Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » militec po 1000 :)

Vostrý Ondřej (Člen)
22.10.2007 19:07:51
Offline

militec po 1000 :)

někdo sem vkládal odborný text co se militecu týče.Nevíte kde bych ho našel??Vim že ho tam moc nechválili a tak to shánim.

KOVAL (Člen)
22.10.2007 19:09:58
Offline

Re: militec po 1000 :)

co se mrknou na titulní stranu do článků...

luboss (Člen)
23.10.2007 00:11:14
Offline

Re: militec po 1000 :)

militec je soudne zakazany vyrobek, ted dej do googlu METALTEC good

ja osobne jsem zastancem, co jsem videl na vlastni oci zatezove testy s loziskama...


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
Filous (Člen)
23.10.2007 07:49:27
Offline

Re: militec po 1000 :)

luboss psal:

militec je soudne zakazany vyrobek, ted dej do googlu METALTEC good

ja osobne jsem zastancem, co jsem videl na vlastni oci zatezove testy s loziskama...

...a cos viděl na vlastní voka? surprised ...já tomu nevjeřim, tagže by mě zajimalo, jag to probíhalo a f čom je fígl idontknow ...nigdo mi nevymluví, že velký volejářský koncerny se svejma laborkama by na takovej zázrak nepřišli á nebo by to nekoupili a nepoužívali to idontknow ...a je dostupnejch dost a dost testů, gdy se prokázalo, že tydle zázračný prostřetky sou spíš na škodu neš aby pomohli...a soudní zákaz Militecu určitě nebyl vydanej jen tag a pokut vim, tag byl vydanej na základě klamavý reklamy a deklarování vlastností, kerý ten výrobek nemá...ale zas na druhou stranu, ať si každej do svýho motoru naleje co chce, rozum máme každej vlastní, já bych to nigdy neudělal...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Americkej (Člen)
23.10.2007 09:36:56
Offline

Re: militec po 1000 :)

potkal jsem týpka, co zas děsně obhajoval RVS Technology .Učiněnej zázrak, kroužky a válce lepší jak nový, vačky se opravujou před očima, bych se nedivil, kdyby to i přebrousilo sedla ventilů!bigsmile
Taky chci žít ve snu, reál je moc šedivej...


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
luboss (Člen)
23.10.2007 10:17:35
Offline

Re: militec po 1000 :)

mno Filousu, on to totiz ma chraneny pro CR a SK otec kamarada a je to tak rok zpatky co delali predvadecku, bylo tam mraky lidi, servisaci, novinari ... prave v dobe, kdy soud rozhodl, ze metaltec je licencovanej a militec je kopie a jeste spatna. (patent vlastni am.armada)

byl to zatezovaj test lozisek v olejovy lazni. Prinesli dve loziska, vybalili z krabicky, lidi vybrali ktery pujde prvni. Do vanicky nalili Castrol GPS, nastrcili lozisko na hridel a ponorili ho do oleje. Pakou vyvijeli zatizeni na lozisko a to se ukazuje na displeji... pri 40kilech zacalo lozisko vydavat hvizdavej zvuk, pri 54kilech za zadrblo.

zbytek oleje a predepsana pomerova davka sla do druhe vanicky a to druhe lozisko. Pravda, chvilku trvalo, nez to na takovy natracasce zamichali, cca minutu. Pak se to cele opakovalo. Lozisko zaslo hvizdat na 70kilech a zastavilo se za 96!!!

druhej test byl ustova rychlost nebo jak se to jmenuje, proste rychlost jako kulka opousti hlaven. Tam si nepamatuju rychlosti a radove to bylo o 40% rychlejsi prave po namazaci metaltekem... proste to vyznamne snizuje treni kovovych soucastek.

jak to cele vzniklo? muj kamarad, syn toho typa je profesionalni vojak a byl kdysy v Avgosi na misi. Tam videl co vsechno s tim amici delaji a jeho tata je desnej podnikavec, tak nelenil a zacal zjistovat a zjistovat. Dneska ma vyhradni zastoupeni a naposledy vyhral nejinovativnejsi cenu na veletrhu zbrani...

cele je to o tom, ze tohle neni zadne adetivum, zadny megavselek a nekoupis ho v tvshopingu ani v tuningovym krame... ale pojdi se po pumpach, co tam maji tehle sracek? a ono tady ten metaltek neco stoji, 250ml asi 750,- (nakupka) a vsechny adetiva jsou treba 150-200,- pulitrova flaska

ale nikomu nic nevnucuju, az prijedes na zampach, muzes promluvit primo s nima...


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
Kelly01 (Člen)
23.10.2007 10:33:50
Offline

Re: militec po 1000 :)

Takových testů ti nasere Horst každý ráno 5idontknowsmile1

Tvrdím jako Filous a Americkej že je to pussyvina pro kafry kteří tomu věří a daj za to prachysmile1


God Save The Queen!
Honza B12 (Člen)
23.10.2007 10:40:44
Offline

Re: militec po 1000 :)

A co na to třeba spojka, nebude tak trochu klouzat. Zrovna B12 s tím maj problém i při použití plně syntetického oilu.
idontknowidontknowidontknow

luboss (Člen)
23.10.2007 10:49:05
Offline

Re: militec po 1000 :)

Kelly01 psal:

Takových testů ti nasere Horst každý ráno 5idontknowsmile1

Tvrdím jako Filous a Americkej že je to pussyvina pro kafry kteří tomu věří a daj za to prachysmile1

ale to je preci v poradku bigsmile


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
Zdenda (Člen)
23.10.2007 12:33:18
Offline

Re: militec po 1000 :)

Věřim Castrolu, Shellu a podobnejm značkám. Ty by si ostatně těžko nechali ujít takovouhle možnost podnikání, kdyby to bylo tak zázračný. Divim se, proč to nepřevezmou světový automobilky Mercedes, BMW, GMC když to umí takovýhle divy. Asi to nebude jen o tom, že to v prvopočátku líp kloužeidontknow


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Ondráš (Člen)
23.10.2007 12:35:29
Offline

Re: militec po 1000 :)

Já nevim, no... I kdyby to byla pravda, a fungovalo by to, tak provní co by rafinérie udělaly, by bylo, že by ten patent koupily a zamnuly do trezoru, protože by je připravyl o pěkné prachy.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
luboss (Člen)
23.10.2007 16:20:38
Offline

Re: militec po 1000 :)

Ondráš psal:

Já nevim, no... I kdyby to byla pravda, a fungovalo by to, tak provní co by rafinérie udělaly, by bylo, že by ten patent koupily a zamnuly do trezoru, protože by je připravyl o pěkné prachy.help

já to vidím taky tahle nějak ... všechny zlepšováky se puštěj postupně


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
kamil (Člen)
23.10.2007 21:49:37
Offline

Re: militec po 1000 :)

pořádnej oil a je to good,žádná sračka ať se jmenuje jak chce tak tam nepatří-howgbeer


škoda každý rány,která padne vedle!!!
VikecB12 (Člen)
23.10.2007 22:21:53
Offline

Re: militec po 1000 :)

Těmhle přísadám moc nefandím,ale je fakt že do seriové vyroby se dostává hodně málo novejch technologií.Pracuju ve furmě která se zabyvá povlakováním různých dílu vrstvami s různymi vlastnostmi(snižování tření,antikorozní ochrana a tak) Děláme tam povlaky DLC,to je to co má GSXR na kluzákách vidlí a v poslední době se to čímdál víc dostává do motorů aut,hlavně zdvihátka ventilů a různý třecí součástky.Vobčas se tam voběví nějaký díly do fšelijakejch závoďáků(ojnice,pístní čep..)Snižuje to tření až vo 30%,ale prostě do normální mašiny to nikdo nemontuje,protože je to drahý jak pussy Je to škoda,protože by se tím dalo zvýšit životnost třeba vačky možná vo polovinu a vyřešila by se tím spousta závad kterejma některý bajky opakovaně trpísmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Koldan (Člen)
24.10.2007 07:15:38
Offline

Re: militec po 1000 :)

pokud vím,že bandit najede bez nějakých křečí při trošce starostí 100 tisíc, proč bych to tam dával?Já to nenajedu a pokud to budu prodávat,novej majitel to neocení,takže nevidím jedno jediný plus i kdyby to pravda bylaidontknow


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
standaGSF (Člen)
24.10.2007 14:09:56
Offline

Re: militec po 1000 :)

No já militec používám už několik let, jak do motorek tak do aut. Nemůžu tvrdit že to nějak pomáhá a nechci tomu dělat reklamu. Spotřeba je stejně rozdílná podle způsobu jízdy + - 2 litry, sníženou hlučnost si člověk asi spíše vsugeruje stejně jako jiné podobné vlastnosti. Jisté je že mi to zatím na ničem neuškodilo. Žádný problém se spojkou nebo olejem. Prostě to tam leju, co k tomu říct.

maňas (Člen)
24.10.2007 19:56:11
Offline

Re: militec po 1000 :)

no asi to bude normální výrobek,akorád měl jedno času větší reklamu,jinak nikdy se nedá věřit něčemu co opravuje motor,vždy je to chvilková záležitost,jak to co už je neúnosný trochu pořešit,ale ne nafurtbad


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Antihero (Člen)
27.10.2007 11:46:19
Offline

Re: militec po 1000 :)

Tak zrovna to s úsťovou rychlostí střel je total mimo.
Každýho normálního sedláka napadne, že potom co projde jedna kule a za ní prachový plyny, je jakejkoli sajrajt z laufu pryč.To je taky důvod proč se laufy moc nemažou. Jedinoj důvod proč  je mazat je antikorozní ochrana.


There's a pie in the sky when you die.
Radek-Ban (Člen)
27.10.2007 20:41:54
Offline

Re: militec po 1000 :)

surprisedna zázraky nevěřim a radši koupim jepší olej než tam lejt METALTECidontknow


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr