Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » ...příspívání do technický poradny

osiris (Člen)
28.11.2007 20:04:22
Offline

...příspívání do technický poradny

žalm 1 bigsmile
...vím, že je to leckdy těžký a nereagovat je zkouška sebevůle smokin, ale ...
...buďme prosím všichni k tazatelům shovívavější a dřív než ho zesměšníme a uděláme z něj blba, tak se mu snažme poradit good
...vždycky ten kdo se ptá nemusí bejt vyloženě technickej typ a neumí číst naše myšlenky, třeba je z úplně jinýho oboru, než podobnýho technickýmu headshake (a proto možná pro nás nepochopitelný a "líný" otázky surprised)
...nikdo z nás asi není natolik chytrej aby nepotřeboval nikdy v něčem poradit smile1
...jde o to, že ti, kteří potřebujou poradit maj strach se tady na něco zeptat a rozdávaj otázky na jinejch servrech a nebo přes icq a mejly, což je smutný smile2
...když se ale pokusíme přiměřeně udržet naše bonmoty na uzdě, tak to pro nás bude mít i výhodu v tom, že příští vobejdové se neztratěj při vyhledávání odpovědi na svojí otázku a uspokojej se sami cool

...zkrátka v technický a v cestování trošku střídmějc good i když vím, že je to vlastně mlácení prázdný slámy bigsmile

viz: http://www.suzukibandit.cz/view.php?naz … 2006120003
citace: "Další důležitou změnou je úplně nové fórum, které sme se snažili zachovat maximálně přehledné a co nejvíce podobné tomu stávajícímu. Je nově rozděleno do čtyřech sekcí a to technická poradna, cestování, diskuze a suzukibandit.cz (suzukibandit.cz je dočasné fórum, ve kterém budeme zodpovídat na otázky týkající se spuštění nového webu, jeho odlišností od staré verze a je zde možno vkládat i připomínky a návhy na případné změny). Zde apeluji na všechny přispívající, aby především ty první dvě používali pouze k svému účelu tak, aby byly pro všechny stávající členy, ale především pak pro nově příchozí přehledná a aby v nich bylo možné najít konkrétní hodnotné informace týkající se daného tématu."

...a teď něco pro nevědoucí smile1
...než vznesete dotaz, použijte "hledat" idontknow v horní liště http://www.suzukibandit.cz/openforum/search.php zkuste se zamyslet nad svým dotazem (jestli má hlavu a patu, čili jestli je srozumitelnej a neptáte se na pussyovinu) a nenabíháte si tak sami na titul "střevo tejdne" evil smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
PALOUS (Člen)
28.11.2007 20:14:50
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

Heskýýýý ale co mám dělat když sem nigde nenašel jakou má maximálku B 12?stydím se voptatsmile2smokin


Jebat motorky :-)
Meloun (Člen)
28.11.2007 20:17:59
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

good
Chápu,že je někdo postižen Loserovým syndromem..ale to je spíš nešikovnost,než nepoužití mozku k přemýšlení nad problémem...*
Loser se toho nebojí-nejdřív se zmrzačí a pokurví motorku a až teprv potom se zeptágoodbigsmile A za to má můj obdiv!bigsmile
*Viz. diskuse o tom,kterak sundat zadní kolo...
Jak jsem psal již tam-to není o tom,že je někdo třeba z úplně jinýho oboru(to chápu,taky nejsem zrovna strojní inženýr),ale jen a pouze o tom, že si k tomu nedokáže dřepnout a chvíli se na to dívat a přemýšlet..idontknow
Proto si nedokážu odpustit "komentář"smile2evil
Ale nakonec se snažím vždy pomoct!!Nebo ne??smokinass


PURE NAKED BIKE!
osiris (Člen)
28.11.2007 20:25:42
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

palousoj: di do prdele dědku s pussyovinama good bigsmile  každej ví, že maximálku nemá, ta de furt

melounoj: ty seš jak natvrdlej smile2 ty seš právě ten co nedokáže pochopit, že někdo může bejt míň chytrej než ty bigsmile jde jen o to nezesměšňovat někoho že neví a nezná to co ty
...aspoň s tím počkej vždycky až na druhou stránku good a neznechucuj jim to hned na začátku smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
PALOUS (Člen)
28.11.2007 20:28:58
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

osiris psal:

palousoj: di do prdele dědku s pussyovinama good bigsmile  každej ví, že maximálku nemá, ta de furt

melounoj: ty seš jak natvrdlej smile2 ty seš právě ten co nedokáže pochopit, že někdo může bejt míň chytrej než ty bigsmile jde jen o to nezesměšňovat někoho že neví a nezná to co ty
...aspoň s tím počkej vždycky až na druhou stránku good a neznechucuj jim to hned na začátku smile1

Kujů beru to jako jedinou správnou vodpověď goodale to střevo bych chtěl vyhrátgoodnej je to mr...íbigsmilesmokinsmokinsmokin


Jebat motorky :-)
osiris (Člen)
28.11.2007 20:34:38
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

ještě jednou melounoj: já taky hřeším smile2 bigsmile (ale musíme na to trošku myslet good a o to víc se vyřádit v normální diskuzy smile1)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
28.11.2007 20:42:30
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

...ale dyk já se snažim...ale vopčas to fakt nejde se udržetsmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Martin B12 (Člen)
28.11.2007 20:59:08
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

nechce se mi to číst ale když to říká OSI tak to bude určitě pravda ,tak to dodržujte  assasssmile1smile1


street triple picco
Newada (Člen)
28.11.2007 21:06:43
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

A kolik vám to teda žere? help


jak dlouho ještě?
Meloun (Člen)
28.11.2007 21:10:19
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

osiris psal:

palousoj: di do prdele dědku s pussyovinama good bigsmile  každej ví, že maximálku nemá, ta de furt

melounoj: ty seš jak natvrdlej smile2 ty seš právě ten co nedokáže pochopit, že někdo může bejt míň chytrej než ty bigsmile jde jen o to nezesměšňovat někoho že neví a nezná to co ty
...aspoň s tím počkej vždycky až na druhou stránku good a neznechucuj jim to hned na začátku smile1

Ale houno!
Nikdy neříkám,že jsem chytřejší..!!!surprisedBlbost!!
Jen mě trochu irituje,že je někdo línej nad něčim přemejšlet a raději ten čas věnuje tomu se vyptávat!
Asi nechápešsmile2..je pravda,že to beru podle sebe..že si na většinu věcí chci přijít sám...to je pravdasmokin
Zas až tak hrozný rejpání ode mě ale nenísurprised
Na to jsou zde jiní odborníci..kterým to(pro mě z neznámých důvodů),projde a ještě sklidí ovace...idontknowevil
Koneckonců-klidně mě můžeš i cenzurovat nebo banovathelpbigsmile


PURE NAKED BIKE!
osiris (Člen)
28.11.2007 21:26:35
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

melounoj: to víš že chápu smile1, ale myslím to tak, že někdo prostě nemá technický vnímání a představivost a to ty nejseš ochotnej akceptovat smile1
...jinak máš pravdu v tom že nejseš sám a jedinej, já se k tomu samo taky přiznávám smile2


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Meloun (Člen)
28.11.2007 21:34:03
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

Hmmmm,hmmm-...už teda budu hodnej..to už jsem myslim i slíbilidontknowsmile1
Obdivuju tvojí trpělivost mi něco vysvětlovatidontknowsurprised
Já už bych sebe dávno vyfuckbigsmile


PURE NAKED BIKE!
Marcus_86 (Člen)
28.11.2007 22:13:34
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

hej ! Tema mailama a icq ... tos jako myslel mňa ??? smile1smile1smile1goodgoodgoodbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

osiris (Člen)
28.11.2007 22:24:27
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

...nejseš na světě sám woe bigsmile bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Datel (Člen)
28.11.2007 22:58:35
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

Já raději ani nepíšu...............jsem hodný?idontknow

Ondráš (Člen)
28.11.2007 23:38:36
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

Pro ty co to stále nechápou:

Zadejte to co nevíte do vyhledávání. Už se to tu probíralo mockrát.

smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
maňas (Člen)
29.11.2007 08:46:45
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

Newada psal:

A kolik vám to teda žere? help

lidi na něj provokatér bigsmilebigsmilebigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Kelly01 (Člen)
29.11.2007 13:18:42
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

Číst to nebudu...

Ale určitě se mi to nelíbísmile1


God Save The Queen!
Banditatom (Člen)
29.11.2007 20:03:50
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

PALOUS psal:

Heskýýýý ale co mám dělat když sem nigde nenašel jakou má maximálku B 12?stydím se voptatsmile2smokin

vyskoušetbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
hans (Člen)
03.12.2007 19:44:44
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

osi, to jsi sem měl dát předtím, než jsem se zaregistroval já....bigsmilebigsmile


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Banditatom (Člen)
07.12.2007 00:15:22
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

já raději mlčelabigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile já taky opčas psala felká pichovinabigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Jerry (Člen)
24.12.2007 18:26:12
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

hovno§bigsmile


A kurva...
mr.kolumbio (Nový člen)
30.03.2008 20:25:20
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

Zdravicko panove,mam bandita 600 z roku 2000 a potreboval bych poradit, kdyz naberu do nadrze takovych 15 litru benzinu tak se mi po chvili jizdy zacina vylivat z odvetrani co je pod vickem na leve strane.kdyz necham vicko otevrene tak je vsechno ok a ve vicku kanalky jsou taky ok tak jestli nekdo nevi co stim predem diky

osiris (Člen)
30.03.2008 21:06:03
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

mr.kolumbiovi: přepsal jsem ti ten dotaz do novýho tématu (tady se řeší jiná věc) smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
kojaksro (Člen)
04.05.2008 12:52:20
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

ahoj, chci se zeptat dá se na 1200s r.v.2003 přes počítač zjistit kolik má opravdu najeto


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Ondráš (Člen)
04.05.2008 14:20:12
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

kojaksro psal:

ahoj, chci se zeptat dá se na 1200s r.v.2003 přes počítač zjistit kolik má opravdu najeto

EE...
Z těch vnějších znaků bych se koukal na kotouče, ale z toho taky nepoznáš všechno... Každopádně, když je máš na hranici a frajer ti říká, že to má 20 tis, tak tu asi něco nesedí...help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
cirkuscitrus (Nový člen)
23.06.2008 10:15:12
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

Zdravím všechny mám prosbičku je stejný zadní brzdič s unašečem na B12 r.v.05 s B6 r.v.00?Dík moc za radu

misi (Člen)
23.06.2008 10:39:32
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

tady se to rozjelo  si dělá někdo prdel ?bigsmile


Blu one.... old one
Dave - David (Nový člen)
25.07.2008 10:57:25
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

Ahoj všeci.

Prosím o radu.Dnes ráno jsem nastartoval banditku 600s (11/2004) a nefungují mi zadní koncový světla+osvícení SPZ+osvícení budíků. Žárovkama to není pač, když sešlápnu brzdy tak vše OK (u budíků a SPZ nevím). Přední světla rovněž svítí i dálkový. Myslel jsem, že to bude pojistkama, ale dle manuálu se sdílí pojistky blinkrů s houkačkou,koncovými světly, osvícením budíků,atd.Přitom mě funguje houkačka, blinkry,atd.
Nemáte s tím někdo zkušenost?Ptám se, než to rozeberu.
Díky
Mějte se.

koubes7 (Nový člen)
07.09.2008 09:41:55
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

zdravim vsechny potreboval bych poradit dneska se mi na banditu urvalo lanko od tachometru chtel bych se zeptat na kolik by vysla oprava.diky mochelp

redik27 (Člen)
21.10.2008 17:00:07
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

Zdar, nevim jak moc složité to je udělat tady a kolik je na tomhle serveru místa, ale na stránkách VW POLO jsem našel techniku a byla tam sekce oprav s postupem včetně fotek. Možná pro některé by to bylo přínosem. smile1 Určitě se pár banďourů najde, kteří při opravách fotí postup  smile1


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
jap-moto (Člen)
16.11.2008 21:21:38
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

Ahoj..Máte někdo zkušenosti s přestavbou GSF1200N r.v 97 na streeta? Nemám namysli změnu sekundárního rozvodu apod. zajímaly by mě veci jako např. zesílení rámu,výměna vydlí za USD,odvětrání klik. prostoru atd...Děkuji za radu nebo alespoň za přesměrování někam,kde se o tom psalo. Díky


Let the good times roll
Koldan (Člen)
16.11.2008 23:59:21
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

seš ve špatné sexi,jináč co vím tak za celů dobu tady nigdo nic podobnýho nezkůšal,dysi tady byl maník co si říkal tuším Desperádo,něgde vot Slušovic,ten vo tom mlel,ale skutek utek. asi nejvíc vytuněný je teď pičo bajk racing,jináč sů to spíš dizajnový úpravy


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
inkvizitorr (Administrator)
17.11.2008 09:10:16
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

stačí zaject na zbraslav k pepínoj a juknout na lucasův kousek, je tam všechno, usd, vystuženej rám, překopanej celej zadek i motor, stačí se zeptat co konkrétního by tě zajímalo... jinak obrázků podobnejch kousků je na netu assassass


doba je temná...
SLUGI (Člen)
13.12.2008 09:32:53
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

... výztuhou rámu myslíte tohle idontknow

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/SLUGI/wendigob12.jpg

"FORTUNA IUVAT AUDACES"
ross (Člen)
13.12.2008 12:18:08
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

SLUGI psal:

... výztuhou rámu myslíte tohle idontknow
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … igob12.jpg

ta druhá trubka je tam na hovno

ale te klín to jistojistě podrží


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Koldan (Člen)
13.12.2008 17:15:53
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

SLUGI psal:

... výztuhou rámu myslíte tohle idontknow
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … igob12.jpg

tak tohle sa ně páčíbigsmilebigsmile
jo a má stejnej klín jako já,hečass


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
klacek (Nový člen)
29.01.2009 14:24:59
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

nevíte někdo o lad'áku na bandita 12 r.v. 99

inkvizitorr (Administrator)
29.01.2009 14:35:08
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

klacek psal:

nevíte někdo o lad'áku na bandita 12 r.v. 99

já vo něm vim good


doba je temná...
Luk (Člen)
29.01.2009 14:54:53
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

osiris psal:

...a teď něco pro nevědoucí smile1
...než vznesete dotaz, použijte "hledat" idontknow v horní liště http://www.suzukibandit.cz/openforum/search.php zkuste se zamyslet nad svým dotazem (jestli má hlavu a patu, čili jestli je srozumitelnej a neptáte se na pussyovinu) a nenabíháte si tak sami na titul "střevo tejdne" evil smile1

...klacku, klacku headshakesmile2


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Hanz (Člen)
29.01.2009 15:39:46
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

Zdar všecievil, proti humoru (někdy i drsném) v odpovědích nic nenamítám, jde přece i o zábavu nebo ne?idontknow. Jedna věc která mi vadí je ta, že se diskuze na dané téma zvrhne k něčemu jinému než byla založena. Takže i když si dám "hledat", tak najdu o dané problematice tři odpovědi a zbytek ....kvakvakva.
Jinak si myslím, že je tu řada lidí, která umí seriózně poradit a když přikápnou trochu vtipubigsmile, tak to jen prospěje.good


WD club member...
osiris (Člen)
29.01.2009 15:51:41
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

lukoj: sedím si na vedení, nechápu, o co jde ?


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
ross (Člen)
29.01.2009 16:52:30
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

osiris psal:

lukoj: sedím si na vedení, nechápu, o co jde ?

to bylo na klacka s tvojí poučkou


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
osiris (Člen)
29.01.2009 16:57:45
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

...no vida, dík bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Luk (Člen)
30.01.2009 07:26:18
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

Osi: po tom žalozpěvu, cos v úvodu tohohle tématu zplodil, mi příde od krále klacka dát do tohohle (tůtohobigsmile) tématu dotaz na laďák...nu skoro jako provokaceidontknow


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
karel (Nový člen)
19.08.2009 14:04:09
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

Ahojky lidičky,chci se zeptat,kde se dá sehnat dílenský manuál a bandita 600s r.v.00.Děkuji předem helpza informace.

Ondráš (Člen)
19.08.2009 14:42:35
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

karel psal:

Ahojky lidičky,chci se zeptat,kde se dá sehnat dílenský manuál a bandita 600s r.v.00.Děkuji předem helpza informace.

Tys tohle téma nečetl od začátku, co?headshakeidontknow

http://www.suzukibandit.cz/download.php?sekce=2

Kdybys založil další vlákno, to bych pochopil, ale plácnout to sem... idontknowhelp


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Sandman (Člen)
13.09.2009 13:18:38
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

SLUGI psal:

... výztuhou rámu myslíte tohle idontknow
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … igob12.jpg

Hezkýýýýgoodgood
Dá se to zehnat aj ve dvojmístným provedení? A nemyslím zrovna sajdkárubigsmile


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
MartinJAWATS (Člen)
18.12.2009 00:28:58
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

Prosim poradte : muze jit o nebouraneho a jen pouze predelavaneho Bandita ? A muze to byt rocnik 2000 anebo az 2001 ?
Mockrat dekuji za odpovedi

http://www.email.cz/getAttachment?sessi … 1%A1%F5%9F

MartinJAWATS (Člen)
18.12.2009 00:33:08
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

nicola.foxx (Člen)
18.12.2009 00:49:04
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

MartinJAWATS psal:

http://www.email.cz/getAttachment?session=%BEK%8CE%10%99E%9C%C3%7BuE%E0%E6iCQ%18J%22%EBm%B1%F6%7B%CF%A3/%DF%F3%60%07%AC16%8F%2A%BF%0Bg%1B%2B%AD_%CE%8D%D86%1EP%00%CC%8A%04%CF%0F%1BK%DD%DC%FE%1A%E8%9F%82%AE%B3M%29%91%E3%B8%5Cz%CB%60%0E%C5%BD%8A%BE%10%40%0E%F2%F2Wl%0Bh%80%D7%BF%09%EFM%2C%82%98%14%A6%F7%40%BF%87hI%A9%ABx%B9Jh%DA%BB%40%1Dg%DF%FB%07%3DW%02%CF%CB%F1%E9%04d%3B%DF%D5%E9%02s%FC%DE%9B%27%82M%E7%92o%EF%E6A%7E%FA%28%A1O%04%8F%C7%81%A1%F5%9F

WOE klikni si v mailu na ten vodkaz a az se ti otevre, tak teprve kopiruj vodkaz. A nebo sem napis tvoje uzivatelsky jmeno a heslo k mailu a se ti mrknemeevilheadshake


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
MartinJAWATS (Člen)
18.12.2009 15:19:22
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

Omlouvam se .
Sice neumim s pocitacem moc pracovat , ale asi mi take tato fotka nejde nejako zkopirovat . Proto prosim webmastera tohoto fora , zda-li by mi moh napsat ( na MartinGSXR@seznam.cz ) jeho emailovou adresu na kterou by jsem foto i s dotazem preposlal . A pokud by to jemu slo sem umistit - byl by jsem velice rad .
Predem velice dekuji .
Martin

Loser (Administrator)
18.12.2009 15:28:14
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

napis radsi Filousovi ... webmaster ci moderatizator by to jiste nezmakli bigsmilebigsmilebigsmile

jestli jsem to dobre pochopil, tak mas ty fotky primo v mailu. Tak ho kdyztak preposli na zridkavesely@centrum.cz ... ja to sem potom dam good


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Rotten (Člen)
31.05.2010 18:31:40
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

helpPoraďte prosím někdo rychlesmile1
smile2 Po.... se mi podtlakový palivový ventil na B4 a nevím kde ho sehnat,nemáte někdo nebo nevíte? Nový stojí 2500 a to je pomalu 1/4 mašiny.
Tuším že by pásnul i z B6,příruba je na 2 šroubky M6 a rozteč cca 35mm,na koncích zakulacená. Je to japonka Mikuni a ta má zalisovanou membránu,takže oprava bez šance.Jinač je to GSF 400,r.v. 1997


Radost na prvním místě,zbytek už je na osudu!
barynek (Člen)
21.06.2010 02:07:20
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

Rotten psal:

helpPoraďte prosím někdo rychlesmile1
smile2 Po.... se mi podtlakový palivový ventil na B4 a nevím kde ho sehnat,nemáte někdo nebo nevíte? Nový stojí 2500 a to je pomalu 1/4 mašiny.
Tuším že by pásnul i z B6,příruba je na 2 šroubky M6 a rozteč cca 35mm,na koncích zakulacená. Je to japonka Mikuni a ta má zalisovanou membránu,takže oprava bez šance.Jinač je to GSF 400,r.v. 1997

headshakeheadshake pořád dokolaheadshake


Bandit 4EVER!!!
88reno18c (Nový člen)
07.04.2011 14:23:57
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

ahoj mohli biste mi poradit mám B6OOn rv96 a ked som sa bol po zime odviest tak po niekolkých metroch ako som zastavil pri obchode tak mi to samo od seba skapalo a už mi to nechce naštartovat a od vtedi mi nejde a ked otočím klúčom tak mi nič nejde ani svetlo zapnúť a dokonca ani ked stlačým brzdu tak mi mi nesvieti svetlo poradýte mi prosým

Filous (Člen)
07.04.2011 14:30:26
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

88reno18c psal:

ahoj mohli biste mi poradit mám B6OOn rv96 a ked som sa bol po zime odviest tak po niekolkých metroch ako som zastavil pri obchode tak mi to samo od seba skapalo a už mi to nechce naštartovat a od vtedi mi nejde a ked otočím klúčom tak mi nič nejde ani svetlo zapnúť a dokonca ani ked stlačým brzdu tak mi mi nesvieti svetlo poradýte mi prosým

...pičo, slovenčina ti dáva zabrať, čo???bigsmile ...no a jináč si myslim, že ti komplet umřela baterka a nebo ti z ňákýho důvodu praskla hlavní pojistka, tagže skontroluj pojistku a změř baterku, tym začni...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Pásek (Člen)
10.04.2011 11:40:59
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

čau chlapi, chci se zeptat zda nevíte někdo jestli pasují přední vidle z gsf 600 r.v. 00  na gsf r.v. 97 ??  help

Filous (Člen)
10.04.2011 12:27:22
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

Pásek psal:

čau chlapi, chci se zeptat zda nevíte někdo jestli pasují přední vidle z gsf 600 r.v. 00  na gsf r.v. 97 ??  help

...pasujou...a budeš potřebovat i blatník z 00...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Pásek (Člen)
10.04.2011 13:09:33
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

Filous psal:
Pásek psal:

čau chlapi, chci se zeptat zda nevíte někdo jestli pasují přední vidle z gsf 600 r.v. 00  na gsf r.v. 97 ??  help

...pasujou...a budeš potřebovat i blatník z 00...

Tak paráda, díky.

jirina (Nový člen)
05.10.2011 22:14:31
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

Letos jsem zakoupil B12. Naprostá spokojenost, jen mě trápí, že už po 2.500 km byl černý olej... Svíčky OK, olej neubývá. Chci v zimním období vypláchnout vanu atd., ale není to špatným těsněním pod ventilama a nebo jiný problém? Najeto 31.000km. Díky za názory

Lihy (Člen)
05.10.2011 22:24:57
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

jirina psal:

Letos jsem zakoupil B12. Naprostá spokojenost, jen mě trápí, že už po 2.500 km byl černý olej... Svíčky OK, olej neubývá. Chci v zimním období vypláchnout vanu atd., ale není to špatným těsněním pod ventilama a nebo jiný problém? Najeto 31.000km. Díky za názory

píšeš to sice do uplně blbýho vlákna, ale to je fukbigsmile
Olej je hned černej dycky, takže rozbytý to neni. Jestli ho chceš mít čistej třeba tak dvě tři jízdy, tak nalej čerstvej, dej novej filtr, nahoď to, nech to chvíli běžet, pak to zase vypust, dej novej filtr a nalej novej olej....ale je to hovadinabigsmile

Filous (Člen)
05.10.2011 22:32:00
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

jirina psal:

Letos jsem zakoupil B12. Naprostá spokojenost, jen mě trápí, že už po 2.500 km byl černý olej... Svíčky OK, olej neubývá. Chci v zimním období vypláchnout vanu atd., ale není to špatným těsněním pod ventilama a nebo jiný problém? Najeto 31.000km. Díky za názory

...škoda práce sundavat vanu, nic tam nenajdešheadshake ...a žádnym těsněním to není a pod ventilama žádný těsnění ani nejni, jen gufera a ty dyby byli f piči, tag se ti bude volej strácet, ne barvit...jakej leješ volej??? ...a jag psal Lihy, trochu ses netrefil do vlákna, ale esi tady vydržíš, tag se zorijentuješgoodbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
jirina (Nový člen)
05.10.2011 22:50:39
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

Dával jsem Motul 5100 a po dalších 3.000 zase černý...

Filous (Člen)
05.10.2011 22:51:57
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

jirina psal:

Dával jsem Motul 5100 a po dalších 3.000 zase černý...

...neřeš barvu, je to normální...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ondráš (Člen)
05.10.2011 22:54:57
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

jirina psal:

Dával jsem Motul 5100 a po dalších 3.000 zase černý...

To je v poho. To mě ani tak dlouho nevydrží a to pokaždý měnim filtr.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
osiris (Člen)
05.10.2011 23:01:54
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

Filous psal:
jirina psal:

Dával jsem Motul 5100 a po dalších 3.000 zase černý...

...neřeš barvu, je to normální...

...surprised svět se posral, černý a normální ...že tys je zas dlouho nepotkal bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
05.10.2011 23:13:36
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

osiris psal:
Filous psal:
jirina psal:

Dával jsem Motul 5100 a po dalších 3.000 zase černý...

...neřeš barvu, je to normální...

...surprised svět se posral, černý a normální ...že tys je zas dlouho nepotkal bigsmile

...volebigsmile ...nechtěj mě nasratbigsmile...ale von tě přejde humor, zejtra ti budu volat, mám pro tebe ňákej džob, míchej bílou perleťsurprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
06.10.2011 08:38:42
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

...děkuju pěkně, jestli je to na kožich, tak to zas bude asi anomálie bigsmile ...já myslel že přitáh zrzka a von je to albín? surprised nebo bude mourovatý? bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
06.10.2011 08:47:18
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

osiris psal:

...děkuju pěkně, jestli je to na kožich, tak to zas bude asi anomálie bigsmile ...já myslel že přitáh zrzka a von je to albín? surprised nebo bude mourovatý? bigsmile

...todle je na jiný zvířátko, kotě bude prej černý s vytetovanym sobembigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Everest (Člen)
12.11.2011 17:18:25
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

Ahoj chci koupit přítelkyni na vánoce novou řetězovou sadu na Bandoura,akorát problém je v tom že by chtěla zlatý řetěz nebo červený. Nevím ale kde ho dostat. Díky za info.

Lihy (Člen)
12.11.2011 18:56:45
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

Everest psal:

Ahoj chci koupit přítelkyni na vánoce novou řetězovou sadu na Bandoura,akorát problém je v tom že by chtěla zlatý řetěz nebo červený. Nevím ale kde ho dostat. Díky za info.

zlatej je v pohodě, tžeba značka D.I.D dělá i zlatý. Barevný dělá (nebo dělala) Regina, ale u tý nevim jak je to s životností nikdy sem jí neměl.
Jako zlatý D.I.D a k tomu tuhle rozetu

http://www.motops.cz/files/uploaded/.%5B850-600%5D.RST488-46.jpg

  ....myslim že radost udělásmile1

MildaB650N (Člen)
18.03.2015 19:58:12
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

Tak sem konečně vašim členembigsmile. Už dva roky sem chodim jako návštěvník a pročítám vaše tipy, rady a zkušenosti. Osi a Husky mi pomohli se konečně zaregistrovat. Takže ještě jednou díky Osimu a Huskymu.good


Je prima vidět, kam jedu
Luk (Člen)
18.03.2015 21:07:21
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

vítej klatovákugoodsmile1


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Filous (Člen)
18.03.2015 21:08:54
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

...tag vítejgood ...apropó, piješ rum???surprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
MildaB650N (Člen)
18.03.2015 22:27:52
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

Bejval sem abstinent, ale pomalu a jistě se zlepšujubigsmile Naposledy sem pil klasiku a zapíjel sem ho kávovým rumemevil goodgood


Je prima vidět, kam jedu
hlemejzd999 (Člen)
18.03.2015 23:00:18
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

MildaB650N psal:

Bejval sem abstinent ale pomalu a jistě se zlepšujubigsmile. Posledně sme tlemtali klasiku a zapíjeli sme jí kávovýmevilgood
Ps. pochopitelně sem neřídílgood

to se poddá bigsmile některý hovada lemtaj klasiku, zapíjej to zelenou a všecko pak pivem  v poměru , „ kolik toho leží na stole “..hele a dam ti radu, páč to asi nevíš  - když odklikneš „odeslat“ a vyskočí error, tak je to dobrý a příspěvek je odeslanej good at to furt nepises dvakrat bigsmile
pak se vrátíš do hlavního menu a najdeš si ten příspěvek bigsmile, nedávej zpět ani obnovit stránku headshake


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
18.03.2015 23:01:29
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

takhle to je správně good

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_good.jpg

Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Ondráš (Člen)
18.03.2015 23:56:19
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

Hojgood
Nehraj hry s Prasetem, nedávej si drink s Kojakem, neochutnávej nic co ti bude podávat Sujazuwaki.
Jinak je to tu supr.smokinbigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
faitík (Člen)
19.03.2015 06:17:39
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

Ondráš psal:

Hojgood
Nehraj hry s Prasetem, nedávej si drink s Kojakem, neochutnávej nic co ti bude podávat Sujazuwaki.
Jinak je to tu supr.smokinbigsmile

bigsmilegood


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
hlemejzd999 (Člen)
19.03.2015 06:52:57
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

A dej si pozor,  kdyby tě chtěl někdo někdy,, vyhitlerovat ".... Třeba  někde na srazu.


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Filous (Člen)
19.03.2015 07:42:37
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

Ondráš psal:

Hojgood
Nehraj hry s Prasetem, nedávej si drink s Kojakem, neochutnávej nic co ti bude podávat Sujazuwaki.
Jinak je to tu supr.smokinbigsmile

...eště si zapomněl "nekuř nic, co ti podá Rohy"bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ondráš (Člen)
19.03.2015 10:46:31
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

Filous psal:

...eště si zapomněl "nekuř nic, co ti podá Rohy"bigsmile

A zrovna tohle bych z toho seznamu vynechal. Stejne jako buchty od Goreho.smokingood
Vzdyt to znas sam, ne? bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Filous (Člen)
19.03.2015 12:22:09
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

...vidiš, to sem zapomňel..."nigdy nesnídej s Gorem"bigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
MildaB650N (Člen)
19.03.2015 20:09:42
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

Kruci písek chlapi to je informacíidontknow Nevim nevim jestli si to budu fsecko pamatovatheadshake Ale jen to do mě hrnte-čím vic tim lip. aspon dřív nebudu vypadat jako lamagood


Je prima vidět, kam jedu
Ondráš (Člen)
19.03.2015 20:26:18
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

MildaB650N psal:

Kruci písek chlapi to je informacíidontknow Nevim nevim jestli si to budu fsecko pamatovatheadshake Ale jen to do mě hrnte-čím vic tim lip. aspon dřív nebudu vypadat jako lamagood

Stejně si tím projdeš...smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Petr J. (Člen)
19.03.2015 20:26:32
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

MildaB650N psal:

..... aspon dřív nebudu vypadat jako lama

....budeš....bigsmile

MildaB650N (Člen)
19.03.2015 20:46:48
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

Petr J. psal:
MildaB650N psal:

..... aspon dřív nebudu vypadat jako lama

....budeš....bigsmile

To je mi jasný-už dva roky to tu pročítam a vím, že nováček je prostě nováčekbigsmile
Ale stejně sem rád, že už sem tu konečně s vámagoodevil


Je prima vidět, kam jedu
Filous (Člen)
20.03.2015 08:42:35
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

...a připraf se, že budeš muset na prvním srazu fšechny vykouřit, to je taky taková tradicebigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Loser (Administrator)
20.03.2015 08:44:02
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

Filous psal:

...a připraf se, že budeš muset na prvním srazu fšechny vykouřit, to je taky taková tradicebigsmilebigsmilebigsmile

a hlavne polykat to seminko, aby ti nevypadaly zoubky bigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Mour (Člen)
20.03.2015 09:14:26
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

Filous psal:

...a připraf se, že budeš muset na prvním srazu fšechny vykouřit, to je taky taková tradicebigsmilebigsmilebigsmile

...nemusí, má šestku surprised  bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Filous (Člen)
20.03.2015 10:04:57
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

Mour psal:
Filous psal:

...a připraf se, že budeš muset na prvním srazu fšechny vykouřit, to je taky taková tradicebigsmilebigsmilebigsmile

...nemusí, má šestku surprised  bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

...tag bude kouřit šeskařebigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ondráš (Člen)
20.03.2015 10:29:08
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

Ze by zase byla po dlouhe dobe masnka?smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
XJelen (Člen)
20.03.2015 11:46:55
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

ty krávo! závan starejch časů! bigsmilebigsmilebigsmile


Strýcfajtr !!!
Kim (Člen)
20.03.2015 16:48:36
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

vitajgood
nevěř jim ani slovo,sou to sice pacijenti,ale jinak naprosto noumáuníbigsmilebigsmilegood


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
MildaB650N (Člen)
20.03.2015 18:49:53
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

Věřte mi, že by ste nechtěli-koušuevilbigsmile A zubařka říkala, že zoubky nemam nejhoršíbigsmile bigsmilebigsmile


Je prima vidět, kam jedu
MildaB650N (Člen)
20.03.2015 18:52:54
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

Kim psal:

vitajgood
nevěř jim ani slovo,sou to sice pacijenti,ale jinak naprosto noumáuníbigsmilebigsmilegood

DíkygoodMusí bejt-kdo má bandasku musí bejt normálnígood
goodbigsmile


Je prima vidět, kam jedu
Ondráš (Člen)
20.03.2015 19:17:22
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

MildaB650N psal:

DíkygoodMusí bejt-kdo má bandasku musí bejt normálnígood
goodbigsmile

Jen si davej bacha na par pomatenych Skaru v cele s Barynkem...bigsmilesmokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Borák (Člen)
20.03.2015 20:40:29
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

na S-kaře bacha ...hrozná banda
konečně někdo novej...bude nám nosit pivo bigsmile


...nikdo nevojebe Ježíše...
hlemejzd999 (Člen)
20.03.2015 20:48:04
Offline

Re: ...příspívání do technický poradny

Borák psal:

na S-kaře bacha ...hrozná banda
konečně někdo novej...bude nám nosit pivo bigsmile

vůbec je neposlouchej...  bigsmile
jen nesmíš zůstat vo samotě jen s eNkařema bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr