Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » S na N

Petr (Člen)
10.01.2007 19:26:55
Offline

S na N

Zdarec ve spolek, nemáte někdo fotku jak to vypadá u nového modelu pokud se tam nechají budíky s Ska?
Nejde mi o to co se všechno bude měnit (to už tu bylo mockrát probrané)ale jen o to jak moc jsou ty budíky na první pohled vidět, jestli nějak moc netrčí atd.. idontknow
dík za infosmile1good


tož tak..
MartysN6 (Člen)
10.01.2007 20:05:14
Offline

Re: S na N

Vidět to jesick,myslím že ti stačí koupit ty krytky budíkůgood

nebo schovat za tmavej štíteksmile1

Bedřich (Člen)
11.01.2007 00:37:49
Offline

Re: S na N

Jenže ty kyblíky na budíky jsou pěkně mastný. Pak bude potřeba ještě držák na světla a blinkry.


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Tom (Člen)
11.01.2007 09:00:56
Offline

Re: S na N

... krome kelimku musis koupit jeste celej vrchni dil.N-ko ma ten stribrnej plech s tlacitkama az ke spinacce a S-ko ne.

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Tom/s.jpg
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Tom/N.jpg
MiKu (Člen)
11.01.2007 10:05:37
Offline

Re: S na N

Ten plech je lepší vyrobit, třeba z duralu, protože k origo bys potřeboval aj vrchní brejle !

Petr (Člen)
11.01.2007 15:15:24
Offline

Re: S na N

podtrženo a sečtěno je kravina to předělávatgood
lepší bude (a levnější) to dát pomaždé do originálu (at´ už S nebo N)good


tož tak..
mape33 (Člen)
11.01.2007 15:47:10
Offline

Re: S na N

esko je taky pekny. A podle my skusenoeti trosek pohodlnejsi protoze kdyz neni na enku stitek tak je to pri delsi jizde docela zaber na hlavu.Ja mam ted esko a je to posusnanickogoodgood


modra je dobra
broukstipak (Člen)
31.01.2007 20:44:25
Offline

Re: S na N

Mám taky eSko a strašně mě láká eNko, ale když vidím a čtu ty ceny, nevim, jestli není lepší to prodat a znova koupit.. Líběj se mi dvě světla vedle sebe jako u Triumphu.

Koldan (Člen)
01.02.2007 08:09:51
Offline

Re: S na N

broukstipak psal:

Mám taky eSko a strašně mě láká eNko, ale když vidím a čtu ty ceny, nevim, jestli není lepší to prodat a znova koupit.. Líběj se mi dvě světla vedle sebe jako u Triumphu.

vono se ti do teho těžko kecá,dyž ani nevíme jakej stroj máš.ale pokud je to 600S tag sis už poradil,prodej a kup 1200Nbigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
MiKu (Člen)
01.02.2007 09:51:22
Offline

Re: S na N

Koldan psal:
broukstipak psal:

Mám taky eSko a strašně mě láká eNko, ale když vidím a čtu ty ceny, nevim, jestli není lepší to prodat a znova koupit.. Líběj se mi dvě světla vedle sebe jako u Triumphu.

vono se ti do teho těžko kecá,dyž ani nevíme jakej stroj máš.ale pokud je to 600S tag sis už poradil,prodej a kup 1200Nbigsmile

Pravdapussygoodgoodgood

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr