Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

Petr J. (Člen)
13.11.2007 11:57:10
Offline

DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

Práva Džamilovců :

Džamilovec ti může vynadat do bílých kurev. Tebe se pak nikdo nezastane, protože se to považuje za jejich přirozený projev. Ale nedej bože, aby to bylo naopak.

Džamilovec má právo na stejnou zdravotní péči, jako ty. To, že do zdravotní pokladny pravděpodobně nikdy nepřispěl je fakt, který je ovšem velice "rasistický",a proto to raději nikde neříkej.

Džamilovec má právo tvoji vlast pomlouvat v zahraničí a má pak právo se vrátit a žádat u nás znovu podporu.

Džamilovec má právo získat byt jen na základě své barevné odlišnosti. Vůbec nezáleží na tom, že na takový byt jiní čekají dlouhou dobu.

Džamilovec má právo na tebe zaútočit se zbraní v ruce beze strachu z obvinění z rasistického útoku. V případě tvého útoku na Džamilovce máš smůlu, že to kupodivu neplatí naopak. Budeš trestán za napadení a co víc za rasistický útok.

Džamilovec má právo zneužívat náš sociální systém. Pokud to ale již přehání a my již tak svolní nebudeme, má …

Džamilovec právo žalovat naší republiku v zahraničí, které mu pak v jeho jistě nezadatelném právu vyhoví. V konečném důsledku mu to pak stejně zaplatíš.

Džamilovec má právo (ostatní mají povinnost) chodit do školy a má právo rušit tvého potomka, čímž vlastně znehodnocuje kvalitu výuky. Pokud se nic nenaučí je to chybou výukového programu a ne jeho.

Džamilovec má právo na neomezený počet potomků. Ty máš povinnost uhradit mu jeho finanční náklady na jejich tzv. „vychování" a to i v případě, že ty sám nemáš dostatek prostředků na svou vlastní rodinu.

Džamilovec má právo demolovat cokoliv, a především to, co mu nepatří. Ty máš povinnost uvést vše do původního stavu a to za tvoje peníze.

Pokusy o obranu se neslučují s právy Džamilovců na poklidný, slušný a důstojný život v naší zemi.

Džamilovci mají právo na důchod ve stejné výši jako máš ty. To, že jsi celý život pracoval jako blbec, tě neomlouvá.

Džamilovec má právo na zveřejnění pozitivních informacích o jeho etniku. V případě pokusů o zveřejnění negativních informací o Džamilovcech má právo cenzury.

Džamilovec má právo na utajení informací, které by veřejnosti prozradily skutečné náklady na jejich vydržování v Čechách. Položky "má dáti-dal" z tohoto pohledu nejsou oblíbeným tématem Džamilovecských zastupitelů a mluvčích.

Džamilovec má právo požádat o dotace na projekty rozvoje Džamilovecské kultury a na různé Džamilovecské spolky. Stát má pak povinnost jim vyhovět i když se třeba zjevně jedná o podvod.

Džamilovec má právo na svá práva, i v případě, že to omezuje práva NeDžamilovecského obyvatelstva.

Džamilovec má právo znát svá práva a NeDžamilovci mají povinnost výkon těchto práv upřednostnit před svými právy.

Džamilovec nemá povinnost znát své povinnosti a už vůbec nějaké plnit.



TY JAKO NeDžamilovec MÁŠ PRÁVO DRŽET HUBU a KROK !!!

sten (Člen)
13.11.2007 12:02:15
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

smile2pussybadsicksicksick
   me je jen divny ze to vsichni vi, vsechny to sere a NIC SE PORAD NEDEJE ...


neveřím ničemu co krvácí pět dní a neumře
Antihero (Člen)
13.11.2007 12:12:58
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

....šmarjá už zasheadshake
...jakou životnost dáváš tomuto vláknu?
....a kdes to našel? na Národním odporu?ass


There's a pie in the sky when you die.
Billy (Člen)
13.11.2007 12:22:19
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

To chodi mejlama, Amen smile1


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Zdenda (Člen)
13.11.2007 12:30:49
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

Ať to našel kde to našel, je to holej fakt! A další holej fakt je, že se tohodle tématu všichni bojej, jak čert kříže, protože v naší zemi to vypadá přesně tak, jak je v textu psáno.

A je mi u prdele jak to tu dlouho vydrží, klidně se pod to podepíšu, že to shledávám pravdivým a klidně mě můžou admini zjebat, že toto píšu.

Nedžamilovec.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
inkvizitorr (Administrator)
13.11.2007 12:37:23
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

pište si co chcete, inteligentní člověk je schopnej svuj názor vyjádřit tak aby za to nemoh bejt postiženej a přesto přesně vyjádřil co chce říct (politika). na druhou stranu když tady bude někdo blít věci, který by mohly ublížit mě jako správci, hned mu to smažu, páč nemam zájem bejt popotahovanej za vaší blbost a podobný výlevy si běžte vyřvávat někam třeba do mostu na sídliště, ale né semassheadshake


doba je temná...
Zdenda (Člen)
13.11.2007 12:58:55
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

Inkviz. máš recht, ale zatím to je vše v rovině ne? Myslím rovinu zákonaass


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
inkvizitorr (Administrator)
13.11.2007 13:03:56
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

zatim jo, ale nechtějte mě zas nasratbadassassasssmokin


doba je temná...
marcoo (Člen)
13.11.2007 13:04:24
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

Je to sice pravda ale ukazováním na netu nebo rozesíláním e-mailů s tím nikdo nic neudělá.To že máme zkur....enou vládu a na pussy zákony jim napomáhá k tomu,aby se tak chovali.Ty by si nebyl rád kdybys nemusel makat a chodily ti domů prachy? Já teda jo.Ať si dělaj co chtěj.Já poctivě makám odvádím ty posraný daně a víc mě nezajímá.A že má hlad a nemá kde bývat? Nezájem.Táhni makat jako jiní.Nechceš? Tak táhni.Můj názor.fuck

Antihero (Člen)
13.11.2007 13:13:36
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

marcoo psal:

Je to sice pravda ale ukazováním na netu nebo rozesíláním e-mailů s tím nikdo nic neudělá.To že máme zkur....enou vládu a na pussy zákony jim napomáhá k tomu,aby se tak chovali.Ty by si nebyl rád kdybys nemusel makat a chodily ti domů prachy? Já teda jo.Ať si dělaj co chtěj.Já poctivě makám odvádím ty posraný daně a víc mě nezajímá.A že má hlad a nemá kde bývat? Nezájem.Táhni makat jako jiní.Nechceš? Tak táhni.Můj názor.fuck

...tag nejak to je...
jenom mě nějak nejde do globusu, že když jako je to tak jednoduchý jenom nemakat a dostat dávky a kéry, proč to tak ti co tady furt blijou pussyviny nedělaji taky?


There's a pie in the sky when you die.
mr.BSE (Člen)
13.11.2007 13:18:58
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

Antihero psal:

....šmarjá už zasheadshake
...jakou životnost dáváš tomuto vláknu?
....a kdes to našel? na Národním odporu?ass

A kdyby to nasel na strankach NO?surprised


Second Class Citizen
1130 Café Racer
inkvizitorr (Administrator)
13.11.2007 13:18:58
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

Antihero psal:

jenom mě nějak nejde do globusu, že když jako je to tak jednoduchý jenom nemakat a dostat dávky a kéry, proč to tak ti co tady furt blijou pussyviny nedělaji taky?

a pojmy jako třeba etika, morální kodexy, hrdost nebo socializace ti nic neřikajheadshakeidontknow


doba je temná...
mr.BSE (Člen)
13.11.2007 13:23:08
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

Antihero psal:

...tag nejak to je...
jenom mě nějak nejde do globusu, že když jako je to tak jednoduchý jenom nemakat a dostat dávky a kéry, proč to tak ti co tady furt blijou pussyviny nedělaji taky?

Za prve plati co napsal Inkviz a za druhe, tohle proste bil**u (ano,uz i toto ze strachu nepisu) clovekovi proste neprojde, kolik si videl bezdomovcu (nezastavam se jich,vetsina si za to muze sama a nemam je rad) bilejch a kolik Romů?sick


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Loser (Administrator)
13.11.2007 13:31:31
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

kadzo musi chodit do rachoty, bo nezna krast

Inkviz, klidne to smaz ... hodil jsem to sem jenom jako vtip

Ja proti nikomu nic nemam ... kazdej dela, co umi nejlip


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
inkvizitorr (Administrator)
13.11.2007 13:36:15
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

mr.BSE psal:

tohle proste bil**u (ano,uz i toto ze strachu nepisu) clovekovi proste neprojde, kolik si videl bezdomovcu (nezastavam se jich,vetsina si za to muze sama a nemam je rad) bilejch a kolik Romů?sick

pleteš jabka s hruškama, bezdéčka nemaj s timhle tématem žádnou souvislost snad mimo toho, že je to taky určitá sociální skupina, třeba v praze si myslim, že jich je většina bílejch a na rozdíl vod těch co stojej dycky když du na ouřad před sociálnim vodborem v šusťákách, zlatejch řetězech a pěti řvoucíma dětma. bezdéčka vod ouřadů chtěj většinou jenom svuj důchod nebo přes zimu ubytko a základní stravu (ale to si sami částečně musí platit) a to je všechno. to že si za to můžou sami je asi fakt, ale odsuzovat je za to je dle mě od tebe akorát morální nevyzrálostheadshake


doba je temná...
Meloun (Člen)
13.11.2007 13:52:29
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

surprised
Chudák lázeňský švihák Filous..headshake
To se zas bude na uklidněnou hulit z komína!smokinsmokinbigsmile


PURE NAKED BIKE!
tomB12 (Člen)
13.11.2007 13:56:11
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

No já si myslím že pán BSE chtěl poukázat na to, že je hodně BSDček ale nějak mezi nima chybí Džamilovci = oni totiž nemůžou být BSDčka i když neplatí nájem, neplatí elektriku, neplatí nic, ale všechno dostanou zadara bad a ještě se jim to nezdá a mají pocit jak pořád s nima všichni nechcou fuck

Filous (Člen)
13.11.2007 13:58:25
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

Meloun:
...se nebudu rosčilovat furt dokola, eště mi praskne céfka, poteče mi slina a budu tahat nohusmile2 ...myslim, že muj názor znáte...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
mr.BSE (Člen)
13.11.2007 14:01:39
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

inkvizitorr psal:

pleteš jabka s hruškama, bezdéčka nemaj s timhle...

Myslel sem to tak,ze bilej clovek se muze dostat do sracek a zebrat na ulici aby mel aspon neco... kdezto Romove si dycky nejak pomuzou, kdyz nebude platit najem bilej skonci na ulici, Romum se postavi nerozbitny baraky (jako se delaji v Reckovicich).... a tak je to se vsim....bud je to rasismus,nebo rasizmus, nebo kradeze(kradou i bily-to je jasny), ale nikdy neskonci na hlavni nadrazi pod novinama...


Second Class Citizen
1130 Café Racer
mr.BSE (Člen)
13.11.2007 14:03:05
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

tomB12 psal:

No já si myslím že pán BSE chtěl poukázat na to, že je hodně BSDček ale nějak mezi nima chybí Džamilovci = oni totiž nemůžou být BSDčka i když neplatí nájem, neplatí elektriku, neplatí nic, ale všechno dostanou zadara bad a ještě se jim to nezdá a mají pocit jak pořád s nima všichni nechcou fuck

presnegood


Second Class Citizen
1130 Café Racer
osiris (Člen)
13.11.2007 14:18:26
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

...zas jeden vo hovně headshake


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Meloun (Člen)
13.11.2007 14:23:16
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

...zas je den vo hovněsicksmile2idontknow


PURE NAKED BIKE!
marcoo (Člen)
13.11.2007 14:36:57
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

No koukám že je to téma příznivců jednoho hnutí a odpůrců.Lepší smáznout.

inkvizitorr (Administrator)
13.11.2007 14:37:24
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

tomB12 psal:

No já si myslím že pán BSE chtěl poukázat na to, že je hodně BSDček ale nějak mezi nima chybí Džamilovci = oni totiž nemůžou být BSDčka i když neplatí nájem, neplatí elektriku, neplatí nic, ale všechno dostanou zadara bad a ještě se jim to nezdá a mají pocit jak pořád s nima všichni nechcou fuck

hele platí, neplatí, to se mi moc nezdá, když nezaplatíš elektriku, tak ti jí předpokládám po nějaký době vypnou a obávám se, že nikdo z čezu nezkoumá jestli seš bílej, černej nebo žlutej. chyba je v tom, že sou tady špatně nastavený zákony, neni dodělaná sociální reforma a je nenutí nic pracovat, jenom využívaj těch chyb který tam nasekali ti, co ty zákony vytvářeli. dokavaď se tohle nezmění, je zbytečný nad tim brečet. znam pár černejch, co sou úplně v poho, vedou normální život, zdravíme se a je to v klidu, na druhou stranu znam spoustu těch, kerý bych taky nejrači poslal někam na nucený práce a to nejlépe natrvalo (měli sme barák v jáchymově, kerej je jich plnej než nám ho tam jeden z nich po té co ho pustili z basy asi tři roky zpátky podpálil) jenže dokavaď se ty zákony a jejich vymahatelnost nezmění, uděláme s tim leda velký hovnobad předpokládám, že výhledově tady bude politická situace hodně podobná rakousku i když opožděně, páč lidi budou stále nespokojenější (bo nebudou mít koho volit jako já třeba) a začnou se odvracet od současných stran a začnou volit nejaký radikály jako je tam heider nebo tady byl sládek a pak, třeba, možná...
jenže tomuhle vývoji taky zrovna nefandimbad
konec politicko-sociálního rozborubigsmileass


doba je temná...
marcoo (Člen)
13.11.2007 14:41:04
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

Jednoznačný je to,že práva znaj dokonale.Myslim teda ty svoje,ale povinnosti jem nic neříkaj.To sou pak nentudom sickheadshakeass

Meloun (Člen)
13.11.2007 14:56:16
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

To oni to jsou zase koumáci,když chtěj nebo potřebujou...
Elektriku si napíchne u bratrance vo barák vedle,kterej jí jako zázrakem platí nebo rovnou ze sloupu...smokin
Odběr má televize nulovej..a když na to přijdou,tak jim to uskřípnou a voni to zas napíchnou a takhle furt dokolasmile1


PURE NAKED BIKE!
Antihero (Člen)
13.11.2007 15:00:57
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

inkvizitorr psal:
Antihero psal:

jenom mě nějak nejde do globusu, že když jako je to tak jednoduchý jenom nemakat a dostat dávky a kéry, proč to tak ti co tady furt blijou pussyviny nedělaji taky?

a pojmy jako třeba etika, morální kodexy, hrdost nebo socializace ti nic neřikajheadshakeidontknow

...mně jo, ale myšleno to bylo tak, že pohádka vo tom jak cigoš přijde dostane kér zadara, nefachčí, dostane vohromný love a jezdí v mercedesu na sociálku sou prostě všeobecně rozšířenej bulshit.
Výška sociálních dávek je pevně daná zákonem a nikdo nezkoumá jestli je žadatel morka nebo ne (jako v případě ČEZu o kterým sám píšeš.)
To, že můžeš vidět morky s goldnou kolem krku před pracákem vypovídá o čem?
Já jich pár se stejnou goldnou vídám ve výkopech.
Je to prostě vo jejich žebříčku hodnot, cigoš klidně nebude žrát ale večír pujde na diskošku v bílejch gatích ověšenej zlatem a dom odfrčí tágem.
Někdo to nepochopí, ale někdo jinej zas nepochopí, že sou lidi ochotný jezdit na motorkách když je to tak nebezpečný.


There's a pie in the sky when you die.
Antihero (Člen)
13.11.2007 15:11:56
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

bse:
...nemáš rád bezdomovce
...nemáš rád cigány
...

koho ještě nemáš rád, máš vůbec představu kolik si ve svým věku odvedl na sociálním a zdravotním pojištění do státní kasy peněz ty?
...že tady věčně vykládáš vo tom jak morky jenom tahaji ze státu love.headshake

vo NO se asi bavit nemusíme, víme na čem jsme (aspoň já jo)


There's a pie in the sky when you die.
Billy (Člen)
13.11.2007 15:14:45
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

videly jste kdysi davno reportaz jak jakasi rodina neplatila telpou vodu ale meli jeste topeni tak napousteli vodu z topeni meli tam na litinaku kulovej uzaver s hadicou a ten wotocily a hele teplaa voda z radiatoru do vany. smile1 na co ty lidi neprijdou dneska


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
inkvizitorr (Administrator)
13.11.2007 15:16:00
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

Antihero psal:

hádka vo tom jak cigoš přijde dostane kér zadara, nefachčí, dostane vohromný love a jezdí v mercedesu na sociálku sou prostě všeobecně rozšířenej bulshit.
Výška sociálních dávek je pevně daná zákonem a nikdo nezkoumá jestli je žadatel morka nebo ne (jako v případě ČEZu o kterým sám píšeš.)
To, že můžeš vidět morky s goldnou kolem krku před pracákem vypovídá o čem?
Já jich pár se stejnou goldnou vídám ve výkopech.
Je to prostě vo jejich žebříčku hodnot, cigoš klidně nebude žrát ale večír pujde na diskošku v bílejch gatích ověšenej zlatem a dom odfrčí tágem.
Někdo to nepochopí, ale někdo jinej zas nepochopí, že sou lidi ochotný jezdit na motorkách když je to tak nebezpečný.

ale tady nejde o jejich priority ale vo to, že si dokážou spočítat, že se jim nevyplatí chodit do práce když bez vzdělání budou na nejnižší pozici s nízkym platem pobírat jenom vo málo víc než když budou sedět doma na prdeli, přemejšlet celej den co kde ukrást bo čumět na růžový zahrady celej den se nedá. nemaj vzdělání a tudíž nemaj motivaci k ničemu, k postupu za lepší prací, za lepšim sociálnim postavením a tak. prostě špatně nastavenej systém. až budou muset chodit do práce aby nechcípli hlady, tak nebudou mít čas celej den někde krást železo a jestli si za ty škvarky koupěj zlatý řetězy nebo chleba už je mi fuck.... důležitý je jim vysvěltit, že když nebudou pracovat, tak už je nikdo živit nebude a taky se tak chovat a mít pro to oporu v zákoně


doba je temná...
Billy (Člen)
13.11.2007 15:23:04
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

treba se toho nekdy dockame inkvizi ze to bude tak delas ? mas penize . Nechces delat? nemas praci nebudes met penize je to tezky ale velka vetsina lidi nechce pracovat co sjou na pracaku ti co jsou tam porad by nemeli dostavat absolutne nic na vsechny stejnej metr, a vymluvy ze neni prace, prace je a bude ale treba ne za takovy pachy jaky si predstavujou, meli by byt nuceni pracovat za min. mzdu, pokud nebudou delat nedostane nic. Pokud se zacne krast rabovat, policie viz ICE by mela byt po boku a hlidkovat pesky, zabasnout natvrdo 10 let nucenejch praci aby na sebe videlal co sezere, jinak telesny tresty v poslednim pripade nespolurace smrt, je potreba ho vykazat ze spolecnosti je neprizpusobivej, je to sice radikalni ale jinak to nejde smile1


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
inkvizitorr (Administrator)
13.11.2007 15:28:23
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

Billy psal:

treba se toho nekdy dockame inkvizi ze to bude tak delas ? mas penize . Nechces delat? nemas praci nebudes met penize je to tezky ale velka vetsina lidi nechce pracovat co sjou na pracaku ti co jsou tam porad by nemeli dostavat absolutne nic na vsechny stejnej metr, a vymluvy ze neni prace, prace je a bude ale treba ne za takovy pachy jaky si predstavujou, meli by byt nuceni pracovat za min. mzdu, pokud nebudou delat nedostane nic. Pokud se zacne krast rabovat, policie viz ICE by mela byt po boku a hlidkovat pesky, zabasnout natvrdo 10 let nucenejch praci aby na sebe videlal co sezere, jinak telesny tresty v poslednim pripade nespolurace smrt, je potreba ho vykazat ze spolecnosti je neprizpusobivej, je to sice radikalni ale jinak to nejde smile1

surprisedheadshakeheadshakeheadshakeheadshakeheadshake obávám se, že to tady asi fakt nemá smysl řešitbad


doba je temná...
bery (Člen)
13.11.2007 15:30:15
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

jednoduše řečeno - blbej kdo dává - blbější kdo neberesmokin
nemám rád sociální politikusick - ta za to může
jinak by šli do kanady
inkviz pravdu hovoříš


momentalně zavostalej
mr.BSE (Člen)
13.11.2007 15:34:24
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

Antihero psal:

bse:
...nemáš rád bezdomovce
...nemáš rád cigány
...

koho ještě nemáš rád, máš vůbec představu kolik si ve svým věku odvedl na sociálním a zdravotním pojištění do státní kasy peněz ty?
...že tady věčně vykládáš vo tom jak morky jenom tahaji ze státu love.headshake

vo NO se asi bavit nemusíme, víme na čem jsme (aspoň já jo)

nemam rad somraky, ktery nemakaj!
Nejak mi unika souvislost nemakajicich(i kdyz by delali i zadarmo-sem cetl) Romu a mnozstvi penez, ktere sem statu odvedl na danichsurprisedidontknow

Vecne vykladam? Kazdej den 4 temata,co?headshakesick

ale myslim si, ze sem tam odvedl urcite min,nez jeden stejne starej Rom vocad vytahl....


Second Class Citizen
1130 Café Racer
mr.BSE (Člen)
13.11.2007 15:37:17
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

Antihero psal:

bse:

vo NO se asi bavit nemusíme, víme na čem jsme (aspoň já jo)

Mohl bych prosim te zant tvuj nazor na NO?


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Loser (Administrator)
13.11.2007 15:46:10
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

vyserte se tady na to a bezte radsi sankovat

Carodejnickej: rozumne kvalitni prispevky ... kde ty to v tom bradovym dredu beresidontknowgoodgood


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
inkvizitorr (Administrator)
13.11.2007 15:50:11
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

Loser psal:

vyserte se tady na to a bezte radsi sankovat
Carodejnickej: rozumne kvalitni prispevky ... kde ty to v tom bradovym dredu beresidontknowgoodgood

si to nech narůst taky a uvidíš,jeden kámoš z jičína v tom měl i včelí rojsurprisedbigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
marcoo (Člen)
13.11.2007 15:52:53
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

BSE: Nejsem zrovna příznivcem hnutí jaký asi uznáváš ty.Nechodím demonstrovat,stávkovat a podobně.Nemám rád romy kteří tě zbijou okradou a když řekneš že to byl CIKÁN,odseru to já za rasovej útok.Prostě makám,abych se uživyl,abych uživil rodinu,a žili jsme si tak nějak v pohodě.Po práci chodím domů,takže vlastně zase do práce.Protože bydlím v rodinným baráku.Kdo zná,ví o čem je řeč.Ten kdo má čas myslet na to,jak se mu příčí černý,žlutý a dokonce i BÍLÝ,když se blbě koukne,může vykřikovat,jak je nasranej na celej svět.Pokud bys byl zabavenej prací,nemyslel bys na to.Zajímá mě to,co je na vejplatní pásce.Kouknu samozřejmě na daně.A pomyslim si.Proč třeba zrovna já mám platit feťákoj zdraví,když si našel a nakrad prachy na fet???? Tak ať si taky zaplatí zdraví.A tak je to furt dokola.Tahle otázka je zbytečná řešit.Nemáš je rád,tak si to nech pro sebe.Já nemám rád ani jedny.respektivě,jak se kdo chová ke mě,tak já k němu.Neřeším barvu.headshake

vorel (Člen)
13.11.2007 15:57:27
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

jenže to je dost vobtížná úloha.
a myslete si vo mě co chcete, sem názoru že žamila to nedělá uplně blbě


řikám si hurikán
inkvizitorr (Administrator)
13.11.2007 16:00:25
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

marcoo psal:

BSE: Nejsem zrovna příznivcem hnutí jaký asi uznáváš ty.Nechodím demonstrovat,stávkovat a podobně.Nemám rád romy kteří tě zbijou okradou a když řekneš že to byl CIKÁN,odseru to já za rasovej útok.Prostě makám,abych se uživyl,abych uživil rodinu,a žili jsme si tak nějak v pohodě.Po práci chodím domů,takže vlastně zase do práce.Protože bydlím v rodinným baráku.Kdo zná,ví o čem je řeč.Ten kdo má čas myslet na to,jak se mu příčí černý,žlutý a dokonce i BÍLÝ,když se blbě koukne,může vykřikovat,jak je nasranej na celej svět.Pokud bys byl zabavenej prací,nemyslel bys na to.Zajímá mě to,co je na vejplatní pásce.Kouknu samozřejmě na daně.A pomyslim si.Proč třeba zrovna já mám platit feťákoj zdraví,když si našel a nakrad prachy na fet???? Tak ať si taky zaplatí zdraví.A tak je to furt dokola.Tahle otázka je zbytečná řešit.Nemáš je rád,tak si to nech pro sebe.Já nemám rád ani jedny.respektivě,jak se kdo chová ke mě,tak já k němu.Neřeším barvu.headshake

tak nějakgoodgoodgood

vorel psal:

jenže to je dost vobtížná úloha.
a myslete si vo mě co chcete, sem názoru že žamila to nedělá uplně blbě

také si myslím co tady pan ptákgoodgoodgood


doba je temná...
Meloun (Člen)
13.11.2007 16:05:35
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

marcoo psal:

BSE: Nejsem zrovna příznivcem hnutí jaký asi uznáváš ty.Nechodím demonstrovat,stávkovat a podobně.Nemám rád romy kteří tě zbijou okradou a když řekneš že to byl CIKÁN,odseru to já za rasovej útok.Prostě makám,abych se uživyl,abych uživil rodinu,a žili jsme si tak nějak v pohodě.Po práci chodím domů,takže vlastně zase do práce.Protože bydlím v rodinným baráku.Kdo zná,ví o čem je řeč.Ten kdo má čas myslet na to,jak se mu příčí černý,žlutý a dokonce i BÍLÝ,když se blbě koukne,může vykřikovat,jak je nasranej na celej svět.Pokud bys byl zabavenej prací,nemyslel bys na to.Zajímá mě to,co je na vejplatní pásce.Kouknu samozřejmě na daně.A pomyslim si.Proč třeba zrovna já mám platit feťákoj zdraví,když si našel a nakrad prachy na fet???? Tak ať si taky zaplatí zdraví.A tak je to furt dokola.Tahle otázka je zbytečná řešit.Nemáš je rád,tak si to nech pro sebe.Já nemám rád ani jedny.respektivě,jak se kdo chová ke mě,tak já k němu.Neřeším barvu.headshake

Souhlasgoodgoodsmokin

Jak praví Loser-vyserte se na tosmokin
Nikde žádný nepotkávám,na vsi máme svatej klidsmile1
Neřešim to,ptž mam svejch starostí dost a zbytečnou energii,když už nějaká zbejvá,si vybíjím jiným způsobemcoolsmokin

Opravdu srát to může lidi,který v tom žijou a viděj to dnes a denně-to chápu..
Asi jsem sobec,ale co se mě bezprostředně netýká,to neřešim a nedělám si zbytečný nervy...


PURE NAKED BIKE!
vorel (Člen)
13.11.2007 16:06:48
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

a jinak mám na prodej jedno černý plexi


řikám si hurikán
vorel (Člen)
13.11.2007 16:12:49
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

na helixa


řikám si hurikán
Loser (Administrator)
13.11.2007 16:12:55
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

vorel psal:

a jinak mám na prodej jedno černý plexi

rasistobigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
mr.BSE (Člen)
13.11.2007 16:14:26
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

marcoo psal:

BSE: Nejsem zrovna....

pockej marcoo, ja mam uplne stejne nazor!
Nechci tady vypadat za nejakyho fashos tupcesick

Na demu sem byl 2x v zivote, z toho jednou jakou cumil a fotic.
A i kdybych tam byl pravidelne,tak to znamena co? To ze nahlas reknu svuj nazor,kterej je proti tydle vlade znamena ze sem fasoun,nacek,nebo podobny hnusy?

Potkal sem Roma,kterej byl maximalne slusnej a poprosil me abych si posunul auto aby mi je omylem neodrel,byl slusnej (tak ze se o tom nekterejm bilejm jen zda) bez problemu sem s nim prohodil par slov. Pak sme se jak se patri rozloucili a on nasedl do svy MB 190 s dalsima 5ti detma a spokojene odjel.headshake-takle sem kroutil hlavou a jen se utvrdil v tom, ze VSICHNI NEJSOU STEJNY!
Nikdy sem to netvrdil!
Je mi jedno jestli je oranzovej nebo modrej,pokud je to smejd,kterej nic nedela a ostatnim se smeje do xichtu,tak ho nikdy nebudu mit rad!


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Antihero (Člen)
13.11.2007 16:17:38
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

inkvizitorr psal:
marcoo psal:

BSE: Nejsem zrovna příznivcem hnutí jaký asi uznáváš ty.Nechodím demonstrovat,stávkovat a podobně.Nemám rád romy kteří tě zbijou okradou a když řekneš že to byl CIKÁN,odseru to já za rasovej útok.Prostě makám,abych se uživyl,abych uživil rodinu,a žili jsme si tak nějak v pohodě.Po práci chodím domů,takže vlastně zase do práce.Protože bydlím v rodinným baráku.Kdo zná,ví o čem je řeč.Ten kdo má čas myslet na to,jak se mu příčí černý,žlutý a dokonce i BÍLÝ,když se blbě koukne,může vykřikovat,jak je nasranej na celej svět.Pokud bys byl zabavenej prací,nemyslel bys na to.Zajímá mě to,co je na vejplatní pásce.Kouknu samozřejmě na daně.A pomyslim si.Proč třeba zrovna já mám platit feťákoj zdraví,když si našel a nakrad prachy na fet???? Tak ať si taky zaplatí zdraví.A tak je to furt dokola.Tahle otázka je zbytečná řešit.Nemáš je rád,tak si to nech pro sebe.Já nemám rád ani jedny.respektivě,jak se kdo chová ke mě,tak já k němu.Neřeším barvu.headshake

tak nějakgoodgoodgood

vorel psal:

jenže to je dost vobtížná úloha.
a myslete si vo mě co chcete, sem názoru že žamila to nedělá uplně blbě

také si myslím co tady pan ptákgoodgoodgood

...tady se to ale začíná hejbat...
ještě před pár měsícema by z tohodle tématu byl jasnej ban za nekolik málo hodin.

...tyhle argumenty beru.good


There's a pie in the sky when you die.
mr.BSE (Člen)
13.11.2007 16:20:10
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

Meloun psal:

Opravdu srát to může lidi,který v tom žijou a viděj to dnes a denně-to chápu..
Asi jsem sobec,ale co se mě bezprostředně netýká,to neřešim a nedělám si zbytečný nervy...

Trosku si protirecis, pises vyserte se na to a zaroven "co se me netyka neresim"...
Me se to tyka,potkavam je denne, mel sem s nima par konfliktu a ver mi,ze za nazor jakej na ne mam si muzou sami. Oni delaj bordel,oni okradaji ostatni a nebo jen tak z nudy nekoho zmlati (mel sem praktickou cast vyuky na skole v jedne krasne casti Brna)... kdyby se tak nechovali,nemel bych tento nazor.

ovsem opakuju - verim a vim,ze vsichni nejsou stejny!


Second Class Citizen
1130 Café Racer
mr.BSE (Člen)
13.11.2007 16:23:40
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

Antihero: muzu prosim ten nazor na NO? (jen nazor,nenapadej me za schvalovani NO, apod.me zajima jen nazor)

predem dik.


Second Class Citizen
1130 Café Racer
marcoo (Člen)
13.11.2007 16:27:54
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

BSE: To jako nic proti.Je demokracie ať si každej hlásá co chce.Taky jsem řek jen svůj názor.Jako to vidím já.

Antihero (Člen)
13.11.2007 16:28:06
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

inkvizitorr psal:
Antihero psal:

hádka vo tom jak cigoš přijde dostane kér zadara, nefachčí, dostane vohromný love a jezdí v mercedesu na sociálku sou prostě všeobecně rozšířenej bulshit.
Výška sociálních dávek je pevně daná zákonem a nikdo nezkoumá jestli je žadatel morka nebo ne (jako v případě ČEZu o kterým sám píšeš.)
To, že můžeš vidět morky s goldnou kolem krku před pracákem vypovídá o čem?
Já jich pár se stejnou goldnou vídám ve výkopech.
Je to prostě vo jejich žebříčku hodnot, cigoš klidně nebude žrát ale večír pujde na diskošku v bílejch gatích ověšenej zlatem a dom odfrčí tágem.
Někdo to nepochopí, ale někdo jinej zas nepochopí, že sou lidi ochotný jezdit na motorkách když je to tak nebezpečný.

ale tady nejde o jejich priority ale vo to, že si dokážou spočítat, že se jim nevyplatí chodit do práce když bez vzdělání budou na nejnižší pozici s nízkym platem pobírat jenom vo málo víc než když budou sedět doma na prdeli, přemejšlet celej den co kde ukrást bo čumět na růžový zahrady celej den se nedá. nemaj vzdělání a tudíž nemaj motivaci k ničemu, k postupu za lepší prací, za lepšim sociálnim postavením a tak. prostě špatně nastavenej systém. až budou muset chodit do práce aby nechcípli hlady, tak nebudou mít čas celej den někde krást železo a jestli si za ty škvarky koupěj zlatý řetězy nebo chleba už je mi fuck.... důležitý je jim vysvěltit, že když nebudou pracovat, tak už je nikdo živit nebude a taky se tak chovat a mít pro to oporu v zákoně

hele, myslím, že v něčem máš pravdu,ale třeba u bývalejch bratrů na slováči jim vzali skoro úplně všechno (dávky) a kýženej efekt to nemělo...takhle to prostě nejde.
...sám píšeš, že sou v drtivé většině na kvalifikačním dně, bez jakýhokoliv potřebnýho vzdělání...a to je podle mne ten problém, nastavenej systém špatně je, ale ne v tom, že když seš bez práce máš nárok na podporu ale v tom, že prostě pokud seš malej romák deš téměř automaticky do zvláštní školy a v ten moment je tvůj osud téměř danej.
...takže tak.
nechcu tady mluvit jako všichni pseudohumanisti a Džamila dohromady, ale kus pravdy maji aji ti romáci a Džamila.
...a říkat o někom že je a priori zmrd jenom kvůli tomu, že nemá to štěstí a nenarodí se jako příslušník majoritní skupiny v dané společnosti vede do...Osvětimi (teda vedlo).


There's a pie in the sky when you die.
Loser (Administrator)
13.11.2007 16:29:30
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

mr.BSE psal:

Antihero: muzu prosim ten nazor na NO? (jen nazor,nenapadej me za schvalovani NO, apod.me zajima jen nazor)

predem dik.

a nechcete si to jit radsi probirat na ICQ?idontknow


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Antihero (Člen)
13.11.2007 16:35:33
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

mr.BSE psal:

Antihero: muzu prosim ten nazor na NO? (jen nazor,nenapadej me za schvalovani NO, apod.me zajima jen nazor)

predem dik.

Lidi z NO razí teorii, že už odlišnost názorů je důvodem k likvidaci.

...tohle je veřejný forum a já nejsem vůl.
...takže buď o problému moc nevíš, nebo to zkoušíševil


There's a pie in the sky when you die.
Antihero (Člen)
13.11.2007 16:36:57
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

Loser psal:
mr.BSE psal:

Antihero: muzu prosim ten nazor na NO? (jen nazor,nenapadej me za schvalovani NO, apod.me zajima jen nazor)

predem dik.

a nechcete si to jit radsi probirat na ICQ?idontknow

taky mě to nebaví.badbad
...končím...smokin


There's a pie in the sky when you die.
bečka (Člen)
13.11.2007 16:38:44
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

Antihero: sdílim názor


---------------------------------------------------------------
hlavně, že je pivo ftlamě...
Meloun (Člen)
13.11.2007 16:39:48
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

To BSE: Co je na tom protiřečícího si??surprisedidontknow

Taky jsem měl několik konfliktů..ještě zamlada...tak jsem si zanadával,chvíli mě to sralo,ale že bych se kvůli temu čílil vždycky,když nějakýho takovýho vidím,to teda ne...idontknow
Buďme rádi,že žijeme v poměrně nekonfliktní zemi...
Svět je na tom obecně daleko hůř..sick
Hlavně když je číše plná!!goodNo ne?coolbeerbeerwinegood

Dneska nějak podezřele dobrá nálada..takže asi ten ban nedostanusurprisedsmile1


PURE NAKED BIKE!
inkvizitorr (Administrator)
13.11.2007 16:52:54
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

vorel psal:

a jinak mám na prodej jedno černý plexi

aj jaj jaj, to bude úrokidontknowidontknowidontknowsmokin


doba je temná...
Antihero (Člen)
13.11.2007 17:01:13
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

bečka psal:

Antihero: sdílim názor

...aby ne.
...viz krkolomný letbigsmileevil


...aj bych hodil odkaz ale nemam cas to teď hledat.


There's a pie in the sky when you die.
ross (Člen)
13.11.2007 17:06:59
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

kua na to, že to bylo vo hovně, tak to byla rozvynutá debata jak praseheadshake

seru na tosmokin


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
osiris (Člen)
13.11.2007 17:27:24
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

odlehčení: málo klouzaček ;)

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/cigi.jpg

... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
sten (Člen)
13.11.2007 17:45:07
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

jen škoda té lhostejnosti - co se neděje mě a mé rodině, to nerišim...  - odvedu daně a mam zavřený oči ...

   názory
- u nás na vesnici nic takovýho neni tak to neřešim... (jednou to muze byt a v takový míře, že tomu nebudes verit)
- přijdu z prace a dělam si na baraku ... (az ti nekdo ztrha okapy a ukradne vercajk...)
- Inkviz psal, že je zbytečný BREČET, dokud se nezmění zákony - ano, ale aby se změnily, musí se ŘVÁT a to porád dokola, aby to ti nahoře slyšeli, jinak se nezmění nikdy

   Pánové nahoře to nechtěj razantně řešit myslim ze dvou důvodů:
1, věděj o problemu, ale chtěj zůstat tam kde sou a tak nic nedělaj
2, o problemu nevěděj, protože seděj za stolkem, po šichtě je odveze osobní řidič ve služebnim autě domů (vila s vysokym plotem) - pak taxi na tenis, poté večeře v nóbl restauraci .. - prostě tim chci říct, že do normálního dne normálního člověka vůbec nepřijdou a maj za to, že je vše OK

   štve mě stav, kterej tady v ty republice panuje a může za to prostě špatnej zákon a jeho neúčinná aplikace do společnosti.

   to, jestli je někdo polák, slovák, rumun, cikán, čech, nebo jakou má barvu, je mi úplně jedno.  Ať si každej dělá co chce, pokud to bude dovolovat zákon. Bohužel z mé praxe a zkušeností se ty čtyři menšiny moc podle zákona nechovaj. - né všichni jsou stejní a nikoho se nezastávam.

ICE  - TĚŠIM SE NA TVŮJ PŘÍSPĚVEK bigsmilebigsmilebigsmile


   jinak všem co maj doma enduro bo cros tiše závidim, ja uz to mam zazimovany a nudou mam okousany snad uz i nehty na nohou bigsmilesick


neveřím ničemu co krvácí pět dní a neumře
Kelly01 (Člen)
13.11.2007 18:11:55
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

Zasraný ramenosmile2

Nemůžu si až do ledna zahajlovatfucksick


God Save The Queen!
Palino (Člen)
13.11.2007 18:34:45
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

Nádherné téma. Nekonečné. Nevyčerpatelné. Nasírající. Nic neřešící.....a bohužel většinou nuceně končené, aby provozovatel stránek neměl problémy kvůli pravdě o nepřízpůsobivých nulách, nýmandech, nefachčencích, negramotech...bad


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
marcoo (Člen)
13.11.2007 18:46:57
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

STEN: Mo ujistil si mě o svým přesvědčení.Ale nic se tím zatím nezměnilo.Takže tady brečíš taky jako mi všichni tady,ale je ti to prd platný bigsmile .Takže co si pomůžeš tím,že budeš řvát doma v koupelně,v obýváku, nebo snad jinde? Jdi a řvi takhle za bílýho dne na ulici.Odvezou tě do blázince.Jdi a řvi takhle v noci...odvezou tě za výtržnictví.No a pomůžeš něčemu? Snad jen svýmu egu a hlasivkám.ANO Je to lhostejnost.Jak sem řek.Pokud se mnou nemá někdo problém,já ho s ním nemám taky.A pokud má někdo nějakej názor,ať mi ho nevnucuje.V tom se právě celý lid rozchází.V názorech.Takže jinak no coment.Prakticky debata o něčem a o ničem. ass

marcoo (Člen)
13.11.2007 18:48:46
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

jo a jinak se blíží 17 listopad.Tak si můžeš jít zacinkat na václavák klíčema. bigsmile

vorel (Člen)
13.11.2007 20:57:13
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

dřiv sem fandil Losnoj, teď anarchistům


řikám si hurikán
Billy (Člen)
13.11.2007 20:57:28
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

Ale rozjelo se to tady smile1 prsipevku 3 ass ja radsi uz nerikam nic a Filouse plne chapu smokin


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Martin B12 (Člen)
13.11.2007 21:28:24
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

Konečně pořádná debata jen ten Filous me zklamal headshakesmile1smile1


street triple picco
Palino (Člen)
13.11.2007 21:35:24
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

vorel psal:

dřiv sem fandil Losnoj, teď anarchistům

Ti zasraní náckové jsou banda kriplů, ale aspoň vědí, co chtějí a najde se i pár věcí, ve kterých jde s něma souhlasit. Ale anarchisti jsou feťácká banda, která bude protestovat při každé příležitosti, práce jim smrdí a když se jich zeptáš, proč demonstrují, tak akorát čumí jak stádo telat a ví kolové. Demonstrace je pro ně důvodem k dělání bordelu a ničení toho co ostatní tvrdě vybudovalifuckfuckfuck


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Antihero (Člen)
13.11.2007 22:04:40
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

Palino psal:
vorel psal:

dřiv sem fandil Losnoj, teď anarchistům

Ti zasraní náckové jsou banda kriplů, ale aspoň vědí, co chtějí a najde se i pár věcí, ve kterých jde s něma souhlasit. Ale anarchisti jsou feťácká banda, která bude protestovat při každé příležitosti, práce jim smrdí a když se jich zeptáš, proč demonstrují, tak akorát čumí jak stádo telat a ví kolové. Demonstrace je pro ně důvodem k dělání bordelu a ničení toho co ostatní tvrdě vybudovalifuckfuckfuck

...ty čéče, nevynásobil sis ten věk co máš v profilu dvěma?surprised


There's a pie in the sky when you die.
vorel (Člen)
13.11.2007 22:43:56
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

palino: tak to je fakt ftipný, tvrdě vybudovalibigsmile


řikám si hurikán
Baltazar (Člen)
14.11.2007 07:56:22
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

Filous psal:

Meloun:
...se nebudu rosčilovat furt dokola, eště mi praskne céfka, poteče mi slina a budu tahat nohusmile2 ...myslim, že muj názor znáte...

Myslím že bez nich nemůžeš bejt, máš je prostě rád goodbigsmile


The father of the little princess of the dawn
Filous (Člen)
14.11.2007 08:20:16
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

...tag aby ste neřekli...mám s nima svý skušenosti...nemám je rád ani trochu...sem toho názoru, že sou fšichni stejný...prostě to maj f sobje, f genech nebo co já vim gde...v momentě, gdy ho přitlačíš ke zdi, stane se i z toho, kerej se tváří jako nejlepčí souset, stejnej křivej zmrd jako sou ty vostatní nepřispůsobivý...byl bych rát, gdyby tady nebyli...pokut sou mý názory rasistický, tag ano, sem rasista...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
14.11.2007 08:49:57
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

Filous psal:

...tag aby ste neřekli...mám s nima svý skušenosti...nemám je rád ani trochu...sem toho názoru, že sou fšichni stejný...prostě to maj f sobje, f genech nebo co já vim gde...v momentě, gdy ho přitlačíš ke zdi, stane se i z toho, kerej se tváří jako nejlepčí souset, stejnej křivej zmrd jako sou ty vostatní nepřispůsobivý...byl bych rát, gdyby tady nebyli...pokut sou mý názory rasistický, tag ano, sem rasista...

K tomuhle názoru se přikláním i já.Mám mezi nima pár jako kamarádů,ale jen do momentu kdy po nich něco chceš a nebo se dostanou do kouta.Pak jsou to pěkný svině.sicksick


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
mr.BSE (Člen)
14.11.2007 09:36:48
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

Meloun psal:

To BSE: Co je na tom protiřečícího si??surprisedidontknow

Taky jsem měl několik konfliktů..ještě zamlada...tak jsem si zanadával,chvíli mě to sralo,ale že bych se kvůli temu čílil vždycky,když nějakýho takovýho vidím,to teda ne...idontknow
Buďme rádi,že žijeme v poměrně nekonfliktní zemi...
Svět je na tom obecně daleko hůř..sick
Hlavně když je číše plná!!goodNo ne?coolbeerbeerwinegood

Dneska nějak podezřele dobrá nálada..takže asi ten ban nedostanusurprisedsmile1

Vsak ja se taky nerozciluju pokazdy kdyz nejakyho vidimsurprised
Jak sem psal,potkal sem i slusny.
Nemam zatvrzelej nazor,ze vsichni sou spatnygood


Second Class Citizen
1130 Café Racer
mr.BSE (Člen)
14.11.2007 09:38:13
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

Palino psal:
vorel psal:

dřiv sem fandil Losnoj, teď anarchistům

Ti zasraní náckové jsou banda kriplů, ale aspoň vědí, co chtějí a najde se i pár věcí, ve kterých jde s něma souhlasit. Ale anarchisti jsou feťácká banda, která bude protestovat při každé příležitosti, práce jim smrdí a když se jich zeptáš, proč demonstrují, tak akorát čumí jak stádo telat a ví kolové. Demonstrace je pro ně důvodem k dělání bordelu a ničení toho co ostatní tvrdě vybudovalifuckfuckfuck

podepisuji v plnem znenigood


Second Class Citizen
1130 Café Racer
mr.BSE (Člen)
14.11.2007 09:41:15
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

Kelly01 psal:

Zasraný ramenosmile2

Nemůžu si až do ledna zahajlovatfucksick

bigsmilebigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
misi (Člen)
14.11.2007 09:53:14
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

Naopak si myslím že politik by mohl na základě "nesnášenlivosti" nebo spíše ferovému jednání se všemi občany  bez ohledu na jejich barvu, udělat slušnou kariéru.. kdyby to čunek hezky rozjel v tomhle směru a neměl problémy se svými konty, určitě by získal hlasů kupu. goodsmokin


Blu one.... old one
mr.BSE (Člen)
14.11.2007 10:03:06
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

misi psal:

Naopak si myslím že politik by mohl na základě "nesnášenlivosti" nebo spíše ferovému jednání se všemi občany  bez ohledu na jejich barvu, udělat slušnou kariéru.. kdyby to čunek hezky rozjel v tomhle směru a neměl problémy se svými konty, určitě by získal hlasů kupu. goodsmokin

vysvetluj to vsem ten zasranejm oragnizacim na ochranu janevimceho fuck


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Baltazar (Člen)
14.11.2007 11:02:04
Offline

Re: DŽAMILOVEC MÁ PRÁVO.....

Myslím že Křesťan Čunek je zm-d ale proč to jako on neřeší všichni???
Byl by klid


The father of the little princess of the dawn

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr