ti do budoucna, aby jsi ty pitomce nikdy nepotřeboval.. Ať už z jakéhokoliv důvodu.



Hele, zrušte někdo tuhle debatu, je to o ničem a akorát někteří o sobě ukazují, že mají trochu zatáhlou ruční brzdu...

BANDIT pussygood


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Palino (Člen)
21.10.2007 13:51:40
Offline

Re: Policista.cz

Diskuze se ruší na novinkách.cz apod, protože někomu nevoní pravdivé příspěvky.
Kdyby bylo u policie vše OK, neexistovaly by tak dlouhé, protichůdné a agresivní diskuze.


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Henry (Člen)
21.10.2007 13:59:06
Offline

Re: Policista.cz

to ICE: no víš co, já myslel, že jsem mezi partou motkařů, že jsou to aspoň trošku tvrdí hoši, ale  přitom mi připadá, že tady pánové co s námi pořád polemizujou jsou chudáčci, kteří by se měli držet máminy sukně, protože jim někdo tak strašně ubližuje tak se musí anonymně vybít tady na foru. Takoví chudáčci malincí ať se vrátí k trojkolkám a kolobrndám a necpou se na silnici. No nebýt těch cajtů, co občas buzerují asi zbytečně (to všichni víme), tak by jsme mezi těma plechovkama, které by jezdily jak se jim líbí, nenajezdili ani 100 km. No ale to jim asi hlava nebere. A pokud se někomu nelíbí konkrétní případ, tak ať si stěžuje na konkrétního kreténa a né na všechny. Títo z mé strany končím debatu, která stejně k ničemu nevede.bad


"TO JE MORYBUNDUS!!!"
Ice (Člen)
21.10.2007 14:00:08
Offline

Re: Policista.cz

Palino psal:

Diskuze se ruší na novinkách.cz apod, protože někomu nevoní pravdivé příspěvky.
Kdyby bylo u policie vše OK, neexistovaly by tak dlouhé, protichůdné a agresivní diskuze.

A můžu vědět, čím se živíš ty? Pokud to není tajné...?


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Palino (Člen)
21.10.2007 14:04:47
Offline

Re: Policista.cz

Ice psal:
Palino psal:

Diskuze se ruší na novinkách.cz apod, protože někomu nevoní pravdivé příspěvky.
Kdyby bylo u policie vše OK, neexistovaly by tak dlouhé, protichůdné a agresivní diskuze.

A můžu vědět, čím se živíš ty? Pokud to není tajné...?

Jsem zaměstnanec tabákové firmy.


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Palino (Člen)
21.10.2007 14:07:24
Offline

Re: Policista.cz

Mimochodem, z každé prodané krabičky v ČR jde státu 82% z maloobchodní prodejní ceny. Tedy i na tvůj plat.


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Ice (Člen)
21.10.2007 14:17:25
Offline

Re: Policista.cz

Palino psal:

Mimochodem, z každé prodané krabičky v ČR jde státu 82% z maloobchodní prodejní ceny. Tedy i na tvůj plat.

zaměstnanec tabákové firmy... to není moc přesné... ale s ohledem na tvou poslední připomínku ohledně platby daní předpokládám, že jsi minimlaně člen vrcholného managmentu s vlastnickým podílem a ty procenta, kterým mimo jiné vděčím za svůj plat, dáváš ze svého.

Omlouvám se ti. Jako zaměstnanec tabákové firmy jsi v obraze danné diskuse, znáš problém z pohledu obou dvou stran a tudíž už k tomu taky nemám co dodat...

Já to shrnu... Policajti jsou zlí, co nám ubližoujou, jsou na nás oškliví a nás to moc trápí... Měli by se zrušit... good

Mimochodem, nekouřím... Co já jsem to za hajzla, že nepřispívám na vlastní plat, co? bigsmile


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Palino (Člen)
21.10.2007 14:41:00
Offline

Re: Policista.cz

ICE

Nejsem členem vrcholného managementu.
Nevlastním žádný podíl firmy.
Jsem běžný zaměstnanec v oblasti distribuce cigaret.
Nechci rušit policii.
Kouření je svobodná volba.


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
osiris (Člen)
21.10.2007 14:42:55
Offline

Re: Policista.cz

...ať žije první máj
...ať žije rudá armáda smile1

ps: jsem vůl, vím to smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ice (Člen)
21.10.2007 14:45:06
Offline

Re: Policista.cz

osiris psal:

...ať žije první máj
...ať žije rudá armáda smile1

ps: jsem vůl, vím to smile1

nedržkuj a drž ten transparent pořádně bigsmilebeer


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Polo (Člen)
21.10.2007 15:43:23
Offline

Re: Policista.cz

osiris psal:

...ať žije první máj
...ať žije rudá armáda smile1

ps: jsem vůl, vím to smile1

konečně rozumnej příspěvek do diskuze ... bigsmile


Žádnej učenej z nebe nespad, z mašiny už ano.
bery (Člen)
21.10.2007 16:57:14
Offline

Re: Policista.cz

pussyvinypussyvinyazasepussyviny
ten dělátoatenzastohleidontknow
akorát se pitomci blbě napadátefuck
a hybaj do průvodusmile1


momentalně zavostalej
marcoo (Člen)
21.10.2007 18:16:52
Offline

Re: Policista.cz

.....A přeju ti do budoucna, aby jsi ty pitomce nikdy nepotřeboval.. Ať už z jakéhokoliv důvodu.....
Holt se mi stalo,že jsem policii potřeboval a kde byla? V pussy

Baltazar (Člen)
21.10.2007 21:02:43
Offline

Re: Policista.cz

Henry a Ice
Palino je očividně prudičidontknow
Kdo jsi bez viny hoď kamenemsurprised
Jsem jeden z těch co se neumí podepsat a podnikám - vyšel jsem v druhém roce stř.školy, jsem totální pako, všechno co mám jsem si nakradl??? Ne jen dělám v so+ne celé dny.Nikdo mě nenutí.
Nekouřím a nepodporuju tabákový průmysl.
Proč se k tomu vlastně vyjadřuji???idontknow

Zarazil bych diskuzi co ty na to Moderujicí???


The father of the little princess of the dawn

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr