Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » povinné ručení

losmiros (Člen)
20.11.2007 20:04:48
Offline

povinné ručení

nic pro finančně zajištěné brambory

dneska jsem si vyžidil povinné ručení na 1.9 za 3200,- za rok, takže napište kdo dá míň. auto vlastním já pojistka je napsána na mou nebohou mamá která má 50 let a auto starší jak 8let, v tom je celé kouzlo, max bonus + bonus na dva roky dopředu, ale nesmím bourat. jo je to u čpp

kdyby někdo věděl o něčem levnějším než mám já, tak pisnite, eště potřebuju vyžidit jednu 1.9tku. zkusím zavolat na ten direct z TV za 3200 a ať mi daj eště tu 20% slevu jak tvrdějsurprised

předpokládám, že firmy jako Kelly maj nabalený na pojistce všecko možný a platí symbolickou korunu, holt nejsem takovej borec eště.


on the road
KOVAL (Člen)
20.11.2007 20:52:29
Offline

Re: povinné ručení

jo,čpp je skvělá..
miluju všechny kdo sou u ní pojištěný a ještě se tím pochluběj..
jedna z mála pojištoven kde ti místo škody jako poškozenýmu vyplatěj pussy teda respektive jenom část z tý pussy a z ůsměvem ti řeknou že další peníze si máš vysoudit v občansko právním sporu na tom kdo tě poškodil jako viník nehody..
a to se vyplatí..
doufej že tě nenabourá nikdo kdo je pojištěnej u stejný pojištovny..sick

marcoo (Člen)
20.11.2007 21:02:43
Offline

Re: povinné ručení

KOVAL psal:

jo,čpp je skvělá..
miluju všechny kdo sou u ní pojištěný a ještě se tím pochluběj..
jedna z mála pojištoven kde ti místo škody jako poškozenýmu vyplatěj pussy teda respektive jenom část z tý pussy a z ůsměvem ti řeknou že další peníze si máš vysoudit v občansko právním sporu na tom kdo tě poškodil jako viník nehody..
a to se vyplatí..
doufej že tě nenabourá nikdo kdo je pojištěnej u stejný pojištovny..sick

souhlas.Vlastní zkušenost.nehodu jsem nezavinil a ještě sem dostal naass .Hlavně že sem ušetřil přeci néééé????

barynek (Člen)
20.11.2007 21:38:13
Offline

Re: povinné ručení

já nechápu proč na tomhle šetřit? pokud už tak si vybíram z kvalitních pojištoven který jsou sice všeobecně sražší ale máš jistotu že s tebou nevypussyjou.
Je to jako šetřit na oleji do motyky mi přijde...na nesprávnym místě


Bandit 4EVER!!!
Marcus_86 (Člen)
21.11.2007 01:52:56
Offline

Re: povinné ručení

Ja mam rocni na csob, ale masinu za 2480 asi, vletel sem do auta a doufam, ze to vyplati pojistovna cele no. Nevim, kolik rekne likvidator, ale ta oprava blatniku vyjde na tom aute asi za 5000 se vsim vudy ... a jestli jim likvidator nacita treba 18 000 (za novy) a pak by ze me chteli jeste neco vycucnout, tak bych se asi nasral... to by jim pak asi nestalo za to good

Mour (Člen)
21.11.2007 07:34:36
Offline

Re: povinné ručení

....každá pojišťovna strhne za amortizaci - stáří vozu, se zdůvodněním, že Ti nezničil třeba nový blatník, ale starý. sick ....pak se máš o dorovnání ceny opravy domluvit s viníkem. ....vždy to tak bylo. Nejlépe je co nejmíň nových dílů a co nejvíc práce - tu platí komplet celou.

osiris (Člen)
21.11.2007 08:17:52
Offline

Re: povinné ručení

...to mnozstvi prace ale jen co se jim vejde do tabulek smile2


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Mour (Člen)
21.11.2007 08:23:10
Offline

Re: povinné ručení

....vždy se do tabulek s prací a taky něco navíc v dostatečném rozsahu vlezou bigsmile .....jinak ta amortizace platí u každé pojišťovny.

Póla (Člen)
21.11.2007 08:35:14
Offline

Re: povinné ručení

U Triglavu roční pojistné 2.985 Kč při sjednání pojištění přes internet.
Limit plnění 50 /50 mil Kč.

osiris (Člen)
21.11.2007 08:36:42
Offline

Re: povinné ručení

...jasný, já to myslel tak, že když tu práci navýší jak píšeš ty a navýší ji přitom o moc (místo těch dílů), tak se nemusí vejít (jasný že práce značková vs. neznačková je rozdíl a oni berou tabulky podle značkový) smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
huskyb12 (Administrator)
21.11.2007 09:02:16
Offline

Re: povinné ručení

samej vodborník, ci fix :)))


ale di, Ty brepto ...
osiris (Člen)
21.11.2007 09:11:04
Offline

Re: povinné ručení

...stydícísesmajlík woe bigsmile ...a je to aspoň přibližně? bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
huskyb12 (Administrator)
21.11.2007 09:13:16
Offline

Re: povinné ručení

mrkajícísmajl


ale di, Ty brepto ...
vorel (Člen)
21.11.2007 09:35:36
Offline

Re: povinné ručení

Triglaf, to je někde vogo ve Slovinskuidontknow


řikám si hurikán
losmiros (Člen)
21.11.2007 16:55:50
Offline

Re: povinné ručení

a co jako máte zas proti vogové? je mi fuk jestli někomu něco skvělá čpp něco vyplatí nebo ne.bourat nehodlám, bo s tím krámem moc nejezdím, pojistku platím, protože musím ze zákona.a nehodlám platit za 15 let starý auto místo tří litrů šest, za pár let to nebude mít takovou hodnotu jako ta pojistkaidontknow

neřeším jestli jezdíte v nějakých sračkách za dvěstě táců, nevím proč...


on the road
sonyk (Člen)
21.11.2007 17:37:16
Offline

Re: povinné ručení

tak se tez az to do tebe napali nekdo s CPP auto budes mit an vodpis a budes potrebovat penize, pak si povime jak je CPP dobra


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
lukáš 79 (Člen)
24.11.2007 23:54:48
Offline

Re: povinné ručení

ahoj banditáci jsem u české pojištovny a platim necelých 1700kč na celý rok a jsem spokojen

Póla (Člen)
25.11.2007 14:09:21
Offline

Re: povinné ručení

Too Lukas: je tu řeč o povinném na auto obsahu 1.9

A českou nemám ráda. Likvidátora se nedopátráš a hromadně ruší pobočky....
A z hlediska povinného jsou dost drazí. To už je i Allianz levnější -  je řeč o základních sazbách.
Povinné je  věc individuální, takže to nejde až tak globalizovat a každému vyjde něco jiného. Vždy se ale  při výpočtu vychází ze základních sazeb každé pojišťovny.

John (Člen)
25.11.2007 18:20:52
Offline

Re: povinné ručení

Tak nevím já platim za plechovku 1,9 6 papírů i s bonusama páč jsem vzornej řidič :-za mašinu 2600 tak nevím něco asi dělám špatněidontknowJo a mám to u Kooperativy

VikecB12 (Člen)
06.11.2008 18:39:52
Offline

Re: povinné ručení

Moje dnešní zkušenost s Kooperativou... Mám u nich už pár let 2 auta a 2 motorky a zdálo se mě že platím nějak moc,ale nechtěl sem přecházet jinam,tak sem zašel na pobočku a trošku sem v tom udělal pořádeksmokin Citroen Jumper 2.5D-puvodně 9600Kč,teď 5500Kč. Felicia 1.6-puvodně 4900Kč,teď 3500Kč. Bandit12-puvodně 2400Kč,teď 1400Kč. SV650-puvodně 2400Kč,teď 1400Kč.
Myslím že jsou to solidní ceny,né nejnižší,ale su rád že jsem nemusel přecházet k nějaké pojišťovně s pofidérní pověstígood Stačilo se jenom ozvat a nemusel sem to z nich mámit jak z jalový krávy telegoodsmile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
maňas (Člen)
06.11.2008 19:33:01
Offline

Re: povinné ručení

no ono v některé pobočce stačí udělat bububu,ale někde to nezabírá,já ve finále zvolil generalli a docela spokojenost,asi by to mohlo být levnější,ale jsem línej kamkoliv jezdit,nebo posílat peníze přes modrou mafii  (dnes podáte za rok dodáme)složenky


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Póla (Člen)
06.11.2008 19:45:59
Offline

Re: povinné ručení

hoši a co takhle AXA? ta jede podle kilowat.  Okud by to bylo do 60 KW,tak základ 4000 Kč- bonusy= 2.000 kč
Od 60 do 80KW to je tuším 6.300 Kč - bonusy = 3.150 Kč ročně...

Povinné fakt nejde globalizovat....

VikecB12 (Člen)
06.11.2008 20:29:21
Offline

Re: povinné ručení

Jo,možností je dneska hodně,ale já sem byl fakt spokojenej s koop,tak su rát že to mám aspoň takhle vyřešený.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Zdenda (Člen)
06.11.2008 20:29:58
Offline

Re: povinné ručení

ČPP katastrofa. Nabourali mi auto, škoda jak kráva, nakonec jsem z nich vymohl de facto pakatel. Nikoho se nedovoláte, na infolince strávíte klidně 12h a nic. Úsměvné bylo, když mi p. likvidátorka argumentovala tím, že veškerou škodu jsem si měl nafotit já sám hned na místě nehody atd. Samé perličky. Kámošovi na mašině zničili vejfuk a pak když mu měli uhradit rozpočtem, tak na něj zkoušeli jako že chtěj vidět, že si to nejdřív koupí a tak. Pohnul s nima až telefon na ředitelství. sick


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
romas (Člen)
06.11.2008 21:36:21
Offline

Re: povinné ručení


Představte si to ticho, kdyby lidé mluvili jen to, co vědí...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr